Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki

Źródełko ...czyli o darze rozmowy...


[ Dodaj wpis ]

[<<] [<] [571] [572] [573] [574] [575] [576] [577] [578] [579] [580] [581] [582] (583) [>] [>>]

Chcesz prosić o wspracie i modlitwe?
Dodaj prosbę do [ Skrzynki Intencji ]

 karina, e-mail: karina2006@interia.pldata: 05.04.2007, godz: 10:47

DZIEń KAPłANSKI, polećmy Bogu wszystkich KAPłANóW których powołał Bóg..
ich posługę, troski, niepowodzenia, zmagania z niełatwą drogą kapłanską, samotnością.. Służą nam w najbardziej rodzinnym okresie - świąt , nie mają odpoczynku.. bliskości rodziny.. na zewnątrz wydaje sie to takie normalne, przeciez to ich rola.. jednak to tez cierpienie, wyrzeczenie! zapomnijmy o uprzedzeniach.. a okażmy wdzięczność, przynajmniej kazdy z nas korzystał z posługi dobrego kapłana..

71 )
 Madlen, lat 18, e-mail: Madlen_777@poczta.fmdata: 05.04.2007, godz: 08:43

Dzień doberek! Chciałam jeszcze polecić wam książki do poczytania, tak by nakarmić Ducha ;) Ekstremalnie Wypasione Rekolekcje - to tytuł I i Sprawiedliwie z Miłością to tytuł II :) Nie tylko dla moli książkowych:) Hmmm i co to ja jeszcze chciałam?! Aaaa Zyczyc wszystim Ludzikom Szczęśliwych Świąt Zmartwychwstania i uśmiechu Pana Jezusa, tak by zawsze dobrze o was mówił:) Oj jak ja Kocham ten czas Triduum !!!!:) Pozdrawiam Uśmiechem :))

70 )
 serce_aniola, lat 20, e-mail: serce_aniola@o2.pldata: 05.04.2007, godz: 03:32

odnalazłam... hmmm.. równowagę? siłę? nie wiem... trudno jest mi powiedzieć... minął już tydzień od dnia w którym chciałam popełnić samobójstwo... jak widać nie udało się... ale nie z mojej winy... nie wazne... wiele się nauczyłam... moje problemy nie zniknęły... oj nie... są jeszcze większe... czuję jednak jakąś opatrzność... coś z zewnątrz... coś co daje mi... jakieś chęci... jestem pod opieką mojego spowiednika... przygotowuję się do modlitwy o uzdrowienie... wiem, ze kilka osób stąd modliło się za mnie, dlatego chciałabym wam podziękować... bo to dzięki wam jeszcze żyję...
Dzięki wam mogę jeszcze spróbować naprawić swoje życie... Miłość do Jezusa jest naprawde bardzo trudna... mimo, ze kocham Go do szaleństwa... to jednak nie potrafię Go słuchać... ale się uczę... jeszcze wiele przedemną...


z tego miejsca chcę podziękować też KOMUŚ, to pisał do mnie wiadomości z komórki, KOMUŚ z kim udało mi się chwilowo skontaktować, ale jak potem mi napisał: "Nie wolno mi się z Tobą kontaktować" temu KOMUŚ, kto podjął sie postu w mojej intencji... Tobie chciałabym podziękować. Nie wiem czy to przeczytasz. Mam nadzieje, że tak. Z całego serca... DZIĘKUJĘ.


http://najpiekniejsza.bloog.pl/

69 )
 Wiosenna, e-mail: owocna01@o2.pldata: 04.04.2007, godz: 23:19

Ta historia będzie dobra jako "ku przestrodze" i dedykuję ją wszystkim bardzo nieśmiałym, samotnym osóbkom.
Zastanawiam się wciąż nad pewną osoba, którą "poznałam" rok temu na pieszej pielgrzymce na Jasną Górę. Zabrzmi z pewnością infantylnie, ale pamiętam kiedy pierwszy raz spotkałam go wzrokiem - miałam uczucie, że to jest TA osoba, tak jakby miłosc od pierwszego wejrzenia. Myslałam przez chwile ze to mój Anioł Stróż, bo bił z niego taki pokój i dobroć..:-) To było niesamowite! Tym bardziej, że wcale sie na coś takiego nie nastawiałam bo wręcz byłam zajeta opieką nad dwiema osobami które szły wraz ze mną. Nastepnego dnia szukałam go ale miałam wrażenie że zniknął bez śladu. Pomyślałam sobie: "ehhh to był mój Anioł , w sumie super sprawa, że miałam szanse go zobaczyc! Ale troche szkoda..że jednak Anioł ..heheh .." i kolejnego dnia patrzę.. Jest!!! To jednak nie anioł, a chłopak, który zwrócił na mnie uwagę! Od tego momentu "Anioł" jakos dziwnie często był zawsze niedaleko mnie.. często napotykałam mocne spojrzenie, odkrywałam jego cichą, spokojną obecność. Parę razy próbował do mnie podejść aby porozmawiać..ale ..własnie. Właśnie.. tu się historia kończy. Przez moją własną głupotę i nieśmiałość szłam w druga stronę, jakby przypadkiem.. modliłam sie do Boga o pomoc, ale nie rozumiałam wtedy, że Bóg za mnie nie porozmawia, nie przerwie tej bariery, Bóg za mnie nie podejdzie! Pamiętam w ostatnim dniu pielgrzymki był bardzo smutny, chyba z tego samego powodu co ja.. i kiedy bylismy na Jasnej Górze.. zgubiłam go całkiem w tym tłumie. ALe miałam tak wielkie pragnienie zobaczenia go raz jeszcze, że prosiłam Boga wręcz rozpaczliwie o to. I....cudem... gdzies na którejś z małych uliczek patrzę: jest!!! To było tak,że ja go widziałam a on nie, bo stał w grupie ludzi i miał przejść na druga strone ulicy.
.. JA ..ale zamiast podejść, podbiec ..zamiast COŚ zrobić... schowałam się w jakiejś kawiarence.. i może Bóg dał mi wtedy drugą szansę, a ja ją zaprzepaściłam.. swoją własną głupotą.. i myslę sobie, przynajmniej mam nauczkę.. ale nie mogę zapomnieć tego niezwykłego spotkania i postanowiłam znaleźć tę osobę.. mimo, że może juz być z kimś itd ale chciałabym chociaż znać jego imię, nie wiem, bardzo pragnę jeszcze go spotkać. Może mam sama zawalczyć. Wkońcu.
.. ciekawa jestem czy to naprawdę był tylko przypadek czy .... <><

68 )
 aniołek.., e-mail: aguska00@interia.pldata: 04.04.2007, godz: 23:00

jakos mi tak dziwnie i smutno:( prosze o modlitwe..

67 )
 Madlen, lat 18data: 04.04.2007, godz: 22:03

A ja chciałam napisać, że jeśli ktoś ma watpliwości bądź czuje sie samotny, powinien brać udział w rekolekcjach, czuwaniach. Tam wręcz można poczuć oddech Boga, bo cóż jak Miłość nie jest jego atrybutem, (ciepło innych ludzi). Sama tego doswiadczyłam w sobote w Kielcach:) Pozdrawiam

66 )
 Basiek, lat 23, e-mail: BasiekF@interia.pldata: 04.04.2007, godz: 21:50

znów kolejna prośba o modlitwę...właśnie ktoś kogo tu poznałam, wycofał się dalszego rozwoju naszej przyjaźni, stał się dla mnie kimś ważnym, a ja...cierpię, boli tak bardzo...Bóg daje mi znak, ze to nie teraz jeszcze...Boże daj mi siłę...

65 )
 Madzia, lat 18, e-mail: magdalewandowska1@wp.pldata: 04.04.2007, godz: 20:46

Ja tylko chciałam napisać że rozkochałam sie z Jezusie.. Nie jestem w stanie kochać Go tak bardzo jak On kocha mnie, ale On za mnie cierpiał, oddał życie na krzyżu.. Jak mogłabym Go nie kochać.. <><

64 )
 onadata: 04.04.2007, godz: 20:12

dziękuję wszystkim za modlitwy i za dobre słowa otuchy,niech Bóg ma wszystkich którzy cierpią w opiece.

63 )
 Cynamonka, lat 24, e-mail: cynamonka8@o2.pldata: 04.04.2007, godz: 19:46

Siostra Faustyna (Dz. 1037):
"Widzę, ze jestem tak słaba, że gdyby nie Komunia Św., upadałabym ustawicznie , jedno mnie tylko trzyma, to jest Komunia Św., z niej czerpię siłę, w niej moja moc. Lękam się życia, jesli w którym dniu nie ma Komunii Św. . Sama siebie się lękam. Jezus utajony w Hostii jest dla mnie wszystkim. Z Tabernakulum czerpię siłę, moc, odwagę, światło; tu w chwilach udręki szukam ukojenia.
(Dz. 1447) SŁOWA JEZUSA : " Ach jak mnie boli, że dusze tak mało łączą się ze mną w Komunii Św. Czekam na dusze, a one są dla mnie obojętne. Kocham je tak czule i szczerze, a one mi nie dowierzają. Chcę je obsypać łaskami- one przyjąć ich nie chcą. Obchodzą się ze mna jak z czymś martwym, a przecież mam serce pełne miłości i miłosierdzia."

62 )
 Monia, lat 26data: 04.04.2007, godz: 19:41

Mnie też spotkało coś czego nie życzę najgorszemu wrogowi. Mój mąż po dwóch latach małżeństwa odszedł do innej. Przez długi czas mnie zdradzał i oszukiwał. Straciłam sens życia. Modlitwa pomaga mi jakoś funkcjnowac

61 )
 rafał, lat 31, e-mail: puma126@wp.pldata: 04.04.2007, godz: 17:38

do Onejj ktorra cierpi niezałamuj sie walcz modl sie pracuj a my pomodlimy sie zaciebie Matka Boza ci pomoze napewno

60 )
 ktośdata: 04.04.2007, godz: 15:59

Proszę o modlitwę za osobę,która włamuje się na czyjeś komputery i wyciąga fałszywe wnioski,niech Bóg da mu siłę by tego nie robił,by zaufał innym,że nie każdy jest taki sam,Panie proszę,żeby zroaumiał wszystko.

59 )
 Tadusz, lat 51, e-mail: nso-czi@wp.pldata: 04.04.2007, godz: 13:46

W związku z tym że od dzis do 18.04 bede mial przerwę już dziś wszystkim źródełkowiczom:
ŻYCZENIA RADOSNYCH ŚWIĄT WIELKANOCNYCH
WYPEŁNIONYCH NADZIEJĄ BUDZĄCEJ SIĘ DO ŻYCIA
WIOSNY I WIARĄ W SENS ŻYCIA.
POGODY W SERCU I RADOŚCI PŁYNĄCEJ Z FAKTU
ZMARTWYCHWSTANIA PAŃSKIEGO,
WSZELKICH ŁASK BOŻYCH
ORAZ SMACZNEGO SWIĘCONEGO W GRONIE
NAJBLIŻSZYCH OSÓB.
RADOSNEGO ALLELUJA.

58 )
 Do Ona, lat 21, e-mail: aneczka334@buziaczek.pldata: 04.04.2007, godz: 12:18

Kochana, mam dokładnie to samo.Odszedł w przeciągu kilku godzin;( Mówił kocham,a za kilka godzin... żegnaj:( Kocham Go!I to bardzo mocno!Mimo że tak mnie potraktował, mimo że związał sie już z inną dziewczyną, ja nadal nie przestaje o Nim myśleć. I cała ta sytuacja trwa już dwa miesiące:( Kompletnie sobie z tym nie radze...Napisz jeśli możesz na mojego maila...Myslę że będziemy miały o czym porozmawiać.
Pozdrawiam

57 )
 młoda do Kasi 21, e-mail: zdw1@poczta.onet.pldata: 04.04.2007, godz: 10:59

Droga Kasiu !!!!
Wiem jak zranienie boli, zwłaszcza przez osobę, która była dla nas kimś ważnym, szczególnie bliskim............. Sama sobie z tym uczuciem nie poradzisz, ale Bóg da Ci potrzebne do tego siły i pomoże!
Dobrze, że się modlisz, przyjmujesz Eucharystię. To bardziej Cię umocni i pomoże. Nie myśl, że Bóg milczy, bo tak nie jest. On właśnie przez to milczenie do Ciebie mówi............... Trwaj dalej przy Nim.
Pozdrawiam Cię bardzo serdecznie :)

56 )
 młoda, e-mail: zdw1@poczta.onet.pldata: 04.04.2007, godz: 10:51

"Wokół was rozbrzmiewa wiele słów, ale tylko Chrystus ma słowa,
które nie ulegają wytarciu z biegiem czasu, ale pozostają na wieki. Okres, który przeżywacie, narzuca wam pewne rozstrzygające wybory: specjalizację w studiach, ukierunkowanie w pracy, samo zaangażowanie w społeczeństwie i w Kościele. Ważne jest, byście zdali sobie sprawę, że -- wśród tak licznych pytań, jakie przed wami stają -- rozstrzygające pytania nie dotyczą tego, "co". Zasadnicze pytanie dotyczy tego, "kto": do "kogo" się udać, za "kim" pójść, "komu" zawierzyć swoje życie." JPII

Pozdrawiam wszystkich źródełkowiczów, życząc dużo ciepła, miłości i obfitości łask od naszego Pana :))

55 )
 Onadata: 04.04.2007, godz: 10:11

Bardzo was proszę o modlitwę o siły dla mnie,o wyjście z tego okropnego samopoczucia, ktoś w brutalny sposób w ciągu krótkiego czasu zranił mnie,zostawił nie podając konkretnego powodu,proszę by te zastanawiania się, cierpienia wew odeszły,by Bóg mnie uleczył już na zawsze,a osobie która to zrobiła przebaczył.Maryjo Matko Boża, nie pozwól by to zniszczyło moje życie,proszę by ten czas cierpienia zamienił się w coś pozytywnego.

54 )
 blekitna, lat 24, e-mail: blekitna_23@tlen.pldata: 04.04.2007, godz: 01:12

Jeżeli spojrzysz na swoją sytuację duchową tylko po ludzku, moze doprowadzić cię to do rozpaczy albo do zupełnej obojętności...patrz w świetle wiary. A to światło mówi, ze najważniejsze jest, byś wierzył w miłosć Boga, który kocha cię mimo twojej nędzy.

53 )
 evi, lat 34, e-mail: ekacz33@o2.pldata: 03.04.2007, godz: 21:34

Kochani warto mieć nadzieję. Dziękuję Bogu za ten dar- otrzymaną pracę. Myśle że nasz Papież też Mi pomógł. Wczoraj przeżyłam bardzo piękny wieczór-tak jak wielu, wielu,wielu z nas. Jestem szczęśłiwa że mogłam być u spowiedzi w tym dniu, że mogłam się zatrzymać na małą chwilkę, że weszłam w takiej atmosferze w przeżywanie wydarzeń Wielkiego Tygodnia.Choć to jest trudne w sytuacji problemów osobistych, braku pracy i innych kłopotów, ale naprawdę warto ZAUFAĆ BOGU I MIEĆ NADZIEJĘ.
Pozdrawiam wszystkich źródełkowiczów. Owocnego przeżywania Misterium Męki Pańskiej Wam i sobie życzę na te wyjątkowe dni.

52 )
 Bezrozumnydata: 03.04.2007, godz: 20:21

Jako Burak, oszust matrymonialny i Bezrozumny chcę powiedzieć, że za chwilę zjem kolację. Ponadto latem biorę ślub z dziewczyną, którą tu poznałem. Kocham moją Malwinkę.
A ja jako dziewczyna bezrozumnego chciałam napisac, że jestem wielką szczęściarą ..............

51 )
 słoneczkodata: 03.04.2007, godz: 19:41

kiedyś bedzie lepiej...

Jezu Ufam Tobie!!! To mi daje nadzieje, siłe, wiere zeby czekać.

50 )
 Kropelka, lat 20, e-mail: kropelka.ja@poczta.onet.pldata: 03.04.2007, godz: 19:00

Tak bardzo pragnę pomóc pewnemu chłopcu, który szuka szkoły... który nie może znaleźć pracy... a który jest taki dobry... że serduszko mi się ściska, iż nie może jakoś sobie poradzić... potrzebuje wsparcia finansowego... Jeśli taka wola Twoja Panie... wysłuchaj mojej prośby i ulżyj mu w życiu... znajdź mu sponsora... by mógł skończyć szkołę a potem zaczął pracować... Z całego serduszka modlę sie o to...daj mi jakieś wskazówki aby mu pomóc...bym mogła dać cząstkę siebie...
kropelka.ja@poczta.onet.pl

49 )
 Kasia, lat 21, e-mail: aneczka334@buziaczek.pldata: 03.04.2007, godz: 18:46

Kochani, proszę Was o modlitwę w mojej intencji. Dwa miesiące temu zostałam strasznie zraniona.Nie mogę poradzić sobie z tym sama.Codziennie się modle, uczestniczę we Mszy Świętej, przyjmuje Komunię Świętą, błagam Boga o pomoc a On... jakby milczy;( Proszę, pomóżcie bo cała sytuacja mnie przerasta:(

48 )
 magdadata: 03.04.2007, godz: 18:42

Proszę pomódlcie się o moją wiarę,dziękuję z góry:)

47 )
 Juladata: 03.04.2007, godz: 15:46

Najdroższy Jezu dziękuję Ci za dar miłości.
Zawierzam Ci naszą wspólną przyszłość jeśli jest taka Twoja wola.
Naucz mnie wszystkiego tego abym była dobrą żoną i matką
Amen

46 )
 karina, e-mail: karina2006@interia.pldata: 03.04.2007, godz: 11:30

czy ktoś przeczytał ksiązkę "URZEKAJĄCA" ? czytałam w internecie pozytywna charakterystykę, jednak najlepiej odpowie ktoś kto ją przeczytał, nie mogę znalezc jej w księgarniach.. chętnie usłysze opinie o tej książce, czy kobieta jest w niej pokazana w świetle Boga, czy w stylu amerykańskiego psychologicznego wizerunku?

45 )
 madadata: 03.04.2007, godz: 11:06

dziękuję za odzew:)

44 )
 Tadeusz, lat 51, e-mail: nso-czi@wp.pldata: 03.04.2007, godz: 10:13

Do Mady i wszystkich szukających w internecie katolickich stacji radiowych. Jeśli posiadasz system XP wejdź na strone http://kxp.pl/ i ściagnij sobie Kalendarz XP. Zajmuje bardzo niewiele miejsca na dysku a posiada wiele przydatnych funkcji. M.in. w narzedziach jest Internet tam bez otwierania stron internetowych i szukania w necie znajdziesz wszystkie katolickie i chrześcijańskie stacje radiowe. które możesz odsluchiwac bezpośrednio z kalendarza. Ma też przydatną funkcję że gdy jesteś zajęta i nie możesz odsłuchac którejś audycji możesz ją sobie nagrać na dysk jako mp3.

43 )
 młoda, e-mail: zdw1@poczta.onet.pldata: 03.04.2007, godz: 08:53

"Człowiek jest powołany do pełni życia, która przekracza znacznie wymiary jego ziemskiego bytowania, ponieważ polega na uczestnictwie w życiu sanego Boga"
- JPII


42 )
 M.data: 03.04.2007, godz: 08:50


Do Mady. Zajrzyj tutaj: http://www.katolik.pl/ Może Radyjko będzie Ci odpowiadało.

41 )
 Marcindata: 03.04.2007, godz: 08:24

Do Magdy

Chrześcijańskim radiem w internecie jest radio katolik. http://www.radiokatolik.pl/

40 )
 Cynamonka, lat 24, e-mail: cynamonka8@o2.pldata: 03.04.2007, godz: 00:25

Witajcie :-) Mam pytanie, czy ktoś wie czy są w internecie jakies zdjęcia z pieszej pielgrzymki diecezji krakowskiej pt. "Weselcie się nadzieją" na Jasną Górę z roku 2006 a w szczególności chodzi mi o grupę franciszkańską t.zw. "7mke" . Chciałabym również zdobyć dvd z pielgrzymki ale nie mam żadnego kontaktu z osobami, które w niej uczestniczyły ani z Ojcami zakonnymi ani świeckimi. Pozdrawiam cieplutko! ;-)

39 )
 docikdata: 02.04.2007, godz: 23:25

Do Mady. Takie stacje to na przykład TanRadio lub Radio Chrześcijanin. Pozdrawiam ;-)

38 )
 morphinedata: 02.04.2007, godz: 22:46

internetowe modlitwy. XXI wiek się kłania :]

37 )
 zagubionadata: 02.04.2007, godz: 20:33

Proszę pomódlcie się za mnie, bardzo proszę...

36 )
 madadata: 02.04.2007, godz: 19:15

szukam stron internetowych z radiem z muzyka chrześcijańska czy ktoś zna takie?

35 )
 Anioł, lat 22data: 02.04.2007, godz: 17:45

Witam all :)

Potrzebuje waszej modlitwy,przeżywam wyjątkowy a jednocześnie stresujący czas...
Za tydzien w święta Zmartwychwstania Panskiego są moje zaręczyny...

Prosze otaczajcie ten czas modlitwą aby był wyjatkowy dla mnie,mojego przyszłego męża,moich i jego rodziców.
Prosze was o modlitwe za moja mame źle sie czuje a przez to ja sie stresuje i denerwuje....Boże ogarniaj miłoscią i swoja opieką ten czas :)

34 )
 aga, lat 26, e-mail: krzysia3@poczta.wp.pldata: 02.04.2007, godz: 11:51

Poszukuję partnera na kurs tańca w Warszawie. Chętni -piszcie na maila.pozdrawiam A.

33 )
 Gosia, e-mail: gosiekkutno@o2.pldata: 02.04.2007, godz: 11:39

Chcialam Was poprosic o modlitwe za moja znajoma "Laki" , ktora niedawno przeszla operacje i najblizszy czas spedzi w szpitalu, czeka ja dluga i trudna i dluga droga do zdrowia, potrzebuje duzo sily i Nasze modlitwy.

32 )
 młoda, e-mail: zdw1@poczta.onet.pldata: 02.04.2007, godz: 11:19

Dziś 2 rocznica śmierci naszego kochanego Ojca św. Och, jak mi go brakuje :(((
Kochany Janie Pawle II nigdy Ciebie nie zapomnę, Kocham Cię !!!!!!!!!!!
Jezu dzięki za tak wspaniałego i wielkiego człowieka, za to co dla nas za Twoją łaską zrobił i nadal robi, że jego nauka tak bardzo potrafiła nas zmienić, pociągnąć do Ciebie.................

31 )
 karinadata: 02.04.2007, godz: 10:14

Ojcze święty!! jesteśmy dzisiaj z Tobą! Niech nasze modlitwy przebiją niebo,
DZIĘKUJĘ ŻE BYłEŚ TAKI DOBRY, KOCHANY, NIESTRUDZONY, WIELKI POLAK I PASTERZ KOśCIOŁA..... DZIĘKI CI BOŻE za J A N A P A W Ł A II..

30 )
 darek, lat 31, e-mail: marzyciel333@wp.pldata: 02.04.2007, godz: 08:29

prosze pomodlcie sie za mnie choc przez chwile dziekuje

29 )
 Ela, lat 30, e-mail: ela.137@interia.pldata: 02.04.2007, godz: 07:54

Boję się że nie potrafie kochać... Za każdym razem tak jest spotykam się z kimś, poznję lepiej i znów mam chęć odwrócić się i odejść.
Paraliżuje mnie lęk przed złą decyzją. Wiem tylko tyle że nie chcę być sama...
Ufam Najwyższemu cały czas i zawierzam Mu moje życie, tylko czy to wystarczy?
Proszę o modlitwe.

28 )
 Cynamonka24data: 02.04.2007, godz: 00:29

Dlaczego Jezus odkupił nas tak wielką męką, śmiercią krzyżową? - nie dlatego, że chciał abyśmy czasem odmówili rożaniec, abysmy raz na tydzień poszli do Koscioła, nie po to, aby się "na siłę"z kimś po latach pogodzić, nie po to byśmy przestrzegali prawa Koscielnego, nie po to, byśmy rano i wieczorem zmówili pacierz, lub czasem mijając Kościół jakimś nieokreslonym krótkim i zawoalowanym ruchem uczynili coś jakby na kształt krzyża.. Nie...

Jezus umarł śmiercią męczeńską bo PRAGNĄŁ i PRAGNIE naszego Serca... Jezus PRAGNIE naszej Miłości.... Czy w Twoim Sercu żywisz miłość dla Jezusa, Twojego Zbawiciela?

27 )
 młoda, e-mail: zdw1@poczta.onet.pldata: 01.04.2007, godz: 22:57

Dziś po raz pierwszy praktycznie od 3 miesięcy opuszczania niedzielnych Eucharystii (a bo to lenistwo; praca, wewnętrzna blokada, lęk...) poszłam w końcu do spowiedzi. Odkładałam ją ciągle i odkładałam. Bałam się. Aż w końcu dziś Pan wyciągnął do mnie rękę i dał mi tę ogromną łaskę pojednania się z Nim. Było to na Gorzkich Żalach. Nawet nie wiecie jak sie bałam tego "spotkania" z Nim............. Ale wiem, że lęk przed spowiedzią, przed samym Panem jest niczym w porównaniu z Jego ogromną miłością i przebaczeniem................. Wiem, że On mnie kocha, a ja ????????? Jezus cierpiał przeze mnie, a ja jak Mu się za to odwdzięczam ?????????
Panie nie pozwól mi już NIGDY zbłądzić - proszę. Daj mi potrzebną do tego wiarę, siłę i wszelkie potrzebne łaski. Tak bardzo Cię przecież KOCHAM !!!!!!!!!!!!!!!
Pozdrawiam wszystkich Was kochani źródełkowicze :)))

26 )
 Elka, lat 30, e-mail: elkaske@hotmail.comdata: 01.04.2007, godz: 18:47

Proszę o modlitwe. Bóg zapłać.

25 )
 madziula, lat 31, e-mail: kuma@buziaczek .pldata: 01.04.2007, godz: 18:30

witam wszystkich pierwszy raz trafiłam na źródełko i bardzo mi się spodobało szukam ludzi z którymi można porozmawiać a także szukam swojej drugiej połówki pozdrawiam wszystkich

24 )
 Karolina, lat 26, e-mail: 52anilorak@interia.pldata: 01.04.2007, godz: 16:02

Błagam pomódlcie się za mnie :(

23 )
 Aniołdata: 01.04.2007, godz: 12:12

Do źródełkowiczki lat 25

To co napisałes jest piękne i ważne jest by zadawać sobie te pytanie jak najczęściej.

Ale powiedz mi jak mam wytłumaczyć komuś,że spowiedz jest ważna, pojednanie sie z Bogiem przyjęcie Jego podczas Eucharystii jest najważniejsze?
Chodzi do kościoła,ale jest mu cięzko pójśc do spowiedzi nie był ok 10lat.
Tak jak zyje daje mu to szczęscie,jest dobrym człowiekiem którego bardzo kocham.Ale nie potrafie mu to wytłumaczyc,rozmawiamy o tym dużo.
Pójdzie do spowiedzi ale tylko dlatego,że mnie kocha.

Prosze was o modlitwe za mojego kochanego,by zrobił ten pierwszy krok w strone Jezusa i zeby postawił na jego drodze ks.który nie bedzie na niego krzyczał,ale wytłumaczy. Panie dodaj mu sił....

22 )


 
[ Strona główna ]

Modlitwy | Zagadki | Opowiadania | Miłość | Powołanie | Małżeństwo | Niepłodność | Narzeczeństwo | Prezentacje | Katecheza | Maryja | Tajemnica Szczęścia | Dekalog | Psalmy | Perełki | Cuda | Psychotesty |

Polityka Prywatności | Kontakt - formularz | Kontakt

© 2001-2024 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej