Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki
Tajemnica Szczęścia modlitwa

Tajemnica Szczęścia

Pogotowie modlitewne

"Gdzie dwóch albo trzech gromadzi się w Moje imię, tam jestem pośród nich" (Mt 18,20)


     Gdzie dwóch albo trzech gromadzi się w Imię Jezusa, tam On jest pośród nich. Wierze, że wspólna modlitwa jest miła Bogu. Dlatego proponuje wszystkim, którzy wierzą w moc modlitwy o włączenie się do grupy modlitewnej

     Jeśli borykasz się z trudnościami, cierpieniem, wątpliwościami itd. i pragniesz przedstawić to wszystko Bogu, będziemy modlić się wraz z Tobą jeśli nas o to poprosisz. Możesz Boga nie tylko prosić; możesz Go uwielbiać, dziękować Mu, przepraszać. "Proście a otrzymacie" mówi Jezus.

     Tu możesz poprosić bądź ofiarować modlitwę. Wpisz treść w formie komentarza na dole strony.Komentarze nie dot. Grupy Modlitewnej nie będą zamieszczane

Wasze komentarze:
 Bożena : 25.02.2018, 17:03
 Proszę o modlitwę za mojego syna, który w tym roku zdaje maturę i nie wie jaką drogę wybrać. O wzmocnienie i wytrwanie w wierze moich synów. O pomyślne rozwiązanie problemów w pracy i szczęśliwy przebieg operacji. Dziękuję Panu Bogu za mojego męża, w którym mam oparcie i moją mamę, która mimo wieku bardzo mi pomaga i wspiera.
 Monika: 24.02.2018, 23:14
 Proszę o modlitwę za moją przyjaciółkę Wiktorię o łaskę wytrwałości w trudnych chwilach, o opiekę Maryji, Boże błogosławieństwo i światło Ducha Świętego na każdy dzień. Bóg zapłać
 Paulina: 23.02.2018, 18:28
 Proszę o modlitwę w intencji uratowania mojego małżeństwa od widma rozwodu oraz o pomyślność w rozwiązaniu bardzo trudnej sytuacji prawno-finansowej
 MODLITWY NA MARZEC 2018 R.: 23.02.2018, 17:02
 
 1. Modlitwa do Świętego Michała Archanioła
  Wszyscy modlimy się codziennie Modlitwą do Świętego Michała Archanioła:
  Święty Michale Archaniele! Wspomagaj nas w walce, a przeciw zasadzkom i niegodziwości złego ducha bądź naszą obroną. Oby go Bóg pogromić raczył, pokornie o to prosimy, a Ty, Wodzu niebieskich zastępów, szatana i inne duchy złe, które na zgubę dusz ludzkich po tym świecie krążą, mocą Bożą strąć do piekła. Amen.
  Jest to tzw. modlitwa osłonowa, mająca chronić nas, modlących się w intencjach innych.

 2. Modlitwa Pogotowia Modlitewnego
  Uczestnicy Pogotowia Modlitewnego odmawiają każdego dnia od poniedziałku do piątku piąty dziesiątek Tajemnicy Radosnej Różańca Świętego – Zwiastowanie NMP.

 3. Modlitwa Podgrupy modlącej się w intencjach przyszłych mam i dzieci nienarodzonych
  Uczestnicy Podgrupy modlącej się w intencjach przyszłych mam i dzieci nienarodzonych odmawiają każdego dnia od poniedziałku do piątku

  Akt miłości
  Boże, choć Cię nie pojmuję,
  jednak nad wszystko miłuję.
  Nad wszystko, co jest stworzone,
  boś Ty dobro nieskończone.


 4. Modlitwa dodatkowa dla wszystkich
  Jest to modlitwa obowiązkowa dla wszystkich modlących się w Pogotowiu modlitewnym i w Podgrupie. Modlitwę tą każdy wybiera sobie samodzielnie i odmawia ją każdego dnia od poniedziałku do piątku.

  Moja propozycja modlitwy na marzec to:

  Daj nam Ducha wiary
  Panie,
  daj nam Ducha wiary i poznania,
  daj nam Ducha dobroci i wielkoduszności,
  daj nam Ducha miłości i jedności.
(Kinga GM, Andrzej PM)
 INTENCJE NA DNI OD 26-02-2018 DO 02-03-2018: 23.02.2018, 17:01
 INTENCJE POGOTOWIA MODLITEWNEGO

Intencje wpisane na forum Pogotowia Modlitewnego:
 1. Wpisana przez x o modlitwę o łaskę uzdrowienia ręki Zbyszka, o odzyskanie całkowitej sprawności, w całej ręce, żeby nie była konieczna operacja, o łaskę uczciwych, pracowitych i solidnych pracowników, o łaskę uratowania związku i pobłogosławienie również firmy, żeby w końcu było dobrze, o łaskę zaopiekowania się wszystkimi naszymi sprawami i zdrowiem przez Jezusa.
 2. Wpisana przez Małgorzatę o modlitwę o zdrowie dla jej Mamy, aby guz zniknął, aby Pan Jezus ochronił Ją przed chorobą i cierpieniem.
 3. Wpisana przez matkę o modlitwę w intencji jej córki.
 4. Wpisana przez Matkę o modlitwę o dar macierzyństwa dla córki Katarzyny i zięcia Piotra, aby Bóg wysłuchał ich próśb, aby córka urodziła zdrowe dzieci.
(Andrzej PM)

INTENCJE PODGRUPY MODLĄCEJ SIĘ W INTENCJACH PRZYSZŁYCH MAM I DZIECI NIENARODZONYCH

Przez całe życie szukamy dowodów na cuda,
a przecież narodziny dziecka to cud w najczystszej postaci.
 1. W intencji dzieci nienarodzonych zabijanych w łonach matek.
 2. W intencji Matki o dar zdrowego potomstwa dla córki Katarzyny i zięcia Piotra.
 3. W intencji małżeństw, które w trudach oczekują na owoc swojej miłości. Panie Boże daj im dużo siły, opiekuj się nimi i jeśli taka Twoja Wola to obdarz wszystkie małżeństwa największym darem Boga dla człowieka jakim jest Dziecko.
(Kinga GM)
 zosia: 23.02.2018, 12:20
 Proszę o modlitwę o zdrowie i opiekę Bożą dla Andrzeja
 Matka: 21.02.2018, 18:11
 Proszę o modlitwę o dar macierzyństwa dla córki Katarzyny i zięcia Piotra aby bóg wysłuchal naszych próśb aby córka urodziła zdrowe dzieci Ament
 Barbara: 21.02.2018, 06:17
 Jezu,proszę Cię o łaskę uzdrowienia mojej mamy.Ale nie moja.lecz Twoja wola niech się stanie.Jezu ufam Tobie!
 matka: 19.02.2018, 20:45
 Proszę o modlitwę,aby moja córka znalazła sobie chłopaka , który będzie ją kochał i którego ona będzie kochała, który zostanie jej mężem i z którym założy rodzinę.Jezu Ty się tym zajmij.
 Małgorzata: 19.02.2018, 19:36
 Z całego serca proszę o modlitwę o zdrowie dla mojej Mamy, aby guz zniknął. Panie Jezu proszę ochroń Ją przed chorobą i cierpieniem. Bóg zapłać za każdą modlitwę w tej intencji.
 x: 17.02.2018, 23:14
 O łaskę uzdrowienia ręki Zbyszka, o odzyskanie całkowitej sprawności, w całej ręce, żeby nie była konieczna operacja. O łaskę uczciwych, pracowitych i solidnych pracowników. O łaskę uratowania związku i pobłogosławienie również firmy, żeby w końcu było dobrze. O łaskę zaopiekowania się wszystkimi naszymi sprawami i zdrowiem, przez Jezusa. bóg zapłać
 INTENCJE NA DNI OD 19.02.2018r. – 23.02.2018r.: 17.02.2018, 07:59
 INTENCJE POGOTOWIA MODLITEWNEGO

Intencje wpisane na forum Pogotowia Modlitewnego:

1. Wpisana przez Beatę, aby ludzie przestali źle o jej rodzinie mówić. Aby jej córka nie wymagała operacji, była zdrowa.
2. Wpisana przez Grzegorza o modlitwę za jego mamę o uzdrowienie ze stanu chorobowego i za niego o uzdrowienie z choroby i uwolnienie od uzależnienia.
3. Wpisana przez Ewelinę o łaskę uzdrowienia rodziny i uwolnienia z grzechów zdrady, hazardu alkoholizmu, kłamstwa i powrót do życia zgodnego z przykazaniami.
4. Wpisana przez Annę o dar upragnionej ciąży.
5. Wpisana przez Agę o modlitwę za Agnieszkę, za jej pracę, która jest obecnie niepewna a jest ona jej bardzo potrzebna, ponieważ zakłada rodzinę.

INTENCJE PODGRUPY MODLĄCEJ SIĘ W INTENCJACH PRZYSZŁYCH MAM I DZIECI NIENARODZONYCH

Przez całe życie szukamy dowodów na cuda, a przecież narodziny dziecka to cud w najczystszej postaci.

1. W intencji dzieci nienarodzonych zabijanych w łonach matek.
2. W intencji Anny o dar upragnionej ciąży.
3. W intencji małżeństw, które w trudach oczekują na owoc swojej miłości. Panie Boże daj im dużo siły, opiekuj się nimi i jeśli taka Twoja Wola to obdarz wszystkie małżeństwa największym darem Boga dla człowieka jakim jest Dziecko.
 AGa: 16.02.2018, 22:54
 Poroszę o modlitwę za Agnieszkę, proszę o modlitwę za jej pracę, która jest obecnie niepewna, a jest ona jej bardzo potrzebna, ponieważ zakłada rodzinę.
 matka: 15.02.2018, 21:49
 Proszę o modlitwę dla mojej córki aby znalazła sobie chłopaka, który będzie ją kochał i którego ona będzie kochała i który zostanie jej mężem.Bóg zapłać
 Anna: 13.02.2018, 09:30
 O dar upragnionej ciąży.
 Ewelina : 12.02.2018, 03:13
 O laske uzdrowienia rodziny i uwolnienia z grzechów zdrady hazardu alkoholizmu kłamstwa i powrót do życia zgodnego z przykazaniami.
 Grzegorz: 11.02.2018, 21:02
 Proszę o modlitwę za moją mamę o uzdrowienie ze stanu chorobowego i za mnie Grzegorza w intencji o uzdrowienie z choroby i uwolnienie od uzależnienia. Dziękuję Z Bogiem!
 Beata: 10.02.2018, 20:27
 Aby ludzie przestali źle o mojej rodzinie mówić. Aby moja córka nie wymagała operacji, była zdrowa.
 Intencje na dni od 12.02.2018-16.02.2018: 09.02.2018, 19:38
 INTENCJE POGOTOWIA MODLITEWNEGO

Intencje wpisane na forum Pogotowia Modlitewnego:

1. Wpisana przez Mirka o zdrowie dla niego.
2. Wpisana przez Irenę o poradzeniu sobie w sprawach zawodowych, aby pomyślnie się poukładało oraz w intencji córki o opiekę Bożą.
3. Wpisana przez M o zdrowie dla Sylwii, która uległa wypadkowi.
4. Wpisana przez Andrzeja o wyjście z nałogu palenia, o dobrą żonę, i odrzucenie wszystkiego, co oddziela od Boga.

INTENCJE PODGRUPY MODLĄCEJ SIĘ W INTENCJACH PRZYSZŁYCH MAM I DZIECI NIENARODZONYCH

Przez całe życie szukamy dowodów na cuda,
a przecież narodziny dziecka to cud w najczystszej postaci.

1. W intencji dzieci nienarodzonych zabijanych w łonach matek.
2. W intencji małżeństw, które w trudach oczekują na owoc swojej miłości. Panie Boże daj im dużo siły, opiekuj się nimi i jeśli taka
Twoja Wola to obdarz wszystkie małżeństwa największym darem Boga dla człowieka jakim jest Dziecko.
 Andrzej: 08.02.2018, 12:41
 Proszę o modlitwę w intencji wyjścia z nałogu palenia, o dobrą żonę, i odrzucenie precz wszystkiego, co oddziela od Boga. Bóg zapłać wszystkim modlącym się w tych intencjach.
 M.: 07.02.2018, 04:04
 Proszę o modlitwę w intencji zdrowia dla Sylwii, która uległa wypadkowi. Bóg zapłać.
 Irena: 04.02.2018, 19:01
 Szczęść Boże proszę o modlitwę w poradzeniu sobie w sprawach zawodowych, aby pomyślnie się poukładało oraz proszę w intencji córki chłoń ja od złego i miej w opiece. Dziękują za modlitwę Bóg zapłać.
 Mirka: 03.02.2018, 12:59
 Proszę o modlitwę .O zdrowie dla mnie .Bóg zapłać.
  INTENCJE NA DNI OD 05-02-2018 DO 09-02-2018: 02.02.2018, 18:50
  INTENCJE POGOTOWIA MODLITEWNEGO Intencje wpisane na forum Pogotowia Modlitewnego: 1. Wpisana przez Dorotę. Siedmioletnia dziewczynka prosi o modlitwę , by jej mama wybudziła się ze śpiączki, w której jest już od dwóch lat, o uzdrowienie jej mamy i ukojenie w cierpieniu dziecka i rodziny. 2. Wpisana przez Edytę o łaską macierzyństwa. 3. Wpisana przez Marlenę o modlitwę, żeby w końcu mogła żyć normalnie, żeby przezwyciężyła lęk, nerwice i depresję, żeby mogła cieszyć się życiem. 4. Wpisana przez Jacka o modlitwę w intencji pomyślnej sprzedaży oraz o Boże miejsce dla jego rodziny i o pomoc w trudnej sytuacji materialnej i o wspomożenie jego i jego bliskich siłą podczas ciężkiej choroby oraz o żywą i niezachwianą wiarę dla niego i jego rodziny. 5. Wpisana przez Mamę o przemianę i nawrócenia w rodzinie. 6. Wpisana przez Mamę i Teściową o modlitwę ratującą małżeństwo Rafała i Oli przed rozwodem. 7. Wpisana przez Mamę o przemianę i nawrócenia jej rodziny. 8. Wpisana przez Annę o uzdrowienie dla Pawła, o łaskę przebaczenia i pojednania w rodzinie i o zdrowie duszy i ciała dla Stanisławy, o Błogosławieństwo i Światło Ducha Świętego i o kierowanie się w życiu wiarą i nadzieją mimo wszystko. 9. Wpisana przez Elżbietę i Janusza o potomstwo dla Nich. 10. Wpisana przez Dorotę o uratowanie jej małżeństwa. 11. Wpisana przez Dominika o łaskę uwolnienia go od złych nałogów. 12. Wpisana przez bb o modlitwę w intencji syna i o opamiętanie i rozwagę. Boże strzeż Go od wszelkiego zła i otocz opieką. 13. Wpisana przez Olgę o modlitwę o uzdrowienie oczu i nerek jej czteroletniej córeczki Ani. 14. Wpisana przez Marzenę o modlitwę o nawrócenie się jej męża Adama, zerwanie z życiem w grzechu cudzołóstwa i o uzdrowienie i odrodzenie ich małżeństwa. 15. Wpisana przez Wiesławę o miłosierdzie i udzielenie łaski dla ciężko chorej na raka z przerzutami Maryli. 16. Wpisana przez Gabi o zdrowie dla jej rodziny przede wszystkim synka Kubusia i jego dobre i bezpieczne wychowanie i zdrowie dla niej i męża aby go dobrze wychowali oraz o sprawdzenie się męża w nowej pracy i jego bezpieczne powroty do domu, za pomyślną wymianę stawu biodrowego jej mamy i szybki powrót do zdrowia. 17. Wpisana przez Elę o wytrawnie w modlitwie, o potomstwo i nawrócenie męża. 18. Wpisana przez Magdalenę o znalezienie pracy i rozwiązania kłopotów. 19. Wpisana przez MD o dar macierzyństwa. 20. Wpisana przez Basię o wyjście z depresji. 21. Wpisana przez Katherinę o modlitwę w intencji jej córki, by dobry Bóg obdarzył ją i jej męża potomstwem. A dla reszty rodziny o mądrość i światło Ducha Świętego, by potrafili dobrze wybierać i by ich prowadził. 22. Wpisana przez Ewę o szczęśliwe rozwiązanie i dar sakramentu małżeństwa. Boże błogosław jej na ścieżkach życia, o szczęśliwie zdanie sesji egzaminacyjnej i o znalezienie pracy w przyszłości jako pielęgniarka. 23. Wpisana przez Wierną o dalszą pomoc i opiekę dla jej męża, córek, wnusi, siostry i tych którzy ją wspierają modlitwą i o pomoc dla wnusi aby jej rodzice powrócili do siebie. 24. Wpisana przez Anię o Bożą opiekę. 25. Wpisana przez Halinę o cud uzdrowienia z nieuleczalnych zaburzeń psychicznych jej i syna. 26. Wpisana przez Henryka o modlitwę o dar spotkania dobrej żony, spotkania w jej sercu miłości odwzajemnionej, oraz o możliwość zostania dobrym mężem i ojcem. 27. Wpisana przez Wierną o zdrowie, błogosławieństwo Boże dla Wnusi , opiekę Bożą, Ducha Świętego dla niej i aby rodzice powrócili do siebie i wychowywali ją razem. 28. Wpisana przez Przyjaciela o szczęśliwą operację i powrót do zdrowia dla Ryszarda. 29. Wpisana przez Julitę o zdrowie dla jej rodziny, córeczki Amelki dla niej i męża oraz o rozwiązanie problemu jakim jest miejsce zamieszkania i o doczekanie się własnego domu. 30. Wpisana przez Annę o modlitwę za wszystkich zmarłych z rodziny Jeżów, Pawłowskich i Sieńkowskich oraz przemiany serca i uzdrowienie dla Anny, Dariusza, Barbary i Mariana. 31. Wpisana przez Annę o powrót do zdrowia malutkiej Sylvii. 32. Wpisana przez Izabelę o uzdrowienie Lenki . 33. Wpisana przez Agnieszkę o ratunek dla jej małżeństwa i dzieci. 34. Wpisana przez M o zdrowie dla jej synka Adasia. 35. Wpisana przez Gabi o modlitwę za zdrowie jej rodziny a w szczególności jej synka i bezkontuzyjną, bezpieczną naukę chodzenia oraz o znalezienie pracy przez jej męża. 36. Wpisana przez Martę o uzdrowienia z nowotworu oraz choroby duszy jej taty oraz o łaskę wiary dla niego. (Kinga GM) INTENCJE PODGRUPY MODLĄCEJ SIĘ W INTENCJACH PRZYSZŁYCH MAM I DZIECI NIENARODZONYCH Przez całe życie szukamy dowodów na cuda, a przecież narodziny dziecka to cud w najczystszej postaci. 1. W intencji dzieci nienarodzonych zabijanych w łonach matek. 2. W intencji Elżbiety i Janusza o potomstwo dla Nich. 3. W intencji Edyty o łaską macierzyństwa. 4. W intencji Katheriny o modlitwę w intencji jej córki, by dobry Bóg obdarzył ją i jej męża potomstwem. 5. W intencji MD o dar macierzyństwa. 6. W intencji Eli o dar potomstwa. 7. W intencji małżeństw, które w trudach oczekują na owoc swojej miłości. Panie Boże daj im dużo siły, opiekuj się nimi i jeśli taka Twoja Wola to obdarz wszystkie małżeństwa największym darem Boga dla człowieka jakim jest Dziecko. (Kinga GM)
 Modlitwa na luty 2018r.: 02.02.2018, 18:47
 A. Modlitwa do Świętego Michała Archanioła Wszyscy modlimy się codziennie: Święty Michale Archaniele! Wspomagaj nas w walce, a przeciw zasadzkom i niegodziwości złego ducha bądź naszą obroną. Oby go Bóg pogromić raczył, pokornie o to prosimy, a Ty, Wodzu niebieskich zastępów, szatana i inne duchy złe, które na zgubę dusz ludzkich po tym świecie krążą, mocą Bożą strąć do piekła. Amen. Jest to tzw. modlitwa osłonowa, mająca chronić nas, modlących się w intencjach innych. B. Modlitwa Pogotowia Modlitewnego Uczestnicy Pogotowia Modlitewnego odmawiają każdego dnia od poniedziałku do piątku piąty dziesiątek Tajemnicy Chwalebnej Różańca Świętego – Ukoronowanie NMP. C. Modlitwa Podgrupy modlącej się w intencjach przyszłych mam i dzieci nienarodzonych Uczestnicy Podgrupy modlącej się w intencjach przyszłych mam i dzieci nienarodzonych odmawiają każdego dnia od poniedziałku do piątku modlitwę: Modlitwa o cud Uzdrów mnie, odmień mnie, wzmocnij na ciele, duszy i umyśle. Przybądź Panie Jezu, osłoń mnie Najdroższą Krwią Twoją i napełnij Swoim Duchem Świętym. D. Modlitwa dodatkowa dla wszystkich Jest to modlitwa obowiązkowa dla wszystkich modlących się w Pogotowiu modlitewnym i w Podgrupie. Modlitwę tą każdy wybiera sobie samodzielnie i odmawia ją każdego dnia od poniedziałku do piątku. Moja propozycja modlitwy na luty to ” Pod Twoją Obronę”: Pod Twoją obronę uciekamy się, święta Boża Rodzicielko, naszymi prośbami racz nie gardzić w potrzebach naszych, ale od wszelakich złych przygód racz nas zawsze wybawiać, Panno chwalebna i błogosławiona. O Pani nasza, Orędowniczko nasza, Pośredniczko nasza, Pocieszycielko nasza. Z Synem swoim nas pojednaj, Synowi swojemu nas polecaj, swojemu Synowi nas oddawaj. (Kinga GM)
 Marta: 01.02.2018, 22:16
 Proszę o modlitwę w intencji uzdrowienia z nowotworu oraz choroby duszy mojego taty oraz o łaskę wiary dla niego.Bóg Zapłać.
 Gabi: 01.02.2018, 12:30
 Serdeczne podziękowania za wcześniejsze modlitwy i prośba o zdrowie dla mojej rodziny przede wszystkim synka Kubusia i jego dobre i bezpieczne wychowanie i zdrowie dla nas z mężem abyśmy go dobrze wychowali oraz o sprawdzenie się męża w nowej pracy i jego bezpieczne powroty do domu. Proszę również o modlitwę za pomyślną wymianę stawu biodrowego mojej mamy i szybki powrót do zdrowie. Serdeczne podziękowania, pozdrowienia szczęść Boże.
 M.: 31.01.2018, 04:04
 Bardzo proszę o modlitwę w intencji zdrowia dla mojego synka Adasia. Bóg zapłać.
 Ela : 30.01.2018, 14:10
 o wytrawnie w modlitwie o potomstwo i nawrocenie meza - blagam panstwa o modlitwe!!!
 Wierna: 29.01.2018, 14:17
 MAMO MARYJO, JEZU ZAJMIJ SIĘ PROSZĘ CIĘ BARDZO MOIMI DZIECMI I WNUCZKA I ICH RODZINAMI.OBDARZ ICH POKOJEM MIŁOŚCIĄ, NAPEŁNIJ DUCHEM ŚWIĘTYM, DAJ WIARĘ NADZIEJĘ, MIŁOŚĆ I ŁASKI POTRZEBNE. NIECH STWORZĄ RODZINY PEŁNE MIŁOŚCI, POBOŻNOŚCI I BOJAZNI BOŻEJ. JEZU UFAM TOBIE.ZAJMIJ SIĘ NIMI I BLOGOSLAW ICH RODZINY.
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] (35)


Autor

Tresć
[ Powrót ]
 
[ Strona główna ]

Pełna wersja | Polityka Prywatności | Reklama | Kontakt

© 2001-2019 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej