Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki

Źródełko ...czyli o darze rozmowy...


[ Dodaj wpis ]

[<<] [<] [8] [9] [10] [11] [12] [13] (14) [15] [16] [17] [18] [19] [20] [>] [>>]

Chcesz prosić o wspracie i modlitwe?
Dodaj prosbę do [ Skrzynki Intencji ]

 Artiidata: 11.08.2019, godz: 16:24

Jak spotkaliscie Jezusa na wakacjach, urlopie?

28164 )
 Ewadata: 08.08.2019, godz: 07:02

Matko Nieustajacej Pomocy dziekujemy za opieke nad nasza rodzina. Prosimy o pokoj w rodzinie,radosc,zdrowie i wszelkie blogoslawienstwo.Prosimy o spokój

28163 )
 Ewadata: 07.08.2019, godz: 17:49

O święty Judo Tadeuszu, krewny Chrystusa Pana, wielki Apostole i Męczenniku, sławny cnotami i cudami, Ty jesteś potężnym Orędownikiem w przykrych położeniach i sprawach rozpaczliwych. Przychodzę do Ciebie z pokorą i ufnością i z głębi duszy wzywam Twojej przed Bogiem pomocy. O święty mój Patronie, któremu Bóg dał przywilej ratowania w wypadkach, gdzie już nie ma nadziei pomocy, spojrzyj na mnie łaskawie.Proszę o pomoc i spokój.

28162 )
 Akwarysta, lat 29, e-mail: sta1416@wp.pldata: 05.08.2019, godz: 10:52

Początkowo miał to być tylko komentarz do artykułu o pierścieniu atlantów, ale stwierdziłem że dobrze by było wysłuchać wypowiedzi innych. Zamieszczam cały mój wpis jako cytat:
"Z własnego doświadczenia. Nigdy tym się nie interesowałem, i traktowałem jako "folklor". Przez przypadek zacząłem o tym czytać, jak o różnych podobnych tematach. Jestem osobą wierzącą, co prawda nie w Kościół Katolicki, ale w Boga, Jezusa i resztę jak najbardziej. Z ciekawości kiedyś wszedł w moje posiadanie. Z tego co się dowiedziałem, nie jest to żaden amulet, talizman (czy jak to się tam nazywa), tylko przekaźnik, antena energii. Nie powinno się go nosić cały czas, oraz powinien być odpowiednio wykonany.
Przejdę do mojej historii. Zawsze miałem skłonności do odczuwania obecności, jakby to ująć, tych co już nie ma z nami, ale i również miejsc, które emanują dziwnym lękiem, są "złe" w odczuciu. Po prostu po wejściu do niektórych miejsc, budynków powodują one automatyczny lęk, strach, dziwne uczucie. Sytuacje takie dość często powtarzały się choćby pod czas spaceru po lesie, gdzie w 1945 stał front i ruszyła ofensywa Armii Czerwonej na zachód. Uwierzcie, ale zbieranie grzybów w towarzystwie żołnierzy, którzy nie wiedzą że zginęli to średnie doświadczenie. Dodam, że dopóki poprzedni proboszcz odprawiał dobrowolną mszę za dusze poległych był spokój. Jednak obecnie jak nie postawi się 100 na stół to o jakiejkolwiek mszy za zmarłych można zapomnieć.
Kolejna sytuacja. Zawiozłem bliską osobę na SOR. Nic takie, kamień nerkowy, ból, kroplówki itd. Standard. Ale, obok przywieźli starszego Pana, u którego nie można było wykryć pracy serca. Udał się do toalety, zawołał pomocy i zmarł. Bliska osoba mi pisze że prowadzą resuscytację, tylko jak mam jej powiedzieć, że Pan już siedzi obok mnie w poczekalni i nie wraca, tylko udaje się dalej.
Sytuacji takich miałem mnóstwo, nie mówię o nich nawet, bo nie ma sensu. Przyjmuję to jako coś normalnego, tak jak inni dla przykładu, nadwzroczność.
Reasumując, zazwyczaj w takich sytuacjach odmawiałem Ojcze Nasz oraz Zdrowaś Maryjo, pomagało bardzo ale nie przed lękiem przed miejscami pochówków lub innych, "złych" budynków. Zresztą, czasem w takich miejscach trzeba się skupić na pracy, a nie na modlitwie. I właśnie w takich sytuacjach pierścień tworzył barierę, dzięki której mogłem się skupić na myślach. To
To nie jest zabawka, to nie jest dla każdego. Jak z samochodem, każdy chce prawo jazdy ale nie każdy nadaję się na kierowcę."

28161 )
 Artur "Artii" Wnęk, lat 44, e-mail: artur_wnek@op.pldata: 14.07.2019, godz: 19:25

"Cierpienie jest wielkie pod warunkiem, ze potrafimy cierpiec
w sposob swiety.
Cierpienie nabiera wartosci takiej, jaką mu nadaje ten, kto cierpi.
Obysmy nie cierpieli na prozno, to zbyt smutne...
Obysmy cierpieli dla Boga i dla dusz..."
Marta Robin

28160 )
 szantidata: 14.07.2019, godz: 17:56

W Radzyminie rozpoczyna się Narodowa Nowenna za wstawiennictwem św. Jana Pawła II. Jeśli ktoś chce złożyć swoje intencje to przesyłam link, pod którym można to zrobić - http://www.wotum1920.pl/nowenna/

28159 )
 Artur "Artii" Wnęk, lat 44, e-mail: artur_wnek@op.pldata: 09.07.2019, godz: 11:00

Drodzy Kochani, zycze Wam udanego okresu letniego :)

28158 )


 
[ Strona główna ]

Modlitwy | Zagadki | Opowiadania | Miłość | Powołanie | Małżeństwo | Niepłodność | Narzeczeństwo | Prezentacje | Katecheza | Maryja | Tajemnica Szczęścia | Dekalog | Psalmy | Perełki | Cuda | Psychotesty |

Polityka Prywatności | Kontakt

© 2001-2021 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej