Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki

Modlitwy do św. Rity

(święta od spraw beznadziejnych)

Święta Rito, Patronko spraw trudnych, Orędowniczko w sytuacjach beznadziejnych, cudna gwiazdo świętego Kościoła naszego, zwierciadło cierpliwości, pogromicielko szatanów, lekarko chorych, pociecho strapionych, wzorze prawdziwej świętości, ukochana Oblubienico Chrystusa Pana naznaczona cierniem z korony Ukrzyżowanego. Z głębi serca czczę Ciebie i zarazem błagam módl się za mną, o uległość woli Bożej we wszystkich przeciwnościach mojego życia. Przybądź mi z pomocą, o święta Rito i spraw, abym doznała skutków Twej opieki, by modlitwy moje u tronu Bożego stały się skuteczne. Wyproś mi wzmocnienie wiary, nadziei i miłości, szczerego i dziecięcego nabożeństwa do Matki Bożej oraz łaskę... (wymienić ją).

I to spraw, abym zwyciężywszy wszelkie przeszkody i pokusy, mogła dojść kiedyś do nieba i tam Ci dziękować i wiecznie cieszyć się towarzystwem Ojca, Syna i Ducha Świętego. Amen.


* * * * *

Pozdrawiam cię święta Rito, napełniona miłością i pokojem, przykładzie każdej wszelkiej cnoty, wierna uczennico Chrystusa. Pomóż nam, patronko rodziny i przebaczenia, uwierzyć, że dla Boga wszystko jest możliwe i wspomagaj nas w każdej potrzebie. Amen.

* * * * *

O, Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, spraw, abym w walce, którą toczę ze światem, była zawsze po stronie świata. Swojego.

O, święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozdrów słońce, pozwól znieść oddech życia, dodaj różom czerwieni.

O, święta Rito do Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi nie hodować żalu, nie oczekiwać zbyt wiele, stać się magnolią lub drzewem, w ostateczności kamieniem i zacząć od nowa lub trwać tylko, trwać.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, niech czerwona róża rozrasta się we mnie, zalewa.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi przyjmować bieg wydarzeń i nie naginać ich do swoich pragnień. Pozwól mi doświadczyć, że wszystko ma swoje miejsce i czas. Pozwól mi być dobrą matką, skoro już nie mogę być dobrą córką.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, Ty wiesz wszystko o salamandrach, płomieniach i niegrzecznej dziewczynce, która chodzi, gdzie chce. Nie pozwól jej zabłądzić. Pozwól znaleźć ścieżkę, na której spotka spokój.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi wybaczać innym i sobie, bo świat niekoniecznie jest sprawiedliwy, dobro często nie popłaca, a za nieszczęścia nie ma rekompensaty.

Pozwól mi wierzyć, że żyję w świecie, któremu sama nadaję znaczenie.
Pozwól mi być silną, aby umieć żyć ze swoją bezsilnością i naiwnością.
Pozwól mi nie tracić energii na podtrzymywanie iluzji.
Pozwól mi być, kim jestem i robić, co robię.
Pozwól mi wziąć za to odpowiedzialność.
Pozwól mi być dobrą.
Pozwól mi wierzyć.
Mieć nadzieję.
Kochać.

Święta Rito, święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, spraw, by nie sprawdziły się proroctwa Oriana Fallaci, spraw, by jej krzyk nas uratował.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi wierzyć, że tylko miłość stwarza od początku świat. Pozwól mi śnić sen o zapachu skoszonej łąki.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, uwolnij mnie o przeszłości, bo każdy ma prawo do tajemnicy.

Święta Rito, Rito od Rzeczy Niemożliwych, pomóż mi znosić fizyczny ból, którego znosić nie potrafię i pomóż mi nie napisać o mojej chorobie ani wiersza, ani książki.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi otwierać drzwi i wchodzić w nie bez lęku. Pozwól mi zbierać biedronki i wypuszczać je do nieba.

Źródło: Marta Fox, "Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych".


Święta Rita patronka od spraw beznadziejnych

O doznanych łaskach prosimy powiadomić
Zgromadzenie Sióstr Augustianek
ul. Skałeczna 12, 31-065 Kraków

   

Wasze komentarze:
 AnA: 23.05.2019, 03:20
  Św. Rito uwolnij Tomka od depresji i smutku. Pomóż mu mnie pokochać aby nasz związek był trwały i szczęśliwy. Jesteśmy dla siebie ja to wiem dopomóż mu proszę też to zrozumieć. Proszę pomóż mi bo tylko przy nim zmieniałam myślenie tylko jemu chcę dać więcej. Kocham go. Jednocześnie nie pozwól mu zrobić mi krzywdy, oszukać mnie lub mi go odebrać. Proszę Św Rito o zdrowie i by powikłania zostały cofnięte a moja choroba nie robiła mi krzywdy. Pomóż mi dziś na rozmowie abym dostała tą pracę A Tomkowi rozwinąć działalność. Dziękuję za wszystko🙏❤
 Agnieszka: 23.05.2019, 03:00
 Pomoz mi sw Rito 🌹🌹🌹
 Ewa: 23.05.2019, 02:25
 Św. Rito dziękuję Ci za wszystkie łaski. Proszę Cię o łaskę zdrowia fizycznego, psychicznego, bezpieczeństwa i harmonii dla mnie, mojego syna i mojej rodziny. Chroń nas od złych ludzi i złych zdarzeń.Proszę pomagaj mi w pracy, wypraszaj dla mnie dary Ducha Św. Szczególnie pomóż mi dzisiaj w pracy. Proszę Cię też o łaskę, która leży mi na sercu. Św. Rito proszę o łaski dla dusz, które za życia popełniły samobójstwo, niech dobry Bóg zmiłuje się nad nimi i otworzy dla nich niebo. Amen
 Aga: 23.05.2019, 00:13
 Św.Rito pomóż dziś mojemu synowi w wiadomej Ci sprawie.Dziekuje🙏🙏🙏🙏🙏
 Ewa: 23.05.2019, 00:02
 Święta Rito dziękuję za otrzymane łaski i opiekę. Proszę o zdrowie i siły, o szczęśliwe małżeństwo córki, zdrowe dziecko, dobra pracę, mieszkanie. Proszę o dobre wyniki badań.
 Justyna Daria: 22.05.2019, 22:54
 Święta Rito wybłagaj u Pana Boga by moje dziecko, które noszę pod srcem przerwało i urodziło się zdrowe.
 Dorota : 22.05.2019, 22:41
 Św. Rito błagam Cię spraw aby mój mąż nie pił. Chociaż przez te dwa tygodnie. Miej w opiece wszystkie rodziny, w których jest alkoholik.
 Dorota : 22.05.2019, 22:38
 Św. Rito błagam Cię spraw aby mój mąż nie pił. Chociaż przez te dwa tygodnie. Miej w opiece wszystkie rodziny, w których jest alkoholik.
 Aniołek : 22.05.2019, 21:49
 Sw Rito proszę cię. O zdrowie dla taty,o nawrocenie mojego rodzeństwa i o dobrego męża
 Asia: 22.05.2019, 21:41
 Święta Rito uwolnij mnie z depresji a także modlę się o szczesliwe dni w pacy, oswiecaj mój umysł, otaczaj mnie dobrymi ludźmi.
 Mama: 22.05.2019, 21:38
 Swieta Rito, prosze cie o cod uzdrowienia , wyleczenia z zespolu Downa dla dzieciatka mojej siostry. Bardzo wierze ze mnie wysluchasz. Amen.
 Aga: 22.05.2019, 21:37
 Święta Rito. Proszę o błogosławieństwo Boże dla Julii i Piotra. O ich wzajemne dobro, cierpliwść, serdeczność. O radość , szczęście i miłość między nimi.
 Gosia: 22.05.2019, 21:28
 Św.Rito proszę Cię o spokój i harmonię w mojej rodzinie.Uproś Boga o to co ukryte w moim sercu.Zabierz smutek i przywróc radość życia w mojej rodzinie.Ulecz mojego męża z nałogów a moje córki weź w opiekę .Dziękuję.
 Agnieszka: 22.05.2019, 21:20
 ŚW. RITO proszę cię o zarowie dla teściowej i całej rodziny i uwolnienie z nałogu mojej mamy
 Agnieszka: 22.05.2019, 21:18
 ŚW. RITO proszę cię o zarowie dla teściowej i całej rodziny i uwolnienie z nałogu mojej mamy
 Agata: 22.05.2019, 20:52
 Święta Rito wspomóż mnie w modlitwie o nawrócenie mojej córki. Oraz o kontakt z córką i relacje.
 Joanna: 22.05.2019, 20:52
 Święta Rito , nie prosze o wstawiennictwo za mojego Męża Dariusza, żeby nasza rodzina znowu była razem. Nie opuszczaj mnie w trudnych chwilach i daj siłę aby to wytrwać.
 Zona: 22.05.2019, 20:51
 Św.Rito proszę Cię o łaskę i siłę w tych trudnych dla mnie chwilach spraw by moje problemy się rozwiązał żeby mój kochany mąż wrzucił do nas spraw by wszystko się ułożyło 29.05 by wszystko było dobrze żeby wrzucił do mnie i kochanej córeczki proszę Cię o św Rito z całego mojego serduszka spraw żeby moje modlitwy do Ciebie o Św Rito zostały wysłuchanie 2
 Aga troskliwa matka : 22.05.2019, 20:43
 Św Rito od spraw trudnych i beznadziejnych błagam dopomusz mojej córce w szkole i daj zdrowia. Błagam uproś u Pana naszego Jezusa Chrystusa potrzebne mi łaski Bogu wiadome.
 alicja: 22.05.2019, 20:37
 Św Rito dziękuję za wszystko co do dziś dzięki Twemu wstawiennictwu otrzymałam. Proszę za moje dzieci Bartka, Karolinę i Agnieszkę. Za mojego ukochanego męża przed 25 rocznicą ślubu.Za moją Rodzinę i Przyjaciół.Wspieraj nas.
(1) [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35]


Autor

Tresć
[ Powrót ]
 
[ Strona główna ]

Pełna wersja | Polityka Prywatności | Reklama | Kontakt

© 2001-2019 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej