Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki

Źródełko ...czyli o darze rozmowy...


[ Dodaj wpis ]

(1) [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [>] [>>]

Chcesz prosić o wspracie i modlitwe?
Dodaj prosbę do [ Skrzynki Intencji ]

 Artur / Artii, lat 49, e-mail: artur_wnek@op.pldata: 26.06.2024, godz: 21:37

A ja tez bardzo prosze o modlitwy za mnie i zreszta to za moja rodzine, jest calkiem zle.

29169 )
 Włodidata: 26.06.2024, godz: 02:04

Jeśli prośba ta nie zostanie zablokowana to wszyscy którzy to czytacie proszę was módlcie się o pokój, zapragnijcie Pokoju. Módlcie się o mądrość dla rządzących. Chciwość i kłamstwo szkodzi całemu światu i pragnie cofnąć nas do czegoś co można nazwać średniowieczem. wybierzcie tylko Miłość do Boga i bliźniego. Boże obdarz nas mądrością i roztropnością. Nie moja wola lecz Twoja Panie Boże Wszechmogący w Trójcy Jedyny.

29168 )
 A. data: 09.06.2024, godz: 17:50

Proszę wszystkich o modlitwę. Mam problemy zdrowotne.

29167 )
 Łukasz, lat 40, e-mail: lukasz84rok@wp.pldata: 30.05.2024, godz: 22:06

Proszę o modlitwę w intencji Teresy Skrzecz .
Proszę o siły, zdrowie, uzdrowienie oraz przemianę dla Teresy Skrzecz .
Proszę o to by Teresa Skrzecz została moja żona .
Bardzo serdecznie dziękuję .
Z Poważaniem

29166 )
 do Gerogina Tavall,, lat 41data: 25.05.2024, godz: 20:50

Dokładnie mam takie same odczucia. Wpadam na źródełko po 10 latach a tu ciągle wpisy Łukasza. To staje się nudne.

29165 )
 Grupa hacia & Friends sp. z o.data: 17.05.2024, godz: 19:55

Szczęść Boże
Chcieliśmy zostawić po sobie jakąś wiadomość na tym Błogosławionym portalu
Pozdrawiamy
H&F (nerdowy Neo, lisowy Hacia, hunta Kokosowy, oraz łysy Romek) <3

29164 )
 Gerogina Tavall, lat 43data: 09.05.2024, godz: 12:30

Nie było mnie tutaj z dobre 10 lat. Wchodzę znów i co widzę? Łukasz lat tym razem 40 dalej prosi o to samo....
zrzuca jak zwykle odpowiedzialność za zmiany w swoim zyciu na innych czyli na Pana Boga i ludzi ktorzy sie maja za niego modlic. A on sam biedny bo slugi ma bo to bo tamto...

Jak tu wpadne za kolejne 10 lat będzie to samo.

On sie nie zmieni. Po prostu. Osoby z orzeczeniem w stopniu umiarkowanym maja trudnosci z podejmowaniem decyzji i realizowaniem celu krok po kroku. A jak dodamy do tego keipskie tło zyciowe to niestety ale są czesto oporne w zmianach. To wynika z roznych czynnikow i niestety, ale bez terapii specjalistycznej i reżimu nad glową nie zaskutkuje dobrymi zmianami.
A branie sobie do domu kogos zeby nie byc samotnemu i plakanie ze ona pije i proszenie zeby sie sama zmienila tylko poglebia ten patologiczny stan.

Takze dozobaczenia za 10 lat. W tym samym miejscu.

29163 )
 Greg, lat 51data: 19.04.2024, godz: 09:44

Szczęść Boże!

Okaż nam Panie Miłosierdzie Swoje!

" Na próżno żyje ten który nikomu nie pomógł "

29162 )
 Artur, e-mail: krol.artur.wielki@op.pldata: 10.04.2024, godz: 17:32

SZCZĘŚĆ BOŻE :) Poznam Pania, moze na kawke zapraszam. Nie mam żadnych nawyków, jestem blisko Jezusa :) mieszkam pod Wrocławiem. SERDECZNIE POZDRAWIAM :)

29161 )
 Włodidata: 09.04.2024, godz: 01:41

Łukaszu
tak jak wcześniej padło idź na terapie... porozmawiaj z terapeutą(psychoterapeutą) a potem nawet z innymi ludźmi pogadasz ,posłuchasz czego oni doświadczyli.. to że żyłeś w rodzinie z problemami nie znaczy że musisz to kopiować... idź do gops czy mops pogadaj z kierowniczką powiedź że masz dużo pytań i powiedź że chyba terapia DDA będzie dla mnie tym czego potrzebuje.. Nie przechodzą Ci słowa przez gardło to wydrukuj sobie te słowa i wręcz kartkę.. Żeby pomóc innym najpierw pomóż sobie!!!.. na terapi są psychoterapeuci którzy mają doświadczenie..
Znam twe obawy i powiem Ci strach ma tylko wielkie oczy.. Jeśli nie chcesz o czymś mówić to nie mówisz proste ale zadbaj wreszcie o siebie...

29160 )
 Łukasz, lat 40, e-mail: lukasz84rok@wp.pldata: 08.04.2024, godz: 18:42

Dlaczego przy kandydacie Platformy Obywatelskiej w miastach i w moim mieście w Warszawie było narysowane serce ? Czy te wybory były ważne i nie były oszukane ?

29159 )
 Łukasz, lat 40, e-mail: lukasz84rok@wp.pldata: 08.04.2024, godz: 03:07

Szanowni Państwo
Proszę a nawet błagam o mszę lub modlitwę w mojej intencji i w intencji mojej dziewczyny.
1- Proszę i błagam o modlitwę za Teresę Skrzecz o uzdrowienie z chorób , nerwicy , agresji , choroby psychicznej i o uzdrowienie wewnętrzne oraz przemianę . Proszę o modlitwę o uwolnienie i uwolnienie od wszystkiego co złe przede wszystkim o wyzwolenie i uwolnienie z alkoholizmu . Proszę o uwolnienie od długów i problemów finansowych i pozytywne rozwiązanie wszystkich spraw w tym sądowych oraz o siły i zdrowie do życia i pracy . Proszę o modlitwę by Teresa Skrzecz znalazła dobra pracę .
Proszę o potrzebne łaski , miłosierdzie i błogosławieństwo dla Teresy Skrzecz .
Bardzo mi na niej zależy i ja kocham i chciałbym by była dobra kobieta i by przestała nadużywać alkoholu i chce by była szczęśliwa a obecnie u mnie mieszka dałem jej szansę bo jest bezdomna a na 37 lat ale często pije alkohol czyli piwo a jak wypije jest też agresywna j nerwowa chociaż jak nie wypije i jest trzeźwa też bywa nerwowa tyle zła przeszła w życiu i często wpada w nerwy i depresję i chciałbym jej pomóc. Teresa ma ciężki charakter często pije alkohol a po alkoholu jest innym człowiekiem wpada w gniew i złość a nawet agresję a jak jest trzeźwa wpada w depresję nie jest z nią łatwo ale chcę dać jej szansę i normalny dom bo wiem, że miała w życiu ciężko i miała problemy i miała źle w życiu i dużo a życiu przeszła i bardzo mi jej szkoda bo zasługuje na szczęście i normalne życie a zależy mi na niej chce by została moja narzeczona i żoną a ma trudny charakter . Błagam o modlitwę za nią. Błagam o modlitwę
2- Proszę o modlitwę za mnie o siły i zdrowie do życia i pracy oraz o zdrowienie z choroby kręgosłupa i silnych bóli kręgosłupa.
Proszę i modlitwę za mnie o uzdrowienie i wyzwolenie od tego wszystkiego co złe oraz o wyzwolenie oraz uwolnienie od wszystkich długów, pożyczek i kredytów a jestem już zmęczony tymi kredytami, pożyczkami i ratami i chciałbym je spłacić i być szczęśliwy i wolny.
Proszę o miłosierdzie, potrzebne łaski oraz błogosławieństwo dla mnie .
Bardzo bym chciał być zdrowy bez tych silnych bóli kręgosłupa ale najbardziej bym chciał być wolny od długów i chciałbym spłacić te wszystkie kredyty i pożyczki jakie mam bo jestem zmęczony płaceniem tych wszystkich długów i nam dość .
3- Proszę o modlitwę za mnie i Teresę Skrzecz o uzdrowienie naszej relacji ,związku i miłości.
Proszę o modlitwę o umocnienie naszej relacji, związku i miłości oraz o zgodę między nami.
Proszę o modlitwę o miłość , szczęście , zgodę między nami oraz o pokój i jedność .
Proszę o modlitwę o umocnienie naszej miłości i związku w kierunku zawarcia związku małżeńskiego .
Proszę o modlitwę o potrzebne łaski i błogosławieństwa dla nas , naszej miłości i naszego związku byśmy w przyszłości zawarli związek małżeński.
Bardzo mi na niej zależy i ja kocham i jestem za zawarciem związku małżeńskiego i chciałbym by została moja żona i chciałbym zostać jej mężem bo wcześniej poznałem wiele kobiet i byłem źle traktowany i nie miałem szczęścia i powodzenia do kobiet i nie miałem szczęścia w miłości i chciałbym by teraz było inaczej i by teraz wszystko było dobrze i by z tą dziewczyną w końcu mu wyszło bo mam już 40 lat i chciałbym zostać mężem a nawet ojcem .
4- Proszę o modlitwę za moich sąsiadów o przemianę dla nich oraz o miłosierdzie, Błogosjawienstwa i potrzebne łaski bo mi już brak sił i cierpliwości bo codziennie piją i robią libacje przez połowę nocy cieszą się i śpiewają a przez drugą awantury i się biją i nie mogę spać i jestem zmęczony a sam mam rentę i mam umiarkowany stopień niepełnosprawności i muszę spać . Proszę o modlitwę za nich .
Bardzo serdecznie dziękuję za modlitwę .

29158 )
 Łukasz, lat 40, e-mail: lukasz84rok@wp.pldata: 28.03.2024, godz: 15:09

Proszę o modlitwę za mnie o siły i zdrowie do pracy oraz życia . Proszę o siły by wytrzymać chorobę oraz silne bóle kręgosłupa lub o uzdrowienie . Proszę o wyzwolenie i uwolnienie od wszystkiego co złe w tym o uwolnienie i wyzwolenie z problemów finansowych i kredytów oraz pożyczek oraz o uwolnienie od smutku .
Proszę o uzdrowienie wewnętrzne oraz o szczęście w miłości czyli o rozwój mojej relacji z dziewczyną umocnienie naszej miłości by była nasza miłość coraz silniejsza i brnęła w kierunku małżeństwa w tym proszę o potrzebne łaski i błogosławieństwa dla mnie i tej dziewczyny.

29157 )
 Marcindata: 24.03.2024, godz: 10:20

Do Rose Napisałem do Ciebie emaila ale nie doszło.Podaje mojego emaila: spokojny0@autograf.pl, napisz może dojdzie. Pozdrawiam:) Marcin

29156 )
 kuntakine1814@interia.pldata: 22.03.2024, godz: 00:33

W moim przypadku to wyszło o tyle bardzo źle i fatalnie że my jako małżeństwo konkretnie katolickie, całkiem dobrej jakości, ślub kościelny, wesele bez alkoholu, modlitwa, życie duchowe, rekolekcje, oboje bez nałogów itp. "ALE" powiem szczerze to jednak nie o to chodzi aby takie iście katolickie małżeństwo się ostało jeśli są problemy z typem mojej osobowości, dokładnie osobowości pod kątem upartości. Co jest bardzo ważne i istotne, w każdym małżeństwie nie mogą być nagminne, częste błędy i to błędy, które cierpi dla małżonka, zbyt często i ona źle się z tym czuje. Ja nie zdałem siebie z tego sprawy, ze to dla mojej małzonki jest tak dotkliwe, a trwało wiele lat. Ja przy własnych dzieciach zachowałem się infantylnie, czyli zamiast mieć dzieci dwoje, to zona stwierdziła ze ma obecnie troje dzieci, dwoje małych i ten duży z względu ale mały jak dziecko. Małżonka mila tego dość a ze trwało to wiele lat to stało się to co stało, po 18 latach małżeństwa, już załatwia pozew rozwodowy. Wiec jestem MAX załamany!!!!!!!! Moja dobra rada dla każdego, "NIGDY, PRZE NIGDY" nagminnie często nie wolno krzywdzić współmałżonka, bo to się zemści i to zemści bardzo konkretnie boleśnie. To tez w porządnych rodzinach katolickich, tez to się tyczy.

29155 )
 Artur, lat 49, e-mail: artur.hej@op.pldata: 21.03.2024, godz: 22:51

WITAM :) Poznam pania, wpierw na kawkę. Pani, ktora lubi modlitwe i taniec tez :) SERDECZNIE POZDRAWIAM :)

29154 )
 rose, e-mail: roses1000x88@o2.pldata: 17.03.2024, godz: 22:16

Potrzebuję rozmowy, ludzi, czuję się bardzo samotna.
Są dni, kiedy samotność tak bardzo boli...
Może Dobry Bóg pokieruje, że ktoś wsiądzie do pociągu, którym jadę, i pojedzie ze mną choć przez jakiś czas...

29153 )
 Łukasz , lat 40, e-mail: £ukasz84rok@wp.pldata: 14.03.2024, godz: 07:50

Szanowni Państwo
Proszę o modlitwę lub mszę za zmarłych z mojej rodziny w tym za mamę .
ŚP. Mama Teresa Żaczkowska zmarła grudzień 2021 bez której jest mi ciężko i nie mogę sobie poradzić a bardzo mi pomagała i bez niej jest źle.
Tata Michał Żaczkowski
Ciocia Iwona Grygier oraz całą moja zmarła rodzina proszę też o modlitwę za zmarła dziewczynę Agnieszka Kucharska z Piaseczna zm. Luty 2021 i nasze nie narodzone dziecko .
Bardzo serdecznie dziękuję za modlitwę i błagam o modlitwę .
Bardzo serdecznie dziękuję za modlitwę i błagam o modlitwę .

29152 )
 Pawel, lat 38data: 11.03.2024, godz: 17:58

Do Lukasza,

chlopie ty zacznij czytac i sluchac ludzi ktorzy do Ciebie pisza!!!

Czegos nie zrozumiales?

29151 )
 Do Łukaszadata: 09.03.2024, godz: 22:06

Łukaszu mieszkając z dziewczyną bez ślubu budujesz dom na piasku. Pomyśl o tym

29150 )
 Łukasz, lat 40, e-mail: lukasz84rok@wp.pldata: 08.03.2024, godz: 13:06

Poznałem dziewczynę i zamieszkaliśmy razem ma 37 lat ale często bądź czasami wypije piwo a nawet kilka i jest po alkoholu agresywna i nie po raz pierwszy usłyszałem słowo Ty k... Czy ty H... I inne i o wszystko atakuje ale teraz jest gorzej bo wczoraj po raz pierwszy mnie uderzyła . Ja mam dobre serce i czuję, że nie zasłużyłem na takie traktowanie bo nic złego nikomu nie zrobiłem i żadnej krzywdy staram się pracować i pomagać nawet drobny remont w domu i pracuje a w wolnych chwilach jestem nawet wolontariuszem jestem załamany i aż płakać się chce może to jakaś kara , klątwa czy karma , że tak muszę cierpieć tak bardzo się staram. Jestem już wykończony psychicznie i mam wszystkiego dość .

29149 )
 Greg, lat 51data: 26.02.2024, godz: 18:48

Do  Pawel, lat 38 ;

Szczęść Boże!
Dokładnie wiem co pisze ponieważ pisze na podstawie swojego wieloletniego doświadczenia.
Ale "free will" wolna wola , niech każdy sobie wierzy (lub nie wierzy) w co chce.
Któż to taki "katolicki Janusz" ?
Czy może ateistom jesteś?

29148 )
 Pawel, lat 38data: 23.02.2024, godz: 12:52

Do Greg, lat 51

Pojecia nie masz czlowieku o czym mowisz. Przyklad katolickiego Janusza.

29147 )
 Greg, lat 51data: 20.02.2024, godz: 13:03

Okaż nam Panie Miłosierdzie Swoje
Okaz Panie Miłosierdzie Swoje naszej siostrze Ewelinie.

Pod Twoją obronę uciekamy się, święta Boża Rodzicielko, naszymi prośbami racz nie gardzić w potrzebach naszych, ale od wszelakich złych przygód racz nas zawsze wybawiać, Panno chwalebna i błogosławiona. O Pani nasza, Orędowniczko nasza, Pośredniczko nasza, Pocieszycielko nasza.
Z Synem swoim nas pojednaj,
Synowi swojemu nas polecaj,
swojemu Synowi nas oddawaj.

Poświęcony Cudowny Medalik 1730 z Wiara nośmy na szyi, aby mieć ochronę przed mocami ciemności.

29146 )
 Ewelina, lat 51, e-mail: noe-mii@gazeta.pldata: 15.02.2024, godz: 08:55

Proszę o modlitwę

29145 )
 Artur, lat 48data: 14.02.2024, godz: 22:00

Kosciol Katolicki ma dwoch zasadniczych wrogow, jest nim szatan i nieleczony, zaniedbany stan lękowy w człowieku, ktory przez to popelnia bledy, grzechy, a te bledy i grzechy szkodza ludzkosci i samemu Bogu.

29144 )
 Greg, lat 51data: 13.02.2024, godz: 21:45

Do Paweł, lat38:

Jeśli mógłbym coś poradzić to :
Dla mnie najlepsza "psychoterapią" (wzmocnienie duchowe) jest wyjazd na Jasna Górę na cały dzień (rano przyjechać , wieczorem odjechać) :
spowiedź , eucharystia , adoracja ,modlitwa , post: Zapewniam człowiek wyjeżdża umocniony duchowo.
Nasza Królowa Matka Miłosierdzia jest najlepszą lekarką dusz i nie tylko.

Okaż nam Panie Miłosierdzie Swoje!


29143 )
 Pawel, lat 38data: 09.02.2024, godz: 12:37

Lukasz, czytam twoje wpisy.
Nie zaznasz szczescia w milosci ani samemu jesli nie przepracujesz swojego zycia i nie pojdziesz na leczenie psychoterapeutyczne. Chce ci to powiedziec zebys wiedzial o tym. Nie wiem czy ktos ci tutaj juz o tym wspominal, ale ja ci to mowie.

29142 )
 Greg, lat 51, e-mail: nullgreg@o2.pldata: 04.02.2024, godz: 12:04

Czytam Wasze wpisy i się dziwie.....
Podstawa naszej wiary jest miłosierdzie, pokora, służba bliźniemu:
"Bo byłem głodny, a daliście Mi jeść;
byłem spragniony, a daliście Mi pić;
byłem przybyszem, a przyjęliście Mnie;
byłem nagi, a przyodzialiście Mnie;
byłem chory, a odwiedziliście Mnie;
byłem w więzieniu, a przyszliście do Mnie".

Mamy obecnie straszliwe prześladowania Chrześcijan i "udaje się" ze nie ma problemu...
Wielcy tego świata o nich nie pamiętają.
Szczególnie w krajach islamskich i Korei Północnej. Młode chrześcijanki w krajach islamskich porywane , gwałcone , zmuszane do małżeństw, torturowane..
(nie podam linków bo pewnie złamie zasady)
Chorzy na raka złośliwego praktycznie epidemia obecnie i inne ciężkie choroby...
Więźniowie , w aresztach śledczych w bardzo złych warunkach ... tak, tak w naszym kraju również ...

Pomyślmy o nich wszystkich w modlitwie : pomyślmy o bliźnich w potrzebie , naszych braciach i siostrach w wierze i nie tylko ....
Ofiarujmy im modlitwę , wsparcie duchowe a jeśli ktoś może więcej niech uczyni więcej ...

Oczkujemy od naszego Pana Miłosierdzia , Wsparcia, Uzdrowienia ale czy my jesteśmy miłosierni???

Modlitwa wstawiennicza ma moc .

Czy modlimy się za siebie na wzajem czy tylko : "ja i moja rodzina się liczy" ?

Nie bądźmy "letnimi" tylko "prawdziwymi" wyznawcami naszego Pana i Króla Jezusa Chrystusa.

Miłosierni miłosierdzia dostąpią !

"Zaprawdę, powiadam wam: Wszystko, co uczyniliście jednemu z tych braci moich najmniejszych, Mnieście uczynili".
29141 )
 Włodidata: 03.02.2024, godz: 01:53

Proszę was by każdy kto może niech modli się o pokój na świecie.. Może być to koronka do Miłosierdzia Bożego a także w intencjach Ojca Świętego i oczywiście w waszych intencjach :-) czy inna modlitwa czy nowenna..

"Ocalmy świat, nasz wspólny dom Ku nowym go zanieśmy życia dniom I nim nas, Panie, weźmiesz stąd Wśród gwiazd nasz dom chroń Ocalmy razem ten nasz świat Choć może wcale nie jest tego wart Dopóki w sercach miłość trwa Ten świat to nasz dom" -to tylko tekst piosenki jakby ktoś pytał.. Zostańcie z Bogiem :-)


29140 )
 Włodidata: 03.02.2024, godz: 01:42

By kochać innych trzeba najpierw pokochać siebie... Kochaj siebie i innych, odrzucaj kategorycznie podszepty do złego bo pamiętaj zły zna Twoje najczulsze miejsca i będzie tam uderzał najbardziej.

Każdy powinien znaleźć swój sposób i odpowiednio długi czas na przeżycie straty bliskich.. trzeba sobie pozwolić by popłynęły łzy nawet w samotności.. co pomaga a to różnie... Mi pomaga modlitwa do Boga która ma najczęściej 3 punkty.. przepraszam za.., dziękuje za.. ,proszę o .. ,koronka do miłosierdzia Bożego o 15(transmisja internet lub tv), niedzielna msza święta (nawet przez internet czy tv),anioł Pański z papieżem o 12-stej w niedziele, proste rozmowy z bliskimi na nieskomplikowane tematy(jeśli jesteśmy skonfliktowani przeprosić jeśli można, nie chować urazy i pogodzić się z bliskimi na ile tylko się da) .., muzyka, czasem komedie.. A Za bliskich zmarłych możemy zamówić msze i przyjąć komunie za ich dusze.. albo też Polecam szczególnie msze Miłosierdzia Bożego czyli tydzień po Wielkanocy.(przyjąć komunie za dusze zmarłej osoby) Łukaszu Niech Cie Bóg błogosławi i strzeże :-)

29139 )
 Grzesiek, lat 56, e-mail: grzesiof@poczta.onet.pldata: 27.01.2024, godz: 18:38

Witajcie :)
Jestem niepełnosprawny. Ponad 10 lat temu doznałem udaru krwotocznego. Na szczęście jestem samodzielny, ale niektóre czynności sprawiają mi dużo trudności.
Na tę stronę trafiłem z poczucia tęsknoty za bliską dziewczyną. Nie szukam miłości, a raczej przyjaźni. Ale chciałbym aby była to prawdziwa PRZYJAŹŃ. Taka na dobre i na złe. Przyjaźń której nikt i nic nie potrafi zniszczyć.
Napisz, może to na Ciebie czekam... :)
(Mieszkam w Białymstoku i głównie z tego miasta liczę na odpowiedzi, gdyż dalsze wyjazdy sprawiają mi spore kłopoty.)

29138 )
 Marcin data: 24.12.2023, godz: 10:22

Błogosławionych Świąt Narodzenia Pana wszystkim.

29137 )
 Łukasz, lat 39, e-mail: lukasz84rok@wp.pldata: 16.12.2023, godz: 08:35

Ja osobiście uważam, że nie byłem dobrym synem i dużo złości i krzywdy zrobiłem mamie a mama zmarła 11 grudnia 2021 i minęły dwa lata od śmierci mamy i proszę o modlitwę za moją mamę Ś.P. Teresa Żaczkowska.
Moja dziewczyna Agnieszka Kucharska zmarła znów w marzec 2021 i też między nami były konflikty i gniew orać złość a po tym jak zaszła w ciąże żałuję , że zgodziłem się na aborcję .
W związku z tym również proszę nie tylko o modlitwę za mnie ale również za Ś.P. Agnieszka Kucharska i za nasze nienarodzone dziecko .
Mam nadzieję, że zacznę życie od nowa i pogodzę się z przeszłością a bardzo tego wszystkiego żałuję i przepraszam.
Bardzo serdecznie dziękuję za modlitwę

29136 )
 Król Artur Wielki :), e-mail: krol.artur.wielki@op.pldata: 05.12.2023, godz: 21:22

DZIEŃ DOBRY :) Poznam Panią, która z pewnych powodów, nie może być w
związku małżeńskim, ani tez innym związku damsko-męskim, a pozostaje koleżeństwem, przyjaźnią i na tym zostanie. Mnie to osobiście odpowiada. Tak więc różnica wieku nie jest konkretnie istotna. Na początek, kontakt e-mail, telefon. Mój adres e-mail: krol.artur.wielki@op.pl

29135 )
 Łukasz, lat 39, e-mail: lukasz84rok@wp.pldata: 27.11.2023, godz: 00:33

Zastanawiam się dlaczego nie mam szczęścia w życiu a przede wszystkim nie mam szczęścia w miłości oraz w pracy. Zastanawiam się czy zasługuje na szczęście i miłość oraz znalezienie miłości i czy warto szukać miłości. Zastanawiam się dlaczego moje życie to wegetacja .
Wracając wspomnieniami w przeszłość może nie pamiętam wiele szczegółów ze swojego życia.
Ale cofając się w przeszłość pamiętam jeden dzień z dzieciństwa jak siostra do nas przyjechała i pamiętam duża awanturę między nami i złość a ona rzuciła się na mnie i po awanturze jak poszła wtedy w tym mieszkaniu co teraz mieszka powiedziałem , że ja nienawidzę i przeklinam to mieszkanie by w nim nikt nie był szczęśliwy i by były nieszczęścia tak jak mówiłem, że przeklinam dzień w którym się urodziłem a będąc na kolonii wywoływałem duchy .Z przeszłości pamiętam też awantury i kłótnie z mamą i, że potrafiłem mamę Teresę uderzyć a mama zmarła 11 grudnia 2021 i chorowała na wrzody żołądka oporne na leczenie i dostała krwotoku później miska operacje i po kilkunastu dniach w śpiączce zmarła a mam przed oczami zanim trafiła w ciężkim stanie do szpitala straszna awanturę między nami i na koniec rzuciłem w mamę butem i mam takie poczucie, że to przeze mnie dostała krwotoku i jej stan zdrowia się pogorszył a też w agresji potrafiłem wtedy kopnąć psa tyle we mnie było złych emocji, agresji . Pamiętam też moja dziewczynę, której się oświadczyłem Agnieszkę były też między nami konflikty i agresja ale mimo wszystko zaszła w ciążę a ja się zgodziłem na aborcję i dałem jej na to pieniądze choć Agnieszka zmarła w marcu 2021 mam wyrzuty sumienia i myślę o dziecku . Nie mam myśli samobójczych ale mam myśli, że to, że nie mam szczęścia w życiu oraz w miłości a poznaje toksyczne kobiety to moja wina i jestem za to wszystko odpowiedzialny i trzeba ponosić konsekwencje . Ja teraz myślę o tym, że słusznie nie mam szczęścia w życiu i w miłości oraz mam dolegliwości bólowe i cierpię bo zasłużyłem na to co mnie spotyka i wiem, że nie będę miał szczęścia w życiu i w miłości i też myślałem by zachorować na ciężka chorobę oczywiście nieuleczalna może nowotworową w której będę cierpiał i będzie to kara, pokuta czy karma .
Chciałbym założyć rodzinę oraz zostać mężem oraz ojcem i być dobrym mężem oraz ojcem ale może ja nie zasługuje na szczęście w życiu, szczęście w miłości i na założenie rodziny trzeba wziaść odpowiedzialność za słowa, czyny , decyzje i złe postępowanie i muszę się z tym pogodzić biorąc pod uwagę, że byłem złym człowiekiem oraz egoistą a nie jest możliwość cofnąć czasu i przeszłości a samobójstwo nic nie zmieni i nie poprawy będzie tchórzostwem , egoizmem i ucieczka od odpowiedzialności za którą trzeba wziaść w pełni odpowiedzialność i może dobrze, że jestem sam i święta też spędzę w samotności bo założyłem na samotność i brak szczęścia w miłości .

29134 )
 Łukasz, lat 39, e-mail: lukasz84rok@wp.pldata: 20.11.2023, godz: 12:08

https://gratka.pl/spolecznosci/oddam-serce-w-dobre-rece/oi/32534175
Pozdrawiam
Łukasz

29133 )
 Artur, lat 48, e-mail: krol.artur.wielki@op.pldata: 16.11.2023, godz: 11:35

W moim przypadku, nie chodzi o sex-spotkania. Ja chcę najzwyczajniej porozmawiać z osobą, która czuje się samotna, ma potrzebę porozmawiania. Koleżeństwo a z czasem może przyjaźń. Województwo dolnośląskie. SERDECZNIE POZDRAWIAM :) Artur

29132 )
 Tesknotadata: 14.11.2023, godz: 11:19

Wracam tu po dlugim czasie nie zaglądania i co widze? Pierwszy wpis na temat Łukasza. Dalej jest sam i skarzy sie ze nie ma kasy i kobiety?
Toż to chyba kilkanascie lat trwa...
A tak w ogole to pozdrawiam serdecznie wszystkich :)

29131 )
 Karen/Kasia, lat 30, e-mail: polamila7@wp.pldata: 13.11.2023, godz: 09:46

Ostatnio nie mam dobrze pod różnymi względami np.nie mam dojazdów do wspólnoty przy kościele rzymsko-katolckim.Nie mam w swoim otoczeniu ludzi katoliczek katolików.
Jestem bardzo smutne.Proszę odzywajcie się do mnie raz na jakiś czas i przyjmijcie mnie do znajomych.Odzywajcie się proszę raz na jakiś czas przez mesengera na Facebook jestem Karen Mik.Zapraszam.Wasz wiek nieważny.

29130 )
 Łukasz, lat 39, e-mail: lukasz84rok@wp.pldata: 13.11.2023, godz: 08:52

Nie mam powodzenia i szczęścia do kobiet zawsze trafiam na toksyczne kobiety albo takie nie zdecydowane lub z problemami oraz wykorzystywaczki pójdą do łóżka i zostawia i mam 39 lat i mi się wydaje, że zostanę sam do końca życia a chciałbym założyć rodzinę i zostać ojcem to moje największe życzenie może jestem za spokojny i dobry a też moja wina , że w tym wieku jestem sam a teraz trafiam na toksyczne lub złe kobiety takie przyciągam może jakaś klątwa jest nade mną a może po śmierdzi mojej dziewczyny jest jakaś blokada a moja narzeczona zmarła w marcu 2021 a była ona też w ciąży i zrobiła aborcję i ja to teraz przeżywam bo straciłem dziecko a wcześniej blokowała mnie moja mama, która zmarła w grudniu 2021 i całe swoje życie poświęciłem mamie i z nią spędzałem czas w tym spacery i zamiast ułożyć sobie życie spędzałem czas z mamą zamiast znaleźć kobietę to spędzałem czas z mamą i jej poświęcałem czas i z nią mieszkałem nie umiałem odciąć pępowiny i cały czas mama i mama za dużo spędzałem czasu z mamą a zmarła i teraz zostałem sam a jak poznam kobietę to nic dalej nie wychodzi i albo jest to toksyczna kobieta albo nie stała w uczuciach a teraz zostałem sam bo z rodziną nie mam dobrego kontaktu i praca oraz dom i tak non stop taka wegetacja a chciałbym zostać mężem i ojcem i złożyć rodzinę oraz zacząć życie od nowa.
Jak to wszystko pojąć i zrozumieć

29129 )
 Łukasz, lat 39, e-mail: lukasz84rok@wp.pldata: 25.10.2023, godz: 20:55

https://wspieram.fundacjapolsat.pl/podopieczny/adrianna-8407/

29128 )
 Łukasz, lat 39, e-mail: lukasz84rok@wp.pldata: 29.09.2023, godz: 08:38

https://www.siepomaga.pl/ada-fryczak

29127 )
 Arturdata: 17.09.2023, godz: 11:36

Musicie byc mocni moca milosci, ktora jest potezniejsza niz smierc. Jan Pawel II

29126 )


 
[ Strona główna ]

Modlitwy | Zagadki | Opowiadania | Miłość | Powołanie | Małżeństwo | Niepłodność | Narzeczeństwo | Prezentacje | Katecheza | Maryja | Tajemnica Szczęścia | Dekalog | Psalmy | Perełki | Cuda | Psychotesty |

Polityka Prywatności | Kontakt - formularz | Kontakt

© 2001-2024 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej