Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki

Nowenna Pompejańska

"Nowenna nie do odparcia"

Słowa Matki Bożej

Najświętsza Panna Pompejańska kilka razy pouczała swoich czcicieli, co mają uczynić, aby odebrać łaski, na których im zależało.

Znany jest fakt ukazania się Matki Bożej nieuleczalnie chorej Fortunatynie Agrelli z Neapolu (lat 21), do której powiedziała:

"Za każdym razem gdy chcesz uzyskać ode mnie jakaś łaskę, odpraw na mają cześć trzy nowenny błagalne, odmawiając 15 tajemnic mojego różańca, a potem odpraw
trzy nowenny dziękczynne".


Po odprawieniu nowenny, Fortunatyna Agrelli została cudownie uzdrowiona. Był to początek nabożeństwa, które polegało na odmawianiu przez 54 dni całego różańca, zwanego "Nowenną nie do odparcia".

Modląc się nowenną upraszamy łaski potrzebne dla rozwiązania spraw trudnych i beznadziejnych.Nowenna pompejańska Nowenna pompejańska
Małgorzata Pabis, Grażyna Kich
Ta książka to nie tylko wskazówka, jak odmawiać nowennę pompejańską, ale również świadectwo łask, jakie można dzięki niej uzyskać. Bo w modlitwie różańcowej tkwi wielka siła...... » zobacz więcejKomentarze nie dotyczące Nowenny Pompejańskiej nie będą zamieszczane

Wasze komentarze:
 G : 25.08.2016, 18:21
 Matko Boza prosze pomoz Ty wiesz,.Prosze o zdrowie dla Kasi oraz bliskich
 Natalya: 22.08.2016, 23:22
 Matko Przenajświętsza dziękuję Ci za wszystkie łaski, za dobroć i opiekę, której doświadczyłam.
Zwracam się do Ciebie z nadzieją, że i tym razem
nie odmówisz mi pomocy. Proszę daj się przebłagać moim modlitwom i dopomóż mi w sprawie, która tak bardzo leży mi na sercu.
 Aga: 22.08.2016, 20:46
 Czy nowenne odprawia się w jednej intencji?Czy można wymienić kilka?proszę o odpowiedz.Z Bogiem
 Anna: 20.08.2016, 20:46
 Kiedyś byłam zrozpaczona przytłaczającym mnie problemem. Odmówiłam Nowennę Pompejańską. Matka Boża mnie wysłuchała. Dziękuję Mateńko. Teraz znowu jestem u kresu wytrzymałości, znowu się modlę, modlitwa przynosi mi spokój i wiarę ze kochana Matka Boża znowu mi pomoże. Proszę o modlitwę.
 Irena: 20.08.2016, 13:45
 Odmawiajac Nowenne Pompejanska, otrzymalam to o co prosilam,a nawet i wiecej. Teraz odmawiam po raz drugi. Mysle,ze wztrwam. Dziekuje Matko Najswietsza!!!!!!!!!!!
 Grazyna : 16.08.2016, 12:50
 Prosze o zdrowie dla Kasi oraz bliskich. MATKO Boza pomoz Ty wiesz wskaz wlasciwa droge, bo brakuje juz mi sil
 Ela: 15.08.2016, 08:24
 wiem, dlaczego nie wszyscy otrzymują to, o co proszą. Byłam na nabożeństwie z uzdrowieniami i usłyszałam od księdza słowa: ,,proście jak dzieci". Tak , mój wnuk, gdy czegoś chce, to nic nie słyszy , nic nie widzi, tylko w kółko powtarza co chce. Aż mu łzy lecą. I wierzy, że mu to dam, wierzy i nie przyjmuje do wiadomości, że może być inaczej. A my jak wierzymy? Im ktoś starszy, tym trudniej mu wierzyć /chociaż to deklaruje/. Sama nie potrafię wierzyć jak dziecko i z tą wiarą czekać aż otrzymam łaskę. Gdy patrzę na córkę, z jaką ogromną wiarą modli się o powrót chłopaka, podziwiam ją .Pisałam 10.08., nadal trwamy na modlitwie Nowenną Pompejańską. I jeszcze jedno: często słyszę lub czytam, że ludzie którzy nie otrzymali oczekiwanej łaski piszą: ,,Bóg miał inny plan i ja się z tym godzę". Mam wtedy straszne wątpliwości i nie potrafię sobie z nimi poradzić. może ktoś ma jakieś mądre przemyślenia na ten temat?
 matka i babcia: 11.08.2016, 19:00
 Dziękuję mateczko za wszystko.Ja matka ziemska dziękuję ze mnie wysłuchałaś..Opiekuj się moją córką jej mężem i dzieckiem.Chroń tą młodą rodzinę.Kocham Cię mateczko i w modlitwach nie ustanę.
 do aaaaann: 11.08.2016, 17:24
 Będę myślami i modlitwa przy Tobie. Ja sobie ciągle powtarzam "zaufaj, będzie dobrze"
 A.: 11.08.2016, 00:06
 Maryjo, ja wierzę, że Ty mnie kochasz i prowadzisz! Prowadź nas wszystkich do Chrystusa. Niech każdy kto przeczyta te słowa będzie obdarzony Bożym Błogosławieństwem i Radością! Niech Boża Chwała Zajaśnieje. Pan przygotował tyle cudów, niech Jego Boży Plan na nasze życie; Plan na życie w obfitości się wypełni. AMEN
 Kasia : 09.08.2016, 23:16
 A co się stało?? czemu piszesz że jesteś wrakiem człowieka
 do do aaaaann: 01.07.2016, 16:20: 06.08.2016, 21:30
 rozumiem Twój ból i łączę się z nim.Najgorsze jest to,że ja też przestałam ufać Maryi.Całe życie wierzyłam mocno w Boga.Od czterech lat mocno mnie doświadcza.Odmówiłam chyba 10 nowenn pompejańskich.Dziś jestem wrakiem człowieka i czuję,że to już mój koniec
 A.: 05.08.2016, 01:31
 Kocham Cię Maryjo! <3
 ewa: 17.07.2016, 19:28
 Ja od roku czasu próbuje w całości przez 54 dni dokończyć nowennę,i jeszcze nigdy niestety nie udało mi się..Albo zasypiam albo coś wypadnie i tak to trwa.Obecnie jestem w 7 dniu i mam nadziieję,że żadna diabelska siła mnie nie podkusi na przerwanie jej.Królowo Różanca Swiętego módl się za nami
 Aga : 16.07.2016, 17:00
 Skladam swiadectwo, ze Nowenne Pompejanska oraz modlitwa do Sw.Rity uczynily cud. Wysluchaly moich prosb. Dletego dziekuje Ci Sw.Panienko i Sw.Rito nikt ani nic nie moze pomoc lub pocieszyc, tylko modlitwa
 ela: 10.07.2016, 22:08
 i ja muszę złożyć świadectwa o mocy modlitwy nowenną pompejańską. Pierwszą zaczęłam odmawiać 10.03 br. o otrzymanie instynktu macierzyńskiego dla mojej córki, która nie kocha i nie chce swojego dziecka. Po skończeniu nowenny córka stwierdziła, że nie ma siły się nim zajmować, ale że jej jest go żal. Czyli nie działa. Ale ja mam ciągle nadzieję, bo przecież Matka Boska nie musi nas natychmiast wysłuchać. A my nie powinniśmy się na Nią obrażać, bo nie dała nam czegoś co bardzo chcieliśmy. Drugą nowennę poświęciłam w intencji drugiej córki, o jej zdrowie i zakończenie z sukcesem pewnego etapu w pracy. Tym bardziej wydawało się to niemożliwe, że w międzyczasie rzucił ją chłopak tzw. ,,Jedyna miłość życia". No i sprawy zawodowe poszły z sukcesem /choć okupione nieprzespanymi przez córkę nocami, morzem łez i nerwami/, a zdrowie? Chyba lepiej. Na pewno nie gorzej. Chłopak nie wrócił, a ona nie może się z tym pogodzić. Postanowiła, że zacznie nowennę w jego intencji, w intencji jego powrotu, jutro... Jest taka pełna nadziei. Obiecuję, że napiszę, gdy on wróci, wierzę w to.
 agnieszka 06 .07 .16,: 06.07.2016, 08:36
 Matko Boża z Pompejów wstaw się za mną u Twojego syna Jezusa,o pracę,której tak bardzo potrzebuję.Mam chorą mam chorą mamę a ja jestem na jej utrzymaniu. Adam: 01.07.2016, 23:03
 Nowenna Pompejańska a inna Wola Boża

Składam świadectwo z niewsłuchanych 6 Nowenn Pompejańskich (2 odmówiłem ja i 4 moja teściowa).
W zeszłym roku na wiosnę teść zachorował na zapalenie oskrzeli, które pomimo leczenia nie ustępowało. Lekarz rodzinny zlecił zrobieni prześwietlenia płuc na którym okazało się że jest guz. Jak się tylko o tym odwiedzałem rozpocząłem odmawiać NP w intencji aby ten guz nie był rakiem złośliwym- po jakimś czasie odmawiania przyszły wyniki badań, które niestety potwierdziły że rak jest złośliwy. Wtedy dokończyłem NP z prośbą o uzdrowienie, następnie odbyła się operacja usunięcia zaatakowanego płuca. W dniu operacji chirurg powiedział treściowej że na wyniku badań rezonansem magnetycznym on widzi drugi guz na drugim płucu (przerzut), którego jednak nie zoperował – dlaczego nie wiem. Wtedy rozpocząłem odmawiać jeszcze jedną NP w intencji uzdrowienia teścia – wprost o cud i namówiłem również teściową aby zaczęła odmawiać NP w intencji uzdrowienia teścia bo jest to przecież Nowenna nie do odparcia i Pan Jezus powiedział „…Jeśli dwaj z was na ziemi zgodnie o coś prosić będą, to wszystkiego użyczy im mój Ojciec, który jest w niebie. Bo gdzie są dwaj albo trzej zebrani w imię moje, tam jestem pośród nich” (Mt 18, 19-20)– teściowa odmówiła 4 NP pod rząd. W tym czasie teściu walczył z chorobą przyjmował chemie wszyscy z rodziny z wielką nadzieją myśleli że jednak wyzdrowieje niestety 25. 06. br. zmarł. Miał 63 lata. Pomimo że teść bardzo chciał żyć Wola Boża była inna.

Dlaczego tak się stało pomimo szturmu modlitewnego Nowenną Pompejańska, wszystkich innych modlitw np. do św. Peregryna i Mszach o Uzdrowienie?

I tak sobie myślę że jednak Pan Bóg zabiera do Siebie swoje dzieci nie wtedy gdy one same tego chcą ale wtedy gdy jest to dla nich najbardziej korzystne - z punktu widzenia życia wiecznego. Teść w dniu śmierci świadomie się wyspowiadał, przyjął Komunię Świętą i przyjął Sakrament Namaszczenia Chorych i po 2 godz. zmarł. W chwili konania była przy nim żona i dwie córki. Teściowa modliła się Koronką do Bożego Miłosierdzia a moja żona trzymała jego za rękę i dziękowała mu za wszystko co dla nas wszystkich zrobił. Ja tego samego dnia odprawiłem za niego odpust zupełny (Koronka do Bożego Miłosierdzia przed Tabernakulum, Spowiedź Święta, Komunia Święta, dwie modlitwy w intencjach papieskich). Ufam że mój teściu jest w Niebie i jest mu tam lepiej niż było mu na ziemi pomimo że bardzo chciał wyzdrowieć i żyć.

PS
Nowenna Pompejańska jest dla mnie modlitwą wyjątkową i codzienną od kilku lat, będę ją odmawiać nadal i z wiarą, że to co dla mnie najlepsze udzieli mi Pan Jezus za pośrednictwem Matki Bożej Pompejańskiej.
Adam
 do aaaaann: 01.07.2016, 16:20
 Obrazasz nie tylko Matkę Boża ale i innych piszących tu na portalu. Rozumiem twój ból i cierpienie ale przez nienawiść niczego nie zmienisz na lepsze, może być jeszcze gorzej. W moim życiu wiele ostatnio wydarzyło się ale postanowiłam zachowywać się normalnie, serdecznie a nie jak najgorsza zolza od której wszyscy będą uciekać. Wszystko co nas spotyka ma jakiś sens, wierzę że i w moim przypadku tak było.
 władysława 27 06.16. : 27.06.2016, 15:56
 kochana Matko Boża Pompejańska wierzę bardzo mocno że pomożesz mojej córce w otrzymaniu potrzebnych łask o które prosi w odmawianiu nowenn pompejańskich. matka.
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] (20) [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35]


Autor

Tresć
[ Powrót ]
 
[ Strona główna ]

Pełna wersja | Polityka Prywatności | Reklama | Kontakt

© 2001-2018 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej