Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki

Nowenna do św. o. Pio


DZIEŃ PIERWSZY

Święty Ojcze Pio, z przekonaniem uczyłeś, że Opatrzność Boża «mieszając radość ze łzami w życiu ludzi i całych narodów prowadzi do osiągnięcia ostatecznego celu; że za widoczną ręką człowieka jest zawsze ukryta ręka Boga», wstawiaj się za mną, bym w mojej trudnej sprawie..., którą przedstawiam Bogu, przyjął z wiarą Jego wolę.

Ojcze nasz... Zdrowaś... Chwała Ojcu...

DZIEŃ DRUGI

Święty Ojcze Pio, ty zachęcałeś małodusznych do porzucenia lęku i uznania się za najszczęśliwszych, gdy «staną się godni tego, by uczestniczyć w bólach Boga-Człowieka«, by «wierzyli, że to nie opuszczenie, ale wielka miłość Boga», ośmielony przykładem twojej ufności wobec Boga, proszę o wstawiennictwo w mojej intencji..., którą ci przedkładam.

Ojcze nasz... Zdrowaś... Chwała Ojcu...

DZIEŃ TRZECI

Święty Ojcze Pio, ty przez codzienne dźwiganie krzyża zasłużyłeś na miano Cyrenejczyka, wierzyłeś, że «Pan w swoim miłosierdziu poda rękę i obdarzy mocą», módl się za mną w moich trudnościach... i uproś mi u Jezusa łaskę wytrwania w dobrym.

Ojcze nasz... Zdrowaś... Chwała Ojcu...

DZIEŃ CZWARTY

Święty Ojcze Pio, doświadczany z woli Bożej wielkim cierpieniem, przyjmowałeś je «jako los wybranych dusz» i «dar prowadzący do zbawienia», wstawiaj się za mną u Boga, abym mógł z godnością chrześcijańską przyjąć mój ból i uproś łaskę...

Ojcze nasz... Zdrowaś... Chwała Ojcu...

DZIEŃ PIĄTY

Święty Ojcze Pio, ty przez swoje niezwykłe zjednoczenie z Panem wlewałeś w serca wątpiących nadzieję, «że Bóg chrześcijan jest Bogiem przemiany», że z cierpienia rodzi się pokój, a z odrzucenia rozpaczy «budzi się nadzieja», bądź ze mną w moim doświadczeniu..., abym ufał w miłość Bożą.

Ojcze nasz... Zdrowaś... Chwała Ojcu...

DZIEŃ SZÓSTY

Święty Ojcze Pio, ty stałeś się dla nas przykładem posłuszeństwa w wierze, wiedziałeś, że «gdzie nie ma posłuszeństwa, tam nie ma cnoty, tam nie ma dobra i nie ma miłości; gdzie zaś nie ma miłości, tam nie ma Boga, a bez Boga nie idzie się do nieba», bądź moim orędownikiem u Boga, gdy proszę o łaskę...

Ojcze nasz... Zdrowaś... Chwała Ojcu...

DZIEŃ SIÓDMY

Święty Ojcze Pio, niestrudzony naśladowco Chrystusa, wszystkich z ufnością proszących o pomoc zapewniałeś, że «otrzymają od Boga łaskę świętej wytrwałości», módl się za mną, gdy błagam Boga o łaskę...

Ojcze nasz... Zdrowaś... Chwała Ojcu...

DZIEŃ ÓSMY

Święty Ojcze Pio, wzorze ewangelicznej miłości Boga i bliźniego, ty umacniałeś w ludzkich sercach przekonanie, że Bóg «nie może odrzucić szczerego pragnienia miłowania Go», w imię miłości, która przepełniała twoje życie, wyjednaj mi w niebie dar..., o który cię z ufnością proszę.

Ojcze nasz... Zdrowaś... Chwała Ojcu...

DZIEŃ DZIEWIĄTY

Święty Ojcze Pio, Maryja była ci «Matką najmilszą», Ją wysławiałeś «najbardziej spośród wszystkich stworzeń na niebie i na ziemi», przez twoje oddanie Bożej Matce proszę o pomoc w mojej potrzebie...

Ojcze nasz... Zdrowaś... Chwała Ojcu...
   

Głodni Boga. Praktyczna pomoc w charyzmatycznej modlitwie osobistej Głodni Boga. Praktyczna pomoc w charyzmatycznej modlitwie osobistej
Ralph Martin
Jesteś chrześcijaninem. Może rok, może dwa, a może już 20 lat. Uczęszczasz na każdą niedzielną Mszę Św., modlisz się obowiązkowo rano i wieczorem, zawsze dajesz symboliczną złotówkę na tacę... Bywa jednak, że nie jesteś w stanie nawiązać bliższego kontaktu z Bogiem. Targają Tobą wątpliwości. Bronisz się rękami i nogami przed miłością, którą chce obdarzyć Cię Twój Ojciec. ... » zobacz więcej

Wasze komentarze:
 aneta: 15.07.2015, 08:28
 Święty Ojcze Pio, proszę z całego serca o pomoc dla mojego syna Kuby. Proszę o rozwiązanie trudnych spraw, aby powróciła mu radość życia. Wierze głęboko, że pomożesz nam w naszej sytuacji.
 mama i zona: 05.07.2015, 17:29
 Najpierw dziekuje za wszystkie otzymane laski, za to, ze moglam przebaczyc. Chcialabym, zeby corka tez mogla przebaczyc, ale jeszcze nie jest na to gotowa. Wiedze jednak, ze przebaczenie jest konieczne, zeby zyc w spokoju duszy. Prosze o pewnosc siebie ,zaufanie Tobie i mocny charakter dla mojego syna. Nie pozwol dzieciom oddalic sie od ciebie i zatracic wiary. Dla meza prosze o radosc i zadowolenie - zeby byl swiadomy tego, co w zyciu naprawde jest wazne. Dla siebie prosze o wytrzymanie w mojej cudownej wierze i o pelna ufnosc Bogu - bo to jest najwazniejsze.
 mama: 01.07.2015, 21:56
 Proszę Cię Święty Ojcze Pio o wstawiennictwo u Pana Boga by syn wreszcie pomyślnie obronił prace magisterską .Dziękuję Ci za dotychczasową opiekę.
 BK: 25.06.2015, 08:44
 O ŚWIĘTY OJCZE PIO WSTAW SIĘ ZA NAMI DO JEZUSA MIŁOSIERNEGO AMEN.
 BK: 24.06.2015, 12:20
 POMÓŻ OJCZE PIO AMEN.
 Alina: 22.06.2015, 19:56
 Prosze cie Ojcze Pio o modlitwe za zmarla Stefanie Mrzyk .o pokoj jej duszy,wieczny odpoczynek racz dac jej Panie
 Maria: 22.06.2015, 19:52
 Umiłowany Ojcze Pio, bardzo proszę Cię w tej nowennie o wstawiennictwo w sprawie syna, aby Nasz Pan postawił na jego drodze właściwą dziewczynę.
 matka: 21.06.2015, 16:53
 Św. Ojcze Pio proszę o uratowanie rodziny córki i wnuczki.Twoja wierna czcicielka
 Wierna: 16.06.2015, 18:58
 Św.Ojcze Pio spraw abym mogła razem z mężem iść z własnego domu który zapisaliśmy córce Ty Ojcze wiesz o co chodzi co nas rodziców gnębi aby nasze finanse wystarczyły na wynajem mieszkania i na godne życie starszych ludzi.
 basia: 11.06.2015, 08:18
 Dziękuję CI dobry BOŻE za każdy dzień i wszystkie łaski którymi mnie i moją rodzinę obdarzasz . Św Ojcze Pio proszę o uproszenie łaski zdrowia dla mnie i mojej rodziny, proszę o łaskę trzezwości i nawrócenia w mojej rodzinie , parafii i ojczyznie . BOŻE w Twoje ręce oddaje siebie i moją rodzinę . JEZU Ufam Tobie.
 A.K: 10.06.2015, 21:49
 Święty Ojcze Pio proszę o zdrowie dla ciężko chorej cioci Marysi.
 mama: 06.06.2015, 21:24
 Święty Ojcze Pio błagam o wstawiennictwo u Miłosiernego Pana dla mojego syna Jakuba o szczęście w życiu i o pomoc w trudnych jego chwilach, aby ten zły czas odszedł.
 Anonim: 03.06.2015, 09:12
 Św Ojcze Pio dopomóż w wiadomej sprawie
 Basia: 30.05.2015, 21:50
 daj łaski przez pielęgniarską posługę TERESY przy Marii 3 l po wylewie-3tyg. i moc w dojazdach 30 km z kolegą Kazikiem
 ja: 27.05.2015, 20:57
 Dziękuję Ci Ojcze Pio za wszystkie laski które spływają na moja rodzinę za Twoim wstawiennictwem u Boga! Dziękuję Ci bardzo!
 basia: 25.05.2015, 19:32
 Proszę Cię Ojcze Pio za Jonaszka według Woli Bożej
 mama: 21.05.2015, 22:20
 prosze Cie mój wielki swiety OJCZE PIO- wybłagaj mi łaskę nawrócenia ewy macieja marka i Andrzeja. Prosze też o swiete przezycie rekolekcji TOBIE poswieconych.
 Przemek: 21.05.2015, 09:58
 Kochany Św. o. Pio! Pokornie proszę Cię o modlitwę o zdrowie, moje i najbliższych mych, o przemianę naszych serc, o udzielenie mi łaski bycia pokornym i prostym człowiekiem, abym znalazł dobrą pracę, o dobrą żonę i abym jak też był dobrym mężem, o wiele Łask Bożych dla mego ks. spowiednika, o ustawiczną ochronę naszej rodziny przed złym oraz o rozpatrzenie spraw Bogu wiadomych, przez ręce Maryi, Jezu ufam Tobie, Amen.
 mama: 10.05.2015, 11:03
 Ojcze Święty Janie Pawle II błagam o zdrowie dzieci naszych i wnuków, o zdrowie dla nas. Chroń nas swoim ochronnym światłem zawsze i wszędzie. Błagam ratuj moją córeczkę z tego chorego związku, który niszczy ją psychicznie i fizycznie. Dziękuję za otrzymane łaski.
 xx: 03.05.2015, 12:06
 Swiety ojcze pio prosze cie o zdrowie i pomoc w znalezieniu godnej racy.Dziekuje ci za otrzymsne łaski.Panie badz uwielbiony teraz i na wieki.
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] (29) [30] [31] [32] [33] [34] [35]


Autor

Tresć
[ Powrót ]
 
[ Strona główna ]

Pełna wersja | Polityka Prywatności | Reklama | Kontakt

© 2001-2018 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej