Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki
Tajemnica Szczęścia modlitwa

Tajemnica Szczęścia

Pogotowie modlitewne

"Gdzie dwóch albo trzech gromadzi się w Moje imię, tam jestem pośród nich" (Mt 18,20)


     Gdzie dwóch albo trzech gromadzi się w Imię Jezusa, tam On jest pośród nich. Wierze, że wspólna modlitwa jest miła Bogu. Dlatego proponuje wszystkim, którzy wierzą w moc modlitwy o włączenie się do grupy modlitewnej

     Jeśli borykasz się z trudnościami, cierpieniem, wątpliwościami itd. i pragniesz przedstawić to wszystko Bogu, będziemy modlić się wraz z Tobą jeśli nas o to poprosisz. Możesz Boga nie tylko prosić; możesz Go uwielbiać, dziękować Mu, przepraszać. "Proście a otrzymacie" mówi Jezus.

     Tu możesz poprosić bądź ofiarować modlitwę. Wpisz treść w formie komentarza na dole strony.Komentarze nie dot. Grupy Modlitewnej nie będą zamieszczane

Wasze komentarze:
 Zosia : 09.04.2018, 09:33
 Proszę o modlitwę za mnie ,żeby wróciły mi siły i chęci do życia, pracy,działania. By wrócił optymizm i radość, szczęście, które miałam w sercu.Bóg zapłać
 Anonim: 08.04.2018, 14:16
 Proszę o modlitwę w intencji mojej parafii,by pojawił się kapłan, który wniesie ciepło, pokój, szczęście i Boga Żywego, Prawdziwego .Który będzie kochał to miejsce i ludzi. Amen
 Stanisława: 07.04.2018, 19:56
 Proszę o modlitwę w intencji mojej synowej Beaty by wycofała pozew o rozwód i przebaczyła mężowi. Proszę o uratowanie tego małżeństwa. Jezu Ufam Tobie.
 S.Z.: 07.04.2018, 15:27
 Bardzo proszę o modlitwę w intencji Bogusi,Ilony,Beaty,które daleko odeszły od Pana Jezusa Chrystusa i Maryji ,oddalając jednocześnie swoich najbliższych. Proszę, by Dobry Pan Bóg wybaczył i przywrócił im wiarę w nieskończone Miłosierdzie Jego..Dziękuję bardzo za Wasze modlitwy, które działają cuda.Niech Pan Bóg błogosławi Wam i Waszym bliskim.
 J.: 06.04.2018, 23:23
  Proszę o wstawiennictwo w modlitwach by Duch Święty kierował umacniał i wspierał moje kroki zamierzenia plany decyzje i postanowienia i kogoś jeszcze. By za natchnieniem które zrodziło w naszych sercach uczucie poszliśmy głosem właściwym prawdziwie pięknej miłości,o którą się modlimy długo. Za mnie i wyjątkowego mężczyznę ...którego odtrąciłam. O powrót i odnalezienie siebie. BY Pan Bóg umocnił więź niech za sprawą Ducha Świętego się odnajdziemy. Panie Boże połącz to co się zerwało Rozwiąż wszystkie supełki . ~ Chwała i dziękczynienie ~ niech będzie Bóg pochwalony i uwielbiony.Amen
 INTENCJE NA DNI OD 09-04-2018 DO 13-04-2018: 06.04.2018, 16:13
 INTENCJE POGOTOWIA MODLITEWNEGO

Intencje wpisane na forum Pogotowia Modlitewnego:
 1. Wpisana przez Wiesława o modlitwę o uzdrowienie jego taty Wiesława, którego stan jest bardzo ciężki.
 2. Wpisana przez Alę o modlitwę o dobrego męża dla Ali oraz o zdrowie, zgodę i potrzebne laski dla Ali i jej rodziny.
 3. Wpisana przez Basię o modlitwę w intencji Jarka.
 4. Wpisana przez Urszulę o modlitwę w intencji uzdrowienia jej męża Jarosława ciężko chorego na chorobę nowotworową.
 5. Wpisana przez Zośkę o modlitwę w intencji Moniki.
(Andrzej PM)

INTENCJE PODGRUPY MODLĄCEJ SIĘ W INTENCJACH PRZYSZŁYCH MAM I DZIECI NIENARODZONYCH

Przez całe życie szukamy dowodów na cuda,
a przecież narodziny dziecka to cud w najczystszej postaci.
 1. W intencji dzieci nienarodzonych zabijanych w łonach matek.
 2. W intencji małżeństw, które w trudach oczekują na owoc swojej miłości. Panie Boże daj im dużo siły, opiekuj się nimi i jeśli taka Twoja Wola to obdarz wszystkie małżeństwa największym darem Boga dla człowieka jakim jest Dziecko.
(Kinga GM)
 Urszula: 04.04.2018, 18:44
 Bardzo proszę o modlitwę w intencji uzdrowienia mojego męża Jarosława ciężko chorego na chorobę nowotworową. Jezu ufam Tobie!
 Zośka: 04.04.2018, 10:59
 Bardzo proszę o modlitwę za Monikę która odeszła od Boga Bóg zapłać
 Ula: 03.04.2018, 20:16
 Bardzo proszę o modlitwę o zdrowie mojego męża Jarosława, który cierpi na chorobę nowotworową. Stan ciężki. Jezu ufam Tobie!
 Urszula: 03.04.2018, 07:51
 Bardzo proszę o modlitwę w intencji uzdrowienia mojego męża Jarosława cierpiącego na chorobę nowotworową. Stan bardzo ciężki. Jezu ufam Tobie
 Basia: 02.04.2018, 16:26
 proszę o modlitwę w intencji Jarka o powrót i nawrócenie
 Ala: 01.04.2018, 19:33
 O dobrego meza Ali oraz o zdrowie zgode i potrzebne laski Ali i jej rodziny Agaty
 Ala: 01.04.2018, 19:33
 O dobrego meza Ali oraz o zdrowie zgode i potrzebne laski Ali i jej rodziny Agaty
 Wiesłąw: 01.04.2018, 18:15
 Proszę o modlitwę o uzdrowienie taty Wiesława jego stan jest bardzo ciężki.Jezu Ufam Tobie pomóż i uzdrów mojego tatę Wiesława.
 MODLITWY NA KWIECIEŃ 2018 R.: 30.03.2018, 18:46
 
 1. Modlitwa do Świętego Michała Archanioła
  Wszyscy modlimy się codziennie Modlitwą do Świętego Michała Archanioła:
  Święty Michale Archaniele! Wspomagaj nas w walce, a przeciw zasadzkom i niegodziwości złego ducha bądź naszą obroną. Oby go Bóg pogromić raczył, pokornie o to prosimy, a Ty, Wodzu niebieskich zastępów, szatana i inne duchy złe, które na zgubę dusz ludzkich po tym świecie krążą, mocą Bożą strąć do piekła. Amen.
  Jest to tzw. modlitwa osłonowa, mająca chronić nas, modlących się w intencjach innych.

 2. Modlitwa Pogotowia Modlitewnego
  Uczestnicy Pogotowia Modlitewnego odmawiają każdego dnia od poniedziałku do piątku drugi dziesiątek Tajemnicy Radosnej Różańca Świętego – Nawiedzenie Świętej Elżbiety.

 3. Modlitwa Podgrupy modlącej się w intencjach przyszłych mam i dzieci nienarodzonych
  Uczestnicy Podgrupy modlącej się w intencjach przyszłych mam i dzieci nienarodzonych odmawiają każdego dnia od poniedziałku do piątku

  Akt wiary
  Wierzę w Ciebie, Boże żywy,
  w Trójcy jedyny, prawdziwy.
  Wierzę, coś objawił Boże,
  Twe słowo mylić się nie może.


 4. Modlitwa dodatkowa dla wszystkich
  Jest to modlitwa obowiązkowa dla wszystkich modlących się w Pogotowiu modlitewnym i w Podgrupie. Modlitwę tą każdy wybiera sobie samodzielnie i odmawia ją każdego dnia od poniedziałku do piątku.

  Moja propozycja modlitwy na kwiecień to:

  Od Ciebie pochodzi
  Od Ciebie pochodzi i słońce, i księżyc, i niebios firmament.
  Ty, Ojcze, rządź nami, kieruj i prowadź!
  Panie, w Twych dłoniach początek i koniec,
  w Twoje ręce wszystko oddaję.
(Kinga GM, Andrzej PM)
 INTENCJE NA DNI OD 02-04-2018 DO 06-04-2018: 30.03.2018, 18:45
 INTENCJE POGOTOWIA MODLITEWNEGO

Intencje wpisane na forum Pogotowia Modlitewnego:
 1. Wpisana przez „anonim” o modlitwę w intencji jego i jego rodziny oraz w intencji Kingi i jej dzieciątka o szczęśliwe rozwiązanie i radość z rodzicielstwa dla rodziców i radosne przyjęcie rodzeństwa.
 2. Wpisana przez matkę o modlitwę w intencji jej i rodziny o błogosławieństwo pracy ich, ich domów, rodzin, małżeństw i dzieci.
 3. Wpisana przez Paulinę o modlitwę o to, aby w jej rodzinie skończyły się kłótnie, aby zapanował spokój, rodzice byli pojednani, a oni jako dzieci słuchali rodziców bezwarunkowo.
 4. Wpisana przez Dominikę o modlitwę za Krysie o uzdrowienie ciała i ducha, by dostrzegła cel życia, nie myślała o samobójstwie, o nowe siły, nadzieje.
Wybrane intencje wpisane na forum Tajemnicy Szczęścia:
 1. Wpisana przez Agatę o modlitwę o łaskę uzdrowienia jej z choroby nowotworowej.
 2. Wpisana przez Dorotę o modlitwę o rozwiązanie problemów mieszkaniowych, o pomoc w znalezieniu dobrej pracy i pobłogosławienie jej pobytu za granicą.
(Andrzej PM)

INTENCJE PODGRUPY MODLĄCEJ SIĘ W INTENCJACH PRZYSZŁYCH MAM I DZIECI NIENARODZONYCH

Przez całe życie szukamy dowodów na cuda,
a przecież narodziny dziecka to cud w najczystszej postaci.
 1. W intencji dzieci nienarodzonych zabijanych w łonach matek.
 2. W intencji małżeństw, które w trudach oczekują na owoc swojej miłości. Panie Boże daj im dużo siły, opiekuj się nimi i jeśli taka Twoja Wola to obdarz wszystkie małżeństwa największym darem Boga dla człowieka jakim jest Dziecko.
(Kinga GM)
 Dominika: 27.03.2018, 22:31
 Proszę o modlitwę za Krysie o uzdrowienie ciała i ducha, by dostrzegła cel życia, nie myślała o samobójstwie, o nowe siły, nadzieje.
 irmina : 24.03.2018, 10:02
 panie jezu prosze o zdrowie dla daniela oczu zeby juz nie musial chodzic do lekarza
 Paulina: 24.03.2018, 08:45
 Proszę aby w mojej rodzinie przestały być kłótnie, aby zapanował spokój, rodzice byli pojednani a my jako dzieci sluchali ich bezwarunkowo
 INTENCJE NA DNI OD 26-03-2018 DO 30-03-2018: 23.03.2018, 11:12
 INTENCJE POGOTOWIA MODLITEWNEGO

Intencje wpisane na forum Pogotowia Modlitewnego:
 1. Wpisana przez Agnieszkę o modlitwę o błogosławieństwo dla jej córki Faustyny i syna Jakuba, o siły i dary Ducha św. na czas przygotowania do egzaminu oraz uzdrowienie ze stanów depresyjnych, by dobry Bóg postawił na ich drodze wartościowych ludzi, którzy obdarzą ich miłością.
 2. Wpisana przez zatroskaną mamę o modlitwę w intencji jej syna o potrzebne łaski, aby przestał pchać się w kłopoty, szanował pracę, by był wolny od nałogów, hazardu, o wiarę dla niego oraz by odnalazł spokój i ukojenie w Bogu.
 3. Wpisana przez Agnieszkę o modlitwę w intencji daru macierzyństwa dla niej w jej małżeństwie.
 4. Wpisana przez Agatę o modlitwę o uzdrowienie jej siostrzeńca, który 2 lata temu uległ wypadkowi na motorze i jest sparaliżowany od piersi w dół.
 5. Wpisana przez Anonima o modlitwę w intencji zmarłych z rodziny Borków, Roszaków, za zmarłych Wiktora, Adama, Zbyszków, Ryszardów, Teresę, Senię, Tadeusza, Stanisława, Leokadię, Julka, Janów, aby Pan Bóg okazał im Miłosierdzie i obdarzył wieczną radością.
 6. Wpisana przez Jowitę o modlitwę w intencji jej brata Błażeja i jego żony Eweliny o łaskę nawrócenia dla nich i światło Ducha Świętego, aby potrafili pojednać się z rodziną.
 7. Wpisana przez Marlenę o modlitwę w intencji wzrostu jej wiary, nadziei i miłości.
 8. Wpisana przez Annę o modlitwę o zdrowie dla jej mamy, która walczy z nowotworem.
 9. Wpisana przez Grażynę Golbiak o modlitwę w intencji syna Piotra o uzdrowienie, o nawrócenie, o zgodę i miłość w rodzinie.
 10. Wpisana przez Dominika o modlitwę z okazji jego urodzin za jego nowy rok życia, przede wszystkim o to, by udało mu się wypełnić Wolę Boga Ojca.
(Andrzej PM)

INTENCJE PODGRUPY MODLĄCEJ SIĘ W INTENCJACH PRZYSZŁYCH MAM I DZIECI NIENARODZONYCH

Przez całe życie szukamy dowodów na cuda,
a przecież narodziny dziecka to cud w najczystszej postaci.
 1. W intencji dzieci nienarodzonych zabijanych w łonach matek.
 2. W intencji wpisanej przez Agnieszkę o dar macierzyństwa dla Niej.
 3. W intencji małżeństw, które w trudach oczekują na owoc swojej miłości. Panie Boże daj im dużo siły, opiekuj się nimi i jeśli taka Twoja Wola to obdarz wszystkie małżeństwa największym darem Boga dla człowieka jakim jest Dziecko.
(Kinga GM)
 Matka: 22.03.2018, 12:18
 Proszę o modlitwę w intencji mojej i rodziny o błogosławieństwo pracy naszej, naszych domów, rodzin, małżeństw i dzieci .Bóg zapłać.
 Anonim: 22.03.2018, 12:12
  Szczęść Boże. Proszę o modlitwę za mnie o łaski wiary,nadziei ,miłości, przebaczenia i dar przebaczania ,nawrócenia i uzdrowienia życia. O te same łaski proszę dla całej naszej rodziny. Dziękując za modlitwy życzę wielu łask i błogosławieństwa Bożego. Proszę jeszcze za Kingę i jej dzieciątko o szczęśliwe rozwiązanie i radość z rodzicielstwa dla rodziców i radosne przyjęcie rodzeństwa. Amen
 Dominik: 22.03.2018, 10:59
 Szczęść Boże, Witam serdecznie, Dziś mam urodziny, więc jeśli znajdziecie chwilkę to Pomódlcie się za ten mój nowy rok życia. - Przede wszystkim, by udało mi się wypełnić WOLĘ BOGA OJCA. Dziękuję i pozdrawiam, Dominik
 GRAŻYNA GOLBIAK: 21.03.2018, 10:56
 PROSZE O MODLITWĘ W INENCJI SYNA PIOTRA.O UWOLNIENIE,O UZDROWIENIE,O NAWRÓCENIE,O ZGODĘ I MIŁOŚĆ W RODZINIE.SERDECZNE BÓG ZAPŁAĆ
 GRAŻYNA GOLBIAK: 21.03.2018, 10:50
 OROSZE O MODLITWE W INTENCJI SYNA PIOTRA.O UWOLNIENIE I UZDROWIENIE,I NAWRÓCENIE.O MIŁOŚĆ I ZGODE W RODZINIE.SERDECZNE BÓG ZAPŁAĆ
 Anna: 20.03.2018, 11:12
 błagam o modlitwę o zdrowie dla mojej may, która walczy z nowotworem
 Marlena: 19.03.2018, 13:39
 Błagam o modlitwę w intencji wzrostu mojej wiary, nadziei i miłości.
 Jowita : 18.03.2018, 09:25
 Proszę o modlitwę w intencji mojego brata Błażeja i jego żony Eweliny o łaskę nawrócenia dla nich, światło Ducha Świętego aby potrafili pojednac się z rodziną. Maryjo Kochana Matko nasza przemien ich serca i prowadź ich swoimi sciezkami do Twojego syna a naszego Pana Jezusa Chrystusa. Boże Ojcze Wszechmogacy miej w opiece naszą całą rodzinę. Chwała Tobie Panie.
 Barbara: 17.03.2018, 23:01
 Jezu,dziękuję za otrzymane dotąd łaski.Proszę uzdrowienie duszy i ciała.Bądź wola Twoja!
 Anonim: 16.03.2018, 19:18
 Proszę o modlitwę w intencji zmarłych z rodziny Borków,Roszaków.Proszę także za zm.Wiktora,Adama,Zbyszkow, Ryszardów,Teresę, Senię,Tadeusza, Stanisława, Leokadię,Julka,Janów. Niech Pan Bóg okaże im Miłosierdzie i obdarzy wieczną radością.
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] (33) [34] [35]


Autor

Tresć
[ Powrót ]
 
[ Strona główna ]

Pełna wersja | Polityka Prywatności | Reklama | Kontakt

© 2001-2019 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej