Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki

Tajemnica Szczęścia

Tajemnica Szczęścia modlitwa

Słowa Pana Jezusa

"Moje Ciało otrzymało 5480 ciosów. Jeżeli chcesz je uczcić pobożną praktyką, zmów 15 Ojcze nasz i 15 Zdrowaś z modlitwami, których cię nauczyłem podczas całego roku w ten sposób w ciągu roku uczcisz każdą Moją Ranę".

"Tajemnica Szczęścia" jest zbiorkiem rozważań i modlitw, opartym na krótkim tekście "Piętnaście modlitw", które po uzyskaniu aprobaty kościelnej wydała Casa di Padre Pio, Case postale 231, Saint-Remi,Que., Canada.
Pogotowie modlitewne

"Gdzie dwóch albo trzech gromadzi się w Moje imię, tam jestem pośród nich" (Mt 18,20)


     Gdzie dwóch albo trzech gromadzi się w Imię Jezusa, tam On jest pośród nich. Wierze, że wspólna modlitwa jest miła Bogu. Dlatego proponuje wszystkim, którzy wierzą w moc modlitwy o włączenie się do grupy modlitewnej

     Jeśli borykasz się z trudnościami, cierpieniem, wątpliwościami itd. i pragniesz przedstawić to wszystko Bogu, będziemy modlić się wraz z Tobą jeśli nas o to poprosisz. Możesz Boga nie tylko prosić; możesz Go uwielbiać, dziękować Mu, przepraszać. "Proście a otrzymacie" mówi Jezus.

     Tu możesz poprosić bądź ofiarować modlitwę. Wpisz treść w formie komentarza na dole strony.Komentarze nie dot. Grupy Modlitewnej nie będą zamieszczane

Wasze komentarze:
 Alina: 06.11.2019, 18:42
 Proszę o modlitwę w intencji zdrowia i nauki dla Kuby.
 Magda: 05.11.2019, 22:11
 Proszę o łaskę zdrowia dla mojego brata Błażeja i pracę
 Sylwia: 05.11.2019, 21:56
 Jezu, Ty się tym zajmij🙏🙏🙏 O cud poczęcia i urodzenia zdrowego Dzieciątka dla naszego małżeństwa🙏🙏🙏 Decyduję się na wspólną modlitwę🙏🙏🙏
 Andrzej PM do pavia: 05.11.2019, 19:32
 Proszę, wybierz spośród wymienionych przez Ciebie intencji jedną lub dwie, na których najbardziej Ci zależy i wpisz je na tym forum. Będziemy wówczas mogli modlić się w tych intencjach wspólnie z Tobą.
Jeśli to możliwe używaj małych i wielkich liter. Wówczas tekst jest lepiej czytelny.
 sara: 05.11.2019, 17:17
 Skrzywdziłam kogoś, kogo kocham. Proszę Boga, by pozwolił mi naprawić zło które wyrządziłam, by ta osoba potrafiła mnie znowu pokochać. Bóg zapłać.
 Mama: 05.11.2019, 12:45
 Mateńko Ukochana proszę Ciebie o przyjaciół i dobrą dziewczynę dla Maćka. Jest taki samotny, błagam Ciebie z całego serca. Jezu Kochany chociaż jednego przyjaciela teraz .
 O: 04.11.2019, 22:48
 Prosze o modlitwe w intencji mojego malzenstwa, o nawrocenie zony, o dar przebaczenia i pojednania. O powrot zony.
 Sylwia: 04.11.2019, 22:14
 Jezu, Ty się tym zajmij🙏🙏🙏 O cud poczęcia i urodzenia zdrowego Dzieciątka dla naszego małżeństwa🙏🙏🙏 Decyduję się na wspólną modlitwę🙏🙏🙏
 Jadwiga: 04.11.2019, 20:15
 Proszę o modlitewne wsparcie w intencji uciszenia sporów w rodzinie i ochrony przed krzywdzącymi ich następstwami. Wysłuchaj mnie, Miłosierny Boże, błagam z ufnością.
 justyna: 04.11.2019, 15:13
 Proszę o uzdrowienie mojej głowy ,kości ,nerwów po operacji guza mozgu
 iza: 04.11.2019, 15:10
 Proszę o uzdrowienie skóry z blizn i oparzeń .aby skóra znowu była zdrowa ,gładka .
 pavia: 04.11.2019, 02:02
 ZA PX BOGU WIADOMEJ,POLECONEJ,KTÓRE NOSZE I BĘDE NOSIŁ W DUSZY I SERCU,O POMOC W ZNALEZIENIU ZGUBY,DODATKOWO ZA KONAJĄCYCH O BŁOGOSŁAWIEŃSTWO BOŻE,O PRZYJEMNY MIESIĄC I ŻYWOT,ZA ZMARŁYCH KAPŁANÓW I ICH BLISKICH ,ZNAJOMYCH ZA NOWYCH KAPŁANÓW,ZA UZDROWIENIE I POMNOŻENIE LAT KAPŁANOM WIERNYM BOGU SZCZEGÓLNIEJ,JAK KS WITEK LEON OMI CZY OJCIEC ANTONI OMI SKWIERAWSKI OMI BY BÓG PODOBNYCH KAPŁANÓW POMNŻYŁ LATA ŻYWOTA ,ZA CHRZCICIELA MOJEGO KS,KUDLIKA EWALDA Z KLODNIC,O UZDROWIENIE I POMNOŻENIE ŁASK GORLIWOŚCI SIŁY I OPIEKĘ ,ZA EUROPĘ ,ZA BLISKICH TYCH KAPŁANÓW CO SĄ JAK MINISTROWIE I SENATOROWIE W OCZCH BOŻYCH,ZA MOJĄ RODZINE, BLISKICH O BŁOGOSŁAWIEŃSTWO I WYDŁUŻENIE LAT DZIADKOM O KOLEJNE STO,O POKÓJ I ZDROWIE,O UNIKNIĘCIE KRYZYSU W EUROPIE I AMERYCE POŁUDNIOWEJ I ŁACIŃSKIEJ ,ZA LUDZI BIEDNYCH ,CHORYCH CIERPIĄCYCH I ICH RODZINY ZA EGZORCYSTÓW I ICH BLISKICH ,ZNAJOMYCH I ICH DUCHOWYCH PASJENTÓW I ICH RODINY ZE ZMARŁYMI ICH BLISKICH WŁACZNIE,ZA LUDZI W DESPERACJI,ZA RZĄDZĄCYCH,BY EUROPA BYŁA ZIEMIĄ ŚWIĘTĄ I WSZAK SILNY OBÓŻ ŚWIĘTYCH CO PISZE ŚW.JAN,BY DLA CHRZEŚCJAN BYŁ PORTEM I GRODEM WAROWNYM JAK TEŻ BY BÓG DAROWAŁ NAM KARY I WINY,CO NARÓD I EUROPEJCZYCY ŚLUBOWALI I PRZYSIĘGALI BÓG WINY I KARY DAROWAĆ RACZYŁ,ZA BEZPIECZEŃSTWO W NASZYM REGIONIE ,DOBROBYT I ŁASKI BOŻE ,ZA OJCA ŚWIĘTEGO JAK I KOŚCIÓŁ CAŁY BOŻY.
 Sylwia: 03.11.2019, 21:01
 Jezu, Ty się tym zajmij🙏🙏🙏 O cud poczęcia i urodzenia zdrowego Dzieciątka dla naszego małżeństwa🙏🙏🙏 Decyduję się na wspólną modlitwę🙏🙏🙏
 Katarzyna : 03.11.2019, 15:35
 Proszę o modlitwę za za mnie o sakrament i potomstwo. Maam ogromną pustkę w sercu która wprowadza mnie w rozpacz. Czuję ból proszę caalaa sobą o dar tej łaski. A czlowkea który postawiony został na mojej drodze albo o podejście godne męża i łaskę Boża lub o zmiany zgodne z Bożym planem. Wierzę że Bóg ma jeszcze dla mniee dar małżeństwa o który tak bardzo proszę.
 Sylwia: 03.11.2019, 00:01
 Jezu, Ty się tym zajmij🙏🙏🙏 O cud poczęcia i urodzenia zdrowego Dzieciątka dla naszego małżeństwa🙏🙏🙏 Decyduję się na wspólną modlitwę🙏🙏🙏
 Dorota: 02.11.2019, 23:46
 Proszę o modlitwę za mojego syna Michałka. Który zachorował na chłoniaka burkitta, Dobry Jezu Panie mój proszę UZDROW Michałka.Panie mój proszę weź od Niego tę chorobę i proszę ABY NIGDY NIE WROCILA. Chwała Tobie Panie.
 Babcia Krysia: 02.11.2019, 23:20
 Proszę o modlitwę za chorą na padaczkę Emilkę i za Antosia, którego czeka bardzo trudna operacja. Bóg zapłać. Modlę się codziennie we wszystkich intencjach pogotowia modlitewnego.
 Iw: 01.11.2019, 22:35
  PROSZE o modlitwe za meza . jego kontakt w zgodzie i powrot, bardzo prosze..........
 Sylwia: 01.11.2019, 22:31
 Jezu, Ty się tym zajmij🙏🙏🙏 O cud poczęcia i urodzenia zdrowego Dzieciątka dla naszego małżeństwa🙏🙏🙏 Decyduję się na wspólną modlitwę🙏🙏🙏
 Tomasz: 01.11.2019, 21:59
 Proszę o modlitwę za Patrycję, która walczy z bulimią i alkoholizmem. Proszę o łaskę głębokiego nawrócenia dla Niej oraz świadomego i pełnego zawierzenia swego życia i cierpienia Panu Jezusowi, poddaniu się Jego woli i siły do ciężkiej walki. Proszę również o umiejętność mądrej, wytrwałej i stanowczej pomocy oraz umiejętność rozeznawania woli Bożej dla mnie w towarzyszeniu Patrycji w Jej walce. Za każdą modlitwę dziękuję z całego serca.
 INTENCJE I MODLITWY NA DNI OD 04-11-2019 DO 08-11-2019: 01.11.2019, 17:29
 
ZAPROSZENIE DO WSPÓLNEJ MODLITWY

Wszystkich wpisujących intencje zachęcamy do tego, aby w tygodniu, w którym modlimy się we wpisanych przez nich intencjach przyłączyli się do nas i modlili się we wszystkich intencjach na dany tydzień.
Modlitwa nie zajmie Wam dużo czasu. Będzie to nie więcej niż kilka minut dziennie
przez 5 dni w dowolnych, najwygodniejszych dla Was godzinach.
Bardzo proszę, aby osoby, które zdecydują się na wspólną modlitwę napisały o tym wpisując intencję. Intencja ich będzie wówczas wyróżniona pogrubionym drukiem.


MODLITWY

 1. Modlitwa do Świętego Michała Archanioła
  Wszyscy modlimy się codziennie Modlitwą do Świętego Michała Archanioła:
  Święty Michale Archaniele! Wspomagaj nas w walce, a przeciw zasadzkom i niegodziwości złego ducha bądź naszą obroną. Oby go Bóg pogromić raczył, pokornie o to prosimy, a Ty, Wodzu niebieskich zastępów, szatana i inne duchy złe, które na zgubę dusz ludzkich po tym świecie krążą, mocą Bożą strąć do piekła. Amen.
  Jest to tzw. modlitwa osłonowa, mająca chronić nas, modlących się w intencjach innych.

 2. Modlitwy Pogotowia Modlitewnego
  Odmawiamy każdego dnia od poniedziałku do piątku
  pierwszy dziesiątek Tajemnicy Światła Różańca Świętego – Chrzest Pana Jezusa w Jordanie
  i modlitwę:
  Maryjo Niepokalanie poczęta Dziewico
  nie opuszczaj nas.
INTENCJE POGOTOWIA MODLITEWNEGO
Osoby wpisujące intencje prosimy o wspólną modlitwę.
Intencje osób podejmujących wspólną modlitwę wyróżnione są pogrubioną trzcionką.

 1. Wpisana przez Jadwigę o modlitwę o uciszenie sporów w rodzinie i ochronę przed krzywdzącymi ich następstwami.
 2. Wpisana przez Krystynę o modlitwę o uwolnienie z nałogu alkoholowego jej męża i za córkę o uzdrowienie jej i znalezienie przez nią pracy.
 3. Wpisana przez Stanisławę o modlitwę o Boże błogosławieństwo przy budowie domu i w wykonaniu wszystkich zaplanowanych prac porządkowych oraz o najodpowiedniejszą dla niej pracę.
 4. Wpisana przez Bernadettę i Łukasza o modlitwę o zdrowie i prawidłowy rozwój córeczki Marysi oraz o uwolnienie taty Bernadetty Andrzeja z nałogu przekleństw by zaczął szanować jej mamę.
 5. Wpisana przez Iw o modlitwę za męża jego kontakt i powrót w zgodzie.
 6. Wpisana przez Benedykta o modlitwę w intencji Ani.
 7. Wpisana przez Kamilę o modlitwę za Kamilę, Przemka i Nelę, żeby w ich domu nie było przemocy, alkoholizmu, depresji, o zdrowie dla jej rodziny, w intencji córeczki i o dar potomstwa.
 8. Wpisana przez Kingę o modlitwę w intencji wyjaśnienia trudnej sprawy z Kamilem.
 9. Wpisana przez dorotecka1@o2.pl o modlitwę w jej intencji o pomoc w walce z grzechem.
 10. Wpisana przez Arletę o modlitwę o uzdrowienie jej męża Seweryna z chorób kręgosłupa, rwy kulszowej aby wszystkie zmiany znikły i nigdy nie wróciły.
 11. Wpisana przez Andrzeja PM o modlitwę w intencji Lucyny o jej przemianę i uwolnienie od myśli samobójczych.
 12. Wpisana przez Agnieszkę o modlitwę za nią, o znalezienie domu, który byłby dla niej schronieniem.
(Andrzej PM)

MODLIMY SIĘ TAKŻE W INTENCJACH PRZYSZŁYCH MAM I DZIECI NIENARODZONYCH


Przez całe życie szukamy dowodów na cuda,
a przecież narodziny dziecka to cud w najczystszej postaci.
 1. W intencji dzieci nienarodzonych zabijanych w łonach matek.
 2. W intencji Sylwii o modlitwę o cud poczęcia i urodzenia zdrowego Dzieciątka w jej małżeństwie.
 3. W intencji Doroty aby z mężem mogła zajść w upragnioną ciążę i o cud poczęcia i donoszenia zdrowego dzieciątka.
 4. W intencji Magdaleny i Marka o cud poczęcia dziecka, o zdrową ciążę i zdrowe dziecko.
 5. W intencji małżeństw, które w trudach oczekują na owoc swojej miłości. Panie Boże daj im dużo siły, opiekuj się nimi i jeśli taka Twoja Wola to obdarz wszystkie małżeństwa największym darem Boga dla człowieka jakim jest Dziecko.
(Kinga GM)
 Arleta: 01.11.2019, 11:39
 Proszę o modlitwę za uzdrowienie mojego męża Seweryna z chorob kręgoslupa aby wszystkie zmiany znikły i nigdy nie wróciły oraz za moje leki życiowe. Modlę się z Wami za wszystkie intencje
 Iw: 31.10.2019, 22:57
  PROSZE o modlitwe za meza . jego kontakt w zgodzie i powrot, bardzo prosze..........
 Iw: 31.10.2019, 22:45
 PROSZE o modlitwe za meza . jego kontakt w zgodzie i powrot, bardzo prosze..........
 Babcia Krysia: 31.10.2019, 22:35
 Pragnę podziękować Bożej Opatrzności i Matce Najświętszej za udane badania Emilki i proszę o modlitwe za jej zdrowie. Modlę się we wszystkich intencjach pogotowia modlitewnego.
 Sylwia: 31.10.2019, 21:33
 Jezu, Ty się tym zajmij🙏🙏🙏 O cud poczęcia i urodzenia zdrowego Dzieciątka dla naszego małżeństwa🙏🙏🙏 Decyduję się na wspólną modlitwę🙏🙏🙏
 Dominik z Rodzicami: 31.10.2019, 17:01
 Poproszę o Modlitwę w intencji moich Kochanych Rodziców: - O spokojną, cichą emeryturę. By sąsiedzi nie uprzykrzali nam życia hałasami. BÓG zapłać, dziękuję.
 Andrzej PM: 31.10.2019, 10:08
 Proszę o modlitwę w intencji Lucyny, która modliła się słowami:
"Panie Jezu ratuj mnie,Ty wiesz jak jestem niezaradna i chora.Proszę, skróć moje męki i zabierz mnie do siebie.Dziękuję Ci za wszelkie łaski. Proszę Ciebie dobry Jezu przemień mnie.Panie Jezu i Matko Boża uwolnijcie mnie proszę od myśli samobójczych."
 Babcia Krysia: 30.10.2019, 23:44
 Proszę o modlitwę za chorą na padaczkę wnuczkę Emilkę i za Antosia, którego czeka ciężka operacja. Modlę się codziennie we wszystkich intencjach pogotowia modlitewnego.
 Sylwia: 30.10.2019, 23:44
 Jezu, Ty się tym zajmij🙏🙏🙏 O cud poczęcia i urodzenia zdrowego Dzieciątka dla naszego małżeństwa🙏🙏🙏 Decyduję się na wspólną modlitwę🙏🙏🙏
 Babcia Krysia: 30.10.2019, 17:26
 Proszę o modlitwę za chorą na padaczkę wnuczkę Emilkę i za Antosia, którego czeka ciężka operacja. Modlę się codziennie we wszystkich intencjach pogotowia modlitewnego.
 Arleta: 30.10.2019, 15:13
 Proszę o modlitwę za uzdrowienie mojego męża Seweryna z chorob kręgoslupa aby wszystkie zmiany znikły i nigdy nie wróciły oraz za moje leki życiowe. Modlę się z Wami za wszystkie intencje
 dorotecka1@o2.pl: 29.10.2019, 23:52
 PROSZĘ O MODLITWĘ ZA MNIE PONIEWAŻ MAM PROBLEM Z MASTURBACJĄ PANIE JEZU WYBACZ MI DOROTA MATKO BOŻA OSŁANIAJ MNIE SWOIM PŁASZCZEM
 Sylwia: 29.10.2019, 23:33
 Jezu, Ty się tym zajmij🙏🙏🙏 O cud poczęcia i urodzenia zdrowego Dzieciątka dla naszego małżeństwa🙏🙏🙏 Decyduję się na wspólną modlitwę🙏🙏🙏
 Iw: 29.10.2019, 17:09
 PROSZE o modlitwe za meza . jego kontakt w zgodzie i powrot, bardzo prosze..........
 Kinga: 29.10.2019, 13:24
 Proszę o modlitwę w intencji wyjaśnienia trudnej sprawy z Kamilem
 Sylwia: 29.10.2019, 00:24
 Jezu, Ty się tym zajmij🙏🙏🙏 O cud poczęcia i urodzenia zdrowego Dzieciątka dla naszego małżeństwa🙏🙏🙏 Decyduję się na wspólną modlitwę🙏🙏🙏
 Kamila : 28.10.2019, 22:29
 Proszę o modlitwę w intencji za Kamilę Przemka i Nelę żeby w naszym domu nie było już przemocy alkocholizmu depresji proszę o zdrowie dla mojej rodziny dziękuję za każdy posiłek dach nad głową pracę mojego męża Przemysława oraz żeby moja córka była grzeczna posłuszna i jak pójdzie do szkoly żeby też sobie w niej poradziła żeby nie było z tym żadnych problemów również o dar potomstwa bóg zapłać z Panem Bogiem
 Iw: 28.10.2019, 18:59
 PROSZE o modlitwe za meza . jego kontakt w zgodzie i powrot, bardzo prosze..........
 Benedykt: 28.10.2019, 16:09
 Prosze o modlitwe w inteci Ani o jej uwolnien I odnalezienie wiary Boga I dar duh sw w szukaniu Oraz dobrego przewodnika duhowego
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] (18) [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34]


Autor

Tresć[ Powrót ]
 
[ Strona główna ]

Pełna wersja | Polityka Prywatności | Kontakt

© 2001-2020 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej