Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki
 
Tajemnica Szczęścia modlitwa

Tajemnica Szczęścia

Pogotowie modlitewne

"Gdzie dwóch albo trzech gromadzi się w Moje imię, tam jestem pośród nich" (Mt 18,20)


     Gdzie dwóch albo trzech gromadzi się w Imię Jezusa, tam On jest pośród nich. Wierze, że wspólna modlitwa jest miła Bogu. Dlatego proponuje wszystkim, którzy wierzą w moc modlitwy o włączenie się do grupy modlitewnej

     Jeśli borykasz się z trudnościami, cierpieniem, wątpliwościami itd. i pragniesz przedstawić to wszystko Bogu, będziemy modlić się wraz z Tobą jeśli nas o to poprosisz. Możesz Boga nie tylko prosić; możesz Go uwielbiać, dziękować Mu, przepraszać. "Proście a otrzymacie" mówi Jezus.

     Tu możesz poprosić bądź ofiarować modlitwę. Wpisz treść w formie komentarza na dole strony.Komentarze nie dot. Grupy Modlitewnej nie będą zamieszczane

Wasze komentarze:
 Basia: 09.07.2019, 19:51
 Proszę o modlitwę w intencji Daniela o zdrowi i dobra diagnozę medyczną.
 wiola: 09.07.2019, 14:56
 Bardzo proszę o modlitwę w intencji uratowania mojego małżeństwa, tak po ludzku to już nie ma żadnych szans, ale wierzę, że dla Boga nie ma rzeczy niemożliwych.
 Klaudia: 09.07.2019, 13:31
 O wielki Książę Niebiański Michale Archaniele prosimy opiekuj się Kinga Ratajczak aby jej się krzywda nie działa i była zdrowa. Kinga dużo zła w życiu przeszła, straciła rodziców, została oszukana, zraniona a teraz jest bita przez złych ludzi i złe traktowana za okazane im dobro. Święty Michale obrońco dusz sprawiedliwych, ochraniaj Kingę i przedstaw nasze prośby Bogu. A swą modlitwę śle przez Twojego umiłowanego syna Jezusa Chrystusa Amen
 Kinga: 09.07.2019, 10:56
 o zdanie egaminu na prawo jazdy
 Klaudia : 08.07.2019, 22:01
 Proszę o pomoc Boga dla Kingi Ratajczak ponieważ jest bita i gnębiona. Kinga jest dobrym oraz prawym człowiekiem ludzie których Kinga żywiła i utrzymywała zrobili jej krzywdę i fałszywie oczernili oraz zabili jej kota ukochanego . Kinga okazała tym ludzia miłosierdzie a oni w podziękowaniu ja oczerniali. Kinga ma dobre serce pomaga ludzia i zwierzeta oproszę aby Archanioł Michał jej pomógł zeby nie cierpiała fizycznie i miał ja pod swoją opieka.A swą modlitwę śle przez Twojego umiłowanego syna Jezusa Chrystusa Amen
 Anna: 08.07.2019, 15:06
 "Błogosławiony Bóg, który nie odepchnął mej prośby i nie oddalił ode mnie swej łaski." Panie Boże, dziękuję!!!! Proszę aby sprawy nadal szły w dobrym kierunku!!!
 Klaudia : 08.07.2019, 12:09
 Proszę o pomoc Boga dla Kingi Ratajczak ponieważ jest bita i gnębiona. Kinga jest dobrym człowiekiem ludzie których Kinga żywiła i utrzymywała zrobili jej krzywdę i zabili ukochanego kota Kingi. Kinga ma dobre serce proszę aby Archanioł Michał jej pomógł zeby nie cierpiała fizycznie i miał ja pod swoją opieka.A swą modlitwę śle przez Twojego umiłowanego syna Jezusa Chrystusa Amen
 Aleksandra: 07.07.2019, 21:36
 Proszę o uzdrowienie i uratowanie mojego małżeństwa, naprawę relacji i wycofanie pozwu przez męża.
 Majka: 07.07.2019, 20:47
 Proszę o łaskę wytrwania w dobrym o miłość do wszystkich spotykanych ludziach na mojej drodze życia ,.Bardzo proszę aby mój mąż i córka przystępowali częściej do sakramentu pokuty
 Alicja: 07.07.2019, 20:28
 O zdrowie dla synka Marcelka i uleczenie z przewlekłego kaszlu krtaniowego i kataru, za zdrowie całej rodziny . O Boże błogosławieństwo w staraniu oraz o dar drugiego dziecka. Z uwielbieniem Pana i dziękczynieniem za wszelkie łaski i cuda, którymi obdarzył mnie i cała rodzine do tej pory.
 Aleksandra: 07.07.2019, 09:27
 Proszę o modlitwę w intencji mojego związku.
 INTENCJE I MODLITWY NA DNI OD 08-07-2019 DO 12-07-2019: 05.07.2019, 23:23
 
ZAPROSZENIE DO WSPÓLNEJ MODLITWY

Wszystkich wpisujących intencje zachęcamy do tego, aby w tygodniu, w którym modlimy się we wpisanych przez nich intencjach przyłączyli się do nas i modlili się we wszystkich intencjach na dany tydzień.
Modlitwa nie zajmie Wam dużo czasu. Będzie to nie więcej niż kilka minut dziennie
przez 5 dni w dowolnych, najwygodniejszych dla Was godzinach.
Bardzo proszę, aby osoby, które zdecydują się na wspólną modlitwę napisały o tym wpisując intencję. Intencja ich będzie wówczas wyróżniona pogrubionym drukiem.


MODLITWY

 1. Modlitwa do Świętego Michała Archanioła
  Wszyscy modlimy się codziennie Modlitwą do Świętego Michała Archanioła:
  Święty Michale Archaniele! Wspomagaj nas w walce, a przeciw zasadzkom i niegodziwości złego ducha bądź naszą obroną. Oby go Bóg pogromić raczył, pokornie o to prosimy, a Ty, Wodzu niebieskich zastępów, szatana i inne duchy złe, które na zgubę dusz ludzkich po tym świecie krążą, mocą Bożą strąć do piekła. Amen.
  Jest to tzw. modlitwa osłonowa, mająca chronić nas, modlących się w intencjach innych.

 2. Modlitwy Pogotowia Modlitewnego
  Odmawiamy każdego dnia od poniedziałku do piątku
  drugi dziesiątek Tajemnicy Radosnej Różańca Świętego – Nawiedzenie
  i modlitwę:
  Niech będzie błogosławiony Bóg!!!
  Niech będzie błogosławione Jego Imię!!!
INTENCJE POGOTOWIA MODLITEWNEGO
Osoby wpisujące intencje prosimy o wspólną modlitwę.

 1. Wpisana przez Beatę o modlitwę za nią i jej dzieci.
 2. Wpisana przez Renatę o modlitwę w intencji uzdrowienia Józefy i o uzdrowienie z choroby nowotworowej Władysława, by wyniki badań były korzystne.
 3. Wpisana przez Basię o modlitwę w intencji uzdrowienia Grażynki z choroby nowotworowej.
 4. Wpisana przez babcię o modlitwę w intencji Frania o łaski uzdrowienia, oraz łaski zdrowia dla jego siostrzyczki i rodziców.
 5. Wpisana przez Tomka o modlitwę o dobry wynik badan genetycznych.
 6. Wpisana przez Annę o modlitwę o zdrowie i zupełną remisję choroby jej przyjaciela.
 7. Wpisana przez Anię o modlitwę o uzdrowienie jej Taty z raka, o zdrowie dla niej i jej rodziny, o dobrą pracę.
 8. Wpisana przez Małgosię o modlitwę za jej mamusię Teresę, która jest ciężko chora psychicznie (schizofrenia paranoidalna) i fizycznie (rozsiany nowotwór płuc).
 9. Wpisana przez przyjaciela o modlitwę w intencji D i jej rodziny.
 10. Wpisana przez Małgorzatę o modlitwę o uzdrowienie jej taty i córki.
 11. Wpisana przez Kasię o modlitwę w jej intencji.
(Andrzej PM)

MODLIMY SIĘ TAKŻE W INTENCJACH PRZYSZŁYCH MAM I DZIECI NIENARODZONYCH


Przez całe życie szukamy dowodów na cuda,
a przecież narodziny dziecka to cud w najczystszej postaci.
 1. W intencji dzieci nienarodzonych zabijanych w łonach matek.
 2. W intencji wpisanej przez Tomka o prawidłowy przebieg ciąży i urodzenie zdrowego Dziecka.
 3. W intencji małżeństw, które w trudach oczekują na owoc swojej miłości. Panie Boże daj im dużo siły, opiekuj się nimi i jeśli taka Twoja Wola to obdarz wszystkie małżeństwa największym darem Boga dla człowieka jakim jest Dziecko.
(Kinga GM)
 Katarzyna: 05.07.2019, 20:19
 Bardzo proszę o modlitwę w intencji mojego związku. Miłość mojego życia wyjeżdża na rok do Hiszpanii i zerwał nasz związek po roku. Jest to miłość, która sobie wymodlilam i wiem że tylko modlitwa jest w stanie tą miłość ocalić. Widzimy się 19.07 i to będzie rozmowa ostatniej szansy. Proszę o modlitwę, aby jego serce było otwarte, gotowe przyjąć tą przeszkodę jaką jest odległość. Żebyśmy potem mogli żyć razem, wziąć ślub,miec dzieci i być dla siebie opora i wsparciem. Bardzo go kocham i nie wyobrażam życia bez niego.
 Rafał: 05.07.2019, 09:56
 Proszę o modlitwę za małego Rafałka, który urodził się 2 lipca, jego życie jest zagrożone.
 Grazyna: 05.07.2019, 08:58
 Prośba o modlitwę w intencji dostania się na dobry kierunek studiów mojego syna i za Damianka
 Katarzyna: 03.07.2019, 22:13
 Proszę o modlitwę w intencji mojej córki Magdaleny aby jutro zdała pomyślnie egzamin na studia magisterskie.
 Kasia: 02.07.2019, 19:39
 Boże mój w Tobie tylko moja nadzieja, ratuj mnie i mają rodzinę. Sytuacja moja jest po ludzku bez wyjścia. Uwolni mnie i moich bliskich od skutków grzechu jaki popelnilam. Popadłam w uzależnienie przez które zrujnowałam siebie i skrzywdził wielu ludzi , Boże wybacz mi i ratuj mnie
 Małgorzata: 01.07.2019, 21:58
 Proszę o uzdrowienie mojego Taty i córki.Jezu Ty się tym zajmij
 Przyjaciel : 01.07.2019, 16:02
 Bardzo proszę o modlitwę i polecam Intencje : za pewną kobietę o imieniu D. ( znaną Bogu bardzo dobrze) której od zawsze nie wiedzie się, jest doświadczana okrutnie. Znalazła się w beznadziejnej sytuacji.. Nic nie uklada się jest wyśmiewana poniżana która żyje na skraju biedy. Nędzne jej życie, los rodziny od zawsze był biedny. Niech Wasze modlitwy bałagania poddźwigną te osobę, Odmianią uzdrowią by ta rodzina wyszła z kłopotów finansowych z jakimi boryka się od zawsze. By Pan Bóg w końcu zaczął blogoslawić. By wiarę którą straciła i sens życia się odbudowala, by spotkała na swej drodze dobrych ludzi którzy jej pomogą. Dobry Boże uratuj ją. Obdarza szczęściem powodzeniem nadzieją miłością, w którą przestała wierzyć. By szczęście spotkało ją i uzdrowiło z wszystkich nieszczęść niepowodzeń. By miała kogoś kto poda jej dłoń by nie była dłużej samotna z powodu złej sytuacji materialnej. By
 INTENCJE I MODLITWY NA DNI OD 01-07-2019 DO 05-07-2019: 28.06.2019, 12:39
 
ZAPROSZENIE DO WSPÓLNEJ MODLITWY

Wszystkich wpisujących intencje zachęcamy do tego, aby w tygodniu, w którym modlimy się we wpisanych przez nich intencjach przyłączyli się do nas i modlili się we wszystkich intencjach na dany tydzień.
Modlitwa nie zajmie Wam dużo czasu. Będzie to nie więcej niż kilka minut dziennie
przez 5 dni w dowolnych, najwygodniejszych dla Was godzinach.
Bardzo proszę, aby osoby, które zdecydują się na wspólną modlitwę napisały o tym wpisując intencję. Intencja ich będzie wówczas wyróżniona pogrubionym drukiem.


MODLITWY

 1. Modlitwa do Świętego Michała Archanioła
  Wszyscy modlimy się codziennie Modlitwą do Świętego Michała Archanioła:
  Święty Michale Archaniele! Wspomagaj nas w walce, a przeciw zasadzkom i niegodziwości złego ducha bądź naszą obroną. Oby go Bóg pogromić raczył, pokornie o to prosimy, a Ty, Wodzu niebieskich zastępów, szatana i inne duchy złe, które na zgubę dusz ludzkich po tym świecie krążą, mocą Bożą strąć do piekła. Amen.
  Jest to tzw. modlitwa osłonowa, mająca chronić nas, modlących się w intencjach innych.

 2. Modlitwy Pogotowia Modlitewnego
  Odmawiamy każdego dnia od poniedziałku do piątku
  drugi dziesiątek Tajemnicy Radosnej Różańca Świętego – Nawiedzenie
  i modlitwę:
  Niech będzie błogosławiony Bóg!!!
  Niech będzie błogosławione Jego Imię!!!
INTENCJE POGOTOWIA MODLITEWNEGO
Osoby wpisujące intencje prosimy o wspólną modlitwę.

 1. Wpisana przez mamę o modlitwę o dary Ducha Świętego i o znalezienie pracy oraz o nawrócenie jej synów, przemianę myślenia dla Patryka.
 2. Wpisana przez Martę o modlitwę w intencji swojej, Sabiny, Grzegorza, Jadwigi i Józefa (treść intencji zmieniona przez Andrzeja PM).
 3. Wpisana przez J (brak imienia) o spotkanie wspaniałego, wymarzonego mężczyzny na jej drodze.
 4. Wpisana przez Bożenę o modlitwę w intencji jej syna, aby Bóg w Swoim Miłosierdziu uwolnił go od zniewoleń, obdarzył wszelkimi darami, wybaczył grzechy, ocalił przed złem i błogosławił.
 5. Wpisana przez Annę o modlitwę w intencji dobrego, wierzącego, zaradnego męża, o wszelkie potrzebne łaski do tego, aby była kiedyś dobrą żoną i matką i o światło i pomoc w podjęciu ważnych decyzji dotyczących jej dalszej drogi zawodowej.
 6. Wpisana przez Basię o modlitwę w intencji Jarka, o dobre decyzje w jego życiu, wiarę i nadzieję, uwolnienie od nałogów.
 7. Wpisana przez MMM (brak imienia) o modlitwę w intencji jej brata Konrada
 8. Wpisana przez Agatę o modlitwę w intencji naprawy relacji między pracownikami jej szkoły (treść intencji zmieniona przez Andrzeja PM).
 9. Wpisana przez Martynę o modlitwę w intencji jej córeczki Amelii, oraz dla siebie o siłę zdrowie i wiarę, aby mogła się nią opiekować i pomagać jej i o opiekę Bożą dla całej rodziny.
 10. Wpisana przez Mateusza o modlitwę za Damiana, Jakuba i Arkadiusza.
 11. Wpisana przez Ewę o modlitwę o nawrócenie jej męża i sióstr oraz o łaskę głębokiej, żywej wiary dla jej dzieci.
(Andrzej PM)

MODLIMY SIĘ TAKŻE W INTENCJACH PRZYSZŁYCH MAM I DZIECI NIENARODZONYCH


Przez całe życie szukamy dowodów na cuda,
a przecież narodziny dziecka to cud w najczystszej postaci.
 1. W intencji dzieci nienarodzonych zabijanych w łonach matek.
 2. W intencji wpisanej przez Tomka o modlitwę o dobre wyniki badań ich maleństwa w łonie matki.
 3. W intencji małżeństw, które w trudach oczekują na owoc swojej miłości. Panie Boże daj im dużo siły, opiekuj się nimi i jeśli taka Twoja Wola to obdarz wszystkie małżeństwa największym darem Boga dla człowieka jakim jest Dziecko.
(Kinga GM)
 Małgosia: 28.06.2019, 09:03
 Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus! Błagam wszystkich o modlitwę za moją mamusię Teresę, która jest ciężko chora psychicznie (schizofrenia paranoidalna) i fizycznie (rozsiany nowotwór płuc) Błagam Pana Jezusa o potrzebne łaski dla mojej mamusi a szczególnie o łaskę uwolnienia od złego. Bóg zapłać! DECYDUJĘ SIĘ NA WSPÓLNĄ MODLITWĘ Małgosia
 Ania: 27.06.2019, 19:36
 Proszę o uzdrowienie mojego Taty z raka. O uwolnienie od chorób mnie i mojej rodziny. O to żebym znalazła dobra i godna pracę i o znalezienie swojego miejsca w zyciu
 Anna: 27.06.2019, 16:35
 Panie Boże i Najświętsza Maryjo Panno. Błagam o zdrowie i zupełną remisję choroby mojego Przyjaciela D. Proszę, aby wyniki badań były rokujące dobrze i aby wszystko się z czasem cofnęło! Boże, dla Ciebie nie ma rzeczy niemożliwych. Błagam, ulecz D. W życiu otrzymałam już wiele łask, sama byłam uzdrowiona, dlatego mocno wierzę, Boże, że uzdrowisz mojego Przyjaciela. W tej intencji odmawiam juz Modlitwę Sw.Brygidy. Pomóż mi, Panie Jezu!
 Tomek: 27.06.2019, 16:03
 Prosze o modlitwe za dobry wynik badan genetycznych
 Babcia : 27.06.2019, 12:04
 Proszę o modlitwę w intencji Frania o łaski uzdrowienia, oraz łaski zdrowia dla jego siostrzyczki i rodziców. Bóg zapłać za modlitwy.
 Basia: 27.06.2019, 08:27
 Z serca proszę o modlitwę w intencji uzdrowienia Grażynki z choroby nowotworowej.
 Renata: 26.06.2019, 09:05
 Bardzo proszę o modlitwę w intencji uzdrowienia Józefy. Bardzo cierpi, płacze z bólu. Proszę także o uzdrowienie z choroby nowotworowej Władysława, by wyniki badań były korzystne.
 Beata: 26.06.2019, 06:27
 Proszę o modlitwę za mnie i moje dzieci. 16 lipca 2019 mam sprawę w sądzie o podział majątku. Sprawa jest trudna i skomplikowana, ponieważ były mąż chce odebrać nam dom, po moich rodzicach, nasz dach nad głową. Chce zabrać wszystko co w domu się znajduje. Jest to mienie wartości około 20 tys. Dom natomiast jest o wiele bardziej wartościowy. Mam 4 dzieci, dwoje już dorosłych, dwoje młodszych. Synem 18-letnim manipuluje. Syn ma problemy ze spaniem w nocy. Czuwa od wielu lat. Najmłodsza córka ma 14 lat. Dzieci nie mają dobrego kontaktu z ojcem ze względu na sytuację jaką spowodował a także spowodu tego jak niszczy wszystko co nas dotyczy. W czasie trwania rozwodu zmarła moja mama, dzieci z babcią były bardzo związane. Ja nie jestem już młoda, mam 57 lat, jestem po chorobie nowotworowej, zakrzepicy żył głębokich a teraz mam problem z jelitami i wątrobą. Proszę o modlitwę. Mąż nas wykończy, wyśmiewa naszą wiarę i przynależność do Chrystusa. Wszystko to co uda nam się osiągnąć, zabiera, całą naszą radość życia. Z góry dziękuję za modlitwę. Bóg zapłać Beata
 Ewa: 26.06.2019, 06:15
 Proszę o modlitwę za prawdziwe nawrócenie mojego męża i moich sióstr oraz o łaskę głębokiej, żywej wiary dla moich dzieci.
 Mateusz: 25.06.2019, 21:43
 Bardzo proszę o modlitwę za Damiana, Jakuba i Arkadiusza, aby porzucili czarną magię, szkodzenie innym i obcych bogów. By wrócili na łono Kościoła i do Prawdziwego Boga
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] (21) [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30]


Autor

Tresć
[ Powrót ]
[ Strona główna ]

Pełna wersja | Polityka Prywatności | Kontakt

© 2001-2020 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej