Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki

Źródełko ...czyli o darze rozmowy...


[ Dodaj wpis ]

[<<] [<] [1] (2) [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [>] [>>]

Chcesz prosić o wspracie i modlitwe?
Dodaj prosbę do [ Skrzynki Intencji ]

 nikt ważny data: 18.07.2023, godz: 00:47

Do łukasza .

Weź się w garść i nie użalaj się nad sobą . Jesteś facet czy mięczak ? Jak sobie sam nie pomożesz to nikt Ci nie pomoże . Nie wierz w cudowne modlitwy czy nowenny . Bóg to nie czarodziej ,który za dotknięciem czarodziejskiej różdzki sprawi ,że Twoje problemy znikną . Wszystko jest w Twoich rękach . Działaj .Chcesz mieć kobietę ? Musisz mieć kasę , bez kasy nie będziesz miał kobiety , nie zostaniesz mężem i nie będziesz ojcem . Kobiety są interesowne , nie ma nic za darmo . One na pierwszym miejscu stawiają poczucie bezpieczeństwa - czytaj kasa - pieniądze . Nawet Święty Józef nie potrafi zdziałać tyle co kasa. . Niestety życie jest brutalne . Myślisz ,że Boga obchodzi Twój los ? Nie bądź naiwny . Zobacz ile jest zła i nie sprawiedliwości wokoło . Pytanie gdzie jest ten kochający ojczulek .

29094 )
 Łukasz, lat 39, e-mail: lukasz84rok@wp.pldata: 05.07.2023, godz: 06:10

Jest mi ostatni bardzo ciężko i często chce mi się płakać i łzy leczą po policzkach i obecnie nie mam szczęścia w życiu , w miłości i w pracy a po za tym jestem chory i mam silne bóle kręgosłupa i jak mnie złapie ból to aż nie chce się żyć taki ból nie do zniesienia. Zastanawiam się, czy to co mam obecnie i to co mnie spotyka obecnie jest konsekwencją przeszłości nie byłem dobrym synem dla mamy chociaż się starałem i nigdy nie miałem taty i ponad 1 rok temu zmarła moja mama a ponad 2 lata umarła moja dziewczyna i zarazem narzeczona choć często w naszym związku były problemy a nie raz potrafiłem usłyszeć obelgi bądź dostać w twarz ale mimo wszystko ja kochałem i też mi jej brakuje ale najbardziej mam wyrzuty sumienia z tego powodu jak dziewczyna Agnieszka zaszła w ciążę chociaż miała ogromne długi i kuratora na swoją córkę i nie pracowała może się bała znów mieć dziecko a może ja też się byłem jak będzie dalej i zgodziłem się na aborcję a ona nie wiem skąd zamówiła jakieś tabletki a teraz mam wyrzuty sumienia i nigdy sobie nie wybaczę bo nie powinnam się zgodzić a powinienem ja powstrzymać chociaż też nie miałem lekko nawet w szkole zawodowej gdzie pamiętam trafiłem do złej klasy co była przemoc, agresja i znęcanie się nade mną i zmuszanie do noszenia wszystkim plecaków a teraz zostałem sam nie mam kolegów, przyjaciół , dziewczyny, żony czy dziecka i do końca życia będę sam i samotny i powinienem cierpieć z powodu tego co zrobiłem i to jest nie wybaczalne nie rozumiem też tezy lewicy, że kobieta ma prawo decydować i to jej ciało a co z decyzją ojca przecież on też może cierpieć i mieć wyrzuty sumienia bo też ma uczucia . Jak już wspomniałem nie mam rodziny choć staram się utrzymywać kontakt z siostrą i siostrzeńcem to jak ja nie zadzwonię sami nie zadzwonią czy poniżać się i cały czas dzwonić i prosić czy sobie darować bo czuje z jej strony niechęć oraz egoizm i ignorancję i widać , że sama nie zadzwoni i nie chce utrzymywać kontaktu tak jak siostrzeniec. Jak już wspomniałem nie mam kolegów , koleżanek oraz przyjaciół zawsze wolałem wychowywać się w rodzinie niż szukać przyjaciół oraz kolegów czyli wolałbym mieć dziewczynę żonę czy jedno oraz dwójka dzieci i żyć w takiej liczbie osób bo ja nigdy nie lubiłem przebywać w dużej liczbie ludzi wolę mniejsza grupę. Ostatnio poznawałem dziewczyny co mówiły kochają i jest im dobrze a mnie zostawiały jedli jest dobrze nie powinny zostawić więc co jest nie tak i co ze mną nie tak .
Ja nie mam też takiej możliwości poznania dziewczyny jak gazeta matrymonialna oraz ogłoszenia matrymonialne w internecie bo mnie interesuje stały związek skierowany na małżeństwo i nie interesują mnie przelotne znajomości oraz przygody bo mam już 39 lat.
Czy mam szanse na miłość i czy zasługuje na miłość jeśli popełniałem błędy szczególnie biorąc pod uwagę aborcję czy obecne cierpienia to nie wina i konsekwencją tego jaki byłem u jak się zachowywałem szczególnie pod względem aborcji i czy z tego powodu sam powinien cierpieć i sprawiać sobie ból i cierpienie i jak zapomnieć o przeszłości o błędach w szczególności biorąc pod uwagę aborcję i jak się z tym pogodzić i jak sobie wybaczyć skoro powiedziałem, że nigdy sobie nie wybaczę ?

29093 )
 Łukasz, lat 39, e-mail: lukasz84rok@wp.pldata: 26.06.2023, godz: 09:24

Czy można zmienić przeszłość a przede wszystkim czy można naprawić popełnione błedy otóż nie chyba, że byłaby możliwość powrotu do przeszłości ale takiej możliwości nie ma więc nie można naprawić błędów i jedynie można wyciągać z nich wnioski oraz konsekwencje a przede wszystkim nauczyć się z nimi żyć ale przeszłość bywa bolesna a jednak kształtuje nie tylko naszą osobowość ale również nasza teraźniejszość i przyszłość .
Podobno czas goi rany ale mimo to jest naszym najgorszym mentorem i wrogiem .
Jak prawach fizyki każda akcja wywołuje reakcję czyli każda nasza decyzja jako akcja wywołuje reakcję i tego procesu nie da się cofnąć .
Z zasady wynika, że za wszystkie decyzje odpowiadamy i ponosimy konsekwencje naszych decyzji i wyborów .
Zmierzając do meritum w ciągu mojego życia nie byłem dobrym synem popełniłem błędy i złe decyzje a na koniec w obliczu mamy choroby za mało ja wspierałem i nie pomogłem jej czyli mam poczucie winy i odpowiedzialności tak jak w stosunku do mojej dziewczyny, której za mało pomogłem i wspierałem i też umarła bo byłem może zbyt zapatrzony w siebie i obojętny co skutkowało atakiem astmy a wcześniej wyraziłem zgodę czyli przyczyniłem się do aborcji a mogłem ja powstrzymać a dlaczego tego nie zrobiłem może to strach a może egoizm te wszystkie sytuacje powodują , że nigdy o tym nie zapomnę a nawet sobie nie wybaczę i będę do końca nosił w sobie winę .
Ja też bardzo często trafiałem na nie odpowiednie dziewczyny lub kobiety co mnie wykorzystywały i oszukiwały ale może to moja wina może to moje cierpienie lub jakaś kara więc powinienem cierpieć .
Niemniej jednak szukałem przyjaźni i przyjaciół a jeszcze bardziej szukałem miłości , bliskości może dziewczyny a może żony i myślałem o ojcostwie .
A biorąc pod uwagę przeszłość może to co mnie spotyka jest wina tego co było przeszłości i może muszę teraz ponieść konsekwencje i zaznać cierpienia, bólu j samotności i może nie zasługuje na to by mieć dziewczynę a nawet żonę i tym samym nie zasługuje na to by zostać ojcem może na to wszystko zasłużyłem i nie zasługuje na szczęście w życiu i w miłości może powinienem odpowiedzieć za swoją przeszłość i jestem winny i jak już wspomniałem nie tylko nie zapomnę o tym co było ale nigdy oraz przenigdy sobie tego wszystkiego nie wybaczę i będzie mnie to męczyć w tym również będzie mnie męczyć wyzuty sumienia i nie jestem w stanie tego zmienić zasłużyłem na słuszne cierpienie więc nie ma sensu tego zmieniać i szukać innej drogi w tym miłości a tym samym poje światło i radość zgasła i zasłużyłem na samotność .

29092 )
 Piotrdata: 06.06.2023, godz: 10:42

Witam wszystkich,
chciałbym prosić was o modlitwę o pokój w mojej rodzinie.

29091 )
 ABC 101data: 04.06.2023, godz: 09:54

Aby zrozumiec osobe z problemami psychicznymi kalibru duzego, choroby: urojenia przesladowcze nieusystematyzowane (paranoidalne, schizofreniczne) lub zespol leku uogolnionego, osoby takie (powazne objawy) ktore ratuja Boga i Jego sytuacje na Ziemi moga sie posunac do podobnych zachowan jak w tym filmie, link poniżej. Przypomne, w 1982 roku, 12 maja Juan María Fernández Krohn podjął nieudaną próbę zasztyletowania papieża, ponieważ wedlug niego papiez Jan Pawel II krzywdzi Boga.
Ten film to porównanie, aby zrozumiec motywacje silnych dzialan u osoby chorej. Prosze wpisac do YOU TUBE, "knife wielding man RUSHES Athens Clarke police".

29090 )
 Krzysztof W , lat 45, e-mail: krisw7801@gmail.comdata: 25.05.2023, godz: 14:39

Gdy jest Tobie źle i pogubiłeś się z problemami oddaj wszystko Bogu a stanie się Cud odnowy życia. Dobrego znośnego dnia.

29089 )
 Adam, e-mail: adamzarebski21@gmail.comdata: 24.05.2023, godz: 21:44

Wiadomość dla Olgi
Szukam Olgi z którą kiedyś pisałem
Miała email
olenka-79@wp.pl


Olga jeśli czytasz ten wpis z całego serca proszę napisz do mnie na e-mail zarebskia@interia.pl
Mam dla Ciebie propozycje
Adam

29088 )
 Adam, e-mail: adamzarebski21@gmail.comdata: 24.05.2023, godz: 21:44

Wiadomość dla Olgi
Szukam Olgi z którą kiedyś pisałem
Miała email
olenka-79@wp.pl


Olga jeśli czytasz ten wpis z całego serca proszę napisz do mnie na e-mail zarebskia@interia.pl
Mam dla Ciebie propozycje
Adam

29087 )
 ABC 101data: 23.05.2023, godz: 10:36

"Jesli czekac bedziesz, by realizowaly sie optymalne warunki do modlitwy, nigdy nie bedziesz sie modlil" (A. Pronzato)

29086 )
 dawid, lat 29, e-mail: 22tomek94@gmail.codata: 13.05.2023, godz: 21:35

Witam wszystkich,
Jestem Dawid, mam 29 lat, żonę i dwójkę dzieci, jestem ze Śląska. Poszukuję przyjaciela do rozmów i nie tylko. Nie mam żadnego przyjaciela, z którym mógłbym sie spotkać, pogadać i nie myśleć o codzienności, bardzo mi ego brakuje. Może znajdzie się ktoś w podobnej sytuacji jak ja. Proszę, odezwij sie

29085 )
 Kendan, lat 29, e-mail: 22tomek94@gmail.comdata: 10.05.2023, godz: 22:03

Witam wszystkich,

Szukam przyjaciela. Szukam kogoś do rozmowy, może spotkania. Jestem żonaty, mam dwójkę dzieci, mieszkam na Śląsku , może się wydawać,że mam wszystko, bo to prawda. Brakuje mi jednak bratniej duszy. Brakuje mi przyjaciela. Może znajdzie się ktoś w podobnej sytuacji jak ja.
proszę napisz

29084 )
 ABC 101data: 05.04.2023, godz: 22:17

Obfitych łask i błogosławieństw,
od Chrystusa Zmartwychwstałego
oraz pełnych pokoju Świąt Wielkanocnych,
z radosnym Alleluja.

29083 )
 ABC 101data: 02.04.2023, godz: 12:23

Jakie przezywacie rekolekcje Kochani?

29082 )
 Łukasz, lat 39, e-mail: lukasz84rok@wp.pldata: 24.03.2023, godz: 16:14

https://www.facebook.com/RyszardWilkKONFEDERACJA

29081 )
 Łukasz, lat 39, e-mail: lukasz84rok@wp.pldata: 21.03.2023, godz: 09:54

Czy wierzysz w życie po śmierci czyli życie poza grobowe oraz w to, że będziesz w niebie oraz czyściec tym bardzie czy wierzysz, że spotkasz się z bliskimi po śmierci ? Czy ktoś z was przeżył śmierć kliniczną ?
Pozdrawiam oraz powodzenia i życzę wszystkim 100 lat życia a nawet 200 lat w zdrowiu, szczęściu i miłości.

29080 )


 
[ Strona główna ]

Modlitwy | Zagadki | Opowiadania | Miłość | Powołanie | Małżeństwo | Niepłodność | Narzeczeństwo | Prezentacje | Katecheza | Maryja | Tajemnica Szczęścia | Dekalog | Psalmy | Perełki | Cuda | Psychotesty |

Polityka Prywatności | Kontakt - formularz | Kontakt

© 2001-2024 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej