Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki

Źródełko ...czyli o darze rozmowy...


[ Dodaj wpis ]

[<<] [<] [9] [10] [11] [12] [13] [14] (15) [16] [17] [18] [19] [20] [21] [>] [>>]

Chcesz prosić o wspracie i modlitwe?
Dodaj prosbę do [ Skrzynki Intencji ]

 Artiidata: 27.08.2020, godz: 09:38

-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-

Doswiadczam, jak slodko jest kochac, nwet w bolesci, gdyz jest ona
jedyna w swoim rodzaju szkola prawdziwej milosci.
Marta Robin

-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-

28429 )
 Łukasz, lat 43, e-mail: cichawoda8@o2.pldata: 22.08.2020, godz: 21:30

Kochani Dziękując za okazaną mi pomoc, nie ustaję w proszeniu o pomoc już nie dla siebie, ale dla mojego Przyjaciela Krzysztofa. Jest On w dużo gorszej sytuacji, gdyż nie ma już rodziny i ma mało przyjaciół oraz małą siłę przebicia. Jest niesamowitym człowiekiem i wspaniałym przyjacielem, zawsze gotowym do pomocy. Dobry specjalista od komputerów. Jest skromny i nieśmiały, więc postanowiłem Mu pomóc promując jego zbiórkę. kochana/y Jeśli chcesz i możesz pomóż mu! bardzo Wierzę w Twoje dobre, wrażliwe ❤ i w hojność Twego portfela i konta. Nie dawno pomogliście mi, żywię nadzieję, że tez tak się stanie w przypadku Krzysia. Nie bądźcie obojętni na Jego los, tak jak nie byliście na mój. Pokornym sercem prosimy i już wielce dziękujemy za każdą wpłatę. Z czułą miłością tulimy Cię do wdzięcznego serca ❤ Podawaj dalej prosimy Cię 😉 https://www.siepomaga.pl/krzysztof-janski

28428 )
 Ewadata: 21.08.2020, godz: 06:59

Panie Ty jesteś spokojem mojej duszy. Z zamkniętymi oczami proszę Ty się tym zajmij. Proszę Cię Panie o wstawiennictwo abym wyszła z długów i poradziła sobie w trudnych sprawach.

28427 )
 Łukasz, lat 36, e-mail: lukasz84rok@wp.pldata: 17.08.2020, godz: 18:07

Szanowni Państwo

W związku z pandemią i epidemia koronowirusa chciałabym podzielić się i zaproponować bardzo dobrą książkę na temat Koronowirusa i zawiera dużo informacji na temat tego wirusa. Zachęcam do zapoznania się z tą książką oraz proszę o zakup i przeczytanie bo to super książka i godna polecenia i proszę rozpowszechniać tą książkę, poniżej link do zakupu książki polecam bo warto:

https://capitalbook.com.pl/pl/p/Falszywa-pandemia.-Krytyka-naukowcow-i-lekarzy/4120

Łatwiej jest oszukać ludzi, niż przekonać ich, że zostali oszukani  – Mark Twain

Nasze dane sugerują, że COVID-19 odznacza się śmiertelnością, która mieści się w granicach sezonowej grypy.

Prof. dr med. John Ioannidis, epidemiolog i biostatystyk, jeden z najczęściej cytowanych naukowców świata: …wirus wpływa w znacznie wyolbrzymiony sposób na nasze życie. To jest zupełnie nieproporcjonalne do rzeczywistego zagrożenia, które pochodzi od koronawirusa. Astronomiczne, gospodarcze szkody, które teraz powstają, nie są adekwatne do zagrożenia tym wirusem. Jestem przekonany, że umieralność z powodu koronawirusa nie będzie widoczna w umieralności rocznej nawet w postaci piku (wzrost zgonów odbiegający od średniej).

… każdy, kto umarł na tzw. koronawirusa, miał choroby współistniejące.

… koronawirus tylko na zasadzie wyjątku jest śmiertelny, a w większości wypadków jest w znacznej mierze nieszkodliwą infekcją wirusową.

Prof. dr med. Klaus Püschel, ekspert w dziedzinie medycyny sądowej, dyrektor Instytutu Medycyny Sądowej kliniki uniwersyteckiej w Hamburgu: Na pytanie, czy widzi jakieś różnice w ciałach zmarłych, w których stwierdzono obecność koronawirusa w porównaniu do innych chorób zakaźnych, odpowiada: Nie. Obraz jest podobny do innych infekcji wirusowych dróg oddechowych i płuc. Myślę, że z czasem ustalimy coś specyficznie związanego z COVID-19, ale zasadniczo przebieg i obraz organów wewnętrznych jest taki sam.

Ze Wstępu dr. Mariusza Błochowiaka

Nie ma epidemii ani pandemii koronawirusa. Ani w Polsce, ani w żadnym innym kraju. Chociaż niektóre rejony świata mają większe problemy niż inne, nie wynika to jednak z większej śmiertelności koronawirusa jako takiego, ale z dodatkowych czynników, „podłoża”, na które natrafia wirus, jak np. duża ilość zakażeń szpitalnych, zły stan służby zdrowia, panika, struktura wiekowa społeczeństwa, stan zdrowia populacji itp. Myślę, że stanie się to jasne po lekturze tej książki. Zdaję sobie sprawę, że teza o braku pandemii może brzmieć dla niektórych zupełnie niewiarygodnie i rodzić dysonans poznawczy, ale każdy z Czytelników powinien zadać sobie pytanie, czy wierzy niezależnym i odważnym naukowcom, pomiędzy którymi są również światowej klasy specjaliści, i przedstawianym przez nich danym naukowym, czy rządowi, politykom i ich anonimowym „ekspertom”.

Uwaga!!!

Informujemy, że w przypadku wyboru pozycji z przyszłą datą wydania, realizacja zamówienia (także jeśli obejmuje ono dodatkowo inne produkty) nastąpi dopiero po dacie jej premiery.

Jeśli data wydania ulegnie zmianie, niezależnie od naszego sklepu, książki będziemy wysyłać w innym dniu, jak tylko zostaną wprowadzone do sprzedaży.

Książka w przedsprzedaży. Wysyłka nastąpi po 15.08 2020 r., dacie premiery wskazanej przez wydawcę!

28426 )
 Ewadata: 14.08.2020, godz: 10:23

Panie Ty jesteś spokojem mojej duszy. Z zamkniętymi oczami proszę Ty się tym zajmij. Proszę Cię Panie o wstawiennictwo abym wyszła z długów i poradziła sobie w trudnych sprawach.

28425 )
 Ewadata: 13.08.2020, godz: 07:38

BOZE PROSZE POMOZ WYJSC Z PROBLEMOW W MOJEJ RODZINIE

28424 )
 ewadata: 06.08.2020, godz: 10:32


Panie Ty jesteś spokojem mojej duszy. Z zamkniętymi oczami proszę Ty się tym zajmij. Proszę Cię Panie o wstawiennictwo abym wyszła z długów i poradziła sobie w trudnych sprawach.

28423 )
 Ewadata: 05.08.2020, godz: 06:11

Panie Ty jesteś spokojem mojej duszy. Z zamkniętymi oczami proszę Ty się tym zajmij. Proszę Cię Panie o wstawiennictwo abym wyszła z długów i poradziła sobie w trudnych sprawach.

28422 )
 Łukasz, lat 43, e-mail: cichawoda8@o2.pldata: 04.08.2020, godz: 23:48

Dziękując za dotychczas ponawiam kochana/y Jeśli chcesz i możesz pomóż mi! bardzo Wierzę w Twoje dobre, wrażliwe ❤ i w hojność Twego portfela i konta. 7 lat temu też mi ludzie pomogli, żywię nadzieję, że teraz tez tak się stanie. Pokornym sercem proszę i już wielce dziękuję za każdą wpłatę. Z czułą miłością tule Cię do wdzięcznego serca ❤ Podawaj dalej proszę Cię 😉 https://www.siepomaga.pl/lukasz-cichocki

28421 )
 Łukasz, e-mail: lukasz84rok@wp.pldata: 04.08.2020, godz: 22:20

Szanowni Państwo

Zwracam się z uprzejmą prośbą o modlitwę za moją mamę Teresa Żaczkowska.
Bardzo proszę a nawet błagam o modlitwę za moją mamę za co serdecznie dziękuję.
Bardzo proszę o modlitwę za moją mamę o zdrowie i siły dla niej.
Bardzo proszę o modlitwę za moją mamę o cudowne uzdrowienie ze wszystkich chorób.
Bardzo proszę o modlitwę za mamę o cudowne uzdrowienie z choroby nowotworowej.
Bardzo proszę o modlitwę za moją mamę o cudowne uzdrowienie z choroby brzucha i żełądka.
Bardzo proszę o modlitwę za moją mamę o cudowne uzdrowienie z choroby wrzodowej żąłądka i dwunastnicy.
Bardzo proszę o wyzwolenie oraz uwolnienie mojej mamy od silnych boli brzucha i kręgosłupa.
Bardzo będę wdzięczny za modlitwę.
Bardzo serdecznie dziękuję za modlitwę.
Za wszystkie modlitwy Bóg zapłać.
Przepraszam i dziękuję.

28420 )
 Ewadata: 04.08.2020, godz: 06:53

Kochany Boże Proszę Cię o pomoc i przezwyciężenie ciężkich chwil aby z Twoja Bożą pomocą wszystko się ułożyło Boże bądź że mną i prowadź mnie przez życie

28419 )
 Ewadata: 03.08.2020, godz: 06:58

Kochany Boże Proszę Cię o pomoc i przezwyciężenie ciężkich chwil aby z Twoja Bożą pomocą wszystko się ułożyło Boże bądź że mną i prowadź mnie przez życie

28418 )
 Ewadata: 02.08.2020, godz: 06:24

Panie Ty jesteś spokojem mojej duszy. Z zamkniętymi oczami proszę Ty się tym zajmij. Proszę Cię Panie o wstawiennictwo abym wyszła z długów i poradziła sobie w trudnych sprawach.

28417 )
 Łukasz, lat 36, e-mail: lukasz84rok@wp.pldata: 30.07.2020, godz: 16:43

Bardzo proszę o modlitwę w intencji wszystkich ludzi o miłosierdzie Boże oraz szybkie i pilne zakończenie epidemii koronawirusa w Polsce oraz na całym świecie

28416 )
 Artur Wnęk / Artii, lat 45data: 30.07.2020, godz: 13:03

I moim pragnieniem jest, by wylewac moja milosc na ciebie poniewaz jestes moim dzieckiem, a ja jestem twoim Ojcem... 1 J 3,1

28415 )
 Łukasz, lat 36, e-mail: lukasz84rok@wp.pldata: 30.07.2020, godz: 06:57

Błagam o modlitwę mnie
O uwolnienie od wszystkich grzechów nieczystych,  o uwolnienie od złych i nieczystych myśli oraz o uwolnienie od masturbacji i pornografii i proś, e o modlitwę za mnie o przemianę serca, życia i charakteru  oraz o modlitwę bym do tych grzechów nie wracał oraz o siły do walki z tymi grzechami orax proszę o uzdrowienie wewnętrzne oraz wyzwolenie od depresji, uzależnienia od seksu oraz uwolnienia od smutku i nerwicy oraz zapanowania nad moim popędem seksualnym i zapanowania nad moimi emocjami w tym wybuchami gniewu, złości i agresji oraz o modlitwę o ukazanie drogi powołania i o miłosierdzie Boże  Za modlitwę Bóg zapłać o będę bardzo wdzięczny za modlitwę. Dziękuję. Bardzo proszę o modlitwę za mnie i te powyższe Intencje i proszę  o odmówienie 1 raz Koronkę do Bożego Miłosierdzia za mnie dziękuję bo teraz najbardziej potrzebuje Bożego miłosierdzia. Dziękuję

28414 )
 Artur Wnęk / Artii, lat 45data: 26.07.2020, godz: 11:12

Szukajcie Pana, gdy sie pozwala znalezc, wyzywajcie Go dopoki jest blisko! (Iz 55,6)

28413 )
 Łukasz, lat 36, e-mail: lukasz84rok@wp.pldata: 24.07.2020, godz: 01:08

Bardzo proszę o modlitwę w mojej intencji
O miłosierdzie dla mnie oraz przebaczenie moich win i grzechów i przede wszystkim o przemianę mojego serca, życia i charakteru, ponieważ żałuję za moje grzechy i chce się poprawić oraz zmienić i obiecuje zmianę.

Proszę o modlitwę o uwolnienie od wszystkich grzechów w szczególnie od grzechów nieczystych.

Bardzo proszę również o modlitwę w intencji mojej pracy oraz o Błogosławieństwo dla mojej pracy oraz o modlitwę w intencji mojej pracy bym nie pracował w niedzielę o by kierownictwo tak ustawiło grafik bym nie pracował w niedzielę.

Proszę również o modlitwę o ukazanie mojej drogi powołania ora, o Boże Błogosławieństwo i dary ducha świętego.

Dziękuję

28412 )
 Łukasz, lat 43, e-mail: cichawoda8@o2.pldata: 17.07.2020, godz: 20:52

kochana/y Jeśli chcesz i możesz pomóż mi! bardzo Wierzę w Twoje dobre, wrażliwe <3 i w hojność Twego portfela i konta. 7 lat temu też mi ludzie pomogli, żywię nadzieję, że teraz tez tak się stanie. Pokornym sercem proszę i już wielce dziękuję za każdą wpłatę. Z czułą miłością tule Cię do wdzięcznego serca <3 Podawaj dalej proszę Cię ;) https://www.siepomaga.pl/lukasz-cichocki

28411 )
 Ewadata: 13.07.2020, godz: 05:58

Kochany Boże Proszę Cię o pomoc i przezwyciężenie ciężkich chwil aby z Twoja Bożą pomocą wszystko się ułożyło Boże bądź że mną i prowadź mnie przez życie

28410 )
 szantidata: 11.07.2020, godz: 18:02

Jeśli ktoś chciałby pomodlić się w mojej intencji – znalezienia pracy, której szukam już długi czas i nie mogąc jej znaleźć coraz bardziej tracę sens życia i brakuje mi już sił na jej szukanie-to bardzo proszę o modlitwę…

28409 )
 Ewadata: 11.07.2020, godz: 06:53

Kochany Boże Proszę Cię o pomoc i przezwyciężenie ciężkich chwil aby z Twoja Bożą pomocą wszystko się ułożyło Boże bądź że mną i prowadź mnie przez życie

28408 )
 Łukasz, lat 36, e-mail: lukasz84rok@wp.pldata: 10.07.2020, godz: 20:13

Zachęcam do głosowania na Pana Andrzeja Dudę to jedyny i sensowny kandydat i ja będę na niego głosował prezentuje też moje poglądy pod kontem wiary, światopoglądu oraz reform Społecznych. Mój Prezydent Andrzej Duda
Pozdrawiam z pogodą ducha z wielkimi nadziejami na przyszłość. Część i chwała bohaterom :) Wszystkim życzę spokojnej nocy oraz owocnego i pełnego słońca i uśmiechu Weekendu :) dziękuję

28407 )
 Łukasz, lat 36, e-mail: lukasz84rok@wp.pldata: 10.07.2020, godz: 20:04

Zachęcam do głosowania na Pana Andrzeja Dudę to jedyny i sensowny kandydat i ja będę na niego głosował prezentuje też moje poglądy pod kontem wiary, światopoglądu oraz reform Społecznych. Mój Prezydent Andrzej Duda
Pozdrawiam

28406 )
 Ewadata: 10.07.2020, godz: 06:18

W pokorze serca, w cichości, milczeniu - pójdę za Tobą, Jezu, przez głogi i cierpienie; - Przy Tobie, ulgę znajdę w cierpieniu. - Za Tobą dźwigać będę krzyż mój wiernie. Amen.

28405 )
 Córka Boga, lat 20, e-mail: patrycjapodolakanna@gmail.comdata: 09.07.2020, godz: 22:38

Chwała Tobie Pnie!!! Kocham Cie!!!


28404 )
 Łukasz, lat 36, e-mail: lukasz84rok@wp.pldata: 09.07.2020, godz: 19:25

Szanowni Państwo

Ja jako katolik oraz wyborca Prawa i Sprawiedliwości oraz Pana Andrzeja Dudy popieram Prawo i Sprawiedliwość oraz Pana Andrzeja Dudę co motywuję następująco jako pracownik oraz odoba niepełnosprawna mam zdecydowanie lepiej za czasów Prawa i Sprawiedliwości i Pana Andrzeja Dudy tym bardziej wzrosły wynagrodzenia za pracę w tym umowy zlecenia są unormowane 17 zł brutto wyższe waloryzację emerytur i rent w tym wyższy zasiłek pilrgnscyjny dodatkowo 13 renta i emerytura a mam  nadzieję, że bedzie 14 po za tym waloryzacja 77 zł a zasiłek 0irlrgnscyjny ok. 215 zł pk za tym 500+ i inne programy rodzinne oraz społeczne i można tylko programów wyliczać w tym obniżenie wieku emerytalnego.
Za czasów Platformy Obywatelskiej wiek emerytalny 67 lat i planowana była kolejna podwyżka, wynsgrodzenie z umowy o pracę 1200-1300 brutto, umowa zlecenie 4 zł brutto z czego nie były odprowadzane składki w tym emerytalne a okres na umowę zlecenie nie był wliczany do lat pracy i były w tym temacie ogromne wyłudzenia a biorąc pod uwagę umowę zlecenie kwota w dokumencie nie była wyszczególniona więc ciężko było walczyć o odzyskanie pieniędzy u ciężko było udowodnić jaka kwota powinna być wypłacona ja sam miałem problemy by odzyskać pieniądze z umowy zlecenie nie wspominając, że 3 lata mam w plecy by ten okres wtedy nie liczył się do lat pracy tak jsk teraz a są ludzie jeszcze bardziej stratni przez rząd PO/PSL po za tym zasiłek pielęgnacyjny był 153 zł a teraz wzrasta po za tym było brak programów rodzinnych i społecznych tylko wzrost podatków w tym podatku VAT np. na ubranka dziecięce do 23%.
Za czasów PO/PSL też był masowo wyłudzany podatek VAT no i waloryzacja emerytur i rent była żadko najwyżej 18 zł a bardzo często ok. 8 zł.
I warto samemu sprawdzić i sięgnąć pamięciom do naszej historii i za czasów PI/PSL  była łamana konstytucją w szczególności biorąc pod uwagę 3 generację praw człowieka i był łamany kodeks pracy w tym prawa pracownika a punktu dotyczące związku  zawodowego Solidarność były w kodeksie pracy ogranicze w tym punkt, że pracownik może być zwolniony z pracy tylko za zgodą związku zawodowego a został zastąpiony punktem, że związek zawodowy może tylko wyrazić opinie i był ówczesnym czasie nagminnie związek zawodowy niszczony. Unia Europejska wtedy nie interweniowała jak były łamane prawa obywatelskie tylko teraz bo Platforma Obywatelska donosi na Polskę.
Telewizja która bez uzasadnienia popiera Platformę Obywatelska nawet jak działają na szkodę obywateli i Polski jest anty Polska a przede wszystkim any Obywatelska.
Niemniej jednak mnie się żyje lepiej za czasów Prawa i Sprawiedliwości oraz Pana Andrzeja Dudy. Będę głosował na Pana Andrzeja Dudę.

28403 )
 Ewadata: 09.07.2020, godz: 04:32

Kochany Boże Proszę Cię o pomoc i przezwyciężenie ciężkich chwil aby z Twoja Bożą pomocą wszystko się ułożyło Boże bądź że mną i prowadź mnie przez życie

28402 )
 Artur "Artii" Wnęk, lat 45, e-mail: artur_wnek@op.pldata: 05.07.2020, godz: 22:10

Drodzy Kochani, zycze Wam wszystkim udanego urlopu, wakacji, z pozdrowieniami. Artur

28401 )
 Ela, lat 47, e-mail: guadalupe.pl@wp.pldata: 03.07.2020, godz: 09:34

Proszę o modlitwę

28400 )
 Ewadata: 02.07.2020, godz: 07:11

Kochany Boże Proszę Cię o pomoc i przezwyciężenie ciężkich chwil aby z Twoja Bożą pomocą wszystko się ułożyło Boże bądź że mną i prowadź mnie przez życie

28399 )
 Łukasz, lat 36, e-mail: lukasz84rok@wp.pldata: 01.07.2020, godz: 23:38

Bardzo proszę o modlitwę w intencji Prezydenta Andrzeja Dudy o Boże Błogosławieństwo, dary ducha świętego oraz o zwycięstwo w wyborach Prezydenckich.

28398 )


 
[ Strona główna ]

Modlitwy | Zagadki | Opowiadania | Miłość | Powołanie | Małżeństwo | Niepłodność | Narzeczeństwo | Prezentacje | Katecheza | Maryja | Tajemnica Szczęścia | Dekalog | Psalmy | Perełki | Cuda | Psychotesty |

Polityka Prywatności | Kontakt - formularz | Kontakt

© 2001-2023 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej