Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki

Nowenna Pompejańska

"Nowenna nie do odparcia"

Słowa Matki Bożej

Najświętsza Panna Pompejańska kilka razy pouczała swoich czcicieli, co mają uczynić, aby odebrać łaski, na których im zależało.

Znany jest fakt ukazania się Matki Bożej nieuleczalnie chorej Fortunatynie Agrelli z Neapolu (lat 21), do której powiedziała:

"Za każdym razem gdy chcesz uzyskać ode mnie jakaś łaskę, odpraw na mają cześć trzy nowenny błagalne, odmawiając 15 tajemnic mojego różańca, a potem odpraw
trzy nowenny dziękczynne".


Po odprawieniu nowenny, Fortunatyna Agrelli została cudownie uzdrowiona. Był to początek nabożeństwa, które polegało na odmawianiu przez 54 dni całego różańca, zwanego "Nowenną nie do odparcia".

Modląc się nowenną upraszamy łaski potrzebne dla rozwiązania spraw trudnych i beznadziejnych.Nowenna pompejańska Nowenna pompejańska
Małgorzata Pabis, Grażyna Kich
Ta książka to nie tylko wskazówka, jak odmawiać nowennę pompejańską, ale również świadectwo łask, jakie można dzięki niej uzyskać. Bo w modlitwie różańcowej tkwi wielka siła...... » zobacz więcejKomentarze nie dotyczące Nowenny Pompejańskiej nie będą zamieszczane

Wasze komentarze:
 matka: 13.04.2017, 16:43
 Matko Boża, miej w opiece moje dzieci i ich rodziny. Wlej w ich serca wiarę, nadzieję, że to, co kręte, z Twoją i Bożą pomocą wyprostuje się. Obdarz ich błogosławieństwem, optymizmem i wolą zmagania się z dniem codziennym. Serdecznie o to proszę.
 sonia: 10.04.2017, 20:44
 Nowenna działa cuda. Pierwsza przyniosła odpowiedzi na wiele pytań, wyjaśniła całą sprawę (intencję) w najbardziej nieoczekiwany sposób. W pierwszej części były problemy, trudno mi było się skupić na modlitwie, cały czas ktoś dzownił, przerywał, musiałam wstać żeby otworzyć drzwi itp ;) Trochę tego za dużo na zbiegi okoliczności.
Jestem obecnie w trakcie odmawiania drugiej nowenny i wiele innych spraw zaczyna się naprawiać, jaki będzie wynik końcowy - zobaczymy.
 Matka: 09.04.2017, 17:31
 Matko Najświętsza.Tylko Ty mnie wysłuchałaś kiedy było mi ciężko.Córka straciła drugą ciążę,syn zostawił żonę i dziecko a u mnie rozpacz która rozrywała matczyne serce.Nowenna dodawała mi sił,powoli odzyskiwałam wiarę że podołam że wszystko dobrze się skończy.Ty mnie wysłuchałaś.Trwało to całe dwa lata które wydawały się wiecznością.Zły działał,myślałam że nie dam rady,wątpiłam ale znowu otrzymywałam siły i modliłam się.Mateczko dziękuję za wszystkie łaski jakie mi wyświadczyłaś.Matko Niebiańska ja matka ziemska proszę za moją rodziną otocz nas płaszczem swej opieki .Odmawiajcie Nowennę Pompejańską dodaje sił,spokój i ukojenie na sercu.
 matka: 08.04.2017, 23:51
 Matko Boża, módl się za mnie i moją rodzinę. Wspieraj moje modlitwy swoimi prośbami do Boga o łaski, zdrowie, szczęście w małżeństwach moich dzieci. Serdecznie o to proszę.
 Ewa: 08.04.2017, 22:19
 Prośba o modlitwę, o zaniechanie wnoszenia przez męża sprawy o rozwód i powrót do żony. Obdarz go BOŻE pokorą!
 mama: 03.04.2017, 15:12
 Gdybym wiedziała ze Nowenna ma taką siłe,odmówiłabym ja parę lat wcześniej.Odmawiałam w intencji syna który był niedookiełznania.W chodził w wiek dojrzewania-pyskował,przestał się uczyc,myslałam ze już nic nie pomoze ani grozba ani prosba.Podczas modlitwy było jeszcze gorzej miałam wrazenie ze szatan atakuje jeszcze bardziej.Ale wytrwałam i mój SYN-to nie ten sam chłopak.Do tego wszystkiego dochodziła jego choroba.Od 4 lat brał leki przeciwpadaczkowe,miał nadwrażliwość na światło,która mogła wywołać padaczkę.Dzis odstawiamy leki badania EEG-W NORMIE.MÓDLCIE SIĘ WSZYSCY!!! Mam zamiar odmawiać jeszcze raz !!! -Ta radość która pozostaje w sercu i chęć modlitwy jest ogromna.
 matka: 26.03.2017, 16:42
 Matko Boża, czuwaj nad szczęśliwym narodzeniem się mojego drugiego wnuka. Daj zdrowie jego mamie, wyproś łaski dla całej rodziny- rodziców i dwojga dzieci. Każdy dzień zaczynam myślą o Tobie, Orędowniczko nasza i Pocieszycielko. Tyle próśb, tyle nadziei pokładanych w Tobie, Maryjo... Spójrz na nie łaskawym okiem...
 Alina;26.03.2017: 26.03.2017, 15:06
 Krolowo Rozanca Swietego ,prosze o wstawienictwo u swego Syna Jezusa o uzdrowienie mojej corki Moniki.
Dziekuje za wszystkie laski jakie otrzymalam Matuniu od Ciebie iTwego Syna Jezusa .Matko Boza miej w opiece moja rodzine .Odmowilam trzy nowenny i zaczelam czwarta .Dzieki Maryjo ze mamy Ciebie!!!!
 Agnieszka : 25.03.2017, 22:06
 Maryjo proszę o zdrowie dla moich rodziców i siły dla nich. Proszę również w tej sprawie, która leży mi na sercu od bardzo dawna. Nie wiem już jak o to prosić, co robić ale mam nadzieję, że Ty Maryjo dasz mi rozwiązanie tej mojej trudnej sprawy, bo już nie daję rady. Starałam się ale nic z tego nie wychodzi.
 matka: 25.03.2017, 21:39
 Dziś jest Święto Zwiastowania Pańskiego. Zaczynam dziś kolejną nowennę w intencji małżeństwa mojej córki. Matko Boża ,wybłagaj u Pana Boga dar macierzyństwa dla niej. Pocieszycielko nasza, Orędowniczko, bądź dla niej łaskawa, wstaw się za nią i uczyń szczęśliwą.
 Matka: 24.03.2017, 14:59
 Matko kochana.Ja matka ziemska dziękuję za wszystko w czym mnie wysłuchałaś i wstawiłaś się za mną i moją u swojego Syna Jezusa Chrystusa.Matko Niebiańska moja córka dzisiaj ma urodziny,dziękuję bo w jej intencji również często się modliłam.Dzisiaj ona spodziewa się kolejnego dziecka,wierzę że jest to również duże wsparcie od Ciebie.Proszę wstaw się za tymi młodymi ludźmi którzy już tyle nieszczęść przeżyli ,u swojego Syna i uproś łaskę szczęśliwego przebiegu ciąży,zdrowie dla córki i jej dzieci.
 matka i babcia: 20.03.2017, 16:25
 Matko,dzisiaj moja wnuczka kończy 17 miesięcy.Dziękuję że wysłuchałaś moich próśb i wstawiłaś się u swojego Syna za moją córką.Modlę się i proszę o szczęśliwy przebieg ciąży dla mojej córki zdrowie dla niej i jej dzieci.Opiekunko nasza otocz płaszczem swej opieki tą młodą rodzinę.Nie opuszczaj nas.Módlcie się i odmawiajcie Nowennę Pompejańską.Matka nas wysłucha.Wiara czyni cuda.Ja odmawiam Nowennę czwarty rok.Było ciężko,dzisiaj jestem szczęśliwą żoną,matką i babcią.
 karolina: 18.03.2017, 20:52
 Matuchno kochana błagam Cię o zdrowie dla mojej córki w Tobie moja moja nadzieja Tobie zawierzam
 Siostra: 17.03.2017, 10:28
 Nowenna którą odmawiałam już prawie dwa lata temu odmieniła życie całej mojej rodziny, myślę że dzięki pomocy którą otrzymałam ocalone zostało przynajmniej jedno życie. Modląc się do Matki miłosierdzia prosiłam ją o uzdrowienie z alkoholizmu członka mojej rodziny. sytuacja była już naprawdę bardo trudna, wręcz beznadziejna i trwała już bardzo długo. Wszystkie problemy dodatkowo spowodowały poważne pogorszenie stanu zdrowia mojej mamy, nie wspominając o stanie zdrowia osoby uzależnionej. Generalne nikt już nie był w stanie dłużej tak cierpieć. Wtedy zdecydowałam się odmówić błagalną modlitwe - nowenne i choć wiedziałam że będzie to trudne ze względu na czas to własnie od tego momentu zaczeły siędziać cuda. Na początek we mnie - przeszłam głęboką odnowę wiary, a w mojej duszy zapanował większy spokój. Potem sytuacja w domu zaczeła się powoli poprawiać. Mniej więcej w połowie nowenny niestety sytuacja znowu się pogorszyła - wtedy myślalam ze to na nic i stracę nadzieje. Ale wytrwałam i wierzyłam że powierzyłam moje problemy jedynej Osobie, która jest w stanie mi pomóc. I tak się stało. Kilka dni po zakończeniu nowenny wszelkie problemy ustały i od tamtej pory nie powróciły. d nowenny minęło już dwa lata i wiem z całą mocą że to co się wydażyło to był cud podarowany mi przez Maryję. Dziękuję Ci o Pani i całe moje życie Tobie powierzam. Jeśli ktokolwiek będzie prosił Ją z wiarą i mocą to otrzyma łaski. Nie wątpcie w to nigdy bo właśnie w tym jest nasza siła. Dziękuję Ci z całego serca! Nie bójcie się bo gdy Jej powierzycie swoje problemy Ona was wysłucha.
 Mama: 10.03.2017, 23:25
 Królowo Róźańca Świętego proszę cię o zdrowie dla córki i o zdanie przez nią ważnych egzaminów. Mtako wysłuchaj mojej prośby.
 Ela: 06.03.2017, 07:47
 I jeszcze jedno świadectwo, szczególnie dla młodych, którzy cierpią po rozstaniu. Tak, moja druga córka cierpiała, gdy zostawił ją chłopak - miłość życia - jak twierdziła. Odmawiała Nowennę Pompejańską w intencji jego nawrócenia i powrotu /2 Nowenny/ i trzecią aby MAtka Boska zabrała jej cierpienie. Ja modliłam się o innego, dobrego chłopca dla niej. Kiedy już zaczęła wątpić, czy zostanie wysłuchana - oto pojawił się piękny i dobry chłopak. Zakochała się, jest szczęśliwa. I chyba jej wstyd, że była niecierpliwa i zwątpiła. Zachęcam do odmawiania Nowenny Pompejańskiej ze spokojem, ufnością bezgraniczną. Ja kończę już szóstą Nowennę - teraz w bardzo ciężkiej sprawie. I znowu dam świadectwo cudu!Maryja jest CUDOWNA i WIELKI JEJ SYN A NASZ PAN JEZUS! Chwała Panu!
 ela: 06.03.2017, 07:35
 szczęść Boże wszystkim. Pisałam tu rok temu rozpoczynając 10 marca 2016 r. pierwszą Nowennę Pompejańską. Obiecałam dać świadectwo, co niniejszym czynię. Córka nie chciała dziecka, nie zajmowała się nim, nie dotykała, chciała się go pozbyć, oddać. Nie chciała go urodzić - zmusiłam żeby nie zabiła - różaniec i Maryja. Dziś chłopczyk ma 3 lata, jest cudowny, piękny i mądry, a córka od ok. 8 miesięcy świata za nim nie widzi. powiedziała ,,Mamusiu, on jest największym szczęściem, jakie mi się w życiu przydarzyło". Chwała Jezusowi i Maryi!
 mama: 03.03.2017, 19:02
 Matko Boża, bądź moją Orędowniczką u Boga, wypraszaj potrzebne mojej rodzinie łaski. Serdecznie o to proszę.
 mama: 03.03.2017, 19:02
 Matko Boża, bądź moją Orędowniczką u Boga, wypraszaj potrzebne mojej rodzinie łaski. Serdecznie o to proszę.
 Lara: 03.03.2017, 15:12
 Skończyłam odmawiać nowennę i widzę już jak Maryja działa. To jest niesamowite jak byłam wyciszona, opanowana i zaradna podczas rozprawy rozwodowej. Dodam tylko, że poprosiłam Maryję żeby była moją adwokatką podczas rozprawy...I TAK SIĘ TEŻ STAŁO. To wsparcie duchowe było dla mnie odczuwalne, a prawdziwe i mądre słowa same wychodziły mi z ust, gdy je tylko otwierałam żeby coś powiedzieć. W poniedziałek kolejna rozprawa, ale wiem, że sprawiedliwość będzie i wola Boża się stanie.
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] (17) [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35]


Autor

Tresć
[ Powrót ]
 
[ Strona główna ]

Pełna wersja | Polityka Prywatności | Reklama | Kontakt

© 2001-2019 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej