Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki
Nowenna Pompejańska

Nowenna Pompejańska

"Nowenna nie do odparcia"

Słowa Matki Bożej

Najświętsza Panna Pompejańska kilka razy pouczała swoich czcicieli, co mają uczynić, aby odebrać łaski, na których im zależało.

Znany jest fakt ukazania się Matki Bożej nieuleczalnie chorej Fortunatynie Agrelli z Neapolu (lat 21), do której powiedziała:

"Za każdym razem gdy chcesz uzyskać ode mnie jakaś łaskę, odpraw na mają cześć trzy nowenny błagalne, odmawiając 15 tajemnic mojego różańca, a potem odpraw
trzy nowenny dziękczynne".


Po odprawieniu nowenny, Fortunatyna Agrelli została cudownie uzdrowiona. Był to początek nabożeństwa, które polegało na odmawianiu przez 54 dni całego różańca, zwanego "Nowenną nie do odparcia".

Modląc się nowenną upraszamy łaski potrzebne dla rozwiązania spraw trudnych i beznadziejnych.


Pompejanka. Odmień swoją codzienność dzięki nowennie pompejańskiej Pompejanka. Odmień swoją codzienność dzięki nowennie pompejańskiej
Praca zbiorowa
Jeśli należysz do osób, które słyszały o Nowennie pompejańskiej, ale jeszcze jej nie odmawiały, najwyższa pora to zmienić... » zobacz więcejKomentarze nie dotyczące Nowenny Pompejańskiej nie będą zamieszczane

Wasze komentarze:
 maria : 13.09.2019, 08:43
 WLACZCIE SIE DO WSPOLNEJ MODLITWY POLSKA POD KRZYZEM JUTRO
 Mama i babcia. : 11.09.2019, 18:22
 Królowo Różańca Świętego, Przenajświetsza Mateńko błagam o długie życie w zdrowiu, w wierze, w miłości do Boga Ojca Wszechmogącego, Jezusa Chrystusa i Matki Bożej dla naszych wszystkich dzieci , wnuków i dla nas. Opiekuj się nami wszystkimi zawsze i wszędzie, chroń od wszystkich chorób, złych mocy i złych ludzi. Dziękuję za wszystkie łaski o które prosiłam i otrzymałam. G
  Justka : 10.09.2019, 08:55
  Mateczko proszę o pomoc aby sytuacja w pracy mego brata się ustabilizowala abyś dała mu siły aby przetrwał ten trudny dał niego czas
 ANNA K: 09.09.2019, 07:16
 MATKO BOŻA ponieważ trema paraliżuje mnie przed wystąpieniem publicznym pragnę na tym forum podziękować Ci za miłość, opiekę i zdroje łask , które wylałaś na mnie i moją rodzinę. KRÓLOWO RÓŻAŃCA ŚWIĘTEGO proszę usłysz moją prośbę i wołanie o pomoc w tych trudnych dniach; pokieruj nami. Matko spraw, żeby moja córka poszła drogą, którą jej wyznaczyłaś z Panem Jezusem. Niech nie będzie sama z tym problemem. MARYJO pokornie proszę, Nowennę Pompejańską odmawiam trzeci raz. Znam już intencję czwartej.
 Lila: 08.09.2019, 12:30
 O prawdziwy nawrót wiary dla mnie i moich córek oraz pogodzenie i miłość dla córki Oli i jej byłego chłopakA
 wiesława: 30.08.2019, 17:28
 Czy wymieniając intencję w Nowennie Pompejńskiej można modlić się ogólnie o zdrowie czy trzeba uszczególnić np.o zdrowe kolana
 Stasio : 30.08.2019, 00:58
 UKOCHANA MATKO BOSKA POMPEJANSKA MODLE SIE CODZIENNIE DO CIEBIE ZA UZDROWIENIE MOIEJ UKOCHANEJ CELERINY!!! WIERZE W CIEBIE CALYM MOIM SERCEM ZE PROSBA MOJA ZASTANIE WYSLUCHANA!!! IN JESUS NAME!!! AMEN, AMEN, AMEN!!!
 Asia: 28.08.2019, 19:17
 Odmówiłam kilka nowenn. Za każdym razem otrzymałam łaski. Siłę, radość, pokój w sercu. Dziękuję Maryjo za siłę do rozwiązania spraw po ludzku nie do rozwiązania. I siłę do wytrzymania trudnych doświadczeń. Mało brakowało, a nie skończyłabym studiów że względów zdrowotnych i dostała niewielką rentę. Dzięki Bogu problemy zdrowotne odeszly w niepamięć. Studia skończyłam. I teraz mam bardzo dobra pracę. A co jakiś czas dostaje kolejne oferty pracy. Mam zamiar odmówić kolejna nowenne w intencji założenia rodziny i spotkania dobrego męża. Mam nadzueje, że i tym razem Matka Boża pomoże i da potrzebne łaski i sama najlepiej wszystkim pokieruje.
 Matka: 28.08.2019, 16:46
 Od 15.08 .19 odmawiam Nowennę Pompejańską zwracając się z prośbą o zawarcie sakramentu małżeństwa przez mojego syna.Proszę Cię Maryjo - jeśli taka wola Twego Syna- pomóż!!!
 Joanna: 27.08.2019, 20:45
 Oto moje świadectwo. Nie wiem czy w ogóle ludzie niewierzący w Najświętszą Matkę Boską zaglądają w ogóle na takie strony poświęcone modlitwie ale to do nich głównie kieruję moje świadectwo. Ja jestem wierząca i zawierzam Matce Najświętszej wiele spraw, ostatnio jednak dotknęła mnie prawdziwie „beznadziejna” sprawa: u mojego taty wykryto nowotwór złośliwy płuca. Na początku się załamałam ale tylko przez chwilę, gdyż od razu przyszła myśl, że jeśli człowiek nic nie może, to przecież Maryja może wszystko. Nowenne zaczęłam odmawiać jeszcze będąc w rozterkach o zdrowie taty, ale już po kilku dniach spłynął na mnie spokój, że wszystko będzie dobrze. Po prostu. Nie płakałam już, bo wiedziałam, że Najświętsza Panienka uczyni mi tę łaskę. Ona nie odmawia swoim dzieciom. Ale trzeba naprawdę wierzyć. Bezmyślne, mechaniczne „odklepywanie” różańca bez wiary w moc Maryi nic nie da. Ja wierzyłam i właśnie dzisiaj 18 dni po odmówieniu nowenny dowiedziałam się, że lekarze robiący naświetlania nie widzą już guza! DZIĘKI CI O PANI!
 N + P + M: 25.08.2019, 21:47
 Maryjo pomóż mojej rodzinie . Proszę Cię całym serce o szybki powrót mojego męża z więzienia i żeby sprawy w sodzie zakończyły się pozytywnie . Amen
 Agnieszka: 22.08.2019, 13:37
 Proszę Cię Maryjo o zdrowie dla mojej mamy i siły. Ty wiesz, ile rzeczy mamie dolega, ciagle w bólu . Z jednej choroby wpada w drugą. Błagam, żeby wynik biopsji wyszedł dobry, żeby mama nie musiała znowu kolejną chorobą sie martwić. Maryjo Kochana przyjmij moją Nowennę Pompejańską i usłysz moje wołanie o zdrowie dla mamy.
 Edyta : 22.08.2019, 00:11
 Bedac z pielgrzymka w Medjugorie w pazdzierniku 2018 roku prosilam Maryje o znak co mam robic jak poradzic sobie w klopotach w malrzenskich, prosilam Maryje o znak i otrzymalam namacalny znak. W ostatni dzien pielgrzymki odtrzymalam od nieznajomej kobiety rozaniec z obraczkami . Kobieta powiedziala mi modl sie za swoje mlarzenstwo. Ja jednak nie moglam sie pozbierac az do 14 sierpnia 2019 kiedy to Maryja dala mi ta laske ze moge sie modlic. Tuz po zakonczeniu pieszej pielgrzymki na Jasna Gore w drodze do domu dostalam laske zaczecia odmawiania Nowenny Pompejanskiej o wypelnienie sie woli bozej w trudnej sytuacji malrzenskiej...trwam w modlitiwe i wierze ze Maryja przeprowadzi mnie przez nowenne...a co najwarzniejsze da konkretne rozwiazanie.
 Wdzięczna: 20.08.2019, 16:50
 Jakiś czas temu odmawiałam Nowennę Pompejańską za moje małżeństwo. Maryja obdarzyła mnie ogromnym pokojem, codziennie pomagała przejść przez trudną sytuację. Pomogła Nam, przez jakiś czas było pomiędzy mną a mężem dobrze. Chociaż obecnie znowu jest ciężko, wierzę że Matka Boża pomoże nam się pojednać i przebaczyć sobie nawzajem. Bardzo długo zwlekałam z napisaniem tego świadectwa, pomimo że pomiędzy mną a mężem ponownie jest źle to wiem że Maryja jest z nami i nam pomaga.
 Barbara: 19.08.2019, 04:52
  17.08.2019 rozpoczęłam nowennę pompejańską o powrót do zdrowia dla Roberta.Ten różaniec odmawiam na Twoją cześć Najukochańsza Matko.Rozpoczęłam tę nowennę z niepokojem, czy dam radę, ale z wielką wiarą, miłością ,nadzieją i ufnością o wysłuchanie mojego błagania. Proszę o pomoc i opiekę o wytrwanie do końca . Trzeci dzień modlitwy a moje serce napełnia się coraz większą miłością do Ciebie Maryjo i do Twojego Syna. Zaczynają dziać się małe cuda. Matko Kochana dziękuję Tobie i Twojemu Synowi. Pomagaj Robertowi w cierpieniu , chroń go , napełniaj jego serce nadzieją , pokojem a najbliższych otaczaj opieką. Królowo Różańca Świętego módl się za nami.
 Beata: 18.08.2019, 21:22
 Najświętsza Matko modlę się do Ciebie o łaskę uzdrowienia mojej córeczki, wiem ze jestes Matką cierpliwie słuchającą a ja pokornie Ciebie proszę abyś wyprosiła dla mnie tę łaskę u swego Syna o którą Cię proszę. Niech się stanie Twoja wola.
 Beata: 18.08.2019, 21:21
 Najświętsza Matko modlę się do Ciebie o łaskę uzdrowienia mojej córeczki, wiem ze jestes Matką cierpliwie słuchającą a ja pokornie Ciebie proszę abyś wyprosiła dla mnie tę łaskę u swego Syna o którą Cię proszę. Niech się stanie Twoja wola.
 Malgorzata: 17.08.2019, 20:48
 Właśnie 15.08.2019r. Rozpoczęłam nowennę z wielkim lękiem.i strachem że nie dam rady że nie uda mi się dotrwać do końca. Przymierzalam się dłuższy czas mam intencje za syna Marcina To bardzo dobry syn i człowiek jakoś mu się nie układa w życiu. Jest samotny od dłuższego czasu nie może znaleźć pracę. Wszystko układam mu się nie tak jak.powinno.Wszystko z wielkim.trudem i pod górę. Jakby jakieś żle fatum. Syn to znosi dzielnie a mnie jest to bardzo żal. Proszę Cię Nasza Ukochana Mateczko dopomóż pobłogosław otocz opieką mojego syna, proszę dopomóż abym wytrwala w modlitwie.
 Bożena : 15.08.2019, 20:48
 Maryjo dzisiaj obchodzimy Twoje wniebowzięcie zaczynam nowennę proszę Cię doprowadź Roberta do Pana Jezusa zagubił się zupełnie o ratuj go
 Czcicielka: 15.08.2019, 19:10
 Matko dziękuję ci za cud mojego syna. Gdy po pierwszym poronieniu usłyszałam o nowennie postanowiłam również poprosić Panienke o cud. W sumie o ciążę i dziecko odmówiłam 5 razy , nie było łatwo w czasie trwania modlitwy poroniłam jeszcze 2 razy, ale wiedziałam że moja prośba zostanie wysłuchana. I tak się stało. Dzięki Matce Bożej mam cudownego synka. Każdego dnia dziękuję za niego i proszę o zdrowie
(1) [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35]


Autor

Tresć
[ Powrót ]
 
[ Strona główna ]

Pełna wersja | Polityka Prywatności | Reklama | Kontakt

© 2001-2019 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej