Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki

Modlitwy do św. Rity

(święta od spraw beznadziejnych)

Święta Rito, Patronko spraw trudnych, Orędowniczko w sytuacjach beznadziejnych, cudna gwiazdo świętego Kościoła naszego, zwierciadło cierpliwości, pogromicielko szatanów, lekarko chorych, pociecho strapionych, wzorze prawdziwej świętości, ukochana Oblubienico Chrystusa Pana naznaczona cierniem z korony Ukrzyżowanego. Z głębi serca czczę Ciebie i zarazem błagam módl się za mną, o uległość woli Bożej we wszystkich przeciwnościach mojego życia. Przybądź mi z pomocą, o święta Rito i spraw, abym doznała skutków Twej opieki, by modlitwy moje u tronu Bożego stały się skuteczne. Wyproś mi wzmocnienie wiary, nadziei i miłości, szczerego i dziecięcego nabożeństwa do Matki Bożej oraz łaskę... (wymienić ją).

I to spraw, abym zwyciężywszy wszelkie przeszkody i pokusy, mogła dojść kiedyś do nieba i tam Ci dziękować i wiecznie cieszyć się towarzystwem Ojca, Syna i Ducha Świętego. Amen.


* * * * *

Pozdrawiam cię święta Rito, napełniona miłością i pokojem, przykładzie każdej wszelkiej cnoty, wierna uczennico Chrystusa. Pomóż nam, patronko rodziny i przebaczenia, uwierzyć, że dla Boga wszystko jest możliwe i wspomagaj nas w każdej potrzebie. Amen.

* * * * *

O, Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, spraw, abym w walce, którą toczę ze światem, była zawsze po stronie świata. Swojego.

O, święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozdrów słońce, pozwól znieść oddech życia, dodaj różom czerwieni.

O, święta Rito do Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi nie hodować żalu, nie oczekiwać zbyt wiele, stać się magnolią lub drzewem, w ostateczności kamieniem i zacząć od nowa lub trwać tylko, trwać.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, niech czerwona róża rozrasta się we mnie, zalewa.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi przyjmować bieg wydarzeń i nie naginać ich do swoich pragnień. Pozwól mi doświadczyć, że wszystko ma swoje miejsce i czas. Pozwól mi być dobrą matką, skoro już nie mogę być dobrą córką.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, Ty wiesz wszystko o salamandrach, płomieniach i niegrzecznej dziewczynce, która chodzi, gdzie chce. Nie pozwól jej zabłądzić. Pozwól znaleźć ścieżkę, na której spotka spokój.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi wybaczać innym i sobie, bo świat niekoniecznie jest sprawiedliwy, dobro często nie popłaca, a za nieszczęścia nie ma rekompensaty.

Pozwól mi wierzyć, że żyję w świecie, któremu sama nadaję znaczenie.
Pozwól mi być silną, aby umieć żyć ze swoją bezsilnością i naiwnością.
Pozwól mi nie tracić energii na podtrzymywanie iluzji.
Pozwól mi być, kim jestem i robić, co robię.
Pozwól mi wziąć za to odpowiedzialność.
Pozwól mi być dobrą.
Pozwól mi wierzyć.
Mieć nadzieję.
Kochać.

Święta Rito, święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, spraw, by nie sprawdziły się proroctwa Oriana Fallaci, spraw, by jej krzyk nas uratował.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi wierzyć, że tylko miłość stwarza od początku świat. Pozwól mi śnić sen o zapachu skoszonej łąki.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, uwolnij mnie o przeszłości, bo każdy ma prawo do tajemnicy.

Święta Rito, Rito od Rzeczy Niemożliwych, pomóż mi znosić fizyczny ból, którego znosić nie potrafię i pomóż mi nie napisać o mojej chorobie ani wiersza, ani książki.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi otwierać drzwi i wchodzić w nie bez lęku. Pozwól mi zbierać biedronki i wypuszczać je do nieba.

Źródło: Marta Fox, "Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych".


Święta Rita patronka od spraw beznadziejnych


O doznanych łaskach prosimy powiadomić
Zgromadzenie Sióstr Augustianek
ul. Skałeczna 12, 31-065 Kraków


   

Modlitewnik dla małżonków Modlitewnik dla małżonków
Małgorzata Rogalska
Niniejszy modlitewnik może być pomocny dla małżonków w ich indywidualnej, jak i wspólnej modlitwie. Zamieszczono w nim modlitwy o miłość, modlitwy małżonków za siebie, za dzieci, za całą rodzinę, modlitwy w różnych sytuacjach, zarówno radosnych np. rocznicy ślubu, jak i trudnych np. gdy małżeństwo przechodzi kryzys... » zobacz więcej

Wasze komentarze:
 Magda: 21.03.2019, 22:17
 Swieto Rito ktora zawsze nam pomagasz w sprawach trudnych i beznajdziejnych w tobie pokladam nadzieje ze nam pomozesz dzisiaj cie prosze o to zeby moj maz wrocil z powrotem do swojej poprzedniej ulubionej pracy zeby wkoncu do niego zadzwonili prosze cie rowniez zeby mi lepiesz podchodzila nauka na prawojazdy i zdania egzaminow.
 Madzia: 21.03.2019, 20:40
 Sw .Rito proszę o dar nieba dla mojego taty Jana
 Madzia: 21.03.2019, 20:39
 Sw Rito dziekuje za opiekę nad moim synem,spraw aby byl szczęśliwy,zeby doczekał sie potomstwa.
 Madzia: 21.03.2019, 20:39
 Sw Rito dziekuje za opiekę nad moim synem,spraw aby byl szczęśliwy,zeby doczekał sie potomstwa.
 Małgorzata : 21.03.2019, 20:39
 Św. Rito proszę wstaw się u Pana aby Maciek zrobił te prace inżynierska bo juz tyle to trwa on nie może szudać pracy bo jeździ do promotora i dalej nie działa błagam wstaw się
 zona: 21.03.2019, 20:31
 Prosze I blagam sw rito o zdrowie dla mojego meza.
 Wioletta: 21.03.2019, 20:02
 Kochana św.Rito dziękuję Ci,że jesteś proszę o pomyślność w mojej nowej pracy abym dała radę.I proszę o dobre zdrowie dla mnie i całej mojej rodziny.🌹
 agnieszka: 21.03.2019, 19:59
 Święta Rito błagam jak umiem daj mi zdrowie i zabierz wszystkie dolegliwości i smutki, błagam o to bo już wykańczam się psychicznie, popraw wyniki Błagam niech ból ustąpi Ty kochana święta Rito możesz wszystko Dziękuję z całego serca za pomyślność w sprawie i proszę o to abys nadal czuwała nade mną Ty kochana święta Rito możesz wszystko Jutro będę u Ciebie
 Paula: 21.03.2019, 19:54
 Kochana sw Rito. Blagam cie o zdrowie dla mojego synka zebybprzestal kaszlec zeby szczepienia mu nie zaszkodzily. O zdrowie dla mamy i janki zebym w pracy sie nie stresowala zebym nie musiala byc na alej i zebym nie robila wiecej pomylek w pieniadzach zebym sie bardziej koncentrowala na tym co robiei i zeby hala znalazla prace fifi do szkoly sie dostal a gaba na studja
 Beata: 21.03.2019, 18:43
 Święta Rito błagam pomóż mi w trudnej wiadomej Ci sprawie.
 babcia: 21.03.2019, 18:39
  Sw Rito ty wiesz o co prosze wysłuchaj mojego blagania pomuz w Tobie tylko nadzieja zlituj sie nad adasiem wiem ze ty mozesz mu pomuc blagam o pomoc
 Ewa: 21.03.2019, 18:10
  Dziękuję za dzień i proszę o spokój
 M: 21.03.2019, 18:08
 Święta Rito ! Błagam pomóż mojemu synowi Karolowi w zdrowiu, życiu, pracy, mnie w wypełnianiu nowych obowiązków, mamie, mężowi, daj zdrowie dla całej rodziny, pomóż w spłacie zobowiązań i wiadomej Panu Bogu sprawie.
 b.a.: 21.03.2019, 16:29
 Św.Rito,wstaw się-błagam-do Pana Boga za nami w wiadomej sprawie.
 AnA: 21.03.2019, 14:37
  Św Rito uwolnij Tomka od jego przeszłości. Pomóż mu mnie pokochać aby chciał wrócił I aby wszystko się ułożyło od nowa. Jesteśmy dla siebie ja to wiem dopomóż mu proszę też to zrozumieć. Proszę pomóż mi bo tylko przy nim zmieniałam myślenie tylko jemu chciałam dać więcej. Kocham go. Jednocześnie nie pozwól mu zrobić mi krzywdy a powikłania zostały cofnięte. Proszek Św Rito o zdrowie aby moja choroba nie robiła mi krzywdy 🙏❤
 agnieszka: 21.03.2019, 14:29
 Święta Rito miej mnie w opiece , proszę Cię żeby nie stało się to czym teraz się martwię, wierzę że tak będzie bo Ty możesz wszystko
 Jola: 21.03.2019, 09:14
 Sw Rito blagam Cie o pomoc w sprawach finansowych , moich i moich dzieci. Prosze Cie rowniez o zdrowie dla moich wnukow I wnuczki oraz calej rodziny.Spraw prosze, abym otrzymala prace o ktora staram, o ktorej ciagle mysle.Prosze rowniez o zdrowie dla mojej corki i uwolnienie jej od nalogu palenia papierosow. Prosze Cie o zdrowie dla mojej corki i jej dzieciatka, ktore nosi pod sercem. Sw Rito blagam Cie upros nam u Pana Boga naszego Wszechmogacego te laski,O ktore prosze. Bog zaplac za modlitwe.
 p: 21.03.2019, 09:11
  święta Rito miej w opiece Adama,żeby odzyskał pełne zdrowie. Proszę otwórz serce T na mnie, by uczucie które ma w sobie pozwoliło nam cieszyć się w pełni szczęściem i miłością która jest nam dana Wspomóż Gaje w nauce by osiągnęła swoje cele, by była mądra i dążyła za swoimi ambicjami i nie oglądała się na innych by znalazła przyjaciół, spokój i ukojenie, w tym trudnym dla niej momencie.
 Clala: 21.03.2019, 09:07
 Pomóż mi dziś Święta Rito
 babcia: 21.03.2019, 08:49
  Sw Rito ty wiesz o co prosze wysłuchaj mojego blagania pomuz w Tobie tylko nadzieja zlituj sie nad adasiem wiem ze ty mozesz mu pomuc blagam o pomoc
(1) [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35]


Autor

Tresć
[ Powrót ]
 
[ Strona główna ]

Pełna wersja | Polityka Prywatności | Reklama | Kontakt

© 2001-2019 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej