Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki

Ciąża do...

     Wiadomość o swojej kolejnej ciąży przyjęłam z wielką radością, jednak już w ósmym tygodniu trafiłam do szpitala z podejrzeniem zagrażającego poronienia. Po dwóch tygodniach wyszłam ze szpitala, ale już po tygodniu trafiłam tam z powrotem z ponownym krwawieniem. I tym razem wszystko zakończyło się szczęśliwie.

     W międzyczasie miałam robionych szereg badań - m.in. USG. Po jednym z nich usłyszałam, że powinnam się poddać zabiegowi "wyłyżeczkowania", ponieważ ciąża jest słaba, źle się rozwija i - cytuję - "i tak poleci"...

     Na moje pytania, co jest nie tak, lekarz nie potrafił mi jednak odpowiedzieć. Gdy odchodziłam, usłyszałam tylko: "proszę jutro nie jeść śniadania". Nie posłuchałam go, co więcej, od tamtego ranka zaczęłam odmawiać koronkę do miłosierdzia Bożego. Odtąd i ona, i różaniec towarzyszą mi każdego dnia. Powierzyłam nasze dziecko opiece Jezusa Miłosiernego, modliłam się też za wstawiennictwem Jana Pawła II i Ojca Pio. Nagrodą za to było USG wykonane przez innego lekarza, który pokazał mi i dał posłuchać, jak mocno i cudownie bije serce mojego dziecka. Do szpitala wróciłam dopiero po sześciu tygodniach, z ciężkim zakażeniem układu moczowego. W ciągu dwóch miesięcy przyjęłam sześć serii antybiotyku. Cała kuracja zakończyła się niestety przedwczesnym odejściem wód płodowych, a co za tym idzie - przedwczesnym porodem, w dwudziestym dziewiątym tygodniu ciąży. Malutka ma wady narządów wewnętrznych - powiększoną śledzionę i wątrobę, wrodzoną chorobę płuc, zagrożenie retinopatią wcześniaczą i wiele innych.

     Tylko dzięki Jezusowi przywieźliśmy naszą córeczkę ze szpitala do domu - długo i w niepewności czekaliśmy na tę chwilę. Przed nami jeszcze długa droga, mam nadzieję, że - dzięki Jezusowi - do zdrowia.

     To wydarzenie pokazało mi, że nigdy nie można tracić nadziei, bo moc Miłosierdzia Bożego jest niepojęta.

Mama z Suwałk

Publikacja za zgodą redakcji
Miłujcie się!, nr 1-2009

   

Wasze komentarze:
 ...: 25.03.2009, 18:01
 BRAWO! I gratuluję dzieciątka!
(1)


Autor

TreśćPoprzednia[ Powrót ]Następna
 
[ Strona główna ]


Modlitwy | Opowiadania | Humor | Wspomóż nas | Polityka Prywatności | Reklama | Kontakt

© 2001-2020 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej