Testy Psychotesty Zagadki Rebusy Cienie Pomoc Duchowa Zabawy Złudzenia Psychologia Quizy Triki

Psychotesty. Sprawdź jaka i jaki jesteś

Ostatnia aktualizacja 11 lipca 2022 r.

Spis psychotestów (91 psychotesty)

Spis psychotestów

Wybór psychotestów

W odpowiedzi na pytanie "czy masz ofiarne serce?" może Ci pomóc nasz błyskawiczny test. Oczywiście pod warunkiem, że sam wobec siebie będziesz szczery. Przy rozwiązywaniu testu masz do dyspozycji trzy odpowiedzi: tak; jak kiedy, nie wiem; nie. No więc jak jest z Tobą?

Czy potrafisz dzielić się?

Nowych przyjaciół poznaje się w wielu sytuacjach: na wycieczce, na meczu, w czasie wakacji... Ale można w bardzo różny sposób korzystać z nadarzających się okazji. Jedni rzucają się w wir zabawy, drudzy wolą zostać sami, inni z kolei czekają, aż pojawi się prawdziwy przyjaciel. Chcesz się przekonać do której grupy Ty należysz? Odpowiedz na 12 pytań w naszym psychoteście.

Czy łatwo zawierasz nowe znajomości?

"Młodzież nie jest zbyt uprzejmna" - stwierdzają często dorośli. To prawda czy fałsz? Odpowiadając na poniższe pytania sprawdź, w jakim stopniu ty sam jesteś uprzejmy.

Czy jesteś uprzejmy?

Miła, ale kapryśna... Równy facet, ale wybuchowy... Oto charakterystyka rozpieszczonych nastolatków. Czy i Ty do nich należysz? Chcesz się przekować? Odpowiedz na 12 pytań w przygotowanym psychoteście.

Czy jesteś rozpieszczonym nastolatkiem?

Kiedy ktoś cię uderzy, kiedy otrzymasz policzek - nadstaw i drugi. Tego wymaga od nas Jezus w miejsce starotestamentowej reguły "oko za oko, ząb za ząb". Chcesz wiedzieć jak sobie z tym radzisz? Rozwiąż uważnie nasz test.

Oko za oko czy raczej: nadstaw drugi policzek? - rozwiąż psychotest

Masz plan na każdy dzień czy lubisz niespodzianki? W jaki sposób żyjesz? - rozwiąż psychotest

Lubisz mieć wszystko zaplanowane a może wolinisz życiowe niespodzianki? Chcesz się dowiedzieć? Odpowiedź na 20, któtkich pytań w teście.

Masz plan na każdy dzień czy lubisz niespodzianki? W jaki sposób żyjesz? - rozwiąż psychotest

Ekstrawertyk czy introwertyk. Jaki jest twój charakter?

Jesteś stuprocentowym ekstrawertykiem, czyli osobą skierowaną w stronę otaczającego nas świata a może tuprocentowym introwertykiem, czyli osobą skierowaną ku sobie, ku działalności wewnętrznej? Może się zdarzyć, że jesteś w połowie estrawertykiem i introwertykiem. Co ty na to?

Ekstrawertyk czy introwertyk? - rozwiąż psychotest

Jesteś jesteś sympatyczny?

Czy jesteś z natury sympatyczny a przyjaźnić się z tobą to prawdziwa radość? A może nikt nie może z Tobą wytrzymać i chcesz zostać bez przyjaciół? A może wciąż pracujesz, żeby być sympatycznym(ą) i czasem udaje ci się to lepiej, czasem gorzej. Chcesz się przekonać? Zrób sobie mały sprawdzian - rozwiąż ten psychotest.

Jesteś jesteś sympatyczny? - rozwiąż psychotest

Jesteś miły czy niemiły?

Czy jesteś miły dla każdego i nikogo nie chcesz urazić? A może w myśl przysłowia: "Mowa jest srebrem, lecz milczenie złotem" nie chcesz nikomu sprawić przykrości nawet jeśli to prawda? Czy zatem jesteś grzeczny, a może zupełnie przeciwnie? Chcesz poznać odpowiedź - rozwiąż ten psychotest.

Szczery czy niegrzeczny? - rozwiąż psychotest

Czym jest dla ciebie prawda

Czy dla ciebie prawda jest nadrzędną wartością i na niej budujesz swoje relacje z innymi. Czy zdarząją ci się upadki w mówieniu prawdy? A może prawda dla ciebie nie ma większego znaczenia i jesteś prawdomówny tylko wtedy, kiedy spodziewasz się konkretnej korzyści? Chcesz się przekonać?

Czym jest dla ciebie prawda - rozwiąż psychotest

Jakim jesteś przyjacielem?

Czy potrafisz zawierać trwałe, oparte na wzajemnym szacunku i zrozumieniu przyjaźnie, czy tylko przelotne znajomości? Od tego, jakim jesteś przyjacielem zależy, jakich masz przyjaciół.

Jakim jesteś przyjacielem? - rozwiąż psychotest

Jaki kolor kwiatu najbardziej Ci się podoba?

Czy kolor kwiatu może dotyczyć tego jaka jesteś na każdego dnia? Rozwiąż ten psychotest i sprawdź czy wyniki się pokrywają z życiem.

Jaka jesteś? - rozwiąż psychotest

Czy jesteś prawdziwą altruistką?

Czy chętnie lubisz działać na korzyść innych nie myśląc o sobie? A może jest zupełnie inacze... Czy chcesz się przekonać? Rozwiąż dla zabawy ten psychotest.

Czy jesteś prawdziwą altruistką? - rozwiąż psychotest

Czy masz szczęście w życiu?

Czy masz szczęście w życiu, a może narzekasz na jego brak? Czy na swoje życie patrzysz z optymizmem? Poświęć chwilkę i odpowiedz na 12 pytań w tym psychoteście.

Czy jesteś prawdziwą altruistką? - rozwiąż psychotest

Czy zawsze jesteś sobą?

Czy jest ktoś, kto wie, jaka jesteś naprawdę? Czy bez ez względu na okoliczności zawsze jesteś sobą? A może doskonale udajesz lub też swoim zachowaniem potrafisz znakomicie dostosować do otoczenia. Chcesz poznać odpowiedź?

Czy jesteś zawsze sobą? - rozwiąż psychotest

Czy działasz ludziom na nerwy?

Czy swoim zachowaniem zdarza ci się kogoś zdenerwować, a może rzadko działasz ludziom na nerwy lub po prostu jest irytujące dla innych? Chcesz się przekonać? Spróbuj odpowiedzieć na kilka pytań.

Czy ddziałasz ludziom na nerwy? - rozwiąż psychotest

Czy łatwo zdobywasz przyjaciół?

Czy potrafisz słuchać, współczuć? Czy można na tobie polegać? Jeśli tak to wymarzonym kandydatem na przyjaciela. A przyjaciół nie potrzebujesz lub swoich dawnych przyjaciół po prostu zostawiasz. Rozwiąż ten psychotest a dowiesz się nieco więcej o przyjaźni.

Czy łatwo zdobywasz przyjaciół? - rozwiąż psychotest

Psychotesty dla kobiet

Psychotesty dla mężczyzn

Psychotesty o Twoim wnętrzu

Psychotest naukowy

Psychotesty o miłości

Psychotesty o zdrowiu

Psychotesty o Tobie

Psychotesty różne

O psychotestach

Najnowsze psychotesty

Ostatnie komentarze
Ktoś w dniu 31.01.2023, 00:17 piszę

Wynik 20p Czuje że i tak z tym nic nie zrobie
Kasia z Bolt w dniu 23.01.2023, 00:03 piszę

Nie zgadzam się z wynikiem! Nie jestem jakąś kurom domowom, wypraszam to sobie. Nieadekwatny quiz. ale doceniam, że poruszone zostały takie warzne kwestie jak rodzina, mąż i dzieci. Jestem bardzo rodzinną osobą. Moja rodzina przekazuje sobie tradycję od pokoleń!! Ci młodzi ludzie obecnie nie mają za grosz szacunku do starszcyh osób. Poczekajcie aż na starość będziecie sami bez pomocy. dklatego proszę o pieniądze na nowy komputer dla mojej córki. Bardzo chce komputer, a wy macie komputery, podzilcie się. Jak tak można!! Gdzier równość, też chce moja córka mieć komputer., Konto bankowe podam na maila. Z góry dziękuję! A tym rozpusxzczonym młodym ludziomn oni do kościoła na spowiedź i się modlić, żeby im grzechy wybaczono. ZBogiem! Pozdrawiam. I proszze bez hejtu. Grażyna
Aga w dniu 22.01.2023, 08:05 piszę

Nieźle.. 110 pkt, kobieta
to ja w dniu 11.01.2023, 10:30 piszę

nwm co powiedzieć hehehe
em w dniu 09.01.2023, 15:12 piszę

No własnie , wszystko po 2 razy i co z tego wynika ? Słaby test;p
Mario w dniu 29.12.2022, 12:28 piszę

Ha ha wyszło ze jestem sympatyczny
marzena aneta w dniu 14.12.2022, 02:15 piszę

nienawidze zazdrości oszustwa złodziejstwa proszę o miłość uczciwość sprawiedliwość na świecie dziękuję proszę o domu kupno dobrą mieszkania sprzedaż urode zdrowie pieniądze dobrego kawalera męża młodego niepalącego pobożnego religijnego uczciwego dziękuję modlitwa ma moc nie ma modlitw nie wysłuchanych modlitwa ma moc modlitwa cuda czyni miłość cuda czyni nadzieja cuda czyni pokora cuda czyni sprawiedliwość cuda czyni uczciwość cuda czyni ufność cuda czyni wiara cuda czyni wiara to jest pewność bez dowodu wiara to jest droga którą docieramy do marzeń dziękuję dziękuję dziękuję dziękuję dziękuję dziękuję dziękuję dziękuję dziękuję dziękuję dziękuję dziękuję dziękuję dziękuję dziękuję dziękuję dziękuję dziękuję dziękuję dziękuję dziękuję dziękuję dziękuję dziękuję dziękuję dziękuję
Lewy brzeg odry w dniu 06.12.2022, 09:45 piszę

Niezly test na studia xd
Tomasz Terka w dniu 01.12.2022, 14:44 piszę

witam wszystkich serdecznie
Olek w dniu 01.12.2022, 10:28 piszę

20 punktów - brak pewności siebie. Równam agresję z "wojnami", czyli zachowaniami związanymi z podejmowaniem decyzji za innych.

[ Powrót ]
[ Strona główna ]

Modlitwy | Zagadki | Opowiadania | Miłość | Powołanie | Małżeństwo | Niepłodność | Narzeczeństwo | Prezentacje | Katecheza | Maryja | Tajemnica Szczęścia | Dekalog | Psalmy | Perełki | Cuda | Psychotesty |

Polityka Prywatności | Kontakt

© 2001-2021 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej