Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki

Cud za przyczyną o. Wenantego Katarzyńca

    Czuję wewnętrzną potrzebę, by podzielić się wielkim doznaniem życiowym, które uważam za cud dokonany za przyczyną o. Wenantego Katarzyńca, który jest pochowany w Kalwarii Pacławskiej.

     Wszyscy w mojej rodzinie w kłopotach życiowych modlili się do niego. Kult ten został mi przekazany przez rodziców i dziadków, którzy znali o. Wenantego. W dniu 1 kwietnia 1999 r. po badaniach w Akademii Medycznej we Wrocławiu stwierdzono, że mam nowotwór (na co przedkładam kopię badania). Byłam bardzo przerażona i zaczęłam gorąco modlić się do Matki Kalwaryjskiej za przyczyną o. Wenantego. Modlitwa została wysłuchana. Po pobycie w Centrum Onkologii we Wrocławiu w dniach 10-24 maja 1999 r. nie stwierdzono zmian nowotworowych, co dokumentuję kartą informacyjną leczenia szpitalnego. Uważam, że tylko modlitwa to sprawiła, za co jestem wdzięczna Matce Kalwaryjskiej i o. Wenantemu".


Czcicielka Sługi Bożego


   

Wasze komentarze:
 mama: 27.10.2019, 19:20
 Ojcze Wenanty proszę, módl się do Pana o uzdrowienia relacji w naszej rodzinie pomiędzy mną i córką.Panie Jezu otwórz ją na relacje i przemień jej serce. Boże wierzę ,że przywrócisz pokój i zgodę w naszej rodzinie. Amen,
 Marek: 09.10.2019, 17:32
 Cudowny Ojcze Wenanty proszę, żeby znalazły się pieniądze na spłatę kredytu i na mieszkanie dla Córki. Może będzie możliwość wygrania w toto.Super będzie jak Mariusz znajdzie pracę w Polsce i dobrze płatnej.
 mama: 01.10.2019, 22:29
 Ojcze pomóż mi poproś Pna Jezusa i Matkę Najświętszą o trzeżwosc i wyzbycie się alkoholu dla mojego syna Sylwestra
 Janina: 29.09.2019, 21:24
 Ojcze Wenanty błagam o wstawienictwo u Pana Jezusa naszego blagam o cud o wyjscie z długów .Blagam pomóż mi.To jest niemożliwe poludzku ale wszystko jest możliwe dls Boga. Zlituj się nad moją prośbą. Bóg zapłać.
 Wiesia: 28.09.2019, 16:00
 OjczeWenanty pomoz mi zdobyc pieniadze na zakup mieszlania, kawalerki. Kup go razem ze mną. Blagam Cie pomoz mi. Nie daję rady byc w takim malzenstwie. Ojcze Wenanty spraw cud. Dziekuje przyjacielu. Potrzebuje spokoju!
 Maria: 28.08.2019, 15:12
 O.Wenanty prosze pokornie abys wyprosil potrzebne łaski dla mojego syna.prosze o sprawnosc fizyczna i spoleczna dla niego ,pokonanie niesmiałosci ktora go blokuje w zyciu codziennym.O.Wenanty wstawiaj sie za nami
 Jola: 16.08.2019, 10:32
 Kochany Ojcze Wenanty! Ratuj mnie, moją rodzinę i małżeństwo.Znaleźliśmy się w sytuacji po ludzku bez wyjścia, bez rozwiązania. Czuję ze toniemy. Proszę wyproś nam u Boga łaskę ratunku, znalezienia rozwiązania, które na zawsze uspokoi nasze serca! Pomóż nam dokończyć budowę domu i poprawić naszą sytuację finansową, proszę daj nam nadzieję i znajdź dla nas rozwiązanie
 Jola: 16.08.2019, 10:32
 Kochany Ojcze Wenanty! Ratuj mnie, moją rodzinę i małżeństwo.Znaleźliśmy się w sytuacji po ludzku bez wyjścia, bez rozwiązania. Czuję ze toniemy. Proszę wyproś nam u Boga łaskę ratunku, znalezienia rozwiązania, które na zawsze uspokoi nasze serca! Pomóż nam dokończyć budowę domu i poprawić naszą sytuację finansową, proszę daj nam nadzieję i znajdź dla nas rozwiązanie
 Agata: 06.08.2019, 20:43
 Boże, ratuj mojego syna Jakuba, za przyczyna Ojca Wenantego.Ty Panie wiesz i znasz jego serce .Wypros dla niego Dary Ducha Świętego.
 Agata: 06.08.2019, 20:31
 Ojcze Wenanty błagam Cię, wypros u Matki Najświętszej i Jezusa Chrystusa ,cud uzdrowienia mojego syna Jakuba z nerwicy lękowej i ,aby mogł studiowac .Niech sie otworzy przed rówieśnikami i nie bedzie samotny.Daj mu odwage ,niech nie paraliżuje go strach ,ze nie poradzi sobie,ten lek zamyka mu logiczne myślenie i popada w depresje ,ktora niepozwalamu normalnie funkcjonować.Blogoslaw podczas nauki On tak sie stara ,pomóż Niech napotka na swojej drodze życzliwch i pomocnych kolegów.Ojcze niech ten rok nauki nie bedzie stracony .Bądz z nimi prowadz go .Prosi matka .Bóg Zaplac Ojcze.
 Maria: 27.07.2019, 20:48
 Ojcze Wenanty przez Twe wstawiennictwo proszę o uzdrowienie relacji w rodzinie,pojednanie między rodzeństwem.Uproś u Boga łaskę wyjścia z trudności finansowych.Zawierzam też ufną prośbę o dom dla potrzebujących, pomóż Siostrom w otwarciu domu rekolekcyjnego i usuń przeszkody prawne i finansowe
 Kasia: 26.07.2019, 10:08
 Ojcze Wenanty proszę pomóż mi znaleźć pieniądze na zakup mieszkania, kup go ze mną i daj normalne warunki do życia. Dziękuję
 Gosia: 24.07.2019, 06:34
 Ojcze Wenanty, błagam cię uproś mi łaskę tych pieniędzy, które tak pilnie potrzebuję żeby dzisiaj oddać i pospłacać zaległosci. Ojcze Wenanty wstaw się za mną u Pana Boga Najwyższego i bardzo Ci dziękuję, że dzięki Twojemu orędownictwu Pan mnie wysłuchuje. Ale błagam dzisiaj szczegolnie o pomoc bym miała te pieniądze tak bardzo potrzebne o. Wenanty. W imię Ojca i Syna i Ducha św. Amen.
 bogumila: 30.06.2019, 18:21
 Ojcze Wenanty proszę Cie za Twoja przyczyna o laske zdrowia dla Bogdana,otocz opieka cala nasza rodzine
 Andrzej Z.: 24.06.2019, 10:56
 Sługo Boży Wenanty prosze o wstawiennictwo u Pana Boga w intencji wygrania tych pieniędzy potrzebuje ich między innymi do spłaty domu w którym mieszkam.Jak tylko moja mam umrze to rodzina ze Szczecina bedzie spłaty połowy spadku.Skąd ja wezme tyle pieniędzy.Stane się bezdomny. Wenanty prosze niech wygram te ponad trzy miliony złotych na spłate .Niech już zaczne spać spokojnym snem.Bo na razie każdy dzień jest dla mnie udręką.Jak tylko wygram to obiecuje zrobić to co przysięgłem Ci.
 Twój czciciel Andrzej.: 17.06.2019, 14:42
 Ojcze Wenanty poproś Pana Boga o prośbe spełnienie która mi z mamą jest tak bardzo pilna i potrzebne sami sobie nie poradzimy.A jesteśmy tak blisko jak 15 czerwca 2019 roku byłem.Błagam o ten cud.Prosze Wenanty nie każ mi dłużej czekać bo działasz natychmiast.Każdy dzień jest dla mnie udręką czekając na spełnienie tej prośby. Przyjdż we śnie i mi powiedz lub pokaż .Dotrzymam słowa to co ci obiecałem dam jak w niebie wyprosisz tą prośbe u Pana Boga szybko.
 Barbara: 12.06.2019, 07:47
 Mój Boże proszę Cie za wstawiennictwem Ojca Wenantego dopomóż uwolnić się od długów, pomóż mi znaleźć jakieś rozwiązanie, dodatkową pracę sama nie wiem już co, daj mi siłę do modlitwy, tracę siły i chęć do życia, nie widzę wyjścia. Otocz mnie Boże swoja opieką, a Ty ojcze Wenanty proś dobrego Boga o łaski które mi są bardzo pilne i potrzebne sama sobie nie poradzę.
 Andrzej: 10.06.2019, 19:19
 Błagam Cię, Ojcze Wenanty o wygranie kwoty potrzebnej o którą cię tak prosze teraz.
 Mama: 07.06.2019, 21:29
 Ojcze Wenanty proszę Cię w intencji mojego synka, by otworzył się na relacje z rówieśnikami i dorosłymi. Proszę Cię, by był zdrowy. Ojcze otwórz go. Dziękuję Ci bardzo. Już po pierwszym dniu modlitwy czuje się spokojniejsza i czuje że weźmiesz sprawy w swoje dłonie. Kocham Cię i proszę tylko uzdrow wszystkie deficyty u mojego dziecka.
 iwona: 04.06.2019, 20:13
 o nawrocenie meza
(1) [2] [3]


Autor

Tresć
[ Powrót ]
 
[ Strona główna ]


Humor | O stronie... | Wspomóż nas | Polityka Prywatności | Reklama | Kontakt

© 2001-2019 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej