Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki

Źródełko ...czyli o darze rozmowy...


[ Dodaj wpis ]

[<<] [<] [1] [2] [3] (4) [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [>] [>>]

Chcesz prosić o wspracie i modlitwe?
Dodaj prosbę do [ Skrzynki Intencji ]

 Mdata: 23.05.2022, godz: 20:33

Karola.

Witaj.

Szczescie o ktorym piszesz, tak pojmowane jest zludne i chwilowe, oczywiscie dobra materialne sa wazne, ale zawsze nalezy postawic pytanie, jak zostaly zdobyte?
Czy droga uczciwa, jezeli tak to w porzadku.
Czesto widzimy ludzi tak z zewnatrz, myslimy o nich Ci to maja dobrze, dobrze sie im powodzi, tymczasem mozemy nie wiedziec jakie przezywaja dramty, z czym sie musza zmagac.
Jedynm prawdziwym szczesciem jest tylko Bog, jezeli kochamy prawdziwie Boga, szczerym oddanym sercem, to nic zlego nas spotakc nie moze, nie pisze tego tak sobie, pisze, bo wiem co mowie.
I jak mowi nasze polskie przyslowie ,,Bez Boga, ani do proga'
Lub za sw.Pawlem ,,wszystko moge w tym, Ktory mnie umacnia.

Powodzenia i odwagi.

28980 )
 udreczonadata: 23.05.2022, godz: 15:26

Panie Jezu dopomóż. Nie mam już siły w swoim utrapieniu. Uwolnij mnie proszę od moich stresów i pomóż w słabościach

28979 )
 ABC 101data: 21.05.2022, godz: 14:33

Nieszczęście Narodu Federacji Rosyjskiej (widać to tez po liczbach samobójstw, ale nie tylko to) wynika z faktu ze ten naród przezywa od 105 lat silna patologie, to tak jak dziecko wychowujące się w rodzinie silnie patologicznej, przemocowej. To że ludzie żyjący w Ameryce czy Europie są bardziej szczęśliwsi wynika z pewnych oczywistych normalności, poczuciu bezpieczeństwa i to od wielu, wielu dekad. Tam tez się normalnie rozwiązuje problemy, władza państwowa wpierw prosi i zachęca, nie daje to skutku, wtedy wprowadza zakazy, później embarga, ale nie ma opcji mordowania ludzi. USA, NATO zabija tylko wtedy gdy sprawa jest na ostrzu noża, czyli terroryści zaatakowali, wtedy leje się krew. Ale już Federacja Rosyjska ma zupełnie inne metody, oni twierdza ze życie jest tanie, zabija się tam tez hurtowo ludzi. Władza Federacji Rosyjskiej zabija tez swoich i to w tysiącach. Ludność Ameryki to 335 mln, Unii Europejskiej 506 mln. A ludność Federacji Rosyjskiej to zaledwie 143 mln mieszkańców, naród Rosyjski jaki też Federacja Rosyjska czyni samozniszczenie własnego narodu od 105 lat :( Podam przykład, 27 luty 2022, Putin otrzymuje raporty z wkraczania wojsk rosyjskich na Ukrainę, w raportach pisze wyraźnie o dużych stratach w sprzęcie, czołgi, pojazdy opancerzone, ciężarówki, w tym pisze wyraźnie o dużych stratach w żołnierzach rosyjskich, Putin o tym dobrze wie, co robi, kuntynuować wjazd i natarcie (choć była przerwa, z powodu braku dowożonego paliwa, za dużo zniszczono cystern paliwowych) to jednak nie zmienia decyzji Putina o misji samobójczej (kamikaze) swoich żołnierzy. Można sobie wyobrazić, w ciężarowce kilkunastu do kilkudziesięciu żołnierzy, na czołgu poza załogą około 9 żołnierzy a straty w tych pojazdach ilościowo ogromne!!! Dowódca Amerykański zarządził by zmianę taktyki, ze względu na zbyt duże straty w ludziach, na przykład, transport żołnierzy lotniczy, lądowanie na spadochronach, lub przekształcenie na pojazdy, kłady z naczepką ze sprzętem, jazda w dużym rozproszeniu i najczęściej nocą. Ale Putin tak nie podchodzi do sprawy, giną swoi to niech giną, zupełnie takie samo podejście miał Stalin, człowiek jest niczym, nawet w tysiącach czy milionach istnień ludzkich. Putin ma dużo ze Stalina :( ale pewnym emerytom rosyjskim to się niesamowicie podoba. To specyficzny naród, który pragnie samozniszczenia i wykonuje to. Przykłady, w Rosji kiedyś dokonywało się najwięcej aborcji, maja tam dużo samobójstw, nadal w tym dominują. Przodują tez w chorobach HIV, AIDS. Ilość śmierci pod wpływem alkoholu, tez zabójstw po pijanemu i można by dalej wymieniać... To naród z piękną przyroda, natura, pięknymi zabytkami ale niestety Rosjanie bardzo kochają śmierć, kochają umierać, stąd też wynika ilość samobójstw tam. To ogromny kraj, ludzi głęboko nieszczęśliwych tam :(

28978 )
 Karola, lat 37data: 21.05.2022, godz: 11:05

Tak rzadko tu wchodzę, ale dziś mnie zaciekawiło czy strona nadal istnieje. Zastanawiam się, czy w naszym kraju są jeszcze szczęśliwi chrześcijanie? Chodzi mi o ,,szczęśliwych", takich, którzy swoją wiarą, światłem porywają innych ku wierze?
Jakoś rzadko spotykam, a niby tu mnóstwo chrześcijan dookoła. Szczęśliwi wydają mi się ci, którzy mają dobre prace, pieniądze, mogą się realizować, mają przyjaciół i wspierającą rodzinę. Jednak, czy do tego potrzebna jest wiara? Czy po prostu charakter, mądrość życiowa, dobry start?
Mnie czasem nawiedzają takie plagi, że dawno już nie mam zbytniej nadziei. Bo nawet jak ta nadzieja się pojawia na horyzoncie, to szybko gaśnie, rozwiewa się niczym dym na wietrze.
Co zrobić by jednak jakoś się pozbierać?

28977 )
 Ewadata: 19.05.2022, godz: 21:57


Panie Jezu dopomóż. Nie mam już siły w swoim utrapieniu. Uwolnij mnie proszę od moich stresów i pomóż w słabościach

28976 )
 Łukasz, lat 38, e-mail: Lukasz84rok@wp.pldata: 19.05.2022, godz: 20:21

Nigdy nie oceniaj człowieka po jego wyglądzie ! Bo nie wiesz jak wartościową osobą może być w środku.
Pozdrawiam Łukasz

28975 )
 Łukasz, lat 38, e-mail: Lukasz84rok@wp.pldata: 19.05.2022, godz: 08:55

Dlaczego kobiety bardzo często rozstają się z dobrym a przede wszystkim spokojnym i nudnym mężczyzna lub nie interesują się a wybierają i trwają w związku z mężczyzną typu macho lub cwaniak ewentualnie łobuz i taki przystojny lub lowelas a w konsekwencji może lub zdradza ewentualnie nadużywa alkohol i potrafi uderzyć kobietę i podnieś na nią rękę ?
Ja uważam, że nadużywanie alkoholu to ogromny problem i dlatego rzadko pije alkohol a tym samym nie mam problemu z alkoholem .
Zdrada to coś strasznego nigdy bym nie zrządził ukochanej osoby a jak taki mężczyzna zdradza to nie kocha moim zdaniem zdrady nie można wybaczyć i ja bym nie wybaczył i zdrada to cios w serce , które krwawi i ja bym nigdy nie zdradził bo cenie wierność czyli wierny jak pies a mężczyzna taki co zdradza to nie tylko świnia ale przede wszystkim mężczyzna który powinien mieć obciętego k...... tak jak damski bokser i mężczyzna, który uderzył kobietę raz to uderzy drugi raz a przemoc to co strasznego i okropnego jak można uderzyć kobietę a nawet próbować i podnieść rękę i takiemu powinno się obciąć rękę i wątpię czy taki mężczyzna kocha kobietę mężczyzna powinien cenić, kochać i szanować kobietę i nie ma prawa jej bić i uderzyć ja nigdy bym kobiety nie uderzyć a ten co uderzył kobietę to dupek i [...] tym samym taki mężczyzna zasługuje by być samemu to jest dla niego wstyd oraz żenada po za tym [...] się nie sieje tacy sami się rodzą.

28974 )
 Ewadata: 16.05.2022, godz: 22:21Panie Jezu dopomóż. Nie mam już siły w swoim utrapieniu. Uwolnij mnie proszę od moich stresów i pomóż w słabościach

28973 )
 Łukasz, lat 38, e-mail: lukasz84rok@wp.pldata: 16.05.2022, godz: 13:03

Jak rozpoznać swoje powołanie ?
Jeśli ktoś jest powołany do małżeństwa jak to rozpoznać ?
Jeśli ktoś czuje w duszy bądź sercu powołanie do małżeństwa czy to jest powołanie ?
Jeśli ktoś jest samotny nie może znaleźć odpowiedniej kandydatki na żonę bądź nie ma szczęścia w tym temacie a czuje w sercu powołanie do małżeństwa czy to jest powołanie możliwe do zrealizowania ?
Czy chęć wstąpienia w związek małżeński oraz chęć bycia mężem i ojcem oraz posiadać dzieci to powołanie czy egoizm ?

28972 )
 Łukasz, lat 38, e-mail: lukasz84rok@wp.pldata: 16.05.2022, godz: 09:15

Jak rozpoznać własne powołanie ???

28971 )
 Łukasz, lat 38, e-mail: lukasz84rok@wp.pldata: 16.05.2022, godz: 08:48

https://www.znanylekarz.pl/magdalena-kiepurska-bidzinska/neurolog/warszawa#tab=profile-reviews

28970 )
 ABC 101data: 15.05.2022, godz: 13:33

Kto Wam Rosjanom powiedział ze Europa i Świat cały ma paść na kolana przed Federacja Rosyjska? To takie tylko opowieści z bajek ;) Nie ma takiej potrzeby, aby tak którekolwiek państwo miało to zrobić, bo i co co? W tej chwili Państwa Unii Europejskiej maja dostawy gazu do wyboru z "KILKU" dostawców gazu, w tym bardzo korzystna opcja gazu z Norwegi, w takiej samej cenie, wiadomo ze Norwegia nie będzie prowadzić terroru handlowego :) znacznie lepsza opcja handlowa :) Wiec co wam Rosjanom przyszło do głowy ze mamy paść przed Federacja Rosyjska na kolana? To sfera marzeń i fantazji ;) ********* Geneza problemu zaczęła się od 1947 roku, kiedy to ZSRR odłączyło się od wojsk alianckich aby utworzyć odrębny blok wojskowy, niestety wrogi dla armii alianckiej. To tak jakby pomyśleć, po co Francja z Anglia mieli by być w nienawiści, konkurować z sobą militarnie, prowadzić zimną wojnę i też doprowadzać do realnej wojny, po co??? Takiej potrzeby nie ma i nie będzie, jest konkurencja w handlu i produkcji i to wystarczy. Ale już Stalin miał opcję, w pewnej części wymordować ludność ZSRR i napaść na Europę, aby dalej mordować ludzi. W tej chwili Federacja Rosyjska upodabnia się w pewnych wymiarach do realiów Afryki i w przyszłości tak będzie w pewnym sensie funkcjonować, jeszcze większe ubóstwo, bieda, duże braki i problemy tez z podstawowymi kwestiami. Waszym problemem jest to ze Putin czyni powtórkę z rządów Stalina, to nie tylko bieda w różnych wymiarach, brak wolności ale to też śmierć części narodu. Ja wam współczuje.

28969 )
 Ewadata: 07.05.2022, godz: 07:23

Panie Jezu dopomóż. Nie mam już siły w swoim utrapieniu. Uwolnij mnie proszę od moich stresów i pomóż w słabościach

28968 )
 ABC 101data: 06.05.2022, godz: 21:34

Unia Europejska czyni jak najbardziej odpowiednia politykę, uratować jak najwięcej Ukraińców przed uciskiem i terrorem obecnej Federacji Rosyjskiej (2022 rok) obecnie już działającej na zasadzie, przynajmniej częściowych norm Stalina w wykonaniu Putina. Liczbowo 43 mln. Ukraińców uratować przed uciskiem i terrorem władzy z Moskwy, to ma już głęboki i wymierny sens. Dla obecnej polityki Moskwy, na wzór jak w ZSRR, w wykonaniu Putina to Ukraina była by częścią takiej służącej dla Moskwy, coś bardzo poniżającego. Pamiętajmy ze Stalin w swojej istocie, to było cale pasmo błędów... :( łącznie z częściową eksterminacja swojego narodu. Nowe, obecne Putinowe ZSRR to będzie powtórka z historii, czyli przepełnione wiezienia, dzieci sieroty, pokolenie zaburzone psychicznie, niepełne rodziny, wzrost zbrodni na ludności, aresztowania bo ktoś podsłuchał i doniósł władzy itp. patologia :( Federacja Rosyjska powinna mieć około 2 miliardy mieszkańców, ale nigdy to się nie udało, z powodu tego ze rządzący tym państwem prowadza od 104 lat politykę eksterminacji własnego narodu :(

28967 )
 Łukasz, lat 38, e-mail: lukasz84rok@wp.pldata: 04.05.2022, godz: 07:42

Na szczęście jesteśmy w Polsce choć obecnie z dnia na dzień i z miesiąca jest coraz ciężej i coraz więcej wszystko kosztuje i drożeje i skąd te podwyżki ????

28966 )
 ABC 101data: 03.05.2022, godz: 23:46

Już wiem co wymyślą pewni ludzie :( skoro papież Franciszek nie powiedział o Putinie i Federacji Rosyjskiej "TYLKO" negatywnie, to "MUSI" być oznaka ze on wspiera Putina i te zbrodnie na Ukrainie. Czyli będziemy mieć powtórkę z historii, z hitlerowskich Niemiec, mordujących ludność, tez cywilną, a Kościół Katolicki "MUSIAŁ" im na pewno pomagać. Niestety będziemy mieć z tego powtórkę, tyle ze w roku 2022. Dziś też są manipulatorzy prawdy i też znajdą się wierzący w następne bajki i będzie to powielane z pokolenia na pokolenie... :( Ja często używam Wikipedię, ciężko tam znaleźć kłamstwa.

28965 )
 ABC 101data: 03.05.2022, godz: 12:07

Problem Rosji i Federacji Rosyjskiej polega na tym ze w tym kraju dalej żyją ludzie, którzy twierdza ze "CZŁOWIEK JEST NIKIM" z tego wynika cała masa błędów :( to się zaczęło od czasów ZSRR i trwa z różna intensywnością do dziś, czasów Putina. O tym mówiła Matka Boża w Fatimie, 1917 rok, o błędach Rosji. Młodym Rosjanom już nie zależy na idei Lenina, Stalina. Koszmar zbrodniczej Rosji i Federacji Rosyjskiej zakończy się z chwila śmierci ostatniego wielbiciela Lenina, Stalina i Putina, czyli za wiele, wiele dekad :( Federacja Rosyjska nie jest częścią Świata cywilizowanego :( dlatego żyje tam wielu nieszczęśliwych ludzi, widać to po ilości samobójstw i zapijaniu trudnej rzeczywistości alkoholem, co nie znaczy ze każdy Rosjanin myśli tak samo, nie wrzucimy wszystkich Rosjan do jednego worka oczywiście! Ale jednak da się stwierdzić ze Federacja Rosyjska w sensie ogólnym to trudna rzeczywistość, która dalej głosi ze "CZŁOWIEK JEST NIKIM" i lepiej w tym kraju nie mieszkać dla własnego dobra i bezpieczeństwa. Jednym z problemów jest to, ze tylko jednostki mogą myśleć swobodnie i musza się z tym ukrywać :(

28964 )
 Łukasz, lat 38, e-mail: lukasz84rok@wp.pldata: 03.05.2022, godz: 09:27

Modlitwa o dobrą żonę
Panie Boże! - Tyś powiedział na początku świata, że niedobrze jest człowiekowi samemu i dlatego dałeś Adamowi Ewę za żonę, by mu była podporą i pociechą, a zarazem matką jego dzieci. I ja mam kiedyś wstąpić w święty związek małżeński. Dopomóż mi więc wybrać sobie taką towarzyszkę życia, z którą mógłbym żyć uczciwie ku twojej chwale i memu własnemu szczęściu. Oświeć mnie, bym nie oglądał się na urodę ciała albo na bogactwa, bo te są przemijające, ale bym umiał docenić szlachetny charakter oraz pobożne i czyste życie, by ta, na którą padnie mój wybór, była mi zawsze wierną towarzyszką, przyjaciółką i godną matką dzieci, którymi raczysz nas obdarzyć. Wiem, że szczęścia w małżeństwie sam sobie nie znajdę, jeśli Ty, o Boże, nie obdarzysz mnie swym błogosławieństwem. Stąd o to błogosławieństwo już dziś Cię proszę i chcę sobie na nie zasłużyć przez wierne wypełnianie obowiązków wobec Ciebie oraz przez życie uczciwe i czyste. trzeźwe i pracowite. Proszę Cię wiec: prowadź Boże, drogą uczciwości i honoru. Strzeż wszelkich pokus i lekkomyślności wieku czego i dopomóż mi, bym zawsze godnie odnosił się do każdej dziewczyny i niewiasty, i ustrzegł się wszystkiego, co Tobie się nie podoba i co bym musiał później przed małżonką moją ukrywać, albo czego przed dziećmi moimi się wstydzić.
Św. Józefie, miłośniku czystości i wzorze wielkiej roztropności, uproś mi tę łaskę u Boga. Amen.

28963 )
 ABC 101data: 27.04.2022, godz: 12:03

Młodzi i wykształceni Rosjanie oraz cenieni specjaliści uciekają z kraju. Mówi się o masowym exodusie i przewiduje, że tylko do końca kwietnia 2022 z kraju uciec może nawet 100 tys. rosyjskich specjalistów IT. Całościowa liczba uciekających w różnych zawodach jest znacznie, znacznie większa...! Na dodatek Unia Europejska nie jest poważnie zagrożona brakiem w dostawie gazu, gdyż są uruchamiane rurociągi gazu "Baltic Pipe" z Norwegi dla państw: Wielka Brytania, Francja, Belgia, Niemcy, Polska. I to w takich samych cenach jak gaz rosyjski a że znacznie lepszym kontrahentem handlowym dla Unii Europejskiej jest Norwegia to tylko na plus. To z tego źródła będzie pobierany gaz. A co do złóż ropy, to Unia Europejska będzie pobierać ten surowiec z prawie zbankrutowanej Argentyny, dlatego ze lepsza cenę tego surowca tam uzyska. Dam wam dobra rade, pakujcie się i uciekajcie z Rosji. Tak jak Stalin wymordował miliony swoich i zakopał swój naród w kłopotach tak samo zrobi i już robi to Putin. Dobrze wiemy ze Rosja żyje głownie z wydobycia surowców, a to zostanie ograniczone, czyli standard życia w Rosji będzie sukcesywnie spadać :( Putin nie tylko sam sobie strzeli w kolano ale tez swoim :(

28962 )
 ABC 101data: 27.04.2022, godz: 10:49

Matka Boska podczas objawienia w dniu 13 lipca 1917 roku w Fatimie prosiła o poświęcenie Rosji Jej Niepokalanemu Sercu. Powiedziała, że jeśli prośba ta nie zostanie spełniona, Rosja będzie szerzyć "swoje błędy na całym świecie, podejmując wojny i prześladowanie Kościoła". * * * Jak widzimy Rosja i Federacja Rosyjska nadal nie podjęła tego ważnego wezwania. Tu nawet nie chodzi o to co mówią Amerykanie, co się mówi w Unii Europejskiej. Sam Bóg przez Maryję potwierdza że Rosja potrzebuje zmian, ważnych zmian, Naród Rosyjski w przeważającej mierze cierpi a Bóg tego nie chce.

28961 )
 Łukasz, lat 38, e-mail: lukasz84rok@wp.pldata: 24.04.2022, godz: 08:54

Czy święta Wielkanocne są ważniejsze czy Boże Narodzenie ?
Które z tych świąt jest ważniejsze ???

28960 )
 Ewadata: 24.04.2022, godz: 00:06


Panie Jezu dopomóż. Nie mam już siły w swoim utrapieniu. Uwolnij mnie proszę od moich stresów i pomóż w słabościach

28959 )
 Strapionadata: 23.04.2022, godz: 00:08

Panie Jezu dopomóż. Nie mam już siły w swoim utrapieniu. Uwolnij mnie proszę od moich stresów i pomóż w słabościach

28958 )
 Www Ewadata: 22.04.2022, godz: 00:18Panie Jezu dopomóż. Nie mam już siły w swoim utrapieniu. Uwolnij mnie proszę od moich stresów i pomóż w słabościach

28957 )
 Elżbieta, lat 49, e-mail: e.kowalczyk@wp.pldata: 20.04.2022, godz: 17:23

Proszę o pomoc w zidentyfikowaniu kim jest ks. Stanisław z nagrania. https://www.youtube.com/watch?v=gqLNETKsFSk

28956 )
 ABC 101data: 19.04.2022, godz: 15:42

Udowodnię wam ze Putin morduje tez swoich i to w tysiącach, podam przykład, 27 luty 2022 Putin otrzymuje raporty z wkraczania wojsk rosyjskich na Ukraine, w raportach pisze wyraźnie o dużych stratach w sprzęcie, czołgi, pojazdy opancerzone, ciężarówki, w tym pisze wyraźnie o dużych stratach w żołnierzach rosyjskich, Putin o tym dobrze wie, co robi, kuntynuować wjazd i natarcie (choć była przerwa, z powodu braku dowożonego paliwa, za dużo zniszczono cystern paliwowych) to jednak nie zmienia decyzji Putina o misji samobójczej (kamikaze) swoich żołnierzy. Można sobie wyobrazić, w ciężarowce kilkunastu do kilkudziesięciu żołnierzy, na czołgu poza załogą około 9 żołnierzy a straty w tych pojazdach ilościowo ogromne!!! Dowódca Amerykański zarządził by zmianę taktyki, ze względu na zbyt duże straty w ludziach, na przykład, transport żołnierzy lotniczy, lądowanie na spadochronach, lub przekształcenie na pojazdy, kłady z naczepką ze sprzętem, jazda w dużym rozproszeniu i najczęściej nocą. Ale Putin tak nie podchodzi do sprawy, giną swoi to niech giną, zupełnie takie samo podejście miał Stalin, człowiek jest niczym, nawet w tysiącach czy milionach istnień ludzkich. Putin ma dużo ze Stalina :( ale pewnym emerytom rosyjskim to się niesamowicie podoba. To specyficzny naród, który pragnie samozniszczenia i wykonuje to. Przykłady, w Rosji kiedyś dokonywało się najwięcej aborcji, maja tam dużo samobójstw, nadal w tym dominują. Przodują tez w chorobach HIV, AIDS. Ilość śmierci pod wpływem alkoholu, tez zabójstw po pijanemu i można by dalej wymieniać... To naród z piękną przyroda, natura, pięknymi zabytkami ale niestety Rosjanie bardzo kochają śmierć, kochają umierać, stąd też wynika ilość samobójstw tam. To ogromny kraj, ludzi głęboko nieszczęśliwych tam :(

28955 )
 Marcindata: 17.04.2022, godz: 08:44

Błogosławionych Świąt dla wszystkich

28954 )
 Łukasz, lat 38, e-mail: lukasz84rok@wp.pldata: 15.04.2022, godz: 16:01

Proszę o modlitwę za Ukrainę i w intencji Ukrainy oraz w intencji oraz za Rosję .
Proszę o modlitwę za Ukrainę o szybkie zakończenie wojny na Ukrainę oraz o pokój na Ukrainie oraz proszę o modlitwę za Ukrainę o boże błogosławieństwo dla Ukrainy oraz Ukraińców i potrzebne łaski po za tym proszę o modlitwę za Rosję o nawrócenie oraz przemianę Rosji .
Proszę o modlitwę za tych wszystkich co wspomagają Ukrainę i Ukraińców oraz wszystkich dobroczyńców o błogosławieństwo dla nich oraz potrzebne łaski i dary .
Proszę również za tych wszystkich co polegli lub zginęli na Ukrainie oraz podczas wojny o Boże Miłosierdzie dla nich oraz wieczny odpoczynek dla nich dobry Jezu a nasz Panie daj im wieczne spoczywanie a światłość wiekuista niechaj im świeci i niech odpoczywają w pokoju . Amen
Proszę również o modlitwę o zakończenie pandemii koronowirusa i Sars Cov2 w Polsce oraz na całym świecie .
Bardzo proszę o modlitwę i dziękuję za modlitwę .

28953 )
 Łukasz, lat 38, e-mail: lukasz84rok@wp.pldata: 15.04.2022, godz: 14:11

Z okazji Świąt Wielkanocnych życzę wszystkim całej waszej rodzinie: wielu łask Bożych, miłości która będzie wypełniać Wasze serca oraz wszelkiej pomyślności i spełnienia planów w życiu osobistym. Niech Zmartwychwstały Jezus odnowi w Was wiarę i ufność w Boga Jedynego, który roztoczy nad Wami opiekę, Wesołego Alleluja!

28952 )
 ABC 101data: 11.04.2022, godz: 16:51

Wy niektórzy wojskowi Rosjanie celowo mordujecie cywili ukraińskich, tylko ze pamiętajcie o tym ze oficjalne zakończenie wojny nie zamyka problemow a nawet uruchamia nowe możliwości odwetu, czyli rodzina zamordowanych cywili pomści śmierć najbliższych. Już teraz ustalają który dowodzący jest odpowiedzialny za masakrę cywili w danej miejscowości i w tym okresie czasowym. Śmierć w zemście poniosą oczywiście dowodzący co nie znaczy ze szeregowi żołnierze nie. I to będą różne zgony, nie koniecznie z broni palnej, przykładowo. Ktoś wypadł z okna klatki schodowej bloku mieszkalnego a nie miał stanu depresyjnego itp. Nie jesteście w stanie wymordować całych rodzin ponieważ cześć ludności ukraińskiej jest na zachodzie Europy, oni wrócą i zacznie się zemsta i to w czasie pokoju. Normalizacja jako taka nastąpi po kilku dekadach. Mnie to nie dziwi, w tym kraju ilość błędów jest już od 104 lat, zapoczątkował to Lenin i tak tam jest po dziś dzień, tam śmierć jest na porządku dziennym, ja im współczuje :(

28951 )
 ewadata: 06.04.2022, godz: 11:20

Panie Jezu dopomóż. Nie mam już siły w swoim utrapieniu. Uwolnij mnie proszę od moich stresów i pomóż w słabościach .

28950 )
 ewadata: 05.04.2022, godz: 11:37

Panie Jezu dopomóż. Nie mam już siły w swoim utrapieniu. Uwolnij mnie proszę od moich stresów i pomóż w słabościach .Bardzo chcę podjąć słuszną decyzję i nie wiem w którą stronę iść.

28949 )
 ABC 101data: 04.04.2022, godz: 16:37

"ROSJA TO STAN UMYSŁU" - mówiąc dokładniej, to lękowy stan umysłu. Problem ludzi tam żyjących to stan lęków, który pcha ich do czynów przemocowych, tez zbrodni. Nie jest tam czymś niezwykłym ze ktoś kogoś bije młotkiem po głowie, została dokonana następna zbrodnia itp. My w "zdrowej" Europie nie możemy tego zrozumieć. To są też przymioty antyboga. Ponieważ Bóg kieruje się dla nas ludzi w opcjach, działajcie ludzie w MIŁOŚCI i WOLNOŚCI, czego od 104 lat nie praktykuje się z ZSRR i Federacji Rosyjskiej. Oni tam maja lekowy stan umysłu, gdzie kłamstwa, strach, pobicia i śmierć jest czymś oczywistym, taki tam maja "na ogol" stan umysłu. W wielu tam głowach Stalin dalej żyje. "ROSJA TO STAN UMYSŁU".

28948 )
 ABC 101data: 03.04.2022, godz: 10:51

Problem tej części Świata w odróżnieniu od Europy polega na tym ze jeśli w krajach WNP umiera wielu ludzi dziennie, czy tez dotkliwie cierpi, to nie stanowi to dla tej części Świata problemu w rozumieniu głównie przywódców, choć nie koniecznie tylko ich. Tak tam jest od 104 lat. Już złe ustawienie na niekorzyść ZSRR zaczęło się od Lenina i Stalina. Już wyjaśniam dlaczego, gdyby dbali o swój naród to w największym państwie Świata żyło by dziś prawie 280000000 ludzi, choćby biorąc pod uwagę wielkość armii to już by się opłacało aby był taki stan rzeczy. W tej części Świata jak się zabija tez swoich to władza twierdzi ze tak jest dobrze, wiec mordują nie tylko wroga ale i swoich. Rosja to kraj, który sam się unicestwia. Znacznie lepiej przywódcy państw myślą w Ameryce czy Europie. Rosja to samobójstwo, tak ja twierdze i taka tam jest kultura życia i rozumienia. Podam przykład, obecna wojna na Ukrainie, Putin dobrze wie ze to misja samobójcza (kamikaze) wysyłanie następnych czołgów do walki, ze większość załóg czołgowych nie przeżyje, ale co tam dla Putina, niech umierają. Maja tam taki koszmar od 104 lat :( Putin to jak widać, chętnie to kontynouje.

28947 )
 E wadata: 01.04.2022, godz: 09:49


Panie Jezu dopomóż. Nie mam już siły w swoim utrapieniu. Uwolnij mnie proszę od moich stresów i pomóż w słabościach .Bardzo chcę podjąć słuszną decyzję i nie wiem w którą stronę iść.

28946 )
 ABC 101data: 31.03.2022, godz: 01:44

To co teraz się dzieje związku z działaniami UE, NATO jest jak najbardziej słuszne w stosunku do Federacji Rosyjskiej. Dziś na szczęście świadomość ludzka działa poprawniej niż 100 lat temu. Dam porównanie, ojciec rodziny, leje żonę za byle co, dzieci tak samo, bez powodu tez leje, taka patologia. Oczywiście można się temu tylko przyglądać, ale można tez pomóc, tak dziś czyni UE i NATO. Dziś nie ma miejsca na patologie gdzie jedne państwo napada na drugie i robi rzeź. Powód akcji zbrojnej musi być "KONKRETNIE" mocno uzasadniony i przegłosowany przez wiele państw, nie inaczej!!! I tez to się tyczy armii amerykańskiej, NATO. W tej napaści zbrojnej i wojnie, wywołanej przez Federacje Rosyjska nie ma warunków, które by uzasadniały tą wojnę. Takie uzasadnienie przykładowo wynikać powinno konkretnie z faktu działalności dużej i poważnie działającej grupy terrorystycznej, poważnie zagrażającej całemu państwu, działania zbrojne polegają na walce "TYLKO" z tą grupa przestępczą. A jak widzimy Federacja Rosyjska dokonuje ludobójstwo i to na duża skale. Tak wiec nie dziwcie się Rosjanie ze jest jak jest. Proszę mi nie pisać ze Putin się pogniewa i zakręci kurek od gazu, ropy czy też dostawy zamknie węgla itp. Europa będzie to kupować u innych źródeł. Was Rosjan czeka bankructwo i to skale globalną.

28945 )
 Darek, lat 24, e-mail: darek@tt.pldata: 30.03.2022, godz: 08:33Z waszej winy

Biuro prokuratora generalnego Ukrainy podaje, że co najmniej 145 dzieci zginęło, a ponad 220 dzieci zostało rannych. W bombardowaniach i ostrzałach rakietowych zniszczono 790 placówek oświatowych, 75 zostało całkowicie zniszczonych.

18 minut temu

Ciągle za mało

28944 )
 ABC 101data: 29.03.2022, godz: 13:31

Można śmiało sądzić że Putin może mieć podobne problemy psychiczne do problemow Stalina, problemy silnie związane z przezywanym lękiem. Przezywam leki, reakcja jest silnie nerwowa i agresywna, osoba sobie z tym nie radzi, co pcha do zabójstw, przykładowo Stalin kazał swoim podwładnym aby czynili czystki w ludziach na niższych szczeblach, a później kazał robić czystki na tych wykonawcach, stan lękowy goni następny stan lękowy i tak w koło... Mordowane były miliony ludzi w ZSRR. Putin ma to w mniejszym stopniu, jak widać zdrowy to on nie jest. Widać na przykładzie USA, Europy zachodniej, można osiągnąć zdrowy poziom normalizacji, gdzie ludzie na ogół są nawet całkiem spełnieni i szczęśliwi :) Ale cóż, w wykonaniu Stalina, Putina, też innych im podobnych ludzkość "MUSI" cierpieć!!! Przez problemy psychiczne garstki ludzi cierpią setki milionów ludzi :(

28943 )
 Zmęczona data: 29.03.2022, godz: 09:28

Panie Jezu dopomóż. Nie mam już siły w swoim utrapieniu. Uwolnij mnie proszę od moich stresów i pomóż w słabościach .Bardzo chcę podjąć słuszną decyzję i nie wiem w którą stronę iść.

28942 )
 ABC 101data: 26.03.2022, godz: 23:47

Skoro wojskom rosyjskim nie idzie dobrze w walce z żołnierzami ukraińskimi, to robią to co już od dawna dobrze umieli robić, mordują cywili. ZSRR jaki Federacja Rosyjska ma już długą działalność i tradycje w mordowaniu ludzi obcych jaki swoich, to już 104 lata terroru i zakłamania. Wcale nie dziwi mnie fakt strzelania rakietami w bloki mieszkalne (obiekty cywilne) przypominam ze rakiety maja poziom błędu w trafieniu od 4 do 7 metrów a skoro baza wojskowa ukraińska jest kilka kilometrów od bloku mieszkalnego, wiec wnioski są oczywiste, wojska rosyjskie celowo ostrzelali blok mieszkalny aby zabić dużo cywilów. Tez jest to zastanawiające, 200000 Rosjan wyprowadziło się ze swojego kraju, za około 10 miesięcy jakość życia w Rosji będzie porównywalna z życiem w Korei Północnej. Jest gorzej niż źle :(

28941 )


 
[ Strona główna ]

Modlitwy | Zagadki | Opowiadania | Miłość | Powołanie | Małżeństwo | Niepłodność | Narzeczeństwo | Prezentacje | Katecheza | Maryja | Tajemnica Szczęścia | Dekalog | Psalmy | Perełki | Cuda | Psychotesty |

Polityka Prywatności | Kontakt - formularz | Kontakt

© 2001-2023 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej