Testy Psychotesty Zagadki Rebusy Cienie Pomoc Duchowa Zabawy Złudzenia Psychologia Quizy Triki
Wierność i Ty

1. Zostałaś obdarowana upominkiem:

Ucieszyłaś się, nie czując zobowiązania do rewanżu
Jesteś zadowolona, gdy rzecz podoba się Tobie
Ucieszyłaś się, ale czujesz się zobowiązana do jak najszybszego rewanżu


2. Przyjaciółka zwierzyła się Tobie, że przeżywa nieszczęśliwą miłość:

Pocieszasz ją
W głębi duszy ucieszyłaś się, że nie dotyczy to Ciebie
To nie powód, aby załamywać się


3. Odebrałaś telefon, który okazał się pomyłką. Ale zauważasz, że głos jest niezwykle miły:

Odkładasz słuchawkę
Żałujesz, że to pomyłka, ale odkładasz słuchawkę
Nie daje Ci spokoju usłyszany głos


4. Jesteś świadkiem wypadku drogowego:

Śpieszysz z pomocą
Przechodzisz obok tego zdarzenia, bo czujesz, że robi Ci się słabo
Stwierdzasz z przykrością, że to normalna sprawa w Twoim mieście


5. Oglądasz w filmie scenę miłości:

Myślisz o tym co będzie dalej
Pilnie śledzisz tę scenę
Czujesz skrępowanie


6. Kiedy kłamiesz:

Można natychmiast poznać po Tobie
Czujesz wyrzuty sumienia
Robisz to zmyślnie, że kłamstwo nie wychodzi na jaw


7. Zaplanowałaś, że dzisiaj spędzisz wieczór w domu. W pewnym momencie zadzwonił telefon, abyś wyszła:

Idziesz, bo nie wypada Ci odmówić
W pierwszym momencie zgadzasz się, ale po chwili rezygnujesz, tłumacząc się złym samopoczuciem
Stanowczo odmawiasz


8. Twój ulubiony kolor:

Niebieski
Nie znosisz czerwonego
Uwielbiasz czerwony


9. W obecności innych ludzi:

Czujesz się skrępowana w pierwszym momencie
Czujesz się źle
Czujesz się znakomicie, nawiązujesz szybko kontakt


10. Zaplanowałaś sobie wycieczkę do lasu w najbliższy wolny dzień, ale niespodziewanie narosły trudności przeszkadzające w realizacji planu:

Rezygnujesz - mówisz, że najwyżej innym razem się uda
Próbujesz przezwyciężyć trudności
Nie chcesz zrezygnować mimo wszystko


11. W rozmowie popełniłaś gafę:

Mówisz sobie trudno - każdemu może się zdarzyć
Przykro Ci z tego powodu, próbujesz naprawić błąd
Nigdy nie zdarzyło mi się coś takiego


12. Ktoś twierdzi, że masz fałszywe poglądy na temat moralności:

Ostentacyjnie mówisz, że nie obchodzi to Ciebie
Udowadniasz swoją rację
Ulegasz, przyznając rację Twojemu rozmówcy

   Wasze komentarze:
 Angi: 06.02.2017, 14:17
 Kolejny głupi opis, kto to wymyśla?
 TomasMann: 02.08.2016, 13:13
 1. Zostałaś obdarowana upominkiem: d) nie ucieszyłem się. 2. Przyjaciółka zwierzyła się Tobie, że przeżywa nieszczęśliwą miłość: d) moi znajomi nie rozprawiają o problemach gimnazjalistek 3. Odebrałaś telefon, który okazał się pomyłką. Ale zauważasz, że głos jest niezwykle miły: d) telefon mam wyłączony ... itp test dla średniaków i przeciętniaków. Cokolwiek odstajesz od populacji - nie znajdziesz tu dla siebie odpowiedzi.
 Doris :3: 13.06.2016, 13:41
 Twój wynik: 50 pkt. Skłaniasz się raczej ku wierności. Najistotniejszą cechą Twojego charakteru jest szczerość, życzliwy stosunek do innych ludzi. Masz instynkt urodzonego społecznika, a także talent pedagogiczny. Twoim ulubionym zajęciem jest pomoc ludziom, nawet poświęcasz się. Bywa jednak, że ktoś odpłaci Ci za wszystko nielojalnością i wykorzystuje Ciebie. W takiej sytuacji czujesz się zwolniona ze wszystkich zobowiązań i bez wahania odpłacasz tą samą monetą. Jestem zaskoczona bo to prawda
 Milena Jupii: 08.02.2016, 17:46
 Twój wynik: 40 pkt Wierność nie jest Twoją mocną stroną. Masz ogromną ciekawość świata, ludzi i ich spraw. Chcesz w pełni zakosztować życia, ciągnie Ciebie wszystko co nowe, kusi to, co nieznane. Trudno jest walczyć z własną naturą, być do końca życia niezmiennie wiernym jednemu człowiekowi, czy tym samym poglądom na świat.
 A: 20.12.2015, 23:03
 NIE WSZYSCY SĄ WIERNI huehue xD 35 pkt. Wierność nie jest Twoją mocną stroną. Masz ogromną ciekawość świata, ludzi i ich spraw. Chcesz w pełni zakosztować życia, ciągnie Ciebie wszystko co nowe, kusi to, co nieznane. Trudno jest walczyć z własną naturą, być do końca życia niezmiennie wiernym jednemu człowiekowi, czy tym samym poglądom na świat.
 marcin: 11.12.2015, 10:20
 Wszyscy wierni i nieśmiali test dla dzieci z przedszkola
 Oliwia: 19.06.2015, 15:56
 45pt
 Maggi: 16.06.2015, 09:01
 Twój wynik: 90 pkt. Jesteś wierna. Przyjaciele uważają Cię za osobę inteligentną, ale nieśmiałą, pełną różnych zahamowań. Nawiązywanie nowych znajomości, kontaktów połączone jest dla Ciebie z dużym wysiłkiem. Pozostajesz wierna, lojalna i potulna nawet wobec tych osób, które na to nie zasługują. Coś w tym jest ;)
 aaaaaannnnnaaa: 26.04.2015, 15:52
 wszyscy mają to samo
 Agata: 20.10.2014, 20:26
 ;)
 skorpion: 28.03.2013, 09:57
 Twój wynik: 60 pkt. Skłaniasz się raczej ku wierności. Najistotniejszą cechą Twojego charakteru jest szczerość, życzliwy stosunek do innych ludzi. Masz instynkt urodzonego społecznika, a także talent pedagogiczny. Twoim ulubionym zajęciem jest pomoc ludziom, nawet poświęcasz się. Bywa jednak, że ktoś odpłaci Ci za wszystko nielojalnością i wykorzystuje Ciebie. W takiej sytuacji czujesz się zwolniona ze wszystkich zobowiązań i bez wahania odpłacasz tą samą monetą.
 A: 18.09.2010, 15:45
 Skłaniasz się raczej ku wierności. Najistotniejszą cechą Twojego charakteru jest szczerość, życzliwy stosunek do innych ludzi. Masz instynkt urodzonego społecznika, a także talent pedagogiczny. Twoim ulubionym zajęciem jest pomoc ludziom, nawet poświęcasz się. Bywa jednak, że ktoś odpłaci Ci za wszystko nielojalnością i wykorzystuje Ciebie. W takiej sytuacji czujesz się zwolniona ze wszystkich zobowiązań i bez wahania odpłacasz tą samą monetą. KURWA! JA JESTEM WIERNA JAK PIES! I BARDZO ŻAŁUJĘ,ŻE NIE POTRAFIĘ INACZEJ:(
 gladiatorka 8601: 25.07.2010, 12:39
 do dupy nic do mnie nie pasuje
 XYZ: 15.06.2010, 20:40
 Skłaniasz się raczej ku wierności. Najistotniejszą cechą Twojego charakteru jest szczerość, życzliwy stosunek do innych ludzi. Masz instynkt urodzonego społecznika, a także talent pedagogiczny. Twoim ulubionym zajęciem jest pomoc ludziom, nawet poświęcasz się. Bywa jednak, że ktoś odpłaci Ci za wszystko nielojalnością i wykorzystuje Ciebie. W takiej sytuacji czujesz się zwolniona ze wszystkich zobowiązań i bez wahania odpłacasz tą samą monetą. Cała ja :))
 Angelika: 07.06.2010, 11:40
 65pkt....Jesteś wierna. Przyjaciele uważają Cię za osobę inteligentną, ale nieśmiałą, pełną różnych zahamowań. Nawiązywanie nowych znajomości, kontaktów połączone jest dla Ciebie z dużym wysiłkiem. Pozostajesz wierna, lojalna i potulna nawet wobec tych osób, które na to nie zasługują. osobiście nie do końca się z tym zgadzam......... na pewno nieśmiałość to nie jest moja cecha........
 Ola: 04.01.2010, 21:44
 Wierność nie jest Twoją mocną stroną. Masz ogromną ciekawość świata, ludzi i ich spraw. Chcesz w pełni zakosztować życia, ciągnie Ciebie wszystko co nowe, kusi to, co nieznane. Trudno jest walczyć z własną naturą, być do końca życia niezmiennie wiernym jednemu człowiekowi, czy tym samym poglądom na świat. Prawda nie potrafie byc wierna ale tylko czasem . xD
 xxx0210: 26.11.2009, 11:21
 50pkt. Skłaniasz się raczej ku wierności. Najistotniejszą cechą Twojego charakteru jest szczerość, życzliwy stosunek do innych ludzi. Masz instynkt urodzonego społecznika, a także talent pedagogiczny. Twoim ulubionym zajęciem jest pomoc ludziom, nawet poświęcasz się. Bywa jednak, że ktoś odpłaci Ci za wszystko nielojalnością i wykorzystuje Ciebie. W takiej sytuacji czujesz się zwolniona ze wszystkich zobowiązań i bez wahania odpłacasz tą samą monetą. ZGODZE SIE Z TYM...NIESTETY
 Nel: 20.11.2009, 10:39
 Wierność nie jest Twoją mocną stroną. Masz ogromną ciekawość świata, ludzi i ich spraw. Chcesz w pełni zakosztować życia, ciągnie Ciebie wszystko co nowe, kusi to, co nieznane. Trudno jest walczyć z własną naturą, być do końca życia niezmiennie wiernym jednemu człowiekowi, czy tym samym poglądom na świat. hmm.. Możliwe.. ;P
 magia: 10.11.2009, 15:06
 Wierność nie jest Twoją mocną stroną. Masz ogromną ciekawość świata, ludzi i ich spraw. Chcesz w pełni zakosztować życia, ciągnie Ciebie wszystko co nowe, kusi to, co nieznane. Trudno jest walczyć z własną naturą, być do końca życia niezmiennie wiernym jednemu człowiekowi, czy tym samym poglądom na świat.
 magia: 10.11.2009, 15:03
 Wierność nie jest Twoją mocną stroną. Masz ogromną ciekawość świata, ludzi i ich spraw. Chcesz w pełni zakosztować życia, ciągnie Ciebie wszystko co nowe, kusi to, co nieznane. Trudno jest walczyć z własną naturą, być do końca życia niezmiennie wiernym jednemu człowiekowi, czy tym samym poglądom na świat.
(1) [2] [3] [4] [5] [6] [7]


Autor

Tresć

Poprzedni[ Powrót ]Następny
 
[ Strona główna ]


Humor | O stronie... | Wspomóż nas | Polityka Prywatności | Reklama | Kontakt

© 2001-2019 Pomoc Duchowa