Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki

Magnificat...

Wielbią dusze nasze Pana
za wielkie dzieła,
których dokonał
za pośrednictwem
Matki Bożej Fatimskiej!

Nabożeństwo
Pierwszych Sobót Miesiąca


Zwycięstwo przychodzi w pierwsze soboty!


Opracowanie Apostolat fatimski na Krzeptówkach


To Jezus leczy złamanych na duchu. Modlitwa wstawiennicza o uzdrowienie To Jezus leczy złamanych na duchu. Modlitwa wstawiennicza o uzdrowienie
Ks. Jan Reczek
Książka "To Jezus leczy złamanych na duchu" pomoże Ci poradzić sobie z problemami, które wydają Ci się nie do rozwiązania. Da Ci inspirację i nadzieję oraz uzmysłowi Ci, że nie jesteś sam ze swoim cierpieniem... » zobacz więcejWasze komentarze:
 ja: 06.07.2009, 18:56
 Matko Boża jak mam teraz żyć? Wez mnie za rękę i poprowadź. Nie mam siły by żyć ani umrzeć. Pomóż mi ukochana Matko.
 bratek: 05.07.2009, 20:35
 Na tej stronce w ABC pisze co należy zrobić , by je należycie odprawić. Trzeba się wyspowiadać / można wcześniej/ , być na Mszy Św. i przyjąć Komunię Św. a oprócz tego należy przez kolejne 5 pierwszych sobót miesiąca pomodlić się na różańcu za poszczególne zniewagi przeciwko Niepoklanemu Sercu Maryi czyli za : 1. obelgi przeciw Niepokalanemu Poczęciu, 2. przeciw Jej Dziewictwu, 3. przeciw Jej Bożemu Macierzyństwu, 4. obelgi, przez które usiłuje się wpoić w serca dzieci obojętność, wzgardę, a nawet nienawiść wobec nieskalanej Matki, 5. bluźnierstwa, które znieważają Maryję w Jej świętych wizerunkach." Wskazane jest też 15 min. rozmyślanie a odmówieniu każdego 10-ka różańca powiedzenie słów Anioła z Fatimy: " O mój Jezu, przebacz nam nasze grzechy...", no i pomyśleć sobie, że to w intencji wynagradzającej a jak pisze jest wskazana modlitwa specjalnego różańca wynagradzającego, gdzie po Zdrowaś Maryjo...mówi się: 1. Prosimy: Zachowaj i pomnażaj w nas wiarę w Twoje Niepokalane Poczęcie! 2. Prosimy: Zachowaj i pomnażaj w nas wiarę w Twoje nieprzerwane Dziewictwo! 3. Prosimy: Zachowaj i pomnażaj w nas wiarę w Twoją rzeczywistą godność Matki Bożej! 4. Prosimy: Zachowaj i pomnażaj w nas cześć i miłość do Twoich wizerunków! 5. Prosimy: Rozpłomień we wszystkich sercach żar miłości i doskonałego nabożeństwa do Ciebie! Myślę, że nie da się odprawiać je indywidualnie, bo trzeba zadać sobie trudu i pójść na Mszę Św. a różaniec sądzę należy odmówić indywidualnie jeśli nie jest odmawiany podczas Nabożeństwa. Tak to rozumiem. Przez uczestnictwo w 5 Sobotach możemy wyprosić wiele łask dla tych co oddalili się od Kościoła, możemy wyprosić dla ich dusz nawrócenie i zbawienie. Jak to dobrze, że ktoś o nie tu zapytał, bo to skłoniło mnie przeczytać to ABC i teraz będę modlić się tym specjalnym różańcem. Dotychczas odmawiałam zwykłą jedną część ale myślę, że to też się liczy. Odprawiałam te soboty będąc dzieckiem a teraz ponownie to czynię bardziej już świadomie. Przepraszam w ten sposób Matkę Najświętszą za własne i innych ludzi popełnione grzechy przeciwko Jej Niepokalanemu Sercu i w celu wynagrodzenia i zadośćuczynienia. Moja Kochana Mateńko, pod której jestem opieką a która pewnej nocy zbudziłaś mnie Swoim cudownym głosem dając znak, że zawsze jesteś przy mnie prowadż mnie do Jezusa, uczyń mnie choć nędznym ale Jego narzędziem. Jesteśmy słabi i upadamy ciągle w grzechy ale z Tobą Maryjo i u boku Jezusa stajemy się silni i mocni wiarą. Szkoła Maryi jest najlepszą i najkrótszą drogą do Pana Jezusa a różaniec jest siłą przeciwko szatanowi i kontemplacją Oblicza Pana Jezusa. Cieszę się, że odkryłam wartość tych 5 Sobót Miesiąca, co bardziej zachęca do ponownego ich odprawiania i sądzę, że i wszystkich tu zagladających. Nie proszę o nic dla siebie, bo Ty Mateńko wiesz czego mi potrzeba, proszę tylko ratuj te dusze, których zagrożone jest zbawienie.
 ANNA: 04.07.2009, 14:36
 Najukochansza matko prosze cie o laske spowiedzi dla Jasia matenko uzdrow go z nalogu gry komputerowej. maryjo wez mnie i cala rodzine w Twoja Matczyna opieke .Ulituj sie nad nami.Matko w Tobie nadzieja.prosze blagam zebrze twej pomocy . KOCHAM CIE MATKO BOGA
 Emilia: 03.07.2009, 19:47
 Matko ulituj się nad Pawłem i wyrwij Go z nałogu narkomanii. Wspomagaj mnie w pracy, ewangelizacji i rozeznawaniu powołania.
 Magdalena Maria: 13.06.2009, 12:47
 mam pytanie techniczne - czy nabożeństwo to można odprawiać indywidualnie czy trzeba we wspólnocie?
 Renia: 13.06.2009, 09:16
 ześlij mi z nieba godnego męża błagam twoja wola BOŻE NIE MOJA
 Gabriel: 06.06.2009, 07:40
 O Maryjo matko nasza dziękuję Ci za wszyetkie łaski otrzymane przez Ciebie a zwłaszcza za łaskę pełnego nawrócenia się ku Tobie i ku Duchowi świetymu mojego brata Józefa. Dziękuję Ci też za to , że muj syn znalazł dobrą żonę. Proszę Cię o dobrych mężów dla moich córek oraz o zdrowie dla mnie i mojej żony. Daj wieczną radość mojemu nie dawno zmarłymu kuzynowi oraz koledze Marjanowi.
 wanda: 01.06.2009, 02:42
 Matko Fatimska. blagam Cie za rodzina Glena i Beff. dodaj im sily w ich trudnej sytuacji. a dla Rajana upros u Swego Syna zdrowie.dla niego.Lekarze i rodzice sobie juz nie radza.wspieraj ich Matenko.Twoja czzizielka.
 SRR: 07.05.2009, 21:21
 Oto ja ten który jest prochem i chwilą, ja który nie godzień jestem z Tobą Matko Fatimska obcować, Jestem nikim bo zgrzeszyłem jestem niczym bo obrziłem Boga swym postępowaniem. Przepraszm za grzechy które popełniłem i bardzo je żałuje. Modle się do Ciebie Maryio Matko Boga, do ciebie moja Matko która nigdy mnie nie opuściła w potrzebie, modle się o Kościół Święty aby był zjednoczony i Chrystusowi ofiarowany, modle się by w nim nie było fałszu, obłudy i pychy, modle się o to by Kościół Katolicki, który jest jedynym Kościołem ustanowionym przez Chrystusa na ziemi był Kościołem wiarnych i ludzi, aby Kościół Katolicki nie był narzędziem szrzenia ideologii politycznych, aby ten Kościół zawsze głosił słowo Boże i aby Kościół Katolicki którego jestem częścią zawsze postępował zgodnie z wolą Twojego Syna Jezusa Chrystusa Pana mojego i Zbawiciela.
 FRANCISZEK: 03.05.2009, 12:29
 Każdy człowiek pragnie kochać i być kochanym. Również Nasz Pan Jezus CHrystus i Jego Ukochana matka Niepokalana Maryja oczekują na naszą miłość i pocieszenie . Nabożeństwo I-szych sobót miesiąca jest wyjątkowym darem i wyjątkową okazją , by móc wyrażać swą miłość , poprzez dziękczynienie , uwielbienie a zwłaszcza przez wynagradzanie i zadośćuczynienie za grzechy nasze i wszystkich zatwardziałych grzeszników. W ten sposób przyczynimy się do zwycięstwa Maryi zapowiedzianego w Fatimie. Dla mnie każda I -sobota jest najpiękniejszym dniem .
 SSSS: 01.05.2009, 15:13
 Kimże ja jestem, że wiara w Twojego Syna Jezusa Chrystusa jest tak dla mnie ważna? Tylko prochem i chwilą która przenika. Ale Ty o Pani dałaś mi coś więcej niż tylko słowo, bo czyn Twój w mym życiu wrusł niczym korzeń w ziemie wrasta. Tearz Ja Ten który grzeyszy i Ten który niegodny jest byś Ty o Pani na mnie spojrzała stoi przed Tobą Boża Rodzicielki MARYIO , MATKO FATIMSKA gdyż Ciebie chce prosić o wzmocnienie mojej wiary. Oddal ode mnie wilków ktore chodzą za mną i przeciw Kościołowi Twego Syna a Pana naszego złorzeczom. Bo wielu ich jest, Tych którzy oskarżają nas o Bałwochwalstwo i O sprzeniewierzenie się prawom Jahwe Boga Izraela czcząc Niedziele jako dzień Święty. Bo nie wiedzą z kąt pochodzą, a z Kościoła ich korzenie początek swój biorą. Ale wielu bo tak jest napisane będą prześladować nas i nam urągać. Dodaj mi wiary Matko Fatimska i chroń przed wilkami które na mnie czyhają.
 Kasia: 26.04.2009, 05:47
 Maryjo! Dzięki Tobie zaczęły się rozwiązywać bardzo trudne sprawy mojej rodziny. Dziękuję Ci za to. Proszę o wybaczenie za grzech. Dzisiaj proszę Cię, o wsparcie w trudnej sprawie dotyczącej naszego syna i o dar wytrwałości, niepoddawania się zwątpieniu.
 justyna: 02.04.2009, 07:30
 Pod Twoją obrone uciekam się Pani moja, mojej prośbie nie racz gardzić - błagam o dar zdrowia
 ewa .. : 13.03.2009, 18:38
 a ja Matko proszę cię o szczęście i zgodę w mojej rodzinie bo tego jej brakuje ;(
 Kasia: 08.03.2009, 19:54
 Najukochańsza mateńko dziękuję za otrzymane łaski ,proszę wysłuchaj moją prośbę ,wyproś łaski u Pana dla Ani,Szymonia Adriana ,Mateusza miej ich w swojej opiece urchroń ich od złego Twoja dłużniczka
 Marcin: 05.03.2009, 18:26
 Kochani, błagam was o modlitwę za 16 - letnią dziewczynę, która właśnie zachorowała na stwardnienie rozsiane i jest już na zaawansowanym stopniu choroby! Błagam i z góry dziękuję. Szczęść Boże!
 wiesia: 25.02.2009, 22:09
 To głupie pewnie, ale ja proszę o to, o czym wiesz. Jasne, że na to nie zasłużyłam, ale moja rodzina tak! Przepraszam i proszę.
 anna: 13.02.2009, 21:50
 Prosze Pani Fatimska o łaskę zdrowia
 Gośka: 12.02.2009, 10:27
 Ukochana Mateńko dziękuję, że zawsze byłaś ze mną i moją rodziną, przebacz nam nasze grzechy, broń przed atakami złego. WTobie nasza nadzieja.
 Barbara: 08.02.2009, 22:15
 Najukochańsza Mateńko ośmielona wiarą że zawsze pomagasz tym którzy proszą Cię o pomoc błagam o szęsliwe narodziny Filipka aby urodził się zdrowy i był radością dla swoich rodziców i Boga.
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35]


Autor

Tresć
[ Powrót ]
 
[ Strona główna ]

Pełna wersja | Polityka Prywatności | Reklama | Kontakt

© 2001-2019 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej