Kartki Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Czat Opowiadania Perełki
Litania dziękczynna do Matki Boskiej Częstochowskiej

Matko Boska Częstochowska, Zwycięska Królowo Polski! 
Stajemy przed Tobą Matko nasza, która patrzysz od sześciu 
wieków z Cudownego Obrazu na Jasnej Górze w głębię serc 
i dusz naszych. Ty z miłością pochylasz się nad polską ziemią. 
Jesteś dla Narodu naszego niepojętym Znakiem łaski Boga, 
przecennym darem Ojca niebieskiego. Dana jako pomoc ku obronie 
Narodu naszego, trwasz wiernie i zwycięsko pośród nas. 
Obecna w tajemnicy Chrystusa i Kościoła wyjednujesz nam moce 
Boże przez długie wieki.

Za to, że jesteś od sześciu wieków na Jasnej Górze, dziękujemy Ci Jasnogórska Pani

Za to, że prowadzisz nas bezpieczną drogą do swojego Syna,
Za to, ze obecnością swoją ubogacasz Kościół w Polsce,
Za to, że uratowałaś wiarę i chrześcijańską kulturę Narodu,
Za to, że Ojczyznę naszą za swoje Królestwo obrałaś,
Za to, że jesteś nam szczególną pomocą i światłem na progu trzeciego Tysiąclecia,
Za to, że bronisz nas przed zalewem zobojętnienia, niewiary i ateizmu,
Za to, że jesteś Matką i Wychowawczynią młodych pokoleń,
Za to, że stałaś się ideałem i wzorem polskiej kobiety,
Za to, że byłaś nam mocą Zwycięstwa w walce o wolność,
Za to, że wspierałaś nas nieustannie w latach doświadczeń i niewoli,
Za to, że wzywasz nas do odpowiedzialności za Kościół w Milenijnym Akcie Oddania,
Za to, że jednoczysz w miłości i wierności nasze małżeństwa i rodziny,
Za to, że wezwałaś nas do odnowy życia w Jasnogórskich ślubach Narodu,
Za to, że czuwasz nad nami przez Twój Jasnogórski Obraz w świątyniach i w domach rodzinnych,
Za to, ze jesteś dla nas Bramą Niebios.Módlmy się: Błogosławiona Bogarodzico Wspomożycielko, racz przyjąć ten korny hołd naszej wdzięczności. Ogrom twojego przez wieki wstawiennictwa i otrzymane łaski budzą w nas nadzieję i pragnienie dalszej wierności Tobie, którą nieustannie nam przykazujesz: "Cokolwiek wam każe mój Syn - czyńcie".

Posłuszni Twojemu wezwaniu stajemy do pomocnej służby Kościołowi w rozwijaniu Chrystusowego Królestwa w Ojczyśnie naszej i świecie.

Pragniemy wraz z tobą wielbić bez końca Tego, który uczynił Ci tak wielkie rzeczy, że Błogosławioną zwą Cię wszystkie pokolenia. Jemu Cześć i Chwała na wieki. Amen.
      Wasze komentarze:
 SWIETOSLAWA CHLUDZINSKA: 25.03.2015, 13:17
 MATKO NAJSWIETRZA PROSZE CIEBIE O ULGE W CIERPIENIU O LASKE DLA ZMARLEJ SWIETEJ PAMIECI WIKTORII,KTORA ODESZLA DO WIECZNOSCI, NIECH PAN BOG WYNAGRODZI,TEN TRUD A ZA ZLE SPRAWY WYBACZYL.
 antoni: 08.03.2015, 16:14
 WSPANIALA PANI JASNOGORSKA DZIEKUJE ZA WSZYSTKIE DOBRA I LASKI WYPROSZONE U TWEGO SYNA PROSZE CIE O PMOC WYJSCIA Z KLOPOTOW KREDYTOWYCH UFAM TWOJEMU WSTAWIENNICTWU***AMEN***JESTEM PRZY TOBIE PAMIETAM CZUWAM**
 antoni: 08.03.2015, 16:09
 WSPANIALA PANI JASNOGORSKA DZIEKUJE ZA WSZYSTKIE DOBRA I LASKI WYPROSZONE U TWEGO SYNA PROSZE CIE O PMOC WYJSCIA Z KLOPOTOW KREDYTOWYCH UFAM TWOJEMU WSTAWIENNICTWU***AMEN***JESTEM PRZY TOBIE PAMIETAM CZUWAM**
 Magda : 04.03.2015, 10:34
 To znowu Ja, Matko Boża tak bardzo potrzebujemy Twojej pomocy, tak bardzo jesteś potrzebna mojemu Tacie. Jesteś przy Nim teraz tak blisko, stojąc w obrazku przy Nim. Proszę Cię czuwaj nad moim Tatusiem, dopomóż mu. Ochroń Go od wszelkiego zła. Daj mu zdrowie i siłę. Amen
 mama: 26.02.2015, 11:12
 Proszę o pomoc w nauce i w szkole dla mojego syna. Za wszystko dziękuję.
 antoni: 22.02.2015, 12:35
 PANI JASNOGORSKA DZIEKUJE ZA TWA OPIEKE I PROWADZENIE PO DROGACH ZIEMSKIEGO PIELGRZYMOWANIA MATECZKO KOCHANA POMOZ MI W TRUDACH FINANSOWYCH-KREDYTOWYCH NIE OPUSZCZAJ NAS W TYCH TRUDNYCH CZASACH O TO CIE BLAGAM ZEBYM MOGL CZESCIEJ BYC U TWYCH STOP--JESTEM PAMIETAM CZUWAM -AVE MARYIA **AMEN**
 dziękuje: 20.02.2015, 16:30
 Matko Boża Jasnogórska moja Mamusiu jesteś najcudowniejsza na świecie Kocham Cie:) Opiekuj się mną!Powierzam Ci wszystkie moje problemy!
 z: 09.01.2015, 21:13
 Mateczko prosze Cie o łaskę spokoju,bezpieczenstwa.Prosze Cie wybacz mi grzechy w ktorych gniewalam sie na bliźnich,obrażałm ich.Przepraszam prosze prostuj moje ścieżki zycia
 Lidia : 09.01.2015, 17:46
 Najukochańsza Krolowo Polski, proszę Cię z całego serca o opiekę nad córką, pomóż jej zrealizować wszystkie jej plany , które przyczynia się do jej szczęścia. Dziękuję z całego serca za zaufanie, którym Cię obdarza i dary Twego błogosławieństwa , które juz od Ciebie otrzymała. Miej ją zawsze w Swej opiece .
 kasia: 03.01.2015, 18:39
 Matko przepraszam ze odrzuciłam zakochana osobę ,zlekcewazywam uczucie,przepraszam za wszystkie grzechy popełnione względem bliźnich.Przepraszam ze odrzucilam pierwsza milość i uczucie ktorym mnie obdarzal ten czlowiek
 el: 10.12.2014, 22:56
 Opiekuj sie nami Matko Boza Czestochowska i moim synem, ktory jest z dala od domu ,badz mu Matka ukochana Pani
 Basia: 08.12.2014, 07:20
 Matko Boża Jasnogórska kocham cię,proszę o łaskę przebaczenia,pomnożenia wiary,nadziei,i miłości,łaskę nawrócenia do modlitwy i kościoła i przemianę serca dla Romka.Matko Boża tak bardzo krwawi moje serce zostałam odrzucona i upokorzona dodaj mi sił abym mogła przezwyciężyć ten ból i wzmocnij mnie abym mogła odsunąć się od ludzi którzy mną gardzą.MATKO BOŻA RATUJ MNIE bo sobie nie radzę
 stroskana: 13.11.2014, 10:54
 Matuchno Jasnogórska prosimy Cie pomóż mojej wnuczce ulecz jej psychikę wspomóż obdarz łaskę i talentem do nauki prosimy,nie opuszczaj nas spraw aby wróciła do szkoły. prosimy i ufamy bezgranicznie MATUCHNO jesteś jedyną nadzieja naszą. Nie zostawiaj nas bez pomocy.
 Dorota: 12.11.2014, 05:21
 Proszę o modlitwę o zdrowie dla mnie,mojej mamy i całej rodziny o Boże błogosławieństwo w każdym dniu i wszelkie łaski w pracy dla mnie i mojej siostry.
 Magdalena: 04.11.2014, 19:17
 Matko Jasnogórska, dziękuję Tobie i Twojemu najukochańszemu Synowi, że nie opuściliście mnie, kiedy najbardziej Was potrzebowałam. Chcę trwać przy Was przez całe moje życie i proszę o to, abyście oddalili ode mnie złe myśli, a pozostawili tylko dobre, pozwalające mi na spokojne życie w Duchu Świętym. Proszę o przebaczenie za wszystko złe, co kiedykolwiek uczyniłam. Kocham Was z całego serca i chcę trwać z Wami. Amen.
 zdzisław: 04.11.2014, 07:31
 Pani Moja ,dziękuje i proszę ,proszę byś zawsze była z moją rodziną .
 mama: 31.10.2014, 12:28
 Pani Jasnogórska weź w opiekę moje córki i wnuczkę błogosław im i ich poczynaniach przytul do siebie wspomagaj nas prosimy o zdrowie i pracę. Ulecz moja wnuczkę prosimy spraw aby szkołę skończyła oświeć jej umysł i obdarz zdolnościami. Ufamy Tobie zawsze.
 Irena: 28.10.2014, 19:38
 Mateczko tyle od Ciebie dobra zaznałam,tak dużo dla mnie wyprosiłaś u Serca swojego syna Jezusa Chrystusa,dziękuję Ci za te wszystkie dobra.Matuchno najwspanialsza otocz płaszczem opieki moją córkę ,Ty wiesz o co mogę Cię prosić i błagać.Nie zostawiaj nas.Proszę.
 babcia: 28.10.2014, 13:21
 Matuchno Jasnogórska powierzam Ci moją wnuczkę w opiekę okaż jej miłosierdzie wspomóż i ratuj ją ,oświeć jej umysł aby wróciła do szkoły podołała w nauce, ulecz ją ,wysłuchaj mej prośby Ufamy Tobie.
 zmartwiona matka: 27.10.2014, 16:56
 Pani nasza Jasnogórska,mateczko najlepsza z matek.Wysłuchaj moich próśb proszę.Nie zostawiaj nas samych.Otocz płaszczem swojej opieki moją córkę i zięcia którzy po stracie swoich dzieci tak bardzo cierpią.Wstaw się proszę u Serca Jezusowego za nimi uproś łaskę zdrowia dla mojej córki,dar macierzyństwa dla niej i zdrowe dziecko.
 
(1) [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25]


Autor

Treść
[ Powrót ]
Daj plusika:
[ Strona główna ]
Miłość czy MIŁOŚĆ? Czyli sztuka chodzenia ze sobą Miłość czy MIŁOŚĆ? Czyli sztuka chodzenia ze sobą
Katarzyna Jarosz, Tomasz Jarosz
Jest tak wiele pytań na temat miłości, które zadajesz sobie codziennie. Czy czasami masz wrażenie, że te pytania są bez odpowiedzi? Mamy dla Ciebie rozwiązanie... » zobacz więcej
 Partnerzy medialni:

O stronie... | Ogłoszenia | Konkurs | Wspomóż nas | Polityka Prywatności | Reklama | Kontakt

© 2001-2015 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej