Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki

Tajemnica Szczęścia

Tajemnica Szczęścia modlitwa

Słowa Pana Jezusa

"Moje Ciało otrzymało 5480 ciosów. Jeżeli chcesz je uczcić pobożną praktyką, zmów 15 Ojcze nasz i 15 Zdrowaś z modlitwami, których cię nauczyłem podczas całego roku w ten sposób w ciągu roku uczcisz każdą Moją Ranę".

"Tajemnica Szczęścia" jest zbiorkiem rozważań i modlitw, opartym na krótkim tekście "Piętnaście modlitw", które po uzyskaniu aprobaty kościelnej wydała Casa di Padre Pio, Case postale 231, Saint-Remi,Que., Canada.
Pogotowie modlitewne

"Gdzie dwóch albo trzech gromadzi się w Moje imię, tam jestem pośród nich" (Mt 18,20)


     Gdzie dwóch albo trzech gromadzi się w Imię Jezusa, tam On jest pośród nich. Wierze, że wspólna modlitwa jest miła Bogu. Dlatego proponuje wszystkim, którzy wierzą w moc modlitwy o włączenie się do grupy modlitewnej

     Jeśli borykasz się z trudnościami, cierpieniem, wątpliwościami itd. i pragniesz przedstawić to wszystko Bogu, będziemy modlić się wraz z Tobą jeśli nas o to poprosisz. Możesz Boga nie tylko prosić; możesz Go uwielbiać, dziękować Mu, przepraszać. "Proście a otrzymacie" mówi Jezus.

     Tu możesz poprosić bądź ofiarować modlitwę. Wpisz treść w formie komentarza na dole strony.Komentarze nie dot. Grupy Modlitewnej nie będą zamieszczane

Wasze komentarze:
 Z.: 27.08.2019, 05:52
 Proszę o modlitwę za mnie o łaski uwolnienia od Internetu i wszelkich innych zniewoleń oraz łaskę uzdrowienia całego mojego życia od samego poczęcia. Bóg zapłać za modlitwy.
 Marghe: 26.08.2019, 21:48
 Proszę o modlitwę aby matka naszą najczystszą matka Chrystusowa dopomogła mi w uwolnieniu z nałogu palenia papierosów
 Babcia: 26.08.2019, 20:14
 Proszę o modlitwę o uzdrowienie mojej wnuczki Emilki. Bóg zapłać
 Iw: 26.08.2019, 19:47
 Proszę o modlitwę za mnie i mojego męża o łaski uzdrowienia naszego życia małżeńskiego i rodzinnego, wzajemnej miłości, szacunku i przebaczenia, aby uchronic go przed ludzmi, ktorzy mu żle doradzaja, aby ujrzał nasza milość a nie to co inni by chcieli, aby odnalazł droge do mnie bo wie ze go kocham
 Matka : 26.08.2019, 18:01
 Błagam o modlitwę za starszego syna o jego nawrócenie ,dobrą pracę, za Filipa o dobrą żonę, która będzie dla niego wsparciem i za męża o uwolnienie od agresji. Decyduję sie na wspólną modlitwę.
 Krzyś: 26.08.2019, 15:10
 Proszę o modlitwę o zdrowie, Boże Błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej dla moich rodziców Haliny i Stanisława. Proszę w szczególności o zatrzymanie rozwoju choroby dla mojego taty Stanisława. Bóg zapłać
 Iza: 25.08.2019, 17:10
 Proszę o modlitwe,by mój mąż wrócił do mnie. Bóg zapłać.
 Iza: 25.08.2019, 17:09
 Proszę o modlitwe,by mój mąż wrócił do mnie. Bóg zapłać.
 Iw: 24.08.2019, 19:19
  Proszę o modlitwę za mnie i mojego męża o łaski uzdrowienia naszego życia małżeńskiego i rodzinnego, wzajemnej miłości, szacunku i przebaczenia, kontakt i powrot w zgodzie
 Beata: 24.08.2019, 14:29
 Proszę o modlitwę za mnie i moją rodzinę, o pomyślny przebieg sprawy sądowej. Prosiłbym też za przyczyną Maryji, o Boże błogosławieństwo dla nas, o spokój i zdrowie oraz potrzebne łaski duchowe i materialne, aby Pan Jezus uzdrowił nas, nasze życie i sytuację w jakiej się znaleźliśmy. Z góry serdecznie dziękuję za modlitwę. Bóg z Wami. Beata
 Matka : 24.08.2019, 06:52
 Proszę o modlitwę w intencji Arka i Karoliny o dalsze lata życia w zdrowiu, zgodzie, miłości i Bożym błogosławienstwie .Bóg zapłać za modlitwy.
 Renata: 23.08.2019, 20:01
 Przez Niepokalane Serce Maryi, proszę o modlitwę w intencji uzdrowienia męża Bogdana, o wiarę i trzeźwość dla niego.
 Matka: 23.08.2019, 19:50
 Proszę o modlitwę za moją córkę aby ukończyła studia znalazła dobrego wierzącego pracowitego męża, nawróciła się .O Boże Błogosławieństwo dla całej rodziny,Jezu Ufam Tobie i ty się tym zajmij.
 INTENCJE I MODLITWY NA DNI OD 26-08-2019 DO 30-08-2019: 23.08.2019, 15:50
 
ZAPROSZENIE DO WSPÓLNEJ MODLITWY

Wszystkich wpisujących intencje zachęcamy do tego, aby w tygodniu, w którym modlimy się we wpisanych przez nich intencjach przyłączyli się do nas i modlili się we wszystkich intencjach na dany tydzień.
Modlitwa nie zajmie Wam dużo czasu. Będzie to nie więcej niż kilka minut dziennie
przez 5 dni w dowolnych, najwygodniejszych dla Was godzinach.
Bardzo proszę, aby osoby, które zdecydują się na wspólną modlitwę napisały o tym wpisując intencję. Intencja ich będzie wówczas wyróżniona pogrubionym drukiem.


MODLITWY

 1. Modlitwa do Świętego Michała Archanioła
  Wszyscy modlimy się codziennie Modlitwą do Świętego Michała Archanioła:
  Święty Michale Archaniele! Wspomagaj nas w walce, a przeciw zasadzkom i niegodziwości złego ducha bądź naszą obroną. Oby go Bóg pogromić raczył, pokornie o to prosimy, a Ty, Wodzu niebieskich zastępów, szatana i inne duchy złe, które na zgubę dusz ludzkich po tym świecie krążą, mocą Bożą strąć do piekła. Amen.
  Jest to tzw. modlitwa osłonowa, mająca chronić nas, modlących się w intencjach innych.

 2. Modlitwy Pogotowia Modlitewnego
  Odmawiamy każdego dnia od poniedziałku do piątku
  trzeci dziesiątek Tajemnicy Radosnej Różańca Świętego – Narodzenie Pana Jezusa
  i modlitwę:
  Pozdrawiam cię święta Rito, napełniona miłością i pokojem,
  przykładzie każdej wszelkiej cnoty, wierna uczennico Chrystusa.
  Pomóż nam, patronko rodziny i przebaczenia,
  uwierzyć, że dla Boga wszystko jest możliwe
  i wspomagaj nas w każdej potrzebie.
INTENCJE POGOTOWIA MODLITEWNEGO
Osoby wpisujące intencje prosimy o wspólną modlitwę.

 1. Wpisana przez Iw(?) o modlitwę za męża, jego powrót, o zgodę i miłość.
 2. Wpisana przez babcię o modlitwę za Zuzię, Frania i ich rodzinę.
 3. Wpisana przez Małgorzatę o modlitwę o dobrego męża dla córki, zdrowie i większą wiarę dla siebie i najbliższych.
 4. Wpisana przez Olę o modlitwę w intencji jej relacji z Bartkiem.
 5. Wpisana przez Bożenę o modlitwę za córkę.
 6. Wpisana przez Ewitę o modlitwę za jej rodzinę, za córkę o uwolnienie jej od złego wpływu jej chłopaka, o Boże błogosławieństwo dla jej bliskich.
 7. Wpisana przez matkę o modlitwę uzdrowienie fizyczne i duchowe Pauliny, o pomoc w rozwiązaniu trudności i o Boże błogosławieństwo na dalsze lata życia.
 8. Wpisana przez Juliana o modlitwę w intencji jego żony Oleńki, która zmaga się z poważnymi problemami kręgosłupa, o dobrych lekarzy, siłę w czasie leczenia oraz powrót do zdrowia.
 9. Wpisana przez matkę o modlitwę za jej córkę, aby skończyła szkołę, znalazła dobrą pracę i o dobrego, wierzącego, pracowitego męża dla niej.
 10. Wpisana przez Dominikę o modlitwę o pomoc w wydostaniu się z długów.
 11. Wpisana przez babcię o modlitwę o uzdrowienie jej wnuczki Emilki z padaczki.
 12. Wpisana przez Zosię o modlitwę o łaski uwolnienia i nawrócenia dla niej i dla jej dzieci i rodziny.
 13. Wpisana przez O(?) o modlitwę o bezpieczeństwo jej i jej dzieci.
 14. Wpisana przez Grażynę o modlitwę w intencji córki o Dary Ducha Świętego w pisaniu pracy magisterskiej i obronę tej pracy.
 15. Wpisana przez Gabi o modlitwę o zdrowie dla jej rodziny, w szczególności małego synka, żeby zaczął mówić i dobrze zaadoptował się w przedszkolu, o zdrowie dla niej i jej męża, o oddalenie od niej lęku.
(Andrzej PM)

MODLIMY SIĘ TAKŻE W INTENCJACH PRZYSZŁYCH MAM I DZIECI NIENARODZONYCH


Przez całe życie szukamy dowodów na cuda,
a przecież narodziny dziecka to cud w najczystszej postaci.
 1. W intencji dzieci nienarodzonych zabijanych w łonach matek.
 2. W intencji Ani o dar zostania mamą po raz drugi.
 3. W intencji Ani i Tomka o dar rodzicielstwa.
 4. W intencji małżeństw, które w trudach oczekują na owoc swojej miłości. Panie Boże daj im dużo siły, opiekuj się nimi i jeśli taka Twoja Wola to obdarz wszystkie małżeństwa największym darem Boga dla człowieka jakim jest Dziecko.
(Kinga GM)
 Matka : 23.08.2019, 08:53
 Bardzo proszę o modlitwę za Paulinę o łaski uzdrowienia z chronicznego zmęczenia i uwolnienia od Internetu. Bóg zapłać.
 EWelina : 23.08.2019, 07:44
 Szczęść Boże proszę w bardzo pilnej sprawie mam sprawę rozwodową w ten wtorek 27 sierpnia godzina 10.00 w święto Św Moniki i proszę o pomoc żeby Sąd oddalił powództw Chce ratować Małżeństwo ale mąż Marcin zachowuje się bardzo źle krzywdzi mnie i dziecko. Nie rozumie co to rozwód i nie rozumie co to jest sakrament małżeństwa. Ja się mocno nawróciłam - wróciłam z Medjugorje. Proszę zatem w intencji uratowania mojego małżeństwa żeby mąż się nawrócić, zrozumiał jak bardzo Nas krzywdzi i wrócił do mnie i realizował przysięgę małżeńską, zamieszkał w końcu z nami - już 4 lata walczę o małżeństwa a on zachowuje się jakby mnie nie kochał Proszę o pomoc żeby sąd oddalił powództwo a mąż w końcu zrozumiał że powinien być z Nami i tworzyć rodzinę i mieszkać z nami Proszę Jest mi tak ciężko Ewelina Mróz-Wydrych
 Mariola: 23.08.2019, 04:00
 O uratowanie malzenstwa mojego. Bog zaplac.
 Iw: 22.08.2019, 17:40
  Proszę o modlitwę za mnie i mojego męża o łaski uzdrowienia naszego życia małżeńskiego i rodzinnego, wzajemnej miłości, szacunku i przebaczenia i jego powort w zgodzie
 Natalia: 22.08.2019, 15:42
 Proszę o modlitwę o umocnienie miłości, związku Natalii i Pawła.
 Magdalena: 22.08.2019, 08:33
 Bóg zapłać za wszelkie laski od Boga.Blagam o modlitwę za mojego syna Mikołaja.Prosze o poprawę relacje między nami.Bardzo go kocham.Prosze żeby chciał do mnie przyjechać Bóg zapłać
 gabi: 21.08.2019, 18:25
 Szczęść Boże dziękuję serdecznie za wyproszone, otrzymane łaski. Błagam o modlitwę w intencji zdrowia mojej rodziny w szczególności małego synka (o to żeby zaczął mówić i dobrze zaadoptował się w przedszkolu i dobrze rozwijał). O zdrowie dla mnie i męża żebyśmy mieli zdrowie dobrze go wychować. O błogosławieństwo na drodze podczas jazdy samochodem ( i służbowych męża) oraz o siłe w walce z nałogiem i walce o zdrowie dla mnie - oddalenie ode mnie lęku. Bóg zapłać.
 Grażyna: 21.08.2019, 18:07
 Proszę o modlitwę w intencji córki o Dary Ducha świętego w pisaniu pracy magisterskiej i obronę tej pracy. Daj jej siłę ,zdrowie i cierpliwość. Jezu ufam Tobie Dołączam się do modlitwy
 Iw: 21.08.2019, 17:46
 prosze o modlitw , abym miala dalej sily "walczyc"
 O. : 21.08.2019, 17:42
 Prosze o modlitwe za bezpieczenstwo moje i moich dzieci.
 Iw: 21.08.2019, 17:40
  Prosze o modlitwe za meza aby mu pomoc w jego troskach i dodac odwagi do kontaktu ze mna i powrocie w zgodzie , niech modlitwa nas uleczy
 Zosia : 21.08.2019, 07:34
 Proszę o modlitwę o łaski uwolnienia i nawrócenia dla mnie i moich dzieci i rodziny. Bóg zapłać.
 Babcia: 20.08.2019, 19:15
 Proszę o modlitwę o uzdrowienie mojej wnuczki Emilki z padaczki
 Iw: 20.08.2019, 18:00
  Prosze o modlitwe za meza aby mu pomoc w jego troskach i dodac odwagi do kontaktu ze mna i powrocie w zgodzie
 Iw: 20.08.2019, 17:57
  Proszę o modlitwę za mnie i mojego męża o łaski uzdrowienia naszego życia małżeńskiego i rodzinnego, wzajemnej miłości, szacunku i przebaczenia
 Iw: 20.08.2019, 17:56
 prosze o modlitwe za powrot meza w zgodzie , aby napelnila go milosc a nie zlosc
 Iw: 19.08.2019, 15:56
 prosze o modlitwe za powrot meza w zgodzie , aby napelnila go milosc a nie zlosc
 Ania&Tomek: 18.08.2019, 22:03
 Prosimy o dar rodzicielstwa.
 Ania&Tomek: 18.08.2019, 22:03
 Prosimy o dar rodzicielstwa.
 Dominika: 18.08.2019, 17:53
 Proszę o modlitwę w mojej intencji an skutek grzechów popadłem w długi z których nie jestem w stanie się wydostać. Jestem na granicy wytrzymałości.
 Iw: 18.08.2019, 14:25
 prosze o modlitwe za meza jego powrot i kontakt w zgodzie, aby zlosc go opuscila a zagoscila milosc
 Matka: 18.08.2019, 07:58
 Proszę o modlitwę za moją córkę która zbłądziła aby skończyła szkołę znalazła dobrą pracę ,i proszę o dobrego wierzącego pracowitego męża dla niej.Bog zapłać za modlitwę.
 Julian: 17.08.2019, 13:09
 Proszę o modlitwę w intencji mojej ukochanej Żony Oleńki która zmaga się z poważnymi problemami kręgosłupa, o dobrych lekarzy, siłę w czasie leczenia oraz powrót do zdrowia. Bóg zapłać za modlitwę
 Iw: 17.08.2019, 11:54
 prosze o modlitwe za meza jego powrot i kontakt w zgodzie, aby zlosc go opuscila a zagoscila milosc
 Matka : 17.08.2019, 07:40
 Proszę o modlitwę o łaski uzdrowienia fizycznego i duchowego Pauliny ,o pomoc w rozwiązaniu trudności i Boże błogosławieństwo na dalsze lata życia. Bóg zapłać.
 Ewita: 16.08.2019, 21:43
 Proszę o modlitwę za moją rodzinę, córkę która zbłądziła,o uwolnienie jej od złego wpływu jej chłopaka który niszczy całą naszą rodzinę.O Boże błogosławieństwo dla moich bliskich.Jezu Ufam Tobie.
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] (24) [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34]


Autor

Tresć[ Powrót ]
 
[ Strona główna ]

Pełna wersja | Polityka Prywatności | Kontakt

© 2001-2020 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej