Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki
Rakoń, Wołowiec, Grześ, Tatry - 20.09.2007


Różaniec Różaniec
abp Grzegorz Ryś
Jeśli szukasz głębokich rozważań tajemnic różańcowych, dobrze trafiłeś. Przedstawiamy Ci osobiste, oparte na słowie Bożym rozważania abp. Grzegorza Rysia. Myśli duchownego skupiają się tutaj wokół poszczególnych tajemnic czterech części Różańca.... » zobacz więcej


Wasze komentarze:
 Biedronka: 01.01.2008, 00:54
 Ktoś bardzo chce, bym wyła z zachwytu.A wiec wyję i rozpaczam, że nie mogę tam teraz być. Piękne zdjęcia. Piękna wrażliwość tego, co uwiecznił piękno gór. Człowiek i góry. To porównanie każe myśleć i wzbić się w górę nieba.Biedronko masz skrzydła, zatem w czym problem? Strome są ścieżki Twe Panie, ale jakie piękne jak słyszę twój głos w ciszy tego piękna. Kto mi da skrzydła?Dzisiaj nikt, wszyscy świętują Nowy Rok...?
 ewa: 27.12.2007, 17:17
  Góry...moja tęsknota i moje pragnienia ciągle do spełnienia a jak na razie słucham i żyję tym , co mi przekazuje córka , która wędruje...szybuje (jest pilotem szybowca i góry to ich miejsce). Moim marzeniem jest zamieszkać "na zawsze" wśród Gór...każdego dnia Uwielbiać Stwórcę tam , gdzie On przebywa ...w SERCU CZŁOWIEKA i Sercu Przyrody . Myślę ,że warto Żyć Nadzieją i Wiarą , że się Tak Stanie .!!!
(1)


Autor

Tresć
[ Powrót ]

   

 
[ Strona główna ]


Humor | O stronie... | Wspomóż nas | Polityka Prywatności | Reklama | Kontakt

© 2001-2019 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej