Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki

Modlitwa o Cud

Panie Jezu, staję przed Tobą taki jaki jestem. Przepraszam za moje grzechy, żałuję za nie, proszą przebacz mi. W Twoje Imię przebaczam wszystkim cokolwiek uczynili przeciwko mnie. Wyrzekam się szatana, złych duchów i ich dzieł. Oddaję się Tobie Panie Jezu całkowicie teraz i na wieki. Zapraszam Cię do mojego życia, przyjmuję Cię jako mojego Pana, Boga i Odkupiciela.

Uzdrów mnie, odmień mnie, wzmocnij na ciele, duszy i umyśle. Przybądź Panie Jezu, osłoń mnie Najdroższą Krwią Twoją i napełnij Swoim Duchem Świętym. Kocham Ciebie Panie Jezu. Dzięki Ci składam. Pragnę podążać za Tobą każdego dnia w moim życiu. Amen.

Maryjo Matko moja, Królowo Pokoju, Święty Peregrynie Patronie chorych na raka, Wszyscy Aniołowie i Święci, proszę przyjdźcie mi ku pomocy.


Odmawiaj tę modlitwę z wiarą, bez względu na to jak się czujesz. Kiedy dojdziesz do takiego stanu, że będziesz szczerze pojmował każde słowo całym swoim sercem, doznasz duchowej łaski. Doświadczysz obecności Jezusa i On odmieni całe twoje życie w bardzo szczególny sposób. Przekonasz się.

Modlitwa o Cud

Peter Mary Rookey OSM

Wasze komentarze:
 Anetka: 16.04.2021, 17:58
 Panie jezu czenu tak jest że dobro szczęście trwa chwilę a złio wali drzwiami i oknami.Nie mogę się niczym ucieszyć nawet drobnostką bo inni mi nie dadzą? Czenu noim krzywdzicielom wszystko się udaje żyją szczęśliwie na mojej krzywdzie? Dlaczego nie ma sprawiedkiwości Ludziw umrom i jej bie doczejują.Zaprowadź Jezu sprawiedkiwość nie pozwalaj na zło.
 Małgorzata : 16.04.2021, 14:57
 Panie Jezu błagam o przemianę serc dla moich bliskich zwlaszcza dla mamy i siostry,dar przebaczenia oraz uwolnienie od skutków grzechów i złego, okaż Swoje milosierdzie
 Agnieszka: 16.04.2021, 13:23
 Panie Jezu proszę Cię o pomoc dla mojego męża o wyjście z tej zawiłej sytuacji zawodowej w której się znalazł. Proszę pomóż odbudować nasze relacje.
 Aneta M.: 16.04.2021, 13:17
 Dziękuję Panie Jezu że w sprawie pracy mi pomagasz że rozmowa z szefem nowym przebiegła spokojnie i pozytywnie.Dziękuję że wczoraj leki trochę pomogły na moją ciężką chorobę która się odezwała.Byłam załamana i wszystko strasznie bolało.Dziękuję że jest lepiej.Panie mój opiekunie czy przyjdzie taki dzień że mąż wróci do domu że zmądrzeje przejrzy na oczy? Proszę Cię żeby nie umarł bo mimo krzywd jakie wyrządził mi i synowi ma ciężkie choroby .Jeślu go doświadczasz żeby się opamiętał i wrócił na drogę Boga i rodziny to rozumię i dziékuję bo wiem że z takimi osobami bez sumienia przeciągniętymi na drogę zła nie da rady inaczej. Ja zwykły człowiek Panie Jezu od lat uważam że mężowi potrzebny jest silny wstrzas aby przejrzał na oczy i docenił co miał i zostawił złe osoby.Ale nie życzę mu źle potrzebujemy go ze synem czekamy.Wiem że Ty Panie wiesz co robisz że bardzo mi pomagasz .Zdaję się na Ciebie kochany Jezu Ty się tym zajmij.♥️♥️♥️🙏🙏🙏Moje serce oddaję Tobie.
 K: 16.04.2021, 10:24
 Jezu błagam o cud pomóż mi wyjść z problemow
 Renatka: 16.04.2021, 08:25
 Panie Boże Wszechmogący, Jezu Miłosierny, Duchu Swięty,Matko Boża, Królowo Polski, Częstochowska Maryjo, Matko Boża z Lourdes, Matko Boża z Guadelupe, Matko Boża Niepokalanego Poczęcia, Matko Boża Nieustającej Pomocy, Swięci: Charbelu, Rito, Tadeuszu Judo, Peregrynie,Jozefie, Walenty, Expedykcie, Ojcze Pio, Ojcze Janie Pawle 2, Ojcze Dolindo, Aniele Strozu, Swiety Michale Archaniele i inni Swieci dziękuję za otrzymane łaski dla mojego męża Marka I dla mnie, z całego serca i pokornej duszy ofiaruję modlitwę dziękczynną za cudowny przebieg operacji. Bogu niech będą dzięki ! Chwala Panu na Wieki !Alleluja!!!
 Anetka: 16.04.2021, 03:26
 Pomóż mi Panie Jezu jutro z pracą aby nie było komplikacji abym wreszcie spokojnie pracowała i szybko wszystkiego się nauczyła.Blagam daj mi zdrowie i siłę do pracy abyśmy mieli z czego żyć. Zmień serce i rozum mojego męża niech wróci do nas do syna i żony .Błagam i czekam na ten cud Jezu kochany.Nie odmawiaj mi nie planuj niczego za mnie .Chcę dawne życie i rodzinę ale uczciwie w szacunku i miłości.
 Małgorzata: 15.04.2021, 23:39
 Jezu błagam miej w opiece mojego syna, który zagubił się w życiu. Uzdrów go z grzechu nieczystości i naprowadź na drogę wiary. Odsuń od niego ludzi złych. wpływowych. Powierzam Ci jego. Ty wiesz najlepiej co jest dla niego dobre. Jezu! Ty się nim zajmij!
 Kacha: 15.04.2021, 22:50
  Panie Jezu prosze o zdrowie dla nas... blagam

 Basia: 15.04.2021, 21:53
 Panie Jezu dziękuję Ci że jesteś i że zawsze mnie słuchasz. Proszę Cię pomóż mojej rodzinie bo ja już nie daję rady, Wyzwól moją rodzinę z objęć szatana i pozwól nam spokojnie żyć.Wierze że wszystko jest w twoich rękach . To ty Jezu piszesz każdemu z nas życie i wiem że to co teraz się stało miało to coś znaczyć,ale nie wiem czy to przetrzymam .Proszę Cię z całego serca i duszy mojej pomóż nam i daj mi nadzieję.Prosze
 E : 15.04.2021, 21:05
 Proszę Cię Panie Jezu o uzdrowienie córki z depresji i o dobre wyniki badań w kierunku koronawirusa.Daj jej miłość i cierpliwość do swoich dzieci i wsparcie od męża.Proszę Jezu o zdrowie dla córki oczekującej dziecka.o pokój w jej sercu i pomoc i wsparcie od męża.Błogosław nam Panie w tym trudnym czasie pandemii i zachowaj nas od zakażenia koronawirusem proszę o łaskę zdrowia dla moich najbliższych.Jezu ufam Tobie.Jezu kocham Ciebie.
 Aneta: 15.04.2021, 20:04
 Boże dziękuję Ci za wszystko.Blagam nie dopuść do rozwodu ,uratuj moje małżeństwo ,usuń złych ludzi zcal znowu rodzinę .Daj nam wszystkim umiejętność przebaczenia ,zapomnienia złych słów i czynów ,pomóż odbudować relacjie.Ukróć mądrze tak jak tylko Ty potrafisz Jezu plotki falszywych ludzi i złe fałszywe rady i spekulacje .Ufam Tobie Wszechmogacy wybawicielu ludzkich serc.W Tobie moja jedyna nadzieja na cud Ty wiesz wszystko co mnie uszczęśliwi.Daj mi siłę na pracę i wyczekiwanie łaski od Ciebie.Wybacz złe słowa w emocjach.Ty siętym zajmij Jezu.
 K2020: 15.04.2021, 19:59
 Panie Jezu proszę oddal odemnie kłopoty i zmartwienia które mnie spotkały Proszę uczyń dlamnie cud Jezu ty wiesz wszystko co mnie trapi Tylko w tobie pokladam nadzieję uwolni mnie od cierpienia Jezu UfamTobie Proszę żeby Ci ludzie niewprowadzili się do tego mieszkania Jezu proszę ciebieTylko ty możesz wszystko Tobie powiezam moje sprawy Ty się tym zajmi Jezu proszę miej mnie imoja rodzinę w swojej opiece Jezu proszę aby muj syn Grzegorz uwolnił się z nałogow zaczął chodzić do kościoła Jezu proszę aby znalazł pracę i spłacił dlogi. Proszę oddal koronawirusa.
 Aneta M.: 15.04.2021, 18:58
 Proszę wysłuchaj mnie Panie uzdrów na ciele i duszy.Zabierz ból i upokorzenie pomóż mi i synowi.Spraw cud dobrej pracy i aby mąż wrócił do nas.
 Jerzy: 15.04.2021, 18:44
 Panie Boże, Miłosierny Jezu, Matko Nieustającej Pomocy i wszyscy Święci proszę o uzdrowienie duszy i ciała. Panie Ty wiesz o mnie wszystko, bądź miłosierny i ratuj! Ufam w Twoją łaskę i moc, że podniesiesz mnie, dasz nowe siły i pogodę ducha.
 K: 15.04.2021, 14:22
 Jezu prosze o cud
 Ja: 15.04.2021, 11:25
 Jezu błagam uzdrow moje dziecko
 Marzenie: 15.04.2021, 10:54
 Najukochańszy Panie Jezu proszę badzo o łaskę dla mojej rodziny i mego małżeństwa by Mąż ocknął się i przejrzał na oczy by docenił rodzinę i wszystko co ma. Oddal prosze od NAS tą straszną kobietę by poszła zupełnie swoją drogą i tak jak pisała że nie chce NAS znać to nich tak będzie ...proszę... daj nam miłość i wzajemny szacunek i zaufanie proszę...
 monika : 15.04.2021, 10:07
 Panie prosze Ciebie o uwolnienie neka mnie astralne cialo mezczyzny ktory bla moim dozentem na uniwersytecie jako archeolog poznal strozytne techniki manipulacji i hipnozy jestem zniewolona i zmeczona jego nocnymi wizytami
 Mieczyslaw: 15.04.2021, 07:36
 Jezu kocham Cię i UFAM TOBIE pomóż mi w moim zyciu amen❤❤❤
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] (35)

Autor

Treść

Poprzednia[ Powrót ]Następna
 
[ Strona główna ]

Zagadki | Opowiadania | Miłość | Powołanie | Małżeństwo | Niepłodność | Narzeczeństwo | Prezentacje | Katecheza | Maryja | Tajemnica Szczęścia | Dekalog | Psalmy | Perełki | Cuda |

Polityka Prywatności | Kontakt

© 2001-2021 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej