Testy Psychotesty Zagadki Rebusy Cienie Pomoc Duchowa Zabawy Złudzenia Psychologia Quizy Triki
Ktoś był i znikł

     W czasie jakiejś zabawy, najlepiej gdy wszyscy są rozbawieni i poruszają się, wchodzi umówiona osoba i wręcza prowadzącemu przedmiot, który on wkłada do kieszeni, a w zamian daje jej inny przedmiot wyjęty z drugiej kieszeni.

     Po kilku minutach prowadzący zabawę zadaje pytanie: kto i po co wchodził? i prosi uczestników gry, aby po kolei podchodzili i szeptem udzielali odpowiedzi. Odpowiadających poprawnie kieruje się do jednej grupy, a pozostałych do drugiej. Teraz autorzy poprawnych odpowiedzi mogą startować do dalszych zadań konkursowych. Prowadzący zadaje następne pytania, np.:

     1. Jak była ubrana osoba, która weszła do sali?

     2. Jaki przedmiot wręczyłem jej, a jaki od niej otrzymałem?

     3. Ile długopisów wystawało z kieszeni marynarki tej osoby? Prowadzący może też zadać pytania wprowadzające w błąd, np. w której ręce osoba ta trzymała czapkę, chociaż nie miała ona żadnego nakrycia głowy.

     Kto odpowie błędnie na drugie pytanie, powiększa grupę tych, którzy pomylili się już w pierwszym etapie gry, nie otrzymując żadnego punktu. Po 1 punkcie przyznaje się uczestnikom po trzech trafnych odpowiedziach, po 2 punkty wszystkim, którzy odpowiedzieli poprawnie na większą liczbę pytań, a zwycięzca otrzymuje 3 punkty.


SS
Fajna zabawa? Daj lajka!   


Wasze komentarze:

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu - Twój komentarz może być pierwszy.Autor

Tresć

Poprzedni[ Powrót ]Następny
 
[ Strona główna ]


Humor | O stronie... | Wspomóż nas | Polityka Prywatności | Reklama | Kontakt

© 2001-2019 Pomoc Duchowa