Humor Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Pobierz Spowiedź Opowiadania Perełki


Nowenna Pompejańska
"Nowenna nie do odparcia"
Słowa Matki Bożej

Najświętsza Panna Pompejańska kilka razy pouczała swoich czcicieli,
co mają uczynić, aby odebrać łaski, na których im zależało.

Znany jest fakt ukazania się Matki Bożej nieuleczalnie chorej
Fortunatynie Agrelli z Neapolu (lat 21), do której powiedziała:

"Za każdym razem gdy chcesz uzyskać ode mnie jakaś
łaskę, odpraw na mają cześć trzy nowenny błagalne,
odmawiając 15 tajemnic mojego różańca, a potem odpraw
trzy nowenny dziękczynne".


Po odprawieniu nowenny, Fortunatyna Agrelli została cudownie uzdrowiona.
Był to początek nabożeństwa, które polegało na odmawianiu przez 54 dni całego różańca,
zwanego "Nowenną nie do odparcia".

Modląc się nowenną upraszamy łaski potrzebne dla rozwiązania spraw trudnych i beznadziejnych.Modlitewnik dla małżonków Modlitewnik dla małżonków
Małgorzata Rogalska
Niniejszy modlitewnik może być pomocny dla małżonków w ich indywidualnej, jak i wspólnej modlitwie. Zamieszczono w nim modlitwy o miłość, modlitwy małżonków za siebie, za dzieci, za całą rodzinę, modlitwy w różnych sytuacjach, zarówno radosnych np. rocznicy ślubu, jak i trudnych np. gdy małżeństwo przechodzi kryzys... » zobacz więcejKomentarze nie dotyczące Nowenny Pompejańskiej nie będą zamieszczane

Wasze komentarze:
 Agnieszka teol: 07.08.2015, 13:20
 Proszę Cię mateńko, żebym znalazła dobrą płatna praca. Odmówiłam nowennę już dawno w tej intencji. Na razie pracy nie mam.
 Agnieszka teol: 06.08.2015, 21:48
 Mateńko, proszę się o pomoc w śr. Bardzo w tym dniu będzie mi potrzebna. Mam rozmowę o pracę. Proszę Cię, bym dostała, tą wymodloną prace. Nowennę w tej intencji skończyłam w kwietniu. Proszę o modlitewne wsparcie :) Chwała Tobie na wieki :)
 Ufająca: 28.07.2015, 19:56
 Dzisiaj skończyłam odmawiać moją drugą Nowennę Pompejańską. Odmawiałam ją w tej samej intencji co pierwszą Nowennę. Mimo iż nie do końca jeszcze się spełniła moja prośba, trwam w modlitwie. Mocno wierząc i ufając czekam cierpliwie. Podczas odmawiania tej Nowenny otrzymałam dodatkowe łaski: Matka Boża napełniła moje serce spokojem i siłą, których wcześniej mi brakowało. Sprawiła, że nauczyłam się cierpliwości. Jeszcze raz serdecznie polecam wszystkim Nowennę Pompejańską. Wiara czyni cuda, trzeba gorliwie wierzyć i szczerze, wytrwale się modlić. Ja na pewno jeszcze nie raz będę prze odmawianie tej Nowenny uciekać się do Matki Bożej. Jestem wdzięczna Matce Bożej i Bogu za wszystko. Dziękuję Matko Boża i błagam Cię o pomoc.
 Renata: 27.07.2015, 21:15
 Maryjo pozwól mi pokonać raka i pożyć, abym mogąl wychować syna . Bardzo Cię o to proszę.
 Maria: 27.07.2015, 16:28
 W sobotę 25 lipca zaczęłam odmawiać Nowennę Pompejańską w intencji mojego syna, który zażywa narkotyki. Błagam Matkę Bożą o wstawiennictwo za nim i za mną i o uproszenie łaski zerwania z narkotykami, podjęcie koniecznego leczenia. Słyszałam o Nowennie Pompejańskiej od mojej koleżanki, która mnie zachęciła do odmawiania w intencji mojego syna. Wstaję rano godzinę wcześniej niż dotychczas i odmawiam. Bardzo chcę wytrwać. Matko Boża, pomóż mi!!
 A.: 27.07.2015, 10:52
 Dziękuję! Ty Najlepsza Mamo sama wiesz już za co:)
 MARIA: 26.07.2015, 18:58
 Maryjo dziękuję za dotychczasową opiekę i prowadzenie.Czuwaj nade mną moim synem Andrzejem i naszą rodziną.
 Marta: 13.07.2015, 22:38
 Mateńko, dzisiaj obchodzę swoje 33 urodziny. Modliłam się do Ciebie o męża, zresztą nie pierwszy raz, i co i nic. Coraz bardziej dochodzi do mnie, że Pan Bóg ma inne plany wobec mnie. Boże mój o jedno Cię proszę, nie pozwól mi kiedykolwiek zapomnieć, że Ty wiesz co robisz, i wszystko co robisz jest dla mojego dobra! Nawet wtedy, kiedy nie do końca rozumiem Twojego działania wobec mnie.
 Matka: 11.07.2015, 20:08
 Odmawiam moją pierwszą Nowennę, w intencji ratowania małżeństwa mojej córki. Były czasami dni bardzo trudne jak by coś przeszkadzało, nie mogłam się skupić i myliłam się bardzo. Jednego dnia po odmówieniu nowenny w kościele przed najświętszym sakramentem córka jakby jeszcze bardziej trwała przy swoim. Ale sobie powiedziałam, że choćby nie wiem co to dojdę do końca. Nie wiem czy otrzymam łaskę ale jedno mogę powiedzieć. Dzięki tej modlitwie zaczęłam szukać jak się modlić. Teraz wiem, że niewiele o modlitwie wiedziałam. Wydawało mi się, że nie mam za dużo czasu na modlitwę a teraz codziennie jakoś znajduję czas. I to nie jakieś krótkie chwile. Na pewno nie będzie to moja jedyna nowenna.
 stanislawa: 08.07.2015, 13:46
 wierze w modlitwe rozancowa i skladam swiadectwo ze moj syn dostal platniejsza prace i dobrze zarabia kiedys zlozylam swiadectwo w innej sprawie i napisalam ze sie modle zeby syn dostal lepsza prace i otrzymal dziekule ci MATKO
 maria: 08.07.2015, 13:36
 chce zlozyc swiadectwo moze mi sie uda niewiele umiem na komputerze modlilam sie aby syn znalazl platniejsza prace bo postudiach malo zarabial juz 3 mce pracuje i nigdy bym nie powiedziala ze do takiej firmy sie dostanie modle sie codziennie i zawsze MB zostawiam moja prosbe i wiem ze zawsze mnie wyslucha nie jak chce ale wychodzi na moje
 ELŻBIETA: 04.07.2015, 22:04
 Dziękuje Matce Bożej za to że mąż trafia na dobrych lekarzy którzy dalej leczą go po szpitalu po chorobie ciężkiej śmiertelnej, dobrze rozpoznali chorobę i jej przyczynę .Modlę się o zdrowie męża i mądrych lekarzy. Za tydzień kończę nowennę i są rezultaty powrotu do zdrowia, oraz rozpoznania trafnego przyczyny tej choroby.
 ELŻBIETA: 04.07.2015, 21:57
 Dziękuje Matce Bożej za to że mąż trafia na dobrych lekarzy którzy dalej leczą go po szpitalu po chorobie ciężkiej śmiertelnej, dobrze rozpoznali chorobę i jej przyczynę .Modlę się o zdrowie męża i mądrych lekarzy. Za tydzień kończę nowennę i są rezultaty powrotu do zdrowia, oraz rozpoznania trafnego przyczyny tej choroby.
 Mariola: 02.07.2015, 21:00
 Kochana Mateczko proszę o zdrowie dla calej mojej rodzinki...Proszę Cię o oddalenie z mojego chorego umysłu myśli samobójczych i oraz o poprawienie mojego stanu zdrowia a chorób Mateńko to ty wies ile mam...Odmawiam Nowennę ....Mateczko proszę bądż z Jezusem zawsze przy Nas .....
 A.: 27.06.2015, 00:18
 Mateczko Kochana! Dziękuję Ci za wszystkie łaski i proszę o dalszą pomoc i opiekę!
 we: 23.06.2015, 17:21
 Matka Boża Pompejaśnka nikogo nie pozostawia bez pomocy,sama się o tym przekonałam,dokonał się wielki cud w moim życiu.Podobnie jak św. Jozef,Charbel,Rita,Juda Tadeusz i Ekspedyt
 Roksana: 17.06.2015, 21:35
 Skończyłam odmawiać drugą Nowenne i bardzo sie z tego ciesze. Matka Boża wyprosiła potrzebne dla mnie łaski i jestem wdzieczna Jej i Bogu za to Kocham ich całym sercem i wiem że wiara czyniu cuda trzeba tylko szczerze i wytrwale sie modlić. Bede odmawiała kolejna Nowenne bo wiem że Matka Boża i Bóg mi pomogą . Wierze i kocham Was bardzo nigdy w Was nie zwątpie i dziękuje za wszystkie łaski, które od Was otrzymałam . Wiem ze jeżeli coś mi nie wychodzi albo mam jakieś przykrości to z jakiegoś powody Ty tak Boże chcesz a ja musze ta przyjąć i sie nie poddawac tylko wierzyc . Kocham Cie Boże i Maryjo .
 Julian: 12.06.2015, 20:47
 Wydawało mi się, że skończyłem w tym roku drugą nowennę w tej samej intencji - ale to mi się tylko wydawało. Ja ją muszę dopiero naprawdę rozpocząć. Matka Najświętsza pokazała mi moje błędy nie tylko w odmawianiu nowenny, ale również w wyznawaniu mojej wiary. Pokazała mi co to jest pokora, wytrwałość, determinacja, spokój. Dziękuję Ci Matko za te łaski, ale i za te, które otrzymałem, a nie umiem ich rozpoznać, bo o nie nie prosiłem. Moja postawa roszczeniowa mówi mi, że nie otrzymałem tego o co prosiłem, to znaczy nic nie otrzymałem. Fakt zrozumienia tego jest łaską, która mi była potrzebna i dlatego ją otrzymałem. Proszę mi wierzyć , że bardzo wiele w moim życiu się zmienia, a wszystko zaczęło się od prób odmawiania nowenny.
 Tadeusz W.: 10.06.2015, 21:50
 proszę o cud uzdrowienia
 Ewa: 09.06.2015, 23:02
 Witam!
31 maja skończyłam odmawiać swoją 2 nowennę w podobnej intencji. Prośba póki co nie została wysłuchana, ale każdego dnia ja oraz moja rodzina otrzymujemy wiele łask od Matki Najświętszej. Nowenna daje wielką siłę, spokój wewnętrzny oraz poczucie bezpieczeństwa. Wierzę, że jeśli nawet moja intencja nie zostanie wysłuchana, to Maryja wie co jest dla mnie najlepsze i tak pokieruje moim losem, że będę szczęśliwa.
Królowo Różańca Świętego - Módl się za nami!
 
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] (26) [27] [28] [29] [30] [31]


Autor

Treść
[ Powrót ]
 
[ Strona główna ]
O stronie... | Wspomóż nas | Polityka Prywatności | Reklama | Kontakt

© 2001-2018 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej