Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki
Tajemnica Szczęścia modlitwa

Tajemnica Szczęścia

Pogotowie modlitewne

"Gdzie dwóch albo trzech gromadzi się w Moje imię, tam jestem pośród nich" (Mt 18,20)


     Gdzie dwóch albo trzech gromadzi się w Imię Jezusa, tam On jest pośród nich. Wierze, że wspólna modlitwa jest miła Bogu. Dlatego proponuje wszystkim, którzy wierzą w moc modlitwy o włączenie się do grupy modlitewnej

     Jeśli borykasz się z trudnościami, cierpieniem, wątpliwościami itd. i pragniesz przedstawić to wszystko Bogu, będziemy modlić się wraz z Tobą jeśli nas o to poprosisz. Możesz Boga nie tylko prosić; możesz Go uwielbiać, dziękować Mu, przepraszać. "Proście a otrzymacie" mówi Jezus.

     Tu możesz poprosić bądź ofiarować modlitwę. Wpisz treść w formie komentarza na dole strony.Komentarze nie dot. Grupy Modlitewnej nie będą zamieszczane

Wasze komentarze:
 Babcia: 31.08.2019, 23:24
 Proszę o modlitwę o uzdrowienie z padaczki wnuczki Emilki. Bóg zapłać. Deklaruję się modlić we wszystkich intencjach pogotowia modlitewnego.
 INTENCJE I MODLITWY NA DNI OD 02-09-2019 DO 06-09-2019: 30.08.2019, 19:13
 
ZAPROSZENIE DO WSPÓLNEJ MODLITWY

Wszystkich wpisujących intencje zachęcamy do tego, aby w tygodniu, w którym modlimy się we wpisanych przez nich intencjach przyłączyli się do nas i modlili się we wszystkich intencjach na dany tydzień.
Modlitwa nie zajmie Wam dużo czasu. Będzie to nie więcej niż kilka minut dziennie
przez 5 dni w dowolnych, najwygodniejszych dla Was godzinach.
Bardzo proszę, aby osoby, które zdecydują się na wspólną modlitwę napisały o tym wpisując intencję. Intencja ich będzie wówczas wyróżniona pogrubionym drukiem.


MODLITWY

 1. Modlitwa do Świętego Michała Archanioła
  Wszyscy modlimy się codziennie Modlitwą do Świętego Michała Archanioła:
  Święty Michale Archaniele! Wspomagaj nas w walce, a przeciw zasadzkom i niegodziwości złego ducha bądź naszą obroną. Oby go Bóg pogromić raczył, pokornie o to prosimy, a Ty, Wodzu niebieskich zastępów, szatana i inne duchy złe, które na zgubę dusz ludzkich po tym świecie krążą, mocą Bożą strąć do piekła. Amen.
  Jest to tzw. modlitwa osłonowa, mająca chronić nas, modlących się w intencjach innych.

 2. Modlitwy Pogotowia Modlitewnego
  Odmawiamy każdego dnia od poniedziałku do piątku
  czwarty dziesiątek Tajemnicy Radosnej Różańca Świętego – Ofiarowanie Pana Jezusa
  i modlitwę:
  Pozdrawiam cię święta Rito, napełniona miłością i pokojem,
  przykładzie każdej wszelkiej cnoty, wierna uczennico Chrystusa.
  Pomóż nam, patronko rodziny i przebaczenia,
  uwierzyć, że dla Boga wszystko jest możliwe
  i wspomagaj nas w każdej potrzebie.
INTENCJE POGOTOWIA MODLITEWNEGO
Osoby wpisujące intencje prosimy o wspólną modlitwę.
Intencje osób podejmujących wspólną modlitwę wyróżnione są pogrubioną trzcionką.

 1. Wpisana przez Magdalenę o modlitwę za jej syna Mikołaja i o poprawę relacji między nimi.
 2. Wpisana przez Natalię o modlitwę w intencji związku Natalii i Pawła.
 3. Wpisana przez Mariolę o modlitwę o uratowanie jej małżeństwa.
 4. Wpisana przez Ewelinę o modlitwę w intencji jej małżeństwa z Marcinem, aby nie doszło do rozwodu.
 5. Wpisana przez matkę o modlitwę za Paulinę o łaski uzdrowienia z chronicznego zmęczenia i uwolnienia od internetu.
 6. Wpisana przez matkę o modlitwę za córkę aby ukończyła studia znalazła dobrego, wierzącego, pracowitego męża, nawróciła się i o Boże Błogosławieństwo dla całej rodziny,
 7. Wpisana przez Renatę o modlitwę w intencji uzdrowienia męża Bogdana, o wiarę i trzeźwość dla niego.
 8. Wpisana przez matkę o modlitwę w intencji Arka i Karoliny o dalsze lata życia w zdrowiu, zgodzie, miłości i Bożym błogosławieństwie
 9. Wpisana przez Beatę o modlitwę za nią i jej rodzinę o pomyślny przebieg sprawy sądowej, o Boże błogosławieństwo dla nich, spokój i zdrowie oraz potrzebne łaski duchowe i materialne.
 10. Wpisana przez Izę o modlitwę o to, by mąż wrócił do niej.
 11. Wpisana przez Krzysia o modlitwę o zdrowie, Boże Błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej dla jego rodziców Haliny i Stanisława i o zatrzymanie rozwoju choroby jego taty.
 12. Wpisana przez matkę o modlitwę za starszego syna o jego nawrócenie i o dobrą pracę, oraz za Filipa o dobrą żonę i za męża o uwolnienie od agresji.
 13. Wpisana przez babcię o modlitwę o uzdrowienie jej wnuczki Emilki.
 14. Wpisana przez Marghe o modlitwę o pomoc w uwolnieniu z nałogu palenia papierosów.
 15. Wpisana przez Z(?) o modlitwę o łaskę uwolnienia od internetu i wszelkich innych zniewoleń oraz łaskę uzdrowienia całego jej życia.
 16. Wpisana przez Justynę o modlitwę o uwolnienie jej od zniewolenia przez internet oraz pomoc w walce z ciągłą złością.
 17. Wpisana przez Stanisławę o modlitwę w intencji uzdrowienia z choroby nowotworowej jej siostrzeńca Tomasza Michałowicza.
 18. Wpisana przez Bernadettę i Łukasza o wsparcie w modlitwie o zdrowie dla ich córeczki Marii Rity, dobre wyniki badań, żeby zdrowo rosła.
 19. Wpisana przez Iw(?) o modlitwę za męża, jego powrót, o zgodę i miłość.
(Andrzej PM)

MODLIMY SIĘ TAKŻE W INTENCJACH PRZYSZŁYCH MAM I DZIECI NIENARODZONYCH


Przez całe życie szukamy dowodów na cuda,
a przecież narodziny dziecka to cud w najczystszej postaci.
 1. W intencji dzieci nienarodzonych zabijanych w łonach matek.
 2. W intencji Justyny o modlitwę za nią, aby z mężem poczęła drugie dziecko.
 3. W intencji dziękczynnej Bernadetty i Łukasza po szczęśliwym urodzeniu córeczki Marii Rity.
 4. W intencji małżeństw, które w trudach oczekują na owoc swojej miłości. Panie Boże daj im dużo siły, opiekuj się nimi i jeśli taka Twoja Wola to obdarz wszystkie małżeństwa największym darem Boga dla człowieka jakim jest Dziecko.
(Kinga GM)
 Iw: 30.08.2019, 09:51
 Prosze o modlitwe za meza , jego kontakt i powrot w zgodzie
 Ewa: 30.08.2019, 04:28
 Proszę o modlitwę za moją córkę aby ukończyła studia znalazła dobrego wierzącego pracowitego męża, uwolniła się z toksycznego związku.O Boże Błogosławieństwo dla całej mojej rodziny.Jezu Ufam Tobie ty się tym zajmij.
 Aguśka: 29.08.2019, 17:41
 blagam cie Matko Boża pomoz mi codziennie sie do ciebie modle na rozancu prosze ulituj sie nademna spraw zeby chlopak ktorego kocham wrocil do mnie przemow mu do rozumu i do sercaa. to prawdziwa milosc lecz bardzo trudna.daj mi chodz odrobine szczescia w tym zyciu.Bardzo proszę sie pomodlic za mnie bo tylko cud moze pomoc
 Iw: 29.08.2019, 17:11
 Prosze o modlitwe za meza jego powrot i kontakt
 Agnieszka: 29.08.2019, 15:53
 Proszę o modlitwę w intencji mojej córki Zuzanny o jej uzdrowienie z anoreksji, aby wyszła z tej choroby i umiała we wszystkim co ją spotyka znaleźć coś pozytywnego. Jezu, Ufam Tobie!
 Bernadetta i Łukasz: 29.08.2019, 05:18
 W grudniu napisałam prosbe o modlitwe o dar maciezynstwa po wizycie lekaskiej ktora mnie załamała, odebrała nadzieje, modliliscie sie za mnie przed świętami. Po świętach okazało sie ze jestem w ciazy. Z Bożą opieka udało sie nasza córka Maria Rita przyszła na swiat w dniu ukonczenia modlitwy Tajemnicy Szczescia... Dziekujemy. Dzis znowu prosimy o wsparcie w modlitwie o zdrowie dla naszej córeczki , dobre wyniki badan zeby zdrowo rosła... Wdzieczni Bogu modlimy sie z wami. Jezu Ufamy Tobie...
 Iw: 28.08.2019, 21:31
 prosze o modlitwe za meza , jego powrot
 Stanisława: 28.08.2019, 14:16
 Proszę o modlitwę w intencji uzdrowienia z choroby nowotworowej Tomasza Michałowicza mojego siostrzeńca.Błagam sprawa pilna. Bóg zapłać.
 Iw: 27.08.2019, 17:56
 Proszę o modlitwę za mnie i mojego męża o łaski uzdrowienia naszego życia małżeńskiego i rodzinnego, wzajemnej miłości, szacunku i przebaczenia, aby uchronic go przed ludzmi, ktorzy mu żle doradzaja, aby ujrzał nasza milość a nie to co inni by chcieli, aby odnalazł droge do mnie bo wie ze go kocham
 Justyna: 27.08.2019, 17:35
 proszę o modlitwę za mnie abym z męzem poczęła drugie dziecko. Proszę również o uwolnienie mnie od zniewolenia od Internetu oraz pomoc z walką z ciąglą złością. Jezu ufam Tobie.
 Z.: 27.08.2019, 05:52
 Proszę o modlitwę za mnie o łaski uwolnienia od Internetu i wszelkich innych zniewoleń oraz łaskę uzdrowienia całego mojego życia od samego poczęcia. Bóg zapłać za modlitwy.
 Marghe: 26.08.2019, 21:48
 Proszę o modlitwę aby matka naszą najczystszą matka Chrystusowa dopomogła mi w uwolnieniu z nałogu palenia papierosów
 Babcia: 26.08.2019, 20:14
 Proszę o modlitwę o uzdrowienie mojej wnuczki Emilki. Bóg zapłać
 Iw: 26.08.2019, 19:47
 Proszę o modlitwę za mnie i mojego męża o łaski uzdrowienia naszego życia małżeńskiego i rodzinnego, wzajemnej miłości, szacunku i przebaczenia, aby uchronic go przed ludzmi, ktorzy mu żle doradzaja, aby ujrzał nasza milość a nie to co inni by chcieli, aby odnalazł droge do mnie bo wie ze go kocham
 Matka : 26.08.2019, 18:01
 Błagam o modlitwę za starszego syna o jego nawrócenie ,dobrą pracę, za Filipa o dobrą żonę, która będzie dla niego wsparciem i za męża o uwolnienie od agresji. Decyduję sie na wspólną modlitwę.
 Krzyś: 26.08.2019, 15:10
 Proszę o modlitwę o zdrowie, Boże Błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej dla moich rodziców Haliny i Stanisława. Proszę w szczególności o zatrzymanie rozwoju choroby dla mojego taty Stanisława. Bóg zapłać
 Iza: 25.08.2019, 17:10
 Proszę o modlitwe,by mój mąż wrócił do mnie. Bóg zapłać.
 Iza: 25.08.2019, 17:09
 Proszę o modlitwe,by mój mąż wrócił do mnie. Bóg zapłać.
 Iw: 24.08.2019, 19:19
  Proszę o modlitwę za mnie i mojego męża o łaski uzdrowienia naszego życia małżeńskiego i rodzinnego, wzajemnej miłości, szacunku i przebaczenia, kontakt i powrot w zgodzie
 Beata: 24.08.2019, 14:29
 Proszę o modlitwę za mnie i moją rodzinę, o pomyślny przebieg sprawy sądowej. Prosiłbym też za przyczyną Maryji, o Boże błogosławieństwo dla nas, o spokój i zdrowie oraz potrzebne łaski duchowe i materialne, aby Pan Jezus uzdrowił nas, nasze życie i sytuację w jakiej się znaleźliśmy. Z góry serdecznie dziękuję za modlitwę. Bóg z Wami. Beata
 Matka : 24.08.2019, 06:52
 Proszę o modlitwę w intencji Arka i Karoliny o dalsze lata życia w zdrowiu, zgodzie, miłości i Bożym błogosławienstwie .Bóg zapłać za modlitwy.
 Renata: 23.08.2019, 20:01
 Przez Niepokalane Serce Maryi, proszę o modlitwę w intencji uzdrowienia męża Bogdana, o wiarę i trzeźwość dla niego.
 Matka: 23.08.2019, 19:50
 Proszę o modlitwę za moją córkę aby ukończyła studia znalazła dobrego wierzącego pracowitego męża, nawróciła się .O Boże Błogosławieństwo dla całej rodziny,Jezu Ufam Tobie i ty się tym zajmij.
 INTENCJE I MODLITWY NA DNI OD 26-08-2019 DO 30-08-2019: 23.08.2019, 15:50
 
ZAPROSZENIE DO WSPÓLNEJ MODLITWY

Wszystkich wpisujących intencje zachęcamy do tego, aby w tygodniu, w którym modlimy się we wpisanych przez nich intencjach przyłączyli się do nas i modlili się we wszystkich intencjach na dany tydzień.
Modlitwa nie zajmie Wam dużo czasu. Będzie to nie więcej niż kilka minut dziennie
przez 5 dni w dowolnych, najwygodniejszych dla Was godzinach.
Bardzo proszę, aby osoby, które zdecydują się na wspólną modlitwę napisały o tym wpisując intencję. Intencja ich będzie wówczas wyróżniona pogrubionym drukiem.


MODLITWY

 1. Modlitwa do Świętego Michała Archanioła
  Wszyscy modlimy się codziennie Modlitwą do Świętego Michała Archanioła:
  Święty Michale Archaniele! Wspomagaj nas w walce, a przeciw zasadzkom i niegodziwości złego ducha bądź naszą obroną. Oby go Bóg pogromić raczył, pokornie o to prosimy, a Ty, Wodzu niebieskich zastępów, szatana i inne duchy złe, które na zgubę dusz ludzkich po tym świecie krążą, mocą Bożą strąć do piekła. Amen.
  Jest to tzw. modlitwa osłonowa, mająca chronić nas, modlących się w intencjach innych.

 2. Modlitwy Pogotowia Modlitewnego
  Odmawiamy każdego dnia od poniedziałku do piątku
  trzeci dziesiątek Tajemnicy Radosnej Różańca Świętego – Narodzenie Pana Jezusa
  i modlitwę:
  Pozdrawiam cię święta Rito, napełniona miłością i pokojem,
  przykładzie każdej wszelkiej cnoty, wierna uczennico Chrystusa.
  Pomóż nam, patronko rodziny i przebaczenia,
  uwierzyć, że dla Boga wszystko jest możliwe
  i wspomagaj nas w każdej potrzebie.
INTENCJE POGOTOWIA MODLITEWNEGO
Osoby wpisujące intencje prosimy o wspólną modlitwę.

 1. Wpisana przez Iw(?) o modlitwę za męża, jego powrót, o zgodę i miłość.
 2. Wpisana przez babcię o modlitwę za Zuzię, Frania i ich rodzinę.
 3. Wpisana przez Małgorzatę o modlitwę o dobrego męża dla córki, zdrowie i większą wiarę dla siebie i najbliższych.
 4. Wpisana przez Olę o modlitwę w intencji jej relacji z Bartkiem.
 5. Wpisana przez Bożenę o modlitwę za córkę.
 6. Wpisana przez Ewitę o modlitwę za jej rodzinę, za córkę o uwolnienie jej od złego wpływu jej chłopaka, o Boże błogosławieństwo dla jej bliskich.
 7. Wpisana przez matkę o modlitwę uzdrowienie fizyczne i duchowe Pauliny, o pomoc w rozwiązaniu trudności i o Boże błogosławieństwo na dalsze lata życia.
 8. Wpisana przez Juliana o modlitwę w intencji jego żony Oleńki, która zmaga się z poważnymi problemami kręgosłupa, o dobrych lekarzy, siłę w czasie leczenia oraz powrót do zdrowia.
 9. Wpisana przez matkę o modlitwę za jej córkę, aby skończyła szkołę, znalazła dobrą pracę i o dobrego, wierzącego, pracowitego męża dla niej.
 10. Wpisana przez Dominikę o modlitwę o pomoc w wydostaniu się z długów.
 11. Wpisana przez babcię o modlitwę o uzdrowienie jej wnuczki Emilki z padaczki.
 12. Wpisana przez Zosię o modlitwę o łaski uwolnienia i nawrócenia dla niej i dla jej dzieci i rodziny.
 13. Wpisana przez O(?) o modlitwę o bezpieczeństwo jej i jej dzieci.
 14. Wpisana przez Grażynę o modlitwę w intencji córki o Dary Ducha Świętego w pisaniu pracy magisterskiej i obronę tej pracy.
 15. Wpisana przez Gabi o modlitwę o zdrowie dla jej rodziny, w szczególności małego synka, żeby zaczął mówić i dobrze zaadoptował się w przedszkolu, o zdrowie dla niej i jej męża, o oddalenie od niej lęku.
(Andrzej PM)

MODLIMY SIĘ TAKŻE W INTENCJACH PRZYSZŁYCH MAM I DZIECI NIENARODZONYCH


Przez całe życie szukamy dowodów na cuda,
a przecież narodziny dziecka to cud w najczystszej postaci.
 1. W intencji dzieci nienarodzonych zabijanych w łonach matek.
 2. W intencji Ani o dar zostania mamą po raz drugi.
 3. W intencji Ani i Tomka o dar rodzicielstwa.
 4. W intencji małżeństw, które w trudach oczekują na owoc swojej miłości. Panie Boże daj im dużo siły, opiekuj się nimi i jeśli taka Twoja Wola to obdarz wszystkie małżeństwa największym darem Boga dla człowieka jakim jest Dziecko.
(Kinga GM)
 Matka : 23.08.2019, 08:53
 Bardzo proszę o modlitwę za Paulinę o łaski uzdrowienia z chronicznego zmęczenia i uwolnienia od Internetu. Bóg zapłać.
 EWelina : 23.08.2019, 07:44
 Szczęść Boże proszę w bardzo pilnej sprawie mam sprawę rozwodową w ten wtorek 27 sierpnia godzina 10.00 w święto Św Moniki i proszę o pomoc żeby Sąd oddalił powództw Chce ratować Małżeństwo ale mąż Marcin zachowuje się bardzo źle krzywdzi mnie i dziecko. Nie rozumie co to rozwód i nie rozumie co to jest sakrament małżeństwa. Ja się mocno nawróciłam - wróciłam z Medjugorje. Proszę zatem w intencji uratowania mojego małżeństwa żeby mąż się nawrócić, zrozumiał jak bardzo Nas krzywdzi i wrócił do mnie i realizował przysięgę małżeńską, zamieszkał w końcu z nami - już 4 lata walczę o małżeństwa a on zachowuje się jakby mnie nie kochał Proszę o pomoc żeby sąd oddalił powództwo a mąż w końcu zrozumiał że powinien być z Nami i tworzyć rodzinę i mieszkać z nami Proszę Jest mi tak ciężko Ewelina Mróz-Wydrych
 Mariola: 23.08.2019, 04:00
 O uratowanie malzenstwa mojego. Bog zaplac.
 Iw: 22.08.2019, 17:40
  Proszę o modlitwę za mnie i mojego męża o łaski uzdrowienia naszego życia małżeńskiego i rodzinnego, wzajemnej miłości, szacunku i przebaczenia i jego powort w zgodzie
 Natalia: 22.08.2019, 15:42
 Proszę o modlitwę o umocnienie miłości, związku Natalii i Pawła.
 Magdalena: 22.08.2019, 08:33
 Bóg zapłać za wszelkie laski od Boga.Blagam o modlitwę za mojego syna Mikołaja.Prosze o poprawę relacje między nami.Bardzo go kocham.Prosze żeby chciał do mnie przyjechać Bóg zapłać
 gabi: 21.08.2019, 18:25
 Szczęść Boże dziękuję serdecznie za wyproszone, otrzymane łaski. Błagam o modlitwę w intencji zdrowia mojej rodziny w szczególności małego synka (o to żeby zaczął mówić i dobrze zaadoptował się w przedszkolu i dobrze rozwijał). O zdrowie dla mnie i męża żebyśmy mieli zdrowie dobrze go wychować. O błogosławieństwo na drodze podczas jazdy samochodem ( i służbowych męża) oraz o siłe w walce z nałogiem i walce o zdrowie dla mnie - oddalenie ode mnie lęku. Bóg zapłać.
 Grażyna: 21.08.2019, 18:07
 Proszę o modlitwę w intencji córki o Dary Ducha świętego w pisaniu pracy magisterskiej i obronę tej pracy. Daj jej siłę ,zdrowie i cierpliwość. Jezu ufam Tobie Dołączam się do modlitwy
 Iw: 21.08.2019, 17:46
 prosze o modlitw , abym miala dalej sily "walczyc"
 O. : 21.08.2019, 17:42
 Prosze o modlitwe za bezpieczenstwo moje i moich dzieci.
 Iw: 21.08.2019, 17:40
  Prosze o modlitwe za meza aby mu pomoc w jego troskach i dodac odwagi do kontaktu ze mna i powrocie w zgodzie , niech modlitwa nas uleczy
 Zosia : 21.08.2019, 07:34
 Proszę o modlitwę o łaski uwolnienia i nawrócenia dla mnie i moich dzieci i rodziny. Bóg zapłać.
 Babcia: 20.08.2019, 19:15
 Proszę o modlitwę o uzdrowienie mojej wnuczki Emilki z padaczki
 Iw: 20.08.2019, 18:00
  Prosze o modlitwe za meza aby mu pomoc w jego troskach i dodac odwagi do kontaktu ze mna i powrocie w zgodzie
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] (22) [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32]


Autor

Tresć
[ Powrót ]
 
[ Strona główna ]

Pełna wersja | Polityka Prywatności | Kontakt

© 2001-2020 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej