Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki

Modlitwy do św. Rity

(święta od spraw beznadziejnych)

Święta Rito, Patronko spraw trudnych, Orędowniczko w sytuacjach beznadziejnych, cudna gwiazdo świętego Kościoła naszego, zwierciadło cierpliwości, pogromicielko szatanów, lekarko chorych, pociecho strapionych, wzorze prawdziwej świętości, ukochana Oblubienico Chrystusa Pana naznaczona cierniem z korony Ukrzyżowanego. Z głębi serca czczę Ciebie i zarazem błagam módl się za mną, o uległość woli Bożej we wszystkich przeciwnościach mojego życia. Przybądź mi z pomocą, o święta Rito i spraw, abym doznała skutków Twej opieki, by modlitwy moje u tronu Bożego stały się skuteczne. Wyproś mi wzmocnienie wiary, nadziei i miłości, szczerego i dziecięcego nabożeństwa do Matki Bożej oraz łaskę... (wymienić ją).

I to spraw, abym zwyciężywszy wszelkie przeszkody i pokusy, mogła dojść kiedyś do nieba i tam Ci dziękować i wiecznie cieszyć się towarzystwem Ojca, Syna i Ducha Świętego. Amen.


* * * * *

Pozdrawiam cię święta Rito, napełniona miłością i pokojem, przykładzie każdej wszelkiej cnoty, wierna uczennico Chrystusa. Pomóż nam, patronko rodziny i przebaczenia, uwierzyć, że dla Boga wszystko jest możliwe i wspomagaj nas w każdej potrzebie. Amen.

* * * * *

O, Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, spraw, abym w walce, którą toczę ze światem, była zawsze po stronie świata. Swojego.

O, święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozdrów słońce, pozwól znieść oddech życia, dodaj różom czerwieni.

O, święta Rito do Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi nie hodować żalu, nie oczekiwać zbyt wiele, stać się magnolią lub drzewem, w ostateczności kamieniem i zacząć od nowa lub trwać tylko, trwać.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, niech czerwona róża rozrasta się we mnie, zalewa.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi przyjmować bieg wydarzeń i nie naginać ich do swoich pragnień. Pozwól mi doświadczyć, że wszystko ma swoje miejsce i czas. Pozwól mi być dobrą matką, skoro już nie mogę być dobrą córką.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, Ty wiesz wszystko o salamandrach, płomieniach i niegrzecznej dziewczynce, która chodzi, gdzie chce. Nie pozwól jej zabłądzić. Pozwól znaleźć ścieżkę, na której spotka spokój.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi wybaczać innym i sobie, bo świat niekoniecznie jest sprawiedliwy, dobro często nie popłaca, a za nieszczęścia nie ma rekompensaty.

Pozwól mi wierzyć, że żyję w świecie, któremu sama nadaję znaczenie.
Pozwól mi być silną, aby umieć żyć ze swoją bezsilnością i naiwnością.
Pozwól mi nie tracić energii na podtrzymywanie iluzji.
Pozwól mi być, kim jestem i robić, co robię.
Pozwól mi wziąć za to odpowiedzialność.
Pozwól mi być dobrą.
Pozwól mi wierzyć.
Mieć nadzieję.
Kochać.

Święta Rito, święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, spraw, by nie sprawdziły się proroctwa Oriana Fallaci, spraw, by jej krzyk nas uratował.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi wierzyć, że tylko miłość stwarza od początku świat. Pozwól mi śnić sen o zapachu skoszonej łąki.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, uwolnij mnie o przeszłości, bo każdy ma prawo do tajemnicy.

Święta Rito, Rito od Rzeczy Niemożliwych, pomóż mi znosić fizyczny ból, którego znosić nie potrafię i pomóż mi nie napisać o mojej chorobie ani wiersza, ani książki.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi otwierać drzwi i wchodzić w nie bez lęku. Pozwól mi zbierać biedronki i wypuszczać je do nieba.

Źródło: Marta Fox, "Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych".


Święta Rita patronka od spraw beznadziejnych

O doznanych łaskach prosimy powiadomić
Zgromadzenie Sióstr Augustianek
ul. Skałeczna 12, 31-065 Kraków

   

Wasze komentarze:
 Matka: 19.07.2019, 20:49
 ŚW Rito dziękuję Ci za otrzymane łaski o które Ci prosiłam i nadal chcę się uciekać do Ciebie Rito o pomoc dla mojego syna otocz go opieką i żeby poprawiły się relacje między nami a synowa o opiekę i szczęśliwe rozwiazanie ciąży, o zdrowe dziecko, o milosc dla nich, dziękuję Ci🌹
 Anna: 19.07.2019, 20:15
 Święta Rito od spraw trudnych i beznadziejnych proszę o zdrowie dla mojego męża, by odzyskał siły, by z każdym dniem powracał do zdrowia. Proszę, wysłuchaj mych modlitw.
 L.: 19.07.2019, 20:05
 Święta Rito, tylko Ty możesz ocalić moją duszę... wiesz, czego potrzebuję, żeby dalej żyć.... jeśli to się nie uda, to muszę odejść... wiem, że to ciężki grzech, ale nie chcę obciążać innych moim istnieniem... tylko Ty możesz mnie uratować... całe życie starałam się pomagać innym, a teraz jestem sama... proszę, pomóż mi, wstaw się za mną do Pana Jezusa....
 Ja: 19.07.2019, 20:03
 Kochana święta Rito proszę z całego serca aby P.M zniknęła z naszego życia. Proszę chroń moje małżeństwo i naszą miłość! Proszę aby ta dziewczyna zniknęła.
 U: 19.07.2019, 19:58
 Święta Rito dziękuję.za opiekę nad moją rodziną i proszę Cię Święta Rito czuwaj nad nami żeby moja wnuczka była zdrowa i żeby znalazła kogoś bliskiego komu.mogla by zaufać proszę Cię o zdrowie dla.mnie o mądrość dla mojego męża i spokój w mojej rodzinie Kocham Cię Święta Rito
 U: 19.07.2019, 19:58
 Święta Rito dziękuję.za opiekę nad moją rodziną i proszę Cię Święta Rito czuwaj nad nami żeby moja wnuczka była zdrowa i żeby znalazła kogoś bliskiego komu.mogla by zaufać proszę Cię o zdrowie dla.mnie o mądrość dla mojego męża i spokój w mojej rodzinie Kocham Cię Święta Rito
 irena: 19.07.2019, 19:57
 Dziekuję Ci sw. Rito że zawsze przychodzisz mi z pomocą
 irena: 19.07.2019, 19:54
 Sw. Rito błagam pomoż mnie i mojej bliskiej rodzinie zeby zdrowie i milość nas otaczała. Spraw zeby maz isyn wreszcie nie zmagali sie z braku pracy. Otaczaj nas swoja opieka przez caly czas. Bardzo Cię potrzebujemy. Proszę Cię nie zostawiaj nas. Kocham Cie sw. Rito. Dziekuję za wsparcie. Amen
 D: 19.07.2019, 19:29
 Jezu błagam. Św. Rito proszę wysłuchaj moich próśb.🌹
 Monika : 19.07.2019, 19:19
 Św Rito błagam Cię pomóż aby Paweł wrócił do mnie wysłuchaj mojej prośby 🌹
 irena: 19.07.2019, 18:35
 Sw. RIto pomoz mojemu mężowi aby dostał duzo zlecen zeby mial duzo pracy. Prosze wysluchaj moich prośb. Badz przy nas zawsze. Błagam Ciebie Sw. Rito o szczescie i powodzenie. Dziekuje.
 Jolanta: 19.07.2019, 18:21
 Święta Rito, dziekuje za wszystko. Proszę bądź przy mnie, opiekuj się nasza rodzina. Niech niemożliwe stanie się możliwe. Proszę, spraw, żeby ból kręgosłupa minął. Proszę, żeby wszystko było dobrze. 🌹
 Joasia: 19.07.2019, 18:09
 Kochana Święta Rito proszę Cię z całego serca o zdrowie, miłość i wsparcie męża oraz proszę aby moje plany zawodowe się poukładały. Dziękuję za pomoc i wsparcie.
 M: 19.07.2019, 17:52
 Święta Rito od spraw trudnych i beznadziejnych ! Błagam pomóż mojemu synowi Karolowi w życiu, pracy, znalezieniu mieszkania w Warszawie, ułożeniu sobie życia, mnie, mamie, mężowi. Uproś nam łaski o które prosimy. BŁAGAM POMÓŻ !!!
 Kaja : 19.07.2019, 16:54
 Święta Rito, prosze pomóż mi donosic do bezpiecznego terminu moja córeczkę. Daj nam zdrowie i siłę do walki, niech ta ciąża zakończy się dla nas szczesliwie
 Jolanta: 19.07.2019, 15:56
 Święta Rito, proszę o opiekę. Dziekuje. 🌹
 Monika: 19.07.2019, 15:44
 Św Rito proszę Cie wysłuchaj mojej prośby
 E: 19.07.2019, 14:41
 Dziekuje, Dziekuje, Dziekuje Jezu Ufam Tobie
 Jolanta: 19.07.2019, 14:09
 Święta Rito, dziekuje za wszystko. Proszę, żeby niemożliwe stało się możliwe. Proszę, by Krzysztof został biologicznym ojcem, a Przemek wybrał właściwa drogę. Proszę o zdrowie dla całej rodziny. Proszę, by ból kręgosłupa minął i nigdy nie minął. 🌹
 Jolanta: 19.07.2019, 14:08
 Święta Rito, dziekuje za wszystko. Proszę, żeby niemożliwe stało się możliwe. Proszę, by Krzysztof został biologicznym ojcem, a Przemek wybrał właściwa drogę. Proszę o zdrowie dla całej rodziny. Proszę, by ból kręgosłupa minął i nigdy nie minął. 🌹
(1) [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35]


Autor

Tresć
[ Powrót ]
 
[ Strona główna ]

Pełna wersja | Polityka Prywatności | Reklama | Kontakt

© 2001-2019 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej