Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki
Tajemnica Szczęścia modlitwa

Tajemnica Szczęścia

Pogotowie modlitewne

"Gdzie dwóch albo trzech gromadzi się w Moje imię, tam jestem pośród nich" (Mt 18,20)


     Gdzie dwóch albo trzech gromadzi się w Imię Jezusa, tam On jest pośród nich. Wierze, że wspólna modlitwa jest miła Bogu. Dlatego proponuje wszystkim, którzy wierzą w moc modlitwy o włączenie się do grupy modlitewnej

     Jeśli borykasz się z trudnościami, cierpieniem, wątpliwościami itd. i pragniesz przedstawić to wszystko Bogu, będziemy modlić się wraz z Tobą jeśli nas o to poprosisz. Możesz Boga nie tylko prosić; możesz Go uwielbiać, dziękować Mu, przepraszać. "Proście a otrzymacie" mówi Jezus.

     Tu możesz poprosić bądź ofiarować modlitwę. Wpisz treść w formie komentarza na dole strony.Komentarze nie dot. Grupy Modlitewnej nie będą zamieszczane

Wasze komentarze:
 Zosia: 08.01.2019, 23:22
 W intencji Karoliny -mamy dwójki małych dzieci - o łaskę uzdrowienia złamanego kręgosłupa! Jezu ufam Tobie!
 anna: 08.01.2019, 23:08
 Szczęść Boże,Gorąco proszę o modlitwę za mojego adoptowanego synka o uzdrowienie fizyczne, duchowe, rozwiązanie problemów w szkole, Boże błogosławieństwo. O zdrowie dla męża, dla mnie, spłacenie długów, dobrą pracę, błogosławieństwo Boże i pokój serca w podejmowanych działaniach dla Pana i Maryi- różach różańcowych, przygotowaniu do kursu nadzwyczajnego szafarza dla męża. O ochronę Maryi dla nas, naszego małżeństwa. Bóg zapłać. Anna
 Basia : 08.01.2019, 22:09
 Proszę o cud : światło Ducha Św w pracy, życzliwość ludzi, umiejętność. Proszę Cię Boże o pomoc.
 Matka : 08.01.2019, 20:07
 Proszę o modlitwę o łaski przebaczenia, nawrócenia i pokoju serca, jedności i miłości w rodzinach Pauliny, Karoliny, Kingi.Proszę także o modlitwę za wszystkich ich przyjaciół i nieprzyjaciół. Bóg zapłać.
 Zofia : 08.01.2019, 08:45
 Proszę o modlitwę o łaski nawrócenia Michała i jego rodziny na drogę Boga. Bóg zapłać
 Iwona: 08.01.2019, 05:47
 Proszę o modlitwę o mojego syna , Normana. Kończy 30 Lat i jest oddalony od Boga . Proszę żeby Bóg przygarnął zagubioną duszę mojego syna. Mój syn ma ataki lęków . Proszę żeby opuściły go złe duchy . Norman potrzebuje dorosnąć , potrzebuje dobrej pracy , która by pomagała innym ludziom . Norman nie ma żadnej dziewczyny . Proszę o modlitwę żeby znalazł dobrą kandydatkę na żonę , żeby był dobrym szczęśliwym człowiekiem , otoczonym miłością Bożą. Szczęść Boże 🙏
 A.: 08.01.2019, 00:08
 Proszę o modlitwę , niech Bóg wysłucha mojej prośby zanoszonej przez tak wiele lat i naprawi moją relacje z D. Proszę Boże, nie odtrącają mnie kolejny raz.
 gabi: 07.01.2019, 15:43
 Zwracam się z prośbą o wyzdrowienie taty i mamy oraz o zdrowie dla mnie, męża i synka i nieustającą opiekę i ochronę nad nami. Proszę również o pomoc w wyjściu z mojego nałogu oraz pozytywne zakończenie moich spraw urzędowych . Dziękuję za dotychczasowe błogosławieństwa. Bóg zapłać.
 Zofia : 07.01.2019, 12:48
 Proszę o modlitwę o łaski nawrócenia na drogę Boga Piotra i jego rodziny. Bóg zapłać.
 Parafianka: 06.01.2019, 21:04
 Proszę o modlitwę w intencji naszej parafii o księdza, który by nie wyróżniał ludzi, nie dzielił na lepszych i gorszych,który wniósł by zgodę,przyjaźń i miłość do naszej wspólnoty parafialnej. Bóg zapłać.
 Anna: 06.01.2019, 15:12
 Proszę o modlitwę za moje dzieci, córkę Karolinę i Michała jej męża, oraz syna Michała jego żonę Aleksandrę i mojego jedynego wnuka Filipa o zdrowie , miłość , szczęście, długie życie i żeby Bóg obdarzył ich zdrowym dzieckiem.
 Małgosia: 05.01.2019, 10:58
 Proszę o modlitwę w intencji moich dzieci o pełne zdrowie, opiekę Maryi, ochronę od zła i potrzebne Laski dla nich. Bóg zapłać
 Siostra : 05.01.2019, 09:07
 Proszę o modlitwę za Ryszarda, który zmarł tej nocy. Bóg zapłać.
 aga: 04.01.2019, 21:32
 Proszę o modlitwę na o opiekę Bożą, bardzo się martwie przyszłością, Agnieszka
 INTENCJE I MODLITWY NA DNI OD 07-01-2019 DO 11-01-2019: 04.01.2019, 20:54
 
ZAPROSZENIE DO WSPÓLNEJ MODLITWY

Wszystkich wpisujących intencje zachęcamy do tego, aby w tygodniu, w którym modlimy się we wpisanych przez nich intencjach przyłączyli się do nas i modlili się we wszystkich intencjach na dany tydzień.
Modlitwa nie zajmie Wam dużo czasu. Będzie to nie więcej niż kilka minut dziennie
przez 5 dni w dowolnych, najwygodniejszych dla Was godzinach.
Bardzo proszę, aby osoby, które zdecydują się na wspólną modlitwę napisały o tym wpisując intencję. Intencja ich będzie wówczas wyróżniona pogrubionym drukiem.


MODLITWY

 1. Modlitwa do Świętego Michała Archanioła
  Wszyscy modlimy się codziennie Modlitwą do Świętego Michała Archanioła:
  Święty Michale Archaniele! Wspomagaj nas w walce, a przeciw zasadzkom i niegodziwości złego ducha bądź naszą obroną. Oby go Bóg pogromić raczył, pokornie o to prosimy, a Ty, Wodzu niebieskich zastępów, szatana i inne duchy złe, które na zgubę dusz ludzkich po tym świecie krążą, mocą Bożą strąć do piekła. Amen.
  Jest to tzw. modlitwa osłonowa, mająca chronić nas, modlących się w intencjach innych.

 2. Modlitwy Pogotowia Modlitewnego
  Odmawiamy każdego dnia od poniedziałku do piątku
  pierwszy dziesiątek Tajemnicy Chwalebnej Różańca Świętego – Zmartwychwstanie Pana Jezusa

  i modlimy się do Najświętszej Maryi Panny słowami:

  Pośredniczko nasza przez Bogiem,
  żywa krynico rozlewająca strumienie łask, o Maryjo!
  – módl się za nami.
INTENCJE POGOTOWIA MODLITEWNEGO

 1. Wpisana przez R o modlitwę za jego rodziców Teresę i Pawła.
 2. Wpisana przez Marię o modlitwę w intencji rodziny Wiesławy, aby zapanował w niej pokój, miłość i szczęście.
 3. Wpisana przez ? o wyproszenie łask dla siebie, by rzeczy bolesne trudne odeszły, by niemożliwe dla niego stało się możliwe, by Bóg przemienił go i bliskich jego sercu ludzi.
 4. Wpisana przez Justynę o modlitwę o uratowanie jej moje małżeństwa, aby miłość miłość odrodziła się na nowo, a ich nienarodzone dziecko urodziło się w pełnej rodzinie.
 5. Wpisana przez Huberta o modlitwę w sprawie dobrej żony.
 6. Wpisana przez Iwonę o modlitwę o jej syna Normana, który jest oddalony od Boga o uwolnienie go od lęków, o dobrą pracę dla niego, o to żeby znalazł dobrą kandydatkę na żonę, żeby był dobrym i szczęśliwym człowiekiem, otoczonym miłością Bożą.
 7. Wpisana przez Marcina o modlitwę w intencji jego małżeństwa, aby żona potrafiła mu wybaczyć, o łaski w czasie ich kryzysu.
 8. Wpisana przez U o modlitwę w jej intencji, aby Bóg okazał jej miłosierdzie oraz w intencji G. o ratowanie jej małżeństwa przed rozwodem.
 9. Wpisana przez Marię w intencji jej dzieci, synowej, wnuków oraz całej rodziny, a także za przyjaciół i nieprzyjaciół, aby w Nowym Roku nie zabrakło miłości, zdrowia, szczęścia, radości i dobrobytu i Bożego Błogosławieństwa.
 10. Wpisana przez Elizę o modlitwę o modlitwę o uzdrowienie emocjonalno-duchowe.
 11. Wpisana przez Marię o modlitwę o uwolnienie jej myśli od natręctw, lęku i poczucia winy.
 12. Wpisana przez mamę m o modlitwę w intencji jej syna, aby wybaczył jej błędy wobec niego, żeby ich relacje wróciły na prawidłowy tor i żeby zrozumiał jak bardzo go kocha.
 13. Wpisana przez Elżbietę o modlitwę o uzdrowienie dla Rafała, Andrzeja, Henryka i Weroniki, Romana oraz o pomyślne rozwiązanie wszystkich problemów rodzinnych, zawodowych i finansowych, a także o przemianę duchową i odnalezienie drogi życia dla Patrycji, Kamili, Moniki i Laury
 14. Wpisana przez Zośkę o modlitwę o błogosławieństwo i łaskę wiary dla jej rodziny.
 15. Wpisana przez Radka o modlitwę za Kasię, Olka i ich dzieci.
 16. Wpisana przez Narcyzę o modlitwę za Pawła o pełne uzdrowienie z białaczki, o siły w znoszeniu chemioterapii, przemianę serca i potrzebne łaski.
 17. Wpisana przez Martę o modlitwę o mądrość Bożą, aby mogła być lepszym człowiekiem, o spokój ducha, cierpliwość, o zdrowie fizyczne i psychiczne dla niej i jej rodziny.
(Andrzej PM)

MODLIMY SIĘ TAKŻE W INTENCJACH PRZYSZŁYCH MAM I DZIECI NIENARODZONYCH


Przez całe życie szukamy dowodów na cuda,
a przecież narodziny dziecka to cud w najczystszej postaci.
 1. W intencji dzieci nienarodzonych zabijanych w łonach matek.
 2. W intencji małżeństw, które w trudach oczekują na owoc swojej miłości. Panie Boże daj im dużo siły, opiekuj się nimi i jeśli taka Twoja Wola to obdarz wszystkie małżeństwa największym darem Boga dla człowieka jakim jest Dziecko.
(Kinga GM)
 Maria: 04.01.2019, 16:55
 Proszę o modlitwę w intencji za mnie,o moje zdrowie o spokój ducha o siłę do pokonywania trudności aby na mojej drodze stawali dobrzy ludzie którzy by mi pomogli BÓG zapłać za modlitwę
 Marta: 03.01.2019, 23:11
 Proszę Cię Panie Boże o mądrość Bożą, abym mogła być lepszym człowiekiem, proszę o spokój ducha, cierpliwość.O zdrowie fizyczne i psychiczne dla mnie i mojej rodziny. Maryjo proszę Cię o wstawiennictwo, aby Bóg wybaczył mi moje grzechy i mniej mnie w opiece żebym mnie zbaczała z właściwej ścieżki.
 Narcyza: 03.01.2019, 22:13
 Proszę o modlitwę za Pawła o pełne uzdrowienie z białaczki, o siły w znoszeniu chemioterapii, przemianę serca i potrzebne łaski.
 Narcyza: 03.01.2019, 22:12
 Proszę o modlitwę za Pawła o pełne uzdrowienie z białaczki, o siły w znoszeniu chemioterapii, przemianę serca i potrzebne łaski.
 Iwona: 02.01.2019, 23:16
 Proszę o modlitwę o mojego syna , Normana. Kończy 30 Lat i jest oddalony od Boga . Proszę żeby Bóg przygarnął zagubioną duszę mojego syna. Mój syn ma ataki lęków . Proszę żeby opuściły go złe duchy . Norman potrzebuje dorosnąć , potrzebuje dobrej pracy , która by pomagała innym ludziom . Norman nie ma żadnej dziewczyny . Proszę o modlitwę żeby znalazł dobrą kandydatkę na żonę , żeby był dobrym szczęśliwym człowiekiem , otoczonym miłością Bożą. Szczęść Boże 🙏
 Radek : 02.01.2019, 22:46
 Proszę o modlitwę za Kasię, Olka i ich dzieci - Ty Panie ich poprowadź!
 Zośka: 02.01.2019, 17:12
 Boże miłosierny dziękuję za wszystkie łaski w minionym roku 2018 proszę o błogosławieństwo i łaskę wiary dla mojej rodziny
 Elżbieta: 02.01.2019, 15:24
 Błagam o uzdrowienie dla Rafała, Andrzeja, Henryka i Weroniki , Romana oraz o pomyślne rozwiązanie wszystkich problemów rodzinnych, zawodowych i finansowych a także o głęboką przemianę duchową i odnalezienie drogi życia dla Patrycji, Kamili,Moniki i Laury
 mama m: 02.01.2019, 01:07
 Błagam o modlitwę w intencji mojego synu aby wybaczyl mi moje błędy które popełniłam wobec niego i aby wrócił do mnie .Proszę żeby nasze relacje wróciły na prawidłowy tor i zeby zrozumiał jak bardzo go kocham .Mama Bóg zapłać za modlitwę
 Maria: 01.01.2019, 23:12
 Proszę o modlitwę za uwolnienie moich myśli od natręctw, lęku i poczucia winy. Proszę o zawierzanie mnie Matce Bożej i Najświętszemu Sercu Pana Jezusa! Matko Najświętsza wstawiaj się za nami!
 Eliza: 01.01.2019, 22:24
 Proszę o modlitwę o uzdrowienie emocjonalno-duchowe. Od kilku lat jestem w trakcie psychoterapii, mam problemy od dzieciństwa, nie radzę sobie. Dziękuję.
 Eliza: 01.01.2019, 22:22
 Proszę o modlitwę o uzdrowienie emocjonalno-duchowe. Od kilku lat jestem w trakcie psychoterapii, mam problemy od dzieciństwa, nie radzę sobie. Dziękuję.
 Eliza: 01.01.2019, 22:19
 Proszę o modlitwę o uzdrowienie emocjonalno-duchowe. Od kilku lat jestem w trakcie psychoterapii, mam problemy od dzieciństwa, nie radzę sobie. Dziękuję.
 Eliza: 01.01.2019, 22:16
 Proszę o modlitwę o uzdrowienie emocjonalno-duchowe. Od kilku lat jestem w trakcie psychoterapii, mam problemy od dzieciństwa, nie radzę sobie. Dziękuję.
 Maria: 31.12.2018, 16:09
 w intencji moich dzieci synowej wnuków oraz całej rodziny a także za przyjaciół i nieprzyjaciół aby w Nowym Roku nie zabrakło miłości zdrowia szczęścia radości i dobrobytu i BOŻEGO BŁOGOSŁAWIEŃSTWA BÓG ZAPŁAĆ za modlitwę
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] (24) [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35]


Autor

Tresć
[ Powrót ]
 
[ Strona główna ]

Pełna wersja | Polityka Prywatności | Reklama | Kontakt

© 2001-2019 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej