Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki

Źródełko

...czyli o darze rozmowy...


[ Dodaj wpis ]


[<<] [<] [7] [8] [9] [10] [11] [12] (13) [14] [15] [16] [17] [18] [19] [>] [>>]

Chcesz prosić o wspracie i modlitwe?
Dodaj prosbę do [ Skrzynki Intencji ]

 Artii, lat 41data: 29.04.2016, godz: 22:44

Ksiazki sa jak ludzie - ich wartosc niepodobna rozeznac po stroju. JAN PARANDOWSKI

27435 )
 Brat Hanki, lat 42data: 29.04.2016, godz: 09:02

marcowa, jestem z Tobą. Musi boleć strasznie. Ale nie jesteś sama w tym bólu. Są na pewno ludzie gotowi pobyć z Tobą. Jest Bóg. Dołączam Cię do swoich intencji modlitewnych.

27434 )
 Mdata: 28.04.2016, godz: 18:13

Do ,,marcowej'.

Witaj.

Jestes odwazna kobieta jeżeli, tak otwarcie dzielisz się swoja sprawa i myale, ze wiele osob Ci odpowie i będzie tu wiele madrych slow, być może tez ktoś podzieli się swoja podobna sytuacja, swoim doświadczeniem.

Ja mysle, ze Twoja sprawa dobrze się skończy, musisz tylko spokojnie z mezem porozmawiać, odwolac się do Waszych dobrych, wspólnych wspomnień, bo przecież takie musicie mieć.
Mysle, ze maz ucieka w prace z jakiegoś powodu i szuka roznych wymówek żeby, to ukryc, to nawet z Toba nie musi mieć nic wspólnego, być może to dotyczyc jego przeszlosci, być może czegos Ci przed slubem nie powiedział i teraz nie wie, jak to zrobić.
Musisz mu pomoc, musisz być wytrwala i uparta, przecież jesteś jego zona, czyli kims mu bardzo drogim, pamięta słowa przysięgi, wie co mowil, warto tez się do tego odwolac.
Musisz robic wszystko, aby być blisko niego, nawet gdybys te cegly na budowie miała nosic razem z nim i delikatnie probowac, aby otworzyl przed Toba swoje serce i powiedział co mu jest, wtedy razem bedzieci mogli każdy problem rozwiazac.

Pozdrawiam M.

27433 )
 ****, lat 45data: 28.04.2016, godz: 14:06

Do marcowa, lat 36

To bardzo smutne, co napisałaś, ale nie poddawaj się i nie popadaj w depresję a przede wszystkim nie popijaj do poduszki, bo to może w przyszłości twój mąż wykorzystać przeciwko Tobie. Nie myśl tylko o nim i o swoim małżeństwie. Pomyśl o sobie, o innych ludziach. Zacznij budować swój świat wokół siebie. Świat, w którym Twój mąż będzie tylko jego częścią. Pozwól mu jak najszybciej wybudować ten dom. W końcu przecież razem w nim zamieszkacie, prawda?
Głowa do góry. Małżeństwo ma wiele twarzy i nie zawsze jest kolorową bajką.
Pozdrawiam

27432 )
 Artiidata: 26.04.2016, godz: 21:10

Milosc cierpliwa jest. 1 Kor 13,4

27431 )
 marcowa, lat 36, e-mail: smena8m@op.pldata: 25.04.2016, godz: 17:24

Witam wszystkich,
muszę to z siebie wyrzucić, bo się już z tym duszę.
Wyszłam za mąż, a za względu na budowę domu w miejscowości męża, żyjemy na odległość.
Mury domu rosną, a te między nami również. Mąż nie ma dla mnie czasu, ciągle jest zajęty swoimi sprawami, w które nawet mnie nie wtajemnicza. Ciągle pracuje, nawet w weekendy, a poza pracą ma jeszcze pracę dodatkową. Na nic nie ma czasu , a zwłaszcza dla mnie. Do mnie przyjeżdża tylko wtedy, kiedy zrobi wszystko, co ma zaplanowane, a często jest to późny wieczór, a ja jestem na samym końcu kolejki jego spraw do załatwienia. Nawet okolicznościowy urlop z okazji ślubu przeznaczył na pracę, a nie na czas spędzony ze świeżo poślubioną żoną. Nigdzie ze mną nie jedzie; każdy urlop planuje tak, by go optymalnie wykorzystać pod kątem dodatkowej pracy. Nie robi nic, coby mu nie przyniosło wymiernej korzyści, a czas spędzony ze mną uważa za stratę czasu - właśnie dziś to jasno i otwarcie wyartykuował. Kocham go, strasznie tęsknię, rozłąka już mi zbrzydła i aż mnie dusi. On jednak bardziej niz mnie, kocha pracę. Moje argumenty, by każdy wolny dzień wykorzystać dla nas, dla naszego początkującego małżeństwa, zbywa i twierdzi, że szukam zwady,okazji do kłótni, że się obrażam.
Czuję się potwornie samotna i rozczarowana. Brakuje mi zwyczajnej, codziennej bliskości, obecności, poczucia bycia potrzebną. Nie wiem, jak jeszcze długo dam radę tak egzystować, jestem na skraju wyczerpania. Tęsknota wyżarła ze mnie wszelką radość i chęci do życia. To małżeństwo jest moją życiową porażką.
Obowiązki w pracy ustawiam tak, by jak najczęściej jechać do męża, a on i tak tego nie docenia, bo nawet mając mnie te parę godzin u boku, woli pracować.
Popadam w depresję. Wieczorami znieczulam się alkoholem, żeby jako tako zasnąć. Jest mi bardzo ciężko.

27430 )
 Mdata: 21.04.2016, godz: 21:27

Do Femme.

Najbardziej Panu bogu chodzi o to, abyśmy byli naturalni i mu ufali, ze zawsze z każdego zla wyprowadzi dobro, bo gdybyśmy prześledzili losy ludzkie, to tak wlasnie jest.
Modlitwa uwielbienia jest charakterystyczna dla wspólnot charyzmatycznych, podobnie jak Msze Swiete o uzdrowienie duszy i ciala, oczywiście kazda Msza Swieta jest czyms najwspanialszym, nie ma większego dobra dla człowieka.

Bog widzi i nasz smutek i nasza radość i bol i chociaż często Go obwiniamy o rozne rzeczy, to często sami jesteśmy sobie winni, bo od Niego odchodzimy i wydaje się nam, ze sami sobie ze wszystkim poradzimy.

Bog jest i nas kocha, o tym trzeba zawsze pamietac.

Pozdrawiam

27429 )
 Ptrdata: 21.04.2016, godz: 19:57

Wracam po dłuższym czasie nieobecności do źródełka a tu .... ciągle Łukasz wypisuje swoje posty. Staje się to powoli nudne. Łukaszu, ogarnij się chłopie.

27428 )
 Beata, lat 41, e-mail: beat444@interia.pldata: 21.04.2016, godz: 15:37

Witam i pozdrawiam wszystkich.
Proszę o modlitwę za moje zdrowie. Walcze z nowotworem, ale coraz czesciej mam chwilę załamania. Proszę pomozcie mi modlitwą.

27427 )
 Beatadata: 21.04.2016, godz: 15:11

do Femme
Słyszałam o uwielbianiu od ojca Witko. Tez mam tę ksiązkę. Wydaje mi sie sensowne uwielbianie Boga za dobre i złe rzeczy, szczególnie jak poczyta się świadectwa.
Bóg jest Panem historii, choc sami też ją budujemy poprzez swoje decyzje, błedy, grzesznosc.. to jednak On dopuszcza na to. Czasy nigdy nie były łatwe jak poslucha sie rodziców dziadków,dziś są tylko inne ..
wracając do uwielbienia.. Myślę ze wiele rzeczy po prostu mamy przeżyć, nawet choroby.. to jest własnie ten krzyż, nie ma zbawienia bez krzyża.. I za to również mamy dziekować Bogu... za problemy, cierpienie, ma to nas do Boga zbliżać, uczyc pokory, nawracania się..
w koncu ostatecznym celem jest niebo, zbawienie..a to po drodze bardzo łatwo zgubić gdy człowiek jest niezależny i wszystko mu sie układa.. Tu przytaczam słowa Ani Golędzinowskiej (byłej modelki)

I dlaczego taka modlitwa działa? szczerze dziekując za wszystko, nawet za cierpienie, niepowodzenia - uwielbiasz Boga , zgadzasz się na Jego wolę ... na wszystko, na krzyż też, a jeśli tylko prosisz.. narzekasz..smucisz się.. to nie do konca pełnisz wolę Boga..
Bo skąd wiesz ze nie jest Ci potrzebny taki czy inny problem? Bóg to wie.. wie jak Cię przy sobie zatrzymać. Jeśli dziekujesz za wszystko dajesz Bogu dowód swojej bezinteresownej miłości.. że chcesz GO kochać pomimo trudnosci, tak jak On kocha Ciebie pomimo Twojej grzeszności, niestałości, buntu..itd..
Mówiąc Bogu 'tak' w kazdej sytuacji, pokazujemy że Mu ufamy. I dostrzegamy inne dary..
Cierpienie ma nas zmieniać, przewartościowywać, sprowadzać na ziemię .. otwierać na innych, dlatego często o tym nie wiemy, że na prawdę jest dla nas darem i Bóg chce abyśmy za to dziękowali.
On chce dla nas najlepiej, patrzy na to w perspektywie zbawienia, my głownie by nam było dobrze i bez trudu, Ale nie tędy droga..
Dziękujmy Mu za wszystko mimo, iż trzeba sie przełamywać..jest to trudne, ale możliwe.
Wymaga od nas pokory, zgody na swoje życie..na Jego plan.


27426 )
 Femme po 30, e-mail: tomojadreso2@interia.pldata: 18.04.2016, godz: 19:55

Od jakiegoś czasu w Kościele są organizowane spotkania dotyczące modlitwy jaką jest Uwielbienie Boga. Jest to bardzo spontaniczna modlitwa, porywająca serce i umysł oraz zachęcająca do dziękowania Bogu za wiele rzeczy. Kiedyś w Kościele tego nie było. Podczas adoracji zawsze jest i było tak ,że jest czas na: przepraszanie Boga za rożne grzechy, dziękowanie Mu oraz proszenie Go o różne dary tak ogólnie rzecz biorąc. A tu nagle masz uwielbiać Boga za wszystko co cię w życiu spotyka i tu tego nie rozumiem. Bo łatwiej jest uwielbiać za otrzymane dary, wysłuchaną modlitwę, czy za jakieś złe wydarzenie, które Bóg przemienił w dobro albo wyprowadził z niego coś pozytywnego itp. Oglądałam kiedyś film na you tubie o pewniej wizjonerce ,która też była w Polsce nazywa się M. Vadia znana jest z tego ,że zachęca ludzi do cieszenia się każdą chwilą w życiu i uwielbienia Boga na przekór temu co nas spotyka w życiu. Miała trudne życie ponieważ się rozwiodła i walczyła w sądzie o swoje prawa i jej proces (tzn o sprawiedliwe przyznanie majątku trwał 2 lata) Ma czwórkę dorosłych dzieci. Artykuł czytałam w jednym z katolickich czasopism. Wtedy kiedy było jej bardzo ciężko uwielbiała Boga i czasem płakała bo życie ją bardzo doświadczyło.
Kiedyś też w radio w jednej z katolickich rozgłośni też był poruszany temat uwielbienia i prowadząca mówiła jak zaczęła dziękować Bogu za chorobę ,która była ciężka do wyleczenia, później została uzdrowiona, przy czym żadna modlitwa jej nie pomagała wcześniej. Trochę to pokomplikowane. Bo ludzie ,którzy są "ekspertami w uwielbieniu naprawdę radzą dziękować za różne złe sytuacje w życiu ,które spotykają człowieka i tego nie rozumiem. Albo dziękować Bogu za doświadczenia ,które nas spotykają to nie takie proste. Bo jak jest tyle zwykłych problemów nawet takich jak z pracą czy chorobą, dziś ludzie są tacy pogubieni, to jak się cieszyć kiedy płyną łzy. Trudne to i dlatego trochę tej modlitwy nie rozumiem. Pozdrawiam

27425 )
 Natalia, lat 31, e-mail: natheah@tlen.pldata: 17.04.2016, godz: 16:44

Kto zechce mnie prowadzić na Msze do Koscioła? Jestem niepełnosprawna z Olsztyna. :)

27424 )
 wiktor, lat 26, e-mail: peopole@onet.eudata: 16.04.2016, godz: 11:30

Witam,

miałbym taką prośbę, chciałbym wybrać od 31 kwietnia 1 maja się 4-5 dni nad morze, niestety ceny są bardzo wysokie, może miałby ktoś możliwość noclegu w takich miejscowościach jak Rumia, Rewa, Sważewo, Mosty, Władysławowo albo okolice.

Proszę o wiadomość na maila,

Pozdrawiam,

Wiktor

27423 )
 Artiidata: 14.04.2016, godz: 21:48

+----------------------------------+
| "I wlasnie wsrod ludzi czystych |
| znajduja sie najdoskonalsi pod |
| kazdym wzgledem. |
| |
| Wsrod rozpustnikow natomiast |
| przewazaja bojazliwi, egoisci, |
| obludnicy i okrutnicy - wszyscy |
| pozbawieni prawdziwej meskosci". |
| |
| sw. Escriva de Balaguer |
+----------------------------------+


27422 )
 Jacek, lat 27, e-mail: jacv@poczta.onet.pldata: 13.04.2016, godz: 11:28

Łukaszu, chcesz znaleźć żonę? To proszę wstać, ogarnąć się, pójść i sobie ją zdobyć bo sama nie przyjdzie. Żeby znaleźć żonę, to trzeba obracać się w towarzystwie, nawiązywać relacje a nie siedzieć na tyłku i wypisywać na źródełku :) Mężczyzna ma być silny, odpowiedzialny, panujący nad swoimi emocjami i pożądaniami. Jak chcesz się wyżalić to idź do spowiedzi i zostaw to w konfesjonale Chrystusowi. Zmień narracje bo tymi wpisami tylko bardziej się zadręczasz i odstraszasz potencjalne kandydatki na żonę. Pozdrawiam.

27421 )
 Artiidata: 12.04.2016, godz: 22:04

Krolestwo Boze to radosc w Duchu Swietym. Rz 14,17 :) :) :)

27420 )
 jurkisdata: 10.04.2016, godz: 18:39

Módl się tak jakby wszystko zależało od Pana Boga,a pracuj tak jakby wszystko zależało od Ciebie

27419 )
 Łukasz, lat 32, e-mail: lukasz84rok@wp.pldata: 10.04.2016, godz: 17:57

Miłość
Kiedy zrodziła się przyjaźń i wspólne zrozumienie,
coś powoli, nieśmiało, obok, równolegle... Kiełkowało.
Podsycane godzinami rozmów, tyle brakowało,
Twym uśmiechem i wdziękiem naturalności.
Rozkwitło, bo trafiło na grunt podatny – moje serce.
Wiele dni odrzucałem to z mojej świadomości,
aż zrozumiałem, że nie potrafię (nie chcę?).
Wtedy opowiedziałem Ci o tym, co we mnie,
w imię szczerej przyjaźni i szacunku do Ciebie.
Zrozumienie.
Zrozumienie obustronne, uczucie jednostronne – to jest życie.
Ale po co z rozdartą duszą chodzić,
Czy miłość platoniczna istnieje, czy nie – pokaże to życie
Normalną rzeczą byłoby przecież,
wspólnie pod rękę przejść się po parku w lecie.
Dzielić się troską i radością chwili.
Wspólne kolacje, wczasy, podróże,
Szeptane słowa, wręczane róże.
Wiem,
wiem, że nie można, nie będzie mi dane,
spędzenie tych chwil, ramię w ramie.
Lecz moje uczucie to nie młodzieńcza burza,
bez łez i walki, ze zrozumieniem – to moja natura
i choć miłość odurza i myślę z utęsknieniem . . . o Tobie,
Idziemy przez życie wspólnie, lecz nie razem, lecz każdy sobie.
Nie będę przecież szat rozdzierał na sobie (na tobie także haha)
Przyjęcie tego co los mi podarował, Twą przyjaźń ... i może, ...
... (nie tego nie napiszę , choć jestem w humorze)
A miłość sobie zostawię w mym sercu, głęboko i czasem,
puszczając do Ciebie flirciarskiego sms-a i oko,
mówię „JEST DOBRZE”, bo na dzień dzisiejszy, „LEPIEJ BYĆ NIE MOŻE”
dla Ciebie

27418 )
 Beatadata: 09.04.2016, godz: 14:12

do Łukasza
fajnie szukac dobrej, odpowiedzialnej żony... a czy uporałeś sie juz ze swoimi nałogami, słabosciami o ktorych tak wnikliwie pisałeś? bo rozumiem żeby cos komus ofiarować trzeba to posiadać.. nie tylko oczekiwać że ktoś da mi to czego ja pragnę..
Czy poza samym chceniem kochania.. masz uporządkowane sumienie, wspomnienia..
są to bardzo ważne rzeczy, ktorych nie da sie ominąć, by stworzyc udany związek..
pozdrawiam.

27417 )
 Łukasz, lat 32, e-mail: lukasz84rok@wp.pldata: 03.04.2016, godz: 22:28

https://www.facebook.com/events/1547314828901840/

27416 )
 Łukasz, lat 32, e-mail: lukasz84rok@wp.pldata: 03.04.2016, godz: 14:40

W związku z zapewnieniem Jezusa proście a będzie wam dane to ja proszę w poniższych intencjach oraz szukajcie a znajdziecie ja szukam miłości, dziewczyny oraz kandydatki na dobrą żonę i mam nadzieję, że znajdę. Ja czuję się powołany do małżeństwa i dlatego o małżeństwo proszę.
Bardzo proszę o modlitwę za mnie oraz w mojej intencji o uwolnienie od samotności, o znalezienie miłości swojego życia o znalezienie dziewczyny i kandydatki na żonę oraz o dobrą żonę i szczęśliwą rodzinę i jednocześnie przygotowanie mnie do bycia dobrym mężem oraz ojcem i głową rodziny i proszę również o Boże błogosławieństwo w tych wszystkich intencjach.
Bardzo serdecznie dziękuję za modlitwę i pamięć.

Pozdrawiam
Łukasz

27415 )
 Łukasz, lat 32, e-mail: lukasz84rok@wp.pldata: 03.04.2016, godz: 02:40

Warszawa, 3.04.2016

Szanowni państwo

Bardzo proszę o modlitwę za mnie i w mojej intencji o znalezienie miłości swojego życia oraz o dobrą dziewczynę oraz dobrą żonę i szczęśliwą rodzinę.

Dziękuję i Pozdrawiam Łukasz

27414 )
 Artiidata: 02.04.2016, godz: 23:03

WITAM :)
Ktoz z was ma ochote dostawac sms-y ze Slowem Bozym, aby nie zasypywac to nie sle codziennie, oczywiscie serwis darmowy. Jesli ktos ma ochote to prosze o kontakt ze mna, artur_wnek@op.pl
Artur Wnęk / Artii

27413 )
 serduszko, lat 24, e-mail: serduszko-1990@wp.pldata: 02.04.2016, godz: 17:55

Hej, szukam tego jedynego :-)
Jestem z Pomorza
Zapraszam do pisania na mejla

27412 )
 Łukasz, lat 32, e-mail: lukasz84rok@wp.pldata: 02.04.2016, godz: 15:29

Kawaler, Lat 32, spokojny, wrażliwy, katolik, wierny, romantyk, ok. 170 cm. Wzrostu, po zawodzie miłosnym pozna spokojną dziewczynę o dobrym sercu z Warszawy lub okolicy, nie patrzę na urodę cel stały związek oraz ślub.

27411 )
 Aurelia, e-mail: aureliakowalik1973@wp.pldata: 01.04.2016, godz: 21:07

Witam i pozdrawiam Źródełkowiczów. Może jest osoba, która popisze ze mną zapraszam.

27410 )
 ISO, lat 18, e-mail: iso-orione@wp.pldata: 01.04.2016, godz: 14:49

Czy są tu jakieś poszukujące swojego miejsca w życiu, spragnione miłości i piękna singielki?
Zapraszamy na Duchowe SPA dziewczyn do lat 40
Rekolekcje: "Maryja, Matką poszukujących drogi" odbędą się w Niepokalanowie w dniach 6-8 maj 2016r.
Temat rekolekcji: "PIĘKNO" - niech tajemnica odkrycia własnego piękna stanie się początkiem odkrycia drogi powołania!

Zaproszenie dedykujemy dziewczynom, kobietom, które ciągle poszukują swojej życiowej drogi.

Tym, które są na początku tej drogi, ale również tym, które już długo szukają i w tym trudzie czekania powoli już tracą nadzieję.

Niezależnie czy masz lat 18 czy 38, czy masz świadomość piękna, które złożył w Tobie Bóg, czy czujesz się czasami jak "brzydkie kaczątko", to Przyjedź na "DUCHOWE SPA", by zaczerpnąć ożywczych sił na dalszą drogę!

Będziemy wspólnie z Niepokalaną pochylać się nad tajemnicą piękną i wsłuchiwać się w maryjne Magnificat, by i w Twoim życiu mogło wybrzmieć najpiękniejsze uwielbienie w cudzie naszego stworzenia.

Rekolekcje poprowadzi kapłan-poeta: ks. Marek Chrzanowski (www.ksmarek.pl)

Zapisy przyjmuje i dodatkowych informacji udziela Dorotka:dorota@maryjni.pl, GSM 691 323 010

Zapraszamy i prosimy o przekazywanie dalej

Orioński Instytut Świecki
www.iso.orione.pl
https://www.facebook.com/OrionskiInstytutSwiecki

27409 )
 leon, lat 26data: 31.03.2016, godz: 22:01

Jak nawiązujecie znajomość w necie ,czy tylko rozmawiacie na zródełku ,a później spotykacie sie , czy znajomosci zawarte czymś owocują ?

27408 )
 D, lat 22, e-mail: kendan@onet.eudata: 29.03.2016, godz: 22:00

Szczesc Boze,

Jezeli ktos potrzebuje rozmowy, porady, to smialo prosze napisac, zdecydowanie w kazdej sprawie:)
Na kazdego maila odpisze i pomoge jak najlepiej:)

27407 )
 Peterdata: 29.03.2016, godz: 16:13

Wchodzę na ten portal po kilku latach nieobecności, a tu ciągle ten Łukasz wypisuje swoje posty. "Nic nowego pod słońcem" cytując Kaznodzieję

27406 )
 DAMIAN, lat 36, e-mail: damian879@vp.pldata: 28.03.2016, godz: 18:51

Bardzo proszę was o modlitwę za mnie w przezwyciężeniu własnych słabościach jakimi są lęk przed ludżmi przed odwagą w podejmowaniu decyzji oraz dręczącą mnie samotnością ,oraz w intencji zmarłego ks.Jana Kaczkowskiego ,aby Zmartwychwstały Jezus Chrystus obdarzył Go wiecznym życiem wynagrodził Go za piękne życie tu naZiemi Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie...

27405 )
 Marcindata: 27.03.2016, godz: 16:18

Błogosławionych Świąt wszystkim

27404 )
 HaśJaś, lat 24, e-mail: mtulipan@gazeta.pldata: 26.03.2016, godz: 19:39

Jestem w bardzo trudnej sytuacji. Proszę o modlitwę.

27403 )
 Wiki, e-mail: darkangel.1986@o2.pldata: 26.03.2016, godz: 13:55

Arlecia, pisz a na pewno wesprzemy :) Dobrze trafiłaś.
Pozdrawiam.

27402 )
 Łukasz, lat 32, e-mail: lukasz84rok@wp.pldata: 25.03.2016, godz: 23:04

Życzę Wam radosnej i spokojnej Wielkanocy, niech ten czasy wypełni Wasze serca pokojem i nadzieją, Niezapomnianych chwil przy Wielkanocnym stole, spędzonych z najbliższą rodziną i bliskimi. Niech Duch Święty zawita w wasze serca i napełni je spokojem Smacznego jajka i mokrego Dyngusa, Wesołego Alleluja!

Czytaj więcej: http://www.expressilustrowany.pl/artykul/3810489,wierszyki-wielkanocne-smsy-zyczenia-na-wielkanoc,id,t.html

27401 )
 Mariusz S, lat 42, e-mail: mariusz_sokolowski@wp.pldata: 23.03.2016, godz: 08:55

Bardzo proszę o modlitwę w intencji o Bożą pomoc w celu uregulowania moich spraw zawodowych. Konkretnie o przedłużenie mojej umowy o pracę u obecnego pracodawcy i otrzymanie normalnej umowy o pracę lub zmianę pracodawcy w mojej specjalizacji na takiego co oferuje taką normalną umowę o pracę. Dziękuję :)

27400 )
 plastyk60L, lat 60, e-mail: szablowskij73@gmail.comdata: 22.03.2016, godz: 17:28

" Pan Bóg , to droga , do lepszego świata , gdzie nie ma wojen , gdzie człowiek szanuje człowieka , nikt nam takiego świata nie poda na tacy .... , sami go mamy zbudować ... , i nikt tego nie potrafi ? .. , ciągle czekamy na cud ? ... "

27399 )
 plastyk60L, lat 60, e-mail: szablowskij73@gmail.comdata: 22.03.2016, godz: 15:23

Jest wiele osób samotnych , każda osoba , to oddzielna historia ... często decydujemy sie na samotność z wyboru ...

27398 )
 Artiidata: 20.03.2016, godz: 13:35

Bieda jest dlatego, poniewaz ja i Ty sie nie dzielimy. Biednemu Bog objawia sie w kromce chleba. matka Teresa z Kalkuty

27397 )
 Ufo, lat 36, e-mail: jozka2@op.pldata: 18.03.2016, godz: 16:54

Hej! Dawno temu bywałam tu bardzo często - głównie na czacie. I mialam możliwośc poznać wielu ciekawych ludzi... Niestety straciłam wszystkie namiary... Jeśli pamiętacie Uflaczkę, odezwijcie się na meila... Dziękuję...

27396 )
 Arleta, e-mail: arletaw@onet.eudata: 16.03.2016, godz: 07:45

Witam wszystkich. Cieszę się, ze Bóg jakimś sposobem skierował mnie na te stronę. Łatwiej się idzie przez życie, kiedy można podzielić z kimś swoje troski.

27395 )
 Jurkisdata: 15.03.2016, godz: 22:31

i tak trzymaj...

27394 )
 Arlecia, lat 40, e-mail: arletaw@onet.eudata: 15.03.2016, godz: 21:12

Witam wszystkich. Cieszę się, ze tu trafiłam, czuje się samotna, nie mam z kim pogadać o swoich rozterkach, a tu, mam nadzieje, znajdę pokrzepienie.

27393 )
 Kinga, lat 16, e-mail: nakamapower@gmail.comdata: 13.03.2016, godz: 21:53

Dziękuję wam bardzo, jesteście kochani :)
Na razie staram się ogarnąć moje życie szkolne i rodzinne bo nie jest za wesoło a na to potrzeba czasu i siły ducha świętego :) Ogólnie zrobiłam sobie kącik modlitwy i jestem zapisana na światowe dni młodzieży. Zaczynam bardziej rozumieć to co ksiądz mówi na mszy( wcześniej moje myśli były w innej galaktyce ) i nie sprawia mi już takiej trudności przebywanie w kościele i modlitwa. Nagle panie w moherowych beretach stały się przemiłe :D
Mam dopiero 16 lat w moim życiu może być różnie, wiem jedno przede mną jeszcze sporo bólu, ale również radości. Zaufam Bogu i razem z nim IDĘ przez życie a nie LEŻĘ! :D

27392 )
 Artiidata: 13.03.2016, godz: 17:56

Nie pragne juz ani cierpienia, ani smierci, choc kocham jedno i drugie, tylko milosc mnie pociąga. sw.Teresa od Dzieciatka Jezus

27391 )
 Lewek, lat 28, e-mail: iwona478@onet.pldata: 12.03.2016, godz: 21:01

Proszę Was o modlitwę, o spokój ducha i psychiczną wolność dla mnie.

27390 )
 Artiidata: 12.03.2016, godz: 09:11

"Jesli sie nie odmienicie jak dzieci, nie wejdziecie do Krolestwa Niebieskiego". Mt 18,3

27389 )
 Mdata: 11.03.2016, godz: 21:01

Kinga.

Brawo, wielkie brawo, za odwage, swiadectwo i zywe pragnienie kontaktu z Bogiem.

To jak się czujesz, czy jesteś szczesliwa, czy nie, to jest mniej ważne, to emocje, roznie reagujemy na to co się dzieje w naszym zyciu, bo tez mamy rozne temperamenty.

Poczucie lekkości, to efekt zrzucenia ciężaru duchowego.

Upadamy, ale dla Boga ważniejsze jest, to czy chcemy do Niego wrocic, skoro stale na nas czeka i wita nas w progu, jak dobry Ojciec.

Na Ciebie czekal 4 lata i się doczekal i to jest i Jego i Twoja radość.

Wiele lask Ci zycze i bycia blisko Boga.

Pozdrawiam.

27388 )
 Monika, lat 42, e-mail: monika.zabnicka@onet.pldata: 11.03.2016, godz: 19:25

Kingo polecam Różaniec święty, Koronkę do Miłosierdzia Bożego i Adorację Najświętszego Sakramentu. Kingo uważaj na siebie masz 16 lat. W Twoim wieku byłam bardzo ufna. Zawierzaj swoje młodziutkie Serduszko Panu Jezusowi. Wstąp do Ruchu Czystych Serc. Spowiadaj się co miesiąc. W tym Roku Miłosierdzia dużo się módl. JEZUS ŻYJE.

27387 )
 Ula, lat 40, e-mail: urszulaolejarczyk@gmail.comdata: 11.03.2016, godz: 15:56

Proszę o modlitwę za moja pracę .Dziękuję
Piszcie na mojego e-maila też pomodlę się za innych
Pozdrawiam

27386 )   

 
[ Strona główna ]


Humor | O stronie... | Wspomóż nas | Polityka Prywatności | Reklama | Kontakt

© 2001-2019 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej