Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki
Tajemnica Szczęścia modlitwa

Tajemnica Szczęścia

Pogotowie modlitewne

"Gdzie dwóch albo trzech gromadzi się w Moje imię, tam jestem pośród nich" (Mt 18,20)


     Gdzie dwóch albo trzech gromadzi się w Imię Jezusa, tam On jest pośród nich. Wierze, że wspólna modlitwa jest miła Bogu. Dlatego proponuje wszystkim, którzy wierzą w moc modlitwy o włączenie się do grupy modlitewnej

     Jeśli borykasz się z trudnościami, cierpieniem, wątpliwościami itd. i pragniesz przedstawić to wszystko Bogu, będziemy modlić się wraz z Tobą jeśli nas o to poprosisz. Możesz Boga nie tylko prosić; możesz Go uwielbiać, dziękować Mu, przepraszać. "Proście a otrzymacie" mówi Jezus.

     Tu możesz poprosić bądź ofiarować modlitwę. Wpisz treść w formie komentarza na dole strony.Komentarze nie dot. Grupy Modlitewnej nie będą zamieszczane

Wasze komentarze:
 Beata: 12.01.2019, 14:58
 Proszę o modlitwę w mojej intencji żeby mogła spokojnie przejść Żałobę po mojej Mamci Melittce którą odeszła w krainę wieczności w październiku.A ja nie mogę się pogodzić ze śmiercią Mamci i tak bardzo tęsknię ze mi serce pęka. Prosze o Laski u Pana Boga .Amen
 Małgorzata: 12.01.2019, 14:49
 Miłosierny Jezu, dziękuję za otrzymane łaski i proszę o cud uzdrowienia dla chłopca, który po operacji na serce jest w stanie krytycznym. Jezu, Ty się tym zajmij.
 Monika I K: 12.01.2019, 14:24
  Proszę o modlitwę w intencji daru cudu macierzyństwa . Bóg zapłać za każde westchnienie.
 Agnieszka : 11.01.2019, 20:23
 Gorąco proszę o wsparcie modlitewne w ogromnie trudnej sytuacji finansowej. Sytuacja jest tragiczna. Mam czworo dzieci i nie mam za co żyć
 Dominik: 11.01.2019, 18:52
 Szczęść Boże, Witam Serdecznie, poproszę o Modlitewne wsparcie dla dwóch uduchowionych koleżanek - Kasi i Mari, by ich małżonkowie nawrócili się i podążyli Drogą Miłosierdzia i Miłości Bożej, będąc dla tych wspaniałych kobiet wsparciem i radością życia, a nie jak dotąd utrapieniem i powodem do rozpaczy. Może Pomódlmy się w wymiarze ogólnym, gdyż takie relacje rodzinne zdarzają się nader często. Dziękuję.
 INTENCJE I MODLITWY NA DNI OD 14-01-2019 DO 18-01-2019: 11.01.2019, 18:49
 
ZAPROSZENIE DO WSPÓLNEJ MODLITWY

Wszystkich wpisujących intencje zachęcamy do tego, aby w tygodniu, w którym modlimy się we wpisanych przez nich intencjach przyłączyli się do nas i modlili się we wszystkich intencjach na dany tydzień.
Modlitwa nie zajmie Wam dużo czasu. Będzie to nie więcej niż kilka minut dziennie
przez 5 dni w dowolnych, najwygodniejszych dla Was godzinach.
Bardzo proszę, aby osoby, które zdecydują się na wspólną modlitwę napisały o tym wpisując intencję. Intencja ich będzie wówczas wyróżniona pogrubionym drukiem.


MODLITWY

 1. Modlitwa do Świętego Michała Archanioła
  Wszyscy modlimy się codziennie Modlitwą do Świętego Michała Archanioła:
  Święty Michale Archaniele! Wspomagaj nas w walce, a przeciw zasadzkom i niegodziwości złego ducha bądź naszą obroną. Oby go Bóg pogromić raczył, pokornie o to prosimy, a Ty, Wodzu niebieskich zastępów, szatana i inne duchy złe, które na zgubę dusz ludzkich po tym świecie krążą, mocą Bożą strąć do piekła. Amen.
  Jest to tzw. modlitwa osłonowa, mająca chronić nas, modlących się w intencjach innych.

 2. Modlitwy Pogotowia Modlitewnego
  Odmawiamy każdego dnia od poniedziałku do piątku
  pierwszy dziesiątek Tajemnicy Chwalebnej Różańca Świętego – Zmartwychwstanie Pana Jezusa

  i modlimy się do Najświętszej Maryi Panny słowami:

  Pośredniczko nasza przez Bogiem,
  żywa krynico rozlewająca strumienie łask, o Maryjo!
  – módl się za nami.
INTENCJE POGOTOWIA MODLITEWNEGO

 1. Wpisana przez Marię o modlitwę za nią o jej zdrowie, o spokój ducha, o siłę do pokonywania trudności, aby na jej drodze stawali dobrzy ludzie, którzy by jej pomogli.
 2. Wpisana przez Agnieszkę o modlitwę o opiekę Bożą.
 3. Wpisana przez siostrę o modlitwę za zmarłego kilka dni temu Ryszarda.
 4. Wpisana przez Małgosię o modlitwę w intencji jej dzieci o zdrowie, opiekę Maryi, ochronę od zła i potrzebne Łaski.
 5. Wpisana przez Annę o modlitwę za jej dzieci, córkę Karolinę i Michała jej męża, oraz syna Michała, jego żonę Aleksandrę, żeby Bóg obdarzył ich zdrowym dzieckiem i za jedynego wnuka Anny Filipa, o zdrowie, miłość, szczęście, długie życie.
 6. Wpisana przez parafiankę o modlitwę w intencji jej parafii, o zgodę, przyjaźń i miłość w jej wspólnocie parafialnej.
 7. Wpisana przez Zofię o modlitwę o łaskę nawrócenia na drogę Boga Piotra i jego rodziny.
 8. Wpisana przez Gabi o modlitwę o wyzdrowienie taty i mamy, o zdrowie dla niej, męża i synka i nieustającą opiekę nad nimi, a także o pomoc w wyjściu z jej nałogu oraz pozytywne zakończenie spraw urzędowych.
 9. Wpisana przez A. o modlitwę w intencji relacji z D.
 10. Wpisana przez Iwonę o modlitwę w intencji jej syna Normana o uwolnienie go od lęków, o dobrą pracę, o dobrą kandydatkę na żonę i o to, aby był dobrym, szczęśliwym człowiekiem, otoczonym miłością Bożą.
 11. Wpisana przez Zofię o modlitwę o łaskę nawrócenia na drogę Boga Michała i jego rodziny.
 12. Wpisana przez matkę o modlitwę o łaski przebaczenia, nawrócenia i pokoju serca, jedności i miłości w rodzinach Pauliny, Karoliny i Kingi oraz o modlitwę za wszystkich ich przyjaciół i nieprzyjaciół.
 13. Wpisana przez Annę o modlitwę za jej adoptowanego synka o uzdrowienie fizyczne, duchowe, rozwiązanie problemów w szkole, Boże błogosławieństwo,o zdrowie dla męża i dla niej, o spłacenie długów, dobrą pracę, błogosławieństwo Boże i pokój serca w podejmowanych działaniach.
 14. Wpisana przez Zosię o modlitwę w intencji Karoliny, mamy dwójki małych dzieci, o łaskę uzdrowienia złamanego kręgosłupa.
 15. Wpisana przez Ewę o modlitwę w intencji pewnej rozmowy, aby odbyła się w niedalekiej przyszłości i by wynikło z niej samo dobro.
(Andrzej PM)

MODLIMY SIĘ TAKŻE W INTENCJACH PRZYSZŁYCH MAM I DZIECI NIENARODZONYCH


Przez całe życie szukamy dowodów na cuda,
a przecież narodziny dziecka to cud w najczystszej postaci.
 1. W intencji dzieci nienarodzonych zabijanych w łonach matek.
 2. W intencji małżeństw, które w trudach oczekują na owoc swojej miłości. Panie Boże daj im dużo siły, opiekuj się nimi i jeśli taka Twoja Wola to obdarz wszystkie małżeństwa największym darem Boga dla człowieka jakim jest Dziecko.
(Kinga GM)
 Sylwia: 11.01.2019, 16:38
 Proszę Cię Dobry Ojcze o natchnienie Twoją mądrością, abym każdego dnia stawała się coraz lepszym człowiekiem. Proszę o spokój ducha, cierpliwość oraz wiarę w dobre intencje i życzliwość ludzi, których spotykam na swojej drodze życia. O zdrowie fizyczne i psychiczne dla mnie i moich najbliższych. Maryjo proszę Cię o wstawiennictwo, aby Dobry Bóg wybaczył mi moje słabości i umacniał w wierze. Mniej mnie w swojej opiece i otaczaj miłością. Amen
 Maria: 11.01.2019, 15:07
 Bardzo proszę o modlitwę w intencji mojego syna, aby znalazł dobrą pracę, by odnalazł drogę do Boga, bo jego wiara jest bardzo słaba i aby Pan Bóg postawił na jego drodze właściwą dziewczynę.Skończył 32 lata i jak dotąd nie znalazł żadnej dobrej kandydatki na żonę.Chcę, by był szczęśliwy.Szczęść Boże.
 Babcia : 10.01.2019, 22:47
 Proszę o modlitwę o uzdrowienie Jasia i o pokój jego serduszka. Bóg zapłać.
 A.: 10.01.2019, 21:10
 Proszę o modlitwę w intencji daru poznania dobrego męża i założenia szczęśliwej rodziny.
 A.: 10.01.2019, 21:07
 Proszę o modlitwę w intencji daru poznania dobrego męża i założenia szczęśliwej rodziny.
 Monika i K: 10.01.2019, 19:35
 Proszę o modlitwę w intencji daru cudu macierzyństwa . Bóg zapłać za każde westchnienie.
 emigrantka : 10.01.2019, 18:10
 Proszę o modlitwę w intencji odnalezienia się w pracy. Proszę o miłą atmosferę i znalezienie pokrewnej duszy na tej obczyźnie. Bóg zapłać
 Piotr: 10.01.2019, 17:42
 Najwyższy, chwalebny Boże, rozjaśnij ciemności mego serca i daj mi, Panie, prawdziwą wiarę, niezachwianą nadzieję i doskonałą miłość, zrozumienie i poznanie, abym wypełniał Twoje święte i prawdziwe posłannictwo. Amen
 Matka : 10.01.2019, 13:15
 Proszę o modlitwę o uzdrowienie Karoliny i jej dzieci i o opiekę Matki Bożej . Bóg zapłać.
 ula:10.01.2019: 10.01.2019, 12:28
 Proszę o modlitwę dla mojej sąsiadki Stanisławy ,która walczy z rakiem płuc ,jest po stracie męża,jest w złym stanie.Proszę o zdrowie dla mnie ,dopadł mnie jakiś wirus już m-c z nim walczę kaszel, gardło,ciągle mam gule w gardle,Panie boże zabierz mi te chorobę,bądź uwielbiony wysłuchaj mnie pomóż, bo ty kochasz wszystkich ludzi.Szczęść Boże:.
 Ewa: 08.01.2019, 23:28
 Proszę o modlitwę w intencji pewnej rozmowy, by odbyła się w niedalekiej przyszłości i by wynikło z niej samo dobro. Ja także modlę się w Waszych intencjach.
 Zosia: 08.01.2019, 23:22
 W intencji Karoliny -mamy dwójki małych dzieci - o łaskę uzdrowienia złamanego kręgosłupa! Jezu ufam Tobie!
 anna: 08.01.2019, 23:08
 Szczęść Boże,Gorąco proszę o modlitwę za mojego adoptowanego synka o uzdrowienie fizyczne, duchowe, rozwiązanie problemów w szkole, Boże błogosławieństwo. O zdrowie dla męża, dla mnie, spłacenie długów, dobrą pracę, błogosławieństwo Boże i pokój serca w podejmowanych działaniach dla Pana i Maryi- różach różańcowych, przygotowaniu do kursu nadzwyczajnego szafarza dla męża. O ochronę Maryi dla nas, naszego małżeństwa. Bóg zapłać. Anna
 Basia : 08.01.2019, 22:09
 Proszę o cud : światło Ducha Św w pracy, życzliwość ludzi, umiejętność. Proszę Cię Boże o pomoc.
 Matka : 08.01.2019, 20:07
 Proszę o modlitwę o łaski przebaczenia, nawrócenia i pokoju serca, jedności i miłości w rodzinach Pauliny, Karoliny, Kingi.Proszę także o modlitwę za wszystkich ich przyjaciół i nieprzyjaciół. Bóg zapłać.
 Zofia : 08.01.2019, 08:45
 Proszę o modlitwę o łaski nawrócenia Michała i jego rodziny na drogę Boga. Bóg zapłać
 Iwona: 08.01.2019, 05:47
 Proszę o modlitwę o mojego syna , Normana. Kończy 30 Lat i jest oddalony od Boga . Proszę żeby Bóg przygarnął zagubioną duszę mojego syna. Mój syn ma ataki lęków . Proszę żeby opuściły go złe duchy . Norman potrzebuje dorosnąć , potrzebuje dobrej pracy , która by pomagała innym ludziom . Norman nie ma żadnej dziewczyny . Proszę o modlitwę żeby znalazł dobrą kandydatkę na żonę , żeby był dobrym szczęśliwym człowiekiem , otoczonym miłością Bożą. Szczęść Boże 🙏
 A.: 08.01.2019, 00:08
 Proszę o modlitwę , niech Bóg wysłucha mojej prośby zanoszonej przez tak wiele lat i naprawi moją relacje z D. Proszę Boże, nie odtrącają mnie kolejny raz.
 gabi: 07.01.2019, 15:43
 Zwracam się z prośbą o wyzdrowienie taty i mamy oraz o zdrowie dla mnie, męża i synka i nieustającą opiekę i ochronę nad nami. Proszę również o pomoc w wyjściu z mojego nałogu oraz pozytywne zakończenie moich spraw urzędowych . Dziękuję za dotychczasowe błogosławieństwa. Bóg zapłać.
 Zofia : 07.01.2019, 12:48
 Proszę o modlitwę o łaski nawrócenia na drogę Boga Piotra i jego rodziny. Bóg zapłać.
 Parafianka: 06.01.2019, 21:04
 Proszę o modlitwę w intencji naszej parafii o księdza, który by nie wyróżniał ludzi, nie dzielił na lepszych i gorszych,który wniósł by zgodę,przyjaźń i miłość do naszej wspólnoty parafialnej. Bóg zapłać.
 Anna: 06.01.2019, 15:12
 Proszę o modlitwę za moje dzieci, córkę Karolinę i Michała jej męża, oraz syna Michała jego żonę Aleksandrę i mojego jedynego wnuka Filipa o zdrowie , miłość , szczęście, długie życie i żeby Bóg obdarzył ich zdrowym dzieckiem.
 Małgosia: 05.01.2019, 10:58
 Proszę o modlitwę w intencji moich dzieci o pełne zdrowie, opiekę Maryi, ochronę od zła i potrzebne Laski dla nich. Bóg zapłać
 Siostra : 05.01.2019, 09:07
 Proszę o modlitwę za Ryszarda, który zmarł tej nocy. Bóg zapłać.
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] (23) [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35]


Autor

Tresć
[ Powrót ]
 
[ Strona główna ]

Pełna wersja | Polityka Prywatności | Reklama | Kontakt

© 2001-2019 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej