Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki
 
Tajemnica Szczęścia modlitwa

Tajemnica Szczęścia

Pogotowie modlitewne

"Gdzie dwóch albo trzech gromadzi się w Moje imię, tam jestem pośród nich" (Mt 18,20)


     Gdzie dwóch albo trzech gromadzi się w Imię Jezusa, tam On jest pośród nich. Wierze, że wspólna modlitwa jest miła Bogu. Dlatego proponuje wszystkim, którzy wierzą w moc modlitwy o włączenie się do grupy modlitewnej

     Jeśli borykasz się z trudnościami, cierpieniem, wątpliwościami itd. i pragniesz przedstawić to wszystko Bogu, będziemy modlić się wraz z Tobą jeśli nas o to poprosisz. Możesz Boga nie tylko prosić; możesz Go uwielbiać, dziękować Mu, przepraszać. "Proście a otrzymacie" mówi Jezus.

     Tu możesz poprosić bądź ofiarować modlitwę. Wpisz treść w formie komentarza na dole strony.Komentarze nie dot. Grupy Modlitewnej nie będą zamieszczane

Wasze komentarze:
 Sylwia: 04.11.2019, 22:14
 Jezu, Ty się tym zajmij🙏🙏🙏 O cud poczęcia i urodzenia zdrowego Dzieciątka dla naszego małżeństwa🙏🙏🙏 Decyduję się na wspólną modlitwę🙏🙏🙏
 Jadwiga: 04.11.2019, 20:15
 Proszę o modlitewne wsparcie w intencji uciszenia sporów w rodzinie i ochrony przed krzywdzącymi ich następstwami. Wysłuchaj mnie, Miłosierny Boże, błagam z ufnością.
 justyna: 04.11.2019, 15:13
 Proszę o uzdrowienie mojej głowy ,kości ,nerwów po operacji guza mozgu
 iza: 04.11.2019, 15:10
 Proszę o uzdrowienie skóry z blizn i oparzeń .aby skóra znowu była zdrowa ,gładka .
 pavia: 04.11.2019, 02:02
 ZA PX BOGU WIADOMEJ,POLECONEJ,KTÓRE NOSZE I BĘDE NOSIŁ W DUSZY I SERCU,O POMOC W ZNALEZIENIU ZGUBY,DODATKOWO ZA KONAJĄCYCH O BŁOGOSŁAWIEŃSTWO BOŻE,O PRZYJEMNY MIESIĄC I ŻYWOT,ZA ZMARŁYCH KAPŁANÓW I ICH BLISKICH ,ZNAJOMYCH ZA NOWYCH KAPŁANÓW,ZA UZDROWIENIE I POMNOŻENIE LAT KAPŁANOM WIERNYM BOGU SZCZEGÓLNIEJ,JAK KS WITEK LEON OMI CZY OJCIEC ANTONI OMI SKWIERAWSKI OMI BY BÓG PODOBNYCH KAPŁANÓW POMNŻYŁ LATA ŻYWOTA ,ZA CHRZCICIELA MOJEGO KS,KUDLIKA EWALDA Z KLODNIC,O UZDROWIENIE I POMNOŻENIE ŁASK GORLIWOŚCI SIŁY I OPIEKĘ ,ZA EUROPĘ ,ZA BLISKICH TYCH KAPŁANÓW CO SĄ JAK MINISTROWIE I SENATOROWIE W OCZCH BOŻYCH,ZA MOJĄ RODZINE, BLISKICH O BŁOGOSŁAWIEŃSTWO I WYDŁUŻENIE LAT DZIADKOM O KOLEJNE STO,O POKÓJ I ZDROWIE,O UNIKNIĘCIE KRYZYSU W EUROPIE I AMERYCE POŁUDNIOWEJ I ŁACIŃSKIEJ ,ZA LUDZI BIEDNYCH ,CHORYCH CIERPIĄCYCH I ICH RODZINY ZA EGZORCYSTÓW I ICH BLISKICH ,ZNAJOMYCH I ICH DUCHOWYCH PASJENTÓW I ICH RODINY ZE ZMARŁYMI ICH BLISKICH WŁACZNIE,ZA LUDZI W DESPERACJI,ZA RZĄDZĄCYCH,BY EUROPA BYŁA ZIEMIĄ ŚWIĘTĄ I WSZAK SILNY OBÓŻ ŚWIĘTYCH CO PISZE ŚW.JAN,BY DLA CHRZEŚCJAN BYŁ PORTEM I GRODEM WAROWNYM JAK TEŻ BY BÓG DAROWAŁ NAM KARY I WINY,CO NARÓD I EUROPEJCZYCY ŚLUBOWALI I PRZYSIĘGALI BÓG WINY I KARY DAROWAĆ RACZYŁ,ZA BEZPIECZEŃSTWO W NASZYM REGIONIE ,DOBROBYT I ŁASKI BOŻE ,ZA OJCA ŚWIĘTEGO JAK I KOŚCIÓŁ CAŁY BOŻY.
 Sylwia: 03.11.2019, 21:01
 Jezu, Ty się tym zajmij🙏🙏🙏 O cud poczęcia i urodzenia zdrowego Dzieciątka dla naszego małżeństwa🙏🙏🙏 Decyduję się na wspólną modlitwę🙏🙏🙏
 Katarzyna : 03.11.2019, 15:35
 Proszę o modlitwę za za mnie o sakrament i potomstwo. Maam ogromną pustkę w sercu która wprowadza mnie w rozpacz. Czuję ból proszę caalaa sobą o dar tej łaski. A czlowkea który postawiony został na mojej drodze albo o podejście godne męża i łaskę Boża lub o zmiany zgodne z Bożym planem. Wierzę że Bóg ma jeszcze dla mniee dar małżeństwa o który tak bardzo proszę.
 Sylwia: 03.11.2019, 00:01
 Jezu, Ty się tym zajmij🙏🙏🙏 O cud poczęcia i urodzenia zdrowego Dzieciątka dla naszego małżeństwa🙏🙏🙏 Decyduję się na wspólną modlitwę🙏🙏🙏
 Dorota: 02.11.2019, 23:46
 Proszę o modlitwę za mojego syna Michałka. Który zachorował na chłoniaka burkitta, Dobry Jezu Panie mój proszę UZDROW Michałka.Panie mój proszę weź od Niego tę chorobę i proszę ABY NIGDY NIE WROCILA. Chwała Tobie Panie.
 Babcia Krysia: 02.11.2019, 23:20
 Proszę o modlitwę za chorą na padaczkę Emilkę i za Antosia, którego czeka bardzo trudna operacja. Bóg zapłać. Modlę się codziennie we wszystkich intencjach pogotowia modlitewnego.
 Iw: 01.11.2019, 22:35
  PROSZE o modlitwe za meza . jego kontakt w zgodzie i powrot, bardzo prosze..........
 Sylwia: 01.11.2019, 22:31
 Jezu, Ty się tym zajmij🙏🙏🙏 O cud poczęcia i urodzenia zdrowego Dzieciątka dla naszego małżeństwa🙏🙏🙏 Decyduję się na wspólną modlitwę🙏🙏🙏
 Tomasz: 01.11.2019, 21:59
 Proszę o modlitwę za Patrycję, która walczy z bulimią i alkoholizmem. Proszę o łaskę głębokiego nawrócenia dla Niej oraz świadomego i pełnego zawierzenia swego życia i cierpienia Panu Jezusowi, poddaniu się Jego woli i siły do ciężkiej walki. Proszę również o umiejętność mądrej, wytrwałej i stanowczej pomocy oraz umiejętność rozeznawania woli Bożej dla mnie w towarzyszeniu Patrycji w Jej walce. Za każdą modlitwę dziękuję z całego serca.
 INTENCJE I MODLITWY NA DNI OD 04-11-2019 DO 08-11-2019: 01.11.2019, 17:29
 
ZAPROSZENIE DO WSPÓLNEJ MODLITWY

Wszystkich wpisujących intencje zachęcamy do tego, aby w tygodniu, w którym modlimy się we wpisanych przez nich intencjach przyłączyli się do nas i modlili się we wszystkich intencjach na dany tydzień.
Modlitwa nie zajmie Wam dużo czasu. Będzie to nie więcej niż kilka minut dziennie
przez 5 dni w dowolnych, najwygodniejszych dla Was godzinach.
Bardzo proszę, aby osoby, które zdecydują się na wspólną modlitwę napisały o tym wpisując intencję. Intencja ich będzie wówczas wyróżniona pogrubionym drukiem.


MODLITWY

 1. Modlitwa do Świętego Michała Archanioła
  Wszyscy modlimy się codziennie Modlitwą do Świętego Michała Archanioła:
  Święty Michale Archaniele! Wspomagaj nas w walce, a przeciw zasadzkom i niegodziwości złego ducha bądź naszą obroną. Oby go Bóg pogromić raczył, pokornie o to prosimy, a Ty, Wodzu niebieskich zastępów, szatana i inne duchy złe, które na zgubę dusz ludzkich po tym świecie krążą, mocą Bożą strąć do piekła. Amen.
  Jest to tzw. modlitwa osłonowa, mająca chronić nas, modlących się w intencjach innych.

 2. Modlitwy Pogotowia Modlitewnego
  Odmawiamy każdego dnia od poniedziałku do piątku
  pierwszy dziesiątek Tajemnicy Światła Różańca Świętego – Chrzest Pana Jezusa w Jordanie
  i modlitwę:
  Maryjo Niepokalanie poczęta Dziewico
  nie opuszczaj nas.
INTENCJE POGOTOWIA MODLITEWNEGO
Osoby wpisujące intencje prosimy o wspólną modlitwę.
Intencje osób podejmujących wspólną modlitwę wyróżnione są pogrubioną trzcionką.

 1. Wpisana przez Jadwigę o modlitwę o uciszenie sporów w rodzinie i ochronę przed krzywdzącymi ich następstwami.
 2. Wpisana przez Krystynę o modlitwę o uwolnienie z nałogu alkoholowego jej męża i za córkę o uzdrowienie jej i znalezienie przez nią pracy.
 3. Wpisana przez Stanisławę o modlitwę o Boże błogosławieństwo przy budowie domu i w wykonaniu wszystkich zaplanowanych prac porządkowych oraz o najodpowiedniejszą dla niej pracę.
 4. Wpisana przez Bernadettę i Łukasza o modlitwę o zdrowie i prawidłowy rozwój córeczki Marysi oraz o uwolnienie taty Bernadetty Andrzeja z nałogu przekleństw by zaczął szanować jej mamę.
 5. Wpisana przez Iw o modlitwę za męża jego kontakt i powrót w zgodzie.
 6. Wpisana przez Benedykta o modlitwę w intencji Ani.
 7. Wpisana przez Kamilę o modlitwę za Kamilę, Przemka i Nelę, żeby w ich domu nie było przemocy, alkoholizmu, depresji, o zdrowie dla jej rodziny, w intencji córeczki i o dar potomstwa.
 8. Wpisana przez Kingę o modlitwę w intencji wyjaśnienia trudnej sprawy z Kamilem.
 9. Wpisana przez dorotecka1@o2.pl o modlitwę w jej intencji o pomoc w walce z grzechem.
 10. Wpisana przez Arletę o modlitwę o uzdrowienie jej męża Seweryna z chorób kręgosłupa, rwy kulszowej aby wszystkie zmiany znikły i nigdy nie wróciły.
 11. Wpisana przez Andrzeja PM o modlitwę w intencji Lucyny o jej przemianę i uwolnienie od myśli samobójczych.
 12. Wpisana przez Agnieszkę o modlitwę za nią, o znalezienie domu, który byłby dla niej schronieniem.
(Andrzej PM)

MODLIMY SIĘ TAKŻE W INTENCJACH PRZYSZŁYCH MAM I DZIECI NIENARODZONYCH


Przez całe życie szukamy dowodów na cuda,
a przecież narodziny dziecka to cud w najczystszej postaci.
 1. W intencji dzieci nienarodzonych zabijanych w łonach matek.
 2. W intencji Sylwii o modlitwę o cud poczęcia i urodzenia zdrowego Dzieciątka w jej małżeństwie.
 3. W intencji Doroty aby z mężem mogła zajść w upragnioną ciążę i o cud poczęcia i donoszenia zdrowego dzieciątka.
 4. W intencji Magdaleny i Marka o cud poczęcia dziecka, o zdrową ciążę i zdrowe dziecko.
 5. W intencji małżeństw, które w trudach oczekują na owoc swojej miłości. Panie Boże daj im dużo siły, opiekuj się nimi i jeśli taka Twoja Wola to obdarz wszystkie małżeństwa największym darem Boga dla człowieka jakim jest Dziecko.
(Kinga GM)
 Arleta: 01.11.2019, 11:39
 Proszę o modlitwę za uzdrowienie mojego męża Seweryna z chorob kręgoslupa aby wszystkie zmiany znikły i nigdy nie wróciły oraz za moje leki życiowe. Modlę się z Wami za wszystkie intencje
 Iw: 31.10.2019, 22:57
  PROSZE o modlitwe za meza . jego kontakt w zgodzie i powrot, bardzo prosze..........
 Iw: 31.10.2019, 22:45
 PROSZE o modlitwe za meza . jego kontakt w zgodzie i powrot, bardzo prosze..........
 Babcia Krysia: 31.10.2019, 22:35
 Pragnę podziękować Bożej Opatrzności i Matce Najświętszej za udane badania Emilki i proszę o modlitwe za jej zdrowie. Modlę się we wszystkich intencjach pogotowia modlitewnego.
 Sylwia: 31.10.2019, 21:33
 Jezu, Ty się tym zajmij🙏🙏🙏 O cud poczęcia i urodzenia zdrowego Dzieciątka dla naszego małżeństwa🙏🙏🙏 Decyduję się na wspólną modlitwę🙏🙏🙏
 Dominik z Rodzicami: 31.10.2019, 17:01
 Poproszę o Modlitwę w intencji moich Kochanych Rodziców: - O spokojną, cichą emeryturę. By sąsiedzi nie uprzykrzali nam życia hałasami. BÓG zapłać, dziękuję.
 Andrzej PM: 31.10.2019, 10:08
 Proszę o modlitwę w intencji Lucyny, która modliła się słowami:
"Panie Jezu ratuj mnie,Ty wiesz jak jestem niezaradna i chora.Proszę, skróć moje męki i zabierz mnie do siebie.Dziękuję Ci za wszelkie łaski. Proszę Ciebie dobry Jezu przemień mnie.Panie Jezu i Matko Boża uwolnijcie mnie proszę od myśli samobójczych."
 Babcia Krysia: 30.10.2019, 23:44
 Proszę o modlitwę za chorą na padaczkę wnuczkę Emilkę i za Antosia, którego czeka ciężka operacja. Modlę się codziennie we wszystkich intencjach pogotowia modlitewnego.
 Sylwia: 30.10.2019, 23:44
 Jezu, Ty się tym zajmij🙏🙏🙏 O cud poczęcia i urodzenia zdrowego Dzieciątka dla naszego małżeństwa🙏🙏🙏 Decyduję się na wspólną modlitwę🙏🙏🙏
 Babcia Krysia: 30.10.2019, 17:26
 Proszę o modlitwę za chorą na padaczkę wnuczkę Emilkę i za Antosia, którego czeka ciężka operacja. Modlę się codziennie we wszystkich intencjach pogotowia modlitewnego.
 Arleta: 30.10.2019, 15:13
 Proszę o modlitwę za uzdrowienie mojego męża Seweryna z chorob kręgoslupa aby wszystkie zmiany znikły i nigdy nie wróciły oraz za moje leki życiowe. Modlę się z Wami za wszystkie intencje
 dorotecka1@o2.pl: 29.10.2019, 23:52
 PROSZĘ O MODLITWĘ ZA MNIE PONIEWAŻ MAM PROBLEM Z MASTURBACJĄ PANIE JEZU WYBACZ MI DOROTA MATKO BOŻA OSŁANIAJ MNIE SWOIM PŁASZCZEM
 Sylwia: 29.10.2019, 23:33
 Jezu, Ty się tym zajmij🙏🙏🙏 O cud poczęcia i urodzenia zdrowego Dzieciątka dla naszego małżeństwa🙏🙏🙏 Decyduję się na wspólną modlitwę🙏🙏🙏
 Iw: 29.10.2019, 17:09
 PROSZE o modlitwe za meza . jego kontakt w zgodzie i powrot, bardzo prosze..........
 Kinga: 29.10.2019, 13:24
 Proszę o modlitwę w intencji wyjaśnienia trudnej sprawy z Kamilem
 Sylwia: 29.10.2019, 00:24
 Jezu, Ty się tym zajmij🙏🙏🙏 O cud poczęcia i urodzenia zdrowego Dzieciątka dla naszego małżeństwa🙏🙏🙏 Decyduję się na wspólną modlitwę🙏🙏🙏
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] (9) [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30]


Autor

Tresć
[ Powrót ]
[ Strona główna ]

Pełna wersja | Polityka Prywatności | Kontakt

© 2001-2020 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej