Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki

Źródełko ...czyli o darze rozmowy...


[ Dodaj wpis ]

[<<] [<] [1] [2] [3] [4] (5) [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [>] [>>]

Chcesz prosić o wspracie i modlitwe?
Dodaj prosbę do [ Skrzynki Intencji ]

 Ewadata: 18.03.2022, godz: 07:35

Panie Jezu dopomóż. Nie mam już siły w swoim utrapieniu. Uwolnij mnie proszę od moich stresów i pomóż w słabościach .Bardzo chcę podjąć słuszną decyzję i nie wiem w którą stronę iść.

28929 )
 ABC 101data: 17.03.2022, godz: 14:28

Nie łudźmy się! To nie jest wykonalne, i dobrze o tym wiemy!!! Żołnierz nie jest w stanie walczyć w nieskończoność, to nie możliwe, nawet jeśli ma pożywienie, wodę pitną i może się przespać. W końcu zachoruje na chorobę wojenna i sam da się zabić, nie jest w stanie racjonalnie reagować przez cały, dłuższy okres działań wojennych. Najbardziej rozsądnym rozwiązaniem jest utworzenie na Ukrainie korytarzy humanitarnych, ewakuacyjnych. Utworzenie wpierw oddziałów, jak było w Jugosławii "IFOR", "KFOR", pod ich nadzorem wpierw ewakuować ludność cywilną, także żołnierzy, którzy są już niezdolni do walki, bo i po co maja czekać na śmierć. Jak już obwód okrążenia wojsk rosyjskich będzie się zaciśniał, wtedy ewakuować resztę wojska ukraińskiego. Nie mogą zostać na Ukrainie, nawet gdyby się poddawali, gdyż czekają ich tortury, nie rzadko kończące się śmiercią, tak jak to było w Czeczeni. NATO i Unia Europejska ma obowiązek uratować jak najwięcej ludzi i NIE MÓWIMY TUTAJ TYLKO o kobietach i dzieciach (ludności cywilnej)

28928 )
 ewadata: 16.03.2022, godz: 12:12

Panie Jezu dopomóż. Nie mam już siły w swoim utrapieniu. Uwolnij mnie proszę od moich stresów i pomóż w słabościach .Bardzo chcę podjąć słuszną decyzję i nie wiem w którą stronę iść.

28927 )
 ABC 101data: 15.03.2022, godz: 16:24

"NIEUDANA OPERACJA SPECJALNA WOJSK ROSYJSKICH NA UKRAINIE, czyli drugi Afganistan :("

To się nie może udać w opcji wytycznych Moskwy. Nawet gdyby założyć, ze wojska rosyjskie przy pomocy najemników wojennych opanowały sytuacje wojenna na całym terytorium Ukrainy, to i tak to będzie przegranym Federacji Rosyjskiej, tłumacze dlaczego. Załóżmy że wojna czy tez operacja wojskowa, została zakończona. Moskwa wysłała swoje "pachołki" na stołki urzędu państwa na Ukrainie i oni działają, "NATOMIAST" społeczeństwo ukraińskie, które doznało tak niewyobrażalnych ran, żadne zemsty, dokładając do tego obywateli Ukrainy, którzy byli za granicami swego państwa, a są rządni zemsty za wymordowanie ich rodzin, wracają do swojej ojczyzny aby pomścić, czyli auta wojskowe, rosyjskie wyjeżdżające z bazy wojskowej, wylatują w powietrze, czołgi nie dojada na poligon, bo tak samo skończą, śmiertelność wśród wojskowych rosyjskich będzie nadal duża. A rząd prorosyjski na Ukrainie będzie się ciągle zmieniać od bezustannych zamachów na nich, cale dekady wysadzania w powietrze sprzętu wojskowego, wraz z żołnierzami. Wreszcie każdy pachołek Moskwy będzie się uchylać aby nie przyjąć nominacje prezydencka ze strachu o nieunikniony zamach. Zakończy się to tym ze powstanie rząd pół na pół, pół Ukraiński a pół pro moskiewski. A żołnierze będą opuszczać Ukrainę, zostanie tylko ta cześć wojska rosyjskiego, która jest niezbędnie potrzebna, aby zmniejszyć ich śmiertelność. Czyli podsumowując, Putin może osiągnąć tylko Ukrainę pół na pół, w najlepszej dla siebie opcji lub wcale jej nie zdobyć i to nawet przy pomocy wojsk najemnych, szkoda natomiast tylu zmarłych i rannych. Czyli będziemy mieć powtórkę z Afganistanu :(

28926 )
 ewadata: 15.03.2022, godz: 09:18

Panie Jezu dopomóż. Nie mam już siły w swoim utrapieniu. Uwolnij mnie proszę od moich stresów i pomóż w słabościach .Bardzo chcę podjąć słuszną decyzję i nie wiem w którą stronę iść.

28925 )
 ABC 101data: 15.03.2022, godz: 00:32

Putin wypowiedział wojnę całemu Światu już w 2014 roku. Nie ma czegoś takiego ze ktoś coś robi w Rosji bez zgody, wiedzy i przyzwolenia Putina. Zestrzelenie samolotu: "Lot 17" Malaysia Airlines – zamach dokonany 17 lipca 2014 roku niedaleko wsi Hrabowe (w pobliżu miasta Torez) w obwodzie donieckim na Ukrainie. To nie jest tak ze separatysta kupuje sobie wyrzutnie rakiet ziemia–powietrze Buk M1. Dokładnie wyrzutni nr 332, należącej do 53. Rakietowej Brygady Przeciwlotniczej z Kurska sił zbrojnych Federacji Rosyjskiej. Czyli Putin dal zielone światło aby zestrzeliwać samoloty, czyli jest za to odpowiedzialny. W wyniku katastrofy śmierć poniosły wszystkie osoby znajdujące się na pokładzie samolotu – 283 pasażerów i 15 członków załogi. Już wtedy Putin pokazał ze nienawidzi ludzi. W tamtym czasie Świat nie zareagował :(

28924 )
 Artii do Ewydata: 14.03.2022, godz: 23:12

"Doswiadczenie cierpienia moze zapoczatkowac proces, ktory sprawi,
ze czlowiek zaglebi sie w siebie.
Odkrywa wtedy istniejace napiecie miedzy tym, co zewnetrzne
(powierzchowne) a glebokim i sprawczym wymiarem rzeczy.
Moze ono wyplynac w sytuacjach krytycznych w taki sposob,
ze nasza swiadomosc rozerwie bariery narzucane jej zazwyczaj przez
postawe redukcjonistyczna".

28923 )
 ewadata: 14.03.2022, godz: 09:45

anie Jezu dopomóż. Nie mam już siły w swoim utrapieniu. Uwolnij mnie proszę od moich stresów i pomóż w słabościach .Bardzo chcę podjąć słuszną decyzję i nie wiem w którą stronę iść.

28922 )
 ABC 101data: 13.03.2022, godz: 13:18

Fakty są takie, ludzie wyprowadzają się z Federacji Rosyjskiej na zachód Europy, pomyślmy, o czym to świadczy? Musi być kiepski gospodarz (prezydent) skoro ludzie wola uciekać ze swojej ojczyzny, oni wiedza ze Rosja już weszła w kryzysy i to wielorakie, długotrwałe... każdy miesiąc to będzie tylko pogorszenie, aż dojdziecie do poziomu życia jak w Korei Północnej :( taka nędza i bieda z terrorem :( Młodzi opuszczają Rosję czyli odnotujecie się spadek demograficzny, za mało młodych ludzi (siły roboczej) zostanie w kraju, a za dużo emerytów, z czasem będzie tylko gorzej... :( Federacja Rosyjska stanie się nie tylko "imperium zła" ale tez "imperium nędzy i biedy". Ameryka ma "znacznie" lepiej!!! Tam jest Rząd rozsądnie postępujący :) Owszem demokratyczny kapitalizm ma swoje problemy, to są fakty, ale jakość życia i komfort życia jest znacznie lepszy!!! :) Rząd Amerykański prowadzi rozsądną politykę, cale grupy społeczne mogą mieć i maja inne zdanie i stanowisko od polityki Rządu i to jest tam linia słuszna. Natomiast Rząd USA reaguje na coś co "KONKRETNIE" zagraża USA, czyli terroryzm, zamachy itp. Przykładowo, "PROŚBA" o wydanie Stanom Zjednoczonym liderów terroryzmu z Al-Ka’idy. Pomimo ze grupa terrorystyczna z Al-Ka’idy zamordowała ponad 3000 amerykanów, USA "prosi" Afganistan o wydanie terrorystów. Władimir Putin nie podchodzi pokojowo do sprawy, woli mordować cale narody. Faktem jest ze po transformacji ustrojowej Rosji w 1991 roku, pewne zagadnienia nie zmieniły się, przykładowo NKWD, KGB... GRU, obecne GRU funkcjonuje podobnie jak w latach 30-ych zeszłego stulecia NKWD. Ilość błędów i problemow Federacji Rosyjskiej jest duża, powinniście mieć innego prezydenta. Musicie mieć w Federacji Rosyjskiej inne piorytety, czyli pokojowo dogadać się z różnymi frakcjami. Natomiast walczyć zdecydowanie, owszem ale tylko z niebezpiecznymi grupami terrorystycznymi. PS. Unia Europejska i inne kraje zaprzestana kupować z Federacji Rosyjskiej gazu, węgla, ropy itp.

28921 )
 Ewadata: 13.03.2022, godz: 12:38

Panie Jezu dopomóż. Nie mam już siły w swoim utrapieniu. Uwolnij mnie proszę od moich stresów i pomóż w słabościach .Bardzo chcę podjąć słuszną decyzję i nie wiem w którą stronę iść.

28920 )
 Włodi, lat 39, e-mail: moto!982_2008@wp,pldata: 09.03.2022, godz: 01:57

niedziela.pl/artykul/25241/nd/Postem-i-modlitwa
modlitewnik.com.pl/modlitwy/269-nowenna-do-najswietszej-eucharystii
ograniczmy oglądanie tv i internetu do minimum a skupmy się na naszych bliskich i pomocy jak umiemy i możemy naszym bliźnim.. Módlmy się o Pokój...
Proszę Cie Boże o Mądrość ,wszelkie potrzebne dary i łaski dla posłów senatorów i prezydenta. Byś wywyższył Polskę w potędze i świętości ,
o wszelkie potrzebne dary i łaski dla papieża Franciszka, biskupów i księży.
Modlitwa niech zawiera Dziękuję , Przepraszam i o co Proszę .. nie Moja wola lecz Twoja Panie Boże Ojcze Wszechmogący w Trójcy Jedyny.

28919 )
 ewadata: 07.03.2022, godz: 11:30

Panie Jezu dopomóż. Nie mam już siły w swoim utrapieniu. Uwolnij mnie proszę od moich stresów i pomóż w słabościach .Bardzo chcę podjąć słuszną decyzję i nie wiem w którą stronę iść.

28918 )
 Ewadata: 06.03.2022, godz: 22:05


Panie Jezu dopomóż. Nie mam już siły w swoim utrapieniu. Uwolnij mnie proszę od moich stresów i pomóż w słabościach .Bardzo chcę podjąć słuszną decyzję i nie wiem w którą stronę iść.

28917 )
 ABC 101data: 06.03.2022, godz: 11:49

Najprawdopodobniej końcowa inwazja wojsk rosyjskich na miasta ukraińskie będzie wyglądać następująco: czołgi są ustawione w dużej odległości od osiedla mieszkalnego, tak daleko ze ręczne wyrzutnie pocisków nie sięgają, wiec nie ma sensu strzelać, ludzie są w blokowiskach, budynkach z wycelowanymi karabinami i trzymają w ręku koktaile mołotowa, tez te już osławione ręczne wyrzutnie pocisków, tylko ze cały problem sprowadza się do tego ze przebieg walk będzie zupełnie inny. Rosjanie widza cały obraz walk przez satelitę, wpierw bombardują budynki, bloki mieszkalne, jak już jest rumowisko, wszyscy lub prawie wszyscy nie żyją, wtedy ruszają na nich czołgi. Tak naprawdę to te tysiące koktailów mołotowa na nic się zdadzą. U Rosjan ważne jest dokonać "SKRAJNEJ" masakry, aby naród rzucić na kolana, oni tak zawsze robili, nie tylko w Czeczeni. Będzie gorzej niż źle, niż tragicznie, umrze kilkadziesiąt tysięcy ludzi :( Tak wygląda walka z Rosja, która łamie wszelkie konwencje. Z Rosji należy uczynić sankcjami tzw. "kraj trzeciego Świata" jak Afrykę, ale nie przy użyciu działań zbrojnych.

28916 )
 Mdata: 05.03.2022, godz: 23:04

Do ABC

To czasopismo zawiera artykuly wybitnych naukowcow, swiat medyczny tez tam zamieszcza swoje publikacje i lekarze, oczywiscie ci bardziej oczytani, ktorzy chce cos wiecej wiedziec znaja wartosc zamieszczanych tam informacji.

Nawet minister Niedzielski, pare razy sie na nie powlywal, gdy w jego wypowiedziach byla chwila co prawda rzadka,ale jedank refleksji nad tym wszystkim co nam zafundowano.

No wszystkiemu mozna zaprzeczac i upierac sie przy swoich racjach, mam tu na mysli tych,ktorzy podjeli sporo niefortunnych decyzji, ale wtedy bez podpory naukowej wychodzi sie na glupka.

M

28915 )
 ABC 101data: 05.03.2022, godz: 17:46

Reporterzy wojenni, mam pytanie po co wy tam jesteście? Wasza praca na obecne czasy w terenie działań wojennych nie ma już sensu, jest zbyt niebezpieczna, a to samo można wykonać w domu lub biurze swojej pracy. Po co przebywać w miejscu silnie zagrożonym śmiercią skoro można kupić od uczestnika zdarzenia będącego tam na miejscu zdarzeń wojennych. Nagranie filmowe wydarzenia wojennego zakupić droga internetowa, przelać na konto. Jeśli założyć ze "PRAWIE KAŻDY" ma telefon z kamera, czyli nawet można czasem przebierać w ofertach filmowych, reporter wojenny co może zrobić to opracować ten film na oprogramowaniu komputerowym, dodać własne komentarze, opis wydarzenia, praca bezpieczna i nie mniej efektywna. A biorąc pod uwagę że w strefie działań wojennych, wybiera się co najmniej dwie osoby, reporter wojenny i kamerzysta, dodając do tego koszty finansowe, utratę samochodu z różnych okoliczności, oczywiście obrażenia ciała lub śmierć, to wyjazd w strefę działań wojennych mija się zupełnie z postępowaniem racjonalnym. Wystarczy dać ogłoszenie, kupie film z miejsca zdarzenia, państwo, miasto, ulica, data i czas. Można nie dać się zabić i wykonać swoja prace.

28914 )
 Zmęczona data: 03.03.2022, godz: 09:57

Panie Jezu dopomóż. Nie mam już siły w swoim utrapieniu. Uwolnij mnie proszę od moich stresów i pomóż w słabościach .Bardzo chcę podjąć słuszną decyzję i nie wiem w którą stronę iść.

28913 )
 ABC 101data: 03.03.2022, godz: 01:07

Dalsze operacje wojskowe na Ukrainie nie maja żadnego sensu!!! Gdyż jest to misja samobójcza dla Ukrainy :( Siły wojskowe ukraińskie to około 232 tys. żołnierzy a siły rosyjskie to około 845 tys. żołnierzy plus wojska białoruskie, to dodatkowe 45 tys. żołnierzy co daje razem 890 tys. żołnierzy, przeciw 232 tys żołnierzy ukraińskich. Ja "ZDECYDOWANIE" odradzam walkę zbrojną, to się skończy fatalnie szczególnie dla Ukrainy :( Proponuje inna formę walki, aby skłócić oligarchów z władzą Putina, niech oligarchowie zrobią z nim porządek. Lub jeszcze inne formy walki, ale to ze zabijają się szeregowi żołnierze w tysiącach plus tysiące ofiar cywilnych, to nie ma sensu. Putin prowadzi swoja urojona wizje Świata, umierają dziesiątki tysięcy ludzi :( Radze wam ukraińskim żołnierzom, przejdźcie wszyscy na teren Polski, Słowacji, Węgier i Rumuni, rozbrójcie ta niebezpieczna bombę, oczywiście Putin ustawi tam swoje rządy, wiadomo, ale walcząc, ponosząc śmierć, tez tak się stanie, nie jesteście w stanie wygrać z wrogiem 4,5 raza silniejszym, to samobójstwo. Proponuje abyście wdrożyli inna formę walki, skłócenie oligarchów z Putinem lub coś innego. To ze umrze dziesiątki tysięcy ludzi za cel i tak nieosiągalny, ta wojna nie ma żadnego sensu :( Tez nie wiemy na ile jest realne użycie broni atomowej. Kiepsko to widzę :( lepiej uciekajcie z Ukrainy, choćby na jakiś czas, po wojnie wracając do swojej ojczyzny.

28912 )
 ABC do Mdata: 02.03.2022, godz: 23:01

Cytuje Cie: "Wikipedia to czasopismo cytuje" ale to stwierdzenie jest zbyt ogolnikowe. Tylko czy jest sama prawda w tym czasopismie?

28911 )
 Zmęczona data: 01.03.2022, godz: 10:16

Panie Jezu dopomóż. Nie mam już siły w swoim utrapieniu. Uwolnij mnie proszę od moich stresów i pomóż w słabościach .Bardzo chcę podjąć słuszną decyzję i nie wiem w którą stronę iść.

28910 )
 ABC 101data: 27.02.2022, godz: 10:08

To się nie może dobrze zakończyć :( z takiego samego powodu jaki popełnił Hitler, napadając na ZSRR, nie chodziło tylko o mroźna zimę, wtedy i dziś Rosja ma niewyczerpalne zasoby ludzkie, podobnie jest ze sprzętem wojskowym. Liczebność wojsk ukraińskich i ich sprzętu, plus wyżywienie, nie są w stanie bronić się długo. To się nie może pomyślnie dla Ukrainy zakończyć :( dlatego wzywam do rozsądku!!! Aby wojska ukraińskie, dokonały selekcji swoich żołnierzy, tych mniej sprawnych, starszych wiekiem itp. dać im się ewakuować za granice, ponieważ to będą dodatkowe, niepotrzebne ofiary. Pomimo obecnych sukcesów w walkach (27 luty 2022) to na dłuższą metę to się nie może udać, zginie zbyt wielu ludzi. Proponuje aby strona ukraińska z krajami ościennymi, wykonali możliwość teraz i w dramatycznych momentach ewakuacji pozostałej ludności i samych żołnierzy z miejsc walk (musi być stworzony korytarz ewakuacyjny do granicy z państwem ościennym) kwestia tez aby go utrzymać. Nie wiadomo co ma w głowie Putin, mam nadzieje ze nie użyje mniejszej bomby atomowej aby zburzyć jedno miasto dla wywołania psychozy strachu. Możliwość ewakuacji jest bardzo rozsądnym rozwiązaniem!!! Może tak wykonać podkop podziemny na granicy za obopólną zgoda obu państw (?) Bracia Ukraińcy, to nie może być misja kamikadze (samobójcza).

28909 )
 Włodidata: 26.02.2022, godz: 12:03

Noc Walki Duchowej o Błogosławieństwo dla Polski 26-27 luty 2022.. Módlmy się ..Pokój nam wszystkim :-)

28908 )
 ABC 101data: 26.02.2022, godz: 00:26

Ja mysle ze nalezy poczynic taka miedzynarodowa akcje, ktora polega na tym aby stronie rosyjskiej postawic ultimatum, przez 10 lat sprzedaje gaz, wegiel po zanizonych cenach (nizsze niz obecnie) wtedy embargo zostanie skrocone o kilka lat. Secyzja miedzynarodowa oglosi ze Rosja jest krajem zagrazajacym Swiatu, i zostaje tak zakwalifikowana. Jesli bedzie Rosja uparta w tym, to niech ambargo trwa cale dekady, az ten kraj sie oslabi, stanie sie krajem trzeciego Swiata, jak Afryka i o to wlasnie chodzi. Poniewaz "tyrana" trzeba ustawic w odpowiednim miejscu. PS. Jeszcze wspomne ze dodatkowym embargiem bedzie, zasiadziemy do rozmow jest srtona rosyjska wpierw odbuduje zniszczenia powojenne na Ukrainie i wyplaci odszkodowania dla rodzin zamordowanych, szczegolnie tych, ktorzy byli cywilami.

28907 )
 Mdata: 24.02.2022, godz: 18:08


Zaszczepieni tez umieraja i tez maja ciezki przebieg covidu, taka jest prawda, a opowiesci o ogromnej skutecznosci szczepionki, ktora jeszcze jest w trakcie badan, to ogolnie wiadomo, mozna wlozyc w bajki.

Proponuje wysuchac szczeregu wykladow na ten temat na Pch 24.

Pozdrawiam, M ( pani:)

28906 )
 Mdata: 24.02.2022, godz: 18:04

Do ABC

Tak, no wlasnie najbardziej prestizowe czasopismo medyczne Nature, wiele o szczepionkach pisalo wlasnie z tej strony negatywnej i Wikipedia to czasopismo cytuje.

Dlatego moje uwagi biegly w ta strone, aby nie tylko trzymac sie przekazow rzadowych, ale roznych, rozszerzac swoje horyzonty.

Pozdrawiam ( pani M;)

28905 )
 Zmęczona data: 23.02.2022, godz: 09:46


Panie Jezu dopomóż. Nie mam już siły w swoim utrapieniu. Uwolnij mnie proszę od moich stresów i pomóż w słabościach .Bardzo chcę podjąć słuszną decyzję i nie wiem w którą stronę iść.

28904 )
 Artii do Mdata: 18.02.2022, godz: 10:27

Pewne osoby weszly w absurdalnosc, co ma piernik do wiatraka, co ma wspolnego technologia 5G z cala otoczka elektroniki z komorkami czlowieka, wirusem? Co dziwne, wielu ludzi odlecialo w absurdalnosc, wola sie nie szczepic i umierac, wierzac w absurdalne opowiesci.

28903 )
 ABC do Mdata: 18.02.2022, godz: 09:52

Biorac pod uwage ilosc klamstw o szczepionkach przeciw covid 19 to naturalnym jest szukanie informacji w wiarygodnych zrodlach, czyli Wikipedia i Britannica, to zrozumiale. Napisales Panie "M" co napisales, ale potwierdzic to musi Wikipedia lub Britannica. Tak to dziala. Tutaj musi tez wypowiedziec sie psychologia dlaczego pewni ludzie klamia i naklaniaja innych ludzi aby umierali i to w duzych ilosciach ludzkich.

28902 )
 Zmęczonadata: 15.02.2022, godz: 06:36


Panie Jezu dopomóż. Nie mam już siły w swoim utrapieniu. Uwolnij mnie proszę od moich stresów i pomóż w słabościach .Bardzo chcę podjąć słuszną decyzję i nie wiem w którą stronę iść.

28901 )
 Mdata: 14.02.2022, godz: 21:18

Do ABC

P.S. Nie chodzi mi tez o udawadnianie jakis racji, alle jedynie o obiektywna ocene tego co wiemy i co mozemy sie dowiedziec od ludzi madrzejszych od nas, a tacy jeszcze na szczescie sa.

Coz doskonalym sprawdzeniem bylaby kontrola poziomu oodprnosci, ktora ma dawac szczepionka, to mozna zrobic i kazdy powinien zrobic, chociaz sie o tym nie mowi. Mozesz sobie zrobic i tu zapewniam Cie, odpornosc bedzie na poziomie prawie zero, znam osoby, ktore to sprawdzaly, wiec skoro tak jest, to po co sie obciazac produktem medycznym, zwanym potocznie szczepionka:)

28900 )
 Mdata: 14.02.2022, godz: 20:45

Do ABC

No coz, masz prawo myslec co chcesz w poruszanym temacie, ale widac jak bardzo ulegles manipulacji i w sumie siwe nie dziwie, bo to bardzo sprytna manupujacja.

A to, ze po szczepieniu ludzie umierali, znam takie przypadki moich znajomych, nie dziwi! powiklania bardzo powazne, tez znam, a to ze ludzie podpisywali zgode zupelnie nie rozumiejac co podpisuja, po to tylko zeby w razie czegos odpowiedzialnosc nie spadala na producenta, tylko na pacjenta, to Cie nie dziwi, a czy w ogole ten produkt medyczny, bo jeszcze oficjalnej nazwy nie dostal jest w sferze badan, nie dziwi, same firmy farmaceutyczne planuja ukonczenie badan w 2023 roku i dopiero wtedy podadza wszelkie informacje, wskazania, przeciwwskazania, to Cie nie dziwi! i tyle watpliwosci co do zyskanej odpornosci, najpierw to bylo 90% potem spadalo i teraz okazuje sie ze po 4 miesiacach odpornosc zupelnie spada, dlatego proponuje sie kolejne dawki i tak moze juz byc zawsze, a zaszczepieni jeszcze gorzej przechodza chorobe, bo szczepionka skutecznie obniza ich odpornosc nie tylko na covid, na inne choroby tez. To wszystko jest wiadome, tylko trzeba to zobaczyc, a nie trzymac sie jednej, stworzonej na potrzeby firm farmaceutycznych wersji.

M

28899 )
 Łukasz, lat 38, e-mail: lukasz84rok@wp.pldata: 14.02.2022, godz: 14:46

https://gratka.pl/spolecznosci/chlopak-do-wziecia/oi/24871873

28898 )
 ABC do Mdata: 14.02.2022, godz: 13:10

A taki fakt, ze osoby zaszczepione lżej przechodza covida, mniejsza smiertelnosc, to juz powinno dac do zastanowienia (?) Szczepionki sa niedoskonale, a zycie ratuja i to powinno byc podstawa nad tym tematem.

28897 )
 Łukasz, lat 38, e-mail: lukasz84rok@wp.pldata: 10.02.2022, godz: 08:51

Ja się zastanawiam jedynie jak to jest, że kobieta chce się spotkać, poznać nawiązać bliższą relację a nie wie kiedy się spotkać może w tygodniu a może w weekend a może w drugi weekend i zawsze odwleka. Jeśli kobieta chce kogoś poznać i chce dążyć do znajomości a nawet jej zależy to dąży do tego by się jak najszybciej spotkać i zobaczyć kto pisze lub dzwoni z drugiej strony bo w realu będzie wiadome czy warto czy też nie z obu stron więc czemu kobieta nie zakończy znajomości i przedłuża rozmowę bez końca nie znając nawet terminu opierając się tylko na tym, że się spotkamy ale nie wiadomo kiedy bo pisząc tak bez końca nie ma sensu bo dla mnie samego robi się to dość nudne bo trzeba się konkretnie określić chcę Cię poznać i spotkać wybierając odpowiedni czas i miejsce spotkania a czemu to idzie w inną stronę bo ludzie pisząc ze sobą bez końca oddalają się zamiast bliżej poznać. Czemu kobiety odwlekają bez końca spotkanie i na co liczą i co oczekują ??

28896 )
 Mdata: 09.02.2022, godz: 17:20

Do ABC

Wypowiadasz sie tak, jakbys byl znawca w kazdym temacie, tymczasem trzeba troche wiedzy miec zeby sie wypowiadac np. na teamt szczepien, niestety leczenie covida szczepieniami nie zadzialalo. Jest wiele pytan, dlaczego i jeszcze wiele czasu uplynie za nim odpowiedz padnie i o ile padnie. Polecam artykuly w najlepszych czasopismach medycznych swiatowych,a nawet uwazne czytanie strony rzadowej na ten temat tez duzo pokazuje, jakie decyzje byly podejmowane, wnioski nasuwajz sie same.

Dlatego konferencja o ktorej wspominalam pokazywala prawde, bo byli tam obecni ludzie, ktorzy walsnie maja wiedze i sledza na biezaco to co sie dzieje w badaniach na swiecie.

Covid to choroba ktora sie leczy, tylko trzeba chciec, szczepienie sprawy nie zalatwia, ale jak ktos chce, prosze bardzo nikt nikomu nie zabrania, przymus zas to juz zupelnie inna rozmowia. M

28895 )
 ABC 101data: 05.02.2022, godz: 21:51

Pamietacie sprawe Mieczysława S. ze Starej Słupi? On zakazal zaszczepiania swoich dzieci, jak tlumaczyl, przed smiercionosna zawartoscia strzykawki. Zapytano Mieczyslawa S. dlaczego zabil tego czlowieka, odpowiedzial, "BO ON MI PRZYNIÓSŁ SZCZEPIONKĘ". Przypomne ze Mieczyslaw S. choruje na schizofrenie paranoidalna, urojenia, rozdwojenie jazni i jest niepoczytalny. To sa fakty z zycia wziete. Dzis niestety mamy wiele podobnych sytuacji :( co prawda rzadko koncza sie zabojstwem, ale tak poza tym jest wiele zupelnie absurdalnych opowiesci o szczepionkach :(

28894 )
 ABC do Mdata: 05.02.2022, godz: 20:24

Ponieważ Wikipedia jest "KONKRETNYM" źródłem prawdy. W Wikipedii nie ma niczego, co nie zostało wcześniej opublikowane w wiarygodnym, zewnętrznym źródle informacji. Źródła te muszą być w artykule oznaczone za pomocą przypisu lub bibliografii. Dzięki temu każdy wikipedysta lub czytelnik może sprawdzić daną informację we wskazanej publikacji i upewnić się, że Wikipedia wiernie ją podaje.


28893 )
 ABC 101data: 05.02.2022, godz: 20:21

Pamietacie ta sprawe, z 2009 roku, dwóch mężczyzn napadło na konwój z pieniędzmi w Nowej Hucie, doszło do strzelaniny, kasy nie udalo sie zrabowac, ale do czego zmierzam, przestepcami byli narkomani, posiadajacy bron palna, pieniadze zapewne byly potrzebne na zakup wiekszej ilosci narkotykow, zatrzymano ich tego samego dnia, tez auto do napadu znaleziono a w aucie 2 kg narkotykow. Poilicja jak najszybciej zorganizowala wizje lokalna, idzie policjant do celi a jeden z przestepcow nie zyje, nie bylo to samobojstwo. Drugi przestepca na wizji lokalnej, nagle upada i umiera. Powod smierci, przed aresztowaniem zazyli narkotyki wymieszane z arszenikiem, oczywiscie nie bylo to samobojstwo, obaj sprawcy szli do auta bioracego w napadzie, a Policja juz na nich czekala w ukryciu. I jest pytanie, dlaczego ten kto im sprzedal narokotyki, sprzedal je wymieszane z cyjankiem (?) To jest pytanie zasadnicze. Takie zjawisko moze sie powtorzyc.

28892 )
 Zmęczonadata: 05.02.2022, godz: 07:52

Panie Jezu dopomóż. Nie mam już siły w swoim utrapieniu. Uwolnij mnie proszę od moich stresów i pomóż w słabościach .Bardzo chcę podjąć słuszną decyzję i nie wiem w którą stronę iść.

28891 )
 Mdata: 04.02.2022, godz: 18:41

Do ABC

Nie bardzo zrozumialam o co Ci chodzi, bo konferencja, o ktorej wspominalam odbyla sie w realu, byla tez transmitowana przez radio, youtube jedynie powtorzyl relacje i mozna bylo tego tez sluchac na biezaco, gdy wyklady byly prezentowane, dlatego nie bardzo rozumiem dlaczego mialabym siegac do Wikipedii?
Pokazalam jedynie, ze prawdziwy przekaz istniejei warto czasami zweryfikowac swoje podejscie, a nie jedynie tkwic tylko przy jednym przekazie.

Pozdrawiam, M

28890 )
 Zmęczonadata: 04.02.2022, godz: 08:10

Panie Jezu dopomóż. Nie mam już siły w swoim utrapieniu. Uwolnij mnie proszę od moich stresów i pomóż w słabościach .Bardzo chcę podjąć słuszną decyzję i nie wiem w którą stronę iść.

28889 )
 Łukasz, lat 38, e-mail: lukasz84rok@wp.pldata: 03.02.2022, godz: 17:39

https://gratka.pl/spolecznosci/oddam-serce-w-dobre-rece/oi/24353241

28888 )
 ABC do Mdata: 03.02.2022, godz: 11:54

Najbardziej sensowne postepowanie to wejsc w zrodlo prawdy i tam juz pozostac, czyli do Wikipedii, nie ma niczego, co nie zostało wcześniej opublikowane w wiarygodnym, zewnętrznym źródle informacji. Źródła te muszą być w artykule oznaczone za pomocą przypisu lub bibliografii. Dzięki temu każdy wikipedysta lub czytelnik może sprawdzić daną informację we wskazanej publikacji i upewnić się, że Wikipedia wiernie ją podaje.

28887 )
 ABC 101 do Wojtka, lat 39data: 03.02.2022, godz: 11:51

Ja pisalem o psychiartii pod katem obecnych czasow, a nie roku 1917. Prosze mi udowodnic przez Wikipedie, bo tylko tak ma to sens, ze stalismy sie czipowani w sposob taki ze nie mamy na to wyboru postepowania.

28886 )
 Zmęczonadata: 03.02.2022, godz: 07:50


Panie Jezu dopomóż. Nie mam już siły w swoim utrapieniu. Uwolnij mnie proszę od moich stresów i pomóż w słabościach .Bardzo chcę podjąć słuszną decyzję i nie wiem w którą stronę iść.

28885 )
 Ewadata: 02.02.2022, godz: 12:11


Panie Jezu dopomóż. Nie mam już siły w swoim utrapieniu. Uwolnij mnie proszę od moich stresów i pomóż w słabościach .Bardzo chcę podjąć słuszną decyzję i nie wiem w którą stronę iść.

28884 )


 
[ Strona główna ]

Modlitwy | Zagadki | Opowiadania | Miłość | Powołanie | Małżeństwo | Niepłodność | Narzeczeństwo | Prezentacje | Katecheza | Maryja | Tajemnica Szczęścia | Dekalog | Psalmy | Perełki | Cuda | Psychotesty |

Polityka Prywatności | Kontakt - formularz | Kontakt

© 2001-2023 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej