Testy Psychotesty Zagadki Rebusy Cienie Pomoc Duchowa Zabawy Złudzenia Psychologia Quizy Triki
Odpoczywać - jak i gdzie?

Wprowadzenie

     Wakacje to okres podróżowania. Jednak aby wyjazd naprawdę nas cieszył, musi być przemyślany. Nie tylko miejsce, ale i sposób wypoczynku jest ważny. Dzisiejsza psychozabawa pomoże Wam w tym niełatwym wyborze. Powodzenia!


1. Na wakacyjny wyjazd zabierasz:

Plecak i dobre buty
Okulary przeciwsłoneczne i książkęj
Dmuchany ponton i przewodnik po okolicy


2. Złocistą opaleniznę zdobywasz:

Wylegując się nad wodą
Na działce
Podczas górskich wędrówek


3. Uważasz, że najlepiej bawią się ludzie spędzając czas na:

... kajakach
... plaży
... biwaku


4. Chciałbyś spróbować:

Skoku na bungie
Spływu na tratwie Dunajcem
Bird watching - zorganizowanego podglądania ptaków


5. Najlepszy wakacyjny sposób podróżowania to:

Samochód
Autostop
Rower


6. Uważasz, że najbardziej zachęcająco brzmi oferta:

Tramping...
Wakacyjny kurs...
Wczasy pod gruszą...
   Wasze komentarze:
 A G: 19.03.2019, 17:37
 Wybrałem 2 odpowiedzi a, 3 odpowiedzi b i 1 odpowiedź c.
 J: 15.04.2018, 16:30
 A-3, B-0, C-3 "Przewaga b Lubisz łączyć przyjemne z pożytecznym. Nie potrzebujesz mocnych wrażeń. Jesteś zadowolony, gdy przy okazji wypoczynku możesz coś pozwiedzać, czegoś nowego się nauczyć. Nie jesteś zbyt wymagający, ale nie chciałbyś spędzić wakacji bezczynnie. Polecamy jedną z wycieczek objazdowych proponowanych przez biura podróży (niekoniecznie za granicę!) lub organizowane na własną rękę wypady w ciekawe miejsca (przyda się przewodnik i mapa!)" - To jest to ha, ha, ha, ha...
 Angi: 06.02.2017, 14:30
 bzdureczka
 darula: 26.08.2016, 14:43
 w sumie wynik się zgadza lubię pozwiedzać a niekoniecznie leżeć bezczynnie na plaży bo zaraz się nudzę
 JB: 27.06.2015, 16:36
 Przewaga B, ale tak po prawdzie test jest słaby. Chociażby to opalanie. Ja się nie opalam, ani tego nie lubię, ani nie mogę, bo piekę się na czerwono i to boli. Poza tym wycieczki zorganizowane są okropne, wolę siedzieć na wsi i czytać.
 Ada: 01.02.2015, 19:04
 Przewaga a Jesteś osobą dynamiczną, lubiącą aktywny wypoczynek. Wczasy nad morzem - to dobre, ale nie dla Ciebie. Potrzebujesz czegoś, co spożytkuje twą ogromną energię i jednocześnie dostarczy mocnych wrażeń. Wakacje w siodle, obóz rowerowy, górska wspinaczka czy spływ kajakowy - to tylko część propozycji! Przewaga b Lubisz łączyć przyjemne z pożytecznym. Nie potrzebujesz mocnych wrażeń. Jesteś zadowolony, gdy przy okazji wypoczynku możesz coś pozwiedzać, czegoś nowego się nauczyć. Nie jesteś zbyt wymagający, ale nie chciałbyś spędzić wakacji bezczynnie. Polecamy jedną z wycieczek objazdowych proponowanych przez biura podróży (niekoniecznie za granicę!) lub organizowane na własną rękę wypady w ciekawe miejsca (przyda się przewodnik i mapa!) Przewaga c Wakacje to dla Ciebie okres leniuchowania. Masz ochotę na nicnierobienie. No, może od czasu do czasu jakaś książka czy krótki spacer. Po co się przemęczać, gdy można w tym samym czasie powylegiwać się na kocu! Właściwie nie musisz nigdzie wyjeżdżać! Chociaż wczasy nad morzem to kusząca propozycja. A-2 B-2 C-2 xd
 jacyntus: 19.10.2012, 21:54
 a2 , b2 , c2
 maja: 15.03.2011, 10:46
  B Lubisz łączyć przyjemne z pożytecznym. Nie potrzebujesz mocnych wrażeń. Jesteś zadowolony, gdy przy okazji wypoczynku możesz coś pozwiedzać, czegoś nowego się nauczyć. Nie jesteś zbyt wymagający, ale nie chciałbyś spędzić wakacji bezczynnie. Polecamy jedną z wycieczek objazdowych proponowanych przez biura podróży (niekoniecznie za granicę!) lub organizowane na własną rękę wypady w ciekawe miejsca (przyda się przewodnik i mapa!)
 patusia: 15.01.2011, 11:52
 Przewaga b Lubisz łączyć przyjemne z pożytecznym. Nie potrzebujesz mocnych wrażeń. Jesteś zadowolony, gdy przy okazji wypoczynku możesz coś pozwiedzać, czegoś nowego się nauczyć. Nie jesteś zbyt wymagający, ale nie chciałbyś spędzić wakacji bezczynnie. Polecamy jedną z wycieczek objazdowych proponowanych przez biura podróży (niekoniecznie za granicę!) lub organizowane na własną rękę wypady w ciekawe miejsca (przyda się przewodnik i mapa!)
 eliza: 13.01.2011, 17:30
 przewaga A heh prawda
 Maja-sama*: 12.01.2011, 18:58
 mam b ale mi się nie chce czytać i uważam tak co do niektórych pytań: 2.Nie opalałam się,nie opalam i nie będę 3.W Zoo i luna parku 4.Wspiąć się na góry/drzewo 5.Piesza wycieczka lub samochód *'Sama' oznacza ktoś ważny lub pani np.Katarzyna-sama,Sara-Sama,Angelika-sama itd.
 Domysl Sie: 22.12.2010, 21:15
 Nie Czytam Tego xD Przewaga a Jesteś osobą dynamiczną, lubiącą aktywny wypoczynek. Wczasy nad morzem - to dobre, ale nie dla Ciebie. Potrzebujesz czegoś, co spożytkuje twą ogromną energię i jednocześnie dostarczy mocnych wrażeń. Wakacje w siodle, obóz rowerowy, górska wspinaczka czy spływ kajakowy - to tylko część propozycji! Przewaga b Lubisz łączyć przyjemne z pożytecznym. Nie potrzebujesz mocnych wrażeń. Jesteś zadowolony, gdy przy okazji wypoczynku możesz coś pozwiedzać, czegoś nowego się nauczyć. Nie jesteś zbyt wymagający, ale nie chciałbyś spędzić wakacji bezczynnie. Polecamy jedną z wycieczek objazdowych proponowanych przez biura podróży (niekoniecznie za granicę!) lub organizowane na własną rękę wypady w ciekawe miejsca (przyda się przewodnik i mapa!) Przewaga c Wakacje to dla Ciebie okres leniuchowania. Masz ochotę na nicnierobienie. No, może od czasu do czasu jakaś książka czy krótki spacer. Po co się przemęczać, gdy można w tym samym czasie powylegiwać się na kocu! Właściwie nie musisz nigdzie wyjeżdżać! Chociaż wczasy nad morzem to kusząca propozycja
 Mati: 13.12.2010, 22:05
 Odpowiedź A - wybrano: 3 Odpowiedź B - wybrano: 3 Odpowiedź C - wybrano: 0
 Baranek: 27.04.2010, 13:08
 Odpowiedź A - wybrano: 3 Odpowiedź B - wybrano: 3 Odpowiedź C - wybrano: 0 xD
 kala: 21.03.2010, 13:28
 Odpowiedź A - wybrano: 2 Odpowiedź B - wybrano: 2 Odpowiedź C - wybrano: 2 OPIS Przewaga a Jesteś osobą dynamiczną, lubiącą aktywny wypoczynek. Wczasy nad morzem - to dobre, ale nie dla Ciebie. Potrzebujesz czegoś, co spożytkuje twą ogromną energię i jednocześnie dostarczy mocnych wrażeń. Wakacje w siodle, obóz rowerowy, górska wspinaczka czy spływ kajakowy - to tylko część propozycji! Przewaga b Lubisz łączyć przyjemne z pożytecznym. Nie potrzebujesz mocnych wrażeń. Jesteś zadowolony, gdy przy okazji wypoczynku możesz coś pozwiedzać, czegoś nowego się nauczyć. Nie jesteś zbyt wymagający, ale nie chciałbyś spędzić wakacji bezczynnie. Polecamy jedną z wycieczek objazdowych proponowanych przez biura podróży (niekoniecznie za granicę!) lub organizowane na własną rękę wypady w ciekawe miejsca (przyda się przewodnik i mapa!) Przewaga c Wakacje to dla Ciebie okres leniuchowania. Masz ochotę na nicnierobienie. No, może od czasu do czasu jakaś książka czy krótki spacer. Po co się przemęczać, gdy można w tym samym czasie powylegiwać się na kocu! Właściwie nie musisz nigdzie wyjeżdżać! Chociaż wczasy nad morzem to kusząca propozycja.
 olu$: 19.01.2010, 19:47
 Przewaga a Jesteś osobą dynamiczną, lubiącą aktywny wypoczynek. Wczasy nad morzem - to dobre, ale nie dla Ciebie. Potrzebujesz czegoś, co spożytkuje twą ogromną energię i jednocześnie dostarczy mocnych wrażeń. Wakacje w siodle, obóz rowerowy, górska wspinaczka czy spływ kajakowy - to tylko część propozycji! Przewaga b Lubisz łączyć przyjemne z pożytecznym. Nie potrzebujesz mocnych wrażeń. Jesteś zadowolony, gdy przy okazji wypoczynku możesz coś pozwiedzać, czegoś nowego się nauczyć. Nie jesteś zbyt wymagający, ale nie chciałbyś spędzić wakacji bezczynnie. Polecamy jedną z wycieczek objazdowych proponowanych przez biura podróży (niekoniecznie za granicę!) lub organizowane na własną rękę wypady w ciekawe miejsca (przyda się przewodnik i mapa!) Przewaga c Wakacje to dla Ciebie okres leniuchowania. Masz ochotę na nicnierobienie. No, może od czasu do czasu jakaś książka czy krótki spacer. Po co się przemęczać, gdy można w tym samym czasie powylegiwać się na kocu! Właściwie nie musisz nigdzie wyjeżdżać! Chociaż wczasy nad morzem to kusząca propozycja.
 karciaaa: 16.01.2010, 22:10
 a2 b2 c2 co wy na to
 ja: 26.12.2009, 04:53
 a3 i c3 heh i co wy na to heh
 Pat: 24.10.2009, 18:59
 Przewaga a Jesteś osobą dynamiczną, lubiącą aktywny wypoczynek. Wczasy nad morzem - to dobre, ale nie dla Ciebie. Potrzebujesz czegoś, co spożytkuje twą ogromną energię i jednocześnie dostarczy mocnych wrażeń. Wakacje w siodle, obóz rowerowy, górska wspinaczka czy spływ kajakowy - to tylko część propozycji!
 ja: 21.10.2009, 22:21
 Odpowiedź A - wybrano: 2 Odpowiedź B - wybrano: 2 Odpowiedź C - wybrano: 2
(1) [2] [3] [4]


Autor

Tresć

Poprzedni[ Powrót ]Następny
 
[ Strona główna ]


Humor | O stronie... | Wspomóż nas | Polityka Prywatności | Reklama | Kontakt

© 2001-2019 Pomoc Duchowa