Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki

Źródełko ...czyli o darze rozmowy...


[ Dodaj wpis ]

(1) [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [>] [>>]

Chcesz prosić o wspracie i modlitwe?
Dodaj prosbę do [ Skrzynki Intencji ]

 Greg, lat 51data: 26.02.2024, godz: 18:48

Do  Pawel, lat 38 ;

Szczęść Boże!
Dokładnie wiem co pisze ponieważ pisze na podstawie swojego wieloletniego doświadczenia.
Ale "free will" wolna wola , niech każdy sobie wierzy (lub nie wierzy) w co chce.
Któż to taki "katolicki Janusz" ?
Czy może ateistom jesteś?

29144 )
 Pawel, lat 38data: 23.02.2024, godz: 12:52

Do Greg, lat 51

Pojecia nie masz czlowieku o czym mowisz. Przyklad katolickiego Janusza.

29143 )
 Greg, lat 51data: 20.02.2024, godz: 13:03

Okaż nam Panie Miłosierdzie Swoje
Okaz Panie Miłosierdzie Swoje naszej siostrze Ewelinie.

Pod Twoją obronę uciekamy się, święta Boża Rodzicielko, naszymi prośbami racz nie gardzić w potrzebach naszych, ale od wszelakich złych przygód racz nas zawsze wybawiać, Panno chwalebna i błogosławiona. O Pani nasza, Orędowniczko nasza, Pośredniczko nasza, Pocieszycielko nasza.
Z Synem swoim nas pojednaj,
Synowi swojemu nas polecaj,
swojemu Synowi nas oddawaj.

Poświęcony Cudowny Medalik 1730 z Wiara nośmy na szyi, aby mieć ochronę przed mocami ciemności.

29142 )
 Ewelina, lat 51, e-mail: noe-mii@gazeta.pldata: 15.02.2024, godz: 08:55

Proszę o modlitwę

29141 )
 Artur, lat 48data: 14.02.2024, godz: 22:00

Kosciol Katolicki ma dwoch zasadniczych wrogow, jest nim szatan i nieleczony, zaniedbany stan lękowy w człowieku, ktory przez to popelnia bledy, grzechy, a te bledy i grzechy szkodza ludzkosci i samemu Bogu.

29140 )
 Greg, lat 51data: 13.02.2024, godz: 21:45

Do Paweł, lat38:

Jeśli mógłbym coś poradzić to :
Dla mnie najlepsza "psychoterapią" (wzmocnienie duchowe) jest wyjazd na Jasna Górę na cały dzień (rano przyjechać , wieczorem odjechać) :
spowiedź , eucharystia , adoracja ,modlitwa , post: Zapewniam człowiek wyjeżdża umocniony duchowo.
Nasza Królowa Matka Miłosierdzia jest najlepszą lekarką dusz i nie tylko.

Okaż nam Panie Miłosierdzie Swoje!


29139 )
 Pawel, lat 38data: 09.02.2024, godz: 12:37

Lukasz, czytam twoje wpisy.
Nie zaznasz szczescia w milosci ani samemu jesli nie przepracujesz swojego zycia i nie pojdziesz na leczenie psychoterapeutyczne. Chce ci to powiedziec zebys wiedzial o tym. Nie wiem czy ktos ci tutaj juz o tym wspominal, ale ja ci to mowie.

29138 )
 Greg, lat 51, e-mail: nullgreg@o2.pldata: 04.02.2024, godz: 12:04

Czytam Wasze wpisy i się dziwie.....
Podstawa naszej wiary jest miłosierdzie, pokora, służba bliźniemu:
"Bo byłem głodny, a daliście Mi jeść;
byłem spragniony, a daliście Mi pić;
byłem przybyszem, a przyjęliście Mnie;
byłem nagi, a przyodzialiście Mnie;
byłem chory, a odwiedziliście Mnie;
byłem w więzieniu, a przyszliście do Mnie".

Mamy obecnie straszliwe prześladowania Chrześcijan i "udaje się" ze nie ma problemu...
Wielcy tego świata o nich nie pamiętają.
Szczególnie w krajach islamskich i Korei Północnej. Młode chrześcijanki w krajach islamskich porywane , gwałcone , zmuszane do małżeństw, torturowane..
(nie podam linków bo pewnie złamie zasady)
Chorzy na raka złośliwego praktycznie epidemia obecnie i inne ciężkie choroby...
Więźniowie , w aresztach śledczych w bardzo złych warunkach ... tak, tak w naszym kraju również ...

Pomyślmy o nich wszystkich w modlitwie : pomyślmy o bliźnich w potrzebie , naszych braciach i siostrach w wierze i nie tylko ....
Ofiarujmy im modlitwę , wsparcie duchowe a jeśli ktoś może więcej niech uczyni więcej ...

Oczkujemy od naszego Pana Miłosierdzia , Wsparcia, Uzdrowienia ale czy my jesteśmy miłosierni???

Modlitwa wstawiennicza ma moc .

Czy modlimy się za siebie na wzajem czy tylko : "ja i moja rodzina się liczy" ?

Nie bądźmy "letnimi" tylko "prawdziwymi" wyznawcami naszego Pana i Króla Jezusa Chrystusa.

Miłosierni miłosierdzia dostąpią !

"Zaprawdę, powiadam wam: Wszystko, co uczyniliście jednemu z tych braci moich najmniejszych, Mnieście uczynili".
29137 )
 Włodidata: 03.02.2024, godz: 01:53

Proszę was by każdy kto może niech modli się o pokój na świecie.. Może być to koronka do Miłosierdzia Bożego a także w intencjach Ojca Świętego i oczywiście w waszych intencjach :-) czy inna modlitwa czy nowenna..

"Ocalmy świat, nasz wspólny dom Ku nowym go zanieśmy życia dniom I nim nas, Panie, weźmiesz stąd Wśród gwiazd nasz dom chroń Ocalmy razem ten nasz świat Choć może wcale nie jest tego wart Dopóki w sercach miłość trwa Ten świat to nasz dom" -to tylko tekst piosenki jakby ktoś pytał.. Zostańcie z Bogiem :-)


29136 )
 Włodidata: 03.02.2024, godz: 01:42

By kochać innych trzeba najpierw pokochać siebie... Kochaj siebie i innych, odrzucaj kategorycznie podszepty do złego bo pamiętaj zły zna Twoje najczulsze miejsca i będzie tam uderzał najbardziej.

Każdy powinien znaleźć swój sposób i odpowiednio długi czas na przeżycie straty bliskich.. trzeba sobie pozwolić by popłynęły łzy nawet w samotności.. co pomaga a to różnie... Mi pomaga modlitwa do Boga która ma najczęściej 3 punkty.. przepraszam za.., dziękuje za.. ,proszę o .. ,koronka do miłosierdzia Bożego o 15(transmisja internet lub tv), niedzielna msza święta (nawet przez internet czy tv),anioł Pański z papieżem o 12-stej w niedziele, proste rozmowy z bliskimi na nieskomplikowane tematy(jeśli jesteśmy skonfliktowani przeprosić jeśli można, nie chować urazy i pogodzić się z bliskimi na ile tylko się da) .., muzyka, czasem komedie.. A Za bliskich zmarłych możemy zamówić msze i przyjąć komunie za ich dusze.. albo też Polecam szczególnie msze Miłosierdzia Bożego czyli tydzień po Wielkanocy.(przyjąć komunie za dusze zmarłej osoby) Łukaszu Niech Cie Bóg błogosławi i strzeże :-)

29135 )
 Grzesiek, lat 56, e-mail: grzesiof@poczta.onet.pldata: 27.01.2024, godz: 18:38

Witajcie :)
Jestem niepełnosprawny. Ponad 10 lat temu doznałem udaru krwotocznego. Na szczęście jestem samodzielny, ale niektóre czynności sprawiają mi dużo trudności.
Na tę stronę trafiłem z poczucia tęsknoty za bliską dziewczyną. Nie szukam miłości, a raczej przyjaźni. Ale chciałbym aby była to prawdziwa PRZYJAŹŃ. Taka na dobre i na złe. Przyjaźń której nikt i nic nie potrafi zniszczyć.
Napisz, może to na Ciebie czekam... :)
(Mieszkam w Białymstoku i głównie z tego miasta liczę na odpowiedzi, gdyż dalsze wyjazdy sprawiają mi spore kłopoty.)

29134 )
 Marcin data: 24.12.2023, godz: 10:22

Błogosławionych Świąt Narodzenia Pana wszystkim.

29133 )
 Łukasz, lat 39, e-mail: lukasz84rok@wp.pldata: 16.12.2023, godz: 08:35

Ja osobiście uważam, że nie byłem dobrym synem i dużo złości i krzywdy zrobiłem mamie a mama zmarła 11 grudnia 2021 i minęły dwa lata od śmierci mamy i proszę o modlitwę za moją mamę Ś.P. Teresa Żaczkowska.
Moja dziewczyna Agnieszka Kucharska zmarła znów w marzec 2021 i też między nami były konflikty i gniew orać złość a po tym jak zaszła w ciąże żałuję , że zgodziłem się na aborcję .
W związku z tym również proszę nie tylko o modlitwę za mnie ale również za Ś.P. Agnieszka Kucharska i za nasze nienarodzone dziecko .
Mam nadzieję, że zacznę życie od nowa i pogodzę się z przeszłością a bardzo tego wszystkiego żałuję i przepraszam.
Bardzo serdecznie dziękuję za modlitwę

29132 )
 Król Artur Wielki :), e-mail: krol.artur.wielki@op.pldata: 05.12.2023, godz: 21:22

DZIEŃ DOBRY :) Poznam Panią, która z pewnych powodów, nie może być w
związku małżeńskim, ani tez innym związku damsko-męskim, a pozostaje koleżeństwem, przyjaźnią i na tym zostanie. Mnie to osobiście odpowiada. Tak więc różnica wieku nie jest konkretnie istotna. Na początek, kontakt e-mail, telefon. Mój adres e-mail: krol.artur.wielki@op.pl

29131 )
 Łukasz, lat 39, e-mail: lukasz84rok@wp.pldata: 27.11.2023, godz: 00:33

Zastanawiam się dlaczego nie mam szczęścia w życiu a przede wszystkim nie mam szczęścia w miłości oraz w pracy. Zastanawiam się czy zasługuje na szczęście i miłość oraz znalezienie miłości i czy warto szukać miłości. Zastanawiam się dlaczego moje życie to wegetacja .
Wracając wspomnieniami w przeszłość może nie pamiętam wiele szczegółów ze swojego życia.
Ale cofając się w przeszłość pamiętam jeden dzień z dzieciństwa jak siostra do nas przyjechała i pamiętam duża awanturę między nami i złość a ona rzuciła się na mnie i po awanturze jak poszła wtedy w tym mieszkaniu co teraz mieszka powiedziałem , że ja nienawidzę i przeklinam to mieszkanie by w nim nikt nie był szczęśliwy i by były nieszczęścia tak jak mówiłem, że przeklinam dzień w którym się urodziłem a będąc na kolonii wywoływałem duchy .Z przeszłości pamiętam też awantury i kłótnie z mamą i, że potrafiłem mamę Teresę uderzyć a mama zmarła 11 grudnia 2021 i chorowała na wrzody żołądka oporne na leczenie i dostała krwotoku później miska operacje i po kilkunastu dniach w śpiączce zmarła a mam przed oczami zanim trafiła w ciężkim stanie do szpitala straszna awanturę między nami i na koniec rzuciłem w mamę butem i mam takie poczucie, że to przeze mnie dostała krwotoku i jej stan zdrowia się pogorszył a też w agresji potrafiłem wtedy kopnąć psa tyle we mnie było złych emocji, agresji . Pamiętam też moja dziewczynę, której się oświadczyłem Agnieszkę były też między nami konflikty i agresja ale mimo wszystko zaszła w ciążę a ja się zgodziłem na aborcję i dałem jej na to pieniądze choć Agnieszka zmarła w marcu 2021 mam wyrzuty sumienia i myślę o dziecku . Nie mam myśli samobójczych ale mam myśli, że to, że nie mam szczęścia w życiu oraz w miłości a poznaje toksyczne kobiety to moja wina i jestem za to wszystko odpowiedzialny i trzeba ponosić konsekwencje . Ja teraz myślę o tym, że słusznie nie mam szczęścia w życiu i w miłości oraz mam dolegliwości bólowe i cierpię bo zasłużyłem na to co mnie spotyka i wiem, że nie będę miał szczęścia w życiu i w miłości i też myślałem by zachorować na ciężka chorobę oczywiście nieuleczalna może nowotworową w której będę cierpiał i będzie to kara, pokuta czy karma .
Chciałbym założyć rodzinę oraz zostać mężem oraz ojcem i być dobrym mężem oraz ojcem ale może ja nie zasługuje na szczęście w życiu, szczęście w miłości i na założenie rodziny trzeba wziaść odpowiedzialność za słowa, czyny , decyzje i złe postępowanie i muszę się z tym pogodzić biorąc pod uwagę, że byłem złym człowiekiem oraz egoistą a nie jest możliwość cofnąć czasu i przeszłości a samobójstwo nic nie zmieni i nie poprawy będzie tchórzostwem , egoizmem i ucieczka od odpowiedzialności za którą trzeba wziaść w pełni odpowiedzialność i może dobrze, że jestem sam i święta też spędzę w samotności bo założyłem na samotność i brak szczęścia w miłości .

29130 )
 Łukasz, lat 39, e-mail: lukasz84rok@wp.pldata: 20.11.2023, godz: 12:08

https://gratka.pl/spolecznosci/oddam-serce-w-dobre-rece/oi/32534175
Pozdrawiam
Łukasz

29129 )
 Artur, lat 48, e-mail: krol.artur.wielki@op.pldata: 16.11.2023, godz: 11:35

W moim przypadku, nie chodzi o sex-spotkania. Ja chcę najzwyczajniej porozmawiać z osobą, która czuje się samotna, ma potrzebę porozmawiania. Koleżeństwo a z czasem może przyjaźń. Województwo dolnośląskie. SERDECZNIE POZDRAWIAM :) Artur

29128 )
 Tesknotadata: 14.11.2023, godz: 11:19

Wracam tu po dlugim czasie nie zaglądania i co widze? Pierwszy wpis na temat Łukasza. Dalej jest sam i skarzy sie ze nie ma kasy i kobiety?
Toż to chyba kilkanascie lat trwa...
A tak w ogole to pozdrawiam serdecznie wszystkich :)

29127 )
 Karen/Kasia, lat 30, e-mail: polamila7@wp.pldata: 13.11.2023, godz: 09:46

Ostatnio nie mam dobrze pod różnymi względami np.nie mam dojazdów do wspólnoty przy kościele rzymsko-katolckim.Nie mam w swoim otoczeniu ludzi katoliczek katolików.
Jestem bardzo smutne.Proszę odzywajcie się do mnie raz na jakiś czas i przyjmijcie mnie do znajomych.Odzywajcie się proszę raz na jakiś czas przez mesengera na Facebook jestem Karen Mik.Zapraszam.Wasz wiek nieważny.

29126 )
 Łukasz, lat 39, e-mail: lukasz84rok@wp.pldata: 13.11.2023, godz: 08:52

Nie mam powodzenia i szczęścia do kobiet zawsze trafiam na toksyczne kobiety albo takie nie zdecydowane lub z problemami oraz wykorzystywaczki pójdą do łóżka i zostawia i mam 39 lat i mi się wydaje, że zostanę sam do końca życia a chciałbym założyć rodzinę i zostać ojcem to moje największe życzenie może jestem za spokojny i dobry a też moja wina , że w tym wieku jestem sam a teraz trafiam na toksyczne lub złe kobiety takie przyciągam może jakaś klątwa jest nade mną a może po śmierdzi mojej dziewczyny jest jakaś blokada a moja narzeczona zmarła w marcu 2021 a była ona też w ciąży i zrobiła aborcję i ja to teraz przeżywam bo straciłem dziecko a wcześniej blokowała mnie moja mama, która zmarła w grudniu 2021 i całe swoje życie poświęciłem mamie i z nią spędzałem czas w tym spacery i zamiast ułożyć sobie życie spędzałem czas z mamą zamiast znaleźć kobietę to spędzałem czas z mamą i jej poświęcałem czas i z nią mieszkałem nie umiałem odciąć pępowiny i cały czas mama i mama za dużo spędzałem czasu z mamą a zmarła i teraz zostałem sam a jak poznam kobietę to nic dalej nie wychodzi i albo jest to toksyczna kobieta albo nie stała w uczuciach a teraz zostałem sam bo z rodziną nie mam dobrego kontaktu i praca oraz dom i tak non stop taka wegetacja a chciałbym zostać mężem i ojcem i złożyć rodzinę oraz zacząć życie od nowa.
Jak to wszystko pojąć i zrozumieć

29125 )
 Łukasz, lat 39, e-mail: lukasz84rok@wp.pldata: 25.10.2023, godz: 20:55

https://wspieram.fundacjapolsat.pl/podopieczny/adrianna-8407/

29124 )
 Łukasz, lat 39, e-mail: lukasz84rok@wp.pldata: 29.09.2023, godz: 08:38

https://www.siepomaga.pl/ada-fryczak

29123 )
 Arturdata: 17.09.2023, godz: 11:36

Musicie byc mocni moca milosci, ktora jest potezniejsza niz smierc. Jan Pawel II

29122 )
 Łukasz, lat 39, e-mail: lukasz84rok@wp.pldata: 06.09.2023, godz: 01:40

Czy jeśli ktoś ma umiarkowany stopień niepełnosprawności, lekkie upośledzenie umysłowe i lekkie porażenie mózgowe umie samodzielnie myśleć , podejmować decyzje I na każdy temat może swobodnie porozmawiać, nie nadużywa alkoholu i narkotyków , ma orientację w terenie i potrafi samodzielnie egzystować i nawet potrafi iść do sklepu zrobić zakupy po za tym umie korzystać z telefonu oraz internetu czy może być częściowo ubezwłasnowolniony ?

29121 )


 
[ Strona główna ]

Modlitwy | Zagadki | Opowiadania | Miłość | Powołanie | Małżeństwo | Niepłodność | Narzeczeństwo | Prezentacje | Katecheza | Maryja | Tajemnica Szczęścia | Dekalog | Psalmy | Perełki | Cuda | Psychotesty |

Polityka Prywatności | Kontakt - formularz | Kontakt

© 2001-2024 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej