Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki

Źródełko ...czyli o darze rozmowy...


[ Dodaj wpis ]

[<<] [<] [12] [13] [14] [15] [16] [17] (18) [19] [20] [21] [22] [23] [24] [>] [>>]

Chcesz prosić o wspracie i modlitwe?
Dodaj prosbę do [ Skrzynki Intencji ]

 Ewadata: 15.04.2020, godz: 06:21


Panie Ty jesteś spokojem mojej duszy. Z zamkniętymi oczami proszę Ty się tym zajmij. Proszę Cię Panie o wstawiennictwo abym wyszła z długów i poradziła sobie w trudnych sprawach.

28319 )
 Marcindata: 12.04.2020, godz: 08:46

Błogosławionych Świat Wielkanocnych dla wszystkich Zrodelkowiczow 🐣

28318 )
 Artii, lat 45, e-mail: artur_wnek@op.pldata: 11.04.2020, godz: 21:57

Obfitych łask i błogosławieństw,
od Chrystusa Zmartwychwstałego
oraz pełnych pokoju Świąt Wielkanocnych,
z radosnym Alleluja życzy Artur z rodzina

28317 )
 Ewadata: 09.04.2020, godz: 07:21


BOZE PROSZE POMOZ WYJSC Z PROBLEMOW W MOJEJ RODZINIE
Dziękuję za modlitwę

28316 )
 Łukasz, lat 36, e-mail: Lukasz84rok@wp.pldata: 07.04.2020, godz: 22:45

Ojcze nasz, pełni ufności prosimy Ciebie,

aby koronawirus nie siał więcej zniszczeń

i aby udało się jak najszybciej opanować epidemię.

Prosimy, abyś przywrócił zdrowie zakażonym

i pokój miejscom, do których koronawirus już dotarł.

Przyjmij tych, którzy zmarli na skutek tej choroby,

oraz pociesz ich rodziny.

Wspieraj i chroń personel medyczny zwalczający wirus,

inspiruj i błogosław tym, którzy starają się opanować sytuację.

Panie Jezu, lekarzu naszych dusz i ciał,

czujemy się bezradni

w tej sytuacji ogólnoświatowego zagrożenia,

ale ufamy Tobie,

i prosimy udziel nam pokoju i zdrowia.

Matko Boża, chroń nas i opiekuj się nami,

i prowadź nas w miłości do Twojego Syna, Jezusa.

Amen.

28315 )
 Ewadata: 03.04.2020, godz: 07:05


BOZE PROSZE POMOZ WYJSC Z PROBLEMOW W MOJEJ RODZINIE
Dziękuję za modlitwę

28314 )
 Finet Deuxdata: 02.04.2020, godz: 21:28

W tych "waszych teoriach jest duzo -ALE-" :( nikt nie jest w stanie udowodnic mi ze to wina zydow a nie czechow, ja moge twierdzic ze cale te zlo to wina czechow a nie zydow, prosze mi obalic, to twierdzenie. Druga sprawa, w srodowiskach potepiajacych NWO wystepuje wiekszy wspolczynnik lekliwosci, pewnych zaburzen. Mam wiele watpliwosci co do waszych pogladow.

28313 )
 Artii, lat 45data: 02.04.2020, godz: 01:07

Prosze mi wyjasnic, skad wiadomo ze Narod Zydowski to zlo, ktore ukarze Bog. Ja twierdze ze zly narod potepiony przez Boga to narod Panstwa Czeskiego. Prosze mi wyjasnic ze Bog nie gniewa sie na Czechow a gniewa sie na Zydow.

28312 )
 Artii, lat 45data: 31.03.2020, godz: 16:02

Ruszyla akcja "NA TACE PRZELEWEM". Praktykujacy katolik moze, ale nie musi! Moze zlozyc oplate na tace koscielna w sposob calkiem bezpieczny. Dziala to na zasadzie, przepisujemy nr konta naszej parafi ze strony www, nastepnie internetowo przelewamy kwote na konto bankowe parafi. Wystarczy to zrobic raz na miesiac. Co istotne, wszystko czynimy w wolnosci i milosci :) nie inaczej! Przekaz prosze dalej znajomym w wierze.

28311 )
 Łukasz, e-mail: lukasz84rok@wp.pldata: 28.03.2020, godz: 20:10

Czy zima stulecia była gorsza czy jednak dzisiejsza zaraza jest gorsza i skąd ona się wzięła ??? oraz czy obecna choroba i epidemia jest gorsza niż ll wojna światowa?? Ja według wiedzy historycznej uważam, że II wojna światowa była zdecydowanie gorsza niż obecny korona wirus a biorąc pod uwagę Polaków to było wiele ofiar i śmierci w tym obozy koncentracyjne, w których ginęli Polacy a w czasie wojny oraz w niewoli Polacy żyli w warunkach, które urągają normalnym zasadom współżycia społeczne go gdzie byli zmuszani do pracy ponad siły a przy każdej okazji ginęli lub tracili życie w komorach gazowych a żyli bardzo często w złych warunkach sanitarny brud, smród i ubóstwo a też bardzo często w śród więźniów była wszawica a mimo to nie zarażali się wirusami a Po za tym było łamane prawo i były łamane przepisy BHP i tym bardziej Państwowa Inspekcja Sanitarna miałaby wtedy bardzo dużo pracy, bo było łamane warunki sanitarne tak jak by miała dużo pracy Inspekcja Pracy, bo i prawa pracowników były łamane i zmuszanie do pracy nikt by nie chciał żyć tamtych czasach i nikt by nie chciał przeżyć tego, co Polacy i więźniowie podczas II wojny światowej, więc ten wirus zwany korona wirus nie jest tak groźny jak II wojna światowa i można go przetrwać i wolę nie mieć takiej wolności za czasów korona wirus niż za czasów II wojny światowej, więc nie narzekaj, że jest źle jak podczas II wojny światowej było gorzej. Zaznaczam, że przeżyliśmy najazd Szwecki jak również radziecki i przetrwaliśmy II wojnę światową jak również Socjalizm, czyli PRL i tym bardziej damy radę wytrzymać i przetrzymamy Korona wirus i wygramy z tym wirusem. Będzie dobrze głowa i uszy do góry damy radę wytrzymać i przetrwać te dla nas trudne czasy z uwagi na to, że potrafiliśmy przetrwać gorsze, więc nic nas już nie złamie. Do boju Polsko. Nie narzekaj w naszej historii było gorzej i nie narzekaj, bo zawsze mogłoby być gorzej. Będzie dobrze, przetrwamy i warto nawzajem się wspierać i pomagać, bo Polscy zawsze w chwilach kryzysu potrafią się zjednoczyć. Życzę wszystkim zdrowia, nadziei, optymizmu i przede wszystkim pogody ducha i życzę wszystkim miłości, życzliwości, tolerancji oraz szacunku wobec wszystkich i życzę mniej gniewu, złości oraz mniej awantur i życzę wszystkim zgody w życiu, w rodzinach i zgody wśród sąsiadów, zgody wśród kolegów i przyjaciół, zgody w zakładach pracy, zgody w Warszawie, zgody w Parlamencie Polskiem i Europejskim, zgody w europie oraz zgody na całym świecie. Zło dobrem zwyciężaj. Zwolnijmy i przestańmy tak szybko biec przez życie i życzę wszystkim szybkiego zakończenia kwarantanny oraz epidemii oraz mniej egoizmu i więcej empatii wobec innych.
Pozdrawiam


28310 )
 Łukasz, lat 36, e-mail: lukasz84rok@wp.pldata: 28.03.2020, godz: 20:03


Czy zima stulecia była gorsza czy jednak dzisiejsza zaraza jest gorsza i skąd ona się wzięła ??? oraz czy obecna choroba i epidemia jest gorsza niż ll wojna światowa?? Ja według wiedzy historycznej uważam, że II wojna światowa była zdecydowanie gorsza niż obecny korona wirus a biorąc pod uwagę Polaków to było wiele ofiar i śmierci w tym obozy koncentracyjne, w których ginęli Polacy a w czasie wojny oraz w niewoli Polacy żyli w warunkach, które urągają normalnym zasadom współżycia społeczne go gdzie byli zmuszani do pracy ponad siły a przy każdej okazji ginęli lub tracili życie w komorach gazowych a żyli bardzo często w złych warunkach sanitarny brud, smród i ubóstwo a też bardzo często w śród więźniów była wszawica a mimo to nie zarażali się wirusami a Po za tym było łamane prawo i były łamane przepisy BHP i tym bardziej Państwowa Inspekcja Sanitarna miałaby wtedy bardzo dużo pracy, bo było łamane warunki sanitarne tak jak by miała dużo pracy Inspekcja Pracy, bo i prawa pracowników były łamane i zmuszanie do pracy nikt by nie chciał żyć tamtych czasach i nikt by nie chciał przeżyć tego, co Polacy i więźniowie podczas II wojny światowej, więc ten wirus zwany korona wirus nie jest tak groźny jak II wojna światowa i można go przetrwać i wolę nie mieć takiej wolności za czasów korona wirus niż za czasów II wojny światowej, więc nie narzekaj, że jest źle jak podczas II wojny światowej było gorzej. Zaznaczam, że przeżyliśmy najazd Szwecki jak również radziecki i przetrwaliśmy II wojnę światową jak również Socjalizm, czyli PRL i tym bardziej damy radę wytrzymać i przetrzymamy Korona wirus i wygramy z tym wirusem. Będzie dobrze głowa i uszy do góry damy radę wytrzymać i przetrwać te dla nas trudne czasy z uwagi na to, że potrafiliśmy przetrwać gorsze, więc nic nas już nie złamie. Do boju Polsko. Nie narzekaj w naszej historii było gorzej i nie narzekaj, bo zawsze mogłoby być gorzej. Będzie dobrze, przetrwamy i warto nawzajem się wspierać i pomagać, bo Polscy zawsze w chwilach kryzysu potrafią się zjednoczyć. Życzę wszystkim zdrowia, nadziei, optymizmu i przede wszystkim pogody ducha i życzę wszystkim miłości, życzliwości, tolerancji oraz szacunku wobec wszystkich i życzę mniej gniewu, złości oraz mniej awantur i życzę wszystkim zgody w życiu, w rodzinach i zgody wśród sąsiadów, zgody wśród kolegów i przyjaciół, zgody w zakładach pracy, zgody w Warszawie, zgody w Parlamencie Polskiem i Europejskim, zgody w europie oraz zgody na całym świecie. Zło dobrem zwyciężaj.
Pozdrawiam


28309 )
 Łukasz, lat 36, e-mail: lukasz84rok@wp.pldata: 28.03.2020, godz: 19:56

Czy zima stulecia była gorsza czy jednak dzisiejsza zaraza jest gorsza i skąd ona się wzięła ??? oraz czy obecna choroba i epidemia jest gorsza niż ll wojna światowa?? Ja według wiedzy historycznej uważam, że II wojna światowa była zdecydowanie gorsza niż obecny korona wirus a biorąc pod uwagę Polaków to było wiele ofiar i śmierci w tym obozy koncentracyjne, w których ginęli Polacy a w czasie wojny oraz w niewoli Polacy żyli w warunkach, które urągają normalnym zasadom współżycia społeczne go gdzie byli zmuszani do pracy ponad siły a przy każdej okazji ginęli lub tracili życie w komorach gazowych a żyli bardzo często w złych warunkach sanitarny brud, smród i ubóstwo a też bardzo często w śród więźniów była wszawica a mimo to nie zarażali się wirusami a Po za tym było łamane prawo i były łamane przepisy BHP i tym bardziej Państwowa Inspekcja Sanitarna miałaby wtedy bardzo dużo pracy, bo było łamane warunki sanitarne tak jak by miała dużo pracy Inspekcja Pracy, bo i prawa pracowników były łamane i zmuszanie do pracy nikt by nie chciał żyć tamtych czasach i nikt by nie chciał przeżyć tego, co Polacy i więźniowie podczas II wojny światowej, więc ten wirus zwany korona wirus nie jest tak groźny jak II wojna światowa i można go przetrwać i wolę nie mieć takiej wolności za czasów korona wirus niż za czasów II wojny światowej, więc nie narzekaj, że jest źle jak podczas II wojny światowej było gorzej. Zaznaczam, że przeżyliśmy najazd Szwecki jak również radziecki i przetrwaliśmy II wojnę światową jak również Socjalizm, czyli PRL i tym bardziej damy radę wytrzymać i przetrzymamy Korona wirus i wygramy z tym wirusem. Będzie dobrze głowa i uszy do góry damy radę wytrzymać i przetrwać te dla nas trudne czasy z uwagi na to, że potrafiliśmy przetrwać gorsze, więc nic nas już nie złamie. Do boju Polsko. Nie narzekaj w naszej historii było gorzej i nie narzekaj, bo zawsze mogłoby być gorzej.


28308 )
 Łukasz, lat 36, e-mail: lukasz84rok@wp.pldata: 28.03.2020, godz: 10:41

„Niech Was Pan błogosławi i strzeże. Niech Pan rozpromieni oblicze swe nad Wami, niech Was obdarzy swą łaską. Niech zwróci ku Wam swoje oblicze i niech Was obdarzy pokojem” (Lb 6,24-26)

28307 )
 szantidata: 28.03.2020, godz: 09:50

Wczorajszy wieczór (27.03.2020r) dla wielu z nas pozostanie niezapomnianym…Piękna była modlitwa Papieża Franciszka, a błogosławieństwo pustego placu, a na nim każdego z nas i naszych rodzin- było tak wzruszające, że do teraz czuję ścisk w gardle…i te krople deszczu, które spływały po figurze Jezusa, potęgując wrażenie Jego żywej obecności wśród nas….
Z ust Ojca Świętego padło wiele mocnych, pięknych, niezapomnianych słów, które każdy z nas powinien wziąć sobie do serca i każdego dnia mieć je na uwadze:

'Chciwi zysku, daliśmy się pochłonąć rzeczom i oszołomić pośpiechem. Nie zatrzymaliśmy się wobec Twoich wezwań, nie obudziliśmy się w obliczu wojen i niesprawiedliwości, nie słuchaliśmy wołania ubogich i naszej poważnie chorej planety. Nadal byliśmy niewzruszeni, myśląc, że zawsze będziemy zdrowi w chorym świecie. Teraz, gdy jesteśmy na wzburzonym morzu, błagamy cię: Zbudź się Panie!'

'Potrzebujemy Jezusa jak starożytni żeglarze gwiazd”(...) „Zaprośmy Jezusa do łodzi naszego życia. Przekażmy Mu nasze lęki, aby On je pokonał'.

Oby dobry Bóg wysłuchał naszych modlitw i uciszył te burze…

https://www.youtube.com/watch?v=vmPJaon_CPI&feature=youtu.be

28306 )
 Łukasz, lat 36, e-mail: lukasz84rok@wp.pldata: 27.03.2020, godz: 21:23

Psalm 91
O Bożej opiece
Oto dałem wam władzę stąpania po wężach i skorpionach (Łk 10, 19)
Kto się w opiekę oddał Najwyższemu *
i w cieniu Wszechmocnego mieszka,
Mówi do Pana: "Tyś moją ucieczką i twierdzą, *
Boże mój, któremu ufam".
Bo On sam cię wyzwoli z sideł myśliwego *
i od słowa niosącego zgubę.
Okryje cię swoimi piórami, †
pod Jego skrzydła się schronisz; *
wierność Jego jest puklerzem i tarczą.
Nie ulękniesz się strachu nocnego *
ani strzały za dnia lecącej,
Ani zarazy skradającej się w mroku, *
ani moru niszczącego w południe.
A choćby tysiąc padło u boku twego †
i dziesięć tysięcy po twojej prawicy, *
ciebie to nie spotka. *
Ty zaś ujrzysz własnymi oczyma *
zapłatę daną grzesznikom.
Bo Pan jest twoją ucieczką, *
za obrońcę wziąłeś Najwyższego.
Nie przystąpi do ciebie niedola, *
a cios nie dosięgnie twojego namiotu,
Bo rozkazał swoim aniołom, *
aby cię strzegli na wszystkich twych drogach.
Będą cię nosili na rękach, *
abyś stopy nie uraził o kamień.
Będziesz stąpał po wężach i żmijach, *
a lwa i smoka podepczesz.
"Ja go wybawię, bo przylgnął do Mnie, *
osłonię go, bo poznał moje imię.
Będzie Mnie wzywał, a Ja go wysłucham †
i będę z nim w utrapieniu, *
wyzwolę go i sławą obdarzę.
Nasycę go długim życiem *
i ukażę mu moje zbawienie".
Chwała Ojcu i Synowi, *
i Duchowi Świętemu.
Jak była na początku, teraz i zawsze, *
i na wieki wieków. Amen.


28305 )
 Kasia, lat 30, e-mail: kluseczka502@wp.pldata: 27.03.2020, godz: 15:07

Życzę wszystkim dobrego zdrowia na duszy i ciele,radości,błogosławieństwa bożego:wiary i nadziei na lepsze jutro!
W telewizji nie ma w sumie nic dobrego:polecam Wam filmy dobre:trzeba wpisać np.przez www.google.pl Bog Tube,tam są filmy za darmo bardzo mądre i dobre.
Jest też serial z końca lat 90 pt.Dotyk Anioła:jest o wątku religijnym i psychologicznym,są elementy fantazji trochę dlatego bo trudno było pokazać co Anioły w ludzkich postaciach mogą(ale to nikomu nie zaszkodzi)film -serial:pt.Dotyk Anioła jest dostępny według moich wiadomości na internecie,trzeba wpisać np.przez www.google.pl
film,serial odcinkowy Dotyk anioła dostępny za darmo online.Na pewno Uda się Wam to wszystko znaleźć!wszystkich Was obejmuję modlitwą,staram się.Podaję Wam adres mejlowy:kluseczka502@wp.pl i numer telefonu:32-613-17-86.Możecie porozmawiać ze mną po godz.18.(na mój kosz nawet,jeśli kogoś nie stać płacić za połączenia i rozmowy)Zapraszam ponieważ nie mam za bardzo ostatnio z kim rozmawiać,możemy porozmawiać na temat różnych książek,filmów,o tym co po prostu słychać.

28304 )
 Ewadata: 26.03.2020, godz: 07:10

BOZE PROSZE POMOZ WYJSC Z PROBLEMOW W MOJEJ RODZINIE
Dziękuję za modlitwę

28303 )
 Łukasz, lat 36, e-mail: lukasz84@wp.pldata: 26.03.2020, godz: 00:12

Szanowna Państwo

Proszę o modlitwę w intencji Polski i Polaków oraz w intencji wszystkich ludzi na  całym świecie.
Proszę o modlitwę o miłosierdzie dla Polski i Polaków oraz wszystkich ludzi na całym świecie.
Proszę o modlitwę o przemianę wewnętrzna oraz serca dla Polski i Polaków oraz wszystkich ludzi na całym świecie.
Proszę o modlitwę o uwolnienie Polski, Polaków i wszystkich ludzi  na całym świecie od koronawirus oraz o uzdrowienie wszystkich zakażonych oraz proszę o zakończenie epidemii w Polsce i na całym świecie i spraw by koronawirus nie siał więcej zniszczeń i aby udało się jak najszybciej opanować epidrmie.

28302 )
 na dobrej drodze, e-mail: micad24@o2.pldata: 23.03.2020, godz: 17:57

Szukam osób, które chciałyby przełamać pustkę. Zawsze chciałem należeć do wspólnoty wierzących. Nie anonimowych parafian tylko ludzi myślących podobnie którzy szukają sensu naszego życia tutaj. Ludzi jeszcze młodych i mających w sobie ogień, a nie tylko uczestników mszy niedzielnych. Jeśli myślisz podobnie to napisz- zwłaszcza jeśli czasem czujesz samotność. By być radosnym Chrześcijaninem z pogodnym obliczem. Jeśli jest tu ktoś z południa mazowsz kogo to interesuje to zapraszam na email.

28301 )
 Artur "Artii" Wnęk, lat 45, e-mail: artur_wnek@op.pldata: 21.03.2020, godz: 17:31

"Wiem z długiego już doświadczenia, że choroba, cierpienie są bardzo ciężką próbą, nawet gdy powierzamy się z ufnością w pełnej wierze, nawet gdy zgadzamy się wejść z Jezusem i jak Jezus, nie interesownie, ale dobrowolnie i z miłości, w zamysły Boże, co nie zawsze jest łatwe w owych chwilach tak głębokiej ciemności. W końcu powoduje to w nas wzrost miłości i współczucia dla tych, którzy cierpią tak wielkie boleści.
Bóg przyzwala na wszystko jedynie z miłości i dla większego dobra nadprzyrodzonego i boskiego dla naszej duszy."
Marta Robin

28300 )
 szantidata: 21.03.2020, godz: 08:14

https://www.youtube.com/watch?v=w5-YJXzVGrs
Do przemyślenia w obecnej sytuacji, jaką mamy na całym świecie... :-( Wszystkim życzę dużo zdrowia, spokoju, opanowania i optymizmu :-)

28299 )
 Łukasz, lat 36, e-mail: lukasz84rok@wp.pldata: 14.03.2020, godz: 01:34

szczerą modlitwą.
Bp Roman Pindel zaleca odmawianie po każdej Mszy św. specjalnej modlitwy wobec zagrożenia koronawirusem. „Panie Jezu, lekarzu naszych dusz i ciał, czujemy się bezradni w tej sytuacji ogólnoświatowego zagrożenia, ale ufamy Tobie, udziel nam pokoju i zdrowia” – tak brzmi jedno z wezwań modlitewnych wskazanych do odmawiania. Biskup zachęcił do podjęcia we wspólnocie diecezjalnej – w parafiach i domach rodzinnych – tej modlitwy błagalnej, którą kończą słowa suplikacji proszącej, by Bóg zachował nas „od powietrza, głodu, ognia i wojny”.
MODLITWA O ZAPRZESTANIE ROZPOWSZECHNIANIA SIĘ EPIDEMII KORONAWIRUSA
(do odmawiania po każdej Mszy Świętej)
Ojcze nasz, pełni ufności prosimy Ciebie,
aby koronawirus nie siał więcej zniszczeń
i aby udało się jak najszybciej opanować epidemię.
Prosimy, abyś przywrócił zdrowie zakażonym
i pokój miejscom, do których koronawirus już dotarł.
Przyjmij tych, którzy zmarli na skutek tej choroby,
pociesz ich rodziny.
Wspieraj i chroń personel medyczny zwalczający wirus,
inspiruj i błogosław tym, którzy starają się opanować sytuację.
Panie Jezu, lekarzu naszych dusz i ciał,
czujemy się bezradni
w tej sytuacji ogólnoświatowego zagrożenia,
ale ufamy Tobie,
udziel nam pokoju i zdrowia.
Matko Boża, chroń nas i opiekuj się nami,
prowadź nas w miłości do Twojego Syna, Jezusa. Amen.

Święty Sebastianie, módl się za nami
Święta Franciszko Rzymianko,
Święty Rochu,
Święta Rozalio,
Święty Karolu Boromeuszu,

Śpiew Suplikacji:

Święty Boże! Święty mocny! Święty nieśmiertelny!
Zmiłuj się nad nami.
Od powietrza, głodu, ognia i wojny,
Wybaw nas Panie.
Od nagłej i niespodziewanej śmierci,
Zachowaj nas Panie.
My grzeszni ciebie Boga prosimy,
Wysłuchaj nas Panie.

https://diecezja.bielsko.pl/aktualnosci/modlitwa-o-zaprzestanie-rozprzestrzenienia-sie-koronawirusa/


28298 )
 Łukasz, lat 36, e-mail: lukasz84rok@wp.pldata: 14.03.2020, godz: 01:33

szczerą modlitwą.
Bp Roman Pindel zaleca odmawianie po każdej Mszy św. specjalnej modlitwy wobec zagrożenia koronawirusem. „Panie Jezu, lekarzu naszych dusz i ciał, czujemy się bezradni w tej sytuacji ogólnoświatowego zagrożenia, ale ufamy Tobie, udziel nam pokoju i zdrowia” – tak brzmi jedno z wezwań modlitewnych wskazanych do odmawiania. Biskup zachęcił do podjęcia we wspólnocie diecezjalnej – w parafiach i domach rodzinnych – tej modlitwy błagalnej, którą kończą słowa suplikacji proszącej, by Bóg zachował nas „od powietrza, głodu, ognia i wojny”.
MODLITWA O ZAPRZESTANIE ROZPOWSZECHNIANIA SIĘ EPIDEMII KORONAWIRUSA
(do odmawiania po każdej Mszy Świętej)
Ojcze nasz, pełni ufności prosimy Ciebie,
aby koronawirus nie siał więcej zniszczeń
i aby udało się jak najszybciej opanować epidemię.
Prosimy, abyś przywrócił zdrowie zakażonym
i pokój miejscom, do których koronawirus już dotarł.
Przyjmij tych, którzy zmarli na skutek tej choroby,
pociesz ich rodziny.
Wspieraj i chroń personel medyczny zwalczający wirus,
inspiruj i błogosław tym, którzy starają się opanować sytuację.
Panie Jezu, lekarzu naszych dusz i ciał,
czujemy się bezradni
w tej sytuacji ogólnoświatowego zagrożenia,
ale ufamy Tobie,
udziel nam pokoju i zdrowia.
Matko Boża, chroń nas i opiekuj się nami,
prowadź nas w miłości do Twojego Syna, Jezusa. Amen.

Święty Sebastianie, módl się za nami
Święta Franciszko Rzymianko,
Święty Rochu,
Święta Rozalio,
Święty Karolu Boromeuszu,

Śpiew Suplikacji:

Święty Boże! Święty mocny! Święty nieśmiertelny!
Zmiłuj się nad nami.
Od powietrza, głodu, ognia i wojny,
Wybaw nas Panie.
Od nagłej i niespodziewanej śmierci,
Zachowaj nas Panie.
My grzeszni ciebie Boga prosimy,
Wysłuchaj nas Panie.

28297 )
 Łukasz, lat 36, e-mail: lukasz84rok@wp.pldata: 13.03.2020, godz: 22:26

Zwacam się z uprzejmą prośbą o modlitwie o uwolnienie i wyzwolenie wszystkich ludzi na całym świecie oraz w Polsce od Koronowirusa oraz o miłosierdzie dla wszystkich ludzi na całym świecie niech Bóg wraz z synem Jezusem Chrystusem uwolni ludzi od zarazy zwanej koronowirusem i niech mocą Bożą unicestwi koronowirusa, ponieważ dla Boga nie ma rzeczy niemożliwych.

28296 )
 Artiidata: 13.03.2020, godz: 11:53

Bracia nie jestescie w ciemnosciach, aby ow dzien mial was zaskoczyc jak zlodziej. 1 Tes 5,4

28295 )
 forrest, lat 25, e-mail: adrianmps94@gmail.comdata: 12.03.2020, godz: 18:09

Gdy coś robię to naturalnie,
Nie na pokaz ma po prostu działać sprawnie,
Szanuj siebie i innych też tak pięknie razem jest,
Proste życie proste słowa,
Rodzina zawsze na czele ja i moi Przyjaciele,
Na górze czy na dole,
Wszyscy razem problemów nie szukamy My tu tylko ambicje swoje spędzamy
Z nadzieją że nam w końcu wyjdzie,
forrest, mój pierwszy tekst napisany i Nagrany 11 lat temu<3.
Dziękuje bo bez Was by nie wyszło
Dla rodziny i bliskich
Zawsze na zawsze Ci najbliżsi
Aby na luzie patrzeć w lustro z nutką na Lepsze jutro:-)

28294 )
 Artiidata: 11.03.2020, godz: 19:00

Ktos powiedzial: "CZLOWIEK NIE JEST SAMOTNY W KOSMOSIE" ;)

28293 )
 Ania Ikadata: 07.03.2020, godz: 01:01

"...Życie jest obietnicą..." Chcę spełnić ją

28292 )
 Artur "Artii" Wnęk, lat 45, e-mail: artur_wnek@op.pldata: 06.03.2020, godz: 09:21

Jestem na Adonai.pl :) juz z 16 lat :)

28291 )
 Ewadata: 02.03.2020, godz: 09:39


Panie Ty jesteś spokojem mojej duszy. Z zamkniętymi oczami proszę Ty się tym zajmij. Proszę Cię Panie o wstawiennictwo abym wyszła z długów i poradziła sobie w trudnych sprawach.

28290 )
 Łukasz, lat 36, e-mail: lukasz84rok@wp.pldata: 01.03.2020, godz: 17:32

Zwracam się z uprzejmą prośbą o modlitwę za mnie i w mojej intencji.
O przemianę serca, życia i charakteru oraz o wyzwolenie i uwolnienie od masturbacji i pornografii oraz wszystkich grzechów nieczystych i o uwolnienie oraz wyzwolenie od złych i nieczystych myśli.  Bardzo serdecznie dziękuję.
Pozdrawiam

28289 )
 Ewadata: 01.03.2020, godz: 09:16BOZE PROSZE POMOZ WYJSC Z PROBLEMOW W MOJEJ RODZINIE
Dziękuję za modlitwę

28288 )
 Ewadata: 29.02.2020, godz: 10:34

BOZE PROSZE POMOZ WYJSC Z PROBLEMOW W MOJEJ RODZINIE

28287 )
 Maja, lat 24, e-mail: omaja005@gmail.comdata: 28.02.2020, godz: 14:26

Szukam dobrego chłopaka, kandydata na męża, Nie jestem osobą szczególnie wierzącą, ale w życiu staram się kierować wartościami chrześcijańskimi. Kulturalnego,otwartego, miłego, szczerego, z podobnymi zainteresowaniami. Moje zainteresowania to: natura, muzyka, kino, literatura, języki obce, turystyka. Do 10 lat różnicy. Jestem z Warszawy.

28286 )
 Artur "Artii" Wnęk, lat 45, e-mail: artur_wnek@op.pldata: 28.02.2020, godz: 11:21

Prawdziwa milosc mierzy sie termometrem cierpien. slowa sw.s.Faustyny Kowalskiej

28285 )
 Artiidata: 26.02.2020, godz: 12:22

Uwazajcie, aby nikt nie odplacal zlem za zlo. 1 Tes 5,15

28284 )
 Artiidata: 24.02.2020, godz: 10:26

Omadlam Ciebie i Twoja rodzine Ewo.

28283 )
 Mateusz z Suwałk, lat 33, e-mail: ma86ti@prokonto.pldata: 22.02.2020, godz: 14:47

Proszę o modlitwę o Dobrą Żonę dla mnie.

Święty Józefie, przeczysty Oblubieńcze Bogarodzicy Maryi, Bóg -uczynił Cię najszczęśliwszym małżonkiem, dając Ci za towarzyszkę życia Najświętszą i Niepokalaną Dziewicę, Matkę samego Boga. Przez piękno i świętość Twojego życia stałeś się Patronem wszystkich małżonków. Proszę Cię o szczęśliwy wybór i łaskę dobrej, wiernej, roztropnej i świętej żony, której mógłbym powierzyć moje życie i złączyć się z nią mocą łaski sakramentalnej małżeństwa. Uproś jej mądrość życia, szerokość serca, pobożność, aby promieniowała dobrocią i kształtowała życie rodziny według zamysłu Przedwiecznego. Amen.

P.S
Panie Boże takie moje naiwne myślenie, że Ona przeczyta tą wiadomość i odezwie się do mnie ale u Ciebie Boże wszystko jest możliwe.

Zostawiam email ma86ti@prokonto.pl


28282 )
 Ewadata: 21.02.2020, godz: 07:26BOZE PROSZE POMOZ WYJSC Z PROBLEMOW W MOJEJ RODZINIE

28281 )
 Finet Deuxdata: 20.02.2020, godz: 14:37

Przestan sie lekac. Dz 18,9

28280 )
 Mika, lat 30data: 20.02.2020, godz: 13:26

Szukam na wieczory
i czasem na popołudnia
do rozmowy ludzi wesołych,głęboko wierzących
katoliczki,katolików
mój Skype:katarzynamikuskiewicz

28279 )
 Ewadata: 19.02.2020, godz: 06:50

Panie jestem wdzięczna za to co mi dajesz, z serca dziękuje.28278 )
 Ewadata: 18.02.2020, godz: 07:16

Panie jestem wdzięczna za to co mi dajesz, z serca dziękuje.

28277 )
 Mdata: 17.02.2020, godz: 22:12

Do ,,Przy Nadziei'

Wszystko będzie dobrze, polecam oddac się pod opieke Aniola Stroza i odmawiaj
nowennę do Sw. Rity, patronki spraw beznadziejnych.

wszystkiego dobrego, przesylam blogoslawienstwo dla Ciebie i Twojego maleństwa, niech zdrowo rosnie.

M

28276 )


 
[ Strona główna ]

Modlitwy | Zagadki | Opowiadania | Miłość | Powołanie | Małżeństwo | Niepłodność | Narzeczeństwo | Prezentacje | Katecheza | Maryja | Tajemnica Szczęścia | Dekalog | Psalmy | Perełki | Cuda | Psychotesty |

Polityka Prywatności | Kontakt - formularz | Kontakt

© 2001-2024 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej