Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki
Tajemnica Szczęścia modlitwa

Tajemnica Szczęścia

Pogotowie modlitewne

"Gdzie dwóch albo trzech gromadzi się w Moje imię, tam jestem pośród nich" (Mt 18,20)


     Gdzie dwóch albo trzech gromadzi się w Imię Jezusa, tam On jest pośród nich. Wierze, że wspólna modlitwa jest miła Bogu. Dlatego proponuje wszystkim, którzy wierzą w moc modlitwy o włączenie się do grupy modlitewnej

     Jeśli borykasz się z trudnościami, cierpieniem, wątpliwościami itd. i pragniesz przedstawić to wszystko Bogu, będziemy modlić się wraz z Tobą jeśli nas o to poprosisz. Możesz Boga nie tylko prosić; możesz Go uwielbiać, dziękować Mu, przepraszać. "Proście a otrzymacie" mówi Jezus.

     Tu możesz poprosić bądź ofiarować modlitwę. Wpisz treść w formie komentarza na dole strony.Komentarze nie dot. Grupy Modlitewnej nie będą zamieszczane

Wasze komentarze:
 Z: 03.08.2018, 10:52
 Proszę o modlitwę za zm.bioenergorerapeutę Eugeniusza ,który chcąc pomagać ludziom nieświadomie narażał innych ludzi oraz siebie samego na grzech. Niech Pan Bóg wybaczy wszystkim ludziom szukającym pomocy u bioenergoterapeutów,radiestetów,wróżek ,oraz tym,którzy pracują i zarabiają w ten sposób. Przepraszam Pana Boga Ojca naszego za grzechy tych ludzi i za nas korzystających z ich pomocy i proszę o łaski wybaczenia
 Zos PM: 02.08.2018, 22:11
 Kochani,jeszcze raz prosimy osoby które modlą się w Pogotowiu Modlitewnym w intencjach innych proszących tutaj o modlitwę o potwierdzenie tego faktu wpisując JESTEM Chcemy wiedzieć jak liczna jest ta nasza Grupa Modlitewna. Prosimy także nowe osoby które zechcą przyłączyć się do nas o wpisanie NOWY Modlitwy,tak jak Andrzej pisał trwają ok.15 minut dziennie,5 razy w tygodniu/od poniedziałku do piątku/ a są podawane co tydzień na forum Pogotowia Modlitewnego razem z intencjami. Zachęcamy wszystkich do wspólnej modlitwy. Zosia
 Zos: 02.08.2018, 20:44
 Tak ,tak modlę się rzem z Wami JESTEM !
 Joanna: 02.08.2018, 00:18
 Proszę o zdrowie dla mojego męża - Piotra i dobry wynik jego badania. Panie Jezu! Ty się tym zajmij!
 Anna: 31.07.2018, 18:29
 Prosze o modlitwe O szczesliwa operacje - cesarke dla Joasi i zdrowie dla jej nienarodzonej coreczki. Matka
 Izabela : 31.07.2018, 16:24
 Proszę o modlitwę w intencji naszej kochającej się rodziny,która mimo iż wzrasta w miłości do siebie i do Boga to zaczęła być dręczona przez choroby i problemy i pomimo modlitw i próśb zło nie chce od nas odejść. Dlatego proszę o wsparcie w wierze i modlitwie o uzdrowienie naszego skarba Feliksa i mojego męza Marcina,byśmy odzyskali spokój duszy,siłę ciała i ku chwale Boga Wszechmogącego i Pana naszego Jezusa Chrystusa pokonali zło.
 Z.: 30.07.2018, 12:56
 Proszę o modlitwę w intencji Pauliny sąsiadów o łaski nawrócenia, pokoju w rodzinie, domu,zgody z wszystkimi i błogosławieństwa Bożego dla nich i dzieci oraz sąsiadów. Bóg zapłać.
 Mama: 30.07.2018, 10:01
 Proszę o trwałe zdrowie i dobre wyniki badań dla Pauliny
 Stanisława: 30.07.2018, 09:56
 Proszę o modlitwę w intencji mojego syna Jakuba, by po rozwodzie miał dobry kontakt z matką dziecka. Aby między nimi nie było nienawiści tylko zrozumienie i rozmowa. Jezu Ty się tym zajmij.
 Mama: 29.07.2018, 18:03
 Proszę o modlitwę w intencji Pauliny o łaski uzdrowienia. Bóg zapłać.
 Mirosława: 29.07.2018, 06:21
 Proszę o modlitwę w intencji naszych synów Krzysztofa i Wojtka: o uzdrowienie ich na ciele i duszy, wyzwolenie z nałogów i o łaskę nawrócenia na drogę wiary. Bóg zapłać
 Żona : 28.07.2018, 19:22
 Szczęść Boże. Bardzo proszę o modlitwę w intencji mojego męża o łaski przebaczenia, całkowitego nawrócenia na drogę Boga, uwolnienia od wszystkich obsesji, nienawiści, zazdrości i złości ,o łaski szczerej spowiedzi i odpuszczenia grzechów. Niech Pan Bóg wybaczy i pobłogosławi pokojem serca, duszy, radością ,szczęściem i miłością .Amen.Bóg zapłać.
 Waldek: 28.07.2018, 07:36
 Bardzo proszę o modlitwę za dziewczynę, aby wróciła do mnie. Zranilem ją, ale Bóg otworzył mi oczy. Wybaczyla mi, ale miłość jej chyba jest już prawie martwa. Proszę Was kochani o modlitwę, aby Pan Bóg na nowo rozpalil płomień miłości w jej sercu do mnie. Oczywiście jeśli taka jest Jego wola. Jezu, Ty się tym zajmij! Bóg zapłać kochani!
 Waldek: 28.07.2018, 07:36
 Bardzo proszę o modlitwę za dziewczynę, aby wróciła do mnie. Zranilem ją, ale Bóg otworzył mi oczy. Wybaczyla mi, ale miłość jej chyba jest już prawie martwa. Proszę Was kochani o modlitwę, aby Pan Bóg na nowo rozpalil płomień miłości w jej sercu do mnie. Oczywiście jeśli taka jest Jego wola. Jezu, Ty się tym zajmij! Bóg zapłać kochani!
 Katarzyna: 27.07.2018, 14:21
 Proszę o modlitwę w intencji zdrowia dla mojej kochanej mamy, która choruje już od wielu lat, oraz o to, aby dobry Bóg oddalił od niej problemy, żeby zaczęły przychodzić do niej dobre wydarzenia i otaczali ją dobrzy ludzie.
 LISTA OBECNOŚCI i ZAPROSZENIE DO WSPÓLNEJ MODLITWY: 27.07.2018, 12:38
 
LISTA OBECNOŚCI
i
ZAPROSZENIE DO WSPÓLNEJ MODLITWY


Już bardzo dawno nie pytałem Was, kto modli się razem z nami.
Teraz bardzo proszę osoby, które wytrwały we wpólniej modlitwie o wpisanie na tym forum wiadomości o treści JESTEM.

Osoby, które chciałyby do nas dołączyć proszę o wpisanie wiadomości o treści NOWY.
Bardzo zależy nam na nowych uczestnikach grupy modlitewnej.
Czym więcej nas będzie, tym modlitwa będzie skuteczniejsza.
A każdy modlący się będzie miał zasługę. Nie tylko tutaj, ale i tam, w Niebie.
Dlatego serdecznie zapraszam do wspólnej modlitwy.

Andrzej PM
 INTENCJE NA DNI OD 02-07-2018 DO 06-07-2018: 27.07.2018, 12:18
 INTENCJE POGOTOWIA MODLITEWNEGO

Intencje wpisane na forum Pogotowia Modlitewnego:
 1. Wpisana przez Parafię o modlitwę w intencji księdza Grzegorza, wszystkich jego przyjaciół i nieprzyjaciół oraz w intencji parafii i parafian.
 2. Wpisana przez żonę o modlitwę za jej męża i jego bliskich o łaski przebaczenia za ich żarty, które sprawiły innym przykrość lub wywołały złość, by Pan Bóg wybaczył i obdarzył łaskami miłości i Miłosierdzia Bożego tych, którym uczynili nieświadomie przykrość lub zamęt w rodzinie.
 3. Wpisana przez matkę o modlitwę w intencji jej córki, wnuczka i całej rodziny i o opiekę nad nimi Aniołów i Świętych.
 4. Wpisana przez Barbarę o modlitwę w intencji jej syna Błażeja o zdrowie psychiczne i fizyczne i o to, aby dobry Pan zabrał od niego niepełnosprawność związaną z choroba SM.
 5. Wpisana przez Jolantę o modlitwę za jej zięcia Krystiana o uzdrowienie go na ciele i duszy, wyzwolenia z nałogów, wyzbycia się gniewu i zazdrości i o łaskę nawrócenia na drogę Wiary i praktykowania sakramentu Spowiedzi i Komunii Świętej.
 6. Wpisana przez Martę o modlitwę o uzdrowienie jej małżeństwa z Bartoszem o miłość męża i jego nawrócenie.
 7. Wpisana przez Jadwigę o modlitwę za jej syna, aby zadania jakie wybrał udało mu się zrealizować dla dobra jego rodziny, o mądrość i roztropność, o dary Ducha Św w realizacji celu.
 8. Wpisana przez mamę o modlitwę za jej syna i jego rodzinę aby, znaleźli swoje miejsce na ziemi, o kupno mieszkania i mądre gospodarowanie pieniądzem, aby był środkiem a nie celem.
 9. Wpisana przez Marzenę o modlitwę aby Pan Jezus zachował ich o bankructwa.
 10. Wpisana przez Monikę o modlitwę o odwzajemnioną miłość, o dobrego męża i możliwość stworzenia szczęśliwej rodziny.
 11. Wpisana przez Beatę o modlitwę w intencji małżeństwa jej siostry o uratowanie małżeństwa i żeby nie było rozwodu.
 12. Wpisana przez Magdaleną o modlitwę za jej syna Mikołaja, żeby ich relacje się poprawiły.
(Andrzej PM)

INTENCJE PODGRUPY MODLĄCEJ SIĘ W INTENCJACH PRZYSZŁYCH MAM I DZIECI NIENARODZONYCH

Przez całe życie szukamy dowodów na cuda,
a przecież narodziny dziecka to cud w najczystszej postaci.
 1. W intencji dzieci nienarodzonych zabijanych w łonach matek.
 2. W intencji Kasi i Piotra o dar rodzicielstwa dla nich - intencja wpisana przez Józefę.
 3. W intencji małżeństw, które w trudach oczekują na owoc swojej miłości. Panie Boże daj im dużo siły, opiekuj się nimi i jeśli taka Twoja Wola to obdarz wszystkie małżeństwa największym darem Boga dla człowieka jakim jest Dziecko.
(Kinga GM)
 MODLITWY NA SIERPIEŃ 2018 R.: 27.07.2018, 12:16
 
 1. Modlitwa do Świętego Michała Archanioła
  Wszyscy modlimy się codziennie Modlitwą do Świętego Michała Archanioła:
  Święty Michale Archaniele! Wspomagaj nas w walce, a przeciw zasadzkom i niegodziwości złego ducha bądź naszą obroną. Oby go Bóg pogromić raczył, pokornie o to prosimy, a Ty, Wodzu niebieskich zastępów, szatana i inne duchy złe, które na zgubę dusz ludzkich po tym świecie krążą, mocą Bożą strąć do piekła. Amen.
  Jest to tzw. modlitwa osłonowa, mająca chronić nas, modlących się w intencjach innych.

 2. Modlitwa Pogotowia Modlitewnego
  Uczestnicy Pogotowia Modlitewnego odmawiają każdego dnia od poniedziałku do piątku pierwszy dziesiątek Tajemnicy Bolesnej Różańca Świętego – Modlitwa w Ogrójcu.

 3. Modlitwa Podgrupy modlącej się w intencjach przyszłych mam i dzieci nienarodzonych
  Uczestnicy Podgrupy modlącej się w intencjach przyszłych mam i dzieci nienarodzonych odmawiają każdego dnia od poniedziałku do piątku Akt Strzelisty:

  Pan mój i Bóg mój.

 4. Modlitwa dodatkowa dla wszystkich
  Jest to modlitwa obowiązkowa dla wszystkich modlących się w Pogotowiu modlitewnym i w Podgrupie. Modlitwę tą każdy wybiera sobie samodzielnie i odmawia ją każdego dnia od poniedziałku do piątku.

  Moja propozycja modlitwy na sierpień to Modlitwa do Ducha Świętego:

  Duchu Przenajświętszy, którego kocham z całej duszy mojej, uwielbiam Cię.
  Oświecaj mnie, wzmacniaj mnie, kieruj mną.
  Pokrzepiaj mnie, pocieszaj mnie.
  Obiecuję poddać się wszystkiemu, co mnie spotka z Twej woli.
  I przyjąć wszystko, co pragniesz, aby mnie spotkało.
  Duchu Przenajświętszy, obdarz świat pokojem.
(Kinga GM, Andrzej PM)
 Józefa : 25.07.2018, 21:06
 Proszę o dar macierzystwa dla Kasi i Piotra
 Magdalena: 25.07.2018, 11:37
 Bardzo proszę o modlitwę za mojego syna Mikołaja.Pragnę żeby nasze relacje się poprawily i żeby wrócił do mnie.Proszę żeby wszystkie sprawy potoczyły się tak żebyśmy mogli zostać w Anglii wszyscy razem. Bóg zapłać
 Marta: 24.07.2018, 14:01
 Szczęść Boże, Proszę o modlitwę w tej intencji: Jezu błagam Cię o uzdrowienie naszego małżeństwa Marty i Bartosza o miłość męża i jego nawrócenie, uwolnienie naszego małżeństwa przed działaniem złych duchów. Z Panem Bogiem: Marta
 Beata: 23.07.2018, 23:55
 Proszę o modlitwę w intencji małżeństwa mojej siostry o uratowanie małżeństwa i żeby nie było rozwodu. Bóg zapłać.
 Monika : 23.07.2018, 23:34
 Gorąco proszę o wsparcie modlitewne: o odwzajemnioną miłość, o dobrego męża i możliwość stworzenia szczęśliwej rodziny – samotność już tak bardzo mi doskwiera…
 Marzena: 23.07.2018, 22:51
 Prosze o modlitwę aby Pan Jezus zachował nas o bankructwa.Odmawiam 8 miesiąc tajemnice szczęścia.Proszę o wsparcie modlitewne
 Marzena: 23.07.2018, 22:51
 Prosze o modlitwę aby Pan Jezus zachował nas o bankructwa.Odmawiam 8 miesiąc tajemnice szczęścia.Proszę o wsparcie modlitewne
 Mama : 23.07.2018, 22:51
 Za mojego syna i jego rodzine aby, znalazł wreszcie swoje miejsce na ziemi o kupno mieszkania i mądre gospodarowanie pieniądzem, aby był srodkiem a nie celem. Boże wysluchaj mnie, sw Brygido wstaw sie do Boga za nami
 jadwiga: 23.07.2018, 22:46
 O modlitwe za mojego syna aby zadania jakie wybrał udało mu sie zralizowac dla dobra jego rodziny , o madrośc i roztropnośc , o dary Ducha Sw w realizacji celu.
 Marta: 23.07.2018, 21:07
 Szczęść Boże, Proszę o modlitwę w tej intencji Matko Boża błagam Cię o uzdrowienie naszego małżeństwa Marty i Bartosza o miłość męża i jego nawrócenie, uwolnienie naszego małżeństwa przed działaniem złych duchów. Z Panem Bogiem: Marta
 Jolanta: 23.07.2018, 13:40
 Proszę o modlitwę za mojego zięcia Krystiana o uzdrowienie go na ciele i duszy, wyzwolenia z nałogów , wyzbycia się gniewu i zazdrości i o łaskę nawrócenia na drogę wiary i praktykowania sakramentu spowiedzi i komunii świętej. Bóg zapłać.
 Barbara: 22.07.2018, 20:49
 Bardzo prosze o modlitwe w intencji mojego syna Blazeja o zdrowie psychiczne i fizyczne Niech dobry Pan zabirze od Niego niepelnosprawnosc zwiazana z choroba SM. Chwala Panu .Bog zaplac.
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] (35)


Autor

Tresć
[ Powrót ]
 
[ Strona główna ]

Pełna wersja | Polityka Prywatności | Reklama | Kontakt

© 2001-2019 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej