Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki

Modlitwy do św. Rity

(święta od spraw beznadziejnych)

Święta Rito, Patronko spraw trudnych, Orędowniczko w sytuacjach beznadziejnych, cudna gwiazdo świętego Kościoła naszego, zwierciadło cierpliwości, pogromicielko szatanów, lekarko chorych, pociecho strapionych, wzorze prawdziwej świętości, ukochana Oblubienico Chrystusa Pana naznaczona cierniem z korony Ukrzyżowanego. Z głębi serca czczę Ciebie i zarazem błagam módl się za mną, o uległość woli Bożej we wszystkich przeciwnościach mojego życia. Przybądź mi z pomocą, o święta Rito i spraw, abym doznała skutków Twej opieki, by modlitwy moje u tronu Bożego stały się skuteczne. Wyproś mi wzmocnienie wiary, nadziei i miłości, szczerego i dziecięcego nabożeństwa do Matki Bożej oraz łaskę... (wymienić ją).

I to spraw, abym zwyciężywszy wszelkie przeszkody i pokusy, mogła dojść kiedyś do nieba i tam Ci dziękować i wiecznie cieszyć się towarzystwem Ojca, Syna i Ducha Świętego. Amen.


* * * * *

Pozdrawiam cię święta Rito, napełniona miłością i pokojem, przykładzie każdej wszelkiej cnoty, wierna uczennico Chrystusa. Pomóż nam, patronko rodziny i przebaczenia, uwierzyć, że dla Boga wszystko jest możliwe i wspomagaj nas w każdej potrzebie. Amen.

* * * * *

O, Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, spraw, abym w walce, którą toczę ze światem, była zawsze po stronie świata. Swojego.

O, święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozdrów słońce, pozwól znieść oddech życia, dodaj różom czerwieni.

O, święta Rito do Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi nie hodować żalu, nie oczekiwać zbyt wiele, stać się magnolią lub drzewem, w ostateczności kamieniem i zacząć od nowa lub trwać tylko, trwać.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, niech czerwona róża rozrasta się we mnie, zalewa Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi przyjmować bieg wydarzeń i nie naginać ich do swoich pragnień. Pozwól mi doświadczyć, że wszystko ma swoje miejsce i czas. Pozwól mi być dobrą matką, skoro już nie mogę być dobrą córką.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, Ty wiesz wszystko o salamandrach, płomieniach i niegrzecznej dziewczynce, która chodzi, gdzie chce. Nie pozwól jej zabłądzić. Pozwól znaleźć ścieżkę, na której spotka spokój.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi wybaczać innym i sobie, bo świat niekoniecznie jest sprawiedliwy, dobro często nie popłaca, a za nieszczęścia nie ma rekompensaty.

Pozwól mi wierzyć, że żyję w świecie, któremu sama nadaję znaczenie.
Pozwól mi być silną, aby umieć żyć ze swoją bezsilnością i naiwnością.
Pozwól mi nie tracić energii na podtrzymywanie iluzji.
Pozwól mi być, kim jestem i robić, co robię.
Pozwól mi wziąć za to odpowiedzialność.
Pozwól mi być dobrą.
Pozwól mi wierzyć.
Mieć nadzieję.
Kochać.

Święta Rito, święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, spraw, by nie sprawdziły się proroctwa Oriana Fallaci, spraw, by jej krzyk nas uratował.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi wierzyć, że tylko miłość stwarza od początku świat. Pozwól mi śnić sen o zapachu skoszonej łąki.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, uwolnij mnie o przeszłości, bo każdy ma prawo do tajemnicy.

Święta Rito, Rito od Rzeczy Niemożliwych, pomóż mi znosić fizyczny ból, którego znosić nie potrafię i pomóż mi nie napisać o mojej chorobie ani wiersza, ani książki.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi otwierać drzwi i wchodzić w nie bez lęku. Pozwól mi zbierać biedronki i wypuszczać je do nieba.

Źródło: Marta Fox, "Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych".


Święta Rita patronka od spraw beznadziejnych


O doznanych łaskach prosimy powiadomić
Zgromadzenie Sióstr Augustianek
ul. Skałeczna 12, 31-065 Kraków


   

Głodni Boga. Praktyczna pomoc w charyzmatycznej modlitwie osobistej Głodni Boga. Praktyczna pomoc w charyzmatycznej modlitwie osobistej
Ralph Martin
Jesteś chrześcijaninem. Może rok, może dwa, a może już 20 lat. Uczęszczasz na każdą niedzielną Mszę Św., modlisz się obowiązkowo rano i wieczorem, zawsze dajesz symboliczną złotówkę na tacę... Bywa jednak, że nie jesteś w stanie nawiązać bliższego kontaktu z Bogiem. Targają Tobą wątpliwości. Bronisz się rękami i nogami przed miłością, którą chce obdarzyć Cię Twój Ojciec. ... » zobacz więcej

Wasze komentarze:
 M: 15.11.2018, 23:19
 Swieta Rito błaga o spokojny dzień w pracy abym nie musiała siedzieć po nocy w stresie i wróciła do domu.
 Smutna matka. : 15.11.2018, 22:10
 Najukochansza święta rito proszę upros łaskę zdrowia dla mojej córki Karoliny. Proszę cię bardzo aby wyzdrowiala.
 Smutna matka. : 15.11.2018, 22:10
 Najukochansza święta rito proszę upros łaskę zdrowia dla mojej córki Karoliny. Proszę cię bardzo aby wyzdrowiala.
 Ania: 15.11.2018, 22:07
 Święta rito upros u Pana Boga łaskę zdrowia dla mojej córki Karoliny. Proszę żeby wyzdrowiala. Żeby bakteria zginęła i antybiotyk zaczął działać. Proszę wysłuchaj mnie świata rito.
 Kinga: 15.11.2018, 21:56
 Św Rito! Proszę pomóż mi wszytsko zdać na studiach, abym była z siebie dumna I zadowolona. Daj mi siłę do nauki. Proszę aby mój brat wyszedł z kłopotów i stanął na nogi. Miej mnie w opiece I moją rodzinę. Dziękuję za wszystko. Amen
 Niile: 15.11.2018, 21:40
 Błagam Ciebie święta Rito o dobry rozwój moich córeczek, dziękuję za Wszystkie Łaski.
 Asia: 15.11.2018, 21:27
 Święta Rito pozwól mi być silna. Pozwól mi i mojemu partnerowi przetrwać kryzys i wrócić do siebie. Pozwól aby sprawy urzędowe rozwiązaly się jak najlepiej dla mnie i mojej rodziny. Proszę Cię Świata Rito . proszę Ci3 aby osoba która kocham okazała mi tez uczucie. Żebyśmy mogli cieszyć się wspólnym zyciem .
 Ewelina: 15.11.2018, 21:04
 Kochana Święta Rito błagam uproś u Boga łaskę którą tak bardzo potrzebuję. Bardzo Cię kocham
 Paula: 15.11.2018, 20:42
 Kochana sw Rito blagam cie o zdrowie sla mojego synka zeby szybko przeszedl mu katar i ladnie jadl i spal w nocy i zeby biegunka mu minela o zdrowie dla mamy i janki i zeby halina sie wziela do zycia i zaczela ogarniac dom i wszystko i zebym sobie poradzila w biedronce zebym radzila sobie na kasie i zeby zespol mnie zaakceptowa
 m.j.g: 15.11.2018, 20:27
 Sw RITO Twoja obecnosc przy moich bliskich jest nieoceniona.Prosze o wstawiennictwo za moimi dziećmi u Pana Boga Wszechmogącego.Niech zsyła wszystkim zdrowie i spokój.
 urszula: 15.11.2018, 20:01
 Swieta
 Jolanta: 15.11.2018, 18:57
 Św Rito wspomóż bym odnalazła właściwa droge i zaznała spokoju i wypoczynku .
 Saboli: 15.11.2018, 17:40
 Sw Rito prosze o pomoc w mojej sprawie💐
 Zosia : 15.11.2018, 17:30
 Pfosze cię święta Rito o uzdrowienie moich wnusio Wiktora iBartosza bo bardzo chorują proszę o zdrowie dlanich Babcia
 Zosia : 15.11.2018, 17:29
 Pfosze cię święta Rito o uzdrowienie moich wnusio Wiktora iBartosza bo bardzo chorują proszę o zdrowie dlanich Babcia
 M: 15.11.2018, 16:41
 Święta Rito od spraw trudnych i beznadziejnych ! Bądż przy mnie i moimi najbliższymi ! Błagam pomóż mojemu synowi Karolowi w ukończeniu studiów, życiu, pracy, mnie w zdrowiu i pracy, mężowi, mamie, Filipowi, daj zdrowie dla całej rodziny, pomóż w spłacie zobowiązań i wiadomej Panu Bogu sprawie. Błagam pomóż Karolowi i mnie !!!
 kakao1125: 15.11.2018, 14:36
 Św Rito, błagam Cię o poprawę zdrowia psychicznego, abym była w stanie opiekować się moją córeczką. Błagam dopomóż mnie i mojemu partnerowi.
 Dana: 15.11.2018, 14:27
 Kochana Święta Rito dziękuję i bardzo Ciebie prosze o zdrowie dla mojej coreczki, niech ciaza pieknie sie rozwija a ona będzie cudowna mama dla Joasi i Dominika i nienarodzonego dziecka. Razem z Dawidem dziecmi niech tworza wspaniałą rodzinę. Mniej ich w opiece i nas niech relacje między nami będą dobre. Niech Twoja milosc matki napelni tez moje serce.
 M.C.: 15.11.2018, 12:55
 Proszę Cie SW. RITO.🌹 O pomoc w mojej sprawie. Wierzę że dzieki Tobie uda mi się wszystko.Proszę o wstawiennictwo u tronu najwyzszego
 Paulina: 15.11.2018, 12:50
 Świeta Rito pomóż mi i mojemu ukochanemu przetrwać ten trudny dla nas czas ,niech wszyscy uwierzą w naszą miłość ,. Pomóż mi zajść w ciążę tak bardzo tego pragnę ,jesteś od spraw trudnych i beznadziejnych wierzę w twoja moc i wiem że te modlitwy do ciebie pomagają,mam nadzieję że nie też pomogą Błagam pomóż!!!!
(1) [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35]


Autor

Tresć
[ Powrót ]
 
[ Strona główna ]

Pełna wersja | Polityka Prywatności | Reklama | Kontakt

© 2001-2018 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej