Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki

Nowenna Pompejańska

"Nowenna nie do odparcia"

Słowa Matki Bożej

Najświętsza Panna Pompejańska kilka razy pouczała swoich czcicieli, co mają uczynić, aby odebrać łaski, na których im zależało.

Znany jest fakt ukazania się Matki Bożej nieuleczalnie chorej Fortunatynie Agrelli z Neapolu (lat 21), do której powiedziała:

"Za każdym razem gdy chcesz uzyskać ode mnie jakaś łaskę, odpraw na mają cześć trzy nowenny błagalne, odmawiając 15 tajemnic mojego różańca, a potem odpraw
trzy nowenny dziękczynne".


Po odprawieniu nowenny, Fortunatyna Agrelli została cudownie uzdrowiona. Był to początek nabożeństwa, które polegało na odmawianiu przez 54 dni całego różańca, zwanego "Nowenną nie do odparcia".

Modląc się nowenną upraszamy łaski potrzebne dla rozwiązania spraw trudnych i beznadziejnych.Matka Boża Pompejańska. Modlitewnik Matka Boża Pompejańska. Modlitewnik
Tomasz Ponikło (oprac.)
Nowenna pompejańska zwana jest także modlitwą "nie do odparcia". Przydomek ten określa wstawiennictwo Matki Bożej w intencji każdej z próśb kierowanych do Boga. Jest modlitwą odprawianą zawsze wyłącznie w jednej intencji... » zobacz więcejKomentarze nie dotyczące Nowenny Pompejańskiej nie będą zamieszczane

Wasze komentarze:
 BARBARA : 19.11.2015, 10:21
 KOCHAM CIĘ MATEŃKO DZIŚ JEST WIELKI DZIEŃ DLA NAS BĄDŻ Z NAMI WRAZ ZE SWOIM SYNEM WSPIERAJ NAS ,JEZU UFAMY TOBIE ,KOCHAMY CIĘ I DZIĘKUJEMY ZA NASZĄ MATKĘ ORĘDOWNICZKĘ KTÓRA SIĘ WSTAWIA ZA NAMI GRZESZNIKAMI DO BOGA MIŁOŚCI NIESKOŃCZONEJ AMEN.
 violetta: 18.11.2015, 23:05
 Maryjo wysłuchaj mojej prośby
 Matka: 15.11.2015, 18:28
 Modlę się nowenną o dar rodzicielstwa dla mojej córki i zięcia. Modlę się żarliwie, mocno proszę o wstawiennictwo Matki Bożej do Boga i Jezusa w tej sprawie. Tęsknię za czasem modlitwy, choć zastanawiałam się, czy starczy mi sił, czasu...Jeśli intencja jest ważna- na pewno nic nie przeszkodzi w jej odmawianiu. Matko Boża, Królowo Różańca Świętego, wyproś łaski dla moich dzieci u Boga, pokornie Cię o to proszę.
 bobo: 14.11.2015, 23:13
 Maryjo wysluchaj mojej prosby prosze Cie
 Wojtek: 14.11.2015, 19:29
 Witam wszystkich, dziś mój pierwszy dzień odmawiania NP i już czuję zmianę. Naprawdę. o Nowennie dowiedziałem się przez przypadek, ale widzę że wszystko ma swój jakiś cel, że nic się jednak nie dzieje bez ingerencji Boga. Szukałem Go mimo że mieszkam niedaleko kościoła, ale naprawdę teraz czuję obecność Trójcy Przenajświętszej. Ta Nowenna ma coś w sobie nieprawdopodobnego, takiego uczucia nie doznałem nigdy modląc się wczesniej, lub nawet odmawiając różaniec w mniej lub bardziej świadomy sposób. Dziś odmawiając różaniec łzy leciały mi jak grochy, mając zamknięte oczy widziałem każdą z tajemnic, tak jakbym był naocznym świdkiem, może nie do końca, ale ciężko to wytłumaczyć. Matko Boska, dziękuję ci już teraz.
 Małgorzata 13.11.2015.: 13.11.2015, 20:03
 Witajcie. Zaczęłam odmawiać Nowennę Pompejańską 18 września, gdyż w tym dniu mój tata miał wypadek, z którego wyszedł cało. Lekarze mówili, że to cud! Następnie moja córka trafiła do szpitala z powodu złych wyników badań, które były sprawdzane 3 razy. Za każdym razem wychodziły źle. W szpitalu jak się okazało wszystko wyszło już dobrze. Zawdzięczam to wszystko Matce Bożej Pompejańskiej. Teraz zaczęłam 2 nowennę i mam nadzieję, że nie ostatnią. Maryja zesłała dużo łask na naszą rodzinę. Kocham Cię Maryjo Królowo Różańca Świętego. Kocham Cię, Tobie zaufałam i zawierzyłam! Dziękuję Ci Matko za wszystko!
 Bozena: 12.11.2015, 21:20
 Dziś jest 16 dzień nowenny pompejańskiej którą zaczęłam 28 paż w dniu patrona mojego męża św Tadeusza .To właśnie w intencji męża odmawiam 3 w tym roku nowennę pompejańską o przemianę i nawrócenie ,narazie nie widzę zmiany ,ale za to ja się zmieniam ,nie przejmuję się tak wszystkim .Myślę ze Maryja wie co jest dobre dla nas ,wierzę ze ta modlitwa kiedyś zaowocuje i ufam jej .
 Barbara: 11.11.2015, 22:14
 witajcie wszyscy modlacy sie Nowenna Pompejanska.Chcialabym podzielic sie swiadectwem po ukonczeniu mojej pierwszej NP i dodac otuchy i wsparcia wszystkim watpiacym w skutecznosc tej modlitwy.Otoz modlilam sie NP w intencji meza alkoholika.Prosilam Dziewice Rozanca Sw z Pompejowo uzdrowienie meza z tej choroby.Sama modlitwa nie przynosila mi zadnych problemow .Tylko jeden raz porwal mi sie rozaniec { to zly tak wscieka sie na to ze odmawiamy Rozaniec}Modlilam sie z ufnoscia i wiara ze zostane wysluchana i tak sie wlasnie stalo. wyobrascie sobie kochani ze maz nie tylko przestal pic alohol ale rzucil palenie.NIe pali juz trzy tygodnie Dzieki CI MOJ PANIE JEZU.Taka jestem szczesliwa ze nie znajduje wprost slow zeby Jej podziekowac.Kochana Maryjo bardzo CIe kocham i bardzo CI dziekuje za wszystkie laski ktore otrzymalam za twoim posrednictwem!!!Kochani modlcie sie i ufajcie a jestem pewna ze zostniecie wysluchani. CHWALA MOJEMU PANU JEZUSOWI!!!
 just: 11.11.2015, 21:42
 Zawsze moja wiara była letnia. Od półtora miesiąca wzmocniła się, bo zainteresowałam się tematem wiary dzięki rozmowom na skypie z moim ukochanym, który jest tylko teraz moim przyjacielem (zawiódł mnie i zdradził nie raz, ale mu wybaczam, i modlę się o siostrzaną miłość do niego, nie romantyczną).
To moja pierwsza nowenna (11 dzień). Nigdy nie odmawiałam sama różańców. Dowiedziałam się, że mój ukochany, mimo że wierzy w Boga i piekło, to nigdy nie był ochrzczony, wychował się w kulturze anglikańskiej, ale nikt w jego rodzinie nie praktykował i on nie uznaje instytucji Kościoła. Jest kompletnie pogubiony emocjonalnie i duchowo, pali nałogowo trawę, a obecne raz w miesiącu spotyka się ze swoją byłą dziewczyną na seks i wycieczki. Beznadziejny przypadek Piotrusia Pana. Nie modlę się o odmianę jego serca i miłość do mnie (bo rozsądek mi mówi że to niedobry materiał na męża i ojca, on jest poraniony przez życie, ale i tak go kocham). Modlę się o to by był szczęśliwy i by Duch Święty wypełnił jego serce, by uznał on Jezusa za swojego zbawiciela, by uzdrowił jego ciało i duszę z grzechu i nałogów. Wtedy jego dusza będzie ocalona. Jeśli nie dane mi jest żyć z nim, to chcę mieć pewność, że spotkamy się kiedyś w Niebie. Jak tylko ukończę tą nowennę to mam już listę kolejnych intencji. Czuję że Nowenna będzie moją modlitwą już do końca życia: o nawrócenie i wiarę dla moich 2 braci, o dobrego męża dla mnie (jeśli ten o kim myślę nie jest mi przeznaczony - bym otworzyła moje serce komuś innemu, o dobrą pracę, itd. Maryjo! Daj mi siłę, bym wytrwała i wysłuchaj mnie.
 n: 11.11.2015, 10:36
 Modliłam się poprzez Nowennę Pompejską o znalezienie pracy. Po 13 dniach od zakończenia Nowenny zostałam zatrudniona. Okoliczności które temu towarzyszyły świadczą jednoznacznie o tym że to Maryja znalazła mi tę pracę. Dziękuję!
 CELINA : 11.11.2015, 10:18
 MATKO NAJSWIETSZA ,BLAGAM O POMOC DLA RAFALA
 Agnieszka: 10.11.2015, 21:41
 Matenk Moja,blagam Cie dodaj mi sil ,abym mogla odmowic cala nowenne pompejska.Prosze wspieraj mnie ,gdyz dziki nie lubi i boi sie tej modlitwy,dlatego chce przeszkodzic ludziom modlacym sie na Rozancu.Prosze Matenko,nie pozwol mu ,aby mi przeszkodzil i wysluchaj blagam intencji,w ktorej te nowenne odmawiam.
 Helena: 06.11.2015, 19:32
 Krolowo Rozanca Swietego wysluchaj mojej prosby
 barbara: 05.11.2015, 19:13
 MATEŃKO NAJUKOCHAŃSZA POMÓŻ MI SZCZĘŚLIWIE ODMÓWIĆ NOWENNĘ POMPEJSKĄ W INTENCJI MOJEJ RODZINY O BOŻE BŁOGOSŁAWIEŃSTWO DLA NAS AMEN .
 jaga: 02.11.2015, 21:52
 To już trzecia Nowenna w tej samej intencji - czuję, że tym razem Matka Niebieska Najczystsza mnie wysłucha - zna moje serce i wie, że mam jak najlepsze intencje.
Wielka jest moc tej Nowenny.
Zachęcam do odmawiania.
 Basia: 25.10.2015, 08:02
 Mnie Matka Boża wysłuchała, wielka jest moc tej modlitwy.
 A.: 22.10.2015, 21:27
 Kochani modlący się! Polecam Wam serdecznie kanał na YouTube - "Dotyk Boga". Wspaniale się słucha, znajdziecie tam liczne świadectwa. Pan Bóg przemienia serca! W tych audycjach poruszane są tematy, które umacniają człowieka w przekonaniu, że Pan Bóg naprawdę nas kocha i chce nas uzdrawiać, przychodzić z pomocą!
Z Panem Bogiem!
https://www.youtube.com/user/dotykboga/videos
 A.: 22.10.2015, 21:18
 Kochani modlący się! Polecam Wam serdecznie kanał na YouTube - "Dotyk Boga". Wspaniale się słucha, znajdziecie tam liczne świadectwa. Pan Bóg przemienia serca! W tych audycjach poruszane są tematy, które umacniają człowieka w przekonaniu, że Pan Bóg naprawdę nas kocha i chce nas uzdrawiać, przychodzić z pomocą!
Z Panem Bogiem!
https://www.youtube.com/user/dotykboga/videos
 aga 22.10.15: 22.10.2015, 17:14
 Maryjo,królowo różańca ,św.uproś dla mnie i dla mojej córki i dla całej rodziny potrzebne łaski. Mama.
 Kasia: 21.10.2015, 10:58
 Matko pomóż mi wytrwać w modlitwie wysłuchaj proszę mojej prośby.
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] (30) [31] [32] [33] [34] [35]


Autor

Tresć
[ Powrót ]
 
[ Strona główna ]

Pełna wersja | Polityka Prywatności | Reklama | Kontakt

© 2001-2019 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej