Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki
 
Czerwone Wierchy, Tatry - 18.09.2007


Wasze komentarze:
 jola: 15.04.2009, 14:20
 Góry to szczeglnie uprzywilejowane miejsce spotkania z Bogiem.
 Iwona: 03.06.2008, 20:33
 Przepięknie!To moje ukochane Tatry,które uwielbiam zdobywać.Przypomina mi się ostatni pobyt w Zakopanym i te piękne widoki.
 little g.: 18.01.2008, 15:35
 Jej... Przepiękne zdjęcia... przypominają mi się ubiegłoroczne wakacje... szłam dokładnie tym samym szlakiem. Nasze polskie Tatry są naprawdę przepiękne!! Kocham te widoki!!
 Beata: 27.12.2007, 19:45
 "Tam słyszysz serce jak bije na mszę za wolność. Tam wysoko nie wspinają się zaszczyty, nie liczą się majątki tylko pewność kroków. We właściwej hierarhii granitu i ciała, we właściwej proporcji nieba z horyzontem, w bezpieczeństwie zwykłego przyciągania ziemi, nie pragnie się niczego, tylko pić ze źródła. Na niepodległej skale jesteś tym, kim jesteś...oczami do patrzenia, uszami do słuchania, ustami do milczenia..." /M. Klubowicz/
 ewa: 27.12.2007, 15:34
  Mgła...trochę "podobna" do obłoku...maj...czas , który był ...jest i będzie...błękitne niebo..woda...godz.15 i Obłoki..., które nikną...w czasie trwania modlitwy...i " zstąpił Duch Pana " , NO i BIEDRONKA masz Oczywiście RACJĘ...!!!!! Pozdrawiam Cię Biedronka !
 Biedronka: 27.12.2007, 01:32
 Ten szlak górski (Czerwone Wierchy), to jak droga człowieka do miłości. Droga na której każdy z przemierzających tę drogę, oglądających zdjęcia znajdzie coś z własnego życia.Jednych zachwyci tylko, a może aż widok piękna przyrody, inny zobaczy mgłę osłaniającą zbocza górskie a może własne życie , jeszcze inny zachwyci się nad dziełem stworzenia, ktoś inny wskaże trud drogi pod górę...itd.To piękne jak wiele możemy się o sobie dowiedzieć czytając zdjęcia przez własne okulary doświadczeń życia. Ale niezaprzeczalne jest to , że my właśnie- ludzie, stanowimy kolorową tęczę na niebie naszych wrażeń, naszego postrzegania życia, wędrówki do tego co w nas jest najpiękniejsze.Do miłości i piękna.Przez życie i jego trudne czasami do odkrycia piękno ukryte też w cierpieniach własnego krzyża dostrzegamy Stwórcę Życia, dostrzegamy Boga. Tylko nie każdy z nas zatrzymuje się na szlaku wędrówki by odpocząć, złapać oddech i kontemplować z Bogiem dzieło stworzenia. A wystarczy zatrzymać się na szlaku życia przy słowach..."Niech zstąpi Duch twój i odnowi oblicze ziemi".Tej ziemi która jest w Tobie i z której prochu powstałeś. Wszak jesteśmy cząstką przyrody ale też cząstką Boga który nas stworzył na swoje podobieństwo.
 Maria: 27.12.2007, 01:25
 byłam tam kilka lat temu. Wierzchołki gór w chmurach, zamarznięte kosmyki moich długich włosów i przeszywające zimno. I to piękno - przede wszystkim..
 ewa: 26.12.2007, 18:23
  Tutaj widzać Potęgę BOGA , szczególnie podobają mi się góry z tymi mgłami...czasami i w życiu wyłania się coś WIELKIEGO z mgieł.............pozdrawiam ciepło .
 Tomek: 26.12.2007, 18:09
 „ Wzgórze na wzgórze zdobywczo się piętrzy i wyczerpana urywa się ścieżka. Ze zmierzchem spokój zstępuje najświętszy, panuje cisza i Bóg w górach mieszka.” Leopold Staff Tak Bóg w górach mieszka...
(1)


Autor

Treść

Nowości

św. Bonawenturaśw. Bonawentura

Modlitwy do św. BonawenturyModlitwy do św. Bonawentury

Litania do św. BonawenturyLitania do św. Bonawentury

Modlitwa do św. Pompiliusza Marii PirrottiegoModlitwa do św. Pompiliusza Marii Pirrottiego

Nie umiem się modlić jak Niemiec...Nie umiem się modlić jak Niemiec...

ks. Romuald Laquaks. Romuald Laqua

Najbardziej popularne

Modlitwa o CudModlitwa o Cud

Tajemnica SzczęściaTajemnica Szczęścia

Modlitwy do św. RityModlitwy do św. Rity

Litania do św. JózefaLitania do św. Józefa

Jezu, Ty się tym zajmij - Akt oddania się JezusowiJezu, Ty się tym zajmij - Akt oddania się Jezusowi

Godzina Łaski 2023Godzina Łaski 2023

[ Powrót ]
 
[ Strona główna ]


Humor | O stronie... | Wspomóż nas | Polityka Prywatności | Reklama | Kontakt

© 2001-2024 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej