Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki

Źródełko ...czyli o darze rozmowy...


[ Dodaj wpis ]

[<<] [<] [571] [572] [573] [574] [575] [576] [577] [578] [579] [580] (581) [582] [583] [>] [>>]

Chcesz prosić o wspracie i modlitwe?
Dodaj prosbę do [ Skrzynki Intencji ]

 Elżbieta, lat 39, e-mail: elarataj84@wp.pldata: 10.04.2007, godz: 18:18

Mieszkam w Krakowie.Chciałabym poznać kawalera lub wdowca w stosownym wieku w celu założenia rodziny.Pozdrawiam serdecznie.

143 )
 Caroline, lat 20data: 10.04.2007, godz: 17:10

W drugi dzień świąt obejrzałam piękny film "Szkoła uczuć". Był to chyba jeden z najpiękniejszych filmów o miłosci jakie kiedykolwiek widziałam. Jest taki zupełnie inny od tych wszystkich filmow o pustych miłostkach, które na ogół mozna zobaczyć w telewizji. Byłam nim po prostu oczarowana... Polecam szczególnie tym, ktorzy jeszcze czekaja na swoja druga połówke bo daje nadzieję, że prawdziwa, piękna, czysta, pełna poświęcenia, oddania i czułości miłość jest w naszych czasach jeszcze możliwa :-)

142 )
 MariaK, lat 45data: 10.04.2007, godz: 16:25

Czy gdzieś w necie są księża, którzy udzielają porad małżeńskich. Z któymi można porozmawiać on line? Mieszkam w małym mieście, ne mam się do kogo zwrócić. Pozdrawiam

141 )
 Monika, lat 27, e-mail: monika.wie25@wp.pldata: 10.04.2007, godz: 14:45

Pozdrawiam wszystkich!!!
Święta szybko minęły i wracamy do naszej codzienności,do małych i dużych spraw,do radości i smutków.Dla niektórych niewątpliwie trudny jest ten powrót,ale ufajmy,że Pan przygotował dla nas coś miłego jeszcze w tym tygodniu.Trwajmy w nadziei i radości Zmartwychwstania.Pamiętajmyże nawet,gdy pusto wokół nas,nigdy nie jesteśmy sami.ON JEST!!!Trzymajcie się ciepło...pa pa

140 )
 karina-do KOKOLINOdata: 10.04.2007, godz: 14:18

KOKOLINO! Bóg Cie nie zostawiŁ!!.. nigdy tak nie myśl! każdy znas modli się o cos w czym czasem nie jest wysłuchany ..albo jest tylko inaczej...nie zawsze to o co prosimy dla nas dobre!! Bóg wie najlepiej.. czasem jest to nasz krzyż, czasem potrzeba czasu głębszej dłuższej i wyrtwałej modlitwy...takie oczekiwanie tez ma sens! mówi sie "jak trwoga to do Boga" często za szybko oczekujemy czegoś a nijak się ma nasza ufność, otwarcie na innych,bezinteresowność, tylko chcemy...a jak nie to się obrażamy na Pana Boga.. ja tez mam ciągle pod górkę, rózne problemy od zdrowotnych,alergii, po brak pracy, zranienia...
oddaję to Bogu jesli taka Jego wola i to ma słuzyc mojej duszy! Popatrz dookoła ile krzyzy..ile chorób, ile biedy.. znam chłopaka który cąłkowicie sparalizowany lezy od wielu lat...nie myśl ze Ty tylko masz pod górkę.. ludzie mają o wiele gorzej a mimo to jeszcze potrafią za coś Bogu dziękować! Dziękuj Bogu za te "podgórki" moga byc łaską dla Ciebie... byc chrześcijaninem nie znaczy miec wszystko poukładane i na zamówienie od Pana Boga. uczyn uzytek z twoich cierpien! a Bóg Ci to wynagrodzi! kiedy...? moze jeszcze w tym zyciu pobłogosławi ...a moze w przyszłym odbierzesz wieczną nagrodę.. Trzym sie, wiedz ze Bóg Cie kocha, a kogo kocha nie oszczędza tak bardzo;)) lepiej się modlić i ofiarowywac niz wątpic i narzekać...a swiat bedzie piękniejszy..

139 )
 bulpop, lat 23data: 10.04.2007, godz: 13:50

Do bakteryi i innych z tym problemem;
ja też mam ten problem, choć na szczęście coraz żadziej ale chciałam powiedzieć, że bede modlic sie za to abys ty i inni wytrwali i nie poddawała się temu, wierze że jesteśmy w stanie dac rade, najlepszym rozwiazaniem chyba jest kiedy w czasie kiedy poczujesz taka pokuse sprobowac sie pomodlic, zaczac myslec o czyms innym i ochota minie. Kiedy bylam u spowiedzi ksaidz powiedzial ze musze sie zastanowic jakie sa powody tego i sprobowac unikac tego co powoduje taka chec.

mam do was tez prosbe, prosze o modlitwe w sprawie mojej pracy mgr, ktora juz dosc dluog sie ciagnie a ja mam coraz mniej sily i nadziei ze w koncu wszystko sie ulozy, czasem mam chec rzucic to wszystko... ale tak niewiele zostalo do końca. najgorsze w tym wszystkim jest to ze czuje sie sama, nie czuje zadnego wsparcia...

pozdarawiam wszystkich:):)

138 )
 blekitna, lat 24, e-mail: blekitna_23@tlen.pldata: 10.04.2007, godz: 11:56

choć może nasz świąteczny nastrój prysnął rano, Zmartwychwstanie to tajemnica, której świętowanie się nie kończy – pamięć o niej towarzyszyć ma nam zawsze. Nasz Bóg jest bowiem Bogiem żyjącym...pozdrawiam :)))

137 )
 młodadata: 10.04.2007, godz: 11:40

W lekkim powiewie przychodzisz do mnie Panie,
nie przez wicher ogromny i nie przez ogień,
ale w lekkim powiewie przychodzisz do mnie...

136 )
 Carolinedata: 10.04.2007, godz: 11:36

Ja też gorąco polecam książkę Gabrieli Bossis "On i ja" Jeżeli ktoś chciałby ją przeczytać treść znajduje sie na stronce http://www.objawienia.pl/gabriela/gabriela-spis.html

"Czytając 'Dzienniczek' Faustyny, mimowolnie nachodzi nas myśl, że Jezus mówi to do zakonnicy. Wręcz nierealna wydaje się taka zażyłość jakiej Jezus od nas oczekuje. Ale lektura tej książki (ON i ja), wywraca do góry nogami nasze wyobrażenie o stosunku Boga do nas, i o Jego do nas miłości. Gabriela, ta zwykła kobieta w swym codziennym życiu doświadcza tak poufnego, wręcz intymnego kontaktu z Jezusem, że chce się spytać każdego napotkanego księdza: dlaczego nam nie mówicie, że Jezus kocha nas aż tak?! Dlaczego my o tym nie wiemy?"

135 )
 Ela, lat 30, e-mail: elkaske@hotmail.comdata: 10.04.2007, godz: 10:47

Prosze o modlitwe, już prawie dostałam pracę, ale niestety dziś zadzwonili i umowa nie będzie zawarta... Proszę o to żeby się wypełniła wola Pana Jezusa i abym umiała ją przyjąć.

134 )
 kokolinodata: 10.04.2007, godz: 10:13

Proszę was o modlitwę,czy Bóg sobie czasmi robi żarty?,doświacza tak ponad siły,przecież można się nabawić choroby jakiejś,proszę pomódlcie się bym odczuła,że nie zostawił mnie samej,że słyszy,że wysłucha,że podniesie,czy modlitwa ma sens,czemu Bóg jednych wysłuchuje a drugich nie? Pomódlcie się proszę, bo straciłam nadzieję.

133 )
 iskierka***, lat 18, e-mail: monis1988@onet.eudata: 10.04.2007, godz: 06:36

Dzisiaj czeka mnie egzamin z prawka...Proszę o modlitwę,bo tak bardzo jest mi potrzebna...
Przyjdź Duchu Święty,
Przemień moje wewnetrzne napięcie w święte odprężenie,
Przemień mój lęk w nieugiętą wiarę...
Przyjdź Duchu Święty...

132 )
 Sz, lat 28data: 10.04.2007, godz: 00:03

Nie upadajcie na duchu! Modlę sie za Was codziennie. Za Was, co prosicie o modlitwę na tej stronie, za wszystkich zagubionych i zranionych. Pamiętajcie że Jezus co prawda wiele razy upadł pod ciężarem krzyża, ale z każdego upadku się podnosił. I Wy się podnoście, bo kochać to znaczy powstawać!

131 )
 młoda do wszystkich zagubionyc, e-mail: zdw1@poczta.onet.pldata: 09.04.2007, godz: 23:41

Był czas, że byłam bardzo blisko Pana Boga, blisko Kościoła. Na przekór wszystkim. Była codzienna Msza, częsta spowiedź, Rekolekcje. Później coś we mnie pękło, przyszło zwątpienie, odrzucenie Pana i Jego miłości. Trwało to jakieś 2 lata z malutkimi przerwami. Za każdym razem, gdy próbowałam się podnieść, modlić - upadałam. I tak było wiele razy.
Aż w końcu nadszedł dzień podniesienia się. Było to niedawno. Tydzień przed Wielkanocą. Była spowiedź św., Triduum Paschalne, dużo modlitwy. Cały ten proces trwał długo, małymi kroczkami posuwałam się ku Chrystusowi. Każdego dnia dziękuję Mu za wszystko co mnie do tej pory spotkało.
Wiem, ze moje życie wg nauki Jezusa zależy od tego, czy będę trzymać Jego dłoń, czy ponownie spróbuję iść sama, inną drogą. Zdążyłam już poznać konsekwencje obu stron. Poznałam czym jest błądzenie w ciemnościach w poszukiwaniu światła, wiem juz też jak wygląda życie z Jezusem.
Powoli krok za krokiem Jezus zaczął mnie uczyć zaufania do siebie. Zachęcił do modlenia się, Eucharystii.
Człowiek z Jezusem czuje się taki szczęśliwyh, ze chciałby wykrzykiwać wszystkim - patrzcie, Jezus mnie kocha i ja Go kocham !!!! Dopiero od niedawna wiem, ze tęsknota za Jezusem przewyższa wszystko. Chociaż im bardziej ufam Jezusowi, to tym bardziej świat mnie atakuje pokusami. Targają mną wątpliwości, ale już się nie dam. Będę ze wszystkich sił trzymała sie płaszcza Maryi. Bardzo, dużo łask otrzymałam od Jezusa. Ja, która tak Go kiedyś obrażałam. Uwierzyłam na nowo w moc Koronki i Różańca św.
Na nowo oddałam Jezusow swoje życie, powierzyłam się Jego Matce i nadal to robię.
Panie Jezu, ukryty w Najświętszym Sakramencie, Baranku Boży, Zraniony Pasterzu, przyjmij w darze moje serce i mą miłość.

Serdeczne pozdrowienia dla Was kochani źródełkowicze wraz z zapewnieniem o pamięci modlitewnej. Życzę wszystkim by ten czas radości po Zmartwychwstaniu Jezusa był obfity w Jego łaski. Trwajcie w miłości i wdzięczności - na kolanach - przed Ukrzyżowanym i Zmartwychwstałym, by On przemieniał Wasze (nasze) życie, by otwierał i uwrażliwiał nasze serca na Jego obecność. Niech ten czas, nasze całe życie będzie czasem nawracania i wzmacniania więzi z Tym który ofiarował samego siebie za nas !!!!!!!!!
Jeśli chciałby ktoś porozmawiać, ot tak po prostu, wyżalić się to proszę o kontakt: gg-8133181

130 )
 krzysiek, e-mail: krzysiek030@wp.pldata: 09.04.2007, godz: 22:13

Do Zagubionej
Nie zasługujesz na lanie!!! Zasługujesz na pokój w sercu po szczerej spowiedzi.

129 )
 Zagubiona, lat 20data: 09.04.2007, godz: 20:52

Do KAŻDEGO: A jednak... ,,On wziął na siebie nasze słabości..."
Ja też jestem w kryzysie. Też nie potrafię tak na serio uwierzyć. Też czuję się, jakby coś mi się ostatnio zawaliło. Też mam ogromne problemy z czystością. A co najgorsze, nie potrafię stanąć w prawdzie, ciągle gram, oszukuję Boga, siebie i innych. Mimo mojego dna, na którym jestem - chcę, szalenie chcę wrócić.
Rozumiem - może nie w 100 %, ale trochę Was rozumiem... Może spróbujmy spojrzeć na siebie samych Jego - Chrystusa - oczyma?... Wiem, że to niełatwe. Powinnam pewnie zacząć od siebie...
p.s. Pisałam tu kilka dni temu, właśnie jako zagubiona. Chcę podziękować osobom, które mi odpowiedziały i obiecały modlitwę. Niestety, nie wybrałam się jeszcze do spowiedzi... Bardzo jej potrzebuję, ale zamiast tego, ciągle upadam. No i w kolejne już święta nie przyjęłam Komunii... Zasługuję pewnie na porządne lanie, wiem... Ale może jednak w końcu Jezusowi uda się mnie przyciągnąć... Dziękuję bardzo za słowa otuchy. Polecam Was w modlitwie... o ile ktoś, kto nie umie wierzyć, może się modlić...
Pozdrawiam.

128 )
 Anuladata: 09.04.2007, godz: 19:39

Jest sobie życie. Jest sobie człowiek. Człowiek ten jest zawsze tam gdzie go o to proszą, jest z tymi, którzy go potrzebują, jest tam gdzie inni pragną go widzieć - i jest w tedy szczęśliwy. Ten sam człowiek pragnie czasami by ktoś był z nim, tam gdzie on podąża, by ktoś był gdy on tego potrzebuje, by czasami chociaż ktoś był dla niego a nie tylko on dla innych. Ten człowiek znów został zraniony. ten człowiek kolejny raz został sam. Ten człowiek to ja. I to ja cierpię dziś i cierpiałam i cierpieć bede chyba długo i często tak....

127 )
 Zatraconadata: 09.04.2007, godz: 19:30

Do "Bakteryi" mam ten sam problem:-(((Wstydzę się go okropnie, a mimo to wciąż upadam:-((( Już tyle lat:-((( Nie wiem, jak sobie z tym radzić. Brzydzę się siebie. Pewnie tracę w oczach innych ludzi, nie wspominając o Bogu. Co to za kobieta????Dlaczego zatem tak trudno mi wytrwać:-((( Czasem chce mi się bardzo płakać, że nie daję sobie z tym rady.

126 )
 Kasia do mloda, lat 21, e-mail: aneczka334@buziaczek.pldata: 09.04.2007, godz: 17:25

Jeśli Bóg nie chce mojego cierpienia to dlaczego tak cierpię?Dlaczego pozwolił mi spotkać człowieka, który teraz tak mnie potraktował?Dlaczego od dzieciństwa spotkało mnie już tak wiele złego?Co z tego że staram się żyć dobrze, że ciągle się modlę???Co ja tak naprawdę z tego mam?Można przecież inaczej...Tak jak większość...I to prawda- nie daje rady;( Nie wiem jak długo będę jeszcze tak wegetować.Nie jest tak że nie chcę nic zmienić...Staram się, nawiązuje nowe znajomości, staram się wychodzić z przyjaciółmi, bawię się, ale gdziekolwiek i z kimkolwiek jestem moje myśli są ciągle przy Nim.Nie rozumiem jak jeden człowiek może tak bardzo zranić drugiego i jak Bóg może na to patrzeć;(

125 )
 Aniadata: 09.04.2007, godz: 13:39

Do beznadziei-z nadzieją
Dziękuję za Twoje wpisy.
Zapewniam o modlitwie za piszących tutaj.

124 )
 bakteryja, e-mail: bakteryja87@o2.pldata: 09.04.2007, godz: 13:03

Dziękuję za modlitwy i...

Za Ciebie rózniez modlić się będę... mam nadzieję, ze nam się w końcu uda...

123 )
 Aniusia, lat 20, e-mail: wrobelek33@op.pldata: 09.04.2007, godz: 13:01

Witam wszystkich!!Podobnie jak wielu z was nie rozumiem dlaczego jeszcze nie spotkałam osoby, z którą mogłabym sie cieszyć życiem.Ciągle czekam i czekam i mam nadzieję,że kiedyś nadejdzie ta wspaniała chwila!!Dlaczego jest to takie trudne??

122 )
 młoda do Kasi 21data: 09.04.2007, godz: 12:30

Droga Kasiu !!!!!!!
Nie pisz i nie myśl, że nie masz już siły i nie dajesz rady. To nieprawda. Gdyby tak było myślisz, że Bóg obdarzałby Cię takim ciężarem ???????? On nie daje człowiekowi nic ponad jego siły. Jesteś bardzo silna - nawet sama o tym nie wiesz. Bóg cały czas Ciebie słucha; Twego serca. Kocha Cię jak szalony i zapewniam Cię - nie chce Twego bólu, cierpienia.

121 )
 bez nadziei- z nadziejadata: 09.04.2007, godz: 12:28

dzis spedzam prawie caly dzien Swiateczny w pracy....takie zycie....po ludzku to co przezylam w calym swoim zyciu wydaje mi sie za trdune i niemozliwe a jednak....nie wem czy pamietacie....nakilka dni przed slubem odkrylam ze moj narzeczony mial kochanke podczas gdy my zylismy w czystosci....odwolalam slub....wiele jeszcze by tu pisac mozna...ale nie o to chodzi....przeszlam pieklo i dalej nie jest latwo....ale wiem ze jest Ktos kto mnie prawdziwe kocha , Ktos kto mnie teraz niesie na swoich rekach bo momentami jestem za slaba by isc...On moja sila..w Nim szukam nadziei....tylko z nim zwycieze na wieki....bracie...nie smuccie sie ..wasza samotnosc bycmoze chwilowa nie jest przypadkowa ...ona ma czemus sluzyc....wiem jak ciezko jest ja znosic....ale wiemn ze nic nie dzieje sie przypadkowo....wiem ze moje cierpienie ma sens...ma czemus sluzyc....po tym wszystkim wpadlam w depresje..caly czas biore leki....ale wychodze na prosta...niech Zmartwychwstaly bedzie ma sila...po ludzku przegralam ....ale wierze ze dla Boga zwyciezylam..pozdarwiam

120 )
 bez nadziei-z nadziejadata: 09.04.2007, godz: 12:16

to byly najtrudniejesze Swieta Zmartywchwstania Pankiego....spedzilam te Swieta tylko ze zmartychwstalym...bylam zupelnie sama...nie zjadlam nawet jajka ani zadnej potrawy...bylam glodna....z pewnoscia spytacie dlaczego....odpowiem..mieszkam czasowo w Anglii i planowalismy z "przyjaciolmi "spedzic te swieta razem....mielismy razem pojsc na Msze..jednak sie rozmyslily i zostalam sama...powstal problem bo Msza moja zrobila sie niewygodna bo byla o 11 jedyna i po angielsku...wiec doszlo do tego ze kolzenka z wielkim zalem zapytala co jest dla mnie wazniejsze- Msza czy Sniadanie z przyjaciolmi....nie odpowiedzialam bo mnie strasznie zabolalo...powtorzyla....i wtedy odpwoiedzialam=Msza....nigdy nikt mnie postawil przed takim wyborem...nie kazal wybierac miedzy Bogiem a "przyjaciolmi"....wybralam...godzine szlam na te Msze bo kosciol jest daleko i nie mialam sie czym dostac....po Mszy zjadlam chickenburgera - to byla moje sniadanie wielkanocne....na miescie....w tlumie ludzi biegajacych i robiacych zakupy..tu w Anglii inaczej sie spedza swieta..wszystkie sklepy byly pootwierane....spacerowalam....przebiem plazy....bylam samotna z dala od rodziny ale mialam pokoj w sercu nawet jedna lza mi nie poleciala....czylam obecnosc Zmartwychwstalego....lezalam na plazy i czytalam ksiazke - zraniony Pasterz- polecam....i tak minal pierwszy dzien swiat...dziekuje Ci Panie za ten piekny czas....bylam sama ale nie samotna bo Ty byles ze mna....to byly szczegolne siweta dla mnie...Swieta jakich nigdy dotad nie przezylam....zawsze przejedzona w gronie rodziny .przy swiatecznym stole...teraz sama glodna na miescie....ale ze Zmartwychwstalym......
zycze Wam i sobie moi kochani bysmy pozwolili tak naprawde Zmartwychwstac Chrystusowi w naszym zyciu....on daje moc i sile..i to co po ludzku wydaje sie nie mozliwe do przezycuia z Nim jest latwe....
dziekuje Ci Jezu za ten czas samotnosci....opiekuj sie mna....

119 )
 aldona, lat 27, e-mail: adona25@wp.pldata: 09.04.2007, godz: 12:11

" W górnej światłości, gdzie mój Bóg króluje,
tam tęskni ma dusza, Tam serce me czuje
J cała istota moja do Ciebie sie wzrusza.

Drze w zaświaty, do Boga samego, w jasnośc niepojetą, w sam żar miłosci
Bo ma dusza i serce śa stworzone dla Niego
J ukochało Go serce me od pierwszej młodości"


zeszty 4- Dzienniczka św.Faustyny

118 )
 młoda, e-mail: zdw1@poczta.onet.pldata: 09.04.2007, godz: 11:39

"Gdy będzie wam trudno, gdy będziecie w życiu przeżywać jakieś niepowodzenie czy zawód, niech myśl wasza biegnie ku Chrystusowi, który was miłuje, który jest wiernym towarzyszem i który pomaga przetrwać każdą trudność." - JPII

117 )
 MULATKA, lat 23, e-mail: mulata84@wp.pldata: 09.04.2007, godz: 10:59

DANE JEST NAM PRZEżYWAC KOLEJNY DZIęń SWIąT, JAKżE TO WIEKLI JEST DAR OD BOGA!!!JA DZIś ZAREJESTROWAłAM SIE PO RAZ PIERWSZY NA WASZEJ STRONCE,MOżE JAKIS MężCZYZNA ODEZWIE SIE DO MNIE? JAK NA RAZIE JESTEM OSOBA BEZ SWOJEJ TZW. DRUGIEJ POłóWKI:-)MYśłE POWAżNIE O ZYCIU ,ZA ROK KOńCZE STUDIA I CHCEM SOBIE UłOZYć żYCIE PRZY BOKU MęSKIEGO RAMIENIA, W KTóRYM ZAWSZE BęDE MIAłA WSPARCIE,BęDE CZUłA SIE BEZPIECZNIE...ZAPRASZAM PO NAWIąZANIA KONTAKTU PRZEZ GG:9956465! JESTEM OTWARTA DZIEWCZYNA ,MIłą, SYMPATYCZNA-TAK MóWIA O MNIE ZNAJOMI I ZAWSZE PYTAJA -"DLACZEGO TAKA DZIEWCZYNA NIE MA CHłOPAKA?" NIE TRAFIłAM JESZCZE NA SWOJEGO-KIEDY TO NASTAPI???????????MOżE JUZ NIEDłUGO.POZDRAWIAM WSZYSTKIE OSOBY POSZUKUJąCE SWOJEJ MIłOśCI!!!!!!!!!!!!!!!!!!

116 )
 Kasia, lat 21, e-mail: aneczka334@buzaiczek.pldata: 09.04.2007, godz: 10:59

Boże, ulżyj choć trochę!przecież widzisz że nie daje już rady!!!!!!!!!!!!!Nie mam już na nic siły!!!!!!!!!Czemu w ogóle mnie nie wysłuchujesz???????????;(

115 )
 moi, lat 33, e-mail: moi777@o2.pldata: 09.04.2007, godz: 10:54

Piękny frangment z "ON i Ja"

" Ale ja nie widzę Ciebie, Panie
- W kinie widzisz i słyszysz osoby, których tam nie ma. Ja jestem tu, chociaż Mnie nie widzisz."

Polecam to piękna książka. Moc uścisków dla źródelkowiczów.

114 )
 niepewnadata: 09.04.2007, godz: 10:49

witam zrodełkowiczów.mam problem....nie wiem czy moge przystapic do komunii swietej....co jest przyczyna?alkohol... nie wiem czy po wypiciu moge przystapic do komuni... nie mam skonczonych 18lat(koncze dopiero w grudniu)....po alkoholu nie bylam pijana...ale zawsze to alkohol i nie wiem czy moge isc do komunii...prosze was pomozcie mi rozwiac watpliwosc...

113 )
 Karolina, lat 27, e-mail: 52anilorak@interia.pldata: 09.04.2007, godz: 10:38

Bakteryja zapewniam Cię o mojej modlitwie.

112 )
 Do ,,Bakteryi"data: 09.04.2007, godz: 09:28

,,Zwątpienie w siebie - to jedyny klucz do postępu ku doskonałości. (...) Musimy odczuć do dna naszą nędzę bezgraniczną, aby nauczyć się garnąć do Jezusa." (F. Blachnicki)

Świetnie Cię rozumiem... Mam ten sam problem... Mogę Ci obiecać modlitwę... i sama również o nią proszę...

111 )
 Artur Wnęk / Artii, lat 32, e-mail: 1@Gadu-Gadu:5467802data: 08.04.2007, godz: 22:21

CHRYSTUS ZMARTYWCHWSTAŁ! :) TA RADOSNA WIADOMOŚĆ PRZYPOMINA NAM, ŻE NASZE ŻYCIE NIE SKOŃCZY SIĘ ZE ŚMIERCIĄ - MY TEŻ ZMARTWYCHWSTANIEMY! :) ŻYCZYMY RADOSNYCH I BOŻYCH ŚWIĄT WIELKANOCNYCH

ASIA I ARTUR

Pierwszego dnia po szabacie, wczesnym rankiem, gdy jeszcze było ciemno,
Maria Magdalena udała się do grobu i zobaczyła kamień odsunięty od grobu.
Pobiegła więc i przybyła do Szymona Piotra i do drugiego ucznia, którego
Jezus kochał, i rzekła do nich: Zabrano Pana z grobu i nie wiemy, gdzie Go
położono. Wyszedł więc Piotr i ów drugi uczeń i szli do grobu. Biegli oni
obydwaj razem, lecz ów drugi uczeń wyprzedził Piotra i przybył pierwszy do
grobu. A kiedy się nachylił, zobaczył leżące płótna, jednakże nie wszedł
do środka. Nadszedł potem także Szymon Piotr, idący za nim. Wszedł on do
wnętrza grobu i ujrzał leżące płótna oraz chustę, która była na Jego
głowie, leżącą nie razem z płótnami, ale oddzielnie zwiniętą na jednym
miejscu. Wtedy wszedł do wnętrza także i ów drugi uczeń, który przybył
pierwszy do grobu. Ujrzał i uwierzył. Dotąd bowiem nie rozumieli jeszcze
Pisma, /które mówi/, że On ma powstać z martwych.

J 20,1-9

110 )
 Ankadata: 08.04.2007, godz: 21:50

ja nie mam sily:((nie potrafie ... Boze daj mi sily i pomóz mi.

109 )
 Artur Wnęk / Artii, lat 32, e-mail: artur.wnek@vp.pldata: 08.04.2007, godz: 21:49

DLA TYCH KTORZY DZIS SA SMUTNI: http://www.jezus.com.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=1555&Itemid=469

108 )
 Karolina, lat 27, e-mail: 52anilorak@interia.pldata: 08.04.2007, godz: 20:29

Zmartwychwstał Chrystus Król
Zakrólował nasz Bóg
Śmiercią zwyciężył śmierć
Życie nam dał na wieki... Alleluja!!!

107 )
 bakteryja, e-mail: bakteryja87@o2.pldata: 08.04.2007, godz: 19:49

piszę... bo po raz kolejny nie udało mi się wytrwać... po raz kolejny zawiodłam. mam problemy z czystością... z samogwałtem... nie daje sobie już rady... już nie wiem co robic... tak długo udawało mi się wytrwać... i znowu zawiodłam :(

106 )
 Asia, lat 18, e-mail: asiadomagalska@buziaczek.pldata: 08.04.2007, godz: 18:17

Dawno tu nie pisałam, bardzo dawno. Chciałam tylko napisać, że będę się modliła, aby Wasze wsyztskie prośby się spałniały. Bo czytam je bardzo często, i wiem jakie dla Was to ważne. Bo sama tak mam ...Ja mam jedną prośbę, taka wielką i mała jednocześnie ... ale ona chyba się nie ziści. Ale wierzę i mam nadzieję. Zobaczymy. Po raz kolejny rzucam się na głęgoką wodę i ufam Tobie Boże. Nie zawiedź mnie tym razem, proszę. + :-)

105 )
 do Anki, lat 20data: 08.04.2007, godz: 17:50

Nie jesteś sama!!! Nigdy. Nawet, jeśli nie ma przy Tobie człowieka, to są Anioły... I, co najważniejsze, Zmartwychwstały!!! Czerp radość z TEJ chwili! Z Bogiem! Dasz radę!

104 )
 Ankadata: 08.04.2007, godz: 01:03

Nie potrafie byc sama. Potrzebuje drugą osobe. :( Znów kolejne święta sama.
Kiedy bedę mogła z kims razem przygotować koszyczek do święcenia pokarmów. Panie pomóż, wysłuchaj moją prośbe.

103 )
 aga, e-mail: agunia23@op.pldata: 08.04.2007, godz: 00:52

Życze wszystkim zródełkowicom zdrowych i radosnych świąt Wielkanocnych oraz obecność zmartwychwstalego w trudach codziennych , smacznego swieconego i mokrego śmingusa dyngusa

102 )
 Piotr, lat 40:, e-mail: piotrek672@interia.pldata: 07.04.2007, godz: 22:42

Alleluja,Chrystus żyje!
Radosnych,pełnych miłości,ciepła rodzinnego Świąt Zmartwychwstania Pańskiego Wszystkim źródełkowiczom życzy Piotrek

101 )
 Anioł, lat 22data: 07.04.2007, godz: 17:52

Do "ona"

Ja tez byłam w takiej sytuacji jak ty gdzie bardzo pragnełam być z kimś ale nie sama...nie wiem jak to powiedziec ale zabardzo chciałam byc z kims,zabardzo o tym myslałam,zabardzo podchodziłam do tego po ludzu,zabardzo....

I pewnego dnia dałam sobie poprostu na luz...
Powiedziałam Panie niech sie wypełnia Twoja wola...
I postawił Jezus kogos wyjatkowego na mojej drodze, kocham go ale nie zajmuje czołowe miejsce w moim życiu bo to miejsce należy do Boga :)

A jutro są nasze zaręczyny :) i bardzo prosze w tej intencji modlitwe by sie wypełniałą wola Boża :)

pozdrawiam all i życze wszystkiego najlepszego :)
niech Jezus Zmartwychwstanie w Twoim życiu :)

100 )
 ona, e-mail: miki0005@wp.pldata: 07.04.2007, godz: 16:28

Panie spraw bym mogła kolejne święta spędzać u boku najdroższej i najważnieszej w moim życiu osoby - tak mi źle samej.........:-( daj mi nadzieję na koniec samotności....

99 )
 krzysiek, e-mail: krzysiek030@wp.pldata: 07.04.2007, godz: 15:55

Do zagubionej

Odnaleźć wiarę najlepiej Ci pomoże Jezus Chrystus i czeka na Ciebie cały czas w konfesjonale, czeka na twój gest wolnej woli na twoje zaproszenie, czeka z rozłożonymi rękami na krzyżu. Wiem jak trudno się przełamać, ale warto, wiem tez ze tym razem nie będzie tak trudno, bo już raz się przełamałaś. Nie możesz się bać upadku po spowiedzi, prawda jest taka ze samemu nic nie można zrobić. Nawet Pan Jezus nie niósł sam krzyża tylko pomagał mu w tym Szymon z Cyreny. Ty tez musisz pozwolić sobie pomoc.

98 )
 andrzej26, lat 26, e-mail: andrzej-rokicki@wp.pldata: 07.04.2007, godz: 15:34

Zmartwychwstał już Chrystus, Pan mój i nadzieja... (Sekwencja)
Ukochani Zródełkowicze!

Dzisiejsza uroczystość Zmartwychwstania Pańskiego jest dla chrześcijan dniem narodzin i umocnienia nadziei. Bóg wskrzeszający Jezusa jest Bogiem nadziei nie tylko dalekiej przyszłości, ale i na dziś, na co dzień. Dlatego możemy dziś wołać za psalmistą: „W tym dniu wspaniałym wszyscy się weselmy”.

Alleluja! „Zmartwychwstał już Chrystus, Pan mój i nadzieja”. Chrystus przywrócił nadzieję niewiastom, które przyszły do grobu. Chrystus przywrócił nadzieję uczniom swoim. Dzięki nadziei dokonują się w życiu człowieka rzeczy nieprawdopodobne.


W tym dniu wspaniałym chciejmy sobie nawzajem życzyć tej nadziei, którą przynosi Chrystus Zmartwychwstały. Chrześcijańską nadzieję przekazujmy jedni drugim. Dawać nadzieję, to najpiękniejsza rzecz, jaką można uczynić dla drugiego człowieka. Dawać nadzieję, która pomaga powstać, „obudzić się”, każe wierzyć, że coś może się zmienić w naszym życiu, że nawet w chorobie i cierpieniu można być wartościowym. Bóg przychodzi z pomocą, widząc nadzieję. Dlatego „ Zaufaj Panu już dziś”.

Ukochani! Słowa świętego Pawła z Listu do Rzymian niech będą istotną treścią Życzeń Wielkanocnych, które Wszystkim składamy: „A Bóg, dawca nadziei, niech Wam udzieli pełni radości i pokoju w wierze, abyście przez moc Ducha Świętego byli bogaci w nadzieję”. ( Rz 15,13 )

Życzy Andrzej

97 )
 młoda (marzena), e-mail: zdw1@poczta.onet.pldata: 07.04.2007, godz: 13:26

Kochani źródełkowicze :)
Życzę Wam na te święta wszystkiego co najlepsze i najważniejsze w życiu. By te święta spłynęły rzeką Boskiej mocy, miłości i łask. Ciepłych, spokojnych, pełnej radosnej nadziei. Wszystkiego tego, co od Boga pochodzi. Oby skrzydła wiary przykryły kamienie zwątpienia i uniosły serca ponad przemijanie.
Niech te swięta będą dla Was czasem radości, miłości i nadziei. Wesołego Alleluja !!!!!!! :)

96 )
 gozdata: 07.04.2007, godz: 13:03

,,Im cud jest bardziej trudny, tym bardziej prawdziwy..." (J. Lechoń)

95 )
 Nietoperzdata: 07.04.2007, godz: 02:09

Z okazji zbliżających się Świąt Paschalnych, w czasie których będziemy na
nowo rozważać i przeżywać najważniejsze misteria naszej wiary, chce
życzyć, by te dni były dla Ciebie czasem głębokiego wyciszenia.

Niech w Wielki Czwartek Pan pozwala Ci doświadczać swej głębokiej
miłości, którą wyraża poprzez umycie nóg swoich uczniów oraz
pozostawienie nam siebie żywego i prawdziwego w Eucharystii.

Niech w Wielki Piątek Pan pozwala Ci doświadczać swej głębokiej miłości w
swej męce i śmierci, którą poniósł także dla Twojego zbawienia.

Niech w Wielką Sobotę pozwala Ci doświadczać swej głębokiej miłości w
tajemnicy wyprowadzenia dusz z otchłani, w tajemnicy zwycięstwa nad
grzechem.

I wreszcie w Poranek Zmartwychwstania niech pozwoli Ci doświadczyć
prawdziwej chrześcijańskiej radości oraz nadziei, którą wyrażają słowa
świętego Pawła: "Chrystus zmartwychwstał jako pierwszy z tych, co
pomarli. (...) tak też w Chrystusie wszyscy będą ożywieni" (1 Kor 15,

94 )


 
[ Strona główna ]

Modlitwy | Zagadki | Opowiadania | Miłość | Powołanie | Małżeństwo | Niepłodność | Narzeczeństwo | Prezentacje | Katecheza | Maryja | Tajemnica Szczęścia | Dekalog | Psalmy | Perełki | Cuda | Psychotesty |

Polityka Prywatności | Kontakt - formularz | Kontakt

© 2001-2024 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej