Testy Psychotesty Zagadki Rebusy Cienie Pomoc Duchowa Zabawy Złudzenia Psychologia Quizy Triki
Czy lubisz zmiany w swoim życiu?

Wprowadzenie

     Jak przyjmujesz zmiany? Jak się zachowujesz, gdy masz podjąć w tym względzie decyzję? Weź udział w naszym teście, a przekonasz się, co o niektórych Twoich cechach sądzą psycholodzy.


1. Wybierasz się na spektakl teatralny. Twój partner w ostatniej chwili oświadcza, że zwrócił bilety i zaprasza Cię do kina. Jak reagujesz?

każesz mu się wypchać
wyrażasz niezadowolenie
przyjmujesz zaproszenie
najważniejsze, aby miło spędzić czas


2. Spodnie, w których czujesz się najlepiej, są już tak sfatygowane, że kupujesz nowe

cieszysz się z tego nabytku
żal Ci starych spodnis
rozważasz możliwość połatania starych
wyrzucasz stare bez sentymentów


3. Jak oceniasz siebie pod kątem towarzyskim?

czujesz się dobrze w każdym towarzystwie
czujesz się dobrze tylko w stałym gronie
nowe znajomości deprymują Cię
nowe znajomości wzbudzają Twoje zainteresowanie


4. Czy często lubisz rozpamiętywać przeszłość?

bardzo rzadko
tylko wtedy, kiedy jest Ci źle
przy jakiejś szczególnej okazji
lubisz wspomnienia


5. Czy łatwo przebaczasz?

szybko zapominasz o doznanej przykrości
trwa to jakiś czas, zanim przejdzie Ci złość
tylko wówczas, kiedy otrzymasz zadośćuczynienie
uraz w sercu pozostaje Ci na długo


6. Rozwiązujesz krzyżówkę-gigant. Do końca pozostało Ci kilka trudnych haseł. Czy w tej sytuacji:

rezygnujesz z dalszego rozwiązywania
próbujesz odgadnąć znaczenie brakujących haseł
odkładasz rozwiązanie na później
bierzesz się za nową krzyżówkę


7. Jeśli chodzi o wyjazdy, to:

lubisz zwiedzać nowe miejsca
lubisz wyjeżdżać do nowych miejsc, ale ze starymi przyjaciółmi
najmilej spędzasz czas w znanych Ci miejscach
wolisz przebywać w tych samych miejscach, ale z nowymi przyjaciółmi


8. Czy na zmianę mieszkania lub miejscowości, w której mieszkasz, przyszłoby Ci zdecydować się:

łatwo
bardzo trudno
to zależałoby od warunków w nowym miejscu
nie ma mowy


9. Jeśli podobał Ci się jakiś film, to:

chciałabyś obejrzeć go jeszcze raz
nie lubisz dwa razy oglądać tego samego
chętnie nagrasz go na kasetę magnetowidową
zamiast oglądać drugi raz ten sam film, wolisz obejrzeć nowy, choćby miał być słabszy


10. Czy patrząc z perspektywy czasu - zmieniasz swoje zachowanie i zwyczaje?

nawet bardzo znacznie
nie dostrzegasz tego
nie widzisz powodu, aby je zmieniać
uważasz, że nie, ale inni twierdzą coś wręcz odmiennego


11. Czy łatwo przychodzi Ci zmieniać swoje oceny i poglądy?

są raczej trwałe
musiałyby zajść jakieś istotne okoliczności
potrafisz je zmieniać w zależności od sytuacji
nie przywiązujesz wagi do ich trwałości


12. Jeśli pogniewasz się z kimś z przyjaciół, to:

kończysz tę znajomość
dążysz do zgody
starasz się o nową znajomość
ubolewasz nad tym


13. Czy często dokonujesz zmiany w wystroju swego pokoju?

tak, często
raz na jakiś czas
nie lubisz zmian
raczej dokonujesz tylko częściowych zmian


14. Czy interesujesz się nowymi trendami w sztuce, modzie, kosmetyce itp.?

starasz się orientować na bieżąco
tylko wybranymi dziedzinami
dostosowujesz się do mody wówczas, kiedy jest już rozpowszechniona
nie patrzysz co jest modne, lecz co Tobie odpowiada najbardziej
   Wasze komentarze:
 xd: 21.07.2017, 00:35
 47pkt no nieźle
 Kasia: 07.07.2016, 17:25
 23pkt. Przy wprowadzaniu najmniejszych nawet zmian w Twoim życiu cechuje Cię duża ostrożność i konserwatyzm. Zmiany bardziej Cię przerażają niż napawają optymizmem. Wolisz unikać ryzyka, a jeżeli już się na coś zdecydujesz, to tylko pod warunkiem, że będzie można się z tego zawsze wycofać. Ponadto uważasz, że chociażby chodziło o zmiany na lepsze, to zawsze trzeba z czegoś zrezygnować, a Ty tego bardzo nie lubisz.
 Łukaszek: 20.02.2014, 00:57
 Twój wynik: 33 pkt. OPIS U Ciebie w rachubę wchodzą tylko zmiany planowe. Improwizacja nie jest Twoją specjalnością, z czego doskonale zdajesz sobie sprawę. W obliczu zmian nie działasz po omacku, ale wszystko dokładnie przemyślisz, aby nie spotkały Cię niemiłe niespodzianki. Często masz chęć zmodyfikować swój sposób życia, ale trudno jest Ci się zdecydować. Chociaż w wyobraźni ciągle robisz coś nowego, w rzeczywistości idziesz raczej wytyczoną już drogą, jasno widząc cel, do którego zmierzasz.
 czytelnik: 26.05.2013, 23:51
 Twoj wynik pkt 28 U Ciebie w rachubę wchodzą tylko zmiany planowe. Improwizacja nie jest Twoją specjalnością, z czego doskonale zdajesz sobie sprawę. W obliczu zmian nie działasz po omacku, ale wszystko dokładnie przemyślisz, aby nie spotkały Cię niemiłe niespodzianki. Często masz chęć zmodyfikować swój sposób życia, ale trudno jest Ci się zdecydować. Chociaż w wyobraźni ciągle robisz coś nowego, w rzeczywistości idziesz raczej wytyczoną już drogą, jasno widząc cel, do którego zmierzasz.
 Madamecraie: 10.03.2013, 15:56
 Zmiany to Twój żywioł. Lubisz doświadczać w życiu wszystkiego. Nie znosisz stagnacji ani monotonii. Dla Ciebie nic nie może być ustalone na stałe. Uważasz, że życie musi ulegać ciągłym zmianom. To odpowiada nieustannym przeobrażeniom Twego wnętrza. Łatwo ulegasz emocjom. Z optymizmem i z wiarą w siebie zgadzasz się na wszelkie nowe pomysły, choćby niosły one ze sobą duże ryzyko. Zaspokajało potrzebę poszukiwania przygód, która jest częścią Twojej żywiołowej natury.
 Karolina: 16.07.2011, 00:03
 Idealnie
 Ainee: 25.06.2011, 21:10
 33pkt. U Ciebie w rachubę wchodzą tylko zmiany planowe. Improwizacja nie jest Twoją specjalnością, z czego doskonale zdajesz sobie sprawę. W obliczu zmian nie działasz po omacku, ale wszystko dokładnie przemyślisz, aby nie spotkały Cię niemiłe niespodzianki. Często masz chęć zmodyfikować swój sposób życia, ale trudno jest Ci się zdecydować. Chociaż w wyobraźni ciągle robisz coś nowego, w rzeczywistości idziesz raczej wytyczoną już drogą, jasno widząc cel, do którego zmierzasz.
 karkaloka: 21.06.2011, 17:32
 Twój wynik: 42 pkt. OPIS U Ciebie w rachubę wchodzą tylko zmiany planowe. Improwizacja nie jest Twoją specjalnością, z czego doskonale zdajesz sobie sprawę. W obliczu zmian nie działasz po omacku, ale wszystko dokładnie przemyślisz, aby nie spotkały Cię niemiłe niespodzianki. Często masz chęć zmodyfikować swój sposób życia, ale trudno jest Ci się zdecydować. Chociaż w wyobraźni ciągle robisz coś nowego, w rzeczywistości idziesz raczej wytyczoną już drogą, jasno widząc cel, do którego zmierzasz.
 Ja <#3: 28.05.2011, 14:10
 23 pkt. Przy wprowadzaniu najmniejszych nawet zmian w Twoim życiu cechuje Cię duża ostrożność i konserwatyzm. Zmiany bardziej Cię przerażają niż napawają optymizmem. Wolisz unikać ryzyka, a jeżeli już się na coś zdecydujesz, to tylko pod warunkiem, że będzie można się z tego zawsze wycofać. Ponadto uważasz, że chociażby chodziło o zmiany na lepsze, to zawsze trzeba z czegoś zrezygnować, a Ty tego bardzo nie lubisz.
 witch111: 02.05.2011, 11:27
 Twój wynik: 32 pkt. U Ciebie w rachubę wchodzą tylko zmiany planowe. Improwizacja nie jest Twoją specjalnością, z czego doskonale zdajesz sobie sprawę. W obliczu zmian nie działasz po omacku, ale wszystko dokładnie przemyślisz, aby nie spotkały Cię niemiłe niespodzianki. Często masz chęć zmodyfikować swój sposób życia, ale trudno jest Ci się zdecydować. Chociaż w wyobraźni ciągle robisz coś nowego, w rzeczywistości idziesz raczej wytyczoną już drogą, jasno widząc cel, do którego zmierzasz.
 next ;): 13.02.2011, 09:17
 U Ciebie w rachubę wchodzą tylko zmiany planowe. Improwizacja nie jest Twoją specjalnością, z czego doskonale zdajesz sobie sprawę. W obliczu zmian nie działasz po omacku, ale wszystko dokładnie przemyślisz, aby nie spotkały Cię niemiłe niespodzianki. Często masz chęć zmodyfikować swój sposób życia, ale trudno jest Ci się zdecydować. Chociaż w wyobraźni ciągle robisz coś nowego, w rzeczywistości idziesz raczej wytyczoną już drogą, jasno widząc cel, do którego zmierzasz.
 Martynkaa: 20.01.2011, 14:45
 41pkt U Ciebie w rachubę wchodzą tylko zmiany planowe. Improwizacja nie jest Twoją specjalnością, z czego doskonale zdajesz sobie sprawę. W obliczu zmian nie działasz po omacku, ale wszystko dokładnie przemyślisz, aby nie spotkały Cię niemiłe niespodzianki. Często masz chęć zmodyfikować swój sposób życia, ale trudno jest Ci się zdecydować. Chociaż w wyobraźni ciągle robisz coś nowego, w rzeczywistości idziesz raczej wytyczoną już drogą, jasno widząc cel, do którego zmierzasz.
 39 pkt xD: 11.01.2011, 16:31
 U Ciebie w rachubę wchodzą tylko zmiany planowe. Improwizacja nie jest Twoją specjalnością, z czego doskonale zdajesz sobie sprawę. W obliczu zmian nie działasz po omacku, ale wszystko dokładnie przemyślisz, aby nie spotkały Cię niemiłe niespodzianki. Często masz chęć zmodyfikować swój sposób życia, ale trudno jest Ci się zdecydować. Chociaż w wyobraźni ciągle robisz coś nowego, w rzeczywistości idziesz raczej wytyczoną już drogą, jasno widząc cel, do którego zmierzasz.
 qew: 16.12.2010, 15:32
 U Ciebie w rachubę wchodzą tylko zmiany planowe. Improwizacja nie jest Twoją specjalnością, z czego doskonale zdajesz sobie sprawę. W obliczu zmian nie działasz po omacku, ale wszystko dokładnie przemyślisz, aby nie spotkały Cię niemiłe niespodzianki. Często masz chęć zmodyfikować swój sposób życia, ale trudno jest Ci się zdecydować. Chociaż w wyobraźni ciągle robisz coś nowego, w rzeczywistości idziesz raczej wytyczoną już drogą, jasno widząc cel, do którego zmierzasz.xs
 Ktoś: 09.12.2010, 16:17
 26 cha cha :D Stwierdzenie w miarę mi odpowiadające, i opisujące mnie.
 29 ;): 11.11.2010, 12:50
 U Ciebie w rachubę wchodzą tylko zmiany planowe. Improwizacja nie jest Twoją specjalnością, z czego doskonale zdajesz sobie sprawę. W obliczu zmian nie działasz po omacku, ale wszystko dokładnie przemyślisz, aby nie spotkały Cię niemiłe niespodzianki. Często masz chęć zmodyfikować swój sposób życia, ale trudno jest Ci się zdecydować. Chociaż w wyobraźni ciągle robisz coś nowego, w rzeczywistości idziesz raczej wytyczoną już drogą, jasno widząc cel, do którego zmierzasz.
 haa: 13.10.2010, 20:50
 49 no nawet pasje
(1)


Autor

Tresć

Poprzedni[ Powrót ]Następny
 
[ Strona główna ]


Humor | O stronie... | Wspomóż nas | Polityka Prywatności | Reklama | Kontakt

© 2001-2019 Pomoc Duchowa