Testy Psychotesty Zagadki Rebusy Cienie Pomoc Duchowa Zabawy Złudzenia Psychologia Quizy Triki
Czy masz w życiu szczęście?

Wprowadzenie

Zapewne często zastanawiasz się, czy masz szczęście w życiu, czy nie? Nieraz nieoczekiwanie pomyślny bieg zdarzeń utwierdza Cię w radosnym przekonaniu, innym razem zaskakująca porażka wprawia Cię w pesymizm.

Więc jak to właściwie w Twoim przypadku jest? Może poniższa psychozabawa ułatwi Ci odpowiedź na to pytanie.


1. Czy z natury jesteś:

Pogodna
Wesoła
Poważna
Sceptyczna


2. Czy jesteś zadowolona ze swojej obecnej sytuacji?

Tak
Raczej tak
Raczej nie
Nie


3. Jak oceniasz swój stan zdrowia?

Nie narzekasz
W normie
Odczuwasz częste dolegliwości
Cierpisz na przewlekłe schorzenie


4. Jeśli masz do załatwienia bardzo ważną sprawę, to:

Twoje przeczucie zależy od siły posiadanych argumentów
Mimo posiadanych atutów obawiasz się o końcowy rezultat
Wietrzysz niewidzialne niebezpieczeństwo
Liczysz na swoją zdolność przekonywania oraz na łut szczęścia


5. Czy stawiasz czasem na ryzyko?

Tak
Tylko kiedy nie masz innego wyboru
Jedynie w przypadku spraw mniejszej wagi
Z natury unikasz ryzyka


6. Czy polegasz na swojej intuicji?

Bardzo
Niby polegasz, ale boisz się podjąć na tej podstawie ważną decyzję
W przeszłości już nieraz zawiodłaś się
Nie


7. Czy masz grono dobranych przyjaciół?

Tak
Posiadasz tylko koleżanki i kolegów w miejscu pracy
Tylko sąsiadów i najbliższą rodzinę
Masz przyjaciół, ale w potrzebie nie możesz na nich liczyć


8. Czy uważasz, że szczęście jednej osoby odbywa się kosztem drugiej?

Tak nie uważasz
Tak, bo jak np. Ty znajdziesz pieniądze, to ktoś wcześniej musiał je zgubić
Zgadzasz się z tą tezą, ale życie bez szczęścia pozbawione by było emocji
Szczęściu można pomagać przez dokonywanie właściwego wyboru


9. Co to jest szczęście?

Ślepy los
Po prostu pomyślny przypadek
Właściwe przygotowanie się do czegoś
Intuicja plus okoliczności


10. Jakie masz poczucie humoru?

Duże
Przeciętne
Specyficzne, bardzo wysmakowane
Raczej traktujesz życie poważnie


11. Czy możesz o sobie powiedzieć, że jesteś pechowcem?

Raczej nie
Nie spotyka Cię ani duży pech, ani wyjątkowe szczęście
Częściej miewasz pecha niż łut szczęścia
Myślisz, że masz szczęście, ale boisz się zapeszyć


12. Czy jesteś dumna ze swojej rodziny?

Niestety, nie daje Ci ona do tego powodów
Nie masz się czym chwalić, ale wstydzić też nie
Czasami masz powody do satysfakcji
Na pewno tak

   Wasze komentarze:
 J: 15.04.2018, 16:39
 43 pkt. "Jeżeli możesz na coś narzekać, to na pewno nie na brak szczęścia." Ja na nic nie narzekam. Życie jest za piękne i za krótkie aby sobie doopę zawracać narzekaniem.
 Chomik: 17.08.2017, 21:01
 40 pkt.
 dajacy_sie_nabierac: 09.05.2017, 22:38
 I znowu dałem się nabrać na durny test, który udowadnia że naiwny frajer szukający odpowiedzi której i tak nie uzyska, jest w stanie odpowiadać na irracjonalne pytania w nadzieji, że może tym razem dostanie odpowiedź. Acha, zobaczyłem, że test jest dla kobiet, Wam kobietom faktycznie można wmawiać akwizytorskie teksty typu "Jeżeli możesz na coś narzekać, to ...", albo "W końcu znajdziesz swojego faceta, bo przecież tylko o to w życiu chodzi...".
 Damian: 27.04.2017, 09:49
 Jeżeli zdajesz sobie sprawę, że nie wszystko w Twoim życiu układa się po Twojej myśli, to realistycznie i pogodnie patrzysz w przyszłość. Liczy się bowiem efekt końcowy, a Ty dzięki wytrwałości, trochę dzięki przypadkowi, czasem życzliwości innych osób, dochodzisz do celu. Słusznie też uważasz, że szczęściu należy pomagać, a wtedy jest ono pewniejsze. W tym, co robisz, chcesz być dobra, gdyż przekonałaś się już nieraz, że szczęście sprzyja lepszym.
 Lusia: 10.11.2016, 00:25
 36,Jeżeli zdajesz sobie sprawę, że nie wszystko w Twoim życiu układa się po Twojej myśli, to realistycznie i pogodnie patrzysz w przyszłość. Liczy się bowiem efekt końcowy, a Ty dzięki wytrwałości, trochę dzięki przypadkowi, czasem życzliwości innych osób, dochodzisz do celu. Słusznie też uważasz, że szczęściu należy pomagać, a wtedy jest ono pewniejsze. W tym, co robisz, chcesz być dobra, gdyż przekonałaś się już nieraz, że szczęście sprzyja lepszym
 nata: 23.08.2016, 15:39
 21 :-(
 ja: 14.06.2016, 11:18
 wynik 27 Jeżeli zdajesz sobie sprawę, że nie wszystko w Twoim życiu układa się po Twojej myśli, to realistycznie i pogodnie patrzysz w przyszłość. Liczy się bowiem efekt końcowy, a Ty dzięki wytrwałości, trochę dzięki przypadkowi, czasem życzliwości innych osób, dochodzisz do celu. Słusznie też uważasz, że szczęściu należy pomagać, a wtedy jest ono pewniejsze. W tym, co robisz, chcesz być dobra, gdyż przekonałaś się już nieraz, że szczęście sprzyja lepszym.
 M.R.: 28.01.2016, 13:22
 Twój wynik: 25 pkt. Jeżeli zdajesz sobie sprawę, że nie wszystko w Twoim życiu układa się po Twojej myśli, to realistycznie i pogodnie patrzysz w przyszłość. Liczy się bowiem efekt końcowy, a Ty dzięki wytrwałości, trochę dzięki przypadkowi, czasem życzliwości innych osób, dochodzisz do celu. Słusznie też uważasz, że szczęściu należy pomagać, a wtedy jest ono pewniejsze. W tym, co robisz, chcesz być dobra, gdyż przekonałaś się już nieraz, że szczęście sprzyja lepszym.
 lovcia: 28.09.2015, 16:16
 wynik 36 punktów Jeżeli zdajesz sobie sprawę, że nie wszystko w Twoim życiu układa się po Twojej myśli, to realistycznie i pogodnie patrzysz w przyszłość. Liczy się bowiem efekt końcowy, a Ty dzięki wytrwałości, trochę dzięki przypadkowi, czasem życzliwości innych osób, dochodzisz do celu. Słusznie też uważasz, że szczęściu należy pomagać, a wtedy jest ono pewniejsze. W tym, co robisz, chcesz być dobra, gdyż przekonałaś się już nieraz, że szczęście sprzyja lepszym.
 Maniaczka ^^: 17.05.2015, 12:29
 Twój wynik: 34 pkt. Jeżeli zdajesz sobie sprawę, że nie wszystko w Twoim życiu układa się po Twojej myśli, to realistycznie i pogodnie patrzysz w przyszłość. Liczy się bowiem efekt końcowy, a Ty dzięki wytrwałości, trochę dzięki przypadkowi, czasem życzliwości innych osób, dochodzisz do celu. Słusznie też uważasz, że szczęściu należy pomagać, a wtedy jest ono pewniejsze. W tym, co robisz, chcesz być dobra, gdyż przekonałaś się już nieraz, że szczęście sprzyja lepszym. Pół prawdy o mnie...
 Kiki: 16.02.2015, 23:52
  40 PK Jeżeli możesz na coś narzekać, to na pewno nie na brak szczęścia. Przypomnij sobie, w ilu to trudnych znalazłaś się sytuacjach i nie wiadomo jakim sposobem przyszło rozwiązanie. Podobnie wiedzie Ci się z mężczyznami; koniec końców zawsze dopniesz swego i owiniesz ich sobie wokół palca. Na życie patrzysz optymistycznie i z wyrozumieniem, a to już bardzo dużo. Nie zrażasz się początkowymi trudnościami i to też stanowi podstawę Twoich sukcesów.
 Kiki: 16.02.2015, 23:52
  40 PK Jeżeli możesz na coś narzekać, to na pewno nie na brak szczęścia. Przypomnij sobie, w ilu to trudnych znalazłaś się sytuacjach i nie wiadomo jakim sposobem przyszło rozwiązanie. Podobnie wiedzie Ci się z mężczyznami; koniec końców zawsze dopniesz swego i owiniesz ich sobie wokół palca. Na życie patrzysz optymistycznie i z wyrozumieniem, a to już bardzo dużo. Nie zrażasz się początkowymi trudnościami i to też stanowi podstawę Twoich sukcesów.
 sławek : 21.12.2014, 08:41
 24:( za mało pasujacych odpowiedzi do niektórch ptan
 Vicki007: 15.06.2014, 18:13
 29
 Vicki007: 15.06.2014, 18:13
 29
 Matik: 31.12.2012, 19:09
 Twój wynik: 41 pkt.
 szczęśliwa : 17.12.2012, 11:49
 41 :D
 Pyśka : 22.06.2012, 14:29
 35 pkt . : 3
 rorka: 07.07.2011, 01:24
 Wynik: 31 punktów xD Jeżeli zdajesz sobie sprawę, że nie wszystko w Twoim życiu układa się po Twojej myśli, to realistycznie i pogodnie patrzysz w przyszłość. Liczy się bowiem efekt końcowy, a Ty dzięki wytrwałości, trochę dzięki przypadkowi, czasem życzliwości innych osób, dochodzisz do celu. Słusznie też uważasz, że szczęściu należy pomagać, a wtedy jest ono pewniejsze. W tym, co robisz, chcesz być dobra, gdyż przekonałaś się już nieraz, że szczęście sprzyja lepszym. I kto by pomyślał... Zgadł komputer! Dobry komputer! Masz Zjedz śrubkę! Komputer miał rację xD
 ines: 16.03.2011, 21:19
 29 pkt.
(1) [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13]


Autor

Tresć

Poprzedni[ Powrót ]Następny
 
[ Strona główna ]


Humor | O stronie... | Wspomóż nas | Polityka Prywatności | Reklama | Kontakt

© 2001-2019 Pomoc Duchowa