Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki
Tajemnica Szczęścia modlitwa

Tajemnica Szczęścia

Pogotowie modlitewne

"Gdzie dwóch albo trzech gromadzi się w Moje imię, tam jestem pośród nich" (Mt 18,20)


     Gdzie dwóch albo trzech gromadzi się w Imię Jezusa, tam On jest pośród nich. Wierze, że wspólna modlitwa jest miła Bogu. Dlatego proponuje wszystkim, którzy wierzą w moc modlitwy o włączenie się do grupy modlitewnej

     Jeśli borykasz się z trudnościami, cierpieniem, wątpliwościami itd. i pragniesz przedstawić to wszystko Bogu, będziemy modlić się wraz z Tobą jeśli nas o to poprosisz. Możesz Boga nie tylko prosić; możesz Go uwielbiać, dziękować Mu, przepraszać. "Proście a otrzymacie" mówi Jezus.

     Tu możesz poprosić bądź ofiarować modlitwę. Wpisz treść w formie komentarza na dole strony.Komentarze nie dot. Grupy Modlitewnej nie będą zamieszczane

Wasze komentarze:
 Grzegorz : 06.12.2018, 14:55
 Proszę i błagam wszystkich o modlitwę za mnie i pomoc w rozwiązaniu trudnych spraw. Potrzebuję wsparcia i prawdziwej gorącej modlitwy w moich intencjach. Panie Boże - obyś skutecznie mi błogosławił i rozszerzył granice moje, a ręka Twoja była ze mną, i obyś zachował mnie od złego, a utrapienie moje się skończyło! Panie Boże proszę Cię, pomóż mi abym sobie z tym błogosławieństwem poradził i abym zawsze pamiętał, że mam je od Ciebie! Bóg zapłać wszystkim Grzegorz
 Klaudia : 06.12.2018, 08:01
 Proszę o modlitwę za moją córkę. I o wzmocnienie mojej miłości do niej, abym mogła jej pomóc.
 Maria: 05.12.2018, 17:02
 Proszę o modlitwę za mnie o zdrowie,wszelkie łaski i błogosławieństwa w życiu i w pracy żebym dała radę pokonywać trudności na swojej drodze oraz opiekę MATKI BOŻEJ BÓG ZAPŁAĆ za modlitwę.
 maja: 05.12.2018, 14:22
 Prosze o modlitwe w intencji mojego jedynego syna ktory tak bardzo sie pogubil i odszedl od Boga . Blagam Cie Boze jako matka pomoz mu wyjsc na prostu i uwolnic sie od zycia w alkoholu klamstwie i oszustwie
 maja: 05.12.2018, 12:39
 Prosze o modlitwe w intencji mojego jedynego syna ktory tak bardzo sie pogubil i odszedl od Boga . Blagam Cie Boze jako matka pomoz mu wyjsc na prostu i uwolnic sie od zycia w alkoholu klamstwie i oszustwie
 maja: 05.12.2018, 12:38
 Prosze o modlitwe w intencji mojego jedynego syna ktory tak bardzo sie pogubil i odszedl od Boga . Blagam Cie Boze jako matka pomoz mu wyjsc na prostu i uwolnic sie od zycia w alkoholu klamstwie i oszustwie
 maja: 05.12.2018, 12:35
 Prosze o modlitwe w intencji mojego jedynego syna ktory tak bardzo sie pogubil i odszedl od Boga . Blagam Cie Boze jako matka pomoz mu wyjsc na prostu i uwolnic sie od zycia w alkoholu klamstwie i oszustwie
 maja: 05.12.2018, 12:33
 Prosze o modlitwe w intencji mojego jedynego syna ktory tak bardzo sie pogubil i odszedl od Boga . Blagam Cie Boze jako matka pomoz mu wyjsc na prostu i uwolnic sie od zycia w alkoholu klamstwie i oszustwie
 Grazyna: 05.12.2018, 08:43
 Proszę o modlitwę w intencji zdrowia, pracy dla wszystkich oraz dla Maćka (o zdaną maturę i dobre studia), Hanny ,Damiana (żeby utrzymał pracę którą znalazł i ułożył sobie szczęśliwie życie z dobrą dziewczyną), Grażyny (szczęśliwą operację tętniaka mózgu i żeby nie straciła pracy), Andrzeja(żeby się nawrócił do Boga). Za rodzinną i szczęśliwą Wigilię i święta. Jezu ufam Tobie. Grażyna
 Andrzej PM do Aleksandry: 04.12.2018, 16:01
 Nie możemy modlić się o uwolnienie od złego ducha. Będziemy się po prostu modlić w intencji Twojego brata.
Jeśli uważasz, że problem jest na tyle poważny, że wymaga modlitwy o uwolnienie, powinnaś zwrócić się a tym do księdza, najlepiej proboszcza Twojej parafii. On doradzi Ci co robić w takiej sytuacji.
 Ala: 03.12.2018, 23:32
 O dobrego męża katolika oraz, o zdrowie,zgodę i potrzebne łaski Ali Joli Krzyska
 Jolanta: 03.12.2018, 19:27
 Proszę o modlitwę w intencji męża Mirosława o wyzdrowienie z choroby nowotworowej i wnuczka Pawełka o wyzdrowienie z jego chorób, by mógł zaznać bycia dzieckiem zdrowym. Niech mają wiele sił do walki z chorobami. Proszę o pomoc w ułożeniu mojego życia osobistego.
 Aleksandra: 02.12.2018, 01:28
 Proszę o uwolnienie brata Mirka od złego ducha. Mój brat brał narkotyki i naprawdę problem tkwi głęboko. Niech Bóg go uwolni za naszymi prośbą i modlitwą Amen.
 M: 01.12.2018, 17:05
 Proszę o zdrowie dla córki i mamy oraz o szczęśliwa operacje dla niej.
 M: 01.12.2018, 17:04
 Proszę o zdrowie dla córki i mamy oraz o szczęśliwa operacje dla niej.
 Dorota : 01.12.2018, 15:44
 Proszę o modlitwę w intencji moich rodziców Danuty i Jana o uzdrowienie dla nich z chorób nowotworowych oraz o zdrowie dla mojej siostry Anety bo wystąpiły komplikacje podczas zabiegu.
 Maria: 30.11.2018, 17:07
 Proszę w intencji uzdrowienia wnuczka Wali który ma ostre zapalenia ucha oraz opiekę MATKI BOŻEJ nad nim i jego rodzicami.BÓG ZAPŁAC ZA MODLITWĘ.
 M.kamila: 30.11.2018, 16:44
 Proszę o modlitwę w intencji odzyskania syna.Proszę aby była tesciowa i ojciec dziecka odpuścił już sobie zemstę na mnie.Bóg zapłać
 INTENCJE I MODLITWY NA DNI OD 03-12-2018 DO 07-12-2018: 30.11.2018, 15:53
 
ZAPROSZENIE DO WSPÓLNEJ MODLITWY

Wszystkich wpisujących intencje zachęcamy do tego, aby w tygodniu, w którym modlimy się we wpisanych przez nich intencjach przyłączyli się do nas i modlili się we wszystkich intencjach na dany tydzień.
Modlitwa nie zajmie Wam dużo czasu. Będzie to nie więcej niż kilka minut dziennie
przez 5 dni w dowolnych, najwygodniejszych dla Was godzinach.
Bardzo proszę, aby osoby, które zdecydują się na wspólną modlitwę napisały o tym wpisując intencję. Intencja ich będzie wówczas wyróżniona pogrubionym drukiem.


MODLITWY

 1. Modlitwa do Świętego Michała Archanioła
  Wszyscy modlimy się codziennie Modlitwą do Świętego Michała Archanioła:
  Święty Michale Archaniele! Wspomagaj nas w walce, a przeciw zasadzkom i niegodziwości złego ducha bądź naszą obroną. Oby go Bóg pogromić raczył, pokornie o to prosimy, a Ty, Wodzu niebieskich zastępów, szatana i inne duchy złe, które na zgubę dusz ludzkich po tym świecie krążą, mocą Bożą strąć do piekła. Amen.
  Jest to tzw. modlitwa osłonowa, mająca chronić nas, modlących się w intencjach innych.

 2. Modlitwy Pogotowia Modlitewnego
  Odmawiamy każdego dnia od poniedziałku do piątku
  piąty dziesiątek Tajemnicy Bolesnej Różańca Świętego – Ukrzyżowanie Pana Jezusa
  i oddajemy cześć najświętszej i najboleśniejszej ranie Pana Jezusa.
  Niech każdy zanurzy w tej ranie kogo chce i co chce - siebie, swoich bliskich,
  swoje troski, radości czy potrzeby. I niech każdy odda cześć ranie odmawiając
  3x Ojcze Nasz i 3x Zdrowaś Maryjo.
INTENCJE POGOTOWIA MODLITEWNEGO

 1. Wpisana przez Marię o modlitwę za duszę Ewy, która odeszła nie zobaczywszy swojej córeczki i o opiekę Matki Bożej nad jej córeczką.
 2. Wpisana przez Romualdę o modlitwę za córkę Monikę, o łaskę pojednania w rodzinie i dar wybaczania.
 3. Wpisana przez Marię o błogosławieństwo i łaski dla Kamila jego żony Beatki, żeby ich związek był mocny jak skała, przetrwał wszelkie burze, a miłość nigdy nie zgasła.
 4. Wpisana przez Stanisławę o modlitwę w intencji uzdrowienia Tomasza Michałowicza z choroby nowotworowej.
 5. Wpisana przez Pawła M. o modlitwę o to, aby mógł jechać z Grzegorzem Sylwestrem na Mszę Św. i do Gietrzwałdu.
 6. Wpisana przez Marię o modlitwę o zdrowie i uwolnienie od uzależnień Zdzisława i opiekę Matki Bożej nad nim.
 7. Wpisana przez W. modlitwę o uratowanie jej małżeństwa.
 8. Wpisana przez Marię o modlitwę za jej siostrę, która nie może pogodzić się ze śmiercią syna i ogromnie cierpi.
 9. Wpisana przez krewną o modlitwę za Elżbietę i Pawła o łaski miłosierdzia Bożego, aby Pan Bóg obdarzył ich i żyjące dzieci pokojem serc i miłością, a maleńką Kingę, która odeszła obdarzył szczęściem wiecznym.
 10. Wpisana przez Agnieszkę o modlitwę w intencji Pawełka, który jest w ciężkim stanie.
 11. Wpisana przez Marię o modlitwę w intencji Elizabett, która cierpi na silną depresje oraz za Brigitt, która jest chora na raka, żeby Pan wsparł je w chorobie i dał im siłę.
 12. Wpisana przez Magdę o modlitwę w intencji znalezienia pracy.
(Andrzej PM)

MODLIMY SIĘ TAKŻE W INTENCJACH PRZYSZŁYCH MAM I DZIECI NIENARODZONYCH


Przez całe życie szukamy dowodów na cuda,
a przecież narodziny dziecka to cud w najczystszej postaci.
 1. W intencji dzieci nienarodzonych zabijanych w łonach matek.
 2. W intencji małżeństw, które w trudach oczekują na owoc swojej miłości. Panie Boże daj im dużo siły, opiekuj się nimi i jeśli taka Twoja Wola to obdarz wszystkie małżeństwa największym darem Boga dla człowieka jakim jest Dziecko.
(Kinga GM)
 Grazyna: 30.11.2018, 14:37
 Proszę o modlitwę w intencji zdrowia, pracy, opieki Bożej dla Maćka(o zdaną maturę i dobre studia), Hanny , Damiana(żeby znalazł pracę której szuka i ułożył sobie szczęśliwie życie z dobrą dziewczyną),Grażyny (szczęśliwą operację tętniaka mózgu), Andrzeja(żeby się nawrócił do Boga. Za rodzinną i szczęśliwą Wigilię i święta. Jezu ufam Tobie. Grażyna
 Zosia: 30.11.2018, 06:44
 Panie Jezu, proszę Cię o światło dla lekarzy, aby umieli mnie wyleczyć. Jezu w Tobie cała nadzieja. Jezu Ty się tym zajmij.
 Magda : 29.11.2018, 11:38
 Proszę o modlitwę w inetencji znalezienia pracy.Bóg zapłać
 Maria: 28.11.2018, 17:12
 proszę o modlitwę w intencji Elizabett która cierpii na silną depresje oraz za Brigitt która jest chora na raka żeby PAN wsparł je w chorobie i dał siłę .Dziękuje za modlitwę.
 grazyna: 28.11.2018, 09:29
 Boże pomóż znaleźć Damianowi pracę i mnie uratować moją.
 Agnieszka : 27.11.2018, 22:04
 Proszę o modlitwę w intencji Pawełka, który jest w ciężkim stanie. Bóg zapłać.
 Krewna: 27.11.2018, 19:50
 Proszę o modlitwę za Elżbietę i Pawła o łaski miłosierdzia Bożego, przebaczenia wszystkich złych słów wypowiedzianych z żalu, rozpaczy po stracie dziecka. Niech Pan Bóg wybaczy i obdarzy ich i żyjące dzieci pokojem serc i miłością, a maleńką Kingę, która odeszła obdarzy szczęściem wiecznym. Amen.
 Maria: 27.11.2018, 15:42
 Proszę o modlitwę za moją siostrę która nie może pogodzić się ze śmiercią syna ogromnie cierpi życie straciło dla niej sens .BÓG ZAPŁAC za modlitwę.
 W.: 25.11.2018, 23:48
 Bardzo proszę o wstawiennictwo i modlitwę o uratowanie mojego małżeństwa. Sytuacja jest beznadziejna, mąż złożył o rozwód. Proszę o uwolnienie go od zła, okultyzmu, złości i nienawiści. Uzdrowienie duszy i ciała. Aby, osoba która ma na niego tak ogromny wpływ usunęła się z jego życia i uwolniła go od siebie i wpajanych złych przekonań.
 W.: 25.11.2018, 20:53
 Bardzo proszę o wstawiennictwo i modlitwę o uratowanie mojego małżeństwa. Sytuacja jest beznadziejna, mąż złożył o rozwód. Proszę o uwolnienie go od zła, okultyzmu, złości i nienawiści. Uzdrowienie duszy i ciała. Aby, osoba która ma na niego tak ogromny wpływ usunęła się z jego życia i uwolniła go od siebie i wpajanych złych przekonań.
 W.: 25.11.2018, 20:48
 Bardzo proszę o wstawiennictwo i modlitwę o uratowanie mojego małżeństwa. Sytuacja jest beznadziejna, mąż złożył o rozwód. Proszę o uwolnienie go od zła, okultyzmu, złości i nienawiści. Uzdrowienie duszy i ciała. Aby, osoba która ma na niego tak ogromny wpływ usunęła się z jego życia i uwolniła go od siebie i wpajanych złych przekonań.
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] (26) [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35]


Autor

Tresć
[ Powrót ]
 
[ Strona główna ]

Pełna wersja | Polityka Prywatności | Reklama | Kontakt

© 2001-2019 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej