Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki
Tajemnica Szczęścia modlitwa

Tajemnica Szczęścia

Pogotowie modlitewne

"Gdzie dwóch albo trzech gromadzi się w Moje imię, tam jestem pośród nich" (Mt 18,20)


     Gdzie dwóch albo trzech gromadzi się w Imię Jezusa, tam On jest pośród nich. Wierze, że wspólna modlitwa jest miła Bogu. Dlatego proponuje wszystkim, którzy wierzą w moc modlitwy o włączenie się do grupy modlitewnej

     Jeśli borykasz się z trudnościami, cierpieniem, wątpliwościami itd. i pragniesz przedstawić to wszystko Bogu, będziemy modlić się wraz z Tobą jeśli nas o to poprosisz. Możesz Boga nie tylko prosić; możesz Go uwielbiać, dziękować Mu, przepraszać. "Proście a otrzymacie" mówi Jezus.

     Tu możesz poprosić bądź ofiarować modlitwę. Wpisz treść w formie komentarza na dole strony.Komentarze nie dot. Grupy Modlitewnej nie będą zamieszczane

Wasze komentarze:
 Maria: 25.11.2018, 17:40
 Proszę o zdrowie i uwolnienie od uzależnień Zdzisława i opiekę MATKI BOŻEJ nad nim ,niech go nie opuszcza w potrzebie .BÓG ZAPŁAĆ za modlitwę.
 Paweł M: 24.11.2018, 11:36
 Proszę o modlitwę W intencjach o które dziś skończyłem odmawiać Nowennę do Św Józefa i Matki Bożej Bolesnej. O Łaskę, Dar abym dnia 25.11.2018 roku mógł jechać z Grzegorzem Sylwestrem na Msze Św i do Gietrzwałdu. W intencjach o które kiedykolwiek będę prosił Dusze Czyśćcowe by się modlili i Wszyscy Święci w Niebie. O Łaskę, Dar aby był wolny od pokus przeciw czystości. O Łaskę, Dar aby zawsze przyjmował Wolę Pana Boga, żył w 100% Wolą Pana Boga i Wypełniał w 100% Wolę Pana Boga.
 Paweł M: 24.11.2018, 11:04
 Proszę o modlitwę W intencjach o które dziś skończyłem odmawiać Nowennę do Św Józefa i Matki Bożej Bolesnej. O Łaskę, Dar abym dnia 25.11.2018 roku mógł jechać z Grzegorzem Sylwestrem na Msze Św i do Gietrzwałdu. W intencjach o które kiedykolwiek będę prosił Dusze Czyśćcowe by się modlili i Wszyscy Święci w Niebie.
 INTENCJE I MODLITWY NA DNI OD 26-11-2018 DO 30-11-2018: 24.11.2018, 10:19
 
ZAPROSZENIE DO WSPÓLNEJ MODLITWY

Wszystkich wpisujących intencje zachęcamy do tego, aby w tygodniu, w którym modlimy się we wpisanych przez nich intencjach przyłączyli się do nas i modlili się we wszystkich intencjach na dany tydzień.
Modlitwa nie zajmie Wam dużo czasu. Będzie to nie więcej niż kilka minut dziennie
przez 5 dni w dowolnych, najwygodniejszych dla Was godzinach.
Bardzo proszę, aby osoby, które zdecydują się na wspólną modlitwę napisały o tym wpisując intencję. Intencja ich będzie wówczas wyróżniona pogrubionym drukiem.


MODLITWY

 1. Modlitwa do Świętego Michała Archanioła
  Wszyscy modlimy się codziennie Modlitwą do Świętego Michała Archanioła:
  Święty Michale Archaniele! Wspomagaj nas w walce, a przeciw zasadzkom i niegodziwości złego ducha bądź naszą obroną. Oby go Bóg pogromić raczył, pokornie o to prosimy, a Ty, Wodzu niebieskich zastępów, szatana i inne duchy złe, które na zgubę dusz ludzkich po tym świecie krążą, mocą Bożą strąć do piekła. Amen.
  Jest to tzw. modlitwa osłonowa, mająca chronić nas, modlących się w intencjach innych.

 2. Modlitwy Pogotowia Modlitewnego
  Odmawiamy każdego dnia od poniedziałku do piątku
  czwarty dziesiątek Tajemnicy Bolesnej Różańca Świętego – Droga Krzyżowa Pana Jezusa
  i modlimy się aktem strzelistym:
  Ojcze niebieski, bądź uwielbiony w moim Aniele Stróżu.
INTENCJE POGOTOWIA MODLITEWNEGO

 1. Wpisana przez Marię o wsparcie jej w modlitwach o uzdrowienie nawrócenie, o łaskę uwolnienie od wszelkich zniewoleń w intencji jej dzieci Krzysztofa, Kamila oraz za jej wnuki Sewerynka i Amelcię o wszelkie łaski i błogosławieństwa potrzebne im w życiu.
 2. Wpisana przez K. o modlitwę za zdrowie jej malutkiej córeczki, która choruje na rdzeniowy zanik mięśni, o cud uzdrowienia dla niej.
 3. Wpisana przez wnuczęta o modlitwę w intencji ich zmarłego dziadka Michała i babci Zofii, o łaski miłosierdzia Bożego i pokoju wiecznego w szczęściu i radości wiecznej.
 4. Wpisana przez Klaudię o modlitwę o trzeźwość dla Rafała.
 5. Wpisana Marka Siek o modlitwę uzdrowienia go z choroby gardła, migdałów, przełyku i uwolnienie od nałogu tytoniowego oraz o mocną wiarę.
 6. Wpisana przez Sabinę w intencji znalezienia pomocnej dłoni w kłopotach finansowych jej wielodzietnej rodziny, o cud uzdrowienia córeczki Rozalki, w intencji Adama, Pawła i Joanny, za chorych na nerwicę natręctw Michała i Dawida i o straż Aniołów w rodzinie Stanisława.
 7. Wpisana przez Dorotę o modlitwę w intencji Radosława Kiejdo o ulgę w cierpieniu i uzdrowienie z choroby nowotworowej, o łaskę dobrej diagnozy i właściwej formy leczenia i o modlitwę za zrozpaczoną małżonkę Radka Dominikę i ich dzieci Franciszka lat 9 i Jana lat 3.
 8. Wpisana przez Grażynę o modlitwę o znalezienie dobrej pracy dla Damianka i utrzymanie pracy przeze nią (jest bardzo chora i potrzebuje tej pracy) oraz za zdrowie dla nich.
(Andrzej PM)

MODLIMY SIĘ TAKŻE W INTENCJACH PRZYSZŁYCH MAM I DZIECI NIENARODZONYCH


Przez całe życie szukamy dowodów na cuda,
a przecież narodziny dziecka to cud w najczystszej postaci.
 1. W intencji dzieci nienarodzonych zabijanych w łonach matek.
 2. W intencji małżeństw, które w trudach oczekują na owoc swojej miłości. Panie Boże daj im dużo siły, opiekuj się nimi i jeśli taka Twoja Wola to obdarz wszystkie małżeństwa największym darem Boga dla człowieka jakim jest Dziecko.
(Kinga GM)
 STANISŁAWA: 24.11.2018, 00:02
 Proszę o modlitwę w intencji uzdrowienia Tomasza Michałowicza z choroby nowotworowej.
 Maria: 23.11.2018, 16:54
 Proszę o błogosławieństwo i łaski dla Kamila jego żony Beatki ,żeby ich związek był mocny jak skała ,wytrwał wszelkie burze a miłość nigdy nie zgasła .BÓG ZAPŁAĆ za modlitwę.
 Maria: 23.11.2018, 16:36
 Proszę o modlitwę za duszę Ewy ,która odeszła nie zobaczywszy swojej córeczki,proszę o opiekę MATKI BOŻEJ NAD jej córeczką.BÓG ZAPŁAC za modlitwę
 Marzena: 23.11.2018, 10:46
 ZAPROSZENIE DO WSPÓLNEJ MODLITWY Wszystkich wpisujących intencje zachęcamy do tego, aby w tygodniu, w którym modlimy się we wpisanych przez nich intencjach przyłączyli się do nas i modlili się we wszystkich intencjach na dany tydzień. Modlitwa nie zajmie Wam dużo czasu. Będzie to nie więcej niż kilka minut dziennie przez 5 dni w dowolnych, najwygodniejszych dla Was godzinach. Bardzo proszę, aby osoby, które zdecydują się na wspólną modlitwę napisały o tym wpisując intencję. Intencja ich będzie wówczas wyróżniona pogrubionym drukiem. MODLITWY Modlitwa do Świętego Michała Archanioła Wszyscy modlimy się codziennie Modlitwą do Świętego Michała Archanioła: Święty Michale Archaniele! Wspomagaj nas w walce, a przeciw zasadzkom i niegodziwości złego ducha bądź naszą obroną. Oby go Bóg pogromić raczył, pokornie o to prosimy, a Ty, Wodzu niebieskich zastępów, szatana i inne duchy złe, które na zgubę dusz ludzkich po tym świecie krążą, mocą Bożą strąć do piekła. Amen. Jest to tzw. modlitwa osłonowa, mająca chronić nas, modlących się w intencjach innych. Modlitwy Pogotowia Modlitewnego Odmawiamy każdego dnia od poniedziałku do piątku czwarty dziesiątek Tajemnicy Bolesnej Różańca Świętego – Droga Krzyżowa Pana Jezusa i modlimy się aktem strzelistym: Ojcze niebieski, bądź uwielbiony w moim Aniele Stróżu.
 Grażyna: 23.11.2018, 08:07
 Boże Kochany proszę o znalezienie stałej, o dobrych zarobkach, spokojnej z dobrymi ludźmi pracy dla Damianka zdrowie dla niego oraz o ułożenie życia osobistego oraz o utrzymanie pracy dla mnie, szczęśliwą operację. Dla całej rodziny zdrowie, pracę i dobre relacje.
 Maria: 23.11.2018, 07:02
 Proszę o modlitwę za duszę Ewy ,która odeszła nie zobaczywszy swojej córeczki,proszę o opiekę MATKI BOŻEJ NAD jej córeczką.BÓG ZAPŁAC za modlitwę
 Romualda: 22.11.2018, 22:14
 Za corke Monike aby Bog uwolnił Ja od zlychmocy i wyjednal laske pojednania w rodzinie i dar wybaczenia
 Maria: 22.11.2018, 16:36
 Proszę o modlitwę za duszę Ewy ,która odeszła nie zobaczywszy swojej córeczki,proszę o opiekę MATKI BOŻEJ NAD jej córeczką.BÓG ZAPŁAC za modlitwę
 Maria: 22.11.2018, 13:21
 Proszę o modlitwę za duszę Ewy ,która odeszła nie zobaczywszy swojej córeczki,proszę o opiekę MATKI BOŻEJ NAD jej córeczką.BÓG ZAPŁAC za modlitwę
 Grazyna: 22.11.2018, 10:48
 Błagam o znalezienie dobrej pracy dla Damianka i utrzymanie pracy przeze mnie (jestem bardzo chora i potrzebuje tej pracy) oraz za zdrowie dla nas.
 Grazyna: 22.11.2018, 10:47
 Proszę o modlitwę w znalezieniu pracy dla Damianka i utrzymaniu pracy dla mnie oraz za nasze zdrowie (jesteśmy chorzy).
 grazyna: 22.11.2018, 10:26
 Błagam o znalezienie dobrej pracy dla Damianka i utrzymanie pracy przeze mnie (jestem bardzo chora i potrzebuje tej pracy) oraz za zdrowie dla nas.
 Dorota: 22.11.2018, 01:00
 Bardzo proszę o modlitwę w intencji Radosława Kiejdo o ulgę w cierpieniu i uzdrowienie z choroby nowotworowej. Guz jest na jelicie grubym, ale to prawdopodobnie rak krwi- badania trwają od około roku i wciąż nie wiadomo co to za choroba, a ból okropny. Prosimy o łaskę dobrej diagnozy i właściwej formy leczenia, jak najszybciej. Najgorszy jest czas oczekiwania i bezradność lekarzy oraz rodziny. Módlmy się również za zrozpaczoną małżonkę Radka- Dominikę i ich dzieci- Franciszek lat 9 i Jan lat 3.
 Maria: 21.11.2018, 13:18
 modlę się wspólnie o godz . 13,27 za moje intencje o uzdrowienie i nawrócenie oraz za uwolnienie od wszelkich uzależnień za moje dzieci Krzysztofa ,Kamila oraz za moje wnuki o łaski i błogosławieństwa Sewerynka i Amelcię BÓG ZAPŁAĆ
 Sabina : 20.11.2018, 23:14
 Proszę w intencji znalezienia pomocnej dłoni w kłopotach finansowych mojej wielodzietnej Rodziny,o cud uzdrowienia z choroby córeczki Rozalki,o łaskę opamiętania i nawrócenia dla Adama,Pawła i Joanny,za chorych na nerwicę natręctw Michała i Dawida,o straż Aniołów w rodzinie Stanisława
 Marek Siek : 20.11.2018, 10:40
 Proszę o modlitwę w intencji uzdrowienia mnie od choroby migdałów, gardła I uwolnienie od nałogu tytoniowego Amen . Modlę się razem z wami
 Marek Siek : 19.11.2018, 07:10
 Proszę o modlitwę uzdrowienia mnie z choroby gardła migdałów przełyku, oraz o mocną wiarę. Będę się modlił przez cały tydzień
 Klaudia: 18.11.2018, 22:08
 Proszę o modlitwę o trzeźwość dla Rafała.Bóg zapłać za modlitwę.
 Wnuczęta : 18.11.2018, 09:08
 Proszę o modlitwę w intencji naszego zmarłego dziadka Michała i babci Zofii o łaski miłosierdzia Bożego i pokoju wiecznego w szczęściu i radości wiecznej amen.Bóg zapłać.
 K: 17.11.2018, 22:56
 Bardzo proszę o modlitwę za zdrowie mojej malutkiej córeczki, która choruje na rdzeniowy zanik mięśni. Proszę o cud uzdrowienia dla niej. Bóg zapłać
 Maria : 16.11.2018, 17:05
 Proszę o wsparcie mnie w modlitwach o uzdrowienie , nawrócenie, o łaskę uwolnienie od wszelkich zniewoleń w intencji moich dzieci Krzysztofa ,Kamila oraz za moich kochanych wnuków o wszelkie łaski i błogosławieństwa potrzebne im w życiu.BÓG ZAPŁAĆ ZA WSPARCIE
 INTENCJE I MODLITWY NA DNI OD 19-11-2018 DO 23-11-2018: 16.11.2018, 13:27
 
ZAPROSZENIE DO WSPÓLNEJ MODLITWY

Wszystkich wpisujących intencje zachęcamy do tego, aby w tygodniu, w którym modlimy się we wpisanych przez nich intencjach przyłączyli się do nas i modlili się we wszystkich intencjach na dany tydzień.
Modlitwa nie zajmie Wam dużo czasu. Będzie to nie więcej niż kilka minut dziennie
przez 5 dni w dowolnych, najwygodniejszych dla Was godzinach.
Bardzo proszę, aby osoby, które zdecydują się na wspólną modlitwę napisały o tym wpisując intencję. Intencja ich będzie wówczas wyróżniona pogrubionym drukiem.


MODLITWY

 1. Modlitwa do Świętego Michała Archanioła
  Wszyscy modlimy się codziennie Modlitwą do Świętego Michała Archanioła:
  Święty Michale Archaniele! Wspomagaj nas w walce, a przeciw zasadzkom i niegodziwości złego ducha bądź naszą obroną. Oby go Bóg pogromić raczył, pokornie o to prosimy, a Ty, Wodzu niebieskich zastępów, szatana i inne duchy złe, które na zgubę dusz ludzkich po tym świecie krążą, mocą Bożą strąć do piekła. Amen.
  Jest to tzw. modlitwa osłonowa, mająca chronić nas, modlących się w intencjach innych.

 2. Modlitwy Pogotowia Modlitewnego
  Odmawiamy każdego dnia od poniedziałku do piątku
  czwarty dziesiątek Tajemnicy Bolesnej Różańca Świętego – Droga Krzyżowa Pana Jezusa
  i modlimy się aktem strzelistym:
  Ojcze niebieski, bądź uwielbiony w moim Aniele Stróżu.
INTENCJE POGOTOWIA MODLITEWNEGO

 1. Wpisana przez Beatę o modlitwę w intencji Jarosława o wytrwanie w trzeźwości do końca życia.
 2. Wpisana przez Dorotę o modlitwę o pomyślność w znalezieniu mieszkania.
 3. Wpisana przez Klaudię o modlitwę o trzeźwość dla Rafała.
 4. Wpisana przez Krzysztofa, który jest osobą niepełnosprawną o modlitwę w intencji uratowania jego małżeństwa, aby żona nie opuszczała go.
 5. Wpisana Dominika o modlitwę w intencji Łukasza o Łaskę nawrócenia, uwolnienie od nałogów i radość z trzeźwego życia zgodnego z Wolą Bożą.
 6. Wpisana przez Grzegorza o modlitwę za niego o uwolnienie od nałogów.
 7. Wpisana przez żonę o dobrą pracę dla męża, o rozwiązanie problemu finansowego i o Błogosławieństwo Boże dla całej jej rodziny na każdy dzień.
 8. Wpisana przez Zofię o modlitwę w intencji jej zdrowia i powrotu siły oraz chęci do życia, do pracy.
 9. Wpisana przez Elżbietę o modlitwę o dar szczęśliwego potomstwa dla córki Sylwii, a dla córki Justyny o dobrego człowieka na jej drodze, aby założyła rodzinę.
 10. Wpisana przez przyjaciółkę o modlitwę w intencji Ani.
 11. Wpisana przez Teresę o modlitwę o godne życie syna w rodzinie jego żony.
 12. Wpisana przez Bogu znaną o modlitwę o poprawę bytu i sytuacji materialnej która jest dramatyczna.
 13. Wpisana przez Elżbietę o modlitwę za jej męża Józefa, aby Pan Bóg okazał łaskę uzdrowienia z czerniaka złośliwego, a także o łaskę uzdrowienia jej córki Klaudii z bólu brzucha i o to, aby mogła zostać szczęśliwą mamą.
 14. Wpisana przez Elżbietę o modlitwę o dobrą żonę dla jej syna Mateusza.
 15. Wpisana przez Magdę o modlitwę o zdrowie i pomyślność dla jej rodziny, o znalezienie dobrej pracy, o wybranie właściwej drogi przez jej córkę i wspaniałego kochającego męża dla niej.
 16. Wpisana przez Teda o modlitwę o miłość i pokój w jego rodzinie i rodzinach jego dzieci i we wszystkich rodzinach które tego potrzebują i o nawrócenie tych, którzy odeszli od Jezusa i tych którzy Go nie znają.
Intencja wpisana przez Joannę – niestety nie możemy modlić się w intencjach „Bogu wiadomych”. Musimy wiedzieć o co się modlimy.

(Andrzej PM)

MODLIMY SIĘ TAKŻE W INTENCJACH PRZYSZŁYCH MAM I DZIECI NIENARODZONYCH


Przez całe życie szukamy dowodów na cuda,
a przecież narodziny dziecka to cud w najczystszej postaci.
 1. W intencji dzieci nienarodzonych zabijanych w łonach matek.
 2. W intencji małżeństw, które w trudach oczekują na owoc swojej miłości. Panie Boże daj im dużo siły, opiekuj się nimi i jeśli taka Twoja Wola to obdarz wszystkie małżeństwa największym darem Boga dla człowieka jakim jest Dziecko.
(Kinga GM)
 Krzysztof: 15.11.2018, 18:32
 Proszę o modlitwę o uratowanie mojego małżeństwa, jestem chory na SM i żona chce mnie opuścić, a przed ołtarzem przysięgała, ufam Panie Jezu że mi w tym pomożesz i uratujesz nasze małżeństwo.
 ted: 15.11.2018, 08:24
 Prosze o modlitwe o milos i pokoj w moiej rodzinie i rodzinie mojch dzieci i wszystkich rodzin w ktorzy tego potrzebuja i nawrocenie tych co odeszly od Jezusa i tych ktorzy go nie znaja,Szczesc Boze
 Magda: 15.11.2018, 01:47
 o zdrowie i pomyślność dla mojej rodziny, o znalezienie dobrej pracy, o wybranie właściwej drogi przez córkę i wspaniałego kochającego męża dla córki
 Elżbieta: 14.11.2018, 23:07
 Proszę o dobrą żonę dla mojego syna Mateusza Boże pomóż
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] (27) [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35]


Autor

Tresć
[ Powrót ]
 
[ Strona główna ]

Pełna wersja | Polityka Prywatności | Reklama | Kontakt

© 2001-2019 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej