Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki

Pani jest cudem w medycynie

W styczniu 1987 r. potworne bóle brzucha stały się powodem, że znalazłam się w szpitalu. Przewieziono mnie do kliniki onkologicznej w Warszawie. Tam mnie operowano. Okazało się, że to ostatnie stadium nowotworu z przerzutami na jelita. Cały brzuch był "jednym wielkim rakiem". W ciągu trzech tygodni z 62 kg spadłam do 36 kg. Bóle były potworne. Załamałam się i nie chciałam żyć. Byłam tak wyniszczona, że nie słyszałam, nie widziałam, zapomniałam nawet się modlić. Wszystko działo się gdzieś poza mną. Nie myślałam o tym, że umieram, że pozostawiam czwórkę dzieci.

Aż nagle, z Bożą pomocą, zaczęłam walczyć o każdą godzinę, o każdą sekundę życia. Tę wolę walki wlał we mnie ks. M. K. - kapelan kliniki. Po udzieleniu mi ostatnich sakramentów, przyszedł i przekonał mnie, że "Bóg z pewnością wysłucha modlitw całego oddziału". Wszystkie chore modliły się o me zdrowie.

Umierałam. Na początku marca przewieziono mnie do szpitala w rejonie mego zamieszkania. Rodzinie chciano w ten sposób zaoszczędzić wydatków związanych z transportem zwłok.

Lekarze w miejscowym szpitalu nie dawali jeszcze za wygraną. W tym czasie dostałam z Lichenia obrazek Matki Bożej Licheńskiej, a na nim wiadomość, że przed Cudownym Obrazem Matki Bożej są w mojej intencji odprawiane Msze św. Przez cały czas mego pobytu w szpitalu, ten obrazek stał na moim stoliku. Modliłam się, przyjmowałam Komunię św. i żyję! Żyję wbrew wszelkim prognozom!

W Wielki Czwartek zabrano mnie do domu. Powoli uczyłam się chodzić. W połowie kwietnia przyjechał odwiedzić mnie ordynator mojego oddziału. Zobaczywszy mnie na nogach, uklęknął na brudnym podwórku i powiedział na cały głos: - Boże, dzięki Ci! To nie do pojęcia ludzkim rozumem.

Od tej chwili moje zdrowie poprawiało się z dnia na dzień. Pogodziłam się z faktem, że co zjem, to zaraz ucieka mi do worka w brzuchu. Pogodziłam się również z ranami wokół jelita. Mam je cały czas, gdyż kwasy trawienne spływały po skórze i paliły ją do krwi. a Jedna ze znajomych przywiozła mi wodę ze § źródełka w Licheniu. Tą wodą obmyłam rany i o jak zwykle położyłam się na nocny spoczynek. Po rannym przebudzeniu ze zdumieniem stwierdziłam, że nie było już ran! Skóra na brzuchu stała się zdrowa, normalna! Aż bałam się o tym powiedzieć. Kto mi uwierzy?

Trzy tygodnie temu moja pani doktor pojechała na kurs podyplomowy do kliniki onkologicznej w Warszawie, tej samej, w której mnie operowano. Skorzystała z okazji i zaczęła o mnie opowiadać. Zdziwienie wszystkich było ogromne, nie spodziewano się, że jeszcze żyję. Zdecydowano się na konsultację profesorską. Powitali mnie z niekłamaną radością. Po badaniach komputerowych i wszelkich innych zgodnie stwierdzili: - Jesteśmy tylko ludźmi, nie wiemy, co się stało. Po nowotworze nie ma nawet śladu, nie ma przerzutów. Pani jest cudem w medycynie. My nie wierzyliśmy, że dojdzie pani żywa do miejscowego szpitala.

Niebawem poddam się następnej operacji. Nie obawiam się ponownego bólu. Jestem pełna ufności do Najlepszej z Matek. Wierzę, że nie opuści mnie w potrzebie.

Irena Sz., woj. siedleckie, 1988 r.

Pielgrzym Licheński
Kwiecień 2005 r.


   

Wasze komentarze:
 Ewa: 14.08.2021, 21:08
 Mateczko udziel mi zdrowia
 Bożena n: 29.06.2021, 00:17
 Mateńko Lichenska uzdrow mnie proszę pomóż mi
 mama Grzesia: 27.02.2021, 07:12
 Matko Lichanska upros zdrowie do mpjego synka Grzesia jest w ciezkim stanie potrzebne laski zeby stan sie polepszyl zebywrocil do nas spomusz i wysluchaj
 Mama .: 27.12.2020, 13:52
  Dziękuję za wszystkie łaski ,błagam otocz opieką syna postaw na jego drodze życia odpowiednią dziewczynę
 Córka Boga: 09.07.2020, 22:50
 Kocham Cie Mamo, dziekije ze jesteś i czuwasz nad nami. Prosze miej mnie w swej opiece. Amen
 Łucja .: 08.03.2020, 16:30
 Cudowna Matuchno wybłagaj cud poznania dobrej dziewczyny dla syna .
 Pola: 03.03.2020, 20:39
 MATUCHNO LICHEŃSKA uproś u Boga zdrowie psychiczne dla mojego syna Łukasza i dla mnie
 dziadek: 17.02.2020, 15:17
 a ja nie zyje i to wina maryi jak spadalem z 1000 m i sie modlilem to nie zareagowala
 Adrian: 04.01.2020, 00:39
 Dziękuję Matko Boża za Twą miłość do nas grzeszników. Ty wiesz, za co Ci dziękuję. Kocham Cie, i przepraszam za wszystko. Proszę pamiętaj o mnie, że Cię bardzo Kocham.


 Grażyna: 13.08.2019, 16:53
 Dziękuję Matko,że pogagasz cierpiącym i beznadziejnie chorym.
 wierząca: 08.01.2019, 00:03
 Mateczko Licheńska dziękuję za uproszone łaski u Boga i Twoją opiekę nad Nami.Pan Bóg jest Miłosierny, wiara i modlitwa czynią cuda .Bóg wysłuchał próśb i modlitw Naszych .Córka została uzdrowiona z guza przydatków ,który całkowicie zniknął.Bóg zapłać .Chwała Panu
 wierząca: 24.11.2018, 11:12
 Mateczko Licheńska wypraszaj u Boga potrzebne łaski ludziom chorym ,cierpiącym ,którzy potrzebują Twojej pomocy i mniej ich w Swojej opiece.Silna wiara i modlitwa czynią cuda. Bóg zapłać .Chwała Panu
 ewa: 11.02.2018, 15:22
 Chwała Panu ..!!!
(1)


Autor

Treść

Nowości

Litania do bł. Jerzego PopiełuszkiLitania do bł. Jerzego Popiełuszki

Na tamie we WłocławkuNa tamie we Włocławku

Co nam może dziś dać ksiądz Jerzy?Co nam może dziś dać ksiądz Jerzy?

Bł. Aniela Salawa Wobec duszy mojej Pan Bóg miał zamiary wielkieBł. Aniela Salawa Wobec duszy mojej Pan Bóg miał zamiary wielkie

Wiersze o świętym Franciszku z AsyżuWiersze o świętym Franciszku z Asyżu

Wspomnienie o ks. Jerzym PopiełuszceWspomnienie o ks. Jerzym Popiełuszce

Krótki życiorys Księdza Jerzego PopiełuszkoKrótki życiorys Księdza Jerzego Popiełuszko

Wierzę... w Syna Bożego Jednorodzonego, który z Ojca jest zrodzony przed wszystkimi wiekamiWierzę... w Syna Bożego Jednorodzonego, który z Ojca jest zrodzony przed wszystkimi wiekami

U mnie na weselu żadnego alkoholu nie będzieU mnie na weselu żadnego alkoholu nie będzie

Refleksje natchnione encykliką Misja Odkupiciela (MO)Refleksje natchnione encykliką Misja Odkupiciela (MO)

Najbardziej popularne

Litania do Najświętszej Maryi PannyLitania do Najświętszej Maryi Panny

Modlitwy do św. RityModlitwy do św. Rity

Litania do św. JózefaLitania do św. Józefa

Jezu, Ty się tym zajmij - Akt oddania się JezusowiJezu, Ty się tym zajmij - Akt oddania się Jezusowi

Modlitwa o CudModlitwa o Cud

Poprzednia[ Powrót ]Następna
 
[ Strona główna ]

Modlitwy | Zagadki | Opowiadania | Miłość | Powołanie | Małżeństwo | Niepłodność | Narzeczeństwo | Prezentacje | Katecheza | Maryja | Tajemnica Szczęścia | Dekalog | Psalmy | Perełki | Cuda | Psychotesty |

Polityka Prywatności | Kontakt

© 2001-2021 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej