Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki
Tajemnica Szczęścia modlitwa

Tajemnica Szczęścia

Pogotowie modlitewne

"Gdzie dwóch albo trzech gromadzi się w Moje imię, tam jestem pośród nich" (Mt 18,20)


     Gdzie dwóch albo trzech gromadzi się w Imię Jezusa, tam On jest pośród nich. Wierze, że wspólna modlitwa jest miła Bogu. Dlatego proponuje wszystkim, którzy wierzą w moc modlitwy o włączenie się do grupy modlitewnej

     Jeśli borykasz się z trudnościami, cierpieniem, wątpliwościami itd. i pragniesz przedstawić to wszystko Bogu, będziemy modlić się wraz z Tobą jeśli nas o to poprosisz. Możesz Boga nie tylko prosić; możesz Go uwielbiać, dziękować Mu, przepraszać. "Proście a otrzymacie" mówi Jezus.

     Tu możesz poprosić bądź ofiarować modlitwę. Wpisz treść w formie komentarza na dole strony.Komentarze nie dot. Grupy Modlitewnej nie będą zamieszczane

Wasze komentarze:
 Zoja: 02.07.2018, 14:08
 Od lat borykam się ze smutkiem, strachem,brakiem chęci do pracy,życia. Proszę o modlitwę .
 Beata: 02.07.2018, 11:56
 Proszę Pana Jezusa Miłosiernego o zdrowie dla małego Jasia, który uległ wypadkowi, aby przestał cierpieć i jak najszybciej wrócił do domu. Pragnę też prosić, żeby uraz nie pozostawił żadnych trwałych śladów na jego ciele. Bóg zapłać!
 Zosia : 02.07.2018, 10:17
 Proszę o modlitwę bym wyszła z nałogu palenia, by papierosy stały mi się wstrętne. Bóg zapłać.
 Danuta: 01.07.2018, 19:37
 Prosze o modlitwę o dobre wyniki badań i cud uzdrowienia z cięzkiej choroby dla mnie i mojej siostry Mari ,o łaskę trzeźwości dla Marka Krzysztofa i Bolesława.
 Danuta: 01.07.2018, 19:34
 Prosze o modlitwę o dobre wyniki badań i cud uzdrowienia z cięzkiej choroby dla mnie i mojej siostry Mari ,o łaskę trzeźwości dla Marka Krzysztofa i Bolesława.
 Malgosia: 01.07.2018, 08:02
 Jezu moj kochany prosze Cie z calego serca o prawde w moim malzenstwie , o milosc i czystosc .Jezu ufam Tobie
 Zos: 30.06.2018, 21:24
 Proszę o modlitwę w intencji zmarłego księdza Zygmunta, który błądził,ale bardzo kochał Matkę Boską i swoją miłością do Maryji zarażał innych. Proszę niech Pan Bóg mu wybaczy wszystkie grzechy i obdarzy wieczną miłością i radością. Amen.
 Zofia : 30.06.2018, 17:12
 Ja i mąż mieszkamy oddzielnie,ale w jednym domu z moim bratem i jego żoną.Niestety brat z moim mężem nie lubią się. Ich wrogość obrzydza życie innym.Nawet wiara i modlitwa nie pomaga. Proszę, pomóżcie.
 Magda: 30.06.2018, 13:30
 Błagam o modlitwę aby Artur zbliżył się na nowo do mnie i mnie pokochał.
 Patrycja : 30.06.2018, 11:13
 Proszę o modlitwę w tej intencji aby mój ukochany chłopak jak najszybciej odezwał się do mnie, zechciał ze mną porozmawiać i do mnie wrócić. Aby w jego sercu nastała miłość do mnie, pokój i aby nie skreślał ponad 3 lat naszego związku i aby dał nam szansę na to abyśmy mogli do siebie wrócić i zacząć od nowa.
 INTENCJE NA DNI OD 02-07-2018 DO 06-07-2018: 29.06.2018, 15:07
 INTENCJE POGOTOWIA MODLITEWNEGO

Intencje wpisane na forum Pogotowia Modlitewnego:
 1. Wpisana przez sąsiadkę o modlitwę w intencji Ali, o mądrość i siły do pokonania wszystkiego złego w życiu, o Światło Ducha Świętego, o Dar rozeznania i przewodnictwo Matki Bożej w jej życiu i życiu całej rodziny.
 2. Wpisana przez Tomasza o modlitwę o błogosławieństwo Boże i potrzebne łaski w pracy, o zgodę, miłość i pojednanie w domu i rodzinie, o łaskę znalezienia prawdziwej miłości, o zdrowie i potrzebne łaski dla całej rodziny.
 3. Wpisana przez Zofię o modlitwę za jej małżeństwo, za jej brata i za wszystkie małżeństwa w jej rodzinie oraz o modlitwę w intencji chorych na nienawiść o łaski uzdrowienia dusz i umysłów.
 4. Wpisana przez tatę Marysi o modlitwę za jego córkę Marysię, znajdującą się w stanie krytycznym na oddziale kardiochirurgii WIM na Szaserów w Warszawie.
 5. Wpisana przez Kasandrę o modlitwę za Bartłomieja i jego córkę Ewę, by Bóg prowadził ich dobrymi drogami i wspierał w podejmowanych decyzjach.
 6. Wpisana przez Anetę o modlitwę o przemianę serca i nawrócenia Jakuba, o łaskę miłości, pokory, cierpliwości, łagodności, o światło Ducha Świętego dla niego, o Dar rozeznania woli Boga w życiu i chęci przyjęcia Jego wraz z Jego wolą oraz o wstawiennictwo Matki Bożej oraz dla niej samej o siłę do wypełnienia woli Boga, o dar założenia rodziny o ile jest taka wola Pana Boga i o pomyślne zakończenie wszystkich trudnych spraw w pracy.
 7. Wpisana przez Radka o modlitwę o uratowanie jego małżeństwa z Marzeną, o modlitwę w intencji jego żony Marzeny, o modlitwę o uwolnienie go z ogromnych długów finansowych.
 8. Wpisana przez Dorotę o modlitwę o uzdrowienie jej prawego ucha z niedosłuchu, z choroby przyzębia, z lęków paraliżujących ją przed mówieniem i czytaniem.
 9. Wpisana przez Annę o modlitwę o obdarowanie łaską zdrowia jej syna Marcina.
(Andrzej PM)

INTENCJE PODGRUPY MODLĄCEJ SIĘ W INTENCJACH PRZYSZŁYCH MAM I DZIECI NIENARODZONYCH

Przez całe życie szukamy dowodów na cuda,
a przecież narodziny dziecka to cud w najczystszej postaci.
 1. W intencji dzieci nienarodzonych zabijanych w łonach matek.
 2. W intencji Marty i Tomka o dar rodzicielstwa dla nich.
 3. W intencji małżeństw, które w trudach oczekują na owoc swojej miłości. Panie Boże daj im dużo siły, opiekuj się nimi i jeśli taka Twoja Wola to obdarz wszystkie małżeństwa największym darem Boga dla człowieka jakim jest Dziecko.
(Kinga GM)
 MODLITWY NA LIPIEC 2018 R.: 29.06.2018, 15:05
 
 1. Modlitwa do Świętego Michała Archanioła
  Wszyscy modlimy się codziennie Modlitwą do Świętego Michała Archanioła:
  Święty Michale Archaniele! Wspomagaj nas w walce, a przeciw zasadzkom i niegodziwości złego ducha bądź naszą obroną. Oby go Bóg pogromić raczył, pokornie o to prosimy, a Ty, Wodzu niebieskich zastępów, szatana i inne duchy złe, które na zgubę dusz ludzkich po tym świecie krążą, mocą Bożą strąć do piekła. Amen.
  Jest to tzw. modlitwa osłonowa, mająca chronić nas, modlących się w intencjach innych.

 2. Modlitwa Pogotowia Modlitewnego
  Uczestnicy Pogotowia Modlitewnego odmawiają każdego dnia od poniedziałku do piątku piąty dziesiątek Tajemnicy Radosnej Różańca Świętego – Odnalezienie Pana Jezusa.

 3. Modlitwa Podgrupy modlącej się w intencjach przyszłych mam i dzieci nienarodzonych
  Uczestnicy Podgrupy modlącej się w intencjach przyszłych mam i dzieci nienarodzonych odmawiają każdego dnia od poniedziałku do piątku modlitwę:

  Uwielbiamy Ciebie o Chryste i błogosławimy Ciebie,
  albowiem przez Twój święty Krzyż zbawiłeś świat.


 4. Modlitwa dodatkowa dla wszystkich
  Jest to modlitwa obowiązkowa dla wszystkich modlących się w Pogotowiu modlitewnym i w Podgrupie. Modlitwę tą każdy wybiera sobie samodzielnie i odmawia ją każdego dnia od poniedziałku do piątku.

  Moja propozycja modlitwy na lipiec to:

  Drogą pokoju niech nas prowadzi Wszechmocny i miłosierny Pan,
  a Jego Anioł niech nas strzeże byśmy w pokoju i bezpiecznie
  mogli dojść do celu podróży.
(Kinga GM, Andrzej PM)
 Anna: 26.06.2018, 22:33
 Umiłowani w Panu bardzo proszę o modlitwę za obdarowanie laska zdrowia mojego syna marcina.niech Pan wspiera Was wszystkich .Bóg zapłać
 Marta: 25.06.2018, 09:22
 Prosze o modlitwe o dar potomstwa. Bardzo chcemy zostac rodzicami. Marta I Tomek
 Dorota: 24.06.2018, 23:31
 Proszę o modlitwę o uzdrowienie mojego prawego ucha z niedosłuchu, z choroby przyzębia, z lęków paraliżujących mnie przed mówieniem i czytaniem. Bóg zapłać za modlitwę.
 Radek: 24.06.2018, 14:46
 BARDZO PROSZĘ O MODLITWĘ O URATOWANIE MOJEGO MAŁŻEŃSTWA Z MARZENĄ KTÓRE PO LUDZKU JUŻ UMARŁO. O UWOLNIENIE MOJEJ ŻONY ZE WSZELKICH ZNIEWOLEŃ W TYM DUCHA ZDRADY, NIENAWIŚCI I BRAKU WYBACZENIA. O PEŁNE NAWRÓCENIE MOJEJ ŻONY DO JEZUSA I DOPEŁNIENIE PRZYSIĘGI MAŁŻEŃSKIEJ. BŁAGAM O TO, PONIEWAŻ MOJE ŻYCIE ZAMIENIŁO SIĘ W PIEKŁO.TAK ŻE PROSZĘ O MODLITWĘ O UWOLNIENIE MNIE Z OGROMNYCH JAK MNIE DŁUGÓW FINANSOWYCH.
 Aneta: 24.06.2018, 08:50
 Proszę o modlitwę w intencjach: 1) O przemianę serca i nawrócenia Jakuba, o łaskę miłości, pokory, cierpliwości, łagodności, o światło Ducha Świętego dla niego, o Dar rozeznania woli Boga w życiu i chęci przyjęcia Jego wraz z Jego wolą oraz o wstawiennictwo Matki Bożej. 2) O siłę dla mnie do wypełnienia woli Boga. 3) O dar założenia rodziny o ile jest taka wola Pana Boga. 4) o pomyślne zakończenie wszystkich trudnych spraw w pracy. Św. Maryjo, Sw. Józefie, Sw. Archaniołowie Michale, Gabrielu i Rafale, św. Janie Pawle II, św. Andrzeju Bobolo, św. O. Pio, św. Antoni Padewski, św. S. Faustyny, bł. Ks. Jerzy Popiełuszko, Wszyscy Święci i Święte Boże - wstawiajcie się za nami w naszych intencjach. Bóg zapłać! Niech Bóg Wam błogosławi.
 INTENCJE NA DNI OD 25-06-2018 DO 29-06-2018: 23.06.2018, 10:54
 INTENCJE POGOTOWIA MODLITEWNEGO

Intencje wpisane na forum Pogotowia Modlitewnego:
 1. Wpisana przez Kate o modlitwę w intencji bardzo ważnej dla niej osoby, aby wszystko się w jej życiu w końcu ułożyło i w intencji ich relacji.
 2. Wpisana przez Zofię o modlitwę za jej męża oraz brata, by przestali wzajemnie się obrzucać błotem i dokuczać sobie wzajemnie oraz innym.
(Andrzej PM)

INTENCJE PODGRUPY MODLĄCEJ SIĘ W INTENCJACH PRZYSZŁYCH MAM I DZIECI NIENARODZONYCH

Przez całe życie szukamy dowodów na cuda,
a przecież narodziny dziecka to cud w najczystszej postaci.
 1. W intencji dzieci nienarodzonych zabijanych w łonach matek.
 2. W intencji małżeństw, które w trudach oczekują na owoc swojej miłości. Panie Boże daj im dużo siły, opiekuj się nimi i jeśli taka Twoja Wola to obdarz wszystkie małżeństwa największym darem Boga dla człowieka jakim jest Dziecko.
(Kinga GM)
 Kasandra: 23.06.2018, 09:51
 Proszę Was o modlitwę za Bartłomieja i jego córkę Ewę - by Bóg prowadził ich dobrymi drogami i wspierał w podejmowanych decyzjach.
 Tata Marysi: 22.06.2018, 22:46
 Proszę o modlitwę za moją córkę Marysię znajdującą się w stanie krytycznym na oddziale kardiochirurgii WIM na Szaserów w Warszawie. Serdecznie dziękuję, Szczęść Boże. Tata. JEZU UFAM TOBIE!
 Tata Marysi: 22.06.2018, 22:32
 Proszę o modlitwę za moją córkę Marysię znajdującą się w stanie krytycznym na oddziale kardiochirurgii WIM na Szaserów w Warszawie. Serdecznie dziękuję, Szczęść Boże. Tata. JEZU UFAM TOBIE!
 Zofia : 22.06.2018, 13:03
 Mój brat robi wszystko by mnie skłócić z mężem, którego nienawidzi. Ostatnio naubliżał mężowi i wykrzyczał,że ma nadzieję że się z nim rozwiodę.Mąż się do mnie nie odzywa jakbym to ja zawiniła.Dla mnie małżeństwo to rzecz święta i myślę, że nikt nie ma prawa nikogo zmuszać ani zachęcać do rozwodu.Proszę o modlitwę za nas i za wszystkie małżeństwa w rodzinie. Proszę także o modlitwę w intencji chorych na nienawiść o łaski uzdrowienia dusz i umysłów. Bóg zapłać.
 Zofia : 22.06.2018, 13:03
 Mój brat robi wszystko by mnie skłócić z mężem, którego nienawidzi. Ostatnio naubliżał mężowi i wykrzyczał,że ma nadzieję że się z nim rozwiodę.Mąż się do mnie nie odzywa jakbym to ja zawiniła.Dla mnie małżeństwo to rzecz święta i myślę, że nikt nie ma prawa nikogo zmuszać ani zachęcać do rozwodu.Proszę o modlitwę za nas i za wszystkie małżeństwa w rodzinie. Proszę także o modlitwę w intencji chorych na nienawiść o łaski uzdrowienia dusz i umysłów. Bóg zapłać.
 Tomasz: 21.06.2018, 14:49
 Bardzo proszę o modlitwę w następujących intencjach : 1 . O błogosławieństwo Boże i potrzebne łaski w pracy 2. O zgodę , miłość i pojednanie w naszym domu i naszej rodzinie 3. O łaskę znalezienia prawdziwej miłośći 4. O zdrowie i potrzebne łaski dla całej rodziny Bóg Zapłać za każdą modlitwę ! Kochani niech wam wszystkim Pan Jezus błogosławi!
 Sąsiadka : 21.06.2018, 08:56
 Bardzo proszę o modlitwę o nawrócenie Ali ,o mądrość i siły do pokonania wszystkiego złego w życiu, o Światło Ducha Świętego, o Dar rozeznania i przewodnictwo Matki Bożej w jej życiu i życiu całej rodziny. Bóg zapłać.
 Zofia : 20.06.2018, 13:25
 Proszę o modlitwę za mojego męża oraz brata, by przestali wzajemnie się obrzucać błotem i dokuczać sobie wzajemnie oraz innym.Cała rodzina ma już dosyć tego złego co czynią. Nie zważają na innych jakby byli sami.Pomóżcie proszę. Wiem, że modlitwy czynią cuda. Bóg zapłać.
 Kate: 19.06.2018, 22:23
 Bardzo proszę o modlitwę w intencji bardzo ważnej dla mnie osoby, aby wszystko się w jej życiu w końcu ułożyło (bo dużo trudności pokonała) i w intencji naszej relacji - bardzo kocham tego człowieka i bardzo chciałabym z nim być, chyba, że nie jest to wolą Pana i nie byłabym odpowiednią kobietą dla niego.
 Zośka: 17.06.2018, 14:05
 Proszę o modlitwę za Sławka które jest bardzo chory na raka . Bóg zapłać
 ania: 17.06.2018, 01:50
 P Jezu Maryjo za wstawienictwem aniolow archaniolow wszystkich swietych prosze o odciecie zla od nas, przeciecie wiezow zla ,wyzwolenie mnie i dzieci z grzechu, ze zla, zlych duchow ,przeklenstwa(rowniez dla innych osob z tym zwiazanych i osoby ktore zmarly),o zdrowie duszy i ciala,przemiane serc ,o przywrocenie wszystkiego co w nas umarlo a co zlo zabralo,zabierz serca kamienne a daj serca podobne do serca twojego.Dla syna o pamiec,zdrowie kregoslupa i nogi, o pomyslne ukonczenie roku szkolnego i pomoc zyczliwosc nauczycieli
 ania: 17.06.2018, 01:50
 P Jezu Maryjo za wstawienictwem aniolow archaniolow wszystkich swietych prosze o odciecie zla od nas, przeciecie wiezow zla ,wyzwolenie mnie i dzieci z grzechu, ze zla, zlych duchow ,przeklenstwa(rowniez dla innych osob z tym zwiazanych i osoby ktore zmarly),o zdrowie duszy i ciala,przemiane serc ,o przywrocenie wszystkiego co w nas umarlo a co zlo zabralo,zabierz serca kamienne a daj serca podobne do serca twojego.Dla syna o pamiec,zdrowie kregoslupa i nogi, o pomyslne ukonczenie roku szkolnego i pomoc zyczliwosc nauczycieli
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] (31) [32] [33] [34] [35]


Autor

Tresć
[ Powrót ]
 
[ Strona główna ]

Pełna wersja | Polityka Prywatności | Reklama | Kontakt

© 2001-2019 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej