Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki

Tajemnica Szczęścia

Tajemnica Szczęścia modlitwa

Słowa Pana Jezusa

"Moje Ciało otrzymało 5480 ciosów. Jeżeli chcesz je uczcić pobożną praktyką, zmów 15 Ojcze nasz i 15 Zdrowaś z modlitwami, których cię nauczyłem podczas całego roku w ten sposób w ciągu roku uczcisz każdą Moją Ranę".

"Tajemnica Szczęścia" jest zbiorkiem rozważań i modlitw, opartym na krótkim tekście "Piętnaście modlitw", które po uzyskaniu aprobaty kościelnej wydała Casa di Padre Pio, Case postale 231, Saint-Remi,Que., Canada.
Pogotowie modlitewne

"Gdzie dwóch albo trzech gromadzi się w Moje imię, tam jestem pośród nich" (Mt 18,20)

Gdzie dwóch albo trzech gromadzi się w Imię Jezusa, tam On jest pośród nich. Wierze, że wspólna modlitwa jest miła Bogu. Dlatego proponuje wszystkim, którzy wierzą w moc modlitwy o włączenie się do grupy modlitewnej

Jeśli borykasz się z trudnościami, cierpieniem, wątpliwościami itd. i pragniesz przedstawić to wszystko Bogu, będziemy modlić się wraz z Tobą jeśli nas o to poprosisz. Możesz Boga nie tylko prosić; możesz Go uwielbiać, dziękować Mu, przepraszać. "Proście a otrzymacie" mówi Jezus.

Tu możesz poprosić bądź ofiarować modlitwę. Wpisz treść w formie komentarza na dole strony.


Komentarze nie dot. Grupy Modlitewnej nie będą zamieszczane

Wasze komentarze:
 N.Z: 26.11.2019, 08:29
 Proszę o modlitwę w intencji Alicji i Zdzisława oraz ich rodzin. Niech ich słowa ani czyny nie mają żadnego wplywu .na życie ich bliskich .Bóg zapłać za modlitwy.
 Sylwia: 25.11.2019, 23:25
 Jezu, Ty się tym zajmij🙏🙏🙏 O cud poczęcia i urodzenia zdrowego Dzieciątka dla naszego małżeństwa🙏🙏🙏 Decyduję się na wspólną modlitwę🙏🙏🙏
 Magdalena : 25.11.2019, 11:13
 Bardzo proszę o modlitwę w intencji mojego syna Mikołaja.Prosze o odbudowę relacji.Wspolna miłość i wybaczenie.
 Matka: 24.11.2019, 21:40
 Proszę o modlitwę za moją córkę aby zerwała z grzechem i chrzest sw dla wnuka.A także o sile i wytrwałość w modlitwie której mi już pomału brakuje.Jezu Ufam Tobie!
 Dawid Chmielewski: 23.11.2019, 16:39
 O wybawienie Magdy I Dawida oraz ich dzieci od wszelkiego zła, aby Pani nasza nauczyła Nas prawdziwej miłości i rozwiązała wszystkie węzły i problemy, które oddzielają Nas od Boga oraz w intencjach wszystkich modlących się tutaj, teraz wspólnie.
 Monika: 23.11.2019, 09:58
 Prosze o modlitwe w intencji mojego meza o laske szczerej spowiedzi I o Switlo Ducha Swietego dla Niego aby Duch Swiety oswiecil..go I przypomnial mu grzechy I aby spadly w koncu te kajdany co go trzymaja... Dziekuje
 Julita: 23.11.2019, 05:09
 Proszę o modlitwę w intencji nawrócenia serca i powrotu do mnie i naszego synka mojego męża Mariusza. Z całego serca dziękuję..
 Joanna: 22.11.2019, 20:11
 Proszę serdecznie o wsparcie modlitewne dla męża jody’ego. Nasza sytuacja finansowa pogarsza sie z dnia na dzień i mój mąż traci ufność i nadzieje co odbija sie w okropny sposób na naszej rodzinie. Chciałabym ubłagać u Boga aby przywrócił jody’emu ufności i wiarę i ostatecznie wskazał nam drogę do poprawy naszej sytuacji finansowej. Dziękuje wszystkim modlącym i Bóg zapłać.
 Jadwiga: 22.11.2019, 19:00
 Proszę o modlitwę za mnie i bliską mi Osobę, żebyśmy umieli się porozumieć, wybaczyć sobie nawzajem wszelkie zło i z Bożą pomocą odnowić nasz związek.
 Jadwiga: 22.11.2019, 18:59
 Proszę o modlitwę za mnie i bliską mi Osobę, żebyśmy umieli się porozumieć, wybaczyć sobie nawzajem wszelkie zło i z Bożą pomocą odnowić nasz związek.
 INTENCJE I MODLITWY NA DNI OD 25-11-2019 DO 29-11-2019: 22.11.2019, 10:46
 
ZAPROSZENIE DO WSPÓLNEJ MODLITWY

Wszystkich wpisujących intencje zachęcamy do tego, aby w tygodniu, w którym modlimy się we wpisanych przez nich intencjach przyłączyli się do nas i modlili się we wszystkich intencjach na dany tydzień.
Modlitwa nie zajmie Wam dużo czasu. Będzie to nie więcej niż kilka minut dziennie
przez 5 dni w dowolnych, najwygodniejszych dla Was godzinach.
Bardzo proszę, aby osoby, które zdecydują się na wspólną modlitwę napisały o tym wpisując intencję. Intencja ich będzie wówczas wyróżniona pogrubionym drukiem.


MODLITWY

 1. Modlitwa do Świętego Michała Archanioła
  Wszyscy modlimy się codziennie Modlitwą do Świętego Michała Archanioła:
  Święty Michale Archaniele! Wspomagaj nas w walce, a przeciw zasadzkom i niegodziwości złego ducha bądź naszą obroną. Oby go Bóg pogromić raczył, pokornie o to prosimy, a Ty, Wodzu niebieskich zastępów, szatana i inne duchy złe, które na zgubę dusz ludzkich po tym świecie krążą, mocą Bożą strąć do piekła. Amen.
  Jest to tzw. modlitwa osłonowa, mająca chronić nas, modlących się w intencjach innych.

 2. Modlitwy Pogotowia Modlitewnego
  Odmawiamy każdego dnia od poniedziałku do piątku
  pierwszy dziesiątek Tajemnicy Światła Różańca Świętego – Chrzest Pana Jezusa w Jordanie
  i modlitwę:
  Maryjo Niepokalanie poczęta Dziewico
  nie opuszczaj nas.
INTENCJE POGOTOWIA MODLITEWNEGO
Osoby wpisujące intencje prosimy o wspólną modlitwę.
Intencje osób podejmujących wspólną modlitwę wyróżnione są pogrubioną trzcionką.

 1. Wpisana przez Mariolę o modlitwę w intencji jej i Kamila.
 2. Wpisana przez Joannę o modlitwę o dobrą pracę, o zdrowie, o potrzebne dla niej łaski.
 3. Wpisana przez Monikę o modlitwę w intencji jej i jej rodziny, za nią, za męża i trójkę dzieci, o siłę na każdy dzień.
 4. Wpisana przez Iw o modlitwę za męża jego kontakt i powrót w zgodzie oraz o modlitwę za nią aby miała siły.
 5. Wpisana przez Grażynę o modlitwę jej syna Maciusia, aby poznał na studiach przyjaciół i dziewczynę, żeby nie był samotny.
 6. Wpisana przez Antoninę o modlitwę o uwolnienie z nałogów bliskich jej osób.
 7. Wpisana przez Alicję o modlitwę za jej syna, który wpadł w chorobę alkoholową.
 8. Wpisana przez Joannę o modlitwę za jej córkę Julię, która dokonała próby samobójczej.
 9. Wpisana przez Mateusza o modlitwę w intencji pracy i pomyślność w pracy oraz o uzdrowienie relacji w rodzinie.
 10. Wpisana przez babcię Krysię o modlitwę o zdrowie dla chorej na padaczkę Emilki i za Antosia, którego czeka bardzo trudna operacja.
 11. Wpisana przez Monikę o modlitwę za jej dzieci, aby Bóg je chronił I opiekował się nimi, a także za jej małżeństwo o błogosławieństwo Boże dla nich.
 12. Wpisana przez Kasię o modlitwę w intencji wyjścia z kryzysu emocjonalnego, o siłę i odwagę do poszukiwania nowej pracy i o znalezienie dobrego miejsca.
 13. Wpisana przez Weronikę o modlitwę o uzdrowienie z przewlekłego bólu kręgosłupa i bioder.
 14. Wpisana przez Marka o modlitwę w jego intencji.
 15. Wpisana przez Jadwigę o modlitwę w intencji uciszenia sporów w rodzinie i ochrony przed ich następstwami, a także uwolnienia jej od choroby i bólu.
(Andrzej PM)

MODLIMY SIĘ TAKŻE W INTENCJACH PRZYSZŁYCH MAM I DZIECI NIENARODZONYCH


Przez całe życie szukamy dowodów na cuda,
a przecież narodziny dziecka to cud w najczystszej postaci.
 1. W intencji dzieci nienarodzonych zabijanych w łonach matek.
 2. W intencji Kasi o modlitwę o zdrowie dla poczętego dziecka.
 3. W intencji Weroniki o modlitwę o Dar Macierzyństwa dla niej.
 4. W intencji małżeństw, które w trudach oczekują na owoc swojej miłości. Panie Boże daj im dużo siły, opiekuj się nimi i jeśli taka Twoja Wola to obdarz wszystkie małżeństwa największym darem Boga dla człowieka jakim jest Dziecko.
(Kinga GM)
 Dorota: 22.11.2019, 09:35
 Kochani proszę o modlitwę za mojego ukochanego Kamila , który leży w szpitalu i bardzo cierpi . Proszę o modlitwę o uzdrowienie. Ufam Ci Boże z całego serca .
 Małgorzata : 22.11.2019, 02:21
 Proszę o uzdrowienie duszy i ciała i uwolnienie ze wszystkich zranień ktore głęboko tkwią w sercu Moniki
 Beata: 21.11.2019, 13:44
 Prosze o modlitwe w intencji powrotu do zdrowia ,sily i wiary że wszystko bedzie dobrze .Przylaczam sie do wspolnej modlitwy .
 Jadwiga: 20.11.2019, 00:16
 Proszę o modlitewne wsparcie w intencji uciszenia sporów w rodzinie i ochrony przed krzywdzącymi ich następstwami, a także uwolnienia mnie od choroby i bólu. Wysłuchaj mnie, Miłosierny Boże, błagam z ufnością.
 Marek: 19.11.2019, 21:22
 Proszę o modlitwę w intencji uwolnienia
 Babcia Krysia: 19.11.2019, 20:45
 Proszę o modlitwę o uzdrowienie chorej na padaczkę Emilki i za Antosia, którego czeka bardzo trudna operacja. Bóg zapłać wszystkim modlącym się. Zobowiązuję modlić się we wszystkich intencjach pogotowia modlitewnego
 Weronika : 19.11.2019, 17:57
 O cud uzdrowienia z przewlekłego bólu zwyrodnieniowgo całego kręgosłupa i bioder A także o Dar Macierzyństwa dla mnie
 Kasia: 19.11.2019, 08:44
 Proszę o modlitwę w intencji wyjścia z kryzysu emocjonalnego,w którym się znalazłam z powodu warunków panujących w mojej pracy; o siłę i odwagę do poszukiwania nowej pracy i o znalezienie dobrego miejsca, w którym człowiek i jego praca byłyby szanowane, a relacje międzyludzkie byłyby oparte na szacunku, uczciwości i życzliwości.
 Monika: 19.11.2019, 08:42
 Witam chce podziekowac za pomoc modlitewna pomogly mi te modlitwy to ma sens. Dziekuje. Chce prosic znow ...o wasza modlitwe za moje dzieci ktore chodza do szkoly I przedszkola aby Bog ich chronil I opiekowal sie nimi aby im krzywda zadna sie nie stala aby dobrze sie uczyli I wyrosli na dobrych ludzi, aby nie siakneli zlych wzorcow a aby to od nich inni sie uczyli dobra... potrzebuje modlitwy takze za moje malzenstwo za mnie I mojego meza o blogoslawienstwo Boze dla mas !! Mam chec uczestniczyc w tym pogotowiu modlitewnym modlic sie za innych. Dziekuje za wasze modlitwy :* pomogly :)
 Babcia Krysia: 18.11.2019, 22:27
 Proszę o modlitwę o uzdrowienie chorej na padaczkę Emilki i za Antosia, którego czeka bardzo trudna operacja. Bóg zapłać wszystkim modlącym się. Zobowiązuję modlić się we wszystkich intencjach pogotowia modlitewnego
 Kasia: 18.11.2019, 22:24
 Panie Jezu proszę o zdrowie dla poczętego dziecka.
 Mateusz: 18.11.2019, 13:34
 Proszę o modlitwę w intencji pracy i pomyślność w pracy oraz uzdrowienie relacji w prodzinie. Bóg Zapłać.
 Iw: 17.11.2019, 19:50
  Prosze o modlitwe za kontakt meza w zgodzie i powrot w zgodzie , bardzo prosze rowniez o modlitwe za mnie abym miala sily
 Joanna: 16.11.2019, 23:28
 Proszę o modlitwę za moją córkę Julię,po wczorajszej próbie samobojczej,Maryjo Matko dopomóż.
 Alicja: 16.11.2019, 22:56
 Błagam o modlitwę za moim synem,który wpadł w chorobę alkoholową.panie Jezu Chryste proszę z całego serca o pomoc, dopomóż panie daj siły proszę kochany Jezu zajmij się tym proszę ❤❤❤❤
 Alicja: 16.11.2019, 22:56
 Błagam o modlitwę za moim synem,który wpadł w chorobę alkoholową.panie Jezu Chryste proszę z całego serca o pomoc, dopomóż panie daj siły proszę kochany Jezu zajmij się tym proszę ❤❤❤❤
 Antonina : 16.11.2019, 21:44
 O uwolnienie z nałogów bliskich mi osób, modlę się wspólnie.
 INTENCJE I MODLITWY NA DNI OD 18-11-2019 DO 22-11-2019: 15.11.2019, 16:41
 
ZAPROSZENIE DO WSPÓLNEJ MODLITWY

Wszystkich wpisujących intencje zachęcamy do tego, aby w tygodniu, w którym modlimy się we wpisanych przez nich intencjach przyłączyli się do nas i modlili się we wszystkich intencjach na dany tydzień.
Modlitwa nie zajmie Wam dużo czasu. Będzie to nie więcej niż kilka minut dziennie
przez 5 dni w dowolnych, najwygodniejszych dla Was godzinach.
Bardzo proszę, aby osoby, które zdecydują się na wspólną modlitwę napisały o tym wpisując intencję. Intencja ich będzie wówczas wyróżniona pogrubionym drukiem.


MODLITWY

 1. Modlitwa do Świętego Michała Archanioła
  Wszyscy modlimy się codziennie Modlitwą do Świętego Michała Archanioła:
  Święty Michale Archaniele! Wspomagaj nas w walce, a przeciw zasadzkom i niegodziwości złego ducha bądź naszą obroną. Oby go Bóg pogromić raczył, pokornie o to prosimy, a Ty, Wodzu niebieskich zastępów, szatana i inne duchy złe, które na zgubę dusz ludzkich po tym świecie krążą, mocą Bożą strąć do piekła. Amen.
  Jest to tzw. modlitwa osłonowa, mająca chronić nas, modlących się w intencjach innych.

 2. Modlitwy Pogotowia Modlitewnego
  Odmawiamy każdego dnia od poniedziałku do piątku
  pierwszy dziesiątek Tajemnicy Światła Różańca Świętego – Chrzest Pana Jezusa w Jordanie
  i modlitwę:
  Maryjo Niepokalanie poczęta Dziewico
  nie opuszczaj nas.
INTENCJE POGOTOWIA MODLITEWNEGO
Osoby wpisujące intencje prosimy o wspólną modlitwę.
Intencje osób podejmujących wspólną modlitwę wyróżnione są pogrubioną trzcionką.

 1. Wpisana przez Kasię o modlitwę o rozwiązanie problemów w firmie męża.
 2. Wpisana przez Andrzeja o modlitwę w intencji osób które skrzywdził i o pozytywne rozwiązanie trudnej dla niego sprawy.
 3. Wpisana przez Martę z Opola o modlitwę w jej intencji, aby jej problemy rozwiązały się i żeby udało się jej znaleźć pracę.
 4. Wpisana przez Edytę o modlitwę za jej siostrzenicę, którą leży na oiom-ie o zdrowie dla niej.
 5. Wpisana przez Anię o modlitwę o cud uzdrowienia dla jej ojca Kazimierza i pomoc Bożą oraz o potrzebne dary Ducha Świętego dla personelu medycznego.
 6. Wpisana przez babcię Krysię o modlitwę o zdrowie dla chorej na padaczkę Emilki i za Antosia, którego czeka bardzo trudna operacja.
 7. Wpisana przez Iw o modlitwę za męża jego kontakt i powrót w zgodzie oraz o modlitwę za nią aby miała siły.
 8. Wpisana przez Agę o modlitwę za nią, o poprawę życia.
 9. Wpisana przez Mateusza o modlitwę za niego o umocnienie w walce ze złem oraz odwagę i męstwo oraz wiarę, nadzieję, miłość i pokorę.
 10. Wpisana przez Ewę o modlitwę w intencji zdrowia Marty, aby podawane leki zaczęły działać i o szybkie wypisanie jej ze szpitala wraz z jej nowo narodzoną córeczką Marią.
 11. Wpisana przez Asię o modlitwę o uratowanie przyjaźni z księdzem Piotrem.
 12. Wpisana przez mamę o modlitwę za jej syna Maciusia.
 13. Wpisana przez Beatę o modlitwę w intencji Kazimierza o jego uzdrowienie duchowe i fizyczne.
 14. Wpisana przez Edytę o modlitwę w intencji jej i jej bliskich o ochronę przed złem i dary Ducha Św.
 15. Wpisana przez Agnieszkę o modlitwę za Agnieszkę o pomoc w znalezieniu dobrej pracy.
 16. Wpisana przez Wiesławę o modlitwę o uzdrowienie Maryli z ciężkiej choroby nowotworowej i o uzdrowienie Patrycji.
 17. Wpisana przez Magdalenę o modlitwę w intencji jej syna Mikołaja i o poprawę ich relacji.
(Andrzej PM)

MODLIMY SIĘ TAKŻE W INTENCJACH PRZYSZŁYCH MAM I DZIECI NIENARODZONYCH


Przez całe życie szukamy dowodów na cuda,
a przecież narodziny dziecka to cud w najczystszej postaci.
 1. W intencji dzieci nienarodzonych zabijanych w łonach matek.
 2. W intencji Sylwii o modlitwę o cud poczęcia i urodzenia zdrowego Dzieciątka w jej małżeństwie.
 3. W intencji Krystyny o zdrowa ciążę i szczęśliwe rozwiązanie dla synowej Basi.
 4. W intencji Magdaleny i Marka o cud poczęcia zdrowego Dziecka.
 5. W intencji małżeństw, które w trudach oczekują na owoc swojej miłości. Panie Boże daj im dużo siły, opiekuj się nimi i jeśli taka Twoja Wola to obdarz wszystkie małżeństwa największym darem Boga dla człowieka jakim jest Dziecko.
(Kinga GM)
 Grazyna: 15.11.2019, 09:35
 Za mojego jedynego syna Maciusia aby poznał na studiach przyjaciół i wspaniałą dziewczynę. Żeby nie był taki samotny. Bóg zapłać
 Iw: 15.11.2019, 00:08
  Prosze o modlitwe za kontakt meza w zgodzie i powrot w zgodzie , bardzo prosze rowniez o modlitwe za mnie abym miala sily
 Monika: 14.11.2019, 20:58
 Proszę o gorąca modlitwę do Boga w intencji moich próśb, i w intencji mojej rodziny ...za mnie za męża i trzy nasze dzieciaczki , o siłę dla nas na każdy dzień..
 Joanna: 14.11.2019, 17:52
 Proszę o dobrą pracę, o zdrowie, o potrzebne dla mnie łaski.
 Mariola: 14.11.2019, 09:59
 Prosze o modlitwe w intencji uwolnienia mnie i Kamila od dreczen i atakow zlych duchow. O uwolnienie Kamila od braku przebaczenia, nienawisci, podlosci, egoizmu, msciwosci, lęku, o uwolnienie jego serca zza muru tych wszystkich rzeczy
 Magdalena I Marek : 13.11.2019, 12:54
 Prosimy o modlitwę w intencji cudu poczęcia zdrowego dziecka.Jezu ufam Tobie
 Magdalena : 13.11.2019, 10:55
 Błagam o modlitwę w intencji mojego syna Mikołaja. Proszę o poprawę relacji.Jezu Ty się tym zajmij .Bóg zapłać
 Wiesława : 12.11.2019, 23:28
 Proszę Cię ukochany Jezu o uzdrowienie Maryli, dopomóż w jej ciężkiej chorobie nowotworowej i proszę, uzdrów Patrycję,będę się modlić również za inne intencje, Jezu, Ty się tym zajmij.
 Agnieszka : 12.11.2019, 21:43
 Proszę o modlitę za Agnieszkę, która potrzebuje wsparcia w znalezieniu dobrej pracy, proszę o pomoc dla niej by jej się udało znaleźć wymarzoną pracę, by napotkała na swojej drodze przychylnych ludzi i dobrych ludzi by jej się udało, Boże proszę o pomoc.
 Edyta: 12.11.2019, 19:35
 Proszę o modlitwę w intencji moich bliskich o mojej, o opiekę przed złem i dary Ducha, Bóg zapłać
 Beata: 12.11.2019, 17:54
 Proszę o ochronę modlitewną dla Kazimierza, o jego uzdrowienie duchowe i fizyczne. Módlmy się za dusze czyśćcowe.
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] (29) [30] [31] [32] [33] [34] [35]

Autor

Tresć

[ Powrót ]

 
[ Strona główna ]

Zagadki | Opowiadania | Miłość | Powołanie | Małżeństwo | Niepłodność | Narzeczeństwo | Prezentacje | Katecheza | Maryja | Tajemnica Szczęścia | Dekalog | Psalmy | Perełki | Cuda |

Polityka Prywatności | Kontakt

© 2001-2021 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej