Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki

Nowenna do św. o. Pio


DZIEŃ PIERWSZY

Święty Ojcze Pio, z przekonaniem uczyłeś, że Opatrzność Boża «mieszając radość ze łzami w życiu ludzi i całych narodów prowadzi do osiągnięcia ostatecznego celu; że za widoczną ręką człowieka jest zawsze ukryta ręka Boga», wstawiaj się za mną, bym w mojej trudnej sprawie..., którą przedstawiam Bogu, przyjął z wiarą Jego wolę.

Ojcze nasz... Zdrowaś... Chwała Ojcu...

DZIEŃ DRUGI

Święty Ojcze Pio, ty zachęcałeś małodusznych do porzucenia lęku i uznania się za najszczęśliwszych, gdy «staną się godni tego, by uczestniczyć w bólach Boga-Człowieka«, by «wierzyli, że to nie opuszczenie, ale wielka miłość Boga», ośmielony przykładem twojej ufności wobec Boga, proszę o wstawiennictwo w mojej intencji..., którą ci przedkładam.

Ojcze nasz... Zdrowaś... Chwała Ojcu...

DZIEŃ TRZECI

Święty Ojcze Pio, ty przez codzienne dźwiganie krzyża zasłużyłeś na miano Cyrenejczyka, wierzyłeś, że «Pan w swoim miłosierdziu poda rękę i obdarzy mocą», módl się za mną w moich trudnościach... i uproś mi u Jezusa łaskę wytrwania w dobrym.

Ojcze nasz... Zdrowaś... Chwała Ojcu...

DZIEŃ CZWARTY

Święty Ojcze Pio, doświadczany z woli Bożej wielkim cierpieniem, przyjmowałeś je «jako los wybranych dusz» i «dar prowadzący do zbawienia», wstawiaj się za mną u Boga, abym mógł z godnością chrześcijańską przyjąć mój ból i uproś łaskę...

Ojcze nasz... Zdrowaś... Chwała Ojcu...

DZIEŃ PIĄTY

Święty Ojcze Pio, ty przez swoje niezwykłe zjednoczenie z Panem wlewałeś w serca wątpiących nadzieję, «że Bóg chrześcijan jest Bogiem przemiany», że z cierpienia rodzi się pokój, a z odrzucenia rozpaczy «budzi się nadzieja», bądź ze mną w moim doświadczeniu..., abym ufał w miłość Bożą.

Ojcze nasz... Zdrowaś... Chwała Ojcu...

DZIEŃ SZÓSTY

Święty Ojcze Pio, ty stałeś się dla nas przykładem posłuszeństwa w wierze, wiedziałeś, że «gdzie nie ma posłuszeństwa, tam nie ma cnoty, tam nie ma dobra i nie ma miłości; gdzie zaś nie ma miłości, tam nie ma Boga, a bez Boga nie idzie się do nieba», bądź moim orędownikiem u Boga, gdy proszę o łaskę...

Ojcze nasz... Zdrowaś... Chwała Ojcu...

DZIEŃ SIÓDMY

Święty Ojcze Pio, niestrudzony naśladowco Chrystusa, wszystkich z ufnością proszących o pomoc zapewniałeś, że «otrzymają od Boga łaskę świętej wytrwałości», módl się za mną, gdy błagam Boga o łaskę...

Ojcze nasz... Zdrowaś... Chwała Ojcu...

DZIEŃ ÓSMY

Święty Ojcze Pio, wzorze ewangelicznej miłości Boga i bliźniego, ty umacniałeś w ludzkich sercach przekonanie, że Bóg «nie może odrzucić szczerego pragnienia miłowania Go», w imię miłości, która przepełniała twoje życie, wyjednaj mi w niebie dar..., o który cię z ufnością proszę.

Ojcze nasz... Zdrowaś... Chwała Ojcu...

DZIEŃ DZIEWIĄTY

Święty Ojcze Pio, Maryja była ci «Matką najmilszą», Ją wysławiałeś «najbardziej spośród wszystkich stworzeń na niebie i na ziemi», przez twoje oddanie Bożej Matce proszę o pomoc w mojej potrzebie...

Ojcze nasz... Zdrowaś... Chwała Ojcu...
   


Jezu, Ty się tym zajmij. Modlitwa pełnego zawierzenia Jezu, Ty się tym zajmij. Modlitwa pełnego zawierzenia
Joanna Piątek
Czy odważysz się na pierwszy krok w stronę nowego życia, życia w objęciach Bożej Miłości? Wystarczy tylko zamknąć oczy i z serca powiedzieć: „Jezu, Ty się tym zajmij”... » zobacz więcej

Wasze komentarze:
 Zofia: 06.02.2018, 17:30
 Św ojcze Pio bardzo proszę pomóż mojej córce znaleźć pracę i szczęśliwie ułożyć życie z dobrym człowiekiem
 Matka : 04.02.2018, 18:14
 Drogi Ojcze Pio. Proszę o uzdrowienie mojego syna, poukładaj jego sprawy według woli Bożej. Jezu ufam Tobie
 ufająca kobieta: 04.02.2018, 10:19
 Dziękuję Ci Panie Boże za wszystkie łaski dla mojej rodziny! Błagam o nawrócenie i wiarę dla mojego kochanego męża, uwolnienie go od nałogów, o upragnioną ciążę dla córki, szczęśliwe rozwiązanie dla synowej i zdrowe dziecko. We wszystkim bądź wola Twoja! 💚
 Ida: 03.02.2018, 21:32
 Ojcze Pio,błagam o pomoc i wyproszenie łaski uzdrowienia dla Męża..Jesteś naszą ostatnią nadzieją..
 studentka: 03.02.2018, 02:56
 Kochany Ojcze Pio pomoz mi za przyczyna Twoja i Ducha Swietego napisac i obronic w tym roku prace magisterska.Przepraszam za moje lenistwo,niewiernosci wzgledem Boga,za wszystkie grzechy za brak konsekwencji.Pragne byc lepsza bo tylko zycie z Bogiem ma sens, jest piekne i wartosciowe.Jezu ufam Tobie niech Twoja wola sie stanie,Ty sie tym zajmij.
 studentka: 03.02.2018, 02:54
 Kochany Ojcze Pio pomoz mi za przyczyna Twoja i Ducha Swietego napisac i pbronic w tym roku prace magisterska.Przepraszam za moje lenistwo,niewiernosciwzgledem Boga,za wszystkie grzechy za brak konsekwencji.Pragne byc lepsza bo tylko zycie z Bogiem ma sens i jest piekne i wartosciowe
 Malgosia: 03.02.2018, 02:44
 Kochany Ojcze Pio,daj zdrowie da Marii,ktora ulegla wypadkowi.Ona tak bardzo Cie czci i wielbi.Niech dojdzie do zdrowia i odzyska zupelna sprawnosc w nodze
Ty wszystko mozesz wiec prosze Cie w cichej modlitwie o dar zdrowia dla niej.Swiety Ojcze Pio modl sie za nami i wskaz przez naszego Aniola Stroza u jakich swietych szukac pomocy.
 Marianna: 02.02.2018, 10:48
 Mój Ojcze Pio, wyjednaj łaskę ,by moja wnuczka Justyna zaliczyła wszystkie egzaminy i by Bóg postawił na jej drodze wspaniałego chłopca, który zostanie jej mężem.
Boże ufam Tobie.
 Ewa: 01.02.2018, 00:11
 Ojcze Pio,jestes tak blisko Pana Boga.Podziekuj ode mnie za wszystkie łaski,które otrzymalam w swoim źyciu i jeszcze raz prosze pomóź mi w obecnej sytuacjì.Bądź moim pośrednikiem do Boga.
 Ewa: 31.01.2018, 12:55
 Drogi Ojcze Pio,kiedys balam sie Ciebie jako surowego Swietego...a teraz odmawoam Nowenne i za Twoja przyczyna prosze unizenie o dar zdrowia fizycznego i psycicznego dla mnie i o pomoc w ppdjeciu slusznej decyzji w moim zyciu.Jestes tak blisko Boga fiolkowy zakonniku...wspomnij o mojej rodzinie i o mnie i o tych ktorzy prosza mnie o modlitwe za nich Marysie Jasie Olenke Wojtka Jasia Ele i innych.Powiedz,ze ucze sie wybaczac moim nieprzyjaciolom.Za wszystko dziekuje.
 Karolina : 29.01.2018, 23:02
 Ojcze Pio wypros u Boga łaske zdrowia dla mamy Teresy!
 kobieta: 29.01.2018, 22:31
 Święty Ojcze Pio proszę o spokój i dobrą atmosferę w pracy. Konflikty i jątrzenie są wyniszczające i szkodliwe. Proszę otocz nas opieką.
 Bozena: 26.01.2018, 23:33
 Sw o Pio prosze o wstawinnictwo u naszego Ojca w niebie za nasza corke Malgosie wypros dla niej powrot do calkowitego wyzdrowienia.I prosze olaski dla calej naszej rodziny.Powierzam Tobie nasze dzieci wnuki i meza.Jezu. chce bezgranicznie Tobie Ufac.
 Ania: 25.01.2018, 22:23
 Ojcze blagam wylecz mnie z netwicy ktora mnie meczy oraz blagam o pomoc dla moich dzieci i byc przymnie podczas badania Amen
 Andrzej: 20.01.2018, 23:28
 O.Pio proszę Cię o wstawiennictwo w intencji: o duchową przemianę i pomoc w nauce dla Marcela.
 Urszula : 19.01.2018, 19:59
 Święty Ojcze Pio,dziękuję za wszystko i proszę o zdrowie i potrzebne łaski dla mojej córki Klaudii i całej mojej rodziny.Jezu Ufam Tobie.
 Dorota: 18.01.2018, 23:20
 Święty Ojcze Pio , proszę Cię nie ustawaj w modlitwie wstawienniczej o łaskę nawrócenia dla Dominki i dar Chrztu św.dla Poli. Ufam w siłę Twojej modlitwy i dziękuję .
 zosia: 17.01.2018, 17:52
 Św Ojcze Pio dziękuje za łaskę uzdrowienia ,przepraszam za grzechy moje,proszę o pomoc twoją w naszym życiu .Daj łaski potrzebne naszej rodzinie.
 barbara: 15.01.2018, 17:16
 Ojcze Pio: proś serce Jezusa za moją córką. Jezu polecam ci moją córkę Anitę. Jezu, ufam Tobie. Ty się tym zajmij.
 barbara: 15.01.2018, 17:15
 Ojcze Pio: proś serce Jezusa za moją córką. Jezu polecam ci moją córkę Anitę. Jezu, ufam Tobie. Ty się tym zajmij.
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] (11) [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35]


Autor

Tresć
[ Powrót ]
 
[ Strona główna ]

Humor | Polityka Prywatności | Reklama | Kontakt

© 2001-2018 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej