Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki

Tajemnica Szczęścia

Tajemnica Szczęścia modlitwa

Słowa Pana Jezusa

"Moje Ciało otrzymało 5480 ciosów. Jeżeli chcesz je uczcić pobożną praktyką, zmów 15 Ojcze nasz i 15 Zdrowaś z modlitwami, których cię nauczyłem podczas całego roku w ten sposób w ciągu roku uczcisz każdą Moją Ranę".

"Tajemnica Szczęścia" jest zbiorkiem rozważań i modlitw, opartym na krótkim tekście "Piętnaście modlitw", które po uzyskaniu aprobaty kościelnej wydała Casa di Padre Pio, Case postale 231, Saint-Remi,Que., Canada.
Pogotowie modlitewne

"Gdzie dwóch albo trzech gromadzi się w Moje imię, tam jestem pośród nich" (Mt 18,20)


     Gdzie dwóch albo trzech gromadzi się w Imię Jezusa, tam On jest pośród nich. Wierze, że wspólna modlitwa jest miła Bogu. Dlatego proponuje wszystkim, którzy wierzą w moc modlitwy o włączenie się do grupy modlitewnej

     Jeśli borykasz się z trudnościami, cierpieniem, wątpliwościami itd. i pragniesz przedstawić to wszystko Bogu, będziemy modlić się wraz z Tobą jeśli nas o to poprosisz. Możesz Boga nie tylko prosić; możesz Go uwielbiać, dziękować Mu, przepraszać. "Proście a otrzymacie" mówi Jezus.

     Tu możesz poprosić bądź ofiarować modlitwę. Wpisz treść w formie komentarza na dole strony.Komentarze nie dot. Grupy Modlitewnej nie będą zamieszczane

Wasze komentarze:
 Karol: 20.03.2019, 22:08
 Proszę o modlitwę w intencji dobrej żony.
 Beata: 20.03.2019, 16:19
 Proszę o modlitwę o łaskę uzdrowienia dla Alicji, któa jest według lekarzy w beznadziejnym stanie po pęknięciu tętniaka. Dla Boga jednak wszystko jest możliwe. Alicja ma dla kogo żyć, ma doje dzieci i męża. Jezu zmiłuj się nad nią i jej rodziną. Przyłączam się do wspólnej modlitwy.
 Beata: 20.03.2019, 15:00
 Dziękuję Panu za wszystkie otrzymane dotąd łaski, i proszę o modlitwę w intencji mojego męża Marka, który jest obecnie w szpitalu, aby Jezus obdarzył go zdrowiem.Jezu ufam Tobie. Modlę się wspólnie ze wszystkimi.
 gabi: 20.03.2019, 11:30
 Dziękuje z poprzednie wstawiennictwo przed Panem i za otrzymane łaski. Błagam o dalszą pomoc aby moje sprawy urzędowe rozwiązały się pozytywnie o zdrowie dla mojej rodziny (w szczególności synka), dla mnie o pokorę i siłę w pokonaniu swojej słabości i udaną operację taty. Pozdrawiam i Bóg zapłać.
 Barbara: 20.03.2019, 10:25
 Matuchno przyjdź , weź to wszystko w swoje matczyne rece
 Agnieszka i Mariusz: 19.03.2019, 14:17
 Panie Jezu. Prosimy Cię pokornie o pomoc w sprzedaży domu, jeśli nie jest to sprzeczne z Twoją Wolą. Prosimy.
 Córki i siostry : 18.03.2019, 19:22
 Proszę o modlitwę w intencji mojego zmarłego ojca i braci ,którzy swoim pijaństwem uczynili wiele złego całej rodzinie, swoim żonom, dzieciom .Rodzina wybaczyła i prosimy, by im Pan Bóg okazał miłosierdzie, przebaczył to co złe, przyjął co w nich dobre i obdarzył ich dusze pokojem wiecznym. Bóg zapłać.
 Maria: 18.03.2019, 15:15
 Proszę o modlitwę w intencji zmarłego męża Jerzego mojej siostry Krystyny niech Pan zmiłuje się nad jego duszą biedną okaże mu Miłosierdzie i Pokój zagości w jego duszy a Światłość Wiekuista Świeci na wieki wieków Amen Matko BOLEŚCIWA miej w opiece moją siostrę jej syna wnuczkę i prawnuczka Bóg zapłać a modlitwę modlę się tu wspólnie
 Kasia: 18.03.2019, 09:41
 W intencji Piotra, o rozwiązanie jego trudnej sytuacji i umożliwienie kontaktów z synem, którego tak bardzo kocha. Modlę się z Wami
 Marta: 18.03.2019, 09:24
 Ofiaruje te modlitwę za dzieci o nawrócenie się
 Renata: 17.03.2019, 17:14
 Proszę o modlitwę za mojego syna Piotra. Pali marihuanę, nie pracuje, robi długi, bywa agresywny. Proszę równie o westchnienie aby moja bardzo zła sytuacja finansowa uległa poprawie. Nie mam już siły . Bywają dni ze myślę o najgorszym... Mam wrażenie że wplątał się w coś niedobrego, nie potrafię mu pomóc. Na domiar złego wczoraj spaliła mi się instalacja elektryczna w pokoju...Boże ile jeszcze.....
 Slawek: 17.03.2019, 16:32
 O rozwiązanie mowy dla Wiktora
 Anna: 17.03.2019, 09:25
 Proszę o modlitwę w intencji, aby Joachim mi wybaczył, aby nie dusił w sobie złości. Proszę o modlitwę za mnie, abym się skutecznie zmieniła, nie raniła więcej, uwolniła się z uzależnień, po prostu była dobra osoba. Bym umiała wyrażać swoją miłość w dobry sposób
 Anna: 16.03.2019, 20:56
 Proszę o modlitwę w intencji Daniela o łaskę zdrowia po ciężkim wypadku samochodowym.Mateńko dziękuję za uratowanie jego syna.
 INTENCJE I MODLITWY NA DNI OD 18-03-2019 DO 22-03-2019: 15.03.2019, 16:38
 
ZAPROSZENIE DO WSPÓLNEJ MODLITWY

Wszystkich wpisujących intencje zachęcamy do tego, aby w tygodniu, w którym modlimy się we wpisanych przez nich intencjach przyłączyli się do nas i modlili się we wszystkich intencjach na dany tydzień.
Modlitwa nie zajmie Wam dużo czasu. Będzie to nie więcej niż kilka minut dziennie
przez 5 dni w dowolnych, najwygodniejszych dla Was godzinach.
Bardzo proszę, aby osoby, które zdecydują się na wspólną modlitwę napisały o tym wpisując intencję. Intencja ich będzie wówczas wyróżniona pogrubionym drukiem.


MODLITWY

 1. Modlitwa do Świętego Michała Archanioła
  Wszyscy modlimy się codziennie Modlitwą do Świętego Michała Archanioła:
  Święty Michale Archaniele! Wspomagaj nas w walce, a przeciw zasadzkom i niegodziwości złego ducha bądź naszą obroną. Oby go Bóg pogromić raczył, pokornie o to prosimy, a Ty, Wodzu niebieskich zastępów, szatana i inne duchy złe, które na zgubę dusz ludzkich po tym świecie krążą, mocą Bożą strąć do piekła. Amen.
  Jest to tzw. modlitwa osłonowa, mająca chronić nas, modlących się w intencjach innych.

 2. Modlitwy Pogotowia Modlitewnego
  Odmawiamy każdego dnia od poniedziałku do piątku
  trzeci dziesiątek Tajemnicy Chwalebnej Różańca Świętego – Zesłanie Ducha Świętego
  i modlimy się Św. Józefa:
  Św. Józefie, pamiętaj, że jestem Twoim dzieckiem, a Ty moim Ojcem.
INTENCJE POGOTOWIA MODLITEWNEGO
Osoby wpisujące intencje prosimy o wspólną modlitwę.

 1. Wpisana Magdalenę o modlitwę w intencji uwolnienia jej narzeczonego Marka od nałogu alkoholowego i o siłę i miłość dla niej i Marka.
 2. Wpisana przez Martę o modlitwę w intencji o zdanie egzaminu zawodowego z wszystkich jego części.
 3. Wpisana przez Ewę o modlitwę w intencji całej jej rodziny.
 4. Wpisana przez Kasię o modlitwę o rozwiązanie problemów w męża firmie i zdrowie w rodzinie.
 5. Wpisana przez Annę o modlitwę o błogosławieństwo Boże dla dzieci, ich mamy i dziadków, którzy pomagają w opiece nad dziećmi i o rozwiązanie problemów z zięciem.
 6. Wpisana przez Julitę o modlitwę w intencji jej rodziny, męża, synków, rodzeństwa i rodziców.
 7. Wpisana Zośkę o modlitwę w intencji jej rodziny, a szczególnie tych, którzy odeszli od Boga i od kościoła.
 8. Wpisana przez Marię o modlitwę w jej intencji o opiekę Matki Bożej, wszelkie błogosławieństwa i łaski w pracy, w życiu, w zdrowiu i szczęśliwy powrót do domu.
 9. Wpisana przez Annę o modlitwę o uzdrowienie z anoreksji, wyzwolenie z nałogów i nawrócenie dla Chrystyny.
 10. Wpisana przez Elę o Boże przewodnictwo w życiu Stanisława i o uzdrowienie go z nowotworu.
(Andrzej PM)

MODLIMY SIĘ TAKŻE W INTENCJACH PRZYSZŁYCH MAM I DZIECI NIENARODZONYCH


Przez całe życie szukamy dowodów na cuda,
a przecież narodziny dziecka to cud w najczystszej postaci.
 1. W intencji dzieci nienarodzonych zabijanych w łonach matek.
 2. W intencji małżeństw, które w trudach oczekują na owoc swojej miłości. Panie Boże daj im dużo siły, opiekuj się nimi i jeśli taka Twoja Wola to obdarz wszystkie małżeństwa największym darem Boga dla człowieka jakim jest Dziecko.
(Kinga GM)
 Maria: 15.03.2019, 14:53
 Proszę o modlitwę w intencji syna i synowej Wiesławy o pozytywne załatwienie sprawy z mieszkaniem i o błogosławieństwo i łaski w życiu Bóg zapłać za modlitwę modlę się wspólnie tu
 Ela: 13.03.2019, 08:06
 Proszę o boże wstawiennictwo przewodnictwo w życiu Stanisława. O uzdrowienie z nowotworu.
 Anna : 12.03.2019, 13:10
 Prosze o modlitwe o uzdrowienie z anoreksji, wyzwolienie z nalogow i nawrocenie, opieki Matki Niepokalanej dla Chrystyny.
 Maria: 11.03.2019, 15:31
 Proszę w intencji mojej o opiekę Matki Bożej i wszelkie błogosławieństwa i łaski w pracy w życiu w zdrowiu i szczęśliwy powrót do domu Bóg zapłać za modlitwę modlę się wspólnie tu
 Zośka: 11.03.2019, 14:34
 Jezu miłosierny ulituj się nad moją rodziną a szczególnie nad tymi którzy odeszli od Boga i od kościoła modlę się z wami
 Barbara: 11.03.2019, 12:34
 Boże o łaskę uzdrowienia
 Julita: 11.03.2019, 11:39
 Proszę o modlitwę w intencji naszej rodziny. Miłosci, pokoju, troszczenia się o siebie-między mną, a mężem. Dobrego, spełnionego życia dla Synków. o Błogosławieństwo i opiekę Maryi dla nich. O odwagę w życiu, w pokonywaniu trudności. O potrzebne łaski dla nich, dla mojego rodzeństwa i rodziców. Bóg Zapłać!
 anna: 11.03.2019, 10:01
 Proszę o modlitwę aby były zięć nie niszczył psychicznie naszej rodziny.Proszę o błogosławieństwo Boże dla dzieci ich mamy i dziadków, którzy pomagają w opiece nad dziećmi. Bóg zapłać.
 Kasia : 10.03.2019, 21:21
 O rozwiązanie problemów w męża firmie i zdrowie w rodzinie. Modlę się z Wami.
 Ewa: 09.03.2019, 14:51
 Proszę o modlitwę w intencji całej mojej rodziny i zdrowie. Proszę o sile do całkowitego oddania.
 Marta: 08.03.2019, 23:22
 Proszę o modlitwę w intencji o zdanie egzaminu zawodowego z wszystkich jego części, aby w końcu się udało go zdać.
 Barbara: 08.03.2019, 11:09
 Miłosierdzie Boże przyjdź, ratuj, rozwiąż ten węzeł, ja zupełnie już nie mam siły do wszystkiego, Miłosierdzie Boże usłysz me wołanie o łaskę uzdrowienia dla mojego dziecka , od ponad roku. Miłosierdzie Boże ulituj się, bo po ludzku nikt nam nie pomoc
 INTENCJE I MODLITWY NA DNI OD 11-03-2019 DO 15-03-2019: 08.03.2019, 10:34
 
ZAPROSZENIE DO WSPÓLNEJ MODLITWY

Wszystkich wpisujących intencje zachęcamy do tego, aby w tygodniu, w którym modlimy się we wpisanych przez nich intencjach przyłączyli się do nas i modlili się we wszystkich intencjach na dany tydzień.
Modlitwa nie zajmie Wam dużo czasu. Będzie to nie więcej niż kilka minut dziennie
przez 5 dni w dowolnych, najwygodniejszych dla Was godzinach.
Bardzo proszę, aby osoby, które zdecydują się na wspólną modlitwę napisały o tym wpisując intencję. Intencja ich będzie wówczas wyróżniona pogrubionym drukiem.


MODLITWY

 1. Modlitwa do Świętego Michała Archanioła
  Wszyscy modlimy się codziennie Modlitwą do Świętego Michała Archanioła:
  Święty Michale Archaniele! Wspomagaj nas w walce, a przeciw zasadzkom i niegodziwości złego ducha bądź naszą obroną. Oby go Bóg pogromić raczył, pokornie o to prosimy, a Ty, Wodzu niebieskich zastępów, szatana i inne duchy złe, które na zgubę dusz ludzkich po tym świecie krążą, mocą Bożą strąć do piekła. Amen.
  Jest to tzw. modlitwa osłonowa, mająca chronić nas, modlących się w intencjach innych.

 2. Modlitwy Pogotowia Modlitewnego
  Odmawiamy każdego dnia od poniedziałku do piątku
  trzeci dziesiątek Tajemnicy Chwalebnej Różańca Świętego – Zesłanie Ducha Świętego
  i modlimy się Św. Józefa:
  Św. Józefie, pamiętaj, że jestem Twoim dzieckiem, a Ty moim Ojcem.
INTENCJE POGOTOWIA MODLITEWNEGO
Osoby wpisujące intencje prosimy o wspólną modlitwę.

 1. Wpisana Mateusza o modlitwę o dobre zdrowie dla niego, aby nie sprawdziły się jego obawy.
 2. Wpisana przez Marię o modlitwę w intencji Ani i jej synka o łaski i błogosławieństwo w jej życiu i w wychowaniu synka.
 3. Wpisana przez mamę o modlitwę w intencji jej córki.
 4. Wpisana przez Ewę o modlitwę w intencji wyjścia przez nią z nerwicy lekowej i depresji.
 5. Wpisana przez Elżbietę o modlitwę o uwolnienie Tomka z nałogu alkoholowego, o zdrowie i błogosławieństwo w pracy.
 6. Wpisana przez Dorotę o modlitwę w intencji Doroty i Danuty.
 7. Wpisana przez Kasię o modlitwę o rozwiązanie trudnej sytuacji Piotra i możliwość kontaktów z synem.
 8. Wpisana przez Zofię o modlitwę w intencji Luizy, jej męża i ich rodzin o łaski pokoju, zdrowia i błogosławieństwa Bożego.
 9. Wpisana przez Annę o modlitwę w intencji pomyślnego załatwienia sprawy Basi.
 10. Wpisana przez Marię o modlitwę o uzdrowienie, nawrócenie, o wszelkie łaski i błogosławieństwa dla Krzysztofa, Kamila, Beatki, Amelii, Sewerynka i dla niej według woli Pana.
 11. Wpisana przez Agę o modlitwę za Agnieszkę, która stara się o pracę i niedawno była na rozmowie, o modlitwę by wszystko się udało.
 12. Wpisana przez Kasię o modlitwę o rozwiązanie problemów w firmie męża, o jego nawrócenie i o zdrowie i miłość w rodzinie.
(Andrzej PM)

MODLIMY SIĘ TAKŻE W INTENCJACH PRZYSZŁYCH MAM I DZIECI NIENARODZONYCH


Przez całe życie szukamy dowodów na cuda,
a przecież narodziny dziecka to cud w najczystszej postaci.
 1. W intencji dzieci nienarodzonych zabijanych w łonach matek.
 2. W intencji małżeństw, które w trudach oczekują na owoc swojej miłości. Panie Boże daj im dużo siły, opiekuj się nimi i jeśli taka Twoja Wola to obdarz wszystkie małżeństwa największym darem Boga dla człowieka jakim jest Dziecko.
(Kinga GM)
 Marta: 08.03.2019, 07:47
 Panie miej w opiece moją całą rodzine Ty się tym zajmij ty wiesz najlepiej o co Cię proszę
 Magdalena: 07.03.2019, 11:02
 Błagam o modlitwę w intencji uwolnienia mojego narzeczonego Marka od nałogu alkoholowego.Proszę o sile i miłość dla Nas.Bóg zapłać
 Kasia: 04.03.2019, 22:22
 O rozwiązanie problemów w firmie męża oraz o jego nawrócenie oraz zdrowie i miłość w rodzinie. Modlę się wspólnie.
 aga: 04.03.2019, 21:25
 Proszę o modlitwę za Agnieszkę, która stara się o pracę i niedawno była na rozmowie, proszę o modlite by wszystko się udało. Jezu Ufam Tobie.
 Piotr : 04.03.2019, 17:37
 Kocham Cię Panie Boże bądź ze mną
 Maria: 04.03.2019, 14:27
 Proszę o uzdrowienie nawrócenie o wszelkie łaski i błogosławieństwa dla Krzysztofa Kamila Beatki Amelii Sewerynka i dla mnie według woli Pana Bóg zapłać za modlitwę Modlę się wspólnie tu
 anna: 04.03.2019, 11:38
 Błagam o modlitwę w intencji pomyślnego załatwienia sprawy Basi. Bog zapłac
 Zofia : 03.03.2019, 23:29
 Proszę o modlitwę w intencji Luizy jej męża ,ich rodzin o łaski pokoju, zdrowia, nawrócenia na dobrą drogę i błogosławieństwa Bożego. Bóg zapłać.
 Kasia: 03.03.2019, 20:44
 O rozwiązanie trudnej sytuacji Piotra i możliwość kontaktów z synem.
 Piotr : 03.03.2019, 17:18
 Proszę Cię Boże o siłę do walki z chorobą
 Dorota: 03.03.2019, 14:06
 by Bog zabral ciemiezycieli,beznadziejne sytuacje od Doroty i Danuty,o wypelnienie sie Woli Bozej
 Elżbieta: 03.03.2019, 04:23
 O uwolnienie Tomka z nałogu alkoholowego, o zdrowie i błogosławieństwo w pracy. Będę wspólnie modlić się przez 5 dni w wymienionych intencjach.
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] (33) [34] [35]


Autor

Tresć[ Powrót ]
 
[ Strona główna ]

Pełna wersja | Polityka Prywatności | Kontakt

© 2001-2020 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej