Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki

Źródełko ...czyli o darze rozmowy...


[ Dodaj wpis ]

[<<] [<] [1] [2] [3] (4) [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [>] [>>]

Chcesz prosić o wspracie i modlitwe?
Dodaj prosbę do [ Skrzynki Intencji ]

 Łukasz, lat 38, e-mail: lukasz84rok@wp.pldata: 21.07.2022, godz: 09:40

Szanowni Państwo
Proszę o modlitwę za mnie oraz Paulina L. o błogosławieństwo dla naszej relacji oraz znajomości. Intuicja mi podpowiada oraz serce , że to jest dobra oraz wartościowa dziewczyna o wielkim sercu i zasługuje na szczęście oraz prawdziwą miłość i takie szczęście oraz miłość chciałbym jej dać by była prawdziwie szczęśliwa i by każdy jej kolejny dzień był radosny a przede wszystkim kolorowy. Proszę o modlitwę za nas o rozwój naszej relacji i znajomości oraz o rozwój miłości prawdziwej oraz szczerej miłości by nasza znajomość oraz relacja przerodziła się w miłość oraz prawdziwe uczucie prowadzące do prawdziwego uczucia oraz związku i proszę o modlitwę o umocnienie oraz rozwój naszego związku prowadzącego do sakramentu małżeństwa tym samym proszę o modlitwę za nas o miłość dla nas , o sakrament małżeństwa dla nas oraz o dar potomstwa dla nas a w związku z prośbą o modlitwę za trwały związek prowadzący w kierunku ołtarza i sakramentu małżeństwa gdzie powiemy sakramentalne tak i wyznamy sobie miłość , wierność i uczciwość małżeńską oraz to, że jej nie opuszczę aż do śmierci proszę również o modlitwę za nas o przygotowanie nas do życia w rodzinie oraz w małżeństwie a przede wszystkim proszę was o modlitwę za mnie bym był dobrym mężem oraz ojcem oraz za Paulinę by była dobrą żoną oraz matką.
Bardzo serdecznie proszę a nawet błagam o modlitwę.
Bardzo serdecznie dziękuję za modlitwę.
Z Poważaniem

29013 )
 ABC 101data: 19.07.2022, godz: 01:13

Sytuacja jest tak beznadziejna, że z Władimirem Putinem nawet nie ma co rozmawiać, zresztą z cała aparaturą rządowa Kremla, reszta też się boi. Chodzi o zapraszanie przedstawicieli Federacji Rosyjskiej na spotkania, delegacje, konferencje rządowe, przemówienia, po co skoro wiadomo że jak jest z Federacji Rosyjskiej to będzie kłamać. Dosłownie, musi kłamać, bo to polecenie z sił rządowych Kremla. Nawet jeśli zaprosi się Władimira Putina na spotkanie rządowe, to tak jak spotkanie z dzieckiem :( powie co powie, wiadomo ze to będzie kłamstwo. Ja już nie słucham Siergieja Ławrowa, to strata czasu. Przedstawiciel administracji rządowej Kremla powiedział co powiedział, ale to co widzimy z satelity to uznajemy za prawdę i tak jest realnie. Musimy zapomnieć o tej części Świata, tam jest i będzie tylko źle :( Otwórzmy się na rynki, gospodarki, surowce z innych części Świata. Lepiej kupić surowce od tych, którzy nie przeznaczą tych pieniędzy na mordowanie ludzi. Rozmyślne bombardowanie bloków mieszkalnych. ZSRR, Federacja Rosyjska chowa się przy USA.

29012 )
 ABC 101data: 18.07.2022, godz: 00:20

Cóż, jest jak jest, pewnych procesów nie da się już zatrzymać, oczywiście że nikt przed nikim nie będzie padać na kolana ;) nikt nie będzie się poniżać, żadne państwo czy mocarstwo. Trzeba zwiększyć produkcje w stoczniach produkujących statki transportowe, uruchomić nocna zmianę pracownicza. Statki to nie samochody, zanim statek zostanie zwodowany mija trochę czasu, myślę że już następna zima (2023) będzie już cieplutka w domu i pracy :) Jak już państwa uzyskają odpowiednia ilość statków transportujących ropę, gaz, węgiel wtedy nastąpi odpowiednia płynność dostaw :) Federacja Rosyjska przestanie już być potrzebna. Moskiewski Kreml, który morduje swoich i nie swoich całymi tysiącami, to tak jak grupa terrorystyczna, z takimi się nie rozmawia. Europa musi się usamodzielnić. Tak już zawsze będzie, moskiewski Kreml nie zna innego języka, to przemoc i patologia :( warunki umowy były wyraźnie określone, płatność za gaz w walucie jak pisze w umowie, ale nie dla moskiewskiego Kremla, z tym krajem zawsze będą problemy :( im szybciej się usamodzielnimy od Moskwy tym lepiej na tym wyjdziemy :)

29011 )
 ABC 101data: 15.07.2022, godz: 18:56

Ta obecną wojnę spowodował Włodzimierz Lenin i Ci którzy nie zatrzymali czerwonego terroru. Żaden z przywódców Rosji nie zatrzymał systemu czerwonego, nie rozliczył go i nie zmienił na ludzki, cywilizowany. Nie musi być kapitalistyczny, ale nie może być morderczy, a że nie da się utrzymać komunizmu bez przemocy, należało aby przywódca Federacji Rosyjskiej wytworzył jeszcze inny, nowy system funkcjonowania państwa, taki gdzie śmierć przychodzi tylko w wyroku sądowym, nie inaczej! Jest to też wina Władimira Putina że nie zmienił systemu państwowego, na cywilizowany, mało tego, otwarcie głosi Władimir Putin ze Federacja Rosyjska wraca do struktur ZSRR :( to oznacza nadal wysoki poziom śmiertelności wśród mieszkańców Federacji Rosyjskiej i ewentualnie krajów przyległych. Niestety zapowiada się na najbliższe dekady duża śmiertelność :( I pomyśleć, mała grupa ludzi z Włodzimierzem Leninem na czele, do dziś dnia wymordowała prawie 150.000.000 ludzi :(

29010 )
 ABC 101data: 14.07.2022, godz: 01:10

Podał już moskiewski Kreml, do kiedy jest termin padnięcia na kolana całego Świata? Nie mogę się doszukać informacji, może ktoś wie?

29009 )
 ABC 101data: 11.07.2022, godz: 01:06

Cóż, tego już się nie zatrzyma, Kościół Katolicki liczebnie maleje. "ALE" zróbmy coś takiego, Kościół Katolicki za 25 lat, mało liczebny w praktykowaniu a ci co praktykują to stanowią dobra jakość :) i o to chodzi. Bóg nie chce takich świętych udawanych, niech będą święci w pełnym tego słowa znaczeniu :) Ja i tak widzę Kościół Katolicki w przyszłości dość optymistycznie. Widziałem to we Francji, male grupki, ale konkretne, żywiołowe, to miły widok, pomimo ogólnej bierności. Wcale w Polsce nie będzie tragicznie.

29008 )
 ABC 101data: 10.07.2022, godz: 23:53

Ja będę głosować za PiS :) i dobrze wiemy ze PiS wygra te wybory, to oczywiste! Pan Donald T. głosi to co głosi, jak zawsze, wiadomo, zrobi porządki, wybuduje 300 km autostrad ;) będzie prowadzić politykę PRO-rodzinna itp. itd... Ale jak dobrze wiemy, skończy się i tym razem, na wielu, wielu tylko deklaracjach, dla mnie strata czasu jest tego Pana oglądać w tv, słuchać w radiu.

29007 )
 ABC 101data: 10.07.2022, godz: 22:57

Dlaczego Federacja Rosyjska nie wygra tej wojny, dlaczego jest to nie możliwe? Dlatego ze USA już teraz nie wycofa się z tej sytuacji, za dużo już przeznaczyli pieniędzy aby wyjść z tej sytuacji. A że zasoby ludzkie, sprzętowe, nowoczesnej technologi zbrojeniowej Federacja Rosyjska ma znacznie bardziej ograniczone od USA, czy tez NATO, plus kraje sprzyjające Ukrainie (chociażby Australia, ale nie tylko). Ta wojna potrwa kilka lat i Federacja Rosyjska nie uciągnie tego, ma znacznie bardziej ograniczone możliwości. W drugiej wojnie światowej to było wykonalne aby Rosja wygrała z Niemcami, tylko ze tu mamy miażdżącą przewagę całego NATO przeciwko Federacji Rosyjskiej. Jak już zasoby ludzkie wojsk ukraińskich zostaną ograniczone, to będą przybywać z różnych krajów najemnicy wojskowi aby walczyć. Ta wojna nie skończy się w zimie, jak głoszą, potrwa kilka lat :( będą straty w ludziach kilkudziesięcio milionowe :( A kraje Europy będą musiały zacząć kupować gaz z Kataru, USA, a ropę z Arabii Saudyjskiej, USA . Związku z tym ze Federacja Rosyjska jest takim krajem, który zagraża bezpieczeństwu, też bezpieczeństwu handlowemu i wielu innym problemom... Tamtejsza władza państwowa sama spycha swój kraj do poziomu realiów jakie panują w Afryce, oczywiście nie w każdym aspekcie, ale Federacja Rosyjska stanie się zacofana i zubożona. Przyszłość Federacji Rosyjskiej będzie opłakana, będa sprzedawać znaczniej mniej gazu, ropy, węgla, zacofanie technologiczne powstanie jeszcze większe. Złoża ziemi Federacji Rosyjskiej nie są pępkiem Świata, to tak nie działa ;) Europa wybuduje więcej statków transportowych i będzie kupować gaz, ropę, węgiel z innych części Świata. To będzie za cenę stabilizacji światowej. Będziemy mieć stabilniejsza politykę światową, przewidywalność. Jak można łamać warunki umowy, strona rosyjska wymusza aby kupować gaz za ruble, to już są problemy dla gospodarek światowych i też "WSZYSCY" na tym tracimy. Federacja Rosyjska sama spycha się do poziomu funkcjonowania państwa zbliżonego do Afryki i niech tak będzie, skoro śmierć wielu tysięcy ludzi jest dla Kremla tak ważna.

29006 )
 ABC 101data: 08.07.2022, godz: 01:12

Federacja Rosyjska tej wojny nie wygra, a Ukraina tej wojny nie przegra. Czyli.....

29005 )
 Zrozpaczonadata: 06.07.2022, godz: 11:43

Panie Jezu dopomóż. Nie mam już siły w swoim utrapieniu. Uwolnij mnie proszę od moich stresów i pomóż w słabościach Ratuj

29004 )
 ABC 101data: 06.07.2022, godz: 00:49

Pan Putin i cala Federacja Rosyjska wtedy odniesie prawdziwy sukces gdy nastąpi ogólne zadowolenie społeczne, to jest to co ma demokratyczna Europa, Ameryka, ludzie tam żyjący są ogólnie zadowoleni ze swojego życia, zadowoleni z rządów ich państw, jest tam normalność, duże poczucie bezpieczeństwa, maja tam to czego nie ma w Federacji Rosyjskiej, Korei Północnej... Nawet jeśli Federacja Rosyjska wygra te wojnę, ludność Narodu Federacji Rosyjskiej dalej będzie zawiedziona, nieszczęśliwa, sfrustrowana. Jeśli następca Putina wprowadzi politykę ogólnego zadowolenia społecznego, to wtedy on i cały naród odniesie sukces :) Na teraz panuje w Federacji Rosyjskiej coś co było po rewolucji październikowej 1917 i to się ciągnie, społeczne niezadowolenie, ludzie są gotowi protestować, buntować się, czyli władza na Kremlu musi działać z wyprzedzeniem, stosując przemoc. To własnie dlatego w Trzeciej Tajemnicy Fatimskiej Maryja, Matka Boga mówi "JEŚLI ROSJA SIĘ NAWRÓCI..." Nawrócenie człowieka to tez uszczęśliwianie innych ludzi, dawanie im poczucia bezpieczeństwa, miłości, szacunku... W Federacji Rosyjskiej powinno nastąpić coś takiego, władza daje poczucie bezpieczeństwa, kocha ludzi, sprzyja im, a ludność narodu nie odczuwa wtedy aby się buntować przeciw władzy państwowej. Aby tam zapanowała normalność, władza na Kremlu powinna zmienić swoje kursy... Pamiętajcie, ogólne zadowolenie społeczne wynikające z odpowiednich rządów państwa zapewni normalizacje :) czyli spadek przemocy, normalizacje, sytuację gdzie wojna następuje wyłącznie w ostateczności. Czego Wam życzę aby tak się stało, aby Federacja Rosyjska stała się normalnością :)

29003 )
 ABC do Xdata: 05.07.2022, godz: 22:32

Tak, wzdychanie jest potrzebne, a modlitwy jeszcze wiecej... :)

29002 )
 Xdata: 05.07.2022, godz: 20:58

do ABC 101

Proszę powiedzieć:Pan naprawdę wierzy w to wszystko, co pisze ?Niemożliwe.
Ale jeśli Pan tak myśli, tak postrzega, jak tu przedstawia, to...Nie wiem, co powiedzieć?
Chyba tylko westchnę "mój Boże!"-Mój Boże!

29001 )
 ABC 101data: 04.07.2022, godz: 01:56

To są problemy na "TERAZ" z dostawami gazu, ropy, to są problemy przejściowe. To kwestia dokonania pewnych zmian, na przykład wybudowanie większej ilości statków transportujących gaz skroplony, ropę. Czyli ze za około 1,5 roku Federacja Rosyjska przestanie być potrzebna. A ze władza na Kremlu strzela sobie w kolano, to tylko świadczy o tym ze...... (sam dopisz resztę) Że w przyszłości Federacja Rosyjska stanie się w pewnym sensie, coś na wzór kraju afrykańskiego (nie w każdym wymiarze ale stanie się) to rzeczywiście strzał w kolano :( Amerykanie od dawna rozumieją to ze dziś spory, konflikty, osiąganie celów jest na zasadzie embarga i blokad, nikt nikogo nie zabija.

29000 )
 ABC 101data: 01.07.2022, godz: 23:20

Udowodnię wam ze Putin morduje tez swoich i to w tysiącach, podam przykład, 27 luty 2022 Putin otrzymuje raporty z wkraczania wojsk rosyjskich na Ukrainę, w raportach pisze wyraźnie o dużych stratach w sprzęcie, czołgi, pojazdy opancerzone, ciężarówki, w tym pisze wyraźnie o dużych stratach w żołnierzach rosyjskich, Putin o tym dobrze wie, co robi, kuntynuować wjazd i natarcie (choć była przerwa, z powodu braku dowożonego paliwa, za dużo zniszczono cystern paliwowych) to jednak nie zmienia decyzji Putina o misji samobójczej (kamikaze) swoich żołnierzy. Można sobie wyobrazić, w ciężarowce kilkunastu do kilkudziesięciu żołnierzy, na czołgu poza załogą około 9 żołnierzy, a straty w tych pojazdach ilościowo ogromne!!! Dowódca Amerykański zarządził by zmianę taktyki, ze względu na zbyt duże straty w ludziach, na przykład, transport żołnierzy lotniczy, lądowanie na spadochronach, lub przekształcenie na pojazdy, kłady z naczepką ze sprzętem, jazda w dużym rozproszeniu i najczęściej nocą. Ale Putin tak nie podchodzi do sprawy, giną swoi to niech giną, zupełnie takie samo podejście miał Stalin, człowiek jest nikim, nawet w tysiącach czy milionach istnień ludzkich. Putin ma dużo ze Stalina :( ale pewnym emerytom rosyjskim to się niesamowicie podoba. To specyficzny naród, który pragnie samozniszczenia i wykonuje to. Przykłady, w Rosji kiedyś dokonywało się najwięcej aborcji, maja tam dużo samobójstw, nadal w tym dominują. Przodują tez w chorobach HIV, AIDS. Ilość śmierci pod wpływem alkoholu, tez zabójstw po pijanemu i można by dalej wymieniać... To naród z piękną przyroda, natura, pięknymi zabytkami, ale niestety to naród niewolników bez potrzeby posiadania wolności osobistej :(

28999 )
 ABC 101data: 29.06.2022, godz: 00:00

Bardzo źle się stało jak się stało, w 1917 roku w Rosji (rewolucja październikowa) to już trwa 105 lat, okres popełniania poważnych błędów, sam Stalin wymordował od 70 do 100 mln ludzi, w tym większość to swoich, tych błędów było od groma... i co ciekawe część z tych błędów ciągnie się do dziś... :( Tu nie chodzi o żaden nacjonalizm ukraiński, system Federacji Rosyjskiej już mocno sypał się przed wojna z Ukraina, to taka agresja silnie zdesperowanego, bo wie ze ma ciężko, że inni maja lepiej, a on się pogrąża coraz bardziej w biedzie i trudnościach. Gdyby nie rewolucja październikowa w 1917 roku ten Świat wyglądał by zupełnie inaczej, przykładowo jak USA żyje z Kanada, takie były by podobne relacje. Ale dziś mamy to co mamy :( dziś nie prowadzi się wojny w stylu militarnym, zbrojnym, dziś stosuje się embarga, blokady. Niestety Putin wzoruje się na Stalinie, wiec 35 tys.zabitych rosyjskich żołnierzy na dzień 28.06.2022 jest zupełnie nie potrzebna, ale Putin nie powiedział ostatniego słowa, umierają swoi, niech dalej umierają... (koncepcja stalinowska) już jest długa lista błędów... i to nie koniec. Choćby obecna produkcja aut w Federacji Rosyjskiej 2022... auta bez nowoczesnych urządzeń, typu hamulce z ABS, poduszki powietrzne itp... tak aby jazda autem była bezpieczniejsza, nawet po wojnie będzie wyższy poziom śmiertelności wśród Rosjan, już nie wspomnę o aktach zemsty ze strony Ukrainy, likwidacje pewnych żołnierzy, którzy mordowali cywili. Ale to jest własnie "ROSJA" naród w którym władza nadal uśmierca swoich obywateli i to w ogromnych ilościach, tak się to ciągnie już 105 lat :(

28998 )
 Nieszczesliwadata: 28.06.2022, godz: 06:09

Panie Jezu dopomóż. Nie mam już siły w swoim utrapieniu. Uwolnij mnie proszę od moich stresów i pomóż w słabościach

28997 )
 ABC 101data: 26.06.2022, godz: 16:43

Z PUNKTU WIDZENIA BOGA, SYTUACJA WYGLĄDA NASTĘPUJĄCO:

Relacja siostry Łucji przedstawiona w „Trzecim wspomnieniu” z dnia 31 sierpnia 1941 roku, Fatima, przeznaczonym dla biskupa Leirii:

Widzieliście piekło, dokąd idą dusze biednych grzeszników. Aby ich ratować, Bóg chce ustanowić na świecie nabożeństwo do mego Niepokalanego Serca. Jeśli zrobi się to, co ja wam mówię, wiele dusz zostanie uratowanych, nastanie pokój na świecie. Wojna się skończy. Ale jeżeli się nie przestanie obrażać Boga, to za pontyfikatu Piusa XI rozpocznie się druga, gorsza. Kiedy ujrzycie noc oświetloną przez nieznane światło, wiedzcie, że to jest wielki znak, który wam Bóg daje, że ukarze świat za jego zbrodnie przez wojnę, głód i prześladowania Kościoła i Ojca Świętego. Żeby temu zapobiec, przyjdę, by żądać poświęcenia Rosji memu Niepokalanemu Sercu i ofiarowania Komunii św. w pierwsze soboty na zadośćuczynienie. Jeżeli ludzie me życzenia spełnią, Rosja nawróci się i zapanuje pokój, jeżeli nie, Rosja rozszerzy swoje błędne nauki po świecie, wywołując wojny i prześladowania Kościoła. Dobrzy będą męczeni, Ojciec Święty będzie bardzo cierpieć, wiele narodów zostanie zniszczonych, na koniec zatriumfuje moje Niepokalane Serce. Ojciec Święty poświęci mi Rosję, która się nawróci, a dla świata nastanie okres pokoju. (Kongregacja Nauki Wiary)

28996 )
 Łukasz, lat 38, e-mail: lukasz84rok@wp.pldata: 25.06.2022, godz: 23:36

Ja się cieszę z każdego dnia i staram się cieszyć choć w grudniu umarła mama a ja teraz jestem sam i bardzo dobrze sobie radzę w życiu i pracuje oraz wszystkie opłaty wnoszę na czas i moim zdaniem moje dochody są średnie ale wystarczają i nie mam na co narzekać i po każdym względem jestem samo wystarczalny i umiem sam o siebie zadbać ale mimo to pieniądze szczęścia nie dają i jaz tego powodu nie jestem bardziej szczęśliwy choć sobie w życiu bardzo dobrze sam radzę i nie widzę w tym aspekcie żadnych komplikacji oraz problemów zastanawiam się nad tym co chcę robić w przyszłości i co osiągnąć ty samym myślę by się ustatkować i założyć rodzinę choć teraz ciężko jest znaleźć dobra dziewczynę choć nie mam żadnych wymagać tym samym nawet nie patrzę na urodę bo ona przemija a ważne jest serce i chciałbym.kochac oraz być kochany i chciałbym się zakochać a 3 lata temu byłem w związku i miałem narzeczona oraz wielkie plany raz było lepiej a raz gorzej ale mimo wszystko byłem szczęśliwy ale zmarła mając 35 lat na dolny atak astmy i choć mam teraz 38 lat mim nadzieję, że znajdę dziewczynę i złożę rodzinę bo ciężko jest żyć samotnie i mam dość samotność chciałbym być w końcu szczęśliwy i dać szczęście dziewczynie choć nie wiem gdzie znaleźć dziewczynę może jestem zbyt nieśmiały może złe daje ogłoszenia matrymonialne może jest coś źle gdzie znaleźć dziewczynę jak skończyć z samotnością i chciałbym znaleźć dziewczynę ale tak jest to trudne i ciężkie w dzisiejszych czasach. Ja mam dość żyć samotnie i być ciągle samotny . Gdzie znaleźć miłość i dziewczynę ? Jak przestać być samemu ? Jak przestać być samotny ,? A chciałbym być dobrym mężem lub ojcem !
Czy mam szanse na miłość i poznanie dziewczyny i gdzie taka poznać ?

28995 )
 Łukasz, lat 38, e-mail: lukasz84rok@wp.pldata: 17.06.2022, godz: 11:41

Mam na imię Łukasz i mam 38 lat mam II grupę inwalidzką i rentę i mieszkam z mamą a raczej mieszkałem bo 11.12.2021 zmarła bardzo nagle i niespodziewanie i ta śmierć była i jest dla mnie dotkliwa i bolesna a każdą wolną chwilę , życie i czas poświęcałem mamie oraz wszystko robiłem z mamą a teraz jak mi jej zabrakło jest coraz ciężej i czas dla mnie się zatrzymał a chcę dalej żyć i zacząć życie od początku a miałem taką mocną więź z moją mamą i tęsknię za nią i bardzo mi jej brak a chciałbym zacząć żyć i zacząć życie od nowa założyć rodzinę być mężem i ojcem oraz kochać i być kochany i boję się samotności i nie lubię samotności a teraz zostałem w mieszkaniu sam jak palec i wracam do tych pustych ścian gdzie nikogo nie ma i nie ma do kogo się odezwać i tym bardziej boję się samotności i nie chciałbym do końca życia być sam a ciężko poradzić sobie po utracie ukochanej mamy i tak jest ciężko i boli i jakieś wyrzuty sumienia i czuję smutek oraz przygnębienie nie radzę sobie nie tylko w życiu ale przede wszystkim z żałobą tak jest ciężko a najbardziej boję się samotności.
Proszę o radę oraz pomoc a przede wszystkim myślę o dobrym psychologu a przede wszystkim o terapii grupowej ale to kosztuje i każda terapia bądź wizyta kosztuje.
Pozdrawiam


28994 )
 ABC 101data: 13.06.2022, godz: 22:58

Nie odnosicie czasem wrażenia ze władza na Kremlu sama się poniża. Nie ze była czy jest poniżana Federacja Rosyjska, oni tam tak działają ze poniżają siebie i tez naród przy okazji. Putin tłumaczy Unii Europejskiej, jeśli wy zrobicie to, to ja wtedy zrobię tamto... Czyli już ma objawy lękowe, a co za tym idzie, wielu Rosjan musi umrzeć, przywódca narodu jest spanikowany, pełen leku, czyli umieralność swoich będzie duża. Podobne objawy miał Stalin, jego oddziały blokujące, ale nie tylko to. Dziś prowadzi się wojny na embarga, ale Putin wzoruje się na Stalinie, wiec macie to co macie... :(

28993 )
 agawa, lat 70, e-mail: abcdef@o2.pldata: 11.06.2022, godz: 13:53

Bardzo prosze o modlitwe w intencji cudu uzdrowienia syna.
W intencji madrosci i pomyslnosci w jego sprawach zawodowych/o zdanie egz.o dobra prace,o rozproszenie naszych nieprzyjaciol/ i w zyciu.
Na Wieksza Chwale Pana Boga.

28992 )
 ABC 101data: 05.06.2022, godz: 18:18

Dla większego zrozumienia, państwa Unii Europejskiej, USA, NATO, szanują Naród Federacji Rosyjskiej, ludność tego kraju. Natomiast nie maja zaufania do władzy w Moskwie. Należy to rozumieć!!!!!! Geneza problemu zaczęła się od 1947 roku, kiedy to ZSRR odłączyło się od wojsk alianckich aby utworzyć odrębny blok wojskowy, niestety wrogi dla armii alianckiej, to nakręciło w sposób oczywisty zimna wojnę, która pochłonęła niewyobrażalne kwoty pieniężne. Niestety Stalin jaki jego następcy, nigdy nie zeszli z tego kursu, nigdy tak do końca, sposób polityki był zawsze "my" i "oni", ale że oni, czyli USA jako wróg. Wiec jak USA, NATO ma być w bliskich relacjach z Federacja Rosyjska. Tez chodzi o sposób polityki z ludnością swojego kraju, USA szanuje życie i zdrowie swoich obywateli, Federacja Rosyjska już nie. Dla USA to Federacja Rosyjska jest kimś kto się wyróżnia i nie pasuje do jedności z nimi. Problem to tez propaganda telewizyjna z Moskwy, rzekomo NATO poniża Federacje Rosyjska, to nie prawda, po prostu Federacja Rosyjska nie pasuje to świata cywilizowanego. A że Putin jak widzimy silnie podtrzymuje ta linie to mamy to co mamy w ciągu dalszym... Było by możliwe utworzenie bliskich i przyjacielskich relacji, nawet "JEDNOŚCI" po drugiej wojnie światowej, tak jak jest to w przypadku Francji i Niemiec (dawni wrogowie). Problem ze Moskwa chce mieć wrogów, tacy musza być, ze musza cale narody padać na kolana przed imperialna Moskwa, tak chce władza w Moskwie a co za tym idzie jest potrzeba budowania murów i prowadzenia wojen. To się tez wiąże z eksterminacja własnego narodu, giną żołnierze w walkach wojennych. USA cywilizowanie to rozwiązała, polityka narzucania embarga. W przypadku USA wojen jakie prowadziła to motywacje do działań zbrojnych było na pewno bardziej cywilizowane niż to prowadzi Federacja Rosyjska, naród Ukraiński to dla Rosjan byli jak bracia. USA obecnie nigdy nie posunęła by się do takiej akcji, narzucili by embarga i na tym by pozostali. ZSRR, Federacja Rosyjska od 105 lat popełnia błędy i tak jest po dziś dzień :( Jest pytanie, czy Rosja i Federacja Rosyjska chce kiedykolwiek stać się krajem cywilizowanym (???)

28991 )
 udreczonadata: 30.05.2022, godz: 13:51

Panie Jezu dopomóż. Nie mam już siły w swoim utrapieniu. Uwolnij mnie proszę od moich stresów i pomóż w słabościach

28990 )
 Artur / Artiidata: 29.05.2022, godz: 18:26

Bardzo wielkim błędem jest narzucenie opcji, bez możliwości wyboru ze strony ludzi, konsekwencje będą tylko negatywne i to na dekady... :( i to się też tyczy USA, Unii Europejskiej. Obecnie są teraz odpowiednio dobre warunki aby to wszystko ułożyć sensownie. A można to zrobić następująco, zatrzymać wojnę, Ukraina jest przedzielona, a ze nie da się kogoś zmusić (nie powinno tak się postępować!) cześć Ukraińców jest PROrosyjska a część PROunijna a że są dwie strefy, to dać przejść Ukraińcom chętnym do strefy w której chcą żyć. Zatrzymanie walk z obu stron, ludzie ze swym majątkiem przemieszczają się tam gdzie chcą się osiedlić na stale, jedni wybiorą życie w orbicie Federacji Rosyjskiej, bo będą mieć tańszy gaz, bo czuja sentyment do ZSRR i tego co po nim zostało, podziwiają Putina itp. maja do tego prawo!!! A część ukraińska chcąca do Unii Europejskiej tez może swoją opcje wybrać i wybierze, życie w wolności, dobrobycie i bogactwie :) choć jak wiemy raju nie ma, w Unii tez znajda się problemy, czasem tez liczne problemy... i nie wszystko jest tak od razu :( A ze Federacja Rosyjska zaminowała tereny, na których tez się znajduje i dokonali tam ogromnych zniszczeń to niech te tereny sobie weźmie i odbuduje je sobie na własny koszt, bo to ich będzie, tam zamieszkają Ukraińcy kochający Stalina, Putina, owszem maja do tego prawo i należy ich szanować!!! Niech sobie żyją w pokoju :) Jest kwestia odzyskania zachodniej Ukrainy (Unijnej) do dostępu do morza, w tym względzie aby się dogadali ze strona Federacji Rosyjskiej, my wam damy ten obszar ziemski a wy nam dajcie dostęp do morza. Nie jest czymś normalnym zmusić Ukraińca kochającego realia jakie narzuca mu Moskwa, on w tym się czuje dobrze i w tym się odnajduje, niech ma to czego pragnie!!! W strefie Ukrainy Unijnej nie będzie żadnych wojsk, ani Federacji Rosyjskiej ani NATO. Ten cały problem jaki mamy obecnie, można sensownie ułożyć i zaprzestać bezsensownych walk a każdy swoje miejsce odnajdzie gdzie chce być. Oczywiście ta moja wersje należy dopracować przez ekspertów w wielu dziedzinach, choćby sprzedaży mienia zostawionego w tamtej części Ukrainy.

28989 )
 Łukasz, lat 38, e-mail: lukasz84rok@wp.pldata: 28.05.2022, godz: 17:47

Chciałbym pojąć pewne sprawy mimo, że to portal humor to czy można podejść do życia z humorem jeśli komuś coś nie wychodzi a sam czuje tak jak by przegrał życie i nic w życiu nie osiągnie i za nim pasmo samych porażek życiowych w tym porażek w związkach a teraz jest sam i nie założył rodziny mając 38 lat w tym nigdy nie został ojcem czy oby ma szansę ale czas nieubłaganie płynie i ma wrażenie , że nic w przyszłości nie osiągnie w tym zamierzonego celu jak podejść do tego tak po ludzku tak po ziemski i na porządku dziennym bez popadania w depresję a tym bardziej w skrajność tak czas by wyciągnąć odpowiednie wnioski oraz czas refleksji .

28988 )
 ewadata: 27.05.2022, godz: 11:21

Panie Jezu dopomóż. Nie mam już siły w swoim utrapieniu. Uwolnij mnie proszę od moich stresów i pomóż w słabościach

28987 )
 ABC 101data: 27.05.2022, godz: 09:58

Coś się wam Rosjanom pomyliło, jechały czołgi z flagami ZSRR na Ukrainie walczyć, a przecież sami mówiliście ze Ukraińcy to wasi bracia, wiec nie rozumiem (?) To by się dało wtedy zrozumieć gdyby napadło na wasz kraj "OBCE" państwo, może znów Niemcy, może Polska, Rumunia a może Ameryka, wtedy to miało by już sens. U was są błędy już od 105 lat :( nawet sama Matka Boża w Fatimie to potwierdziła. Rosja, jaki Federacja Rosyjska to kraj samozniszczenia :( od ponad 100 lat czynicie samozniszczenie swoich obywateli, dlatego populacja Rosjan jest tak niska.

28986 )
 Tomaszdata: 27.05.2022, godz: 01:09

Do-------ABC 101
Twoja teza jest błędna . Coś takiego jak " imperium zła " nie istnieje . Nie ma dobrych i złych narodów , bo w każdym narodzie są dobrzy i źli ludzie . Pewna sybiraczka wspominała ,że gdyby nie miejscowa ludność to trudno było by im przeżyc na Syberii.
Piszesz ,że Rosja to imperium zła a czy UE i USA to " gołąbki pokoju " ? . W ciągu 30 lat Rosja zaatakowała : Czeczenię , Gruzję i Ukrainę a USA zaatakowało : Irak , Jugosławie , Afganistan , Syria . Jedni i drudzy mają na rękach krew niewinnych ludzi i Polska też bo nasi żołnierze pojechali walczyć do Iraku . Taka jest prawda .
Piszesz ,że NATO ma normy ,że jest cywilizowane i zależy mu na losie żołnierzy i cywilów . To jest kompletna bzdura . Wojna to zło a na wojnie zabija się ludzi . Jest takie chińskie powiedzenie .
" Zabijesz człowieka jesteś mordercą , zabijesz tysiące jesteś bohaterem " Jakże to powiedzenie jest prawdziwe. Zabijesz człowieka ludzie nazwą ciebie mordercą pojedziesz na wojnę i będziesz zabijał na prawo i lewo a jak wrócisz będziesz bohaterem i dostaniesz jeszcze medal.
Niektórzy są ślepo zapatrzeni w Stany Zjednoczone i nie widzą jakich okropności dopuszcza się ten kraj . Jak każde imperium USA też upadną .

28985 )
 ewadata: 26.05.2022, godz: 17:04

Panie Jezu dopomóż. Nie mam już siły w swoim utrapieniu. Uwolnij mnie proszę od moich stresów i pomóż w słabościach

28984 )
 ABC 101data: 25.05.2022, godz: 15:14

To dlaczego Ronald Regan powiedział: "ROSJA TO IMPERIUM ZŁA" i jest to prawda :( ale nie tyczy to się tylko Rosji, bo też mowa o Federacji Rosyjskiej, Korei Północnej. Już tłumaczę, "imperium zła" to kraj lub społeczność ludzka, która dokonuje prześladowania i zbrodni a jak widzimy to w przypadku Rosji, od 1917 roku tak się dzieje do dziś :( Teraz wyjaśnię dlaczego nie jest imperium zła Ameryka, Unia Europejska, gdyż tam szanuje się człowieka, jego prawa, zdrowie, życie. Czyli aby Ameryka, Unia Europejska, NATO mogła osiągnąć swój cel to zawsze są to rozmowy władzy ze społeczeństwem (tak wstępnie) później analitycy analizują sytuacje pod różnymi kątami. Jak już zapada decyzja państwowa ze trzeba zacząć działać konkretnie to wtedy wprowadza się ustawy, normy ustawowe w których jest mowa o poszanowaniu zdrowia i życia człowieka. A odnośnie działań militarnych to NATO ma normy ludzkie :) pytanie jest czy NATO w ogóle powinno interweniować w danej sytuacji, analitycy biorą pod uwagę różne czynniki, straty w żołnierzach, przypadkowych cywilach, nawet to ilu może zginąć żołnierzy przeciwnika, aby nie przyniosło to problemow dyplomatycznych w przyszłości. Czyli pewne normy USA, Unia Europejska, NATO zachowuje, to jest "ŚWIAT CYWILIZOWANY" :) natomiast ZSSR, jaki obecnie Federacja Rosyjska, Korea Północna działa zdecydowanie z pozycji siły, przemoc na dzień dobry i nie mówimy tu tylko o walkach żołnierzy z żołnierzami. System stalinowsko-putinowski prześladuje i morduje tez cywili. Co w świecie cywilizowanym amerykańsko-europejskim jest to nie do pomyślenia!!! Nie jest żadną tajemnicą że gdyby armia Federacji Rosyjskiej była zdecydowanie armią najsilniejszą od NATO, biorąc pod uwagę myślenie siłowe w tym kraju, zaatakowali by Europę, Amerykę i cały Świat, bo jak twierdzą Rosjanie, to Federacja Rosyjska, to największe imperium Świata i każdy kraj ma przed nimi paść na kolana, przy tym mordując 1/5 ludzkości. Takie myślenie głównie dominuje wśród emerytów tego kraju. Teraz rozumiecie dlaczego Korea Północna, Federacja Rosyjska to imperium zła. I bardzo słusznym jest doprowadzenie takiego społeczeństwa czy kraju do niewypłacalności finansowej, kryzysów, problemow, zapaści. Tutaj tez jest winne społeczeństwo, ze wybrało osobę niewłaściwą na prezydenta :( Jeśli Federacja Rosyjska zmieni kurs na szanujący człowieka to odkopie się i wyjdzie na prosta... :) Jeśli nie to stanie się krajem podobnym do kontynentu afrykańskiego :( Zobaczcie że władza państwowa USA nie osiąga swoich "WSZYSTKICH" celów jakie chcieli by osiągnąć i to jest właściwe, bo człowieka należy kochać i szanować!!! Federacja Rosyjska i Korea Północna powinny zmienić swój kurs...

28983 )
 Mdata: 23.05.2022, godz: 20:33

Karola.

Witaj.

Szczescie o ktorym piszesz, tak pojmowane jest zludne i chwilowe, oczywiscie dobra materialne sa wazne, ale zawsze nalezy postawic pytanie, jak zostaly zdobyte?
Czy droga uczciwa, jezeli tak to w porzadku.
Czesto widzimy ludzi tak z zewnatrz, myslimy o nich Ci to maja dobrze, dobrze sie im powodzi, tymczasem mozemy nie wiedziec jakie przezywaja dramty, z czym sie musza zmagac.
Jedynm prawdziwym szczesciem jest tylko Bog, jezeli kochamy prawdziwie Boga, szczerym oddanym sercem, to nic zlego nas spotakc nie moze, nie pisze tego tak sobie, pisze, bo wiem co mowie.
I jak mowi nasze polskie przyslowie ,,Bez Boga, ani do proga'
Lub za sw.Pawlem ,,wszystko moge w tym, Ktory mnie umacnia.

Powodzenia i odwagi.

28982 )
 udreczonadata: 23.05.2022, godz: 15:26

Panie Jezu dopomóż. Nie mam już siły w swoim utrapieniu. Uwolnij mnie proszę od moich stresów i pomóż w słabościach

28981 )
 ABC 101data: 21.05.2022, godz: 14:33

Nieszczęście Narodu Federacji Rosyjskiej (widać to tez po liczbach samobójstw, ale nie tylko to) wynika z faktu ze ten naród przezywa od 105 lat silna patologie, to tak jak dziecko wychowujące się w rodzinie silnie patologicznej, przemocowej. To że ludzie żyjący w Ameryce czy Europie są bardziej szczęśliwsi wynika z pewnych oczywistych normalności, poczuciu bezpieczeństwa i to od wielu, wielu dekad. Tam tez się normalnie rozwiązuje problemy, władza państwowa wpierw prosi i zachęca, nie daje to skutku, wtedy wprowadza zakazy, później embarga, ale nie ma opcji mordowania ludzi. USA, NATO zabija tylko wtedy gdy sprawa jest na ostrzu noża, czyli terroryści zaatakowali, wtedy leje się krew. Ale już Federacja Rosyjska ma zupełnie inne metody, oni twierdza ze życie jest tanie, zabija się tam tez hurtowo ludzi. Władza Federacji Rosyjskiej zabija tez swoich i to w tysiącach. Ludność Ameryki to 335 mln, Unii Europejskiej 506 mln. A ludność Federacji Rosyjskiej to zaledwie 143 mln mieszkańców, naród Rosyjski jaki też Federacja Rosyjska czyni samozniszczenie własnego narodu od 105 lat :( Podam przykład, 27 luty 2022, Putin otrzymuje raporty z wkraczania wojsk rosyjskich na Ukrainę, w raportach pisze wyraźnie o dużych stratach w sprzęcie, czołgi, pojazdy opancerzone, ciężarówki, w tym pisze wyraźnie o dużych stratach w żołnierzach rosyjskich, Putin o tym dobrze wie, co robi, kuntynuować wjazd i natarcie (choć była przerwa, z powodu braku dowożonego paliwa, za dużo zniszczono cystern paliwowych) to jednak nie zmienia decyzji Putina o misji samobójczej (kamikaze) swoich żołnierzy. Można sobie wyobrazić, w ciężarowce kilkunastu do kilkudziesięciu żołnierzy, na czołgu poza załogą około 9 żołnierzy a straty w tych pojazdach ilościowo ogromne!!! Dowódca Amerykański zarządził by zmianę taktyki, ze względu na zbyt duże straty w ludziach, na przykład, transport żołnierzy lotniczy, lądowanie na spadochronach, lub przekształcenie na pojazdy, kłady z naczepką ze sprzętem, jazda w dużym rozproszeniu i najczęściej nocą. Ale Putin tak nie podchodzi do sprawy, giną swoi to niech giną, zupełnie takie samo podejście miał Stalin, człowiek jest niczym, nawet w tysiącach czy milionach istnień ludzkich. Putin ma dużo ze Stalina :( ale pewnym emerytom rosyjskim to się niesamowicie podoba. To specyficzny naród, który pragnie samozniszczenia i wykonuje to. Przykłady, w Rosji kiedyś dokonywało się najwięcej aborcji, maja tam dużo samobójstw, nadal w tym dominują. Przodują tez w chorobach HIV, AIDS. Ilość śmierci pod wpływem alkoholu, tez zabójstw po pijanemu i można by dalej wymieniać... To naród z piękną przyroda, natura, pięknymi zabytkami ale niestety Rosjanie bardzo kochają śmierć, kochają umierać, stąd też wynika ilość samobójstw tam. To ogromny kraj, ludzi głęboko nieszczęśliwych tam :(

28980 )
 Karola, lat 37data: 21.05.2022, godz: 11:05

Tak rzadko tu wchodzę, ale dziś mnie zaciekawiło czy strona nadal istnieje. Zastanawiam się, czy w naszym kraju są jeszcze szczęśliwi chrześcijanie? Chodzi mi o ,,szczęśliwych", takich, którzy swoją wiarą, światłem porywają innych ku wierze?
Jakoś rzadko spotykam, a niby tu mnóstwo chrześcijan dookoła. Szczęśliwi wydają mi się ci, którzy mają dobre prace, pieniądze, mogą się realizować, mają przyjaciół i wspierającą rodzinę. Jednak, czy do tego potrzebna jest wiara? Czy po prostu charakter, mądrość życiowa, dobry start?
Mnie czasem nawiedzają takie plagi, że dawno już nie mam zbytniej nadziei. Bo nawet jak ta nadzieja się pojawia na horyzoncie, to szybko gaśnie, rozwiewa się niczym dym na wietrze.
Co zrobić by jednak jakoś się pozbierać?

28979 )
 Ewadata: 19.05.2022, godz: 21:57


Panie Jezu dopomóż. Nie mam już siły w swoim utrapieniu. Uwolnij mnie proszę od moich stresów i pomóż w słabościach

28978 )
 Łukasz, lat 38, e-mail: Lukasz84rok@wp.pldata: 19.05.2022, godz: 20:21

Nigdy nie oceniaj człowieka po jego wyglądzie ! Bo nie wiesz jak wartościową osobą może być w środku.
Pozdrawiam Łukasz

28977 )
 Łukasz, lat 38, e-mail: Lukasz84rok@wp.pldata: 19.05.2022, godz: 08:55

Dlaczego kobiety bardzo często rozstają się z dobrym a przede wszystkim spokojnym i nudnym mężczyzna lub nie interesują się a wybierają i trwają w związku z mężczyzną typu macho lub cwaniak ewentualnie łobuz i taki przystojny lub lowelas a w konsekwencji może lub zdradza ewentualnie nadużywa alkohol i potrafi uderzyć kobietę i podnieś na nią rękę ?
Ja uważam, że nadużywanie alkoholu to ogromny problem i dlatego rzadko pije alkohol a tym samym nie mam problemu z alkoholem .
Zdrada to coś strasznego nigdy bym nie zrządził ukochanej osoby a jak taki mężczyzna zdradza to nie kocha moim zdaniem zdrady nie można wybaczyć i ja bym nie wybaczył i zdrada to cios w serce , które krwawi i ja bym nigdy nie zdradził bo cenie wierność czyli wierny jak pies a mężczyzna taki co zdradza to nie tylko świnia ale przede wszystkim mężczyzna który powinien mieć obciętego k...... tak jak damski bokser i mężczyzna, który uderzył kobietę raz to uderzy drugi raz a przemoc to co strasznego i okropnego jak można uderzyć kobietę a nawet próbować i podnieść rękę i takiemu powinno się obciąć rękę i wątpię czy taki mężczyzna kocha kobietę mężczyzna powinien cenić, kochać i szanować kobietę i nie ma prawa jej bić i uderzyć ja nigdy bym kobiety nie uderzyć a ten co uderzył kobietę to dupek i [...] tym samym taki mężczyzna zasługuje by być samemu to jest dla niego wstyd oraz żenada po za tym [...] się nie sieje tacy sami się rodzą.

28976 )
 Ewadata: 16.05.2022, godz: 22:21Panie Jezu dopomóż. Nie mam już siły w swoim utrapieniu. Uwolnij mnie proszę od moich stresów i pomóż w słabościach

28975 )
 Łukasz, lat 38, e-mail: lukasz84rok@wp.pldata: 16.05.2022, godz: 13:03

Jak rozpoznać swoje powołanie ?
Jeśli ktoś jest powołany do małżeństwa jak to rozpoznać ?
Jeśli ktoś czuje w duszy bądź sercu powołanie do małżeństwa czy to jest powołanie ?
Jeśli ktoś jest samotny nie może znaleźć odpowiedniej kandydatki na żonę bądź nie ma szczęścia w tym temacie a czuje w sercu powołanie do małżeństwa czy to jest powołanie możliwe do zrealizowania ?
Czy chęć wstąpienia w związek małżeński oraz chęć bycia mężem i ojcem oraz posiadać dzieci to powołanie czy egoizm ?

28974 )
 Łukasz, lat 38, e-mail: lukasz84rok@wp.pldata: 16.05.2022, godz: 09:15

Jak rozpoznać własne powołanie ???

28973 )
 Łukasz, lat 38, e-mail: lukasz84rok@wp.pldata: 16.05.2022, godz: 08:48

https://www.znanylekarz.pl/magdalena-kiepurska-bidzinska/neurolog/warszawa#tab=profile-reviews

28972 )
 ABC 101data: 15.05.2022, godz: 13:33

Kto Wam Rosjanom powiedział ze Europa i Świat cały ma paść na kolana przed Federacja Rosyjska? To takie tylko opowieści z bajek ;) Nie ma takiej potrzeby, aby tak którekolwiek państwo miało to zrobić, bo i co co? W tej chwili Państwa Unii Europejskiej maja dostawy gazu do wyboru z "KILKU" dostawców gazu, w tym bardzo korzystna opcja gazu z Norwegi, w takiej samej cenie, wiadomo ze Norwegia nie będzie prowadzić terroru handlowego :) znacznie lepsza opcja handlowa :) Wiec co wam Rosjanom przyszło do głowy ze mamy paść przed Federacja Rosyjska na kolana? To sfera marzeń i fantazji ;) ********* Geneza problemu zaczęła się od 1947 roku, kiedy to ZSRR odłączyło się od wojsk alianckich aby utworzyć odrębny blok wojskowy, niestety wrogi dla armii alianckiej. To tak jakby pomyśleć, po co Francja z Anglia mieli by być w nienawiści, konkurować z sobą militarnie, prowadzić zimną wojnę i też doprowadzać do realnej wojny, po co??? Takiej potrzeby nie ma i nie będzie, jest konkurencja w handlu i produkcji i to wystarczy. Ale już Stalin miał opcję, w pewnej części wymordować ludność ZSRR i napaść na Europę, aby dalej mordować ludzi. W tej chwili Federacja Rosyjska upodabnia się w pewnych wymiarach do realiów Afryki i w przyszłości tak będzie w pewnym sensie funkcjonować, jeszcze większe ubóstwo, bieda, duże braki i problemy tez z podstawowymi kwestiami. Waszym problemem jest to ze Putin czyni powtórkę z rządów Stalina, to nie tylko bieda w różnych wymiarach, brak wolności ale to też śmierć części narodu. Ja wam współczuje.

28971 )
 Ewadata: 07.05.2022, godz: 07:23

Panie Jezu dopomóż. Nie mam już siły w swoim utrapieniu. Uwolnij mnie proszę od moich stresów i pomóż w słabościach

28970 )
 ABC 101data: 06.05.2022, godz: 21:34

Unia Europejska czyni jak najbardziej odpowiednia politykę, uratować jak najwięcej Ukraińców przed uciskiem i terrorem obecnej Federacji Rosyjskiej (2022 rok) obecnie już działającej na zasadzie, przynajmniej częściowych norm Stalina w wykonaniu Putina. Liczbowo 43 mln. Ukraińców uratować przed uciskiem i terrorem władzy z Moskwy, to ma już głęboki i wymierny sens. Dla obecnej polityki Moskwy, na wzór jak w ZSRR, w wykonaniu Putina to Ukraina była by częścią takiej służącej dla Moskwy, coś bardzo poniżającego. Pamiętajmy ze Stalin w swojej istocie, to było cale pasmo błędów... :( łącznie z częściową eksterminacja swojego narodu. Nowe, obecne Putinowe ZSRR to będzie powtórka z historii, czyli przepełnione wiezienia, dzieci sieroty, pokolenie zaburzone psychicznie, niepełne rodziny, wzrost zbrodni na ludności, aresztowania bo ktoś podsłuchał i doniósł władzy itp. patologia :( Federacja Rosyjska powinna mieć około 2 miliardy mieszkańców, ale nigdy to się nie udało, z powodu tego ze rządzący tym państwem prowadza od 104 lat politykę eksterminacji własnego narodu :(

28969 )
 Łukasz, lat 38, e-mail: lukasz84rok@wp.pldata: 04.05.2022, godz: 07:42

Na szczęście jesteśmy w Polsce choć obecnie z dnia na dzień i z miesiąca jest coraz ciężej i coraz więcej wszystko kosztuje i drożeje i skąd te podwyżki ????

28968 )
 ABC 101data: 03.05.2022, godz: 23:46

Już wiem co wymyślą pewni ludzie :( skoro papież Franciszek nie powiedział o Putinie i Federacji Rosyjskiej "TYLKO" negatywnie, to "MUSI" być oznaka ze on wspiera Putina i te zbrodnie na Ukrainie. Czyli będziemy mieć powtórkę z historii, z hitlerowskich Niemiec, mordujących ludność, tez cywilną, a Kościół Katolicki "MUSIAŁ" im na pewno pomagać. Niestety będziemy mieć z tego powtórkę, tyle ze w roku 2022. Dziś też są manipulatorzy prawdy i też znajdą się wierzący w następne bajki i będzie to powielane z pokolenia na pokolenie... :( Ja często używam Wikipedię, ciężko tam znaleźć kłamstwa.

28967 )


 
[ Strona główna ]

Modlitwy | Zagadki | Opowiadania | Miłość | Powołanie | Małżeństwo | Niepłodność | Narzeczeństwo | Prezentacje | Katecheza | Maryja | Tajemnica Szczęścia | Dekalog | Psalmy | Perełki | Cuda | Psychotesty |

Polityka Prywatności | Kontakt - formularz | Kontakt

© 2001-2024 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej