Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki

Nowenna do św. Judy Tadeusza


DZIEŃ PIERWSZY

Św. Judo Tadeuszu, chwalebny Apostole i wielki przed Bogiem Orędowniku tych, którzy idą ku Tobie z głęboką ufnością.

Otwieram moje serce stroskane i proszę, i błagam Cię o opiekę nade mną. Z głębi mej duszy pragnę znaleźć się również w gronie tych, którzy Cię wielbią i tych, którym wyjednałeś u Boga Wszechmocnego łaskę, o którą Cię prosili.

Oni też głoszą, żeś Ty, św. Judo, nie odmówił im swej opieki w najtrudniejszych, rozpaczliwych i beznadziejnych chwilach ich życia. Ten ich głos i niezłomna wiara w Ciebie pociągnęła mnie ku Tobie i oto składam u Twych stóp moją gorącą i serdeczną prośbę, byś raczył być orędownikiem mojej sprawy (tu wymienić prośbę).

Ojcze nasz... Zdrowaś... Chwała Ojcu...

DZIEŃ DRUGI

O św. Judo Tadeuszu - zostałeś chwalebnym Apostołem, albowiem na wezwanie Jezusa Chrystusa - poszedłeś za Nim, oddając Mu serce swoje pełne miłości, wiary i uwielbienia.

W Chrystusie, Jego nauce i w Jego Boskim posłannictwie znalazłeś natchnienie dla swej wielkiej pracy apostolskiej, jako jeden z pierwszych budowniczych Kościoła Katolickiego, miłości i moralności chrześcijańskiej.

Pragnę, o św. Judo Tadeuszu iść przez życie wpatrzony w Twoje ślady i proszę Cię gorąco, bądź natchnieniem myśli i czynów moich - a stanę się pożytecznym członkiem naszego Kościoła Katolickiego - świecąc bliźnim dobrym przykładem. Amen.

Ojcze nasz... Zdrowaś... Chwała Ojcu...

DZIEŃ TRZECI

Św. Judo Tadeuszu - chwalebny Apostole! Jakaś przedziwna moc serce moje ogarnia, gdy myśli moje szukają Ciebie i znajdą się przy Tobie, mój Orędowniku. Doznaję wtedy cudnego uczucia wiary, iż jesteś przy mnie, czuwasz nade mną, gasząc moją trwogę przed grożącym mi niebezpieczeństwem.

Daj mi o św. Tadeuszu, łaskę, by ta serdeczna ufność moja, jaką żywię do Ciebie, nigdy nie wygasła, by mi za życia mego była tarczą obronną i doprowadziła po śmierci duszę moją ku Twej świetlanej postaci, a dzięki Tobie przed Najświętsze Oblicze Jezusa Chrystusa, Zbawiciela naszego. Amen.

Ojcze nasz... Zdrowaś... Chwała Ojcu...

DZIEŃ CZWARTY

O św. Judo Tadeuszu - skoro już znasz moje potrzeby i pragnienia mej duszy, daj mi dość siły i wzmagaj moją wolę, ażebym przykładnym rytmem życia jak najrzetelniej spełniał moje codzienne obowiązki, a jednocześnie i misję szerzenia chwały Bożej wskazaną nam przez Chrystusa, idąc drogą prowadzącą przez miłość i moralność chrześcijańską do prawdziwego szczęścia człowieczego w naszym życiu doczesnym i do zbawienia duszy.

Wszak Chrystus Pan głosił, że szczęście ludzkości na ziemi tkwi w wiecznej i największej prawdzie jaką jest Miłość Bliźniego.

Niechajże ten najwznioślejszy pierwiastek nauki Chrystusowej opromieni życie moje i tych, którzy ze mną współżyją, pracują i idą przez życie pod sztandarem Jezusa Chrystusa.

Ojcze nasz... Zdrowaś... Chwała Ojcu...

DZIEŃ PIĄTY

Św. Judo Tadeuszu, przez pamięć Męki i Śmierci Chrystusa Pana, przez trwogę i ból, które przeszywały serce Twoje, uproś mi u Boga łaskę mężnego dźwigania krzyża, jaki opatrzność Boża na mnie wkłada. Niech go przyjmę z rąk Bożych, jeśli nie z radością, jak Ty i święci to czynili, to przynajmniej z cichym poddaniem się woli Bożej, w duchu ofiary za grzechy swoje.

O św. Apostole, świadku życia i śmierci Jezusa Chrystusa, przywodzę Ci na pamięć ową słodycz, którą serce Twoje odczuwało kiedy Chrystus, Twój Mistrz ukochany, uczył Ciebie i innych apostołów św. modlitwy "Ojcze nasz".

Proszę Cię, wyjednaj mi tę łaskę, ażebym Boskiemu Twemu nauczycielowi zawsze w jak największej stałości służył, aż do końca życia mego. Amen.

Ojcze nasz... Zdrowaś... Chwała Ojcu...

DZIEŃ SZÓSTY

Dziękuję Ci, o św. Judo Tadeuszu, kochany mój chwalebny Apostole, żeś wzmocnił moją siłę woli, która pozwala mi z otuchą patrzyć w przyszłość moją.

Dziękuję Ci z całego serca, że oddalasz ode mnie obawę przed pogorszeniem się moich warunków życia, że niweczysz we mnie i tę męczącą siłę trwogi przed nowymi troskami, które mnie tak gnębiły.

Utrwalaj o św. Judo Tadeuszu tę otuchę w mym sercu i wzmagaj we mnie pogodę ducha, która niechaj mi będzie upragnioną łaską daru miłości Chrystusowej.

Spraw, ażebym z tego daru czerpał dalsze siły i moc w każdej potrzebie mego życia. Amen.

Ojcze nasz... Zdrowaś... Chwała Ojcu...

DZIEŃ SIÓDMY

O św. Judo! Po dniach wstrząsającego smutku, doznałeś niewymownej radości, gdyś znowu ujrzał swego ukochanego Mistrza, który dnia trzeciego po swej śmierci powstał z grobu, by ukazać się swym uczniom-apostołom. Uproś u Boga łaskę odrodzenia się we mnie dobrych pierwiastków, bym był godzien miłosierdzia Chrystusa. Amen.

Ojcze nasz... Zdrowaś... Chwała Ojcu...

DZIEŃ ÓSMY

O św. Judo, któryś w swej apostolskiej pracy uczył, że światem rządzi Wszechmoc Boża, że jest to wiecznie panująca siła, która wszystko przenika i ożywia - i na tej sile zbudowano Kościół Katolicki, spraw mój Orędowniku, ażebym w chwilach moich utrapień i trosk dążył w jego podwoje i u stóp Chrystusa znalazł ukojenie. Amen.

Ojcze nasz... Zdrowaś... Chwała Ojcu...

DZIEŃ DZIEWIĄTY

O św. Judo Tadeuszu, chwalebny Apostole - niechaj będzie na wieki błogosławione imię Twoje, niech rosną zastępy Twych czcicieli, do których i ja jeden z najgorliwszych, aż do oddania ducha mojego, należeć będę, albowiem serce moje i dusza i każde włókno ciała mego odczuwa zbawczą prawdę głoszoną od wieków, że kto wyciąga do Ciebie ręce i serdecznie w największej wierze prosi Cię o ratunek i pomoc - temu Ty swego orędownictwa nie odmawiasz.

Czcić Cię będę i głosić chwałę Twego Imienia, albowiem płynie ku mnie, dzięki Twemu wstawiennictwu, błogosławieństwo Boże. Amen.

Ojcze nasz... Zdrowaś... Chwała Ojcu...
   


Jezu, Ty się tym zajmij. Modlitwa pełnego zawierzenia Jezu, Ty się tym zajmij. Modlitwa pełnego zawierzenia
Joanna Piątek
Czy odważysz się na pierwszy krok w stronę nowego życia, życia w objęciach Bożej Miłości? Wystarczy tylko zamknąć oczy i z serca powiedzieć: „Jezu, Ty się tym zajmij”... » zobacz więcej

Wasze komentarze:
 Ola : 19.09.2017, 07:19
 Św.Judo Tadeuszu błagam z całego serca o ratunek dla związku.Pomóż Nam.Jezu ufam Tobie
 antos: 18.09.2017, 21:37
 Św. Judo Tadeuszu proszę z całego serca o opiekę nad moją rodziną. Jezu ufam Tobie.
 Iwona: 18.09.2017, 08:42
 prosze pomoz nam sie pojednac i blagam o powrot meza do nas blagam Iwona
 iwona: 18.09.2017, 08:40
 Prosze o odrodzenie naszego malzenstwa,aby Krzysiu pokochal mnie na nowo powiedzial do mnie moja kochana zono,prosze zeby zaczelo mu zalezec na odrodzeniu naszego malzenstwa.prosze zeby moj maz juz wrocil do nas pelen do nas milosci.Abysmy razem chodzili do kosciola i dbali o relacje z Bogiem Iwona
 Piotrek: 18.09.2017, 07:29
 Św. Judo Tadeuszu wyproś łaskę u Pana Jezusa i Matki Przenajśwętszej aby moje modlitwy zostały wysłuchane, a intencje modlitw zostały spełnione. W Tobie nadzieja !. Jezu ufam tobie
 matka: 17.09.2017, 19:26
 Święty Judo Tadeuszu proszę pobłogosław łaską macierzyństwa i zdrowym dzieckiem moją kochaną córkę.
 Aga: 17.09.2017, 17:34
 Sw Tadeuszu Judo błagam proszę o uzdrowienie mojej mamy Mari z raka piersi żeby nie miała przerzutów i radioterapi żeby wyzdrowiala pomóż błagam Jezu Ufam Tobie!
 Piotrek: 15.09.2017, 08:21
  Św. Judo Tadeuszu wyproś łaskę u Pana Jezusa i Matki Przenajśwętszej aby moje modlitwy zostały wysłuchane, a intencje modlitw zostały spełnione. W Tobie nadzieja !. Jezu ufam tobie
 Aga: 14.09.2017, 23:32
 Sw Judo Taduszu wysłuchaj żeby moja mama wyzdrowiala z raka piersi nie miała przerzutów nie opuszczaj jej w tobie nadzieja błagam pomóż Jezu Ufam Tobie!
 W.A: 14.09.2017, 07:05
 Święty Tadeuszu Judo bardzo Cię proszę o pomoc w moim wyzdrowieniu proszę Cię również żeby lek który otrzymuję do oka w postaci zastrzyków był skuteczny i żeby wzrok mi się poprawił żebym nie utraciła wzroku Proszę Cię o czuwanie nad moją rodziną córką synem mężem żeby byli zdrowi Jezu Ufam Tobie
 Maria: 13.09.2017, 19:15
 Św. Judo Tadeuszu proszę nie opuszczaj mnie w potrzebie ty wiesz jakiej.
 matka: 13.09.2017, 16:34
 Święty Judo Tadeuszu proszę wyproś u Pana Jezusa i Matki Przenajświętszej dobrą pracę dla moich córek.
 mama: 13.09.2017, 10:33
 Sw. Judo Tadeuszu prosze o radosc zycia dla mojej corki,i pomoz jej wyjsc z depresji -blagam.
 Agata: 12.09.2017, 20:58
 Św Judo Tadeuszu wysluchaj mojej modlitwy. Wypros łaske u Pana Boga i Matki Przenajświętrzej . Proszę abym została pobogosławiona dzieckiem o ktore z mezem tak dlugo sie staramy. W Tobie nadzieja! Jezu ufam Tobie!
 Aga: 12.09.2017, 14:45
 Sw Judo Tadeuszu proszę blagam mama ma raka piersi żeby nie miała radioterapi żeby wyzdrowiala nie miała przerzutów Jezu Ufam Tobie!
 Ola: 12.09.2017, 10:55
 ŚW.Judo Tadeuszu uproś wraz ze mną u Boga powrót S do mnie.Nawróć go ze złej drogi.Tak bardzo potrzebujemy Twojego wsparcia.Jezu ufam Tobie.
 Natalia : 12.09.2017, 09:40
 Święty Judo Tadeuszu bardzo proszę Cię o to żebym została przyjęta na kierunek lekarski i również o to abym w przyszłości pracowała jako lekarz. Błagam z całego serca. Ufam Ci i wierzę że mi pomożesz.
 Piotrek: 12.09.2017, 07:18
  Św. Judo Tadeuszu wyproś łaskę u Pana Jezusa i Matki Przenajśwętszej aby moje modlitwy zostały wysłuchane, a intencje modlitw zostały spełnione. W Tobie nadzieja !. Jezu ufam tobie
 synowa: 11.09.2017, 22:11
 Święty judo Tadeuszu pomóż mi wstaw się za moim teściem aby został wyleczony z raka odbytnicy wysluchaj moje modlitwyPanie Jezu ufam Tobie zajmij sie Tym
 synowa: 11.09.2017, 22:02
 Święty Tadeuszu judo proszę aby mój teść został wyzdrowiony z raka odbytnicy wstaw sie za nami.Ufam Ci i wierzę Ci ze mi pomożesz.o wstawiennictwo u Pana Jezusa.Aby moje modlitwy byly wysluchane.Blagam proszę.
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35]


Autor

Tresć
[ Powrót ]
 
[ Strona główna ]
Humor | Polityka Prywatności | Reklama | Kontakt

© 2001-2018 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej