Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki

Źródełko ...czyli o darze rozmowy...


[ Dodaj wpis ]

[<<] [<] [6] [7] [8] [9] [10] [11] (12) [13] [14] [15] [16] [17] [18] [>] [>>]

Chcesz prosić o wspracie i modlitwe?
Dodaj prosbę do [ Skrzynki Intencji ]

 Danuta, lat 48, e-mail: alana181@wp.pldata: 17.08.2019, godz: 07:33
Witajcie Kochani


Chciałabym się do Was zwrócić z ogromną prośbą w imieniu swoim i mojej teściowej ,obie nie jesteśmy w stanie pozwolić sobie na wyjazdy,teściowa z racji zdrowia a ja z powodów finansowych ,bardzo mi zależy na tym żeby spełniało się marzenie mojej teściowej . Chodzi o to że zbiera magnesy na lodówkę i bardzo by chciała mieć jak najwięcej ale chyba najbardziej zależy jej na takich z Częstochowy,Lichenia itp pięknych miejsc,jeśli ktoś z Was byłby w stanie nam takie przysłać byłybyśmy bardzo wdzięczne .Niestety nie jesteśmy w stanie pokryć kosztów.Proszę też o modlitwę za zdrowie mojej teściowej .


podaję adres Danuta Sperka

Pęperzyn 44/3

89-410 Więcbork

28170 )
 Joanna, lat 30, e-mail: Salacja89@o2.pldata: 16.08.2019, godz: 10:01

Witam
Nie wiem czemu pomyślałam od razu żeby napisać tutaj ale tak jakoś poczułam :)
Jestem mama dwójki dzieci, 4 lata i 10 miesięcy.
Od dawna czuję potrzebę żeby dac dom jakiemuś dziecku, którego rodzice zostawili....
Chciałabym adoptować ale nie pracuje z racji że nie mam z kim zostawić dzieci. Nie dam do żłobka. Babcię pracują. Niania sporo kosztuje wiec wole poświęcić sama im ten.czas.
Pracuje tylko.maz , pieniędzy starcza.
Mamy bardzo duży dom i.ogromny ogród z placem zabaw. Miejsca sporo. Dziecko miałoby raj....

Myślimy o rodzinie zastępczej, np.zawodowej.
Tylko że nie wypuscilabym dziecka po 18 latach tylko.zostało by z nami gdyby chciało.
Wówczas już wrócę.do pracy i.pieniędzy bedzie wysyatczajaco.
Teraz kolejne dziecko to byloby spore obciążenie finansowe.
Nie.umialabym temu trzeciemu dac mniej...zawsze rowno. Kochać i rozwijac tak samo.

Może ktoś dał dziecku zastępczy dom?
Czy moŻna.liczyć.na.jakieś finanse? I.jakie.to.kwoty?
Myślę tylko.O.jednym dziecku.
Nie.chce tego zrobić.dla zarobku A z miłości Ale póki nie pracuję to zwyczajnie nie mogę. Wrócę do pracy po 2,5latach jak najmłodszy syn pójdzie do przedszkola. A teraz mam.dużo czasu żeby.pomoc dziecku zaadaptowac się w nowym.domu z mową.rodzina.
Ktoś dał dom.takiemu dziecku?
Jak było?
Czy moŻna wiekowo dziecko.wybrac?chcoalabym żeby.miał O 3/6lat żeby wiekowo nam.sie spasowalo :)
Oczywiście to nie jest warunek konieczny
Jak.finanse
Idzie przezyc?
Proszę o maile.....

Nie wiem dlaczego ale czuję że to moje powolanie
Dlugi staralismy sie.O drugie dziecko a trzeciego już.mieć nie.mogę a bardzo bardzo bardzo bym.chciała więc.Może w ten sposób?
Będę kochać z Wszystkich sil

28169 )
 Ewadata: 16.08.2019, godz: 06:26


Wszyscy musimy modlić się i zawierzyć Panu Bogu i Maryi.
Oni mogą wszystko. Dla Nich nie ma rzeczy niemożliwych.
Wszelkie dobro pochodzi od Boga.
Panie Boże wyprowadź mnie proszę z moich ogromnych przytłaczającyc h problemów.
Jezu Ty się tym zajmij, Jezu Ty się tym zajmij, Jezu Ty się tym zajmij.
Bardzo proszę o modlitwę.

28168 )
 MMdata: 14.08.2019, godz: 21:12

14.08.2019 we Włocławku polskapodkrzyzem.pl organizatorzy wielkiej pokuty i różańca do granic zapraszają na wspólną modlitwę jako zadośćuczynienie za zniewagi dokonane w ostatnich miesiącach np w Gdańsku.

28167 )
 Artiidata: 11.08.2019, godz: 16:24

Jak spotkaliscie Jezusa na wakacjach, urlopie?

28166 )
 Ewadata: 08.08.2019, godz: 07:02

Matko Nieustajacej Pomocy dziekujemy za opieke nad nasza rodzina. Prosimy o pokoj w rodzinie,radosc,zdrowie i wszelkie blogoslawienstwo.Prosimy o spokój

28165 )
 Ewadata: 07.08.2019, godz: 17:49

O święty Judo Tadeuszu, krewny Chrystusa Pana, wielki Apostole i Męczenniku, sławny cnotami i cudami, Ty jesteś potężnym Orędownikiem w przykrych położeniach i sprawach rozpaczliwych. Przychodzę do Ciebie z pokorą i ufnością i z głębi duszy wzywam Twojej przed Bogiem pomocy. O święty mój Patronie, któremu Bóg dał przywilej ratowania w wypadkach, gdzie już nie ma nadziei pomocy, spojrzyj na mnie łaskawie.Proszę o pomoc i spokój.

28164 )
 Akwarysta, lat 29, e-mail: sta1416@wp.pldata: 05.08.2019, godz: 10:52

Początkowo miał to być tylko komentarz do artykułu o pierścieniu atlantów, ale stwierdziłem że dobrze by było wysłuchać wypowiedzi innych. Zamieszczam cały mój wpis jako cytat:
"Z własnego doświadczenia. Nigdy tym się nie interesowałem, i traktowałem jako "folklor". Przez przypadek zacząłem o tym czytać, jak o różnych podobnych tematach. Jestem osobą wierzącą, co prawda nie w Kościół Katolicki, ale w Boga, Jezusa i resztę jak najbardziej. Z ciekawości kiedyś wszedł w moje posiadanie. Z tego co się dowiedziałem, nie jest to żaden amulet, talizman (czy jak to się tam nazywa), tylko przekaźnik, antena energii. Nie powinno się go nosić cały czas, oraz powinien być odpowiednio wykonany.
Przejdę do mojej historii. Zawsze miałem skłonności do odczuwania obecności, jakby to ująć, tych co już nie ma z nami, ale i również miejsc, które emanują dziwnym lękiem, są "złe" w odczuciu. Po prostu po wejściu do niektórych miejsc, budynków powodują one automatyczny lęk, strach, dziwne uczucie. Sytuacje takie dość często powtarzały się choćby pod czas spaceru po lesie, gdzie w 1945 stał front i ruszyła ofensywa Armii Czerwonej na zachód. Uwierzcie, ale zbieranie grzybów w towarzystwie żołnierzy, którzy nie wiedzą że zginęli to średnie doświadczenie. Dodam, że dopóki poprzedni proboszcz odprawiał dobrowolną mszę za dusze poległych był spokój. Jednak obecnie jak nie postawi się 100 na stół to o jakiejkolwiek mszy za zmarłych można zapomnieć.
Kolejna sytuacja. Zawiozłem bliską osobę na SOR. Nic takie, kamień nerkowy, ból, kroplówki itd. Standard. Ale, obok przywieźli starszego Pana, u którego nie można było wykryć pracy serca. Udał się do toalety, zawołał pomocy i zmarł. Bliska osoba mi pisze że prowadzą resuscytację, tylko jak mam jej powiedzieć, że Pan już siedzi obok mnie w poczekalni i nie wraca, tylko udaje się dalej.
Sytuacji takich miałem mnóstwo, nie mówię o nich nawet, bo nie ma sensu. Przyjmuję to jako coś normalnego, tak jak inni dla przykładu, nadwzroczność.
Reasumując, zazwyczaj w takich sytuacjach odmawiałem Ojcze Nasz oraz Zdrowaś Maryjo, pomagało bardzo ale nie przed lękiem przed miejscami pochówków lub innych, "złych" budynków. Zresztą, czasem w takich miejscach trzeba się skupić na pracy, a nie na modlitwie. I właśnie w takich sytuacjach pierścień tworzył barierę, dzięki której mogłem się skupić na myślach. To
To nie jest zabawka, to nie jest dla każdego. Jak z samochodem, każdy chce prawo jazdy ale nie każdy nadaję się na kierowcę."

28163 )
 Artur "Artii" Wnęk, lat 44, e-mail: artur_wnek@op.pldata: 14.07.2019, godz: 19:25

"Cierpienie jest wielkie pod warunkiem, ze potrafimy cierpiec
w sposob swiety.
Cierpienie nabiera wartosci takiej, jaką mu nadaje ten, kto cierpi.
Obysmy nie cierpieli na prozno, to zbyt smutne...
Obysmy cierpieli dla Boga i dla dusz..."
Marta Robin

28162 )
 szantidata: 14.07.2019, godz: 17:56

W Radzyminie rozpoczyna się Narodowa Nowenna za wstawiennictwem św. Jana Pawła II. Jeśli ktoś chce złożyć swoje intencje to przesyłam link, pod którym można to zrobić - http://www.wotum1920.pl/nowenna/

28161 )


 
[ Strona główna ]

Modlitwy | Zagadki | Opowiadania | Miłość | Powołanie | Małżeństwo | Niepłodność | Narzeczeństwo | Prezentacje | Katecheza | Maryja | Tajemnica Szczęścia | Dekalog | Psalmy | Perełki | Cuda | Psychotesty |

Polityka Prywatności | Kontakt

© 2001-2021 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej