Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki
Tajemnica Szczęścia modlitwa

Tajemnica Szczęścia

Pogotowie modlitewne

"Gdzie dwóch albo trzech gromadzi się w Moje imię, tam jestem pośród nich" (Mt 18,20)


     Gdzie dwóch albo trzech gromadzi się w Imię Jezusa, tam On jest pośród nich. Wierze, że wspólna modlitwa jest miła Bogu. Dlatego proponuje wszystkim, którzy wierzą w moc modlitwy o włączenie się do grupy modlitewnej

     Jeśli borykasz się z trudnościami, cierpieniem, wątpliwościami itd. i pragniesz przedstawić to wszystko Bogu, będziemy modlić się wraz z Tobą jeśli nas o to poprosisz. Możesz Boga nie tylko prosić; możesz Go uwielbiać, dziękować Mu, przepraszać. "Proście a otrzymacie" mówi Jezus.

     Tu możesz poprosić bądź ofiarować modlitwę. Wpisz treść w formie komentarza na dole strony.Komentarze nie dot. Grupy Modlitewnej nie będą zamieszczane

Wasze komentarze:
 Maria: 20.01.2019, 20:41
 Proszę o modlitwę w intencji dobrego załatwienia pewnej sprawy, Panu Bogu wiadomej oraz w intencji syna.
 Dariusz: 20.01.2019, 20:19
 Proszę o modlitwę o uzdrowienie mnie z bolesnej i dokuczliwej choroby. Wszystkim tym, którzy się za mnie pomodlę Bóg Zapłać i Szczęść Boże!
 Dariusz: 20.01.2019, 20:18
 Proszę o modlitwę o uzdrowienie mnie z bolesnej i dokuczliwej choroby. Wszystkim tym, którzy się za mnie pomodlę Bóg Zapłać i Szczęść Boże!
 Dariusz: 20.01.2019, 20:17
 Proszę o modlitwę o uzdrowienie mnie z bolesnej i dokuczliwej choroby. Wszystkim tym, którzy się za mnie pomodlę Bóg Zapłać i Szczęść Boże!
 Rodzina: 20.01.2019, 17:12
 Proszę o modlitwę w intencji naszej rodziny, byśmy wszyscy wybaczyli księdzu, wszystkie krzywdy i przykrości. Proszę także o modlitwę w intencji księdza, by naprawił wszystko zło, które uczynił ,wykorzystując swoją pozycję. Bóg zapłać.
 dominika: 19.01.2019, 23:15
  W intencji proszę pomodlić się ;mojego brata który źle ulokował jednak swoją miłość i uczucie, który bardzo cierpi z tego powodu i strasznie przeżywa tym bardziej że za moment ma zostać ojcem (nie do końca wierzy tej kobiecie stracił zaufanie) Proszę o opieka Matki Bożej i Świętego Józefa za dalsze koleje ich losu. Za to maleństwo by Boże Dzieciątko strzegło go przed złym i opiekowało w dobrym rozwoju. O nawrócenie tej kobiety ,która jest niewierzącą która wyznaje swoje racje zasady że Bóg jej do niczego nie jest potrzebny. I w drugiej intencji ; By szczególnie Swięty Józef opiekował się bratem w sprawach zawodowych by nie zawaliło się to wszystko co budował latami w trudzie i znoju w trudnej pracy za granicą. Święty Józefie Św Rito Św Judo Tadeuszu dopomóżcie w rozwiązaniu cięzkiej sytuacji jaka go spotkała by dawniejsi przyjaciele znajomi nie odgrywali się na nim i mścili z zazdrości. By dawniejsi pracodawcy nie oskarżali go o kradzieże i różne rzeczy niestworzone robili i z mściwości blokowali prace które podejmuje w nowej firmie. Boże Pomóż chociaż jemu , zlituj się nad nami grzesznymi. Bóg zapłać.
 Z.: 19.01.2019, 19:51
 Proszę o modlitwę o łaski i pomoc dla Ali,Beaty, Krystyny i ich rodzin. Bóg zapłać.
 Beata: 18.01.2019, 21:32
 Panie Boże przyjmij do Królestwa Niebieskiego i zmiłuj się nad Moją skromną osobą żebym wszystkie sprawy urzędowe załatwiła. Nie radzę sobie od smierci mojej Mamci Kochanej.Ojcze błagam pomóż mi bo tracę siły .Panie Boże wybacz mi moja słabość i umocnij w wierze. Amen .
 INTENCJE I MODLITWY NA DNI OD 21-01-2019 DO 25-01-2019: 18.01.2019, 17:30
 
ZAPROSZENIE DO WSPÓLNEJ MODLITWY

Wszystkich wpisujących intencje zachęcamy do tego, aby w tygodniu, w którym modlimy się we wpisanych przez nich intencjach przyłączyli się do nas i modlili się we wszystkich intencjach na dany tydzień.
Modlitwa nie zajmie Wam dużo czasu. Będzie to nie więcej niż kilka minut dziennie
przez 5 dni w dowolnych, najwygodniejszych dla Was godzinach.
Bardzo proszę, aby osoby, które zdecydują się na wspólną modlitwę napisały o tym wpisując intencję. Intencja ich będzie wówczas wyróżniona pogrubionym drukiem.


MODLITWY

 1. Modlitwa do Świętego Michała Archanioła
  Wszyscy modlimy się codziennie Modlitwą do Świętego Michała Archanioła:
  Święty Michale Archaniele! Wspomagaj nas w walce, a przeciw zasadzkom i niegodziwości złego ducha bądź naszą obroną. Oby go Bóg pogromić raczył, pokornie o to prosimy, a Ty, Wodzu niebieskich zastępów, szatana i inne duchy złe, które na zgubę dusz ludzkich po tym świecie krążą, mocą Bożą strąć do piekła. Amen.
  Jest to tzw. modlitwa osłonowa, mająca chronić nas, modlących się w intencjach innych.

 2. Modlitwy Pogotowia Modlitewnego
  Odmawiamy każdego dnia od poniedziałku do piątku
  pierwszy dziesiątek Tajemnicy Chwalebnej Różańca Świętego – Zmartwychwstanie Pana Jezusa

  i modlimy się do Najświętszej Maryi Panny słowami:

  Pośredniczko nasza przez Bogiem,
  żywa krynico rozlewająca strumienie łask, o Maryjo!
  – módl się za nami.
INTENCJE POGOTOWIA MODLITEWNEGO

 1. Wpisana przez Ulę o modlitwę w intencji jej sąsiadki Stanisławy, która walczy z rakiem płuc oraz o zdrowie dla siebie.
 2. Wpisana przez matkę o modlitwę o uzdrowienie Karoliny i jej dzieci i o opiekę Matki Bożej.
 3. Wpisana przez emigrantkę o modlitwę w intencji odnalezienia się w pracy, o miłą atmosferę i znalezienie pokrewnej duszy na obczyźnie.
 4. Wpisana przez A. o modlitwę w intencji daru poznania dobrego męża i założenia szczęśliwej rodziny.
 5. Wpisana przez babcię o modlitwę o uzdrowienie Jasia i o pokój jego serduszka.
 6. Wpisana przez Marię o modlitwę w intencji jej syna, aby znalazł dobrą pracę, by odnalazł drogę do Boga i aby Pan Bóg postawił na jego drodze właściwą dziewczynę.
 7. Wpisana przez Dominika o modlitewne wsparcie dla Kasi i Marii, by ich małżonkowie nawrócili się i podążyli Drogą Miłosierdzia i Miłości Bożej.
 8. Wpisana przez Agnieszkę, która jest w trudnej sytuacji finansowej, ma czworo dzieci i nie ma za co żyć, o wsparcie modlitewne.
 9. Wpisana przez Beatę o modlitwę w jej intencji, aby mogła spokojnie przejść żałobę po swojej Mamie.
 10. Wpisana przez Wiesławę o modlitwę w intencji jej córki o jej zdrowie psychiczne i o ochronę Bożą przed złymi duchami.
 11. Wpisana przez Katarzynę o modlitwę w intencji jej syna Krzysztofa o powrót do zdrowia i nawrócenie.
 12. Wpisana przez matkę o modlitwę w intencji Pauliny, jej męża i syna o naprawienie relacji między nimi.
 13. Wpisana przez Mirosławę o modlitwę o zdrowie dla jej rodziny, o prace dla jej męża, syna, zięcia i dla niej, o łaskę wiary dla męża i dzieci i o mądrość dla nich wszystkich.
 14. Wpisana przez ciocię o modlitwę o łaski uzdrowienia i nawrócenia Beaty.
 15. Wpisana przez Marię o modlitwę w intencji Natalii o ratunek dla jej małżeństwa i o ich nawrócenie.
 16. Wpisana przez Olę Zajączkowską o modlitwę za jej małego kuzyna Kubusia, który ma duży problem ze zdrowiem.
 17. Wpisana przez Annę o modlitwę w intencji uzdrowienia i nawrócenia jej syna.
 18. Wpisana przez Madzię o modlitwę w intencji jej syna, żeby nauczył się szybko języka i poznał przyjaciół w nowej szkole w obcym kraju i żeby chętnie chodził do szkoły i dobrze się uczył.
 19. Wpisana przez Z. o modlitwę o uzdrowienie jej stawów, kości, serca i zębów.
 20. Wpisana przez Marię o modlitwę w intencji księży pracujących za granicą.
 21. Wpisana przez Agę o modlitwę w intencji rodziny Agnieszki, w szczególności mamy Krystyny i taty Stanisława oraz o modlitwę za zmarłego brata ciotecznego jej taty.
 22. Wpisana przez Marię o modlitwę w intencji pomyślnego załatwienia ważnej sprawy.
 23. Wpisana przez Katarzynę o uzdrowienie z nerwicy lękowej i napadów paniki.
(Andrzej PM)

MODLIMY SIĘ TAKŻE W INTENCJACH PRZYSZŁYCH MAM I DZIECI NIENARODZONYCH


Przez całe życie szukamy dowodów na cuda,
a przecież narodziny dziecka to cud w najczystszej postaci.
 1. W intencji dzieci nienarodzonych zabijanych w łonach matek.
 2. W intencji Moniki i K. o cud macierzyństwa.
 3. W intencji małżeństw, które w trudach oczekują na owoc swojej miłości. Panie Boże daj im dużo siły, opiekuj się nimi i jeśli taka Twoja Wola to obdarz wszystkie małżeństwa największym darem Boga dla człowieka jakim jest Dziecko.
(Kinga GM)
 Danuta: 18.01.2019, 13:33
 Prośba o modlitwę w intencji Doroty i podjęcie przez nią właściwej decyzji w sprawie pracy oraz Błogosławieństwo Boże na każdy dzień.
 Danuta: 18.01.2019, 12:13
 Prośba o modlitwę w intencji Doroty i podjęcie przez nią właściwej decyzji w sprawie pracy oraz Błogosławieństwo Boże na każdy dzień.
 Maria: 16.01.2019, 22:57
 Proszę o modlitwę w intencji pomyślnego załatwienia pewnej sprawy, Panu Bogu wiadomej.Dziękuję Ci Jezu za wszystko i proszę o dalszą opiekę nade mną i moimi dziećmi.Od dziś przez tydzień będę odmawiać wskazane wyżej modlitwy we wszystkich intencjach.
 Maria: 16.01.2019, 22:45
 Proszę o modlitwę w intencji pozytywnego załatwienia mojej sprawy, Panu Bogu wiadomej.Jezu, ufam Tobie.Ty się tym zajmij.
 Polka: 16.01.2019, 21:55
 Panie Jezu, błagam okaż Polsce Miłosierdzie, niech człowiek człowiekowi będzie prawdziwym bratem, a ziemia matką.Niech ucichną spory.Rozpal Ojcze serca ludzi ogniem miłości. Ocal świat cały, uwolnij od nienawiści, wszelkich uprzedzeń, od wszelkich złych duchów i demonów. Jezu, przyjdź z pomocą i miłością.
 aga: 16.01.2019, 21:47
 Prosze o modlitwę o opiekę Bożą dla rodziny Agnieszki, a wszczególności dla mamy Krystyny i taty Stanisława, proszę o modlitwę o Ich zdrowie oraz poukładanie wszystkich skomplikowanych spraw, proszę o modliwte o dobro dla Nich. Proszę o modlitwę za brata ciotecznego jej taty, który niedawno odszedł i nie zdążył pojednać się z Bogiem.
 Maria: 16.01.2019, 16:48
 Proszę o modlitwę w intencji księży pracuje za granicą i jak smutno bo nie ma mszy co niedziela jak mało księży i ludzi wierzących liczą się tylko pieniądze tu dziękuje za księdza Józefa że tu jest i są msze 2 w miesiącu jak nie doceniamy to co mamy w kraju Bóg zapłać za modlitwę
 Z.: 16.01.2019, 12:13
 Proszę o modlitwę o łaski uzdrowienia moich stawów,kości, serca i zębów. Bóg zapłać.
 madzia: 14.01.2019, 21:04
 Proszę o modlitwę w intencji mojego syna proszę żeby nauczył się szybko języka i poznał przyjaciół w nowej szkole w obcym kraju.Proszę bardzo żeby chętnie chodził do szkoły i dobrze się uczył.Bóg zapłać
 Anna : 14.01.2019, 16:20
 Proszę o modlitwę w intencji uzdrowienia i nawrócenia mojego syna. Bóg zapłać.
 Ola Zajączkowska : 14.01.2019, 09:50
 Proszę o modlitwę za mojego małego kuzyna Kubusia, który ma duży problem ze zdrowiem. Wiem, że Bóg okaże jemu swoją łaskawość. Amen!
  Ufajaca Bogu: 13.01.2019, 18:45
 Prosze o łaske uzdrowienia mojego wnuka z choroby psychicznej i jego nawrocenie do Boga oraz wyjscia mojej corki z alkoholizmu,ktory niszczy nasza rodzine
 Maria: 13.01.2019, 17:41
 Proszę o modlitwę w intencji Natalii o ratunek jej małżeństwa aby mąż się opamiętał o ich nawrócenie BÓG ZAPŁAĆ ZA MODLITWĘ
 Ciocia : 13.01.2019, 09:15
 Proszę o modlitwę o łaski uzdrowienia i nawrócenia Beaty. Bóg zapłać.
 ania: 13.01.2019, 00:45
 Proszę o cud otwarcia mojego serca na Ducha św, o łaskę uwolnienia mnie od złych duchów i miłość w sercu. Polecam też najbliższych Maryii.Bóg zapłać.
 ania: 13.01.2019, 00:43
 Proszę o cud otwarcia mojego serca na Ducha św, o łaskę uwolnienia mnie od złych duchów i miłość w sercu. Polecam też najbliższych Maryii.Bóg zapłać.
 Mirosława : 12.01.2019, 21:45
 Proszę o modlitwę o zdrowie dla mojej rodziny o prace dla mojego męża i syna i zięcia i dla mnie proszę o śląskie wiary dla męża i dzieci i o spakuj w naszych sercach w naszych rodzinach o mądrość dla nas wszystkich bądź przy nas zamieszkaj z nami dziekuje
 Matka : 12.01.2019, 19:14
 Proszę o modlitwę w intencji Pauliny , jej męża i syna o naprawienie relacji między nimi,o łaski zgody,pokoju i miłości. Bóg zapłać.
 Katarzyna: 12.01.2019, 17:38
 Prosze o modlitwę w intencji mojego syna Krzysztofa o łaskę powrotu do zdrowia i głębokiego nawrócenia
 Wiesława : 12.01.2019, 15:54
 Proszę o modlitwę w intencji mojej córki, o jej zdrowie psychiczne, przede wszystkim ochronę Bożą przed złymi duchami, Będę również modlić się za Wasze intencje, Bóg zapłać
 Beata: 12.01.2019, 15:09
 Proszę o modlitwę w mojej intencji żeby mogła spokojnie przejść Żałobę po mojej Mamci Melittce którą odeszła w krainę wieczności w październiku.A ja nie mogę się pogodzić ze śmiercią Mamci i tak bardzo tęsknię ze mi serce pęka. Prosze o Laski u Pana Boga .Amen
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] (22) [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35]


Autor

Tresć
[ Powrót ]
 
[ Strona główna ]

Pełna wersja | Polityka Prywatności | Reklama | Kontakt

© 2001-2019 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej